Статті

ПВХ люстра з руками

Виробництво оригінальних світильників та світильників з водопровідних труб

Різні предмети інтер’єру, виготовлені з найбільш несподіваних речей і навіть металобрухту, все частіше стають прикрашеними житловими приміщеннями.

Світильники, виготовлені з водопровідних труб, таких як пластик та метал, чавун, робить багато майстрів, перетворюючи простий сантехнічний продукт у дизайнерських речах, незвично вигляд.

Щоб створити лампу, необхідно приготувати обрізання труб ПВХ різних діаметрів (наприклад, 5, 6 та 7,5 см), а також наступний список аксесуарів:

 • зрізаний щільний напівпрозорий пластик;
 • ножиці;
 • ножа (циркулярна пила);
 • картридж з дротом;
 • фарба вибраного відтінку;
 • надійний клей;
 • олівець і лінійка;
 • Невеликий зерновий наждачний папір;
 • м’яч або інший круглий предмет;
 • самонарізаний гвинт;
 • викрутка.

Хід роботи

11 кільця товщиною 2 см вирізати з труби кожного діаметра. Для зручності спочатку зробіть відповідну лінію на трубі, аркуш паперу скручений і наносять до позначки, витріть коло.

Після розділу лінії з ножівкою або круговою пилкою. Далі готуйтеся до ще 22 кільця кожного діаметра, але тільки товщина 0,5 см.

Важливий! Всі розділи обробляються наждачним папером.

На наступному етапі вони роблять найважчим: вставте тонкі кільця всередині великого. Для цього кожна заготовка меншої ширини акуратно вирізати, спробуйте всередині широкого кільця, видаліть надлишок.

Обрізане кільце клею всередині з міцним клеєм. Друге кільце з пари, коли відкладається.

 • З листа напівпрозорого пластику, заготовки розрізані кола за діаметром широкої колії.
 • Вставте новостворені частини всередині широкого кільця і ​​натисніть їх другий вузький, але без клею.
 • Аналогічним чином готують інші елементи.
 • Зібрати лампу взяти м’яч або інший предмет такої ж форми.
 • На закругленій поверхні є кріплення, щільно натискають їх один до одного і фіксуючи з клеєм і рубаючим пластиковим пилом (залишається після скріплення заготовок).
 • В якості клеючого сушіння, він приймає “скло” з кільця, а останній ретельно звинувачує LKM з каністру або іншого вигляду фарби.
 • Дайте сушіння фарби, потім вставити “скло” до того самого місця і прокрадайте їх.
 • Через один з елементів, картридж для лампи поп, зафіксує його з самоорганізацією.
 • Гвинт лампочки і використовуйте готову лампу для призначення.

Процедура виготовлення світлодіодної трубки

У цьому випадку лампа може бути зроблена різними способами, все залежить від мети використання та матеріалів. Основні параметри:

  Якщо у вас є прозора труба з акрилу або іншого матеріалу, ви можете прокласти світлодіодну стрічку всередині нього і використовувати пристрій як самостійну лампу або лампу люстри. Головне – надійно забезпечити стрічку і правильно підключити його.

Незвичайний і оригінальний люстр з залишків труб ПВХ, який кожен може зробити

Різноманітні предмети інтер’єру можуть бути зроблені з найбільшого, на перший погляд, непридатні для цього. І врешті-решт, вони стають захоплюючими об’єктами в дизайні інтер’єру. Світильники, виготовлені з ПВХ-труб, створених руками домашніх майстрів, отримуються шляхом повороту відходів від сантехніки в складних моделях дизайну, що мають оригінальний вигляд.

Настінна лампа виготовлена ​​з гнучкого металу

Один, ви можете збирати стінові лампи з кранних труб з поворотними лампами. Щоб змінити кут падаючого світла, буде достатньо, щоб повернути освітлювальний пристрій у потрібній стороні. Під час вас, вам знадобиться:

 • Гнучкі пластикові труби довжиною 20-50 см;
 • Масив берези, сосни або жирової фанери для бази;
 • електричний дріт;
 • Картридж і лампи;
 • Lobzik;
 • Викрутка та гвинти;
 • Абонента з фарбою та папером;
 • герметик.
READ  Скільки літрів у ванній 170 см

На основі отворів діаметр збігається з трубою. З невеликої стрічки випити місце для монтування картриджа, не забувайте, що металевий пластиковий корпус буде поставляється на зворотному боці. Розтягуйте дріт через гнучку базу та дерев’яний масив або фанатор.

Вставте металеву пластикову трубу в основу і поповнюючи його гвинтами або клеєм. Виправити картридж у підготовленому барі, а контур ізольований герметиком. Готовий дизайн пластикових труб пофарбований у попередньо вибраний колір і після сушіння, ми ховаємося на стіні.

До картриджа ви можете зробити або купити красиву підлогу лампу – тоді лампа з труб буде виглядати більш привабливим.

Який стиль підійде лампи з ПВХ труб

Перш ніж почати створювати шедевр, було б приємно подумати про те, як він вписується в інтер’єр квартири або вдома. Освітлювальні пристрої, виготовлені з використанням будівельних матеріалів, найкраще поєднуються з стилями гранж, промислових і, звичайно, лофт.

Для цих областей характерні такі особливості:

 • збільшені області, що потребують спеціального освітлення;
 • Високі стелі, перехрещені балки, видимі труби та арези;
 • Великі, часто майже у всій стіні, вікна;
 • Багато необроблених поверхонь (бетонні стелі, цегляні стіни).

Саме ці стилі, які характеризуються навмисними недбалості, грубістю, природною кольоровою схемою, простотою освітлення. Тому, створюючи лампу з труб з власними руками, слід відмовитися від використання текстильних підсилювачів, скляної та кристалічної суспензії, бус та інших елементів розкоші.

ПВХ трубна лампа робить це самостійно

Ми часто зустрічаємо статті, в яких описано, як створити незвичне, але в той же час і корисні речі для вашого будинку або квартир від непотрібних матеріалів, які, наприклад, залишаються після ремонту. Крім того, ремесла можуть бути виготовлені з пластикових пляшок, одноразових посуду, пробки тощо. Але в цій статті ми будемо говорити про такий матеріал, як Труби ПВХ, які необхідні відповідно до правил і використовуються в каналізаційній системі, але тепер ми опишемо, як з цього матеріалу зробити корисну річ, наприклад, лампу Труби ПВХ.

З абсолютно простих і недорогих матеріалів ви можете створити щось казкове та фантастичне, тут найголовніше, щоб мати майстерні руки та багату фантазію, решта випадок залишається для маленького. Завдяки цим хорошим якостям ви можете створити красиві та красиві нічні вогні у вигляді ламп.

На самом деле мы не знаем, кто первый додумался до этой идеи и сотворил такую красоту, как светильник из ПВХ труб, но в наше время таким рукоделием занимаются люди таких национальностей, как бразильцы, аргентинцы, австралийцы и китайцы, но не исключением является и наша країна Росія.

Для здійснення красивого ремесла ми перерахуємо матеріали та інструменти, які нам потрібно під час роботи:

Свердла з достатньою і різноманітною набором форсунок, які мають різну товщину, і вони все ще можуть відрізнятись від оцінок, нам знадобляться абразивні поліровані поради.

Труба ПВХ. При виборі, потрібно враховувати розмір, тобто діаметр, він повинен знаходитися в діапазоні від 25 до 55 сантиметрів. У той же час, надати місце, в якому ви будете або висячить нічне світло, так і розміри малюнків, які ви вирізаєте на трубопроводі.

READ  Замена жиклера в газовой плите

Якщо ви не хочете витрачати багато часу і зусилля, щоб виконувати лампу з труб, ви можете працювати тільки з однією свердлом. Але якщо ви бажаєте, виконайте об’ємний та складний малюнок, то для цього потрібно включити операцію від малих до великих отворів, складних стразів, робота з товщиною стін труби, видалення зовнішніх шарів, щоб дати об’єм і естетику та , звичайно, даючи ефект 3D деякі деталі.

Перед початком виконання шаблонів та стразів на легкий пристрій, ми визначаємо, який розмір нам потрібна лампа. Основними критеріями для розміру труби є його діаметр і висота. Якщо з розміром ремесел вирішив, ми перейдемо до вибору шаблонів та трафаретів для бажаного малюнка, який ви хочете зобразити на своєму пристрої. Квітковий тип креслення, ландшафт або банальний орнамент тобто, вибрати свій смак, може служити як візерунки.

Силует обраного шаблону переноситься на трубу дуже простий, але в той же час зручний метод, в той же час він сплачується краям зверху і нижче. Перш ніж почати з урахуванням бажаного розміру отвору в діаметрі труби, щоб свердла підходити до ваших ідей. Хороша ідея може служити дуже простим варіантом, наприклад, вам не потрібно малювати та вирішувати різні малюнки, ви можете просто використовувати намальовані отвори різного діаметра, вирізати красивою декоративною лампою.

Дуже елегантний малюнок отримується, коли в експлуатації використовується світловий напівтонок. Цей ефект і якість можна отримати, коли зовнішній шар труби видаляється за допомогою абразивних порад, тобто ПВХ. Чим більше шарів ви видаляєте більший прозорий ефект, і світло буде набагато яскравіше, ніж на простій поверхні.

Щоб дати лампу з ПВХ-труб ефекту 3D-формату, необхідно прикріпити частини, які вийдуть за межі стін труби, необхідно почати їх до витончення за допомогою найбільш підказок, які були використані під час Враження світла Halftone, після того, як ці роботи ми вирізали форму за спеціальним будівельним ножем.

Дати естетику та остаточний ефект, ми беремо будівельний фен (це дає більш інтенсивне нагрівання), нагрівання форми до стану еластичності та згинають його до бік. Ми залишаємо цю форму і чекаємо його охолодження, коли вона охолоджується, вона залишиться в тому ж стані, в якому ви трахкали його під час нагрівання.

Така лампа в кінці роботи навіть не можна пофарбувати, природний колір труб (білий) у дизайні вашого будинку або квартири підходить ідеально безперешкодно. Але все-таки, якщо ви хочете дати дизайн кольору лампи, він не займає багато часу, і багато зусиль, просто фарба з аерозолю може.

Після завершення роботи з прикрас, це витрати на переїзд на роботу, яка відповість на всі практичні питання. Отже, для виконання ремесла вам потрібен дуже міцний і стабільний полк або основу, на свій розсуд, тому що світильник ПВХ повинен постійно стояти, тому що він також важить багато і розмір, це досить великий.

Як світло у вашому пристрої можуть бути різні типи освітлення з лампами. Рекомендується використовувати енергозберігаючі лампи, тому що вони не дозволять стінкам лампи ПВХ труб перегріву і деформулювати одночасно декоративну оболонку. Щоб дати більш декоративну лампу, ви можете використовувати під час освітлення гірлянди, це буде дуже цікаво.

READ  Що краще ламінат або лінолеум у квартирі

Світлодіодний світильник

ПВХ труби оптимально підходить для цього інструменту. Варто зазначити, що цей варіант оснащений автономним харчуванням. Дизайн лампи настільки ж простий, наскільки це можливо, він зможе збирати будь-кого, хто може з мінімальним інструментом та матеріалами. Кілька різання великих трубопроводів для основи, включаючи кути та фітинги, а також труби ПФК меншого діаметра для стійки. Система використовує сильний резистор принаймні 1 ват. Такий показник призначений для 6 світлодіодів.

Ланцюг пов’язаний зі стандартним способом. Рекомендується використовувати тип кнопки. Це дозволить вам швидко зробити гніздо під ним у трубі і не потребує різання додаткових елементів у вигляді прямокутника під перемикач слайдів. Крім того, перемикач не повинен бути миттєвим, інакше вам доведеться постійно тримати пристрій для керування пристроєм. ПВХ трубна лампа обладнана світильником. Його картина здійснюється в декількох шарах. В іншому випадку, коли діоди увімкнені, буде розлучення або неоднорідність обробки. Акумулятор підходящого контейнера встановлюється на відстані 80 міліметрів від краю труби на базі. Там ви можете налаштувати перемикач. Головне, що ці деталі не заважають один одному.

Лампа з ПВХ труби роблять це самостійно. З LGB освітленим та Bluetooth-динаміком.

Наткнувся на таку лампу

Я вирішив зробити щось подібне. У будівельному магазині я купив: – повітряний канал круглий ПВХ D100, L = 1M – ПВХ фланець D100 – картридж E27 – перемикач/дріт/вилка – лоток для пінополістирольних виробів (не куплений. був у фермі)

Відразу вибачаюся за якість фотографії. Процес зборів не сфотографував. Фотографії взяли з відео.

Перш за все збирає фундамент. Для цього взяв ПВХ фланцевий та полістирольний лоток. Нічого не потрібно. Просто візьміть лоток і фланець вичавити коло. Лампочка, що стискає коло в центрі. Ми збираємо все разом. Він має достатньо щільно. Але це все одно необхідно зміцнити. Для цього ми беремо клейовий пістолет і проходять навколо периметру. Попередня версія виглядала. Трохи кривий, але потім все виправлено. Лампочка беруть світлодіодні або енергозбереження. В іншому випадку все буде розплавлене з вами 🙂 Ми намагаємося зібрати всі разом проміжний варіант

Далі взяти ПВХ труби. Зварювання стрічки довільного малюнка взяти гравер і вирізати все занадто багато. Ріжучі диски краще використовувати такі перші фітинги. Результат вже задоволений процесом різання досить довго і дуже пильний. Не забувайте запобіжні заходи. Останній етап проходить через наждачний папір на масштабованих країв. Всі ступені трансформації кінцевого результату були задоволені.

Діаметр з плаффату – 93,5 мм. Ідеально підходить для ПВХ труби D100. Це важче, ніж звичайна лампочка, тому я додав більше термокрити. Я детально не фарбую лампу. Можна прочитати за вказаними відгуками. Я покажу лише результат. Лампа може бути використана як лампа з ефектом кольорової терапії та розслаблюючої музики)

На цьому все. Я сподіваюся, що домашнє вам сподобалося;) Дякую всім за те, щоб переглянути та як :)!

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS