Статті

Рукавичка до рукавички

Як покласти плитки на плиту. Методи монтажної плитки

Вибір, як покласти плитку на печі, майстер самодостатності повинен керуватися не тільки красою дизайну. Кожен методи мають свої особливості. І потрібно враховувати на етапі мислення ідеї та нанесення ескізу.

Перед тим, як звертатися до духовки своїми руками, він повинен працювати повністю протягом 1-2 місяців. У той же час виявляються процеси усадки та дефекти малих димових дефектів.

Основні способи встановлення покриття плитки трохи:

 • Пряма кладка (суглоба в суглобі) використовується для облицювання цегляної печі з керамічною плиткою з деталями загальної великої панелі. Можна покласти елементи без зображення таким чином, якщо вони мають однакову форму та розмір. Щоб отримати гарну поверхню, доцільно використовувати тільки цілу плитку.
 • Ротор, або з заправкою швів, лежать будь-які види керамічної плитки, імітація каменю, порцелянового каменю. Цей метод дозволяє маскувати вирізні елементи, вводять їх у масонську шаблон.
 • Діагональна кладка виконується з деталей, розгорнутої під кутом 45 ° до вертикальних та горизонтальних облич. Цей вражаючий метод є досить неекономічним і передбачає велику кількість роботи з різання трикутних фрагментів для дизайну кутів.
 • Хаотична кладка використовується для прямокутної плитки з співвідношенням довжин сторони 2: 1. Укладений матеріал розміщується парами, так що елементи утворюють квадрат. Сусідня пара потрібно розміщувати перпендикулярно до попереднього. Метод дозволяє зробити без половинок різання для кладки у кутах і зручно, якщо плита має складну форму.

Як рукавичка плитка?

Домашня плита потребує гарної прикраси, для цього ідеально підходить для керамічної плитки. Саме вона, яка прикрасить вашу духовку і дати йому точність та естетику. Якщо ви якісно приклейте плитку на печі, то в той же час ви вб’єте два зайця, з одного боку, як зазначено вище, це декор, а з іншою плиткою збільшує теплоємність. При роботі відповідно до правил, то плитка на печі продовжуватиметься протягом одного десятиліття.

Спочатку включають приготування печі до укладання облицювального матеріалу.

Очистіть робочу поверхню від старої фарби, глини, рівнин та інших компонентів, які перешкоджають покласти плитки. Очистіть поверхню, перш ніж видно чисті цеглини. Шви між цеглинами слід очистити глибиною 1 см, а якщо можливо, трохи більше. Професіонали для цієї роботи часто використовують масивні металеві щітки або шліфувальна машина, що має відповідну сопло. Якщо у вас виникли проблеми з видаленням фарби на поверхні, то зробіть виїмки по всьому фасаду. Глибина виїздів повинна бути близько 3 мм. Коли печі очищається від іноземних облицювальних та фарб, ретельно протріть всю поверхню вологою губкою, збираючи залишковий бруд і пил.

На наступному етапі роботи ми виправляємо будівельну сітку, яка служить основою для укладання плитки. Розмір сітки повинен бути 5050 см, діаметр 0,5-1 мм. У цьому випадку ви можете використовувати металеві якорі та будь-які доступні гвинти. Викрутіть їх у отворах, пробурених заздалегідь за допомогою переможного свердла. Часто майстри вдаються до іншого трюку: вони фіксують сітку на шматочках дроту, які закладені безпосередньо в шви. Якщо ви вирішите зробити кріплення цього певного способу, пам’ятайте, що відстань між сусідніми кріпленнями повинна бути 15 см і більше.

Яке рішення краще приклеєно до печі?

Схема встановлення маяків та метод укладання плиток: 1 – бренди; 2 – шнур; 3 – Рейя.

Цементно-піщаний розчин може бути добре приклеєний до плитки та іншої плитки на печі. Спектр застосування досить широкий. Він використовується при укладенню гіпсу, керамічної, скляної плитки, мозаїчної плитки і навіть для клеючої плитки натурального каменю. Решта розчину можна використовувати для ущільнення отриманих швів. І він готується дуже простий. Назва, звичайно, говорить за себе. Суміш складається з цементу, піску та води. Суміш готують відповідно до правил на цементному мішку, який ви придбали. Важливо пам’ятати, що пісок повинен бути добре просіяним. Перевагу дав гірський пісок, т.до. Він має вищі властивості зв’язків. Море та річковий пісок можуть містити фрагменти черепашок, вапнякові корпуси, які, безсумнівно, призводять до погіршення якості будівельної суміші.

Який клей рукавичок до печі

Сьогодні духовка або камін – це не тільки пристрій для опалення приміщення, а й модний атрибут сучасного будинку, який повинен подивитися відповідно до естетичних уподобань хостів. Для того, щоб надати печі зовнішньої візуальної унікальності, може бути використана керамічна плитка, яка повинна бути приєднана до клею, здатного витримувати високе нагрівання.

Що можна приклеювати до печі? Для вибору підходящої плитки клей, вам потрібно знати характеристики продуктивності, притаманних немає. Термостійкий клей для плитки, залежно від складу, можна розділити на цементні клейові суміші, смішені суміші, силікатні клеї та тугоплавкі мастики.

Цементні суміші

Складається з вогнетривкої (HZ-40, Гц-50) та високоактивного (HCC-70) цементу, піску, мінеральних та синтетичних добавок. Наявність добавок забезпечує адгезивну суміш необхідними характеристиками термічної стійкості, еластичності та адгезивних властивостей.

Виробники сухих цементних клейових сумішей для печей та камінів пропонують широкий спектр продукту. Доступні від них:

 • Поліпластні марки ПП-018, ПП-074, ПП-075 – це сухий адгезивний продукт, з високою стійкістю до підвищених температур з високими адгезивними властивостями, вологостійкістю та морозостійкістю. Він використовується для склеювання плитки, плитки та тарілок з натурального каменю до горизонтальних та вертикальних поверхонь з недеформованого матеріалу. Використовується як для обробки духовки за межами (ПП-018) під температурою температурного режиму до 170 ° С та на внутрішніх стінках печі (ПП-074, ПП-075) при температурі експлуатації не вище 1200 та 1700 ° C, відповідно.
 • Polymin P-11 – призначений для зовнішнього облицювання. Характеризується високими характеристиками адгезії, водостійкості та морозостійкістю. Він використовується для склеювання кераміки на недеформованих поверхнях, таких як камінь, цегла, бетон. Режим температури роботи цієї суміші.Від 30 до 160 ° С.
 • Майстер “Пік” – суха клейова суміш для склеювання кераміки як з зовнішньої, так і всередині печей. Він має високу пластичність, морозостійкість та водостійкість. Зберігає свої операційні характеристики при нагріванні до 1200 ° С.
 • Nserglob bcx-35 – суха суміш клею. Використовується для закладання всіх типів плиток (крім мармуру) на зовнішній стороні печей і камінів. Робоча температура OT.Від 30 до 80 ° С.
READ  Як підключити дзеркало з підсвічуванням у ванній кімнаті

Якщо немає бажання переплачувати гроші, щоб купити готовий термостійкий клейовий суміш, то він може бути готовий самостійно вдома. Для цього, вогнетривкий або високошвидкісний цемент, глина або неглибока, крейда та пісок у пропорціях 1: 1: 1: 3. По-перше, без води, потрібно змішувати цемент і пісок з крейдою. Після цього він додають до суміші до одержаної суміші, розведену водою (целюлоза). Ми ретельно перемішуємо адгезивний розчин до утворення однорідної та еластичної маси. Потім заливайте рідину, щоб одержати робочу в’язкість, після чого адгезивний розчин вважається готовим до використання. Він використовується для зовнішніх облицювальних робіт з використанням важких плиток (більша тканина, плитка). Для того, щоб рукавичка керамічна плитка на печі невеликих розмірів краще використовувати наступний склад: глина або вал, вогнетривкий цемент, пісок у співвідношенні 1: 1: 3 з додаванням одного склянки готують солі. Процес приготування розчину такий самий, як у першому рецепті.

Шамбовані суміші

Складається з порошку шамотного та добавки. Шамот називається високим шліфувальним продуктом з білої каолінової глини, обробленої при високій температурі. Залежно від складу промисловості кілька брендів порошку шамотного: PSBM, PSBT, PGA, PGB, ZSH, ZSB, які відрізняються за розміром частинок, вологи та термічною стійкістю (не нижче 1670 ° С).

Будівельні розчини, приготовані на основі порошку шамотного, мають високу теплостійкість і можуть бути використані для покладання плитки як всередині, так і за межами каміна. Для приготування адгезивного розчину ви можете придбати готові суміші шамотні:

Метр замша. Цей клей для печей являє собою суміш порошку шамотного та вогнетривкого глини. Призначений для стилювання, що стоїть на високих температурах кераміки всередині духовки. Його робоча температура становить щонайменше 1650 ° С.

Terracotta – стійкий до високих температур клею, що складається з кам’яного пилу з додаванням зв’язувальних хімічних добавок. Стійкий до вологи та нагрівання до 400 ° С. Рекомендується використовувати цей клей для плиток на печах, камінах та мангалах, а також для монтажу затоплення підлог.

Для того, щоб заощадити гроші, вдома, ви можете самостійно зробити хороше рішення на основі порошку шамот. Ось дві прості рецепти для приготування клейового розчину шамотного для кам’яної плитки на печі:

 • Порошок шамотного приймає та змішують з каоліновою глиною в співвідношенні 2: 1. Після цього ця суміш поступово додають до водної потужності з постійним перемішуванням і з’єднується до одержання однорідної пластичної маси;
 • У другому рецепті суміш складається з білої каолінової глини, синій кембрійської глини та шамота у пропорціях 1: 1: 4. Він змішується у воді, перш ніж отримувати однорідну масу. Після чого він готовий до використання.

Увага! При покупці порошку шамотного, перевірте його термін зберігання, оскільки з довгостроковим зберіганням він втрачає свої фізико-хімічні властивості. Форма зберігання це необхідно в сухому вентильованому приміщенні.

Силікатні клеї

Вогнетривкі клеї для плитки на печі, що містять у своєму складі калію або силікату натрію з додаванням глини та інших модифікуючих добавок, призначених для встановлення кераміки для цегли та металу. Зберігає свої операційні властивості при нагріванні до 1600 ° С.

Вогнетривкий клей виступив на основі алюмосилікатних матеріалів та хімічних добавок. Він використовується для склеювання кераміки до поверхні камінів. Зберігає свої властивості при нагріванні до 1260 ° С. Реалізований у готовому до використання.

Клеї вогнетривкої мастики

Виробляється на фосфат та силікатних сполуках з додаванням добавок та наповнювачів мінерального походження. Відповідно до консистенції, вони є в’язкою масою. Різні з високою теплостійкістю та вологістю. Витримує нагрівання в діапазоні 1250-1400 ° С.

Промисловість виробляє широкий спектр вогнетривкої мастики:

 • Каоул мастика – основна речовина – керамічне волокно (керамічна вовна). Мастика має високу термічну стійкість при нагріванні до 1000 ° С та хороших клейових характеристик (не розтріскування, а не пілінг). Він може бути використаний для облицювання плитки та термостійкої кераміки, як внутрішніх стін печі та її обличчя. Реалізований у готовому до використання.
 • ZMKV – мастика тугоплавкою, можна використовувати при нагріванні до 1800 ° С. Він виготовлений з вогнетривкого наповнювача з додаванням керамічної вовни та розчинника. Має високу еластичність і низьку лінійну усадку. Він використовується для покладання термостійкої кераміки на металевих поверхнях як всередині, так і зовнішніх печах, камінах, мангалах.
 • COM – тугоплавкі клейка мастика. Це суха суміш, виготовлена ​​з оксиду стійкого нагріву з хімічними добавками. Призначений для склеювання кераміки до металевих поверхонь. Зберігає свої операційні властивості при нагріванні до 1800 ° С. Перед використанням необхідно розчинити воду до вершкового стану.
READ  Чи можна закріпити плитку на penplex

Підготовка до облицювання

Для того, щоб термостійкий клей для клеючого матеріалу облицювального матеріалу до печі, необхідно попередньо приготувати її поверхню. Для цього всі нерівності вирівняні з видаленням припливу цементу або іншими вихідними матеріалами. Ретельно очищають металевою щіткою, де сажа і бруд. Після очищення стін рекомендується лікувати їхню поверхню грунту глибокого проникнення, що збільшить адгезивні властивості термостійкого клею або мастики. Після сушіння грунту, ви можете почати облицювання.

Запам’ятайте, ніж якість буде оброблятися поверхнею перед укладанням кераміки, тим довшим термостійким клеєм збереже свої операційні характеристики.

Є багато різновидів керамічної плитки. Для ванної кімнати, кроки, стать використовуються подібні покриття. Але для облицювання печей і камінів, необхідний абсолютно інший керамічний матеріал, оскільки він поставляється до об’єктів, операція якої проходить в умовах високих температур. Відповідно, облицювальний матеріал для їх обробки зобов’язаний задовольнити суворі вимоги:

можливість роботи у високих температурах;

стійкість до механічних впливів і подряпин;

Тільки деякі типи плиток відповідають усім вищезгаданим вимогам. Розглянемо їх більше деталей:

Теракота. Зроблено на основі глини і є екологічно чистим матеріалом. Це дуже сильно – здатне витримувати удари, майже не дряпати, витримує низьку температуру, тому ви можете безпечно використовувати його, щоб прикрасити печі в дуже холодних приміщеннях. Крім того, теракота має чудові вогнетривкі якості: вона може витримувати не тільки високі температури, а й їх коливання.

Майоліка. Насправді є теракота, яка покрита шаром глазурі. Це старий матеріал, який в колишній час міг дозволити собі лише багатий шар населення. Тепер він використовується, щоб дати тінь розкішної будь-якої духовки.

Клінкер. Це свого роду альтернатива вогнетривкої цегли. Він виготовлений на основі декількох глинистих сортів з додаванням шамот і барвників. Суміш натиснута, а готові плитки спалюють. Матеріал дуже міцний, стійкий до зносу і відрізняється великою палітрою бежевих відтінків.

Керамографічний. Досить ускладнений у своїй структурі: складається з глино-піскової суміші з додаванням крихт граніту, мармуру, металевих солей, які натискають під високим тиском при високих температурах. Має відмінне теплотехнічні характеристики. Крім того, матеріал представлений великою різноманітністю текстур та кольорів, що дозволяє успішно використовувати його для моделювання всіх видів оздоблювальних матеріалів, включаючи теракоту та клінкеру.

Надійний і міцний порцеляновий каменю Colleano Collection з бренду Kerama Marazzi. Хороший варіант для печей і камінів.

Tiemas. Використовується як художня обробка печей і камінів. Зроблена плитка, як terracotta, від глини, а потім стрілянина. Цей матеріал хороший в експлуатації при дуже високих температурах, має високий термін, екологічно чистий. Але в той же час вартість свого будинку, що робить його особливо популярним.

Облицювання печі

Як покласти плитку на печі, щоб вона не потрапила від температури?

Плитка розраховується не від температури, але від того, що плитки, печі та матеріали, які вона додається, різні коефіцієнти термічного розширення.

Нам потрібно проконсультуватися з фахівцями та читати спеціальну літературу. З великою впевненістю я скажу, що, якщо печі зроблена з червоної цегли на глині, то плитка повинна бути прикріплена до дуже тонкого шару глини з деякими добавками, щоб збільшити адгезію. Ось я не спеціаліст.

Я бачу інший, несподіваний варіант. Друкована черепиця на силіконовому герметику з духовкою. Мінуси бачить наступне. Силіконовий, здається, тепло ізолятор, щоб духовка буде гіршою, щоб тепло.

З нагоди я перечитав свою відповідь (завдяки читачеві, який прокоментував його). Ну, звичайно, моя порада з рахунку силіконового герметизуючого. Досить жарт. Очевидно, відповідь була написана так давно, що спеціальні рішення для плиток або печей були ще на продаж, або я їх не бачив.

Як вирізати плитку

Перед тим, як зіткнутися з духовкою, потрібно правильно вирізати матеріал. Щоб не зіпсувати багато шматків плиток і виробляти його високоякісне різання, потрібно зробити все обережно. Після завершення такої процедури, яка базується на поверхневій штукатурці, придбання матеріалів та інструментів, ви можете спокійно атрибути підготовчі роботи, у майбутньому ви отримаєте цінні навички. Для різання потрібна спеціальна машина нахилу.

Перш за все, треба виміряти на кожній частині необхідної відстані і позначити маркер і лінійку. Далі матеріал приєднується до пристрою, щоб лінія знаходиться під ріжучим роликом.

Після зниження важіль, плитка очищається з боку. Для кращого проведення таких маніпуляцій ролик та направляюча рамка обов’язково змащується машинним маслом. Щоб уникнути кривої розрізу матеріалу, необхідно перевірити, наскільки правильно ролик фіксується, чи він зависає. Коли ви маєте справу з заміною раніше використовуваною плиткою, вам може знадобитися замінити ролик. Зробити це легко, оскільки новий насправді купити в магазинах, що займаються продажем плитки.

Простіший ріжучий пристрій – це ручна бахрома у формі бюро. Навряд чи підходить для дуже товстої плитки підлоги, але може бути використана для стінного матеріалу. Деякі майстри насолоджуються електроловкою, що існує на фермі, який поклав карбідо-вольфстанцію. Але при виборі такого методу для різання кожного, це займе принаймні 10 хвилин (тоді як на інструменті малювання машина ця процедура займає лише 1 хвилину).

READ  Як очистити спалах на плитку у ванній кімнаті

Як прилипати плитку на цегельній печі1

Інший варіант, як провести саморозрізання, використовуйте шліфувальну машину з спеціальним колом. Деякі досвідчені люди в цьому випадку є навіть звичайним скляним різаком. Важливо точно розбити плитку з боку після попереднього застосування розмітки. Але, за відсутності практичного досвіду, краще відмовитися від останнього шляху. Оскільки інакше велика ймовірність пошкоджує руку.

Звичайно, найбільш надійним способом є використання великої плитки, яка повинна бути встановлена ​​на підлозі або надійну таблицю. Якщо ви не змогли отримати ідеально гладкий край нарізаного матеріалу, вам потрібно inchlip це за допомогою спеціального каменю.

Клей для облицювання плитки плитки. Виробники

Серед професіоналів та звичайних користувачів користуються популярністю Marie (бренди) Насолоджуйтесь:

Ceresit CM 16 Ceresit CM 16 Еластичний клей для гнучкої плитки (Україна, Німецька ліцензія, 600/пакет.). CEREZITE FLEX призначений для стилю на складних деформованих підставах, а також методом плитки.

Клей “Терракот” Клей Термостійкий підкріплений “Terracot” (Росія, 550/PACK.). Він використовується для облицювання з натуральним каменю та керамічною плиткою теракот. Шаммований каоліновий пил, доданий до складу клейового розчину, дозволяє зробити підкладку без підкладки та отримати однаковий результат. Робоча температура до 250 ° С.
Scanmix Fire Glue Scanmix Fire (Фінляндія, 600/Вгору.) Він характеризується високим пом’якшенням – 1200 ° С. Scanmix є незамінним при підкладці виходить з печі та печей твердого палива. Розроблений розчин для укладання та ремонту печей, а також для укладання плиток на простих поверхнях.
Пловетоніт Чудофоловетоніт FOLLOTONITE (Росія, 455/Вгору.) дозволяє викласти етокс з тонким шаром через наявність дрібнозернивних наповнювачів. Допустима температура використання до 1200 ° С.
Клей для IVSIL TERMIX IVSIL TERMIX (Росія, 460/Вгору.). Клей Піднесена еластичність. Робоча температура до 250 ° С, яка дозволяє використовувати його на поверхнях печі від печі та на камінах з замкнутою формою. Клей insyl termix – redard для твердих основ.
Клей для печі Черепиця Bergauf Keramik Termo Bergauf Keramik Termo (Юніс, Росія, 450/Вгору). Клей Bergauf Ceramick Termmo використовує для простих поверхонь з температурою нагрівання до 180 ° С.
Клей Siltek T-84 Siltek T-84 (Україна, 360/Вгору.). Клей Siltek використовується для затискання поверхонь, що проходять температурні краплі в діапазоні – 30 ° С. 150 ° С.

Ми готуємо плиту, щоб лежати

Очищення зовнішньої поверхні нагрівального пристрою повинна бути оброблена ретельно, видаляючи всю стару штукатурку, фарбу, пил та фрагменти каменю.

Приклад розрахунку кількості керамічних плиток.

Ріжучі шви зроблені на глибину 10 мм. Найпростіше зробити це металевою щіткою, а “болгарська” з абразивним соплі буде додатково прискорити процес. Після цього печі розміщується одним з рекомендованих композицій. Щоб зробити плитку на це краще, необхідно зробити армування з гумовою сіткою або дротом.

Щільно розтягнута ланцюгова сітка прикріпіть безпосередньо до цегельної тканини, використовуючи шайби та нігті, забиті швами. Ви можете використовувати та надійніше. Для цього, виграшний дриль повинен бути виконаний за допомогою цегляного отвору для глибини 10-15 мм, частіше в області печі. Шурупи закручені гвинти таким чином, що їхні шапки з’являються над поверхнею. Сітка або заплутана дріт, прикріплена до капелюхів.

Якщо цементний розчин використовується для штукатурки, співвідношення цементу до піску приймається 1: 2.5. Використовуючи готову цементну суміш, слід дотримуватися інструкцій, витримавши товщину шару, зазначену в ньому та час дихання. Pre-Primer шви виконуються лише у тому випадку, якщо інструкція вимагає цього. У процесі штукатурки потрібно повністю закрити арматурну сітку і за допомогою перелану для досягнення вертикальних кутів.

Клеї вогнетривкої мастики

Виробляється на фосфат та силікатних сполуках з додаванням добавок та наповнювачів мінерального походження. Відповідно до консистенції, вони є в’язкою масою. Різні з високою теплостійкістю та вологістю. Витримує нагрівання в діапазоні 1250-1400 ° С.

Промисловість виробляє широкий спектр вогнетривкої мастики:

 • Каоул мастика – основна речовина – керамічне волокно (керамічна вовна). Мастика має високу термічну стійкість при нагріванні до 1000 ° С та хороших клейових характеристик (не розтріскування, а не пілінг). Він може бути використаний для облицювання плитки та термостійкої кераміки, як внутрішніх стін печі та її обличчя. Реалізований у готовому до використання.
 • ZMKV – мастика тугоплавкою, можна використовувати при нагріванні до 1800 ° С. Він виготовлений з вогнетривкого наповнювача з додаванням керамічної вовни та розчинника. Має високу еластичність і низьку лінійну усадку. Він використовується для покладання термостійкої кераміки на металевих поверхнях як всередині, так і зовнішніх печах, камінах, мангалах.
 • COM – тугоплавкі клейка мастика. Це суха суміш, виготовлена ​​з оксиду стійкого нагріву з хімічними добавками. Призначений для склеювання кераміки до металевих поверхонь. Зберігає свої операційні властивості при нагріванні до 1800 ° С. Перед використанням необхідно розчинити воду до вершкового стану.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS