Статті

Ремесла з поліпропіленових труб з власними руками

Оригінальні пластмасові труби Ремесла для котеджів

Кожна гуртка в умовах країни життя на свіжому повітрі демонструє фантастичну здатність використовувати прості та доступні речі та матеріали для прикраси сайту. Ремесла з пластмасових труб з власними руками для прикраси країни мають величезну перевагу. Цей матеріал не піддається гниттям, їм не потрібно фарбувати (якщо використовується природний білий), і будь-який дизайн можна легко розібратися на зиму період зберігання.

Типи пластикових труб та застосування у творчості

ПВХ та поліпропіленові трубки (ПП) поділяються на кілька класів, таблиця показує приклади видів, які підходять для нестандартного використання з власними руками:

Тип труби Характеристики
Каналізатор Широкий, стати гарною основою для великих ремесел.
Гофрований Світло і гнучкий, може служити прикрасою.
Поліпропілен (ПП) посилений Сильні, придатні для малих будівель (теплиць, альтанки).
Сантехніка Передача будь-яких погодних умов.
Майдан Стійкий, буде корисним для об’єктів основи.

Сандів показують фантазію та створюють корисні та красиві речі для своїх сайтів з майже будь-якими трубами.

Щасливі власники приватних будинків за межами міста також можуть бути використані ПВХ-труби з вигодою. Ті, хто приїжджає розслабитися і розслабитися в природі, можуть бути зроблені з таких матеріалів шикарні альтанки та навіси. І для любителів кіно, можна реалізувати домашнє кіно полотно, розтягнута на кадрі з полівінілхлоридних труб. Що може бути краще, ніж приємна компанія та відкрите небо, за яким ви можете організувати домашній вечір з друзями на великому екрані. До речі, залишки інших будівельних матеріалів можуть бути використані як полотно. Наприклад, залишаючись після ремонту шматочків натяжної стелі.

Ті ж садові меблі можуть бути зроблені з власними сегментами труб. Столи, розкладні крісла, зручні садові крісла та навіть шезлонги – ці продукти можуть бути зроблені за вагою зважування креслень в Інтернеті або розробка власного проекту.

Наприклад, ви можете використовувати зображення та діаграми для саду:

Отримано неймовірно красиві, надійні та зручні від полівінілхлоридних труб, лавок та гойдалки. І найголовніше, що виробництво таких структур не вимагатиме значних грошових інвестицій. Так, вони триватимуть дуже довго, рада не тільки власникам, але й їхніми гостями.

Для тих, хто приходить до котеджу не тільки розслабитися, але й працювати, є також кілька ідей щодо розташування їх побутової ділянки. Що можна виготовити з різання труб труб, що залишилися, скажімо після заміни трубопроводу? Так, багато речей! Це може бути не тільки необхідними первинними установками та пристроями та декоративними структурами, щоб прикрасити територію, прилеглу до дому.

Наприклад, якщо шланг ускладнюється, і немає відповідного місця для зберігання, зробіть це самостійно. Ті, хто бажає швидко побудувати паркан для клумб або боротьби з сусідами, ви можете застосувати той самий матеріал. Як ви можете бачити фото, пластик ідеально підійде до будь-якої атмосфери та допомагають зберегти свою рослинність від посягання до тварин.

Любителі домашнього завдання можуть бути використані пластикові порожні структури для створення ручок і клітин різних конфігурацій та розмірів. Отримайте дешеві мобільні структури, які виглядають дуже естетичними. Варто відзначити, що матеріали і з великим діром може прийти в зручний. Домашні ремесла з каналізаційних труб дозволяють фермерам, які тримають птахів (перепели, курчат тощо.), не турбуйтеся про їжу для ваших підопічних. Подано згори в году году приходить до зони годування.

Інший актуальний для літнього сезону, продукт з поліпропіленових труб з власними руками – душова арка та водяна рамка. Це настільки банальні структури, які вони навіть не потребують схеми для їх створення. Все, що вам потрібно – це кілька обрізків з колекціонерів ПВХ, фітинги для їх сполуки, і, звичайно, свердла, щоб зробити водні отвори. Далі потрібно підключити шланг до одного з кінців труб, а також покласти на решту (крім водних отворів). І, Voila – у вас є портативний душ і рамка для поливаючого саду, газону або клумб.

READ  Чи можна закріпити плитку на гідроізоляцію

Любителі садівники садівники не можуть робити в країні без теплиць. До речі, це також може бути зроблено, маючи лише обрізку будівельних матеріалів під рукою: труби діаметром 25 мм (або 32 мм), прутки, дошки, плівка та кріплення. Детальний майстер-клас, як з такого набору матеріалів, щоб зробити теплицю з власними руками, наведено у відеокліпі:

Не робіть у зоні країни без сходу. Так, і в квартирі такий дизайн не буде зайвим. Як зробити таку дивовижну сходи, ви можете побачити в наступному перегляді відео:

Ви можете використовувати такий будівельний матеріал, коли для машини встановлюється тимчасовий навіс. Цей дизайн буде дуже простий, можна буде просто просто збирати та розбирати, якщо це необхідно. Більше того, з урахуванням довговічності сировини, пластмасовий навіс з рамкою труб може бути виконаний на постійній основі з іншими будівельними матеріалами.

Ремесла з пластикових труб роблять це самостійно: типи та особливості виробництва

Після встановлення або відновлення каналізації та сантехніки залишаються непотрібні шматки пластикових труб. Викиньте їх жалість, але для зберігання – немає сенсу.

Є вихід – створити з пластикових труб ремесла з вашими руками.

На фото ви можете побачити ремесла, створені своїми руками з труб ПВХ.

Дитячий куточок

Якщо ви приєднаєте фантазію, ви можете створювати цікаві ремесла з поліпропіленових труб, які захоплюються улюбленим чадом. Прохолодні стенди для ноутбуків та мольбертів, навісів над дитячим ліжком та рамками ігрових будинків легко збирати за допомогою фітингів та трійників.

Ви можете збільшити розташування зв’язку додатково з клеєм, а продукт покритий фарбою та лаком. І ви можете прикрасити зверху з наклейками або орнаментом.

Ремесла з поліпропіленових труб з власними руками для подачі

Ми живемо в епоху, коли всілякі “виробничі відходи”, будівництво та побутові сміття та подібне нахилення може принести велику допомогу, стаючи матеріалом для нових речей.

Теплиці

Одним з цих матеріалів є непотрібні поліпропіленові трубки та їх частини, що хороший власник не поспішає викидати. Наприклад, корисні ремесла для саду та саду. Достатньо просто з поліпропіленових труб, щоб зробити дизайн кадру, який стане основою, скажімо, для теплиць. Один кінець кожної труби повинен бути закріплений у землі (зазвичай у таких випадках бетону), труби згинають і консолідують протилежні кінці. Виявляється баггі кадр, який може бути додатково забезпечений поздовжніми трубами. Тепер достатньо витягнути поліетиленову плівку – і теплиця готова.

Перевага такого дизайну полягає в тому, що він не іржав і не гниє з часом, як це відбувається з дерев’яними та металевими теплицями. Поліпропіленова рамка не повинна бути пофарбована і, як правило, піклується про нього взагалі, і він може жити протягом багатьох років – вам потрібно лише змінити поліетиленову плівку, але з нею, немає ніяких проблем, ніхто.

Ви можете використовувати Tees і зробити теплицю більш складним дизайном. Крім того, замість поліетилену можна придбати полікарбонат, а потім воля не потребує взагалі. Звичайно, це зробить дизайн більше.

Також теплиця, а точніше – теплиця труб, роблять складним дизайном, то він не займає постійно багато місця. Комп’ютерний парниковий пристрій такий самий, як і перша версія теплиці (дугоподібного випадку), але труби не бетовані, але покладіть на попередньо встановлені металеві шпильки.

Ремесла з пластикових труб. 30 Ідеї для надання

Багаторівневі Grokes

З поліпропіленових труб, ви можете зробити навіть багаторівневі ліжка. Вони врятують позицію саду у тому випадку, коли є кілька місць для свого саду. Насправді, хороший сайт хоста ніколи не буває багато (наприклад, гроші), тому такий сад корисний для будь-якого садівника. Для цього дизайну труб приймаються з більшого діаметра – такі, щоб вмістити достатньо дренажу та грунту.

З верхньої частини труби менше половини зрізається, отвори виконуються в нижній частині, а сад готовий – залишається залишатися земельними та рослинами рослин. У горизонтальному положенні така труба встановлена ​​на вертикальних стійках. Ви можете спробувати і трохи різний варіант – різання круглого отвору зверху, в якій ви можете вставити, наприклад, розтоплювати горщики. Цей дизайн підходить як міні-теплиці – традиційні горщики з декоративними рослинами вставляються в отвори.

READ  Як усунути витік у пластиковій нагрівальній трубі

Але не тільки сад може допомогти поліпропілену. Сьогодні сади, лавки, столи та TS все частіше встановлюються в садових майданчиках. D. Пластикові труби, як неможливо піднятися для таких продуктів, тому що вони включені світла, складна, не вимагають комплексного догляду. Важливо також, щоб такі конструкції можуть бути додані до будь-якої форми, експериментувати з дизайном та знайти такий стиль, що власники та гості будуть оскаржувати.

Меблі

Трубки будуть корисними вдома. З них ви можете зробити майже всі домашні меблі. Наприклад, двоярусне ліжко. Найчастіше такі призначені для дітей, але буває, що дорослі їх використовують. Таке ліжко займає мало місця в кімнаті, це дуже просто і “струнке”. Замість нижнього рівня ви можете зробити міні-кімнату для ігор, уроків класів і t. D., Там ви можете покласти телевізор або комп’ютер.

Пляжні меблі

Збірні меблі з пластикових труб – ідеальний варіант для пляжних меблів. З такими меблями ви можете піти походи та риболовля. Наприклад, простий стілець зроблено так. Ноги виконані з труб та фітингів – для цього використовується паяльник для труб. Фанера фанера приймається для сидіння, на ньому встановлено шар піноутворюваної гуми та оббивки. Отримане місце прикріплюється до ніг за допомогою гвинтів.

Намет

“Корона створення” похідних меблів, звичайно, намет. Рамка такого намету, звичайно, отримає трохи товщі, ніж покупка, але це не вплине на її масу – це буде так само легко. Що стосується ціни, то домашні явні виграші.

Книжкові полиці

З поліпропіленових труб дуже легко зробити книжкові полиці. Рамка, як правило, виконується як тримач труби, на якому кадр з фанери фіксується за допомогою гвинтів. Але ви можете обійтися без нього – книги ставляться прямо на тримач. Цей параметр підходить для тих, хто віддає перевагу мінімалізму. Рамка може бути зібрана у вигляді “дренажної труби” довгим і згинанням.

Обрізання невеликих поліпропіленових труб – це майже готові організатори для різних дрібниць у будинку. Якщо такий організатор виявився нестабільним, його нижній кінець можна вирізати під кутом. Труби великого діаметра підходять для зберігання взуття. В одному кінці вони закріплені на стіні коридору – виявляється багаторівнева полиця, де кожна пара взуття має свою власну клітину. Ті ж полиці можуть бути використані для зберігання іграшок, книг та інших дрібниць. Легко збиратися і сушарка для білизни. Незважаючи на свою легкість, такий дизайн досить міцний – не треба боятися, що це вітер. Вішалка (плечі) для одягу – можливо, найбільш елементарний дизайн поліпропіленових труб. Досить взяти три частини трубки – один довгий і два коротші. Всі три частини покладуть на одну мотузку, і довге виявляється, щоб бути посередині. Кінцеві кінці прив’язані – трикутник – це швидкий трикутник. Зверху до такої вішалки, ви можете прикріпити гачок, і ви можете просто залишити кінець мотузки. І, нарешті, – не зовсім звичайний продукт. Якщо у вас є багато кішок, і в квартирі є невеликий простір, потім “Розгорнути” простір – на жаль, тільки для кішок – ви можете використовувати “Lanenka” на стіні. Ви можете зробити це так само, як книжкові полиці – щоб зібрати рамку у вигляді кроків і приєднати сегменти фанери до нього. Кішки дуже схожі на різноманітні поверхні, і постійно прагнуть отримати високу вище, тому “Лестінка” буде улюбленим місцем відпочинку для них. У той же час він не прийме надлишок місця в квартирі.

Ремесла з поліпропіленових труб з власними руками: ідеї на фото

Людина з гарною уявою і золотими руками може створювати корисні та красиві речі з будь-якої подруги. Навіть ремесла з поліпропіленових труб. Фото таких шедеврів представлені нижче.

Організатор для зберігання невеликої обрізки акуратного обрізання.

Дуже оригінальний у внутрішніх лампах, виготовлених з труб, особливо з кучерявими слотами.

Або святковий вінок клеєних обрізання та новорічних куль.

Відмінне рішення – Горщики для квітів з обробки труб.

READ  Куля для швидкої суміші клінкера

Домашній бік для дитячої гри.

Журнальний столик з ПВХ Труби. Реальний дизайнерська робота.

Футбольні ворота для дитячих ігор у дачі.

Стійка рама для ліжечка з пластикових труб.

Домашнє вуличне кіно: кадр поліпропіленової труби та біла щільна тканина.

Інше рішення для котеджу – паркан з поліпропіленових труб.

У творчості краще використовувати ПВХ труб. Вони досить жорсткі і легко пов’язані спеціальними сопел. Завдяки такому універсальному матеріалі ви можете створити багато цікавих та корисних речей для будинку.

Ремесла з поліпропіленових труб: цей ремісник зміг вирішити проблему багатьох з лише 13 труб ПВХ!

Якщо ви дружиться з вашими руками, і часто вдосконалюєте свій будинок, зробіть ремонт у країні або в квартирі, то ви, мабуть, такі залишки матеріалів, які вибачте, ви викинули, і ви думаєте, як їх адаптувати. Я також не дуже люблю, коли залишки будівельних матеріалів лежать в холоді, тому я обожнюю ремесла з поліпропіленових труб. Крім того, такі ремесла з пластикових труб ідеально підходять для країни. Так багато ви можете зробити цікавим і корисним!

Що можна виготовити з пластикових труб

Якщо бажана і хороша уява, ремесла для котеджу з пластикових труб можуть зайняти значну частину вашої домогосподарства, як в будинку, так і на домогосподарстві, або в гаражі. Вироби різних розмірів та діаметрів можна придбати на будь-якому будівельному ринку: їх звичайна мета – водно-каналізаційні магістралі, системи опалення та полив, а часто це відбувається, що після основної роботи є шматки поліпропіленових труб різної довжини та діаметрів. Якщо ви ще не кинули їх, ви можете зробити це дуже оригінальним і навіть корисними ремеслами з пластикових труб з власними руками.

Для виготовлення художніх цілей сегменти поліпропіленових труб найкраще підходять – вони важко, їх легко з’єднатися за допомогою насадків та адаптерів, щоб конструкція може бути згодом розібрано. Обрізання також буде служити своїм сервісом для країни або дитячого майданчика, дитячої кімнати або авторемонтного магазину. Головне – побачити, як вони можуть бути використані. Поліпропіленові вироби добре пов’язані шляхом пайки: виявляється невіддільним, але дуже міцним і міцним дизайном.

Параметри для з’єднань

З пластикових труб, ви можете зробити не тільки ремесла для котеджів, побутових предметів або меблів, але й більш складних конструкцій. Головне – міцно з’єднати частини продукту. Підключіть їх таким чином:

  • Один сегмент вставляється в спалювання іншої через гумову ущільнення;
  • Заготівлі пластикових труб підключені до клею;
  • Деталі підключені до різьбового обладнання.

Перший варіант – найпростіший, але недостатньо надійний і важко. Спочатку слід очистити пил і змащувати силіконовим або графітовим мастилом (навіть з розчином мила або рідким миючим засобом). Сегмент вставляється в дурня до кінця, а потім висунувся назад до декількох міліметрів.

Ця конструкція водопровідних труб легко розбирається, тому він підходить для сезонного використання: так ви можете зробити дитячі гойдалки, стільці, водопровідні труби та т.D.

Другий варіант є більш надійним, але більше роботи. Перед склеюванням каналізаційних пластикових труб, суглобів також очищають, шліфували з дрібним шліфувальним папером і знежирюється з розчинником або метиленхлоридом. Клей наноситься на всю зовнішню поверхню, а на 60% внутрішньої поверхні деталей приклеєних до. Потім продукти вставляються в гніздо і обертайте 90 0. Метиленхлорид швидко висихає – 60 секунд, тому склеювання повинно бути зроблено швидко.

Третій варіант полягає у розмірі продуктів та свердлильних отворів для болтів. Такі ремесла, зроблені з труб, зроблених з власними руками, вважаються найбільш надійними, і вони завжди можуть бути розібрані або змінені.

Для підключення кутів структур або декількох сегментів в одному місці, використовуйте фітинги – трійники, адаптери, муфти. Тому конструкції будь-якої складності можуть бути виготовлені з ПВХ труб або пропілену. Розглянемо ремесла для дітей та дорослих, які можуть бути зроблені з вашими власними ПВХ-трубами.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS