Статті

Розміри барів для ящика під підкладкою

Інструкції для складання ящиків під підкладкою з власними руками

Підкладка – Оздоблювальні матеріали з декоративних бляшок для стін стін і стелі. Євровантия – це різноманітність такого типу облицювання, виготовлених європейськими стандартами якості. Встановлено на ящику, як правило, робить його з бару. Часто в розриві між стіною та рамками розміщуються ізоляція. У вологих приміщеннях (ванна, парова лама) на вершині його фіксуються з шаром фольги Vaporizolation.

Використання сосни або ялинових рейок. Стандартні розміри: довжина – 2 або 3 м, ширина – від 4 до 6 см, товщина – від 2,5 до 5 см. Під ізоляцією продукти вибираються не менш товщиною, ніж сам теплоізолятор, як правило, займає 50×50 або 50×40. У профільованому барі, на відміну від простого кута заступів, наближається обома типами. При покупці, зверніть увагу на вміст вологи дерева – це не повинно бути більше 15%. Сире дерево в процесі сушіння неминуче тріскається і деформує. Продукти з численними тріщинами непридатні для MacCas.

Рідше застосовують металевий гіпсокартон для відкритого прикрасу з ПВХ або МДФ. Ця конструкція особливо рекомендується у ванні. Елементи закріплені до бетонних або цегляних стін дюбелів, до дерев’яних – самостійних або нігтів. При покритті стелі фіксується металевими суспензіями.

Що взяти до уваги у виробництві?

Незважаючи на простоту оздоблювальних поверхонь з дерев’яною клапочем, є ще кілька хвилин, гідних уваги:

 • Розмір брусу, його поперечний переріз і форма. Для надійного кріплення рейки потрібні за поперечним перерізом 2×2 або 2×4 см. З такими параметрами, керівництво мають необхідну силу, щоб витримати конструкцію облицювання. Застосування великих барів Сила структури не збільшиться, але значно вплине на вартість закінчення.
 • Крок. Оптимальна відстань сусідніх посібників на стелі становить 0,4 м, а на стінах – 0,5 м. З цим розташуванням досягається оптимальне поєднання міцності облицювання та її значення. Додаткові рейки повинні бути прикріплені до довжини суглоба, якщо такі надаються.
 • Метод кріплення до поверхні стелі та стін. На відміну від металевого профілю для фіксації дерев’яного бару на стіні спеціальні дужки не потрібні. Посібник знаходиться уздовж або через стіну з кріпленням самовидів або дюбелів.

Що вибрати дерево або метал?

Матеріал для установки, повинен мати такі якості:

 • Стійкість до агресивного впливу вологості. Якщо це металеві профілі, то це обов’язково з нержавіючої сталі, а якщо дерев’яна, то з спеціальним просоченням покриттям.
 • Для внутрішньої обробки, стандартні металеві вироби потрібні: він використовується як кадр для гіпсокартону, а для дерев’яного бару – поперечний переріз не більше 2×4 см.
 • Якість підтримуваної структури залежить від міцності, довговічності облицювання. Тому бари не повинні містити тріщини і велику кількість суки, повинні бути навіть тіні.
 • Кедр і модрина – найбільш підходящі породи. Інші види можуть бути використані, крім пиломатеріалу сосни, оскільки така деревина схильна до появи тріщин у майбутньому як сушіння.
 • Якщо деревина обробляється захисними композиціями, то після такого покриття необхідно витримувати в умови розміщення протягом щонайменше 2 днів, що дозволить матеріалу адаптуватися до мікроклімату.
 • Метод ступеня та сушіння мають велике значення. Найкраще, сухий матеріал підходить для рами, який витримав у природних умовах. Однак ціна висока.

Відстань між Бруккі

Щоб забезпечити підкладку на стіні, необхідно забезпечити міцну рамку (про те, як правильно виправити матеріал, читати його тут). Необхідно розрахувати оптимальну відстань між барами, так що не існує інтерпретації матеріалу, а сила покриття була максимальна.

Для цього ми рекомендуємо на стінах у горизонтальному, діагоналі або вертикальному напрямку, щоб витримати відстань між опорними елементами кореня, не більше 0,5 м. З цим розташуванням барів, облицювання отримає достатню силу. Чим частіша установка барів призведе до втрати коштів та часу, а сила практично змінюється.

Якщо ви розміщуєте посібники з великим, ніж 0,6-0,8 м, крок, то дерево під час роботи буде надано достатньо місця для зміни форми. Часто такі облицювання набухає або згинається всередині. Тому вам потрібно дотримуватися рекомендованої установчої технології дерев’яних панелей параметрів. Стельова підкладка повинна бути приєднана до кадру на етапі 0,4 м, оскільки його метод кріплення “ваги” вимагає посилення будівництва.

Що вибрати гвинт або дюбель?

Вибір конкретних кріплень заснований на типі стіни та її матеріалу. Якщо поверхня гіпсокартону, металеві профілі або оштукатурені “Duncas”, то встановлення барів виконується великою довжиною самоврядування.

Для встановлення кореня на бетонну або цегельну поверхню потрібно використовувати спеціальні дюбелі з кришками, які в процесі загвинчування розширюються і щільно закріплені в опорній структурі. Такий спосіб проведення дерев’яних барів для цих стін є більш надійним.

Інші інструменти

 • Ми використовуємо викрутку або свердску. Оскільки існує величезна передня робота з більш ніж ста годків та самонарізаних гвинтів, краще автоматизувати процес, зменшуючи час для приєднання однієї точки до мінімуму.
 • Електроловка потребує або побачить на дереві. Вони вирізали бажану довжину бару або облицювання полотна.
 • Рулетка або лінія будівництва буде потрібно для точних вимірювань параметрів робочої поверхні.
 • Нам потрібна шлага, олівець дерева, рівень будівлі з алкогольною капсулою. Так що покриття встановлюється швидко, красиво і довговічне, необхідно дуже точно відносно горизонту для демонстрації першого елемента обробки.
READ  Інструмент для очищення труб Моль композиція

Нехтуйте засобами антисептиків та інсектицидів. Цей крок розширює довговічність обробки. Мінімальний рівень обробки – розчин від грибка, гниття, цвіль. І засоби боротьби комах слід застосовувати в будинках на землі – котеджів, комунальні приміщення. До речі, вартість композицій не надто велика, і це буде правильно посилюватися та обробляти та дерев’яну рамку, а стіну з стелею в будь-якій кімнаті, де встановлюється обшивка облицювання. Правила застосування рішень, як правило, написані на упаковці – читати до початку розпилення.

Калькуляція пекарня: правильна установка з власними руками

Підкладка – відмінний природний матеріал, який людина використовує для прикрас протягом дуже довгого часу. Він має багато переваг і лише один недолік – якщо, звичайно, для нього розглянути залежність життя збірки. Загалом, такий “недолік” притаманний майже всіх сучасних оздоблювальних матеріалах – як вони збирають, і будуть служити. Саме з цієї причини дуже важливий момент у процесі встановлення підкладки є збірка ящика для нього. Ми зрозуміємо це питання в цій статті, в якій разом з сайтом Stroisovety.Орг давайте вивчимо питання про те, як правильна решітка виконана під підкладкою з власними руками?

Перший етап – розрахунок і придбання матеріалу

Для роботи нам потрібен дуже простий набір матеріалів:

Але для розрахунку необхідної кількості всіх компонентів, ви повинні знати кілька важливих особливостей:

 • Функція 1: Крок рамка. Оптимальна відстань між елементами ящика становить від 40 до 60 см. Якщо підкладка тонка, то краще розмістити бруски частіше, це дасть дизайн додаткової жорсткості. Відстань може бути різною, якщо довжина стін не дозволяє дотримуватися того ж етапу елементів.
 • Функція 2: Якщо є отвори, бар монтується навколо периметру. Якщо ми говоримо про дверні прорізи, краще встановити дві стійки, щоб зміцнити систему. Зверху і нижче, доцільно встановити гіди.
 • Функція 3: При використанні ізоляції товщина смуги повинна бути не меншою за товщину теплоізоляційного матеріалу. Найчастіше використовується варіант 50×50 мм або 50×40 мм.
 • Функція 4: придбання матеріалу, зверніть увагу на вологість. Вона повинна бути не більше 15%. Сирі елементи під час сушіння можуть бути деформовані або тріщини, тому вони не варто використовувати їх.

Намалюйте зразкову схему ящиків з кроком елементів та їх розташування. Це дозволить точно розрахувати необхідну кількість матеріалу, а не купити додатковий бар.

 • Функція 5: ізоляція розраховується на основі області, на якій вона буде додана;
 • Функція 6: Кріплення вибираються на основі бази. Для бетону та цегли потрібен дюбель швидкого монтажу, для деревних самонарізаних гвинтів або нігтів використовуються.

Приречені під підкладкою – вибирайте матеріал

На сьогоднішній день, три види матеріалів для ящика, всі вони мають свої переваги та недоліки, спробують коротко доторкнутися до найважливіших. Почнемо, мабуть, з дерева, як найбільш знайомий і доступний матеріал. Брук з параметром 2,5-5 см використовуються під ящиком. Цей діапазон надається для вибору оптимального варіанту для різних типів підкладки, оскільки він також трапляється не тільки дерев’яний. В основному, ви повинні зосередити увагу на тому, що основа повинна витримувати вагу обробки, а не знати кімнату, беручи додаткову область. Зрештою, для кріплення легкого дошку, ви не повинні брати найбільші бари.

Але всі знають недоліки деревини: легка вогнестійкість і нетерпимість вологи. Звичайно, сьогодні все це вирішується за допомогою численних просочення, але ви можете трохи змінити свої звички та вибрати металевий профіль. Це оцинковані кути, з яких побудована однакова мережева каркас, на якій прикріплюється підкладка. Вона позбавлена ​​деревних недоліків, але має свою власну, наприклад, високу ціну. Пластикова рамка взагалі не доступна як попередній два, і дуже специфічний, це робиться частіше під особливим.потреби, ніж для загального користування. Так що це не може враховувати.

Wizards WebSite Remoskop.RU Підготовлено для вас спеціальним розрахунку калькулятора. Ви можете легко обчислити потрібну кількість підкладки.

Розміри барів для ящика під підкладкою

Що робить лампу під підкладкою? Що таке лампа під підкладкою? Як зробити ящик під підкладкою власними руками? Ми постараємося відповісти на ці та інші питання в цій статті.

Корпус підкладки – це кадр носія, призначений для прикріплення своїх елементів. Іншими словами, етикетка для підкладки є основою для кріплення підкладки.

Встановлення ящиків під стінною панеллю з власними руками ідеально виконує завдання. І завдяки нашим фото та відео інструкціям ви можете зробити це самостійно.

Підкладка – це чудовий матеріал для внутрішнього оформлення. Дерев’яна підкладка може приновлюватися будь-якою кімнатою. І не дивно, що популярність оздоблювальних матеріалів з дерева протягом багатьох років зростає.

Багато хто коли-небудь бачив підкладку, як матеріал для оформлення (обрізки) стін і стелі. Однак, не багато думати про те, як встановити його правильно, в результаті внутрішня обробка мала візуальний вигляд. Більш того, багато хто може відповісти з рухом на те, що підкладка зберігається, ну, а не на голі стіни. Практично, монтаж підкладки безпосередньо до стіни, непрактично, оскільки в цьому випадку всі порушення та дефекти матеріалу будуть видно в контурах, і це буде псувати всю зовнішній вигляд. Тому, для того, щоб підкладка точно і красиво лежала на поверхні, хоча і на нерівномірних стінах, розташування кореневої рамки для деревного матеріалу.

READ  Мені потрібно зігріти будинок з клеєного деревини

Стелі

Слизова оболонка. Досить популярний обробний матеріал, який безпосередньо залежить від його установчої технології. Перш ніж встановити підкладку, потрібно побудувати ящик, на якому він буде виправлено. Про те, як встановити ящик під підкладкою власними руками, дізнайтеся пізніше.

Слизова оболонка. Переваги застосування та різновидів матеріалу

Слизова оболонка. Зручне оздоблювальне покриття, яке дозволяє приховати всі нерівності стін та стелі, без попереднього вирівнювання. Крім того, матеріал характеризується привабливим виглядом і має різні форми, текстури та кольори.

Існує велика кількість підкладки у співвідношенні з матеріалом, з якого він виготовлений, товстий, текстура, колір і т.D. Існує два варіанти підкладки у співвідношенні з матеріалами, з яких вона зроблена:

Перший варіант передбачає використання деревини для виготовлення підкладки. Синтетичні варіанти виконані з пластику. Зауважте, що пластикова підкладка рекомендується для використання поза будівлею, у приміщенні складу, підвалу, горища.

Крім того, пластик ідеально виступає проти вологи, тому також використовується у ванній кімнаті. Через відсутність міцності пластику вона не повинна піддаватися механічним ефектам. В іншому випадку поверхня буде покрита тріщинами та чіпсами, які будуть псувати зовнішній вигляд покриття.

Для виготовлення підкладки з використання природних матеріалів:

Вибір профілю, потрібно розглянути функціональну мету ванни. Якщо стіни повинні бути високою силою, то треба віддавати перевагу товщі дошки. Декоративна прикраса на стіні передбачає створення привабливого покриття.

Крім того, підкладка ділиться на якість декількох видів. Найвищий якісний матеріал. Екстраформа, характеризується ідеальною гладкою текстурою, не має дефектів, чіпсів, деформацій, має чітко виражену структуру деревини.

Приречені під підкладкою

Категорія А і В припускає наявність невеликої суки, які не відображаються на міцних характеристиках матеріалу. Низька якість підкладка використовується для завершення промислового або складу.

Існують різновиди підкладки у співвідношенні з профілем, до якого він встановлений:

 • Європейська версія підкладки. має гладке обличчя і пази з поглибленням;
 • Американська версія – це імітація Аллен;
 • Панельний варіант підкладки має форму бару;
 • заблокувати будинок. Відрізняється від закругленої форми, що нагадує поверхню бару.

Зауважте, що підкладка фіксується на стелі досить легко. Головне. мають необхідний інструмент та досвід роботи з цим.

Dokeleton Case зробити це самостійно: створення технології та інструмент

У процесі роботи на ящику це буде необхідно:

 • ножів для різання дерев’яного бару;
 • рівень води або бульбашки для перевірки жирних ламп;
 • будівельний мереживо;
 • Електричний дриль з набором свердлів на дереві різного діаметру;
 • молоток, ніжний ніж;
 • Викрутка для кріплення кріплення.

Для того, щоб виправити одяг на стелі, вам потрібно створити базу, на якій вона буде проведена. Правильна решітка під підкладкою побудована таким чином:

 • Бруки з прямого призначення закріплені навколо периметру кімнати, середнє значення цих 4х4 см, цей показник змінюється залежно від навантаження на поверхню;
 • Контролювати показники, використовуйте рівень;
 • Для того, щоб налаштувати правильну установку ящика на стелі, використовуйте спеціальні пластини, вони встановлюються у розташуванні панелі на підшипникових панелях;
 • Bruks фіксуються на стелі за допомогою гвинтів, врешті-решт, повинно бути міцне покриття, яке обмежується барами.

Якщо на стелі є конкретний перекриття, лампа під облицюванням на стелі встановлюється таким чином:

На стелі встановлені дюбелі розміром 0,8 на 4 см. Для їх установки необхідно використовувати карбідну свердла для побудови отворів, глибина яких становить близько 5 см. Далі дюбелі монтуються в отворах, а отвори з таким же діаметром вбудовані в бари.

За допомогою шнура, маючи маркування на стелі, на периметр, з якого встановлюються бари, щоб створити ящик. Інтервал між барами становить близько 60 см.

Щоб перевірити площину установки барів, скористайтеся перевагами риболовлі. Внутрішня частина ящика встановлюється більш складною, тому це займає мінімум двох людей.

Бар встановлюється на стелі у співвідношенні з попередньо розтягнутою риболовльною лінією, якщо це необхідно, встановлення спеціальних пластин, що вирівнює ящик горизонтально. Для фіксації смуг на поверхні використовуйте самонарізуючі гвинти та викрутки.

Після монтажу ящика під підкладкою виконана установка обробного матеріалу. Якщо необхідна додаткова потепління стелі, між барами встановлюється теплоізоляційний матеріал. Зауважте, що якщо мінеральна вата виступає як теплоізолятор, то ви додатково піклуєтеся про захист вологи.

Як зробити затиск під підкладкою

Існує два способи встановлення облицювання на стелі. Фіксуючи його безпосередньо на стінах або на стелі або встановлення на ящику. На думку першого шляху, необхідно підготувати ідеально фундамент для встановлення підкладки. Другий метод є менш трудомістким, однак, він передбачає створення бару ящика під підкладкою.

У співвідношенні з матеріалом, з якого було зроблено стелю, самонарізаний гвинт або дюбель використовується для закріплення бару на стелі. Бар на ящику розташований у перпендикулярному положенні для панелей підкладки. Встановлення підкладки в горизонтальному положенні дозволяє збільшити кімнату. Вертикально фіксована підкладка, здатна візуально збільшити стелю висотою.

Матеріал для виготовлення ящики використовується модрою або сосновою деревиною. Зверніть увагу, що друга версія не підходить для обрізання ванни, оскільки сосна надсилає смолості композиції під впливом високої температури. У цьому випадку краще використовувати губу або модрину.

У деяких випадках профіль алюмінію використовується для створення затискача під підкладкою. Якщо ванна закінчує, ми рекомендуємо зупинитися при оцинкованій формі профілю, який відрізняється стійкістю до вологи та корозії.

Як підстава, на якій підкладка буде прикріплена, використовуйте широку дошку. Таким чином, можна буде досягти максимальної міцності та довговічності покриття. Зауважте, що матеріал не повинен бути занадто вологим, оптимальне значення вологості в дереві становить 16,5%. Перш ніж купувати бар, ретельно огляньте його для тріщин, смолистих розрядів та надмірної вологості. Якщо є принаймні один з цих показників, придбання такого матеріалу краще відмовляється.

READ  Як побудувати гарячу теплицю з власними руками

Перед початком роботи визначте розмір ящика під підкладкою. По відношенню до цього показника визначте кількість матеріалу, необхідного для створення ящика.

Для того, щоб визначити кількість матеріалу, необхідного для роботи, розгляньте рекомендації:

 • Визначити тип ящика з розташуванням напрямних у одну площину або у вигляді сітки;
 • Товщина підкладки у співвідношенні, з якої визначається розмір бару для ящика;
 • Наявність або відсутність ізоляції під кріпленням, його товщина;
 • Наявність додаткових систем зв’язку під клапом, наприклад, електрична проводка, система вентиляції.

У деяких випадках, якщо є система вентиляції під вагоном, необхідно сформувати зустріч. Таким чином, два шари дизайну розташовані по відношенню до друга перпендикулярного.

Перед фіксацією дерев’яних пластин на стелі необхідно ставитися до них антисептичними ефектами та антипіренними. Перед встановленням дошки повинні бути в приміщенні. Два дні. Дерево повинно адаптуватися до температури та вологості кімнати, тому приречення не дасть усадку.

Як встановити затиск під підкладкою: Технологія та рекомендації

У співвідношенні з розміром стелі необхідно створити ескіз розташування бару на стелі. Далі матеріал розрізаний залежно від розміру. При наявності нерівностей під барами, пластини заміщені.

За допомогою вилки, гладкість встановленого ящика. Спочатку необхідно створити кабель до периметра стелі. Далі – встановлення проміжних ребер. Для того, щоб якісно встановити проміжні частини ящика, попередньо затягніть лінію риболовлі в цих місцях.

Для свердління отворів через бар, використовуйте дрова, діаметр якого визначається діаметром гвинтів. Крок ящика під підкладкою визначається багатьма факторами, такими як розмір стелі, навантаження на його поверхню, наявність ізоляції, товщина підкладки та т.D.

Кріплення встановлюються з інтервалом максимум півтора метрів. У співвідношенні з отриманим прямокутником, наступні елементи ящика. Обов’язкові додаткові бари встановлюються біля дверей та вікон.

Зверніть увагу, що основна установка функції ящика. Забезпечення щільного фіксації дощок, запобігаючи їх згинання.

Між проміжними барами та рамками, вам потрібно залишити невеликий розрив декількох міліметрів. Він забезпечує температурну експансію деревини. Після встановлення ящика, ізоляція фіксується при необхідності на стелі. Далі працюйте над установкою підкладки.

Хвороба стін під підкладкою: монтажна технологія лиття

Якість та термін служби покриття з підкладки визначається правильністю установчої технології цього оздоблювального матеріалу. Після встановлення ящиків знову перевірте його на горизонталі та вертикалі.

Дерев’яна підкладка нарізана на смуги, довжина яких 50 мм менше стелі. Таким чином, можна сформувати відшкодування компенсації. Якщо це не зроблено, існує ризик деформації покриття після першого контакту з вологою.

Перший бар підкладки закріплений на стіні з кожної сторони. Це керівництво, установка наступних смуг передбачає їх установку в канавках, щільно з’єднується з ним. Для більш надійного зв’язку між смужками, використовуйте гумовий молоток. Друга сторона загвинчена на знизу. Для цих цілей використовуйте самовидихачі або нігті.

Використання гвинтів для кріплення дощок, попередньо побудовані отвори для них свердла. Інакше поява чіпів. Використання нігтів, не стукайте на ллланду з молотком, і застосуйте вид.

Встановлення підкладки, піклуватися про випуск усіх зв’язків з електропроводкою, вентиляцією тощо.D. Встановіть смужки до кінця стелі таким же чином. Для того, щоб встановити останню смужку, між стіною і не встановлюйте кілочок, які допоможуть підключити його до попередньої дошки.

Для різання пластикових або MDF Clapboard використовуйте нож. З кожної сторони, догляд за підкладкою, а потім просто переломів. Щоб скоротити звичайне дерево, рекомендується використовувати ножів або електричний головоломки. Додаткове затиск підкладки не буде потрібно, оскільки в цьому випадку він починає скрипати і тріщини.

Після монтажу підкладки необхідно намалювати його або покрити бажаний тон. Якщо ви хочете зберегти колір і текстуру дерева, то ви фарбуєте підкладку з безбарвним лаком. У деяких випадках підкладка до фарбування покрита антисептичними та іншими захисними композиціями, які забезпечують його захист від вологи, пожежі, форми та грибку. Підкладка у ванні покрита спеціальними композиціями, що перешкоджають її гнилі.

Встановлення пластикової підкладки передбачає з дотриманням тих же прогалин, як дерев’яні. Оскільки, коли краплі температури пластику також розширюється. Перед початком монтажних робіт, P-образне керівництво фіксується, на якому всі кінцеві зв’язки між смужками приховано. Для док-панелей підкладка один з одним, використовуючи з’єднувальні пластини.

Перша пластикова панель повинна бути встановлена ​​в складку. Щоб помістити кінцеві частини панелі всередині лиття, потрібно згинати їх і сюжет. Для фіксації стінки на стіні використовуйте самостійно полегшує з різкими кінцями. Це необхідно, щоб гвинти не ковзають на пластиковій поверхні і фіксуються в положенні, призначеному для цього.

Основні моменти Montaja

Перш ніж запустити пристрій, необхідно подумати про все до найменшої деталізації. Почніть з того, як вона буде виглядати. Ось два варіанти:

Балконна форма під сітчастою підкладкою у вигляді сітки дуже рідко. Це потрібно лише, якщо потрібно для забезпечення хорошого вентильованого простору.

Потрібно подумати про розмір рядка. У цьому випадку слід враховувати ступінь дефектів стін, а також метод ізоляції. Товщина довідників залежить від товщини ізоляції.

Ви також повинні правильно обчислити кількість необхідних матеріалів. Для цього потрібно читати на поверхні монтажної лінії дощок, вимірюйте їх і складати. Ми отримуємо загальну довжину дощок. Про те, як монтувати ящик на прикладі ванної кімнати, побачимо це

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS