Стіні

Потрібно мокрий стіну перед штукатуркою

Table of Contents

Валові помилки при закриття стін

Коли ви застосовуєте штукатурку, температура приміщення повинна бути від 5 до 25 градусів. Якщо це нижче, матеріал буде повільніше затвердіти, а сила штукатурки значно зменшиться. Якщо є більше 25 у кімнаті, то частина води, яка додана до суміші, випаровується занадто швидко. Решта Кількість може бути недостатньо таким чином, щоб кристали гіпсу формувалися правильно. Ось чому в той момент, коли штукатурка висихає, вікна повинні бути повішені (особливо, якщо ремонт ви робите влітку). Справа в тому, що прямі сонячні промені можуть впливати на процес сушіння: на межі світло-тіні на стіні, швидше за все, тріщини з’явиться.

Мінімальний набір інструментів для роботи

Для штукатурки з використанням гіпсового складу вам знадобиться наступні інструменти та матеріали:

 • Широкий шпатель;
 • кельма;
 • Ємність для приготування розчину;
 • Будівельний змішувач або свердла з сопла;
 • Довге правило;
 • маяки;
 • гладкий залізо або гурговий град;

потрібно, мокрий, стіну, перед, штукатурка

Як грунтувати цегляну стіну перед штукатуркою штукатуркою. Штукатурні цегляні стіни.

Технологія перегляду цегельних стін.

Протягом багатьох років цегляна є однією з найпопулярніших штучних будівельних матеріалів. Найчастіше, у будівництві будівель, використовується біла силікатна цегла, яка базується на піщаній вапній суміші, а також червону або керамічну цеглу, яка є видиманою глиною. Для декоративних та захисних цілей використовуються облицювальні цегли, що характеризуються великою різноманітністю кольорів та текстур. Розрізняють порожнисті та повну сорти розглянутого матеріалу. Конфігурація порожнин у цегли може бути різною: закритою, відкритою, у вигляді тріщин та іншої форми.

Завдяки порожньою структурі матеріал гірше, що проводить тепло і має меншу вагу в порівнянні з твердим. Керамічна цегла На додаток до порожнин можуть містити пори в глини (прокладена цегла). Конструкції з них мають хороші теплові та звукоізоляційні якості, але знижена довговічність у порівнянні з повномасштабними матеріалами. На додаток до звичайної конструкції та декоративної облицювальної цегли, є кучеряве, що використовується при будівництві арки, арки, стовпців та інших елементів складної конфігурації, а також завод з різноманітними полегшенням поверхні. Інший вид. клінкерна цегла, яка використовується для дизайну фасадів та покриття тротуару. Ви можете виділити основні властивості цегли:

 • Стійкість до змінної вологості та температурних режимів.
 • Висока здатність поглинати звукові хвилі.
 • Стійкість до негативних температур.
 • Високі показники теплової інерції, так що всередині цегляних будівель, температура різко змінюється, коли зміна зовнішніх умов.
 • Сильні характеристики матеріалу залежать від свого бренду. Наприклад, цегла марка 150 гарантовано потужність питома навантаження при стисненні 150 кг / см2.

Після машинної штукатурки цегельної стіни, оперативні та естетичні якості кладки додатково збільшуються, а саме:

 • Поверхня стає більш навіть, шви закриті;
 • Додаткова ізоляція водяного знака з води, яка, заморожування, може сприяти знищенню структур;
 • Штукасовий шар сприяє поліпшенню термо- та звукоізоляційних якостей стін.

Пояснити вартість штукатурних цегельних стін.

Підготовка до штукатурних цегельних стін.

Перед початком штукатурних цегельних стін потрібно видалити старі покриття та значні поверхневі порушення. Якщо стіни були раніше перемішування, випливає, що за допомогою молотка або долота, збити шар штукатурного розчину. Для поверхонь без покриття варто вилучити значно виступаючі ділянки швів. Крім того, ви обов’язково повинні бути відправлені з стін пилу і змити плями з масла. Остання дія найкраще виконувати за допомогою 5%.ного розчину соляної кислоти, яка повинна бути застосована по всій області кладки. За допомогою молотка і долота, ви можете поглибити шви на 1-1,5 см, а також видалити з поверхні будь-яких динаміків або запобігання адгезії розчину області та виконувати виїмки на цеглу, поглиблення інструменту для приблизно 4-5 мм. У випадку з штукатурки старих стін, де є тріщини та вибоїни на матеріалі, необхідно видалити тих, хто слабо частини, поки це цегляна зупиняється. Зрештою, кладкою вважає пил, використовуючи мокрий мітлу, обладнання високого тиску або обладнання для піску.

Грунтовка до або після штукатурки. Який праймер використовує перед штукатуркою

 • Досягти максимальної стійкості основи до дії негативних факторів зовнішнього середовища. Сушений розчин утворює плівку на поверхні, що збільшило вологість стійкості.

Використання праймера допомагає уникнути відшаровування штукатурного шару, щоб зробити поверхню якомога більш гладкою після нанесення штукатурки і до закінчення.

Але праймер повинен мати можливість вибирати, і це іноді важко і через відсутність досвіду та знань, і тому, що в асортименті сучасних магазинів ви можете побачити різні типи матеріалу праймера.

Які типи грунтових сумішей існують, ніж відрізняються один від одного, які характеристики у вас є. наступний розділ статті скаже.

Види шліфування для стін

Сучасні грунтові суміші охолоджуються до різних типів механізмів дії, основного матеріалу, складу компонента. Розглянемо всі види праймерів детально, оскільки вивчення властивостей та особливостей видів сумішей допоможе зробити правильний діапазон ремонту для ремонту.

Грунтовки цегляних стін під штукатуркою

Будь-яка праймерна суміш має свій принцип роботи, знаючи, про який можна досягти певного ефекту від лікування розчином розчином стін. Відповідно до механізму дії, композиція ділиться на наступні типи:

Шліфування глибоких додатків

Композиції максимально користуються попитом на підготовчу обробку гіпсокартону, пінобетону, цеглини та інших поверхонь, які характеризуються пористістю, слабкістю. Застосування розчину збільшить адгезію, значно зменшує пористість та поглинання основи.

Суміші адгезії

Використання такого праймера допоможе покращити відмінення обробки та бази. Бажано застосовувати клейові грунтові сполуки при роботі з пластиком, сталь, плитка, скло.

READ  Вам потрібно покласти стіни після штукатурки

Антиггрібові праймери

Використання таких рішень допоможе уникнути появи та розподілу на поверхні грибка та форми. Такі праймери традиційно використовуються для обробки стін у ванних кімнатах, кухнях. приміщення, в яких спостерігаються підвищена вологість та температурні відмінності.

Ізоляційні композиції

Грунтовки цього типу створюються на основі поверхні з паростійкою плівкою, яка ізолює основу з фінішного шару.

Продаються в магазинах та універсальні праймери з обома ізоляціями, так і здатністю глибоко проникати в різні типи поверхонь.

Основою грунтових сумішей можуть бути компоненти, такі як органічне походження та синтетичний характер.

Залежно від того, яка речовина є основою композиції, рішення поділяються на наступні типи:

 • PVA-грунтовка. Такі суміші майже не користуються попитом, що не дивно: фільм, утворений ними, повністю не проходить повітря, а сам шар швидко руйнується.
 • Акрилові композиції оцінюються для універсальності, як підходить для різних типів фундаментів. Акрилові праймери значно збільшують адгезію, безпеку, не мають різкого запаху, швидко сушать.

Акрилові грунтові суміші не рекомендуються обробляти металеві поверхні, оскільки застосування розчину може спровокувати початок корозійних процесів.

 • Алкидні суміші іноді називають фосфатом, оскільки матеріал заснований на фосфаті цинку. Рішення оцінюється для високих антикорозійних властивостей, придатних для роботи з деревом. Однак варто врахувати, що алкидні праймери будуть сухий довгий час. до 15 годин.
 • Епоксидні композиції створюються на основі епоксидної смоли. Їхня основна перевага буде збільшена адгезія, тому вони традиційно використовуються при переробці підстав, які відрізняються за поганою зчепленням.
 • Шелк праймери використовуються для обробки дерев’яних поверхонь.

Класифіковані сучасні грунтові композиції можуть як згідно з матеріалом поверхні, яка повинна оброблятися розчином перед штукатуркою. Експерти виділяють наступні види матеріалу:

Щоб правильно вибрати тип суміші грунту, при виборі рішення в магазині обов’язково повідомити, для якої поверхні вам потрібна грунтовка, який ефект вам потрібний, який закінчується. Згідно з цими критеріями, спеціаліст вибере вас з відповідним типом матеріалу праймера.

Що ви можете вибрати

Ми даємо кілька прикладів грунтових композицій від надійних виробників.

Як видно, більшість товарних знаків у лінійці продуктів мають як акрилові просочувальні композиції, так і кварцові підстави для поліпшення адгезії. При виборі зверніть увагу, чи вказується кількість сухого залишку в розчині. Знаючи цей показник можна розрахувати, скільки шарів праймера потребує, т.Е. Що буде споживання матеріалу. Більше інформації написана в нашій статті.

Підготовка поверхні для нанесення цементної штукатурки

Будь-яка груба робота в кімнаті починається з оцінки стін, які розглядаються для цілісності та порушень та подальшої корекції цих чинників. Найпоширеніший спосіб вирівнювання стін. Це штукатурка поверхні з цементною штукатуркою.

Важливим кроком для нанесення штукатурки є підготовка фундаменту. Він виконується для того, щоб збільшити подальшу зчеплення стін і штукатурки, тобто, іншими словами, так що гіпс не падає і розбивається.

Перш за все, ми проводимо візуальний обстеження стіни за наявність чужорідних речовин та включень, тріщин або отворів, нерівностей, пилу та жирних плям, і також необхідно також перевірити силу бази для майбутньої штукатурки.

16 стінних штукатурних помилок.

Поверхня стіни не повинна містити іноземні речовини та включення (бруд, розпилення розчину, залишки дерева з опалубки, сажі та інші.), інакше він знаходиться в цьому місці, що майбутній шар штукатурки може зламати або розвалитися.

Заходи щодо усунення: видалити механічно та / або давати шорсткість. Очистіть та мийте стіну з металевою щіткою, скребком, обладнанням Kerker або Sandblast. Не забувайте ретельно висушити поверхню після очищення.

Якщо все зрозуміло з брудними та жирними плямами. Вони будуть поганими “спати” штукатуркою, то справа більш серйозна. Коли вони виявляються, необхідно виправити ситуацію якомога швидше, тому що це може призвести до корозії. Також до білки також може додати форму. Можна перевірити висоту або не простим способом, змочування поверхні, вони розчиняються у воді (але не зникнуть), а гриб залишиться.

Важливий! Перш ніж продовжувати усунути висоти, плями або гриб, необхідно усунути причину їх появи, без цього, ситуація в майбутньому може повторити.

Чи необхідно подрібнити стіни перед штукатуркою, шпаклівкою.

Заходи для усунення: спосіб видалення плям, бруд та цвіль вибирається в залежності від ступеня забруднення, але зазвичай це або суміш рідкого мила з водою, або сумішшю води з кислотою (оцтом, лимонний сік) або хлор.Новні агенти. Що стосується EVINS, то існує потреба застосовувати спеціалізовані засоби для очищень, які підходять для усунення несправностей. На ринку є багато спеціалізованих коштів. Вибрана композиція наноситься на поверхню м’якою щіткою, роликом або щіткою, витримує рекомендований час, після цього змивається водою та висушують поверхню.

Важливий! Обережно переконайтеся, що поверхня рупускається за допомогою промислового пилососу, при необхідності, змочування поверхні водою.

Поверхня повинна бути однорідною, довговічною і чистою. Якщо це не досягнуто, шари штукатурки будуть закладені на слабких “кавах”, які мають погану муфту з твердою основою стіни.

Перевірте: для перевірки сили основи, вам знадобиться металевий інструмент (шпатель, кельма та т.D.), гострий край якого потрібно виконувати на основі виявлення розщеплення або стиснення. Slashing можна перевірити, натиснувши ручку приладу.

Заходи для виправлення: Правило просте: необхідно видалити все, що триває погано. Усі пілінг і рубані шари побили назад, поки не дістанемося до довговічного шару. Якщо це призвело до сильного руйнування стіни, то необхідно виробляти реставраційні роботи, закріплюючи тріщини, отвори та чіпси.

Важливий! Якщо ви плануєте влаштувати “плаваючу” стягуючі, то важливо зробити це після виконання проекту працює на стінах. У місцях з’єднання стяжки з іншими структурами (стінами, перегородками, трубопроводами, що проходять через перекриття, і т.Р.) Потрібно ширину 20-30 мм для всієї товщини стяжку, заповненої звукоізоляційним матеріалом. Дуже важливо, щоб не було жорстких зв’язків підлоги-стіни, інакше всі кроки і удари на підлозі будуть передані на стіни, а далі на всіх поверхах житлового будинку, в деяких випадках ви навіть можете почути Пілот у квартирі сусіднього входу!

READ  Как усилить стену в гараже

При скороченні будинку, суглобів різних баз (цегли, бетони, блоки) або після очищення основи від іноземних включень та слабкі шари можуть порушувати цілісність і площину стіни. Щоб дотримуватися цих вимог до основи всіх тріщин, слід взяти отвори та чіпси.

 • Особливо глибокі слоти або отвори можуть бути запечатані з цементно-піщаною сумішшю (наприклад, готовою композицією Sandbetone), або заповнити монтажну піну, надлишок якого потім просто видаляється за допомогою канцелярського ножа. Шліфувальна цементно-піщана суміш більш трудомісткий процес, але гарантує високу звукоізоляцію в порівнянні з монтажною піною.
 • У випадку великого чіпа, який не зможе відповідати, ви можете застосувати або спеціальні згадані, або з штукатурно-композицією або цементно-піщаною сумішшю з арматурною сіткою.
 • Тріщина на стіні повинна спочатку розширюватися (отримати свого роду конус) з невеликим шпателем або Peuorator. Це необхідно для більш глибокого розгортання агрегату. Далі робота виконується схоже на пломбу.

Важливий! При виконанні роботи з цементно-піщаними сумішами не забувайте про виведення, попереднє зволоження та грунтуючи поверхню, перш ніж застосовувати композицію. Це необхідно, щоб суха поверхня не приймає всю вологість з прикладної композиції, що порушує технологічний процес.

При виконанні роботи з цементною штукатуркою цей параметр дуже важливий. Якщо основа сильно всмоктується вологою, особливо поширена для матеріалів, таких як керамічна та силікатна цегла, газ та пінобетон, він може загрожувати тому, що всі вологи з суміші йдуть до бази, внаслідок чого виникають тріщини Штукатурний шар. З іншого боку, фундамент не може бути надто перевантаженим, рекомендована земна вологість. не більше 5% за вагою.

 • Поглинаюча здатність: візуальна інспекція, що викликає чисту воду з добре зануреною щіткою або роликом на основі основної поверхні.
 • Вологість бази: інструмент, щонайменше три розміри для кожного 100 кВ.М. Поверхня. Залишкова вологість верхнього базового шару вимірюється за допомогою волого-виробника. Якщо під рукою немає вологій, то можна зробити свій аналог з первинного способу: розрізати квадрат 30×30 см від поліетилену, закріпіть до стінки навколо периметру стрічки, і почекайте кілька днів. Після відкриття поверхня поліетилену розповість. Мосне колесо або кімната.
 • Поглинаюча здатність: основи сильно поглинаючої вологи повинні розглядатися грунтом. Підготовка повинна бути зроблена навіть у випадку бази, яка практично не поглинає воду, наприклад, бетон. І пам’ятайте той факт, що поверхня повинна бути чистою, без олійних і жирних плям.
 • Вологість основи: все тут просто. Потрібно витримувати паузу і висушити основу до прийнятного рівня.

Важливий! Ми також впливають на температуру самий основі, вона повинна бути від 5 до 30. У випадку, якщо поверхню герметизована або перевантажена, т.Е. Постійно має контакт з відкритим сонцем, рекомендується організувати опалення або прямий захист сонячного світла.

Якщо вам потрібно зв’язатися з офіційними документами, щоб побачити вимоги до підготовки Фонду до початку виробництва штукатурки, встановленої регуляторними документами будівництва, ви можете зв’язатися, наприклад, до спільного підприємства 71.13330.2017 “Ізоляційні та оздоблювальні покриття” (таблиця 7.2).

Тонкощі роботи з штукатурним складом, підготовка поверхні

Робота з гіпсовою штукатуркою легше, ніж з цементом. Гіпсовий розчин має хорошу еластичність і полегшується, і швидше. Температура навколишнього середовища повинна бути не нижче 5 ° С, а не вище 30 ° С.

Гіпсовий розчин слід споживати протягом перших 30 хвилин після його одержання, тому необхідно розмножувати сухий порошок з водою в такій кількості, яку можна використовувати за один раз.

Поверхня, яка буде покрита штукатуркою, повинна бути підготовлена. Це означає, що він повинен бути чистим, навіть не містити глибоких тріщин, приплив розчину, залишки колишнього покриття. Всі скоби, нігті, болти, гачки та інші виступаючі предмети повинні бути розібрані. Якщо деякі металеві деталі неможливо видалити, їх потрібно лікувати антикорозійним покриттям. Занадто глибокі депресії та тріщини краще заздалегідь розшукають цементну штукатурку або шпотел. Перед початком штукатурних робіт база бажана, щоб покрити шар грунту.

Поверхні з пористою структурою та гарною гігроскопічністю повинні бути дуже ретельно проеціюються, застосовуючи кілька разів. Ці поверхні включають: цегляні, шлакові блоки, пінобетон, газовий бетон, цементно-вапняна штукатурка.

Штукатурний бетон

Залежно від матеріалу, з якого виготовляється стінка, і на яких передбачається обробка, вибирає певну технологію для приготування стіни. Розглянемо стіни бетону.

Що таке бетон і чому це має бути штукатурка

Бетон називається штучним каменем, який одержується в результаті формування та затвердіння бетонної суміші, як правило, з чотирьох компонентів:

Крім того, склад бетону може включати всілякі добавки, які в світі в даний час виробляються понад 800 видів. Кожна добавка призначена для виконання певних функцій і має різні властивості.

 • Марка. Він визначає міцність на розрив у KGF / CM2;
 • Клас. Це числові характеристики певної властивості бетону, отриманого з безпекою 95%. Це означає, що факт забезпечення майна, встановленого класом не менше 95 випадків від можливого 100.

Основний недолік бетонних стін у квартирі, на жаль, їх кривизна залишається. За допомогою гіпсу, вирівнювання стіни зроблено для виправлення сильної нахилу або поверхневої нерівності.

Далі ми розглянемо питання, пов’язані з підготовкою, вирівнюванням та штукатуркою внутрішньої поверхні стін квартир з бетону, залізобетону та моноліту.

Переваги застосування штукатурки:

 • Це захистить від вологи, але може пройти повітря, т.Е. дихати;
 • Дозволяє отримувати різні версії текстури поверхні
 • Використання спеціальних наповнювачів дозволяє штукатурку придбати хороші звукові та теплоізоляційні властивості, вони також можуть захищати та випромінювання.

Підготовча робота для бетонної штукатурки

Дотримання технології підготовки стін до їх осушування є гарантія якості штукатурки під час експлуатації. Якщо ви робите все правильно, штукатурний шар буде гладким, міцним і довговічним. Дизайн, щоб бути подальшим штукатуреним, повинні відповідати наступним технічним вимогам: вони повинні бути грубими та очищеними від бруду та пилу; Реалізація цих умов забезпечує міцність зчеплення розчину та поверхні основи. Які основні види діяльності потрібно зробити?

Грунтовка. Що вона потребує?

 • Зменшує поглинання вологи. Для пористих поверхонь,
 • Покращує поглинання. Для щільних поверхонь,
 • Запобігає вирощуванню цвілі та грибку на поверхні вологих приміщень,
 • захищає від корозії, гниття та інших руйнівних факторів,
 • прискорює сушіння і т.D.
READ  Декоративний штукатурка для внутрішніх стінних прикрас

Для пористих поверхонь, таких як газований бетон, грунтовка застосовується для зміцнення поверхні та зменшення поглинання прикладеного шпаклівка, щоб поліпшити зчеплення.

Для монолітних бетонних стін, з щільною структурою, погано поглинаючою вологою, як правило, грунтовки використовуються на мінеральній основі, де цемент служить зв’язувачем. Поліпшити адгезію фундаменту та штукатурки. Наприклад, праймер бетоконтакт повинен бути нанесений на поверхню бетонної стінки перед застосуванням штукатурки. Серед виробників грунтовки Betokontakt ви можете задовольнити такі відомі бренди, як

Однак необхідно враховувати, що гіпсові рішення, засновані на штукатурці, застосовуються лише для внутрішнього оформлення.

Що використовується betokontakt?

Primer Betonont Цей матеріал призначений для стабілізації бетонної поверхні для застосування штукатурної штукатурки та збільшення міцності зчеплення матеріалів між собою. Цей грунт використовується при попередній обробці щільних основ, які не поглинають вологу, гладкі поверхні (плитка, бетонні блоки, монолітний бетон). Після такого лікування високоякісне застосування штукатурки та кахельного клею стає можливим.

Однак це все ще рекомендується, щоб він рекомендується ретельно очистити поверхню основи від забруднення та знежирення. Betokontakt ідеально підключений лише з верхньою обробленим шаром. Якщо ви застосуєте його, наприклад, на шарі старої фарби, додається ненадійний, то, очевидно, з часом він відійде від стіни з шаром грунту та штукатурки. Тому, щоб застосувати цей грунт тільки до міцних, надійних поверхонь.

Сітка

Дерево з бетоном, цегли з бетоном, піноутворенням пінобетону до монолітної стінки, це завжди прикладом гетерогенних поверхонь. Штукатурка на місці цієї сполуки, швидше за все, тріщини через різницю в коефіцієнті температури, і просто тому, що на деяких поверхнях він висихає швидше, ніж на інших. Щоб уникнути розтріскування, суглоби слід попередньо затягнути (зразок) з спеціальною склопластильною сіткою, розмір клітин 5×5 мм. Стрічка застосовується до середини суглоба, а потім закріпіть по краях.

Stucco 7 Популярні помилки. Повинні знати кожен!!!

У випадку, коли немає впевненості в міцності адгезії старого шару гіпсу та основи, або товщина шару перевищує 20 мм, вирівнювання стін штукатурки здійснюється на розтягнутій гіпсовій сітці, різного розділи. Сітка для штукатурних робіт допоможе утворити внутрішній кадр у шарі шару. Коли температура та вологість падає, у випадку механічних впливів ззовні, наявність гіпсової сітки захищать від розтріскування поверхневого шару та всю товщину штукатурки. У той же час сітка повинна бути розтягнута якомога більше, інакше слабо розтягнута сітка стане вібрацією, а прикладене рішення може впасти. Перед застосуванням вапно-гіпсових штукатурних розчинів металева сітка попередньо забарвлена ​​масляною фарбою або цементним молоком. Це необхідно для його захисту від корозії та руйнування.

Цікаво, що використання деяких сучасних матеріалів, усуває необхідність застосування армування для посилення існуючої основної металевої сітки. Наприклад, праймер Knauf-клею, призначений для фундаментів, таких як силікатна цегла, бетон, стара цегла, щоки камінь, змішана кладка та т.Р. Перед застосуванням пламонтів на основі цементу, таких як:

Грунтування поверхні Knauf-клею є альтернативою застосуванню конкретної базової сітки.

Перед початком штукатурки він також варто витрачати ще кілька подій. Потрібно літати поверхні, щоб перевірити горизонтальну та вертикальну площину. Вони вирівняні шляхом встановлення брендів та маяків для утворення плоскої поверхні з найменшою товщиною штукатурного шару. Для використання:

Штукатурні бетонні стіни

Почати роботу на штукатурно-бетонних стінках, розчин готується відповідно до інструкцій, зазначених у упаковці сухої суміші. Розчин застосовується тим же методом, що і при обробці стін цегли (шляхом розпилення). Різниця полягає в тому, що спрей-спрей на поверхні бетонної стінки. У цьому випадку товщина штукатурного шару не повинна перевищувати 5 мм. Негайно до початку процедури, ви все ще повинні виконувати ще одну роботу.

Як зазначалося раніше, у випадку нерівномірної або крихкої поверхні, стягується спеціальна металева сітка. У випадку відносно причини, стійки починають встановлювати (штукатурні вогні). Відстань між ними, як правило, не більше, ніж метр. Вони призначені для розділення стін у розділі і спростити стек стін. Після цього стінка повинна бути зволожена водою (у випадку мокрої штукатурки) або лише злегка зволоження (у випадку синтетичного). Після цього вони починають обприскувати.

Нанесіть розчин з кутів, потім перейдіть до розділу. Правило призводить до маяка зверху вниз, усуваючи надлишок. При відсутності розчину. Додано. Процес повторюється для кожного розділу на стіні. Після закінчення, залиште композицію, щоб захопити і затвердіти. Маяки акуратно видаляються, залишкові канавки потім заповнені штукатурним розчином. Далі. стадія затискання та апаратного забезпечення.

Найважчі місця для ремонту

Сюжет з газовою трубою або трубами у ванній кімнаті вимагає виготовлення шаблону, без якого плавна поверхня не робить вас.

Шаблон може бути вирізаний з дошки, олова, металу, головне, що матеріал гладкий. Для сюжету під трубою нічого не краще не знаходити різання металевого кута.

Найбільш пацієнт і високо оцінений область роботи. це кут. Зробити це гладким з власними руками. мрія власника. Ділянки біля кута повинна бути штукатуркою з найновішою точністю.

Спочатку ви можете зробити одну сторону кута, і після того, як вона сушила, щоб взяти другу. І ви можете зробити це одночасно. Робота з кутом така ж, як і з стінкою: застосування розчину, вирівнювання та видалення надлишку за допомогою рейки.

Хитрість плавного кута полягає в тому, що один край рейки повинен бути відрізаний таким чином, щоб при вирівнюванні, не торкайтеся сусідньої стіни. Ремонт не завершено, але ваше тіло і душа радіє. Ви зробили свої власні руки з зовнішньою або внутрішньою стінкою твердого, гладким і готовим декоративним покриттям.

Штукатурка Цементний розчин. Це класичний ремонт, який не буде скаржитися, що не буде дорого і не буде втрачати популярність з огляду на те, що будь-який чоловік або жінка може зробити це, хто може шукати своїх цілей.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS