Статті

Що чистити кран від вапна

Відновлення пошкодженого покриття

Якщо невдалий агент був використаний недбалості, а кран потемнів, ви можете зв’язатися з майстерні та спробувати відновити хромове покриття. Але цей метод має два істотні недоліки:

 • Не всі семінари приймаються для відновлення пластикових деталей, які часто обладнані дешевими змішувачами.
 • Висока ціна – часто це половина вартості нового змішувача. Тому відновлення покриття є корисним лише для дорогих моделей.

Примітка. Метод народно пропонує польський пошкоджений розділи крана за допомогою Goi Paste: так що ви можете частково замаскувати темні плями. Робоча поверхня попередньо обробляється машинним маслом. Макарони наноситься на серветку або тканину (у жодному разі не є самим змішувачем). Продукт ретельно відполірований, доки не отриманий бажаний результат. Після полірування паста видаляється розчинником або водою.

Спеціально розроблені кошти

Ви можете зберегти кран від неприємного стимулятора завдяки спеціально розробленим інструментам. Ви можете знайти їх у будь-якому побутовому хімічному магазині. Вибравши хімічну речовину, щоб звернути увагу на наступні моменти:

 • Використовуйте лише ті параметри, призначені для догляду за поверхнями, включаючи Chrome. Композиції, призначені для чищення іржі, миючого засобу для унітазів, не підходять;
 • Виберіть кращі рідкі миючі засоби, оскільки абразивні речовини можуть спровокувати вигляд невеликих подряпин. Це вплине на красу візуального сприйняття крана;
 • Використання хімічних речовин, пам’ятайте засоби особистого захисту. Таким чином, ви збережете шкіру з висип, а слизову опіків.
 • Візьміть м’який посудомийний агент і змішайте його теплою водою в невеликій мисці. Заповнити це.
 • Мокінг мочаллю в суміші мила та води, промивання кругових рухів крана.
 • Якщо на кранії є складні сонячні плями, ручки або у його основі, то вам потрібно підготувати пасту води та соди. Потім візьміть стару зубну щітку, щоб занурити його в пасту і очистити вишукані ділянки.
 • У місці, де кран примикає до раковини або в деяких тріщинах, краще малювати стоматологічну нитку. Розірвати шматок ниток і ретельно провести її в районах з поглибленням.
 • Змочіть ганчірку в прохолодній воді і витріть всю поверхню крана від бруду, миль води та залишків соду.
 • Сушити поверхню, використовуючи мікрофібри серветки та польський кран.
 • Плаття рукавички, щоб захистити себе від хімічних речовин.
 • Супермаркети для продажу Спеціальні засоби для видалення пластин вапна з кранів. Ознайомтеся з інструкціями щодо упаковки та відповідно до нього застосовуйте інструмент. Якщо рейд не надто великий, то ви легко допоможете простому оцту. Moch їх ганчіркою і подати заявку на кран. Єдине, що процес видалення буде повільно. Також оцет не може бути застосований на залозі та нікелю. Після нанесення засобів або оцту, просто витріть холодну воду ваш кран.
 • Якщо ви можете видалити кран, залити очищувальний агент у пакет або деякий баскський. Покладіть кран в ньому і дозвольте мені лежати там близько 30-60 хвилин.
 • Потім витягніть кран з упаковки або басейну і злийте очищення рідини в раковину.
 • За цей час лікарський засіб або оцет повинен добре обробляти поверхню крана і розчиняють вапна. Але тільки у випадку, візьміть кран з губкою або зубною щіткою.
 • Протріть сухий кран і польська його з тканиною мікрофібри. Встановіть кран на місці.
READ  Встановлення екрана під ванну з вашими руками

Як очистити змішувач на кухні

Крани включають перевірені методи:

 • використання оцтового розчину;
 • гаряча оцтова кислота;
 • економічне та дитяче мило;
 • кухонна сіль;
 • лимонна кислота;
 • Cola;
 • Засоби побутової хімії.

Щоб отримати бажаний результат, варто пару захисних рукавичок і терпіння. Розглянемо кожен з запропонованих методів і вибрати найбільш підходящий для себе.

Розчин ацетату

Кошти рецепту досить прості: звичайний столовий оцет (9%) і вода змішана в рівних пропорціях. Потрібно зволожувати серветку у підготовленому розчині і протріть всю поверхню змішувача. Тоді ви повинні промити кран теплою водою і витріть сухий.

Гаряча оцтова кислота

Вирішення проблеми, ніж миття кранів у ванній кімнаті та на кухні, слід звернути увагу на дещо незвичний, але дуже ефективний спосіб використовувати той же оцет. Слід нагріти оцет, не приносячи його до кипіння. Змочуйте ганчірку і вписуйте його навколо змішувача, залиште так одну годину. Потім промийте її поверхню з проточною водою і витріть сухою. Результат приємно здивований вами.

Лимонна кислота

Цей спосіб очищення крана займе більше часу, ніж вище, однак, її ефективність заслуговує. Готують розчин, що складається з теплої води та лимонної кислоти (співвідношення 1: 4). Відкрутіть змішувач і помістіть його в розчин вночі. Потім промийте під проточною водою і витріть сухою.

Як очистити кран з милом

З дитинства бар звичайного економічного мила може працювати чудеса, коли прибирання кранів з вапняних пластин та розлучень, не вимагаючи спеціальних матеріальних витрат. Stodita мило (бажано з позначкою 72%) з теркою. Перемішування чіпів у воді, приносять розчиненого мила до напіврідного стану. Налийте там трохи соди. Занурюйте серветку в готовий розчин і витріть змішувач. Залиште його в цьому стані протягом години, а потім промити і витріть сухою. Якщо ви задавалися питанням, як очистити хромовий змішувач, то більш ефективний і ніжний спосіб ви не можете знайти.

Добре справляється з жирними плямами, свіжого цвітіння лайма або розлучення мила. Звичайне дитяче мило. Алгоритм дії дуже простий: мокрий мокрий м’яку кухонну губку з милом і витріть забруднені місця. Промийте теплою водою, не забудьте витерти краном сухим.

Соляний кухар

За допомогою солі вапняк легко видаляється, що не більше року. Посипати вологі серветну сіль і спробуйте нарізати плями на кранах. Це допоможе вам позбутися лімотального закладеного, не дряпаючи поверхню.

Як очистити кран від пластини лайм і наріжте його, щоб блищати?

Водна вода містить мінеральні речовини, за кількістю якої не залежить не тільки жорсткість, а й те, що ваші змішувачі будуть в процесі експлуатації. Це мінеральні солі, які призводять до появи білих плям та розлучень на хромованій поверхні кранів.

Але як очистити кран з вапника, щоб не пошкодити продукти під час очищення? Давайте більш докладно говорити про це.

Як очистити від крана вапняного крана (змішувач)?

Змішувачі на кухні, і у ванній кімнаті завжди стикаються з водою, через які на них з’являються характерні білі плями. Це не тільки візуально потворний, але може безпосередньо впливати на виконання крана. Тому вам потрібно знати, як очистити змішувач від Lime Raid вдома з власними руками.

Як очистити воду душі і крана з вапна?

Перш ніж мати справу з тим, як очистити душу поливу, можна з вапника, вам потрібно з’ясувати причини забруднення пропускної здатності. У проточній воді міститься велика кількість різних включень вапна, заліза, родовищ корисних копалин. Саме вони перетворюють нову, блискучу і блискучу сантехніку в нещасному видовище, що також значно зменшує комфорт прийняття водних процедур.

READ  Як свердлити велику дірку в металі

Ця проблема має відношення до більшості росіян, пов’язаних з централізованими автомагістралями. Якщо це може бути в усьому світі, щоб боротися тільки на національному рівні, наслідки використання брудної та надмірної міцної проточної води повинні бути усунені кожному незалежно. Нижче наведено найбільш ефективні способи, з якими ви можете видалити політ вапно з змішувача народними засобами, без використання дорогих професійних побутових хімікатів.

Промислова хімія від соляних відкладень на кранах

Сьогодні в епоху новітніх технологій багато господарях вважають за краще очистити свою кухню, а не «дідусь», а також спеціальні композиції, які продаються в будь-якому домашній хімічному магазині.

Якщо вирішиться чистити кран з депутата вапна промисловими засобами, важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Крани та змішувачі можуть бути виготовлені з різних металів і мають різне покриття. Ці речовини, які відмінний алюміній не підходять хрому. Тому при виборі хімічного очищення необхідно враховувати склад матеріалу, з якого складається продукт.
 • Для обробки хромованих деталей, неможливо використовувати продукти проти іржі та відбілювання. В іншому випадку кран покриє нудні плями, щоб видалити, що це буде неможливо.
 • Композиція хімічного очистка не повинно бути хлором, сіль та фосфорною кислотою.
 • Краще використовувати хімію рідкої або гелю. Тріщини і подряпини залишаються від порошку.
 • Ви не можете очистити кран ножем або залізною губкою. Таким чином, ви можете пошкодити поверхню металу.
 • Не змішуйте декілька коштів, тому що результат у цьому випадку непередбачуваний.

Вся робота з очищення сантехніки вдома з використанням хімічних речовин повинна здійснюватися в захисних рукавах.

Далі, давайте називаємо кілька промислових композицій, які визнаються покупцями, як найкращий інструмент у боротьбі з соляними відкладами.

Цей інструмент використовується для очищення нержавіючої сталі. Хімічна продукція у Німеччині, коштує 460. Найпопулярніший будинок ідеально справляється з рейдом на раковину, крани та змішувачі. Їх можна очистити столові прилади, посуд та інші предмети з нержавіючої сталі. Інструмент виробляється у вигляді аерозолю. Метод застосування є інтуїтивним: лише для відкриття розпилювача та нанесення рідини до поверхні, що вимагає очищення. Через 5-10 хвилин залишаться витріть кран вологою ганчіркою – і бляшка не відбулася.

Очисний агент з російського виробника марки Selena дозволить видалити відкладення вапна з будь-якої металевої поверхні, за винятком полірованого алюмінію. Бюджетна вартість (43 рублів за 250 мл) у поєднанні з високою ефективністю зроблена “Селена” улюбленим багатьма власниками. Підвіска застосовується до губки і витріть забруднену ділянку, після чого сліди змивають водою.

Гель-образний очисник швидко видаляє вапно, біле розлучення з мила та гелю, легко впоратися з соляними відкладеннями, сірим рейдом та іржам. Вражаючий) виправдовує ефективність та ефективність гелю. Завдяки своїй щільній структурі інструмент не поширюється довгий час і час розчинення найменших частинок забруднення. З PUFAS Glutoclean Свіжий запах на кухні та блискучі сантехнічні сантехніки.

На додаток до розглянутих прибиральних виробів з проблемою, очищувачі Sanoks справляються з CIF, очищувач з нержавіючої сталі Electrolux, Neoblank, Ravak Cleaner Chrome та інші.

Так що крани сяяла довше чистоту, після проведення загального очищення, вони втирають з поліролами, внаслідок чого на металевій поверхні утворюється захисна водонепроникна плівка. Ось деякі ефективні кошти, які виявилися лише з гарною стороною:

Як очистити кран з вапна?

Якщо на крану вже з’явилася неприємна забруднення, ви можете позбутися від них за допомогою декількох методів. Основна складність тут полягає в тому, що ці конструкції зазвичай мають рельєфну поверхню. Для досягнення бажаного результату будьте терплячими та використанням одного з наступних методів очищення.

READ  Чи можна використовувати відсів замість піску

Метод оцтового розчину

Очистити кран з розгортання вапна вдома допоможе концентрованому розчину оцту, який готується пропорційно 1: 1.

Очистіть поверхню крана таким чином:

 • Заздалегідь підготовлені страви у рівній кількості, змішайте воду та стіл 9% оцту.
 • Кухонна губка зволоження у приготованому розчині.
 • Обережно обробляйте поверхню вашого крана.
 • Промийте дизайн проточної води.
 • Суха витріть кран сухим, чистою та м’якою тканиною.

Важливий! Якщо спалах вже довгий і великий, краще відкрутити кран і покласти його в контейнер з таким рішенням для ночі. Цей час буде достатньо, щоб ефективно розбити сольові відкладення на поверхні металу.

Метод гарячої оцтової кислоти

Щоб очистити кран з літаючого вапна, можна застосовувати оцтова кислота по-іншому:

 • Теплий, але не кип’ятити оцет столові прилади повинні бути теплими, але не гаряче.
 • Змочуть м’яку тканину серветку в отриманій рідині.
 • Оберніть справу навколо крана.
 • Залиште сантехніку в цьому стані протягом півгодини.
 • Ретельно промийте поверхню крана, щоб це краще використовувати теплою водою.
 • Суха витріть кран з м’якою тканиною серветкою.

Важливий! При роботі з оцтом, обов’язково використовуйте індивідуальне захисне обладнання гумові рукавички та респіратор. Заходи безпеки необхідні для захисту шкіри рук від роздратування при взаємодії з кислотою. Також дуже важливо для захисту дихальних шляхів, тому що при випаровуванні оцет має досить різкий запах, вдихання яких у великих обсягах може спричинити роздратування слизової оболонки носоглотки.

Метод лимона кислоти

Розчин води та лимонної кислоти має досить високий чистячий ефект. Очищення з використанням цього агента виконується наступним чином:

 • Відкрутіть кран.
 • У відповідній ємності готуйте розчин води та лимонну кислоту, яка повинна мати наступні пропорції на 1 літр рідини додає 4 столові ложки очищеного агента.
 • В отриманому розчині, занурюйте предмет сантехніки і залишити, щоб знущатися на 1-2 години, ви можете.
 • Після закінчення цього періоду часу отримуйте кран з розчину і промийте під проточною водою.
 • Суха протріть промиту поверхню м’якою і чистою тканиною.
 • Прикріпіть кран на своє звичайне місце.

Метод харчової соди та мило

Такі прості прибирання, наприклад, домашнє мило та харчова сода, ймовірно, буде під рукою в кожній господині. Однак, не всі знають, що з їх допомогою достатньо просто видалити лайм, що падає з крана. Для досягнення максимально можливого результату виконайте такі рекомендації щодо очищення:

 • Розчиніть побутовий мильний бар у гарячій воді.
 • У отриманому товстому розчині додайте невелику кількість їдальні соди.
 • Мрія кухонної губки в приготовленому прибиральному об’єкті і ретельно лікувати поверхню крана.
 • Після очищення залишків мила, промийте водою;
 • Поверхня крана повинна бути витирана сухою м’якою тканиною.

Сантехніка, раковина, як дзеркало! Як очистити змішувач з вапна?

Важливий! У важкодоступній області крана ви можете очистити зубну щітку з м’якою щетиною. Для очищення тиснення поверхонь, спеціальна серветка з мікрофібри матеріалу.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // Remstroiblog.Ru / svetulya15 / 2020 / 07/23 / 20-sposobov-pochistit-smesitel-kran-ot-zesvestkovogo-naleta /
Https: // cleanqueen.Ru / 3-sposoba-kak-pochistiit-kran-v-vannoj
https: // Vencon.UA / Статті / KAK-I-CHEM-OCHISTIT-SMESITEL-IZUCHAEM-СРЕДСТВА-І-Мет
https: // o4istote.RU / Poryadok-V-Dome / Ochistiit-Kran /
https: // pranakip.COM / KAK-OCHISTIT-OT-Izvestkovogo-Naleta-Kran-Smesitel /
https: // stroy-ka.RU / BLOG / KAK-pocistit-lejku-dusa-i-kran-ot-zestkovogo-naleta
https: // mschistota.RU / Очищення / Ochistit-Kran-Ot-zesvestkovogo-naleta.Html
https: // Serviceyard.Net / uborka / kak-ochistit-kran-ot-zestkovogo-naleta-v-domashnih-usloviyah.Html [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS