Статті

Побудуйте сарай за власними руками

Що будувати сарай влітку дешево і швидко?

Ця будівля не впливає на уяву з її архітектурними формами. Тим не менш, необхідність хорошого сараю виникає від кожного власника нерухомості. Хтось хоче придбати склад для домашнього рубця або майстерні, хтось збирається розмножуватися Kurek або кроликів.

Ну, коли думка про горозою приходить на розум при будівництві житлового будинку. З матеріалом в цей час немає проблем. Надлишкові блоки, деревина, листовий метал – все можна використовувати в бізнесі.

Але коли з’являється ідея комунальної кімнати, то ви повинні зламати голову над тим, що будувати його.

У цій статті ми пропонуємо огляд, що перевіряються на практиці. Ми сподіваємось, що знайомство з ними допоможе вам вирішити питання, про який грунтує в країні.

Сарай з великого даху металевої плитки

Цей сарай був побудований окремо. Будівництво також кадр: найдешевший шлях. У цьому випадку метод складання баллюн поступових стійок. Все починається: спочатку зроблені колони під фундаментом. Тільки цього часу цегла.

Фонд під сарай з цегли

Як ви бачите, шпильки монтуються в кутових стелажах. У стрічці, отвори пробурені, і це сукні на шпильки. Вони можуть бути зроблені не тільки в кутах, але й на проміжних стовпах теж: це буде сильним.

Цей сарай має невеликий приморський веранду, тому що поперечний бар встановлюється на необхідній відстані. І він покладається на стіну. Під ним попередньо зроблені стовпці.

Лаги також можуть бути прикріплені. Потім у стрічковій стрічці вирізати з відставання. На глибину, вона не повинна перевищувати 30% термінів деревини, тому що відставання скорочує, щоб він вставав на тому ж рівні з обв’язуванням. Це шлях більше часу.

Далі я йшов до кадру: кутові стійки – 100100 мм, проміжний 50100 мм, верхня обв’язка та рефтерна система була зібрана з однієї дошки. Трикутники у верхній частині армовані повітряними металевими пластинами. Менші пластикові пластини були прикріплені і в місцях док-станції топ-будувальника та стелажів. Вони приєдналися до гнізда без зморщування, прибивалися згори і материнські нігті. Пластини зменшили ймовірність складання на бічних навантаженнях.

Наступна, система RAX перейшла до дошки 15050 мм, домік під металевою плиткою. Він був обраний, оскільки той самий матеріал критий котедж.

Зібрана система рафтингу з затискачем

Рамка була покрита листами ОПС. Найзручніший розмір для будівництва. Згодом стіни будуть закінчені Сайдинг під деревом.

Це майже готовий панове дах. Залишається прикраса стін

Покриття, до речі, не обов’язково повинна бути з фанери або ОСП. Ви можете виправити підкладку або дошку негайно і стелажі. Але тоді, коли збираючи кадр, потрібно покласти силу: без жорсткості матеріалу плити, будівництво буде слабким. Якщо ukos не ставить, ви можете розмахувати рукою.

READ  Чи потребує стельовий плінтус у сучасному інтер'єрі

Такі дисків дадуть достатню жорсткість до стін кадру

Після встановлення раковини ви можете заповнити дошку, кріплення, блок-хаус, імітацію бару, вибору для сайдингу для вас.

Сарай рамка обрізається дошкою

Подібні кадри можуть бути виготовлені з профільної труби. Для обв’язування та кутових стійок ділянка достатньо 6060 мм або 6040 мм, для проміжного та менше 2040 року буде нормальним. Тільки для кріплення на відкритому повітрі буде потрібно збирати та монтувати ящик. Дізнайтеся більше про будівництво сараю з труб та металевого профілю, читайте тут.

Для тих, хто стурбований появою структури, кілька уявлень про те, як зробити гарний у форматі відео.

Як побудувати сарай з вашими руками: дешево, швидко і легко

Часто перша будівля в районі країни стає не житловою будівлею, а хозблок для надання. Саме тут інструменти зберігаються і вся інвентаризація, яка не має місця в новому будинку.

Можливо, у вас вже є старий сарай в садовій ділянці. Тоді варто враховувати варіанти, чи потрібно поставити новий або достатній ремонт старого сараю, зміцнення його або використання більш міцного та надійного матеріалу. Можливо, вам доведеться зробити демонтаж старого сараю.

Під час будівництва нової будівлі ви повинні спочатку вибрати місце, яке ми будемо говорити більше про більше. Проект сараю з зазначенням розмірів, вибраних матеріалів, форми даху, розташування вікон та дверей. Перелік будівельних матеріалів, оцінок, малювання. На фотографії ми пропонуємо один приклад малюнок.

Перш ніж побудувати дешевий сарай, потрібно прийняти рішення щодо ряду важливих питань. З цього буде залежати від дизайну hozblock, і з якого ви його побудуєте:

 • Сережка навіть найбільш недорогий дизайн, задайте собі питання, чому вам потрібен цей сарай. Відповідь на принцип: для майбутнього це буде корисно або не відставати від сусідів, не пройде. Потрібно знати цільову мету сараю. Припустимо, якщо вам потрібен рівень дерева, то це буде дешевше збирати рамки з дощок та деревини. Для вмісту тварин, вам потрібна сильна і тепле будівля. Дешевий матеріал тут краще віддати перевагу пінобетону.
 • Кількість витрат залежить від розмірів hozblock. Якщо вбудований сарай буде використовуватися для збереження птаха або тварин, вам потрібно грубо обчислити, скільки тварин буде в кімнаті.
 • Побудувати сарай буде дешевим тільки самостійно. Якщо він повинен використовувати послуги найманих будівельників, то з виділеного бюджету візьмуть близько половини грошей на оплату. Все-таки потрібно правильно купувати матеріал. Часто hozblocks взяті з використовуваних цегли або шлаковий блок. Навіть стара пиломатеріала, яка іноді продає комунальні господарства після розбирання. Піноблоку або арболіт можуть бути виділені з дешевих нових стінних матеріалів.

Вирішуючи з усіма цими проблемами, ви вже можете розпочати розрахунок бюджету майбутнього будівництва.

Shedron shed для того, щоб дати свої власні руки

Якщо ви хочете побудувати дешевий сарай за короткий час, то в цьому випадку необхідно зробити вибір на користь структури, побудованої за технологією кадрів. Будівництво такого сараю потрібна грошові витрати у розмірі 5-10 тисяч. руб.

READ  Скільки кілограмів піску в 1 кубічний метр

Продуктивність вимагатиме більше двох днів. Коли буде побудований сарай, ви можете розраховувати на його службу протягом 6-8 років.

 • Будівництво каркасу сараю починається з того, що вибране місце рідко. За бажанням, розташування майбутніх будівель можна розділити на гравію.
 • Далі потрібно носити чотири стовпи до землі. Вони повинні бути відкриті на 60 см. Щоб не стикатися з необхідністю ранньої заміни стовпів, необхідно до ін’єкції в землю, щоб обернути нижні полюси та зафіксувати з використанням столярного степлера. Такий захід виключає виникнення гниття, а будівля буде тривати більше. Задні стінні стовпи повинні бути 20 см нижче, ніж ті, що знаходяться спереду. Це забезпечить солом’яну соломку.
 • Тоді ви повинні зробити нижню обв’язку. Для його виготовлення, як матеріал, сегмент синхронізації використовується 50 × 50 мм. Вони повинні бути прикріплені до стовпців на висоті 10 см від рівня землі. Щоб уникнути перекосу при фіксації, ви повинні використовувати рівень будівництва.
 • Після цього потрібно зробити верхню обв’язку. Технологія його пристрою така ж, як при створенні дна.
 • Тоді відстань між верхніми та нижніми смугами повинна бути розділена навпіл, а потім живити ще чотири.
 • Далі можна перейти до будівництва стін. Підготовлені дошки піднімаються до нижньої, середньої та верхньої панелі вертикально.
 • Після цього ви можете перейти до наступного етапу – будівництво даху. На рівній відстані один від одного на blucks верхнього обв’язку фіксуються три поперечно розташовані бари. Вони будуть діяти як крокви. Після цього потрібно прибити дошки.
 • Покрівельний матеріал, наприклад, бігнероїди покладаються на крокви і починають рухатися з нижнього краю, рухаючись і залишаючи науку п’ять см. Щоб зафіксувати Runnerdoor, потрібно вбити вертикально розташовані бари. Потім він залишається встановлення дощового запасу.
 • Тоді треба розмістити підлоги та встановити двері. Ви також можете організувати полиці для зберігання інструментів та різних побутових аксесуарів.

Наприкінці роботи можна побудувати квіткові, рослинні декоративні рослини, які прикрасять економічну структуру.

Підбір проекту Saraja

Як правило, сараї є суто надземними кімнатами, тому на основі підстави для них можуть бути використані. Наведені нижче приклади таких проектів.

Сарай з профільованої труби (збірка на потрясіння та кути) з обробкою та покрівельними з гофрованого підлоги, без ізоляції, на бетонному майданчику

Дерев’яний комору даху (на одній стороні підошви збільшений) і Tambouro-groch

Сарай на дерев’яну рамку з однією дахом, вікна на базі базової фундації

Рамка швидко і просто!! Сарай зробити це самостійно.

Проте, часто на додаток до приміщення для зберігання різних речей вище рівня землі, потрібна підземна кімната. У цьому випадку, будівництво сараю стає більш складним, оскільки необхідно копати яму для підвалу (підвалу) і заважати, що захищає стіни нижче рівня землі від вологи землі.

READ  Як закріпити підвалу під будинком

Сама конструкція може бути як дерев’яною, так і кадрою, так і каретом – від пінопласту або газових блоків. Також блоки роблять стіни надземних сараїв, у цьому випадку потрібна фундамент для поясу.

Вибір конкретного проекту залежить від потреб та можливостей майбутніх власників.

Будувати себе

Відповідь на питання, як створити сам сарай, можна знайти в Інтернеті. Є багато варіантів для будівельників, з якими непідготовлений будівельник повністю справляється. Крім того, завжди приємно побудувати щось самостійно. У випадку житлового будинку краще не ризикувати, якщо у вас немає достатнього досвіду та кваліфікації.

Що стосується сараю, існує можливість експериментувати без побоювання негативних наслідків. Зрештою, якщо через деякий час комунальна кімната буде поглянути або буде вирахована через ваші прорахунки під час будівництва, його завжди можна виправити.

Краще будувати малий у сфері будівництва та нескладного конструктивно. Найпростіший варіант – це сарай, який базується на кадрі.

Пролив у країну: планування, види конструкцій, розмірів, матеріалів, конструкцій, прикладів у фотографіях та відео

Будь-який сарай для надання – це швидка масштабна будівля, яка майже завжди робиться без опалення. Він використовується для зберігання інвентаризації, різних речей, сільськогосподарських тварин або застосовується як майстерня. У більшості випадків він являє собою невелику структуру, в якій тільки одна кімната. Часто це саме такий госпіст, для першого, який буде побудований на сюжеті. Різні матеріали можуть бути використані для створення сараю, виробників пропонують готові розчини у вигляді контейнерів або збірних систем.

Схема будівництва Сараї

Найбільш універсальний розмір будівлі: ширина 1,5 м, довжина 2,5 – 3 м. Це буде досить просторі, у ньому ви можете встановити кілька рядків полиць і залишатиметься місцем під газонокосаркою та іншими загальними інструментами. Структурно, Hozblock буде будівництво прямокутної форми з односторонньою дахом.

Рис.15. Проект Сараджа. Для стійок, що використовуються сегментом часу 80×80 мм. Як розлад для даху, ви можете використовувати дошку 40×100 мм. Кіно може бути виготовлена ​​з 20 товщини.25 мм.

Найпростіший спосіб побудувати shed за допомогою кадрів. Рамка виготовлена ​​з дерев’яних барів, а фасад може бути обрізаний будь-яким матеріалом, починаючи з підкладки, закінчуючи сайдингом. Дах також може бути покритий будь-яким матеріалом, найчастіше професіоналіст використовується для цих цілей.

Для будівництва сараю можна використовувати послідовність 80×80 мм. У цьому випадку кількість ставок, зазначених у кресленні. З невеликим поперечним перерізом, кількість стійок потрібно збільшити.

Для перекриття можна застосувати дошку 40×100 мм. Для підлоги професійного листа, це додатково необхідно зробити затиск дошки товщиною 20 – 25 мм.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS