Статті

Погані гамбургери спалюють у газовій печі

Міф 1. Чайник довгий час кипить, тому що газ розбавляється

Про швидкість нагрівання води на газовій плиті, довели кілька факторів, довели вчені.

Перш за все, засмічення пальника газового пристрою може викрасти більше 20% ефективності газу. Зокрема, літр води кипить на чистому пальника газової печі за 9 хвилин, а на підрахунку 13 хвилин. Це мінус 22% у часі та надмірні газові відходи.

Заморний пальник збільшить час кипіння чайника. Скріншот з відео 104.Ua

Інший коефіцієнт кип’ятіння тиску чайник у газовій мережі: чим вище вода на плиті підігріє воду швидше.

Ви можете бути здивовані, але швидкість кипіння води також залежить від того, який матеріал зробив контейнер, в якому ви теплова вода. Зокрема, у металевих посудах буде кипіти швидше, ніж у керамічних.

Газова плита. Пальник (пальник) погано горіти, кидаючись, виходить. Складання, горіння. Термостат, регулятор, кран не регулює. Сильний, червоний полум’я, вогню, відокремлення.

Слабко горіти пальника столу або духовки при відкритті на повному кращі та холодній печі. Якщо проблеми тільки з одним пальником (решта працюють нормально), то причиною є те, що струмінь відповідного пальника засмічений. Ремонт виконується просто. Потрібно чистити сопло (Zibler, сопло). Це зроблено тонкий дріт або голка. Спочатку ви можете спробувати очистити сопло, не видаляючи його. Накладні насадки встановлюються під пальники (рис.1. А). Духовка на сопло Пальцева духовка встановлюється на стороні пластини (рис. А). Отримання до піч соплі не завжди легко. Потім потрібно зняти нижню частину дверцят, відгвинтити і зняти пальник (вона прикріплена до одного. два гвинта). Ви можете отримати доступ до форсунки.

Якщо ви чистите носик, не знімаючи, це не вдається, він може бути легко відкрутити за допомогою відповідного ключа.

Якщо все пальника є слабкими, то причина. Низький тиск газу. Горіння пальники печі з термостатом має бути перевірено за допомогою холодної печі. В іншому випадку, термостат може пожертвувати подачу газу при досягненні певної температури. Це, насправді, його регулярна функція.

Що робити, якщо газова плита димить

 • Аромат стабілізатора полум’я. Незважаючи на їх безумовну стійкість до вологи, забруднення та високих температур, з часом, Flamerassers можуть деформувати. Проблема вирішується шляхом покупки нової частини.
 • Занадто високий тиск газу. Ця проблема зазвичай зустрічається на дачах або в заміських будинках, де немає центрального газу, а плита працює з циліндра. Також плита може палити через домішки сірки, які знаходяться в низькій якості газу.
READ  Як видалити запах туалету в країні

Поганий пальник горить погано

Слабко горіти пальника столу або духовки при відкритті на повному кращі та холодній печі. Якщо проблеми тільки з одним пальником (решта працюють нормально), то причиною є те, що струмінь відповідного пальника засмічений. Ремонт виконується просто. Потрібно чистити сопло (Zibler, сопло). Це зроблено тонкий дріт або голка. Спочатку ви можете спробувати очистити сопло, не видаляючи його. Накладні насадки встановлюються під пальники (рис.1. А). Духовка на сопло Пальцева духовка встановлюється на стороні пластини (рис. А). Отримання до піч соплі не завжди легко. Тоді вам потрібно видалити нижню стінку духовки, відкрутіть і видалити пальник (він фіксується з одним двома гвинтами). Ви можете отримати доступ до сопла.

Якщо ви очистите насадку, не видаляючи, він не працює, він може бути легко викручений підходящим ключем.

Якщо всі пальники слабкі, то причиною є низький тиск газу. Спалення печі пальника з термостатом повинна бути перевірена з холодною духовкою. В іншому випадку термостат може пожертвувати постачання газу, коли досягається певна температура. Це, по суті, його регулярна функція.

Що робити, якщо полум’я шумно або листя

Причиною шуму та відокремлення мов полум’я є надмірним тиском газу. У цьому випадку неможливо усунути проблему. Потрібно зателефонувати фахівцеві, оскільки причини цих проблем такі:

 • Недоступний розмір будівництва плити, а саме сопел. Щоб усунути цю проблему, необхідно вибрати новий продукт, який буде правильно підійшов до характеристик пластин. Вибір правильного розміру нового продукту повинен виробляти спеціаліст, хоча процес заміни сопла не є складним.
 • Неправильне розташування демпфера, тобто чиє. Щоб усунути цю проблему, потрібно регулювати правильне положення клапана. Як це зробити, описано вище. Але бажано ще запросити фахівця для цієї процедури.
 • Невідповідні підрозділи полум’я. Ця проблема вирішується, вибравши правильний новий продукт та установку. Як правило, ця проблема притаманна сучасним газовим печивам.

Не спалює або слабко, пальник погано горить, газова плита пальника. Очищення сопел.

Якщо причиною проблем, що виникають з шумом та карнизом полум’я, було використання газового циліндра, то необхідно перевірити його коробку передач, яка, ймовірно, буде полярним. У цьому випадку вирішення проблеми необхідно, купуючи новий газовий циліндр.

Погана газова плита

Купівля газової печі, багато споживачів сподіваються на довготривалу та безперервну роботу. Цей побутовий прилад працює в екстремальних умовах, на своїх робочих органах постійно впливають на теплові навантаження. З часом цей вплив призведе до знизу до різних несправностей, зокрема, пальники почнуть спалювати важко, сис, публікувати аварію.

READ  Як побудувати теплицю протягом цілого року

• Засмічення отвору сопла; • Деформував конструкцію пальника; • Оборотний газовий шланг; • Надлишок первинного повітря; • Відсутність повітряної суміші; • Поганий тиск газу; • Неправильно вибрано.

Спочатку безпека: перед роботою та очищенням вимкніть пристрій від електричної мережі та газу. Дайте прохолодну тарілку, переконайтеся, що пальники та духовка холодні.

Поганий опік? Я діагностуюсь по телефону. Тому вартість цієї послуги дорівнює вам

Ми будемо брати гроші за виклик у кількості 500 у разі відмови від ремонту. І тому ця послуга варто

Наші співробітники перезавантажують гарантію від нашої компанії до роботи

Як очистити пальники

Піклуйтеся про свою безпеку. Вимкніть газ і провітрюйте кімнату.

Очисні пальники можуть допомогти у засобах захисту або спеціальних прибиральних агентів. Виберіть спосіб розсуду.

Оцет або сода

Якщо бруд невеликий, ви можете просто очистити тарілку та плитки з м’якою губкою, змоченим у розчині харчової соди. Якщо потрібно більш серйозне чищення, використовуйте наступний метод:

 • Переконайтеся, що плита охолоджена. Зніміть пластини та від’єднайте всі елементи.
 • При необхідності очистіть спліттер з голкою або подібним тонким предметом.
 • Підвищення води в електричному чайнику і залити в каструлю. У крайньому випадку ви можете використовувати гарячу воду з-під крана. Потім додайте 9% оцту (близько 2 столових ложок за чашку) або харчову соду.
 • До отриманого розчину, знизити частини протягом півгодини. Якщо бруд дуже сильний, ви можете дозволити їй поглинати довше.
 • Так покласти на гумові рукавички і приступити до очищення елементів. Використовуйте м’яку губку або щітку для цього, щоб не пошкодити покриття пальника. Стара зубна щітка Велика очистка каналу.
 • Ретельно промити речі в теплій воді.
 • Висушіть їх з папером з проводом і дайте сушити. Потім зібрати нагрівальну пластину.

Ви також можете використовувати миючі засоби для миття посуду або універсальні прибирання. Але це менш екологічні способи.

Особливі засоби

Якщо ви не хочете витрачати час на зволожуючі частини, використовуйте цей метод. Купуйте Мілам, Amway Gel або подібний продукт для видалення сажі, жиру та Nagar. Дотримуйтесь цих кроків:

 • Перед очищенням, обов’язково покладіть рукавички!
 • Зніміть тарілки і розбирайте їх.
 • Очистіть сепаратор.
 • Застосовувати до поверхні.
 • Зачекайте кілька хвилин, щоб інструмент відчув, а потім приступити до чистих. Використовуйте щітку або губку.
 • Промийте гель теплою водою.
 • Протріть предмети м’якою сухою тканиною і ретельно сухою.

Ви також можете очистити пальники з регулярною губкою меламіну. Швидко видаляє стійке забруднення.

READ  Чи не горять конфорки на газовій плиті

Найбільш поширені розбивки портативних газових печей і способів їх усунення

Найбільш поширеним поломкою є відсутність постачання або поганого газу до пристрою. Це, в більшості випадків, і як це було б третю, це не звучало, це відсутність газу в циліндрі. Але ми не розглянемо це і як усунути його, очевидно. І якщо в циліндрі є газ, але не приходить. Проблема. Причина може бути забрудненням шланг або адаптера адаптера. Ви можете виправити це розбиття, видучивши шланг, після видалення його з циліндра. Якщо адаптер адаптера забивається, його слід видалити з пристрою та очистити його.

Наступна розбивка – невдача п’єзоелектричного елемента. Причиною провалу п’єзоелементу може бути його вологим. Це найпоширеніша причина. Спосіб самого сухий елемент за допомогою портативного пальника “Pathfinder”, і якщо немає такого, сухий елемент може бути висушений з матчами.

Тепер розглянемо механічні розбивки та як відновити портативну газову плиту в полі. Перше розбиття полягає в тому, що газ подають, п’єзоелектричний елемент працює, але пластина не горить, або газові пластини неправильно коригуються правильно.

Перша причина – забруднення вітростійкої сітки. Потрібно перекривати постачання газу до пристрою та очистити вітронепроникну мережу. Після цього спробуйте роботу пристрою. Друга причина несправності можна регулювати клапан. У деяких випадках цей розрив для виправлення в полі неможливий, але завжди варто його спробувати. Зніміть самого клапана з пристрою та очистити його до автомобіля. Після цього встановіть клапан та перевірте пристрій. Пам’ятайте, що після повернення додому, клапан повинен бути замінений новим.

Це не всі розбивки, які я можу трапитися з портативною газовою плитою. Деякі можуть бути виправлені на шляху, а деякі вимагають професійного втручання. Тільки одне слід пам’ятати, що якщо ви дотримуєтесь усіх правил роботи пристрою, постійне догляд за ним, а в кінці, використання пристрою є лише за призначенням, ніколи не приведе вас до неприємних сюрпризів.

Газові печі залучають споживачів легкість використання та дешевого палива. Однак, не слід забувати, що під час роботи такого пристрою необхідно дотримуватися певних правил безпеки. Неможливо включити газ, якщо газова плита погано працює, інакше це призведе до наслідків плачу. Якщо розбивка виявляється, треба називати фахівця, який може усунути його.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS