Статті

Ремесла з ПВХ Труби роблять це самостійно

Які продукти можуть бути виготовлені з поліпропіленових труб

Якщо вдома не потрібні пластикові труби, тоді ви не повинні позбутися від них. Виявляється, цей матеріал підходить для виготовлення різноманітних ремесел. Дійсно, від пластикових труб ви можете багато чого зробити. Загалом, якщо ви вирішите зробити ремесла з ПВХ труб, то рука з паяльником і фантазією. Труби ПВХ мають кілька переваг.

У них є білосніжка. Ви можете підключити їх не тільки паяльним залізом, але й клей. Ще дизайн один одного може бути пов’язаний без зручних засобів. У цьому випадку це буде складно. Далі буде представлено каталог ремесла, який буде надихати вас, щоб створити щось цікаве.

Каталог ремесел

Космос для зберігання взуття.

Щоб створити цю маленьку річ, придатна труба гідного розміру. Це просто вирізати на кілька частин, в яких буде зручно клахати взуття. Далі ці частини склеєні разом з клеєм. Після чого готовий дизайн закріплений до стіни.

Можливо, багато хто любить ігор стикаються з деякими проблемами під час гри. Дійсно, багато людей не дуже зручно грати улюблені ігри через те, що певні умови не були створені. Звичайно, купити спеціальну таблицю – це дорога подія. Тому це може бути зроблено незалежно, маючи на складі Труби ПВХ та шматок ДСП.

У цій статті представлені ремесла з пластмасових труб. Викинути старі труби. Завдяки їм ви можете зробити найпрекрасніші продукти. Наприклад, від трубки нормального діаметру зможе зробити незвичайне квіткове ліжко. Він може посадити широкий спектр рослин. Дизайн саду буде ще більш красивим.

Якщо ви мрієте про свою альтанку в саду, то ваша мрія може бути можливим. І в той же час ви не зможете витратити. Ви можете побудувати дизайн поліпропіленових труб. Звичайно, близька до такої будівлі варто покласти фігурні квіти. За допомогою їм приємний підлошок влітку.

І у вашому саду може бути така незвичайна арка. Ви вже зрозуміли, що це може бути зроблено тим же дешевим матеріалом. Дизайн дасть ваш сад з пишнотком і зробити це красиво.

Такий дизайн може з’явитися на кожній дачі. Прохолодний з приємною водою, як це подобається без винятку. Обладнати дизайн з водою, і вона буде залити невеликими отворами, які повинні бути зроблені в одному з труб.

Ремесла з поліпропіленових труб також будуть корисними. Зокрема, для котеджного будинку ви можете зробити функціональну люстра. Такий продукт буде тривати вас неймовірно довгим.

Всі птахи будуть зручні, щоб їсти їжу з такого функціонального подавача. Такі продукти мають незаперечні переваги. Корм не буде розкиданий на землі. І це буде значне заощадження. Так, і це буде зручніше для вас, щоб вилити його.

Ми продовжуємо подати для вас ремесла з труб на фото. Використання, труби різних розмірів можуть зробити практичний організатор. У такому органішому ви можете поставити все, що лежить у вашому домі без справу.

Іноді після сантехніки люди мають велику кількість обрізки труби різних розмірів. Так позбутися від них. Використання, клей та особиста фантазія може бути зроблена чудовою рамою. Він підходить для дзеркала та для об’ємного фото.

Ви можете встановити наступне керування не тільки на вулиці, але й. Підключіть труби один з одним не складно. В результаті продукт буде стійким і мило.

Різні ремесла можуть бути виготовлені з каналізаційних труб. Зокрема, це може бути горщики для внутрішніх рослин.

Поліпропіленова трубка буде відмінною вазою. І все, що потрібно було б прикрасити деяку барвисту фотографію, яка склеєна зверху та процесу.

Ця стаття вже була достатньою фотографією з ремесел ПВХ. Але варто згадати, що можна зробити крісло з цього матеріалу. Стільці можуть різні типи. Це може бути: дорослі та діти. Ви можете взяти їх з собою в той же час у кампанії або риболовлі.

Маленька теплиця завжди може з’явитися на вашому котеджному режимі. Труби просто постукають у прямокутник і затягують плівку.

Звичайно, це не всі ремесла. Ви можете побачити інші ідеї. У будь-якому випадку кожен продукт буде надзвичайно цікавим для виробництва.

Галанцюгова вішалка з пластикових труб повинна бути сильною і стабільною. Для цих цілей краще використовувати труби середнього діаметра. Додаткова жорсткість центральної осі може бути надана, вставляючи дерев’яний тримач для інструментів або металевого стрижня. Це не дозволить вішалку підробити під тяжкістю одягу.

Основою для стійкості може бути зроблена у вигляді крос-інсульту або широкого стійку як трикутника. Але купити гачки готові, досить довго. Вам потрібно прикріпити їх болтами, маючи попарне з обох боків труби.

Для вішалок для настінних стін доведеться виконати трохи різного дизайну, однак, якщо сім’я досить велика, вона буде дуже різними способами.

Ремесла з пластикових труб для дитячого майданчика

З ПВХ Труби, ви можете зробити багато ремесел для дитячих розваг у дворі: розвиваючи килим, Playpen, гойдалки, санки, футбольні ворота, ігровий будинок, зовнішній душ та театральний shirma.

Дуже корисно для дизайну дітей – Манеж з ПВХ Труби.

Діти будуть в захваті від світлих гойдалок, які миттєво висушують після теплого літнього дощу.

У зимових прогулянках домашні санки будуть найнадійнішими і швидкими. Дизайн досить складно, але використання практичних відеокліпів можна розглядати.

Для активних ігор у дворі з залишків пластикових труб, ви можете зробити безпечні футбольні ворота.

Багато дітей часто мріють про свій замок у мініатюрі. Втілення дитячих мрій досить прості, а зовсім не дорого. Рамка зроблена дуже швидко. Буде залишатися вибирати прекрасну щільну речовину для дахів та стін, а будинок готовий!

Освіжаючий в жаркий літній день допоможе наступній структурі. Такий відкритий душ буде радість не тільки дітям, а й дорослим.

З поліпропіленових труб ви можете зробити театральний екран. Достатньо, щоб зібрати 3 кадри, підключіть їх між собою і закрити красиво прикрашені штори. Домашній театр розвиває творчі здібності дітей та створює хороші умови для захоплюючого часу.

Як залишки поліпропіленових трубних матеріалів у саду

Теплиці з ПП піпепезних матеріалів буде успішною заміною старого дерев’яного або металевого варіанту. Зрештою, метал покритий іржею, а деревина за короткий час починає гнити.

Теплиці з поліпропіленових матеріалів дозволить довгий час не думати про живопис та ремонт дизайну, буде потрібно змінити поліетиленову плівку один раз на сезон.

Такі матеріали будуть потрібні для таких об’єктів:

  • Поліпропіленові труби, їх розміри вибираються відповідно до бажаних розмірів дизайну.
  • Пісок і цемент.
  • Поліетиленова плівка.

Монтується конструкція просто. Заготівлі бетону з одного боку. Тоді вони згинаються і бетовані з іншого боку. Щоб збільшити жорсткість, кожна дуга на іншому підключається до поздовжньо закладеного порожнім за допомогою затискачів. Врешті-решт, дизайн покритий пластиковою плівкою.

Також ця конструкція може бути закріплена з поліпропіленовими трійниками.

Корисні ідеї: Країна Ремесла з пластикових труб

Інженерна думка в середньому герметичності, чи це принаймні три рази гуманітарного у четвертому коліні, вона працює з статтецентом з мінімальними фінансовими витратами. На голий ентузіазм. І є великий член цієї істини, тому що мільйон (якщо у вас є, звичайно), і тому там буде де. Ось наші рукави та голий брат Дачник не спить, не їсть, дума думає, як ніби сезонні теплиці з первинного засобу до Jarny або без салону Ikea меблів-саду освіжає.

READ  Як встановити межі для тротуарної плитки

Ура, товариші, у вашому невтомному полку прибули! Сьогодні ми поділимося з вами наступними корисними ідеями країни ремесла з звичайних пластикових труб, залишки яких з моменту появи водопостачання країни, ймовірно, пилу десь на горищі. У будь-якому випадку, ціна питання тут просто несумірну з тими можливостями та натхненням, що ці доступні чудеса сантехніка.

Почнемо, мабуть, з утилітарними об’єктами, призначеними для саду та саду. Теплиці, теплиці та світлові кадри на притулку для саду, зібрані з поліпропіленових труб та з’єднувальні елементи, дуже бюджетний варіант, який поєднує в собі дешевшу та простоту монтажу. При необхідності він також легко розбираний.

На додаток до теми – сильні та стабільні стійки для вирощування та роботи з саджанцями. Труби ПВХ, більший діаметр, акуратно нарізаний електричним зубцем та грунтом, заповнений компактним та естетичним варіантом для посадки зелені.

Для садівників, які мають кожен квадратний метр землі на рахунку – корисні ідеї комфортних вертикальних ліжок. Хочете 10 різновидів землеробки, хочуть полуниці.

Ця інструкція з фотографій у доступній формі показана Як побудувати пластмасові колонки з труб з водою для вирощування саду полуниці.

Ремесла з пластикових труб у стилі вертикального садівництва тераси або квіткового садівництва підтверджують, що всі геніальні – просто!

Що я можу сказати про організацію портативної крапельної системи зрошувальної системи, незамінну для зрошення газону або мобільного дизайну для поливного шлангу. Всі переваги очевидні!

Не менш затребуваним у країні будинків такі дрібниці, такі як дерев’яна, садова тролейбусна візка, хвіртка або спінінг. Визнати, тому що це не відбулося?

Для упорядкованого зберігання садового обладнання та інструментів – ще кілька корисних ідей, які так просять їх негайно втілювати.

Так, я майже забув про стоянку для велосипедів та скутерів у разі прибуття гостей. Пластикові труби прийшли в зручні!

У котеджі це звичайне не тільки для роботи, але й веселощів. Нескладні конструкції садових меблів, зібраних з поліпропіленових труб, допоможуть вам розслабитися і розслабитися в тіньовому кутку саду.

Як ви, наприклад, комфортні моделі стільців? Виберіть для кожного смаку!

Комфортабельний лаунж, імпровізований навіс для ранкової їжі на свіжому повітрі або це модель стенду в дусі “Lifehak”, що дозволяє тренувати на біговій доріжці, не виходячи з Інтернету? Дешеві, надійно і практичні!

Діти в країні – це окрема тема горіння. Повторний дефектор повинен бути наданий можливість грати і розпустити в таких умовах, щоб батьки спокійно.

Для дітей прямо в котеджі ви можете збирати цей зручний Playpen або затишний будинок для іграшок. Ці конструкції легко передаються в сад або на веранді, і ваша дитина завжди буде у сфері вашого бачення.

Топ коней, безсумнівно, придумають водні ігри. Будувати це така імпровізована “авто-мийка” з пластмасових труб, а радість захисних не буде. До речі, відмінний спосіб мити дитину без примусу, не водіння в загальний душ.

Ну, оскільки мова йде про водні процедури, візьміть до експлуатації ці корисні ідеї сушарки для рушників та надувних матраців. Раптом у вас є басейн?

Нарешті, ми доводимо до вашої уваги деякі цікаві ідеї для дизайну інтер’єру країни. Зверніть увагу на оригінальні кавові столи та компактну телевізійну трубку.

Стійка, розроблена з пластмасових труб для зберігання білизни, вішалки для одягу та навіть двох довгоживух ліжок. Для майстрів для всіх рук немає нескомпресованих вершин!

Якщо ви вирізаєте ПВХ труб з тонкими кільцями, ви отримаєте універсальний різноманітний матеріал, з якого вийде прекрасна рамка для дзеркала, і декоративний розділ. Вам знадобиться клей, трафарет і гладка поверхня.

З невеликих сегментів широкого діаметру труб, відмінних стелажі для зберігання взуття, рушники у ванній кімнаті, а також милі тримачі пляшок. Або тут, чарівна ідея для реєстрації в’їзду!

Творчі та текстуровані книжкові полиці, вішалка в коридорі або найпростіші підходящі для гардеробної, зібрані з звичайних пластикових труб, чудовий спосіб позбутися повсякденного життя та нудьги вдома.

І що, ви думали, що це все, що ви можете створити за допомогою сантехнічних пристроїв? Незалежно від того, як! Вершина інженерної думки, зустрічі, настільні лампи та лампи. Раптом, так?

Ну, поки ви не входили в свідомість, інший удар на теорію дарвінізму, елегантні підлоги лампи та лампи пластикових труб. А вам слабо?

Ось корисні ідеї ремесел з пластикових труб для подачі з власними руками. Ми знайшли в Інтернеті. Надихає, смію, і так допоможе нам технічний прогрес!

Корисні ремесла для котеджу з пластикових труб у закладок 195

Найбільш відразу виникає питання: “Чи можна замінити ПВХ труб на поліпропілену?”. Поліпропіленові труби можуть бути використані, тільки в цьому випадку нам знадобиться паяльник.

Переваги труб ПВХ: – Білосніжний колір; – з’єднати труби з фітингами, використовуючи клей, або без нього без нього; – Якщо ви не використовуєте клей, дизайн буде складним, і, як конструктор LEGO, ви можете використовувати фітинги та труби для складання інших конструкцій. Звичайно, поліпропіленові труби позбавлені цих переваг.

І тепер, давайте подивимося, що ремесла можуть бути виготовлені з пластикових труб з вашими руками:

Столи настільні та стільці від 1 “Труби для використання на вулиці

Теплиці, теплиці та світлові рамки на притулку для саду, зібрані з поліпропіленових труб та з’єднувальних елементів – це дуже бюджетна версія, яка поєднує в собі дешевшу та простоту монтажу. При необхідності він також легко розбираний.

Сильні та стабільні стелажі для вирощування та роботи з розсадою.

Труби ПВХ, більший діаметр, акуратно нарізаний електричним зубцем та грунтом, заповнений компактним та естетичним варіантом для посадки зелені.

Дитячий дворівневий ліжко (уживані труби діаметром 3/4 “, 1” та 1/4 “)

/

Ліжко для собак, діаметр труби в цьому випадку вибирається на основі розмірів та маси собаки.

Sani для домашніх робіт взимку в котеджі

З залишку труб великого діаметра ви можете зробити невеликий організатор у гаражі

Прикріплення коліс Ми отримуємо дуже зручні візки.

Оранжерея ПВХ труб буде служити вам протягом багатьох років, не потрібно фарбувати, поки воно не буде гнити або іржа, як звичайно це відбувається з теплицями їхнього дерева та металу.

З пластикових труб ви можете збирати гідропоніку, але в цьому випадку я хочу відзначити, що будь-які труби можуть бути використані (включаючи каналізацію)

Дитячий автомобіль з пластикових труб

Стійки, які можна легко зібратися під будь-якими розмірами

Складні вуличні намети та намети пластмасових труб

Решітка для винограду з пластикових труб, які завжди матимуть приємний вигляд.

Навіси для автомобілів з пластикових труб

Огорожі та фехтування з пластикових труб

Труби ПВХ легко доступний матеріал для корисних ідей та пристроїв обладнання. Що вам потрібно для цього? Ножівка, рулетка, клей, в деяких випадках наждачний папір.

Різні власники інструментів.

Нескладні конструкції садових меблів, зібраних з поліпропіленових труб, допоможуть вам розслабитися і розслабитися в тіньовому кутку саду.

Як ви, наприклад, комфортні моделі стільців?

Комфортабельний лаунж, імпровізований навіс для ранкової їжі на свіжому повітрі або це модель стенду в дусі “Lifehak”, що дозволяє тренувати на біговій доріжці, не виходячи з Інтернету? Дешеві, надійно і практичні!

READ  ПВХ люстра з руками

Діти в країні – це окрема тема горіння. Повторний дефектор повинен бути наданий можливість грати і розпустити в таких умовах, щоб батьки спокійно.

Для дітей у країні ви можете збирати цей зручний Playpen або затишний будинок для іграшок. Ці конструкції легко передаються в сад або на веранді, і ваша дитина завжди буде у сфері вашого бачення.

Старі Овванті, безсумнівно, вийде з водою.

Як видно, пластикові труби можуть бути використані в будь-яких галузях промисловості (і не тільки для прямих цілей), і де саме їх використовувати, залежить від вашої фантазії.

Зручні ремесла з ПВХ Труби для котеджів 27 Фотографії Ідеї

ПВХ трубки виявилися не тільки в сантехніці, але і в країні. У сучасному відборі я хочу запропонувати вам 27 зручних ідей ремесел, що зробить вашу країну простіше. Наприклад, на першій фотографії, зручна парникова структура, товста трубка, вставте тонші труби, розтягніть сільське господарство зверху.

Легкий літній намет навіс з ПВХ

Ідея простої легені в складі та розбирання канолії від Сонця, яка може бути розкладена через кілька хвилин. Дві дуги, що розтягнули намет намету, і поперечна труба. А тепер ви вже можете сидіти в тіні або ховаючись від літнього дощу.

У тепла іноді трапляється зволоження рослин зверху, оскільки вологість просто не досягає глибоких коренів. Встановлені поруч із деревом або рослиною ПВХ трубки з просвердленими отворами, ви доставляєте життєву вологість безпосередньо до коренів.

Частина 1➤idess ремесел з пластикових труб з власними руками для котеджів та будинків ПВХ-труб

Власники інструментів з труб ПВХ

Ось такий простий пристрій допоможе вам постійно зберігати свій інструмент у вертикальному положенні, зручному для використання, без будь-яких проблем, ви можете витягнути граблі, вилки або лопата, не відчуваючи незручностей.

Дівчина з трубними дугами ПВХ

Зручний садовий парник, дуги ПВХ вставляються в ширший діаметр, прикріплені до кутів дерев’яної каркасу. Зручна весна опція легка охорона для зеленого.

Ідея теплиць з ПВХ-труб

Однак, не тільки теплиця, але навіть теплиця може бути виготовлена ​​з власними руками з ПВХ. Використовуючи фітинги, ви можете дати теплицю необхідну форму, об’єднати всі кадри кадру.

Комфортні стільці для проведення з ПВХ-труб

Часто робота в саду вимагає довгого перебування в зігнутому положенні, тому вона буде дуже високою для проростання, наприклад,. Розміри та висота можна вибрати.

Вирізати для курей з ПВХ труби

Ваші курчата завжди зможуть отримати їжу, навіть у вашій відсутності в країні, якщо ви робите це годування. Засипання їжі в порожнину труби ви можете легко залишити до міста у випадках, навіть на кілька днів, не боячись, що ваші домашні тварини залишатимуться голодними.

Насіння придатна кріплення

Насіння насіння не може навіть згинати, якщо ви зробите цей оригінальний сівалка з ПВХ труби. Будь ласка, зверніть увагу, що сівалка має інший плюс це з кроком, тобто насіннєве насіння, ви автоматично перевищує наступний посадковий сайт.

Фідер настрою для козячого

За допомогою цього пристрою ви можете зробити коза і годувати його. Висота подіуму така, що можна молоко, не згинаючи, просто сидячи на стільці.

Воллер для курей з ПВХ труб

Оригінальний вольєр для курчат на період літнього вмісту. Час від часу восьар може бути переміщений з місця на місце, щоб птах завжди має зелену траву.

Зручний тримач власника. Пристрій може бути стаціонарним і мобільним, з колесами для транспортування шлангу на сайті.

Каркас, який підтримує стовбури помідорів, буде хорошим варіантом для тих, хто росте помідорів на відкритому майданчику.

ПВХ труби огірків

І це варіант чарівності для огірків, що ростуть у ліжку.

І ось такий варіант теги, який буде підтримувати накидки огірків.

Полунична вежа

Існує метод вирощування полуниці у вітражів ПВХ, покрив землю, з отворами, в яких полуничні розетки.

Дача кримінальний пенал

Так що всілякі дрібниці не втрачаються і завжди були в одному місці, створюють ПВХ трубу для них, з охолоджувальною кришкою.

Картридж Guar і квітка

Така мобільна теплиця може бути використана для захисту молодих посадків від нічних заморозків. У день його можна вилучити до ліжка або відкрити тільки вершину.

Оригінальна ідея власника для всіх видів дачних дрібниць. З короткого обрізання ПВХ труб, ви можете зробити стильний дизайн, в якому невелика скарб буде досконалою.

ПВХ труби для подачі

ПВХ труби можуть служити основою для країни. Полки можуть бути виготовлені з деревних, так і заготовок ДСП.

Деякі домашні маси настільки оригінальні, що добре надати їм премію для оригінальності та зручності. У такому візиті ви можете переносити сіно, компост, сумки, деякі країни вантажів.

Ідея питної чаші для фунт птиці з труб ПВХ. Ніпелі для пиття можна замовити AliExpress, там є копійки, на відміну від магазинів.

Стійки в складі

Просторі ракети для зберігання з речами можуть бути зроблені для гаража та для hozblock.

Система крапельного зрошення для дач з ПВХ-труб

Фото показує ідею крапельної зрошувальної системи для подачі. Ви можете вибрати потрібний розмір комірки або розповсюджувати труби паралельно, включаючи гнучкі шланги від капання системи.

Оригінальний подавач для птахів з товстих труб ПВХ. Принцип подавача такий, що корм може бути заповнений протягом тривалого часу, а птахи завжди зможуть мати закуску в зручний час.

ПВХ трубна лампа

Дуже красива ідея зробити лампу на сонячних панелях з різьблених труб ПВХ. Увечері лампа буде виділена зсередини простору труби, і спостерігаємо, що ми будемо овочевим малюнком.

Ідея цього саджанця полягає в тому, що вода з поживними речовинами знаходиться в трубі.

Пристрій очищення даху та лотка

Підключивши шланг до розширення з ПВХ труби, ви можете мити дах, очистити каналізацію та т. Р.

І взимку можна очистити дах снігу з ПВХ полюсом.

Сьогодні у мене є все! Я сподіваюсь, що ці ідеї ремесел та світильників з ПВХ труб для вашого котеджу та приватного будинку допоможуть вам у фермі!

Що можна виготовити з ПВХ-труб – вибір найкращих 38 ідей

Привіт, Шановні читачі! Якщо ви уважно подивіться на теми навколо нас, під час підключення фантазії, то ви можете знайти принаймні кілька варіантів для використання. Здавалося б, ви можете зробити з ПВХ-труб, тому що вони використовуються виключно для установки каналізаційних каналізацій, насправді цей матеріал – це лише пошук майстрів. Врешті-решт, найпростіші труби ПВХ можуть легко і швидко перетворюватися на неймовірні домашні предмети, нижче ми готували для вас цілий вибір поточних ідей на цю тему, і, звичайно, кожну ідею підтримується для фотографій ясності.

0 Ідеї для саду та саду

Я б ніколи не думав, що можливості використання труб у саду та саду настільки різноманітні. Особисто я прийшов на розум, крім теплиць і теплиць, але виявилося, що ідеї набагато більше! Деякі з них вражають своєю оригінальністю, інші підкорюють практичність.

Ідеї ​​домашніх труб для саду та саду захоплюються оригінальністю, практичністю та різноманітністю, я вибрав десятку з них, з моєї точки зору: найбільш корисним у фермі та досить простих у реалізації.

Огорожі, хвіртки та сад Ширс

Це не прийде використовувати труби таким чином, поки я ще не побачив ці фотографії. Особливо вразив фотографію зліва – ну, то скільки роботи потрібна і терпіння, так що спочатку вирізати кільця тієї ж товщини з труб різного діаметру, а потім забрати їх таким чином, щоб заповнити вказаний область, а потім надійно надійно. Але результат, безумовно, коштує.

Від простого до дуже елегантних структур

Використовуючи ПВХ-труб, ви можете засмутити всю область або відокремити його (наприклад, овочевий сад або барну кімнату), зробити паркан за терасу або сад широко для зонування території. Вони можуть бути чисто утилітарними, а також можуть придбати дуже елегантний вигляд – все в ваших руках.

READ  Як зробити сходи з терасної дошки

Огорожі з труб на будь-який смак і для будь-яких цілей

Практична ідея – використання труб як кадру для фехтування з сітки. Отже, можна не тільки зробити паркан, але і, наприклад, літнє житло для курчат.

Вол’єри та літні будинки для курчат

Плюси літніх будинків вже оцінили багато. І, мабуть, важче знайти бюджетне рішення, щоб побудувати курку та ходити, особливо якщо ми говоримо про сезонний, а не на рік. Але труби ПВХ і тут допомагають:

Потрібна літня вольгар для курчат і курей? Труби ПВХ будуть допоміжні!

Варіанти таких структур можуть бути різними. Включаючи, існують досить дотепні мобільні рішення, що дуже практично: курчат дуже швидко перетворюють зелений чистий у поливу пустелю, тому регулярний крок буде корисним як і ландшафтом.

Будівництво може бути не тільки стаціонарним, але і мобільним

Теплиці та теплиці

Ось чому поліпропіленові труби ідеально підходять. І дизайн можна вибрати на будь-який смак і рівень майстерності. Якщо навички роботи з цим матеріалом взагалі не є, а також необхідні для такого випадку інструментів, ви можете зробити навіть без них – приклад, який ви знайдете у публікації бюджету теплиця з фільму. Поради з саду відео Blogger Olena Volkova. Ну, майстри з досвідом точно та без порад буде побудований будинок для всіх людей на вигляд.

Теплиці та теплиці з поліпропіленових труб – швидко, зручні, практичні та надійні

До речі, примітка: конструкції на двох верхніх фотографіях можуть активно успішно виступати як у ролі теплиць, так і як літнє куряче житло. І теплиця на фото внизу правий блискуче поєднує в собі дві функції труб відразу: вони служать кадром, а поливається.

Завод підтримує

Відмінно від ПВХ Труби різноманітні типи опор для садівництва: арки, огорожі, фехтування для ягідних чагарників. Є такий досвід роботи в одному з наших читачів: підтримка фігурних рослин з труб ПВХ.

З труб, ви можете зробити це можливим зробити різні типи рослин підтримує

А інший розповів про те, як гарна паркан для кущів від труб обробки. І до речі, це може бути не тільки елегантний декоративний, але також зручне практичне рішення, яке підходить як для смородини з аґрусом, так і для півонії або інших рослин, кущі яких схильні розпадатися під час цвітіння або плодоношення.

Поліпропіленові труби чагарників підтримує

Ну, тоді, освоївши роботу з трубами, ви можете приступити до виробництва більш складних і трудомістких декоративних опор та елементів дизайну саду.

Але ви можете побудувати не тільки арку, але й щось складніше.

Хочете більше ідей різних рослин підтримує (і не тільки пластикові труби)? Тоді подивіться на вибір підтримки, будь ласка! Виберіть підтримку рослин. Там ви знайдете варіанти для будь-яких цілей і на будь-який смак.

Якщо ви не хочете підтримувати, ви можете вибрати готові конструкції будь-яких розмірів та конфігурацій, з різних матеріалів. Наш каталог містить товари перевірених інтернет-магазинів саду, а тут ви знайдете широкий спектр різних Trellis та підтримує. Виберіть опорні установки.

Літній душ

Ви все ще можете використовувати труби для майже призначених. Тобто вона буде протікати воду. І в результаті, красива весела для дітей та дорослих – освіжаючий літній душ.

Літній душ – красива весела в жаркий день

Єдиний нюанс, який потрібно передбачити з моєї точки зору, є джерелом води. Затвердіння – процедура корисна, безумовно, але льодовий душ добре води – веселощів все ще екстремальний. Так що варто піклуватися про великий контейнер, в якому вода буде тепло для вашої душі.

Умивальник або раковина для літньої кухні

Без води та на літню кухню, ні там, і ні тут, так і біля саду, вона прийде в зручому: промийте свіжу зелень або редис, руки мити. І знову поліпропіленові труби прийдуть, щоб допомогти нам – не тільки для води приносять, але також зробити легкий мобільний раковина.

Зручності у дворі

Такий дизайн буде значно простішим для дерев’яного або металевого аналогового, що означає, що він може бути легко перенесений, де він більше. Він зможе лише підключити шланг – і готовий!

пральня сушарка

Під душем, затонув, руки були промиті – вам потрібен рушник. І тоді потрібно десь висушити. Цей випадок має зручні сушарки. Звичайно, виготовлений з ПВХ труб, які сумніваються!

Сухий одяг та рушники

Єдиний недолік конструкцій, представлених на фото з моєї точки зору, є їхня частина. Вони, безсумнівно, добре влітку біля басейну – але де їхати до них взимку? Це витрати турбуватися негайно так, щоб проблема не була виявлена ​​на найбільш непошкодженому моменті.

Однак ці конструкції ідеї не вичерпуються цими дизайнами, тому ви можете вибрати будь-який інший – наприклад, від вибору 9 практичних ідей для білизни в країні.

Садові вантажні автомобілі

Як часто влітку щось потрібно передати десь – від матеріалів до збирання врожаю. Але для транспортування набагато простіше (і корисним для здоров’я), ніж носити на себе! І це означає, що кошик – це те, що в заміському будинку абсолютно необхідно. Або навіть не один.

Всілякі тролейбуси – дуже корисні в заміському будинку

І ви можете збирати, як тролейбус як трейлер велосипеда. Правда, я не знаю, наскільки практичним, але любителям довгого велосипеда, можливо, ідея оцінять: у такому причепі, не тільки для пікніка буде завантажуватися без будь-яких проблем, а й намет з стрижнями.

Домінік та інше задоволення для дитячого майданчика

Дорослі, як правило, завжди роблять у країні. Але дитина складніше: не йти до квіткових ліжок моєї матері, неможливо ставок, це небезпечно на вулиці … Що ж тоді йде? Немає такого питання, якщо старійшини піклувалися про хороший майданчик для свого Чаду, де також буде місце для цікавих ремесел з ПВХ-труб.

Труби ПВХ не тільки будинок

Я думаю, що ідея будинку (тощо, його каркас) від труб вже прийшов до багатьох. Але, як ви бачите, це можливості універсального “будівельного матеріалу” не вичерпані. Будинки та сонце від сонця, ігрові павільйони та міні-пам’ятки – ви можете зробити все, що достатньо для фантазій та навичок. Наприклад, це ігрові стенди:

Забава з водою та піском цікаві для дітей різного віку

Вода та пісочне задоволення може тривати дитину протягом тривалого часу. А оскільки дизайн мобільний, він завжди може бути переставити там, де улюблена дитина буде здійснюватися.

Альтанки та навіси

Дорослі, однак, також не тільки про літні справи думати, але також у відпустці. Отже, нам потрібна альтанка, намет або принаймні навіс, де ви можете сховатися від сонця і сидіти в хорошій компанії за чашку чаю або з кебабами.

Альтанка, намет або навіс – все може бути зроблено з поліпропіленових труб

Я не знаю, як щодо надійності та зимової витривалості такої рами – можливо, не варто для чогось фундаментального і не варто … Але ось найпростіший навіс, що називається, рукою швидкої допомоги, для Експеримент, який ви можете побудувати. І там покаже час.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS