Стіні

Робоча стіна на кухні з власними руками

Акриловий

Грубо кажучи, акриловий пластик, який може бути зображений принаймні мармуром, хоча дуб. Це дешевше, ніж камінь, але все ще дорога версія. Пов’язані пластини з акрилу майже без швів, тому гігієна прекрасна. Сам акрил – матеріал хороший: він не суєти, не зникає, а не фарба, міцна. Як скло, дає величезний обсяг для фантазії. Але, оскільки він заснований на полімері, він накладає частину обмежень:

Акрил красиво дивиться на кухню, наприклад, на фасадах, але для фартуха не найкращий варіант.

Як вибрати матеріал?

Напевно, де-небудь ще в квартирі немає стін, які будуть піддані настільки інтенсивним деструктивним та забруднюючим ефектам, тому вибір оздоблювального матеріалу для фартука просто не може бути випадковим. Отже, ремонт не приїжджав до невразливості занадто швидко, краще зробити фартух з матеріалів, що відповідають наступним обов’язковим критеріям.

 • Стійкість до істотного нагрівання. Під час масштабної приготування на кухні можна гарячий і взагалі, але найгарячіший елемент у ньому є плита або поверхня приготування їжі, а зрештою, фартух примикає до неї безпосередньо. Крім того, тут гарячі пари часто накопичуються, які навіть з надійною операцією з капюшоном контактує з сусідньою стіною.
 • Стійкість до вологості. Пара вже сказана трохи вище, а зрештою, більш інтенсивний джерело вологи промиває, бризки, з яких летять у всіх напрямках.

Крім того, робочий стіл, поруч із плитою, часто розташований, на якому різні соковиті інгредієнти розрізані, здатними утворювати бризки. Матеріал фартуха не повинен піддатися руйнівній дії води, інакше він не триватиме довго.

 • Легке прибирання. Той факт, що фартух не руйнує з контакту з водою, а інші рідини не означає, що вони не можуть бути зіпсовані ними. Оздоблювальний матеріал у цій частині стіни повинен бути позбавлений здатності поглинати вологу, інакше його колір швидко стане невизначеним і буде пов’язаний виключно з брудом. Забруднення фартуха особливо помітна на білому або іншій монофонічній кухні, тому гарнітура часто виробляється незвичайним у виконанні кольорів, який в той же час робить його більш красивим.
 • Екологія та гігієна. Як слід зробити будь-який інший облицювальний матеріал у квартирі, фартух ні в якому разі не повинен бути токсичним. На жаль, багато синтетичних матеріалів сучасності здатні виділяти шкідливе випаровування, особливо при нагріванні, тому їх використання на кухні суворо заборонено: ви повинні бути впевнені, що навіть намагаються закінчити зуб, не вибирайте. У той же час матеріал повинен не тільки очистити, але також повинен бути гіпоалергенним та несприятливим для відтворення бактерій та інших мікроорганізмів.
 • Естетика. Фартун навряд чи буде центральною детальною частиною кухні, але в той же час він завжди видно – це не закривається для перегляду і стосується рівня очей. Навіть якщо ви не є прихильником екзотичних або екстравагантних ідей у ​​дизайні кімнати, ви повинні піклуватися, принаймні, ця частина стіни вписується в загальний вигляд кухні і не заважав психіці.

Ми не спеціально не поміщаємо останній критерій у списку, оскільки він не характеризує матеріал фартуху з операційної точки зору, але, але переважна більшість споживачів не буде ігнорувати це – мова про вартість.

Версії Apron Є багато, тому знаходження відносно бюджетного рішення – не така проблема, хоча це можливо, що дешевина вплине на певні характеристики декору.

Цікаво вирішити проблему не тільки за допомогою загальноприйнятих оздоблювальних матеріалів – ви можете зустріти дизайнерських моделей обробки фартух буквально з поданих засобів. Навіть старі диски або дитячі дошки для декількох креслень можуть бути використані як незвичне рішення. Такі варіанти не будуть сподобатися всім, але вони чітко ілюструють, що підхід до вирішення проблеми може бути різним.

Традиційні матеріали

Сьогодні вони включають багато закінчення, деякі з них непрактично мають власні руки, але в основному встановлення досить просто.

 • Керамічна плитка – будь-які розміри та навіть конфігурації, якщо мова йде про мозаїку. Така кухонна фартуха – це традиційна, популярна, декоративна та успішно справляється з функціями захисту, оскільки вогню та стійкий до води та пару одночасно.
READ  Які шпалери приклеєні на стіні криві

Встановлення кахельного фартуха може викликати деякі труднощі. Покладіть плитку може бути горизонтальними рядами – найбільш економічним і найбільш нудним методом, діагональними – що вимагає певної майстерності та ретельного розрахунку, або прикрасити кухонну мозаїку. Останній спосіб є найчастіше споживання часу, але це дозволяє викласти шаблон плитки або навіть як зображення. У наступних фотографіях – прикраса фартуху на кухні.

 • Сталевий фартух менш декоративний, а крім того, не підходить для будь-якої кухонної гарнітури. Однак цей матеріал, без сумніву, гігієнічні, водні транспортні засоби та пожежі, а крім надзвичайно довговічної. Випущений у різних формах: велика довжина панелей, плитка та мозаїка.

Перший і другий варіант можна відкласти, а також плитку. Тільки композиція клею використовується іншим. Великі пластини сталі спочатку застосовуються на листі водонепроникної фанери або МДФ, а потім кріпиться на стіну.

 • Безсумнівно прикрасити внутрішній інтер’єр скляного фартуха. Ось найбільш різноманітні декоративні ефекти – від тонування та фотодруку для гравірування та переробки піскострумин. У той же час, кухонний фартух може бути обома тверда панелями – шкірні та скляні плитки.

Встановлення Skinali вимагає досвіду та фізичних сил, оскільки скляна полотно таких розмірів дуже важка, а крихкість навіть з загартованим склом все ще високим.

Зробіть це самостійно встановлювати середню скляну плитку або малу. Панелі вставляються в алюмінієвий профіль і док-док. Скляна плитка текстурована – наприклад, у вигляді цегли, вам потрібно дотримуватися стіни.

Дерев’яні дошки додають Rustic Style Notes. Щоб зробити такий фартух, вам знадобиться тонка шматка фанери саме в розмірі стіни. Всі дошки вирізані до бажаної довжини і прикріплюються до фанери, а потім всі ці гвинти до стіни.

Як зробити це самостійно:

 • Створити такий фартух, дерев’яні дошки пофарбовані білі,
 • а потім вирізати на ті ж шматки (за розміром, як плитка).
 • Після цього всі “плитки” прикріплені до тонкого шматка фанери у розмірі стіни, а потім фанера прикріплена до стіни.

Дошки можуть бути завантажені шляхом створення різних геометричних фігур. Наприклад, ось зигзаг дощок, пофарбований у білий. Звичайно, у цьому випадку потрібно чітко розмістити стіну так, щоб всі частинки хороші для себе.

І ще один приклад використання дощок. Тут вони взяли звичайні необроблені дерев’яні дошки, прикріплені їх горизонтально на стіні, і це те, що сталося!

Плитка та мозаїка в дизайні фартуху

Відмінний варіант для дизайнерської робочої стіни на кухні може бути керамічною плиткою або мозаїкою. Часто ці матеріали об’єднуються, підкреслюючи окремі зони. Окрім високих естетичних якостей, обидва покриття мають довгий термін служби (більше 15 років), але ця гідність має протилежне напрямок – якщо ви хочете змінити дизайн, демонтаж до кінця не буде легким.

Керамічна плитка

Хтось розгляне керамічну плитку “Реверсу” минулого. Дійсно, цей тип обробки має довгу історію, але все-таки не втрачає актуальності завдяки своїм чудовим якостям. Настінна плитка досить сильна, вона не боїться негативного впливу вологого мікроклімату, високі температури, ідеально. Крім того, сьогодні існує “вражаюча” кількість інтерпретацій його конструкції, що дозволяє використовувати покриття для будь-якого дизайну стилю.

Плитка може імітувати природні матеріали, бути монофонічним, візерунком, гладким, рельєфом і т.D. Багато колекцій містять плитка панелі з різними малюнками – натюрморти, квіти, які успішно використовуються у стилях Провансу, ретро, ​​країна.

Досить відповідна плитка “метро”, викладена в білосніжну тканину з легкими або чорними швами. Зрівнявся з діагональним візерунками, він створить динаміку та візуально розширити робочий літак.

Спеціальна популярність виграла черепицю під цеглою, яка називається “кабінек”. Кожен елемент має прямокутну форму з скошеними краями, що нагадує тип натуральної цегли різних кольорів та розмірів. Ця обробка значно підходить як для класичних, так і для сучасних інтер’єрів.

READ  Шпалери для нерівномірних стін, які вибирають

Цікаве рішення може бути фартухом, викладеним з черепицею “Patchwork”, яка зробить ноти тепла та комфорту, буде чудовою пейзажем будь-якого інтер’єру.

Мозаїка

Мозаїка – це знижена копія керамічної плитки. Він має всі ті ж плюси, як плитка, але характеризується більш високою вартістю. За допомогою своєї допомоги ви можете зв’язувати складні архітектурні форми, кути, вигини, вигини, організувати оформлення периметру фартуху або його окремих елементів. Для маленьких кухонь – це найбільш підходящий варіант, оскільки мозаїчне полотно виглядає досить елегантним, візуально розширює простір.

Мозаїка може бути виділена шматками, створюючи різні шаблони або використовуючи матриці – панелі, розміри 30×30 см, що значно спрощує операцію і дозволяє вам покласти на себе. Чіпси (окремі елементи мозаїки) виготовляються з різних матеріалів: основа може бути кераміка, скло, штучний камінь, дзеркала, метал.

Кольорова палітра також багатогранна – фартух може бути однофотоном або мати різноманітний колір, він виглядає красиво градієнтним дизайном, коли один основний колір розчиняється в різних відтінках. Для класичних, ретро-тарських напрямків, переваги віддається матовій керамічній або кам’яній мозаїці. У більш сучасних інтер’єрах (лофт, високотехнологічний, сучасний), ви можете зустріти скляні, дзеркальні та металеві полотна.

Визначення розміру та підготовка поверхні

Перед початком закінчення необхідно підготувати стіну, визначити розмір і дизайн майбутнього фартуху. Останній повинен відповідати загальному дизайну приміщення та меблів.

Якщо ви обчислите заздалегідь і зробите фартух, не беручи до уваги меблі, то після його установки частина стіни може бути без обробки.

Найчастіше висота робочої стіни на кухні не перевищує півметра, оскільки відстань між робочим столом та підвісними шафами, як правило, те ж саме.

Варто пам’ятати, що облицювання повинно йти на кілька сантиметрів, щоб увійти до робочого столу та шафки, щоб не було стіни.

Необов’язково, можна розділити всю стіну, ви можете мити та плиту.

Підготовка стіни починається з повного видалення старого покриття. Якщо це плитка, то це набагато зручніше і швидше стріляти за допомогою педаратора, але це можливо і звичайна долота з молотком.

Після видалення старого покриття, стінка перевіряється на порушення та тріщини. Прогалини все необхідні для закриття, а після повного сушіння стіна згруповано.

Останній етап приготування покриття грунту. Але якщо були ознаки грибка або форми на стіні, то необхідно впоратися з спеціальним інструментом.

Фартун – робоча частина стіни на кухні, яка розташована між робочим столом та монтуючим кухонним меблям. Сьогодні в мережі є достатньо різних фотографій матеріалів, як це можна зробити. Спочатку ми звернемо увагу до тих вимог, з якими він повинен дотримуватися:

Матеріал і вимірювання

Найбільш поширеними матеріалами для обробки робочої стіни кухні є: скляна та керамічна плитка. Фотографії в Інтернеті підтверджують це. Останній варіант може бути дорожчим, але він більш традиційний та надійний.

5 способів розробити фартух на кухні. Корисні поради

Слід зазначити, що можна розрахувати розміри фонтану лише після придбання кухонних меблів. До цього будь-які розрахунки можуть бути неточними, що означає, що кладка плитки доведеться повторити. Тому після придбання меблів такі дії слід виконувати:

Визначити розмір робочої стіни

Часто висота фартуху становить близько 50-55 см. Зрештою, висота розміщення стільниці часто регулюється (слід зручно приготувати з ним на кухні), а також рівень установки монтуються шафки (вони повинні мати зручний доступ).

Ми не повинні забувати, що вимірювання зроблені з урахуванням того, що фартух буде розміщений нижче рівнів настільних для декількох сантиметрів. У той же час не намагайтеся заповнити всю стіну. Іноді достатньо, щоб облицювання перевищує прання і плиту.

Для того, щоб розрахувати кількість плиток, щоб заповнити всі стіни, необхідно розглянути, як укладання буде: по діагоналі або звичайним способом. Звичайно, в останньому випадку відходи будуть значно менше, і процес займе менше часу. Отже, залежно від подальшого шляху, матеріал повинен бути придбаний на 10-15 відсотків більше розрахункових даних.

Підготовка поверхні

Традиційна стадія при кладці плитки – підготовка поверхні. Ці дії повинні бути виконані:

 • Попереднє покриття повинно бути знищено;
 • Потрібно вивчити стіну за наявність порушень. Він повинен бути вирівняний, якщо такі дефекти доступні. Не забудьте перевірити та керувати кутом, якщо фартух виконується під кутом.
READ  Як зробити маяки для штукатурки стін

Якщо на поверхні є стара плитка, то вона повинна бути правильно видалена. І це краще це зробити:

 • Закрийте всі об’єкти, які не підлягають видаленню з кухні, поліетиленова плівка. Дерев’яне захисне устаткування (окуляри, рукавички, респіратор).
 • Зручно видалити стару плитку за допомогою перкуторного режиму Peuorator. Це вимагатиме мінімуму особистих зусиль, і процес займе набагато менше часу, ніж зробити зубило і молот. Почніть краще з верхнього ряду.
 • Як згадувалося вище, всі залишки старого покриття повинні бути видалені, поверхня повинна виявитися гладкою. Для цього, у броню, ви можете вставити металеву щітку та польську стіни.
 • Перш ніж виконувати роботу над укладанням облицювального матеріалу, слід лікувати поверхню грунту. Якщо на поверхні з’явився грибок, або існує можливість її зовнішності, антиінформаційна композиція повинна бути застосована.

Інструменти

Кухонний фартух повинен бути виконаний високою якістю, швидко і надійно, тому ви повинні використовувати хороший інструмент:

 • Свердла з сопла до клейової композиції для замішування.
 • Два танки для розчину та води.
 • Це займе один зубчастий, а інший звичайний шпатель. І після покладання – гума, для затискачів швів.
 • Рівень: один довгий, інший коротший.
 • Пластикові хрести, щоб відрегулювати відстань між облицювальними елементами.
 • Плати або болгар з відповідним соплом.
 • Гума Kiyanka для висячого стилю.
 • Лінійка та олівець.

Укладання

Слід відзначити горизонтальний рівень на стіні. Він повинен бути прикріплений до дерев’яної рейки або металевого профілю, який буде підтримувати перший рядок, і стане гарантом його горизонтального.

Вертикальний фартух перевіряється комплект тіла. Додатково розлучення композиції клею відповідно до інструкцій. Вам потрібно почати покладання від центру рядка, рухаючись до правого і лівого краю. Між плитками.

Звичайний шпатель застосовується композиція клею на задній поверхні виробу, а надлишок розчину видаляють зубчасті. Однорідні борозни повинні залишатися.

Ми прикріплюємо плитку до стіни та коригуємо його місцезнаходження за допомогою гумової запиту, контролюючи своє місце розташування в просторі через рівень та перелану.

Після укладання цілих продуктів ви можете перейти до ріжучої плитки. Необхідно це робити, тому що поява фартуха залежить від нього.

Перевірка та висновок

На наступний день клеєні вироби потрібно, щоб перевірити свої власні руки, якщо є впливові, то краще видалити ділянки і знову склеювати.

А потім ви можете втирати шви з спеціальною композицією, використовуючи гумовий шпатель. Надлишкові суміші видаляють з поверхні через деякий час вологою ганчіркою.

І через кілька днів все може бути нарешті мити. Тепер робоча поверхня на кухні можна видалити на фото та використанню.

Фартух для кухні з власними руками

Комфорт житлових приміщень значною мірою залежить від того, наскільки добре наше життя в ньому організовуються. Найважливіше місце серед допоміжних приміщень займають кухню. Ми любимо її найбільше, тому що там ми отримуємо задоволення від смачно приготованої їжі. Важливу роль у інтер’єрі кухні грає фартух.

Фартух.Це секція стінки між нижньою та верхньою кількістю кухонних модулів. Він захищає стіну від забруднення, як той же робочий одяг, захищає костюм господині. Це багато в чому залежить від того, наскільки красиво і акуратно виглядає як наша кухня, і як гармонійно сусідні індивідуальні модулі.

Фартух на кухні (85 фотографій)

Всі літаки на кухні є негативним впливу тепла та пари. Але якщо в їдальні ви можете підкреслити декоративні властивості фінішу, потім поруч із стовпом стабільності матеріалу відіграє ключову роль. На щастя, дизайн варіантів фартуха для кухні набагато більше, ніж здається на перший погляд. Деякі з них є практичними, наскільки це можливо, інші мають незвичайну естетику, а третій виступає “золотий середній”. Деталі в нашій статті!

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS