Статті

Сад альтанки роблять це самостійно з полікарбонату

Від профілю

Цей варіант виготовлення альтанки подібний до процесу монтажу металевого дизайну. Тільки в цьому випадку основа рами повністю виготовлена ​​з профілю та полікарбонату. Тому для будівництва альтанки слід придбати профільну трубку, квадратний або прямокутний поперечний переріз. Для альтанки найкраще використовувати квадратний профіль. Для Arbor Arbor ви можете використовувати як алюмінієвий профіль, так і металевий. Профіль більш стійкий до навантажень і сильніше.

Для виконання роботи вам знадобиться такий інструмент:

Фундамент

Алюмінієвий профіль відносно легкий матеріал. Також полікарбонат має невелику вагу. Звідси стає зрозуміло, що воно не варто побудувати супернепроникну фундамент. Ви можете зробити невеликий фондовий розрив.

 • Для його виготовлення навколо периметру майбутніх альтанок, стрибати траншею глибини до 300 мм.
 • Дно траншеї повинна бути заповнена щебенем.
 • Вам також потрібно зробити ремінь жепону.
 • Конструювання опалубки, виконуйте заповнення бетоном.

Дуже важливо покласти металеві деталі бетону. Потім вони будуть прикріплені до алюмінієвого профілю, для виготовлення рами.

Якщо планується побудувати велику альтанку, то, звичайно, зробити основу більш потужним, процеси в глибині 700 мм.

Build base and frame

Важливою частиною альтанки з профілю є основою. Тому кожен повинен виробляти точно, за кресленнями. Отже, деталі вирізаються на необхідних сегментах. Також необхідно підготувати підтримку, до якої буде прикріплена дах. Як варіант, їх можна зробити висновку або додати до іпотечних деталей. Останній варіант не дуже надійний.

Кріплення даху

Вся рама може бути зібрана за допомогою болтового суглоба. Але такий дизайн буде менш довговічним. Інша річ, якщо ви використовуєте металевий профіль. Потім всі з’єднання можуть бути просто зварними. Для будівництва даху, як у всіх інших випадках, можна вирішити полікарбонат. Головне – правильно встановити його.

Заради об’єктивності, альтанка, виготовлена ​​з алюмінієвого профілю не настільки надійним, як з металу. Плюс, сам матеріал у вартості є дорогим достатньо дорогим.

Полікарбонат підлоги

Отже, ми дізналися з вами про те, як зробити альтанку з полікарбонату, використовуючи інший матеріал для її основи. Нижче ми пропонуємо вам ознайомитись з малюнками альтанки.

Матеріали для рамки

Поетапне створення альтанки передбачає виготовлення надійної структури. Можна взяти:

 • Профіль металевих труб або кутів. Просто збирати дизайн з такого матеріалу. Тут вам доведеться працювати зварювальну машину або запросити фахівця. Основною перевагою цього паркану є сила і тривалий термін служби. Недоліком – висока вартість матеріалу.
 • Деревина. Побудувати кадр може бути легко вручну. Доступна ціна, екологічність, акуратний зовнішній вигляд – основні переваги такого альтанка. Але вам потрібно зрозуміти, що дерев’яна рамка потребує періодичної догляду та обробки.

Виконання кріплень або різання полікарбонату, ви повинні знати:

 • Листовий матеріал вирізаний пилкою з маленькими тканинами, щоб уникнути її крихти.
 • Всі монтажні роботи краще виконувати через відсутність або мінімальні пориви вітру, оскільки високий вітрильник полікарбонату може призвести до травматичної ситуації.
 • Набагато менше нагріваються, прозорі листи розширюються. Тому, якщо скління стін буде здійснюватися полікарбонатом, краще віддавати перевагу безбарвний варіант.
 • Свердло-отвори на аркуші необхідні між ребрами, відключення краю щонайменше 3 см.
 • Оптимальний варіант для кріплення клітинного типу – Термошер з захисними кришками.
 • З’єднання частин даху або фехтування обробляються силіконом.
READ  Теплиці з пластикових труб це самостійно

На кожному кінці елемент полікарбонату повинен бути застосований до герметика, залишаючи лише дно відкритих листів. Такі маніпуляції уникнуть накопичення конденсату всередині матеріалу.

Полікарбонатна альтанка: послідовність операцій

Для створення альтанок використовуються два типи полікарбонату:

 • Стільниковий – це панель, що складається з декількох шарів прозорого та матового пластику, міцно зв’язаного вертикальними ребрами. В результаті в результаті внаслідок цього вуглецевий гнучкий матеріал нагадує клітини, звідки, насправді, ім’я з’явилося. Повітря, розташоване у порожнечниць між різними шарами, виступає як відмінний теплоізолятор, для цих властивостей товщиною 10 мм товстий полікарбонат може легко конкурувати з склопакетами

Альтанка з стільниковою полікарбонатною дахом

Стільниковий полікарбонат не тільки має теплоізоляційні властивості, але також виглядає цікаво

Стільникова полікарбонатна альтанка

 • Монолітична – виробляється у вигляді твердих листів товщиною від 2 до 12 мм (найпопулярніша), хоча ви можете зустріти зразки і товщиною до 20 мм. Особлива властивість монолітного полікарбонату – метод гарячого утворення дозволяє отримувати аркуші у вигляді різних кривизни. Оскільки монолітний полікарбонат дуже міцний і найкращі ударостійкі властивості, ніж стільникові, часто використовуються для створення напівпрозорих перекриття, тоді як маржа сили матеріальної сили дозволяє не встановлювати металеву рамку для перекриття. Крім того, монолітний полікарбонат не буде суєти в будь-яких кліматичних та атмосферних умовах.

Стильна та красива дах, альтанка з монолітного полікарбонату

Альтанка в гавайському стилі з монолітним покрівельним полікарбонатом

Альтанка незвичайної форми, повністю виготовлена ​​з полікарбонату

Для дачі

Якщо дерев’яні будівлі для декількох сезонів можуть прийти до непридатності, тоді альтанки зведені з останніх матеріалів, що мають набагато більшу термін служби.

Кожен мріє створити місце відпочинку, який може насолоджуватися всім приїздом. Потреба в альтанці з полікарбонату та металу в країнах часто недооцінюється. Цей дизайн характеризується кількома перевагами:

 • Металева рамка дозволяє зменшити масу структури. Через легкість полікарбонату, альтанка не вимагає основи, а при необхідності він може бути легко розібраний і переставити.
 • Мінімальна структурна складність. Типові будівлі встановлюються без виникнення тупиків. При бажанні та наявності необхідних інструментів, процес виготовлення рами та його подальшого обрізання під владою будь-якого власника.
 • Наявність та низька вартість сировини. Всі компоненти будівництва не мають трансцендентних витрат, а придбання коштів може бути придбана у найближчому будівництві.
 • Матеріал простий у використанні в різних обробках.

Оздоблені полікарбонатні панелі для відпочинку сприяють візуальному розширенню космічного простору.

Використання жовтуватого відтінку цього матеріалу, як перекриття, створює ілюзію природного освітлення навіть у строкові дні.

Примітка: Висока теплопровідність вважається позитивною властивістю технологічного пластику.

Наявність повітряного шару у її пористої структурі у поєднанні з мінімальним нагріванням робить перебування всередині альтанки досить комфортно.

Особливості

Сьогодні існує безліч будівельних матеріалів для виготовлення альтанок, але полікарбонат використовує дуже популярність. Дизайн від нього міцні, відрізняються силою і мають привабливий вигляд.

Незважаючи на свою зовнішню легкість, легкість та прозорість, сад альтанки з полікарбонату є досить міцним і надійним дизайном з рядом переваг. Його основні ознаки пов’язані з характеристиками полікарбонату.

 • Пожежна безпека. Полікарбонат відноситься до рефленерної речовини. Навіть якщо відзначається, матеріал не випускає токсичні речовини в повітря. Температура, в якій полікарбонат починає розплавити, становить сто двадцять п’ять градусів за Цельсієм, тому ви не можете турбуватися про плавлення структури навіть у період сильного літнього тепла.
 • Висока теплоізоляція. Структура пористого матеріалу забезпечує збереження тепла всередині конструкції через повітряний шар. Тому виступи з полікарбонату, в яких є система опалення, може бути використана в будь-який час року.
 • Збільшення матеріальної гнучкості та її полегшення дозволяють виробляти з неї різноманітну форму і побудувати.
 • Тривалий термін служби. Полікарбонатні альтанки будуть служити досить довго, а протягом 10 років вони не будуть безумовно ремонтувати.
 • Велика сила. Альтанка не деформується і не руйнує навіть під густий шар снігу взимку.
 • Вологість та водонепроникний.
 • Легка стійкість. Матеріал проходить виключно світлом і запобігає проникненню ультрафіолетових променів всередину.
 • Легкість установки. Для монтажу, альтанка не вимагає фундаменту. Крім того, дизайн мобільний. Його можна передати на будь-яку частину ділянки.
 • Стабільність до низькотемпературних режимів. Дизайн не втрачає цілісності навіть у період сильних заморозків.
 • Безпека. Матеріал зберігає свою цілісність навіть з сильним поривами вітру, гарантуючи безпеку під час експлуатації.
 • Стійкість до гниття та форми.
READ  Як протріти шви на декоративному камені

Незважаючи на багато переваг матеріалу, він має ряд недоліків:

 • Матеріал звалився з часом, якщо ультрафіолетове постійно піддається, тому встановіть дизайн краще у затіненій частині сайту;
 • Полікарбонат має низькі абразиви і підлягає нуля, тому під час роботи слід сприймати особливу точність.

Різноманітність форм і дизайну

Полікарбонат можна назвати майже універсальним матеріалом з упевненістю. Він ідеально поєднується з куванням, каменю, металом, деревом, цегли, тому ви можете побудувати абсолютно будь-який дизайн від нього: від крихітного місця для збору до великої посадки з мангалом та танцподром, подивіться на фотогалерею альтанки з полікарбонату, ми підібрали для вас найцікавіші розробки та знахідки.

Але такі будівлі мають відмінну особливість, для їх будівництва потрібна рамка. Альтанка під полікарбонатом побудована з будь-якого жорсткого матеріалу, а потім тільки базу розміру аркушам. Давайте подивимося на основні структури на основі якої ви можете придумати свій дизайн.

Діжка

Барель-альтанка з клітинного полікарбонату – це дуже бюджетний та простий варіант розвитку, і тому він отримав популярність у літніх котеджах. Лист негайно і стіни, а стеля.

Супер бюджетний альтанка з полікарбонату!!!

Для того, щоб зробити такий газебубу, потрібно лише 3-4 дуги з металевих труб, зварених до нижньої частини прямокутника. Для зручності ви можете негайно вітати рамки для меблів, але це не потрібно. Один аркуш полікарбонату, розмір 21006000 мм достатньо для будівництва, в якому підійдуть 2 лавки та стіл. Не треба пити, ні тика. І якщо ви хочете, щоб дизайн краще, то ви можете просто збільшити кадр і розрізати обробку.

Проливати

Каркас для навісу може бути побудований з будь-якого матеріалу, найлегше з дерева або металу, красиві конструкції красиво виглядають, але вони дорожчі, а основа каменю, бетону або цегли дозволяє будувати капітал і навіть закриті альтанки з полікарбонат.

Матеріал легко скорочує і згинає, штрихи через спеціальні планки, тому ви можете побудувати не тільки опуклий дах, але й дах більш складних форм, наприклад, склепінговий, холм, купол, конічний або увігнутий спосіб східного пагода.

Сфера

Сферичні альтанки – це одна з найбільш оригінальних конструкцій. Але самостійно будувати таку альтанку лише для майстрів з золотими руками. Треба сказати, що цей варіант дуже зручний для регіонів з постійними дощами та вітром.

READ  Вентиляційні труби з нержавіючої сталі

Рамка може бути зігнутою з металевих виробів або побудувати з дерева, робота полягає в тому, що результат коштує, це, безсумнівно, прикрасить сайт і стане його висвітленням.

Типи дизайну

Готова альтанка з полікарбонатом для надання повинно мати простий дизайн, який можна зробити за 1 день. Оскільки конструкція має легку вагу, вона не вимагає попереднього заповнення фундаменту. Проекти альтанки з полікарбонатом ділиться геометричною формою на прямокутній і круглі.

Моделі, в яких кадр у формі прямокутника або квадрату вважається простішим і зручним для установки з власними руками. Полікарбонатні альтанки – 2 типи:

  відчинено. Відкритий називається альтанка з полікарбонатом, в якому цей полімерний матеріал використовується тільки як покрівельний. Це каркас дерева або металу, де дах виготовлений з прозорого пластику, в якому бічні частини залишаються не обрізаними. Альтанки відкритих типів дешевше, однак, щоб використовувати їх під дощем не комфортно.

Важливий! Найпопулярніша модель альтанки з полікарбонату називається злий. Це округлений, компактний дизайн, покритий цим недорогим матеріалом, де відкриті кінцеві деталі. Сад альтанки з полікарбонату типу Ангар є плута у вигляді типових наборів готових до складу. Після покупки цього дизайну залишається лише для збору та встановлення його власними руками на зручному, рівному місці саду або котеджу.

Як зробити альтанку для подачі з полікарбонату з власними руками?

У країні має бути затишний куточок, де на свіжому повітрі ви можете зібратися разом з усією сім’єю або запрошувати друзів до неділю-пікніку.

Найкращий варіант для літньої зони відпочинку – це альтанка – легка конструкція, в якій 5-6 людей будуть комфортно за столом, і все одно буде місце для манга або барбекю.

Вибір літніх альтанних конструкцій дуже великий, але найпростіший і недорогий розчин є конструкцією, в якому використовується стільниковий полікарбонат.

Цей матеріал вирішує два найважчих проблем для домашнього майстра: з яких зробити напівпрозорий дах, недорогий і надійний?

Садова альтанка з полікарбонату побудована швидко і просто, якщо всі етапи його виготовлення були враховані та розраховані.

Перший крок, що передує будівлі – це вибір опції дизайну. Давайте зупинимося на ньому більш детально, щоб не пропустити найцікавіші знахідки та події.

Комбінація полікарбонату з іншими будівельними матеріалами ідеально підходить, тому це чудово виглядає з деревами та металом, з каменю та цеглиною. Тут все залежить тільки від смаку власника маєтку та бюджету, який він готовий виділити на будівництво садової альтанки.

Переваги полікарбонату альтанки

Плюси полікарбонату:

 • Полікарбонат легко скорочує;
 • Добре згинається як разом, а поперек;
 • без проблем, пробурених;
 • не боїться високих і низьких температур, а також їх гострих крапель;
 • може бути керований у вологому кліматі;
 • не горить;
 • досить міцний;
 • Розрахунковий період 20 років.
 • Ідеальний матеріал для дизайну легких дизайну. Він підвищився, стійкий до ультрафіолету, і в той же час проходить достатній денне світло;

На підставі цього ми бачимо, що немає кращого рішення для надання, ніж будівництво альтанки з полікарбонату.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS