Стіні

Полиці на стіні роблять це самостійно з ДСП

Ідеї ​​для виготовлення полиць ДСП з власними руками

Погодьтеся, полиці роблять це самостійно з ДСП буде в 5 разів більше цінним для вас, ніж готові, придбані в магазині. Це “для вас”, тому що хтось інший не бачив “розлитої крові, піт і сльози”, не читав інструкції і не працював з викруткою. Якщо ви інвестували своє серце і душу, щоб працювати, це значно збільшує свою ціну, приносить почуття щастя, впевненості в собі. Власна робота додає значення кожної речі. Вчені називали це “Ikea Effect”.

Обробка заготовок

Перед монтажними дерев’яними полицями повинні бути склеєні та застосовувати захисне покриття. Ви можете впоратися з деревом за допомогою завіси та лаку. Однак така полка не завжди вписується у загальну колірну гаму інтер’єру. Тоді краще нанести грунт і фарбувати у правильному кольорі.

Для призупинення на місці загвинчування самостійного натискання в нижній частині боковини, вам потрібно свердлити заздалегідь тонкий свердла.

Виробництво полиць бокових стін

Ми будемо виробляти бокові стіни нашої полиці. На існуючих сегментах LDSP потрібно розмістити контури фігурних деталей.

Легше зробити за допомогою імпровізованого кровообігу.

Почніть вигин не повинно бути з дуги, але з плоскої секції 30100 мм, інакше існує ризик отримати неохайний пару, коли краю.

Два однакових деталей можна вирізати один контур, займалися двома аркушами скріпків ДСП.

Внутрішня стійка не має верхнього виступу, це трохи коротший зовнішній.

Навіть при використанні високоякісного рожевого і головоломки, можуть бути такі потворні чіпси на краю.

Ви можете позбутися від них, обробляючи кінців з шліфувальним верстатом з вищою стрічкою зернистою з K80 або K100.

Меблі та предмети інтер’єру

Одним з найбільш простих і доступних матеріалів для виготовлення полиць є ДСП. З нею виявляється побудувати полиці різних типів та конфігурацій. Про те, як зробити полиці з ДСП дивитися далі.

ДСП. Характеристика матеріалу та його переваги

Обсяг використання ДСП у більшій мірі застосовується до меблів. Цей матеріал є попередньо переробленим відходами стічних вод, для з’єднання якої використовується формальдегідна смола. У процесі нагрівання всіх компонентів ДСП, можна отримати пластини, що відрізняються товщиною і формою.

Для поліпшення щільності та однорідності матеріалу, він піддається пресуванню. Останній результат виготовлених пластин впливає, перш за все, за якістю матеріалів, з яких вони були виготовлені та виготовлені виробництвом.

Якщо порівнювати меблі з натурального дерева, а з ДСП, другий варіант характеризується більш привабливим зовнішнім виглядом, оскільки наявність ламінованого шару на ній дозволяє вам імітувати різні види деревини. Натуральне дерево має суку, деформацію, неоднорідність у текстурі,

Крім того, дерево вимагає більш ретельного дотримання режиму температури та вологості. Якщо умови експлуатації є невідповідність, на ньому з’являються тріщини, він здатний усадку та деформації.

Якщо ви плануєте побудувати полицю натурального дерева, то вибір матеріалу повинен бути прийнятий з особливим серйозним. Високоякісні витрати дерева часом дорожче, ніж ДСП.

Крім того, серед переваг деревної ДСП слід зазначити:

 • висока якість;
 • тривалість роботи;
 • не займається доглядом;
 • легка обробка;
 • доступна вартість;
 • Різноманітний матеріал у співвідношенні з ламінованим покриттям, який застосовується до нього.

Як зробити полицю з ДСП: рекомендації виробника

Перш ніж почати безпосередньо виробляти полиці, ви повинні ознайомитись із інструментом, який буде потрібний у роботі. Для того, щоб зробити полицю, буде потрібно:

 • Електричний Jigsika. За допомогою своєї допомоги ДСП розрізана відповідно до вказаних розмірів;
 • викрутка;
 • залізо;
 • Шліфувальна машина, переважно тип стрічки, вони допоможуть покращити вигляд кінцевих ділянок полиці.

Крім того, матеріали повинні бути підготовлені як:

 • викрутки або біти до викрутки;
 • Свердла, призначені для роботи з дерев’яними поверхнями;
 • шестикутник;
 • Монтажний ніж, що має змінні лопатки;
 • олівець;
 • вугілля;
 • Вимірювальна рулетка.

Щоб придбати витратні матеріали, найкраще зв’язатися з меблева фурнітура. Щоб зробити стандартну полицю на кухні, буде потрібно:

 • крайова стрічка, з якої буде виконуватися полка, близько десяти метрів;
 • близько 18 підтверджень;
 • близько 10 гвинтів і 20 вилок;
 • Чотири петлі.

Початкова робота випливає з виготовлення креслень полиць ДСП, при якій готовий продукт вперше зображений, а потім полицю детально. Ми пропонуємо можливість виготовлення ДСП ДСП, яка стане відмінним варіантом для розташування книг або інших речей.

Цей полк буде складатися з такого виготовлення:

 • два радіус-полиці, 19×19 см;
 • два радіус-полиці, розмір 19×10 см;
 • дві стійки, 60-26,5 см;
 • Два стійки, 44×26.5 см.

Для того, щоб побудувати бічні частини полиці, випливає на ДСП, щоб зробити розмітку, відповідно до раніше зроблених креслень.

Для цих цілей використовуйте циркуляцію та олівець. Полиця повинна починатися з гладкої області, яка поступово рухається до згинання. Якщо ви негайно почнуть робити радіусну полицю, то краї будуть важко подвоїти спеціальну стрічку, і вони не будуть обережні.

Для отримання двох абсолютно ідентичних аркушів, достатньо взяти дві деревні ДСП і поєднати їх один з одним за допомогою затискачів. Таким чином, виходить дві деталі, раніше вирізані одним контуром.

READ  Чи можна покласти стіни без штукатурки

Зауважте, що немає виступу на внутрішній стійці, це трохи менше, ніж зовнішній. Примітка. Для того, щоб позбутися від них, використовується шліфувальна машина, в якій встановлено вирібну стрічку з дрібною зерновістю. Поява краю значно покращується після його шліфувальної машини.

Після виготовлення всіх частин і шліфування їх краю вимагатиме гарячого заліза. З ним стрічка приклеєна до краю. Спробуйте застосувати хороші зусилля для виконання цього процесу. Крім того, такі технологічні нюанси повинні бути враховані:

 • Вибір температури повинен базуватися на середньому рівні заліза, між першим і другим значенням, занадто висока температура здатна розплавити і пошкодити край, і занадто низький. не дотримується правильно;
 • Для того, щоб уникнути деформації краю, між нею закладено тканину підкладку;
 • На поверхні внутрішніх вигинів натисніть залізо тільки з носиком.

Зверніть увагу, що товщина стрічки більша, ніж сама кінцева ділянка для декількох сантиметрів, тому вона повинна бути суворо в центрі кінця, а з надмірними, вони видаляються за допомогою канцелярського ножа.

Поява кінців, щоб стати майже таким же, як сама плита, після друку стрічки. Однак на них може бути невелика біла смужка, щоб усунути, який використовується наждачний папір або той же шліфувальний верстат.

Наступний етап виготовлення полиці ДСП ламінований, передбачає збірку готової полиці. Для побудови перехрестя вимагатимуть наявність прямокутних секцій, однакова довжина. Зауважте, що полиця не повинна бути більш вертикальною стійкою.

Для поліпшення оригінальності появи полиці, необхідно скоротити внутрішню стійку в два місця. Він знаходиться всередині території різання, що дошка вставляється. Щоб підключити нижню полицю з зовнішньою стійкою, скористайтеся підтвердженням. До полиці виявляється гладким, без спотворень, використовуйте вуглець і затиск.

Повернення з крайньої частини полиці один сантиметр, використовуючи дриль, щоб зробити отвір під підтвердженням. Зауважте, що різаки повинні бути поглибленими принаймні двома міліметрами.

Після виконання всіх отворів, конфігурація встановлюється, щоб поліпшити силу полиці. Зверніть увагу, що їхнє затягування здійснюється, поки не слід утворювати заглушки між деталями. Не лякайте слабкий тріс, у процесі цих робіт.

На наступному етапі виконуючої роботи на полиці прикріплений внутрішній вертикальний стенд. Далі верхня полиця монтується, яка закріплена на зовнішній стійці. Підтвердження також використовуються для його виправлення. Зауважте, що в процесі свердління отворів слід суворо тримати свердла під прямим кутом. Таким чином, полиця не буде злито, а підтвердження буде міцно підключати деталі.

Кутові сполуки закріплені на стіні, використовуючи додаткові кріплення, у вигляді сталевих пластин або ключів. Що полиця надійно тримається на стіні, використовується притулком для полиць з ДСП, яка продається в магазині фурнітури.

Полка робить це самостійно з ДСП: рекомендації виробника

Для виготовлення шельфу з власними руками це буде необхідно:

Перед початком роботи визначте мету полиці. Наприклад, полк може служити місцем для встановлення книг, кольорів, посуду та т.D. Крім того, необхідно визначити полиці з розміру частинок, розміри, які повинні бути доречними.

Це від завдання полиці, яку залежить від його форми та конфігурації. Крім того, вибір ДСП слід вважати спеціально відповідальною. Матеріал відрізняється відповідно до товщини і щільності. Відповідно до щільності, вибирайте ДСП з середніми показниками. Залежно від товщини, зосередитися на матеріалі товщиною близько 2 см.

Зверніть увагу, що ДСП не підходить для структури полиць, оскільки тривалість їх роботи буде досить низькою. У процесі розпилювання аркуша пам’ятайте, що середній розмір пластини становить 280×280 см. Таким чином, розміри кожної деталі будуть:

 • 220×280 см задньої стінної полиці;
 • 270×30 см. Дві деталі у вигляді нижніх і стельових пластин;
 • 30×220 см. дві бічні плитки;
 • Два вертикальних розділи з розмірами 30×215 см;
 • Два горизонтальних перегородки. 30×89 см.

Спробуйте витратити всі виміри після максимальної точності, оскільки помилка навіть у кількох міліметрів призведе до порушень та шампурів.

Щоб вирізати ламіновані пластини, використовуйте електричний логбій або кругова плита. Щоб уникнути пошкодження ламінованої поверхні, і створити більш акуратні кінці, ми рекомендуємо використовувати перший варіант.

Зверніть увагу, що інструмент повинен бути у строгому перпендикулярному положенні відносно пластини. Щоб очистити шви від надлишку матеріалу, використовуйте наждачний папір.

Щоб зібрати полицю з ДСП на стіні, це необхідно:

 • roulettes;
 • раніше підготовлені та наземні деталі;
 • кріплення;
 • олівець;
 • гвинти;
 • електричні дрилі;
 • кути;
 • вилки;
 • залізо;
 • Стрічки обшивки.

Починається процедура зборки полиці на горизонтальній поверхні. Почніть процес з заднього щита, до якого приєднуються всі інші елементи. Перед тим, як вони виправлені, за допомогою олівця, позначте розташування кожного з деталей.

Для монтажних полиць використовуються меблеві гвинти, а полиці потребують алюмінієвих кутів, які мають пластикові сопла зверху. Зауважте, що перед монтажними гвинтами повинні бути обладнані, електричний дриль буде потрібно для цих цілей. Спробуйте найбільш безпосередньо тримати інструмент по відношенню до поверхні, оскільки отвір, виготовлений під схилом, призведе до сорому полиці та її деформацію.

Для того, щоб зробити полиці з ДСП, дотримуйтесь ряду дій:

Встановіть елементи у вигляді двох бічних панелей на спині полиці. Інтервал між кріпленнями 200 мм.

Верхній панельний замок безпосередньо вздовж краю, а до нижньої частини до 1 см. Якщо це не зроблено, дизайн буде нестабільним, інтервал між кріпленнями становить 250 мм.

Виправити один одного панелі горизонтального та вертикального типу, використовуйте вбудовані сторонні гвинти.

Далі встановлюється, встановлюється, фіксує кожен з них у верхній і нижній частині полиці.

READ  Штукатурні стіни у ванній кімнаті під плиткою

Встановіть кожну з полиць до передбачуваного місця. Спочатку роблять отвори під кріпленнями, а потім встановлюйте і виправляють полиці.

Для більш надійного кріплення полиць, нижня частина алюмінію та пластмаса, покритого пластиком, встановлені нижче.

Для поліпшення привабливості полиці всі гвинти повинні бути закриті за допомогою спеціальних вилок, які на тіні збігаються з кольором кабінету.

Щоб проникнути всі ребра відкриті, використовуйте спеціальну марижну стрічку. Який фіксується за допомогою заліза.

Полиці з ДСП: Поради щодо вибору матеріалу

ДСП не доведеться мати різкий запах, якщо в ньому є такий рівень вмісту, а саме, формальдегідні смоли перевищено. Це може негативно вплинути на здоров’я людей, які використовують ДСП.

Використовуйте гострий об’єкт у вигляді ручки або ключа і приклеюйте його до краю пластини. Якщо ручка погана в плиті, це означає, що це щільна і висока якість. В іншому випадку цей матеріал не підходить для виготовлення полиць.

Високоякісний матеріал відрізняється наявністю середнього великого шару, а на відкритому повітрі менше. Крім того, вона відрізняється пористістю, і гарним утриманням кріплення.

Сухість, як індикатор появи ДСП, вказує на те, що він характеризується низькими фізичними та експлуатаційними характеристиками.

Ніякого пілінгу на вершині плитки говорить про її високу якість.

Складання вертольота! Полка самостійно!

Якщо на тарілці або темні бризки, ви не повинні купувати цей матеріал. Така ДСП містить у своєму складі нудним або пальником, його властивості та характеристики значно зменшуються.

Наявність червонуватого кольору на плиті готується до її якості, однак такі тарілки погано ламінує.

Синева на ДСП припускає, що Messenger Wood використовується для виготовлення матеріалу. Це не відображається на якість продукції.

Найвища якість – це матеріал, що має легкий відтінок, гладку та однорідну текстуру.

Коли ламінування сприйнятливості плитки слід звернути увагу на її поверхню. Це не повинно мати дефектів, подряпин. При проведенні руки на матеріал, плита повинна бути подібною до дзеркала.

Матеріали для побудови полиць

Якщо ми говоримо про матеріали, які можуть бути використані для створення домашніх полиць, варто відзначити нескінченність фантазії людини. У ідеї, як ви можете покласти що-небудь. Але найпопулярніші домашні варіанти створюються, звичайно, з дерева та її похідних.

Дерево та її похідні – матеріал дуже легко обробляти вдома. Щоб працювати з ним, вам не потрібно купувати спеціальні пристрої – іноді достатньо купити деякі гвинти, ножівка, а також металеві кути. Цей скромний комплект достатньо, щоб зробити найпростішу полицю.

Крім того, дерево відрізняється довговічності, вона не зникає на сонці, і є досить сильним матеріалом, який не буде зламати навіть під вагою предметів, розміщених на ньому. Звичайно, в останньому випадку багато чого буде залежати від товщини матеріалу.

На замітку! Натуральне дерево з часом може затьмарити і втратити свою зовнішність, якщо вона не покрита лаком або іншою захисною композицією.

Полиці свого власного виробництва також можуть бути виготовлені з пластику, дзеркала або скла та навіть металу. Деякі види матеріалів ідеально поєднуються один з одним і дозволяють створювати цікаві та незвичайні продукти. З металу та скляною роботою нелегко, але, якщо бажано, ці матеріали підлягають домашньому майстер.

Якщо ми говоримо про дзеркала та скло, ці матеріали будуть вписуватися практично в будь-якому інтер’єрі, але вони крихкі, хоча вони можуть витримувати велику масу за умови достатньої товщини. З ретельним ставленням, є багато років.

Пластик – матеріал найпростіший, але не відрізняється довговічності. Він досить крихкий, і це легко пошкодити. Також такі полиці виглядають дешево. Однак, через те, що пластик не боїться води, такі полиці є найкращим варіантом для ванної кімнати.

Метал – міцний матеріал, але без певної обробки, боїться іржі. Найбільш складно з ним працювати вдома без наявності спеціальних інструментів. Але продукти з нього можна отримати дуже довговічні і будуть служити не однією десяткою років.

Закріпіть полиці до стіни різними способами. Головне, що фіксація надійна. Зрештою, якщо полиця падає, він не тільки буде пошкоджений, але й ризикувати пошкодження предметів, які стояли на ньому.

Загалом, не тільки вищевказані матеріали можуть бути використані для створення полиць, а й інших. Деякі з них можуть діяти як додаткові елементи. Розглянемо кілька простих варіантів для створення стінних полиць.

Полиця ДСП: як зробити це самостійно

Народжуйте сина, посадити дерево і побудувати будинок – завдання, безумовно, важливі. Але набагато складніше обладнати цей будинок. Коли мова йде про відновлення або оновлення інтер’єру, ми, як у великій моді, подивіться на тенденції. І в моді зараз екологія. Це означає, що ми залишаємо дерево тільки, і нам потрібні альтернативні матеріали. Особливо, якщо нам потрібно зробити полиці на стіні своїми руками. Але не з твердого дерева, а з тирси практично.

Назва “Cipstone” пропонує секрет його виробництва. Ми отримуємо чіпси в процесі деревообробки, а також з подрібненої деревини. Не залишайте нічого без уваги – немає сучок, ні горб. Серйозно і не жарт! Це з залишків деревообробки та створення ДСП. І додаток ДСП дуже широкий. Через низьку вартість та хороші характеристики, матеріал майже незамінний, включаючи виробництво меблів. Якщо ми подивимося на зовнішній вигляд ДСП, ми можемо помітити, що всередині великих чіпів, а зовні – маленький. Частинки деревини піднімаються в повітря і змішують з краплями смоли з усіх боків з потужним потіком повітря. В результаті отримують гладкі пластини певного розміру.

READ  Монтаж Gardin на гіпсокартонні стіни

Найчастіше, LDSP використовується для виробництва меблів (ламіновані листи листів). Але як ви можете зберегти, якщо ви зробите полиці на стіні, це самі? Спочатку пам’ятайте, що є полицями. Звичайно, переважно простий прямокутний з чотирьох фрагментів, вони можуть бути більшими або меншими і дуже простими встановленням. Наступний варіант – Кут. Ось, очевидно, треба вийти з необхідності простору. Наступна, полиці призупинені, відкриті та закриті. Майстри рекомендують починати з малюнка. По-перше, ми можемо лише уявити полицю в приміщенні. По-друге, це допоможе розрахувати все до міліметра. І ось! Ескіз ідеального шельфу готовий! Використання ДСП для меблів – Варіант Win-Win.

Тепер ми повинні визначити аркуш якої, яку нам потрібно. Чим більше навантаження, товщі і сильніші листи. Ми плануємо встановити монтажну полицю ДСП до стіни. І тому лист візьме принаймні 22 мм, і краще більше. Саме ця категорія використовується для меблів. Обов’язково вирішуйте про тип покриття матеріалу. Ось три варіанти: без покриття, LDSP і шпону.

Викрутка, залізо, шліфувальна машина – це те, що нам потрібно зробити полицю мрій. Ми радимо використовувати підтвердження – найпопулярніші та перевірені кріплення. Вони будуть використовувати нас, наприклад, при підключенні нижньої полиці та зовнішньої стійки. До речі, постійно контролюючи, точно, чи все робите: допомогу квадрат. Відповідальний момент: відступ від крайньої частини полиці 1 см. Ми робимо дірку для підтвердження. Внутрішній вертикальний стенд прикріплений до полиці. Встановлена ​​верхня полиця, яка фіксується на зовнішній стійці. До речі, не забудьте виправити кутові зв’язки. Тут потрібні додаткові кріплення. Колектори меблів радять зібрати полицю на горизонтальній поверхні: почати з спини, тому що все інше додається до неї. Краще запас з простим олівцем, а місцезнаходження кожної деталізації заздалегідь.

Отже, важливі поради: бічні панелі встановлюються на спині (з інтервалом між кріпленнями 200 мм). Верхня частина фіксується вздовж краю, а знизу відступає на сантиметрі. Потрібно встановити кожну з полиць на місці, призначеному для нього. Для цього ми робимо отвори під кріпленням. Тільки після цього виправити полиці. Ви питаєте, чому нам потрібна залізо? Реагувати! Всі ребра прикрашають крізь стрічку перед етапом збірки полиці.

Типи полиць

Перевірені структури дозволяють оптимально використовувати вільну космічну кімнату, вивантажувати шафи та ящики, диверсифікувати та прикрасити інтер’єр. Відповідно до способу виконання, полиці поділяються на відкриті та закриті дверима. Кріплення може бути зовнішньою, стіною та стелею. Вибір залежить від дизайну, стилю, розміру приміщення та ступеня його навантаження меблів, картин та інших аксесуарів.

 • Класичний. Зібрані з плоских дощок у вигляді прямокутника або багатокутника. Висять на вільному літаку, використовується для зберігання різних властивостей.
 • Кут. У більшості випадків використовується в невеликих квартирах, де ви повинні заощадити місце. Подавати для розміщення малих предметів, телефонів або сувенірів.
 • Гнучкий. Мати легку повітряну конструкцію, яка не обіймає кімнату. Може мати кілька ярусів.
 • З коробками. Дозвольте компактно покласти контейнери спеціями, приправи, матчами та запальничками.
 • З підсвічуванням. Для декорування полиць використовуються точкові лампи, дрібний і світлодіодні стрічки.

Найцікавішою ідеєю відносно конструкції, форми та фарбування стінних виробів можна втілити за допомогою різних матеріалів.

Шельф-полиця

Дуже проста ідея, але аматорський. Одна з двох дощок “Сокіз”, з полицями з меблевого щита, висоти – 2м. Вершини дощок монтуються, щоб створити кут рукоятки з 30 градусів. У цьому випадку працюють закони фізики – більш сили тяжіння Т.Е. Чим більше полиці наповнені полицями, тим стабільним дизайном. Але якщо ви не вірите в закони фізики, ви можете зафіксувати полицю у верхній частині, але на нижній частинах дощок, щоб заповнити гумові ручки.

І так буде дві стоячі полички лисиць

Перевага такої полиці є здатність змінювати свою висоту. Це як один розділ модуля. Ви можете зібрати з таких модулів, наприклад, розділ, і багаторівневий. Заповнити його квітами, дрібничками і т.Р. Всі елементи полиць мають один розмір, наприклад, 30×15 см.

Ви можете забрати свій. Краще використовувати дерево або паненер, ніж ДСП, хоча ДСП також може бути використаний. Шпильки зроблені … (або купуються в меблях Magizin)

… і свердлильні отвори під ними. Шпильки зроблені з дерева. Обробка елементів дизайну з наждачним папером і збирати його.

Ми вставляємо шпильки, ми миєте місця сполук з клеєм (Can PVA), з’єднавшись з другою полицею. І так до того, як ви хочете висоту.

Якщо ви хочете кілька розділів, підключіть їх разом. Ця полиця також вимагає прикріплення до стіни або статі та стелі. Наступна обробка лаку або інших матеріалів.

Стелажі роблять це самостійно: різновиди структур та цікаві ідеї програми (115 фотографій)

Відмінна прикраса будь-якого інтер’єру буде легкими, акуратними, цікавими стінними полицями, які є відмінною альтернативою громіздким корпусом меблів. Зібрані від спеціально придбаних готових блоків, або зроблені з поданих матеріалів, зроблених з існуючих у кожному будинку, ці продукти зробить комфорт та оригінальність у будь-якій кімнаті.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS