Статті

Сарай з односторонньою дахом з власними руками

Фото показує малюнок сараю з односторонньою дахом. У цьому проекті оптимальні розміри структури кадрів 3×6 м. У такому сараї достатньо місця для організації душу, туалету та літньої кухні. Зазвичай такі проекти розвиваються, так що кожна кімната робить окремий вхід.

Як побудувати сарай з вашими руками з односторонньою дахом етапів

Якщо є два розділи з розміром 3×6 м всередині хозду, то три кімнати 2×3 м. Для літньої кухні така область ідеальна, але під туалетом і душ буде багато. Тут проект може бути покращений трохи. Зменшуючи територію душі та туалет, він буде працювати, щоб зробити четверту кімнату, яка буде служити лісовою або кімнатою для зберігання для речей.

При розробці креслень кадру ви можете скористатися готовими прикладами, зробленими з Інтернету. На фотографії ми представили інший варіант hozblock з односторонньою дахом.

Тепер давайте зрозуміли це, чому сарай шддра підходить для відбору даху. Почнемо з простоти дизайну. Для будь-якого даху необхідно зробити крокви. Якщо кадр сараю робить так, щоб передня стіна з спини буде 60 см вище, тоді балки перекриття будуть наклеювати під схилом. Вони замінять крокви. Плюс, при будівництві одномісних покрівлі, немає необхідності покращити катання. Фото представляє малюнки даху, для якого його можна переглянути.

Що стосується інших конструкцій даху, ви також можете зупинитися на даху Бартал. Її гідність – це можливість організувати мансардний простір. Однак, побудова такого дизайну не піддається владою через складність системи рафів. Плоска дах вимагає розташування надійної гідроізоляції, оскільки багато опадів накопичується на ньому. Комплексна покрівля побудована для прикраси будівлі. Барн – це бізнес-зал, і цей варіант даху буде виглядати дивним. Як видно, однокімнатний варіант має деякі переваги, а на такому дизайні даху краще зупинитися.

READ  Який кольоровий ламінат зараз знаходиться в моді

Види однокласних дизайну даху

Одиночна дах – найпростіший тип даху. Вона має лише дві точки підтримки – дві стіни, з тим же або різним схилом. Один дах таких елементів складається з:

 • Суперечка система. Це набір еталонних елементів, що підтримують покрівельні стрижні.
 • Фронтона. Це особливі частини стін, які виготовляються у вигляді прямокутного трикутника, і з обох сторін обмежені мотузкою та карнизом. Як правило, фронтами одностоложних дахів викладені з того ж матеріалу, що й стіни, але часто вони виготовляються напівпрозорі, вставки невеликих вікон або стружку полікарбонату.
 • Свейство. Це виступає частину ґрунтів, що здійснюється для периметру структури. Це svet, що захищає стіни від змочування.
 • Ізоляція. Він використовується в односторонніх дахах, не завжди, переважно, тільки в житлових приміщеннях.
 • Покрівельний матеріал. Це фінішне покриття, яке захищає всю систему Solry з атмосферних опадів.

Ось явна точність моделі такого даху:

Елементи каркасу

Суто конструктивна структура hozblock, як і будь-яка підстава для побудови каркасних будівель, складається з трьох основних елементів:

Оскільки розмова про будівництво з дахом, до кадрової рамки додають складну систему з кігтом. І хоча вони не мають ставлення до рамкового дизайну, коли розвиваючи малюнок хозду з однокласним дахом, вони повинні бути розглянуті.

Що таке верхня і нижня обв’язка. Це елементи, зібрані навколо периметру структури у вигляді твердого дизайну. Збирайте їх з дерев’яних барів мінімальний переріз 100×100 мм. Основним завданням виробника роботи полягає в тому, щоб точно встановити бари в одній горизонтальній площині і надійно побити їх.

Стійки сараїнових кадрів – це або небажані, або подвійні ради. Вони виставлені з певним кроком і точно вертикально. У той же час, у кутах будівництва, у місцях формування дверей та віконних отворів встановлюються стійки. Якщо сарай складається з декількох кімнат, підтримує опорні обидва перетину зовнішніх, так і внутрішніх стін. До речі, для цього перевантажувальні перегородки додаються перегородки.

Висота стійки дорівнює висоті сараю. Стандартні розміри 2.5-3 м.

READ  Як мити білий лінолеум з жовтих

Як побудувати одну даху для сараю

Простий малюнок сарай з односторонньою дахом, який можна побудувати за допомогою власних рук (фото вище), складається з наступних деталей:

Як забезпечити кут нахилу

Досягти бажаного кута нахилу різними способами.

 • Малі стійки прикріплені до верхніх гастролях, що обшивають нігтями, і вони, теж, нігті – стельові балки.
 • Якщо ширина проливи досить мала, просто щоб живити інший бар до фасаду.
 • Він може бути спочатку в процесі будівництва, щоб побудувати одну з стін над іншим – фронт над тил. У цьому випадку стельові балки негайно підходять до обв’язування. Ці дахи, як правило, не закладені нижче.

Одиночна установка для малого сараю

Як маленький сарай може бути звичайним причепом. Одноразовий дах на причепі можна доставити своїми руками. Зазвичай передній пучок виступає проти такого дизайну, як підтримка такого дизайну, який фіксується над передньою панеллю, а конусоподібні планки, прибиті з боків до бічних стінок. Вони закручені до панелі за допомогою магазинів.

Сама дах у цьому випадку є великим листом ДСП, який висить над бічними стінками, захищаючи їх від дощу. Дах піднятий, покладіть на промінь, а підтримуючі сараї, вирівняйте так, щоб вона однаково висіла з усіх боків над стінами, а потім нігті нігті.

Сарай з односторонньою дахом 3х6

Перша будівля, яка з’являється на новому літньому котеджі,, звичайно, сараю, велика і простора. Спочатку, тоді як гола територія котеджу не перетворює повноцінних господарських будівель, будинок, літню кухню та гараж, простий сарай з односторонньою дахом залишатиметься єдиною плацентою для інвентарю, будівельних матеріалів та котеджної власності.

Сарай з односторонньою дахом 3х6

Важко уявити собі заміський будинок або котедж без економічних будівель. У сад магазині сад та сад, літні гойдалки, гамаки та складані меблі, тут ви також можете вирішити сільськогосподарські тварини, птах, тримати сіно та годувати. Як правило, економічні будівлі побудовані з цих матеріалів, що залишилися після будівництва будинку. Власник може вибрати лише проливний малюнок, прийняти рішення щодо свого розміру та дизайну даху.

Необхідні матеріали та інструменти

Для того, щоб процес будівництва швидко ходити, без утворення простою, вам потрібно негайно придбати необхідні матеріали та переконатися, що інструмент. Навколишнє будівництво з односторонньою дахом є досить економічним варіантом, з власними руками, з власними руками, вона в основному деревина, вона може бути побудована навіть від більш дешевої пиломатеріалу другого та третього класу. Ви будете потребувати:

 • Бар 100×100 мм або 150×100 мм для рамки кадру;
 • Схеми дошки50×150 мм для системи roxtter;
 • Ріжучі дошки 40×150 мм для обробки;
 • Необрізні дошки для ящика;
 • Покрівельний матеріал;
 • Гідроізоляційна плівка;
 • Рубероїд
 • Змішайте для виготовлення бетону, піску, малого гравію
 • Кріплення: нігті, самовідданість.
READ  Гараж на гвинтових пальцях роблять це самостійно

Потужна викрутка, свердла, болгарська, електронанк, електроловик буде корисним з інструмента. Загалом, всі операції можуть бути виконані вручну, але присутність електричних пристроїв прискорить процес будівництва двічі.

Сарай з односторонньою дахом з власними руками

Монтажні ставки завжди на кишені наших клієнтів. Вони абсолютно впевнені, що вони тут не обманюють і радять правильне рішення. Довіра – тут ключ до успіху нашої компанії! І високоякісні матеріали від відомих виробників та майстерних рук наших фахівців не залишають сумніву, що установка буде виконуватися вчасно!

Інший плюс – при висновку договору ви отримуєте оцінку, в якій враховуються ціни на покрівельні та матеріали, а також вартість доставки в Москві та Московську область з точністю до рубля!

Сарай з односторонньою дахом з власними руками

Сарай – незамінна економічна структура, як в саду, так і в побутовій ділянці. Власники залишають у ньому для сезонного та короткострокового зберігання робочих інструментів, будівельних матеріалів. Додаткові садівники можуть обладнати душову кабіну або зручну ванну кімнату в сараї. Призначення такої будівлі суворо утилітарна, тому серйозні вимоги не підлягають появі, головне – простота конструкції та простоти використання.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS