Статті

Ремесла з гіпсу роблять це самостійно для надання

Оздоблення гіпсових ремесел для саду

Реєстрація готових особливостей для саду – можливість прояву фантастичної та творчих здібностей. Для цього використовуються акрилові фарби або алкидні емалі, щітки різних розмірів, ПВА клей або будівельний грунтовка для оздоблювальних робіт.

 • Вся поверхня продукту є землею – покрита тонким шаром розчину клею плуга з водою пропорційно 1: 1. Ви також можете покрити малюнок 2-3 шарів оліфів, нагріваються на водяній бані.
 • Коли грунтовка сушена, кисті та фарби фарбують продукт. У цьому випадку ви можете використовувати зображення, фотографію або інший зразок. Дизайн фігур більше 50 см у висоті кистях дуже незручно і, у цьому випадку, рекомендується використовувати фарбу в каністр або фарбу.
 • Після сушіння фарб можна прикрасити продукти з кнопками, ударами, жолудом, склом, шматками кераміки та інших елементів, які відповідають формі. Вони склеєні водонепроникним клеєм для зовнішньої роботи (тит “титан”), негайно видаляючи надлишок з серветкою.
 • Продукт покритий з усіма сторонами кількома шарами прозорого лаку, а не на водній основі, але алкид або інші подібні, з маркуванням “для роботи на відкритому повітрі”.
 • Необхідно висушити продукти лише у добре провітрюваному приміщенні протягом декількох днів, до повного вителяння запаху лаку.

Казкові символи дозволяють створити таємничу атмосферу. У той же час, на одному сайті легко розмістити символи з декількох казок, виділяючи окреме місце для кожної теми. Карлики, Колобок, Царевна жаба – деякі з найпопулярніших варіантів. Вони можуть бути яскраво пофарбовані, додавати шаблони, казкові об’єкти;

Фаровосіка, кряж собою, піта, страуси, дракон-яєчні оболонки, крихітні замки, матрішки – варіанти фігурних іграшок, і всі вони стають яскравими частинами сайту. Подумайте, мабуть, буде більш правильним, щоб залишити елементи невіруючого матеріалу білими, тому вони краще привертають увагу;

Аманець, білі гриби, лисички та інші види грибів легко зробити гіпс. Вони можуть створити ілюзію реального грибного очищення на сайті, якщо виконується в зразковому природному розмірі або трохи більше. Гриби з висотою більше 40 см можна пофарбувати у вигляді казкового героя, доповнюють гноми та інші символи.

READ  Складаний стіл з власними руками на балконі

Фотогалерея: різні фігури гіпсових саду

Варто розуміти різницю між штукатуркою та цементом як різноманітні матеріали для садових ремесел. Не всі ідеї, які добре втілюють цемент, будуть успішними у виробництві штукатурки. Труднощі можуть виникнути.

Садові фігури від штукатурки. Майстер клас.

Гриби з гіпсу з власними руками

Створіть казкову атмосферу в саду, в країні, у дворі вашого будинку за допомогою садових фігур від штукатурки. У цій статті ми подивимося, як зробити гриб від штукатурки, щоб прикрасити сад своїми руками. Щоб зробити ремесло вам потрібна достатня кількість часу, і результат буде задовольняти вас протягом багатьох років!

Вам знадобиться: гіпс для скульптур або суміш (цемент, пісок і вода), клей ПВА, лак, акрилові фарби, малювання кисті, силіконові кисті, простий олівець, крікуль, канцтовари, циганська голка, чашка або блюдця, чаша або блюдо, Пластмасова пляшка, водостійкий клей, шопінг, вода, соняшникова олія, ножиці, харчовий фільм.

Як зробити саду статуетки від гіпсу з власними руками

Краса саду залежить від того, як ми дбаємо про це: як саме квіти та дерева будуть посаджені, які меблі будуть в саду, яка паркана, яка фігури прикрашена квітковими ліжками та доріжками.

У цій статті ми скажемо, як зробити дуже простий, але прекрасний садовий малюнок від гіпсу з вашими руками.

Ми радимо вам залучити дітей до процесу створення садової фігурки. Це дуже цікава окупація, вона буде розвивати творче мислення і забезпечить корисну та розваг.

Для виготовлення садової фігурки від гіпсу нам буде потрібно:

 • Гіпс скульптурний не менше 500г (його можна замінити цементною сумішшю, вона буде ще більш міцною з ним)
 • Будівництво клею PVA
 • лак
 • Акрилові фарби для роботи на склі та кераміку
 • Пензлі
 • компас
 • олівець
 • Набір різаків для деревної нитки (можна замінити великою голкою, або канцелярським ножем)
 • Клепський харчовий фільм
 • Канцелярський нож
 • Пуста пластикова пляшка Придатні форми
 • 2 склянки: один для наливання основи, інший для грибних капелюхів
 • Декоративні елементи для дизайну: Фігурки, намистини, штучні декоративні квіти або листя, прес-форми для створення гіпсових фігур
 • Водонепроникний клей для надійної фіксації декоративних елементів
 • соняшникова олія
 • мило
 • вода

Красиві ремесла для саду. Садові фігури роблять це самостійно

Для тих, хто сподобався процес виготовлення ремесел з бетону, ми також розповімо нам просто стигму створення садових фігур.

READ  Как снять клей от этикетки

По-перше, лялька зміцнює гарячий клей і бамбукові палички для суші на важкій стенді. Це, до речі, також може зробити цемент. Вирізаний з піни крил ангела, кпріпім гарячого клею до ляльки. Дайте ляльку новим платтям і, за допомогою гарячого клею мазків, створіть більш цікаву текстуру на крилах та зачіску.

Перелом Наш шаблон з цементним цементним розчином з штукатуркою. Красим.

Тепер, за допомогою старих іграшок, ви можете зробити майже будь-який сад фігуру.

загальні положення

DIY для саду з власними руками з гіпсу дозволяють підвищити вашу уяву. Завдяки простоті технології виготовлення ви можете надати їм майже будь-яку форму та колір, що дозволить врегулювати свій котедж з різноманітними казковими тваринами, замками та рослинами для літнього котеджу.

Ось деякі приклади можливих напрямків:

 • Милі маленькі тварини. Черепахи, їжаки, жаби, кошенят та інші представники тваринного світу завжди на честь, їх існування у високій газоносійській траві в країні або за краєм доріжки, як маленькі представники вашої родини та дорослих.
 • Казкові герої. Відтворити в саду улюблену казку, яка може бути краще? Такі садові ремесла з гіпсу не тільки дадуть дітям, вони також зробить своїх батьків посміхатися.
 • Мініатюрні архітектурні споруди. Якщо немає фінансових можливостей побудувати замок клапана, то дозволить вам мати принаймні його гіпс зменшений аналог.

Середньовічні вежі надійно захищають улюблене квіткове ліжко

 • Рослина. З цієї категорії найпопулярніші гриби завдяки їх природності та простоті виробництва. На їх прикладі ми поговоримо про те, як іграшки з гіпсової штукатурки для саду роблять це самостійно.

Звичайно, запропоновані варіанти польоту вашої уяви не обмежені, але до переходу на створення більш складних фігур, ви повинні практично можливості на простих скульптурах, що ми з вами зараз.

Особливості догляду за садовими гіпсовими прикрасами

Відповідно до технології виготовлення та переробки, фігури гіпсу будуть служити протягом багатьох років, але правильний догляд важливий для збереження виникнення продуктів. Тому ви повинні розглянути:

 • З виникненням охолодження та зниження температури повітря до негативних показників, а також під час затяжних дощів, необхідно видалити садові фігури з саду для зберігання в теплу та сухому приміщенні;
 • Найкраще розмістити цифри на основі природного каменю або бетону, що запобігає впливу вологісті комах поблизу основи;
 • Лак на фігурах повинен бути оновлений кожні 2 або 3 роки, що забезпечить захист кольору продукту.
READ  Чем заклеить стекло на чайнике

Правильний догляд – ключ для збереження яскравого кольору фігур гіпсу

Переваги гіпсу

Наявність: Ви можете купити його в будь-якому будівельному магазині за низькою ціною.

 • Легкий у використанні: достатньо для розчинення гіпсового порошку з водою, залити суміш у готові форми, а оригінальна гіпсова фігура готова
 • Пластичність: матеріал легко може бути наданий бажану форму, вона створюється з нього як об’ємних основ, так і мініатюрних елементів
 • Екологія: це природний матеріал, не токсичний
 • Довговічність: Ремесла з гіпсу захопить вас протягом довгих років.

Садові ремесла та фігури з гіпсу з руками фото та майстер-клас для надання, саду та саду

Більшість з нас властиві красі та комфорту. У дворі вашого власного будинку, в країні та в саду, ми прагнемо оточити себе чарівними квітниками, прокладаючи імена гуляючих доріжок і не можуть обійтися без незвичайних і веселих фігур. Гіпс – один з цих матеріалів, який легко перетворити працьовитих рук у чудову прикрасу для саду. Альтернативний варіант – Зробіть фігури своїми руками з монтування піни.

Гіпсові гіпсові фігури

З гіпсу ви можете зробити різні ремесла – від оригінальних прикрас для котеджів до дитячих іграшок. Це можуть бути декоративні вази, фігурки, ципсові фігури тварин або казкові символи. Слід зазначити, що необхідно дуже швидко працювати з штукатуркою, час замороженого від 7 до 20 хвилин, повторне розчинення не допускається.

Технологія створення декору штукатурки дуже проста: вам просто потрібно приготувати суміш, залити його спеціально підготовленою формою, дайте висушити продукт, отриманий та забарвлення у бажаному кольорі. Найбільша складність полягає в тому, щоб знайти відповідну форму для лиття. Недоліками таких продуктів є той факт, що фарба зберігається незабаром через вплив погодних умов, а також їх крихкість і короткість. Це пов’язано з тим, що коли заморожена штукатурка стає крихким, пористою, в будь-який час продукт може дати тріщину або аварію. Переваги штукатурки можна віднести до його дуже низьких витрат та необмежених можливостей для створення різноманітних гіпсових декорів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS