Статті

Піноплекс і розширений полістирол в тому, що різниця

Table of Contents

Назва другого телефону – Екструдована піна полістиролу. Поліфома проходить процес плавлення та пресування в агрегатах. Маса пінопласту закладена в екструдер і обробляється тиском і температурою. Плавлення перетворює сировину в піну з невеликими повітряними клітинами.

Виробництво виробництва полістиролу полягає у спіненні гранул сировини в центрі парового тиску. Збільшення гранул сушать і спечували у загальну масу у спеціальних формах під тиском. Отримані блоки підтримуються від 15 до 30 днів для натуральної сушки від вологи, потім вирізати на тарілки.

Матеріальне виробництво проходить через технологічні цикли та ізоляція отримують на виході з відмінностями в основних характеристиках.

Загальна інформація

Отже, перш ніж продовжувати безпосередньо порівнювати процес ізоляції тих чи інших матеріалів, ми зрозуміємо, що вони фактично представляють себе.

І структура піни дуже цікава. Справа в тому, що це повністю штучний матеріал. Випускають його з полімерних наповнювачів, які реагують з наповнювачами, а також спеціальною піною.

Ті, у свою чергу, викликають постійний вигляд невеликих бульбашок, що насичується газом і збільшується розмір.

У результаті ми отримуємо полістирольні кульки класичного типу. Такі кулі принаймні один раз у своєму житті, але побачили всіх. Вони м’які, майже невагомі, не поглинають воду і використовуються майже скрізь.

З кульок діаметром 3-5 мм зібрані пластини для ізоляції будівельних конструкцій. Вони щільно притискаються або інтегровані, щоб утворювати матеріал бажаної консистенції.

Penolex з дюбелем для теплоізоляції з пластиковим нігтям – це тип піни, хоча його характеристики значною мірою перевищують подібну до пінополістиролу. Поліурекс сам екструдований пінополістирол. Тобто піна, яка пройшла процес плавлення або екструзії.

Для отримання екструдованих зразків піни завантажується в екструдер, спеціальний печі високого тиску. Там сировина інтегрована, зменшується за розміром і плавання у заготовці.

На виході однакова піна отримують, але вже у вигляді замороженої піни (у його структурі, вона нагадує монтажну піну, тільки повітряні клітини в ньому ще менше, вони майже не відрізняються).

Приклад структури кріплення, пори в ньому майже не розрізняють

Піноплекс, а також блоки пінового скла дуже міцна і стабільна. Це, мабуть, головна відмінність між ним і піною. Скоріше, найбільш помітний момент, якщо ви подивитеся на загальну характеристику.

один.1 Основні властивості піни

Поліфома, як ми вже говорили, – штучний матеріал полімерів. І це означає, що він не боїться води, вологість, це не страшна корозія або знищення від зовнішніх факторів.

Всі ці фактори, які визнають, дуже часто знищують ізоляцію іншого плану, не впливають на піну.

Більше того, якщо у порівнянні з піною полістиролу та мінеральної вати (що все ще вважається однією з найбільш практичної та ефективної ізоляції), то ви можете побачити, що в ній практично немає піни.

Так, ізоляція з нею буде трохи менш надійною, оскільки вона має меншу щільність, а коефіцієнт теплопровідності трохи нижчий. Але різниця настільки мала, що тепліше в будинку з використанням мінваті не буде.

Деякі з них можуть здатися, що у поєднанні з надзвичайно низькою ціною, а різниця справді значна, піна є найкращою ізоляцією для конструкцій. Але він має свої недоліки.

Отже, піна, а також ізоляція фольги не використовується для завершення підлоги. Це пов’язано з слабкою силою. Під вагою людини він штовхає. Ну, ми відзначаємо, що піна PADRON. Тобто пари через неї не проходить, але заблокований.

Це цікавий момент, тому що це звернути увагу на нього, коли кажуть, що мінват краще, ніж піна. І дійсно, різниця у паропроникності має своє значення.

Якщо ви використовуєте при побудові дизайну, який пізніше буде дихати, ізоляція стін стін за допомогою піни блокує цей процес.

Ще гірше, пара з у межах будинку вийдуть на вулицю, і там заблоковано піною, і залишайтеся всередині стін. Що, звичайно, призведе до накопичення вологи у них і поступовому, хоч і дуже повільна гниття.

У недоліків піни ви також можете спалити її вогнестійкість. Цей матеріал серйозно плавиться і навіть горить, точніше, підтримує пожежу. Як ви бачите, з усіма його заслугами, у тому числі дуже важливими, є піна та його недоліки.

один.2 Особливості піни

Розглянемо зараз основні характеристики піни. Особливо, оскільки він не так багато, і вони всі у відкритому доступі.

Ми не розглянемо абсолютно всіх показників, але лише найважливіше для порівняння.

 • Теплопровідність, як у більшості матеріалів для ізоляції стелі – 0,04 Вт/м;
 • Діапазон робочих температур – від.Від 40 до 70 градусів;
 • Щільність стиснення – 7-9 т/м 2;
 • Коефіцієнт поглинання води – 2,1%;
 • Термін безпечної операції – 20-30 років;
 • Клас вогнестійкості – горючий;
 • Термічна товщина ізоляції в стандартних умовах – від 10 см.

Як видно, це матеріальні характеристики цілком прийнятні. У поєднанні з низькою ціною вона може стати вирішальним чинником, який приведе вас до рішення придбання піни.

Але для початку оцініть характеристики кріплення, вони також надзвичайно цікаві.

один.3 Основні властивості поліфаксу

Полова ізоляція на балконі з кріпленнями

Між екструдованим полістиролом та пінопластиком є ​​досить серйозна різниця. Ми вже говорили про способи створення. Якщо піна збирає з окремих куль, то в інтегрованому положенні, утворюючи надзвичайно міцне будівництво.

Така ізоляція вже може бути використана без будь-яких проблем, щоб ізолювати підлогу. І обробляти підлогу, вони можуть бути використані навіть без встановлення повноцінного рамка.

Вага з зовнішнього шару підлоги буде рівномірно розподілена над тарілками, а їх сила не дасть вам можливості продати дизайн.

Крім того, ми відзначаємо, що поліпшення показників теплопровідності впливають на робочу товщину ізоляції. Тобто, це краще виконує свої функції і вимагається в менших кількостях.

Де для ізоляції підлоги піна та ізоляцією стелі у приватному будинку необхідно було використовувати тарілки товщиною 8-11 см, для прикраси підлоги з екструдованою піною полістиролу та 3-4 см. І Фонд у цьому випадку буде ще теплішим, оскільки Penplex практично ідеально ізолює поверхню.

Що варто лише того, що в більшості випадків він використовується в крайньому півночі, де температура взимку потрапляє до критичних знаків. І навіть там люди рідко використовують пластини товщиною більше 10 см.

Крім того, песерплекс проходить майже всі позитивні характеристики піни, тільки вони мають краще.

Що стосується негативних, ми вже відзначили свою підвищену силу та стійкість до знищення. ПЕРЕБІГІЧНІ ПЕРЕБІГУ.

Його єдиний недолік, який безпосередньо переїхав з предка – це контр-час. Тут Інфрон все ще поганий, як піна.

Ну, не забувайте про ціну. Якщо полістирол стандартного типу був підкупований людям своєю надзвичайно низькою ціною, то Penplex багато в чому навіть дорожче, ніж minvati.

Хоча варто розуміти, що його висока вартість повністю виправдана. Тому необхідно вирішити, що найкраще для вас буде індивідуально.

один.4 Funthiplex характеристики

Які характеристики кріплення, а потім вважають їх теж, повинні обов’язково.

 • Теплопровідність 0.029-0.03 Вт/м;
 • Діапазон робочих температур 0 від.50 до 75 градусів за Цельсієм;
 • Щільність стиснення – 20-22 т/м 2;
 • Коефіцієнт поглинання води – 0,5%;
 • Клас вогнестійкості – G3, як стеля плитки з пінополістиролу;
 • Сервісне життя – від 50 років;
 • Товщина нагрівача – 3-5 см.

Спосіб отримання

Щоб зрозуміти, що ці матеріали представлені, варто звернути увагу на спосіб їх виробництва. Який пінний пластик виготовляється з гранул з полістиролу, лише сам процес відрізняється:

 • Лікування багатостирольних гранул з сухою парою призводить до того, що гранули збільшуються за розміром (майже в 50 разів) і склеєні, утворюючи піну;
 • Penolex отримується шляхом екструзії. Високий рівень температури та тиску впливають на гранули, плавляють їх і перетворюються на однорідну масу. Це виробляє екструдований пінополістирол.

Не обманюйте себе!!! Частина № 1 Перевірка піни та Penplex (Технічна технологія Carbon) Теплова фабрика.

Показники сили

Якщо ми говоримо про силу, penplex безумовно перевищує піну. Його показники в 5-6 разів вище, ніж у пінополістиролу.

READ  Как подобрать стальные радиаторы отопления

Звичайно, ви помітили більше одного разу, наскільки легко піна крихти в руках і заблоковано, тому це дуже проблематично використовувати на вигинах. У випадку penplex, вам потрібно прикріпити велику кількість зусиль, щоб розбити його або розрив.

Якщо ви вирішите зігріти кімнату за межами піни, дбайте про захист від механічних впливів.

Індикатори щільності

Поліфома гранул склеєні разом, а penplex. Це одна маса. Тому очевидно, що індикатори щільності в піну, на 98% повітря, що складаються з повітря, будуть нижчими.

Екструдований пінополістирол через його щільну структуру та більшу масу, може бути використана при зав’язці підлоги, тоді як піна, навіть з відносно невеликою пресою, втрачає свою форму.

Теплоізоляція

Властивості конкретного матеріалу до збереження тепла залежать від структури ізоляції. Оскільки гранули пінопласту не щільно прилягають до один одного, то, відповідно, і тепло, він пройде більше на відміну від поліплексу, який, завдяки впливу високої температури та пори, значно зменшився у кількості.

Якщо порівнювати дані з двох матеріалів, то ізоляція потрібна на 20-25% менше, ніж пінопласт.

Міцність

І піна, а Penplex вважаються міцними матеріалами. Однак варто відзначити, що з часом, ймовірність того, що піна починає розсипати.

Щоб продовжити життя матеріалу, варто доглядати, що він захищений від механічного та атмосферного впливу (ультрафіолетове негативно впливає на ізоляцію).

Спосіб обробки

З обробкою цих матеріалів, труднощі не повинні відбуватися, оскільки обидва ізоляції можна легко вирізати ножем.

Однак, коли ріжуть піни, слід доглядати, як це може легко зламати.

Розпилювати

Обидва матеріали досить легко спалюють, лише піна відноситься до нормально горючих матеріалів (G3), а також penoplelex. Сильно горючим (G4). Виробники знайшли вирішення цієї проблеми і почали обробляти будівельні матеріали з антипіренними речовинами, які зменшують експозицію матеріалів до горіння.

Але варто пам’ятати, що після лікування антипіренними під час пожежі матеріали відрізняються шкідливими речовинами.

Безпека

Обидва піни, так і penplex виготовляються з екологічно чистих матеріалів, але їх подальше лікування антипіренми робить їх небезпечними для людини під час вогню, оскільки вони починають витягти токсичні речовини.

Поліфома, його характеристики та переваги

Цей теплоізоляційний матеріал виготовлений з полістиролу шляхом піноутворення, так і у готовій формі в ній 98% повітря, це класичний тип ізоляції. Гранули з полістиролу обробляються сухою парою, і під час термічного розширення вони з’єднуються один з одним, як результат, мікропори отримують у готовому матеріалі. Довгий час люди стали застосовувати його до теплоізоляції будинку, використовують матеріал для ізоляції стін, підлоги, дахів. Такий захист зберігає не тільки від холоду взимку, але також служить своєрідним захистом для стін будівлі.

Завдяки основним характеристикам піни, багато хто вважає, що найкраще підходить як нагрівач. Наступні властивості можуть бути віднесені до його основних якостей.

 • Він складається з 98% повітря.
 • Його теплопровідність коливається від 0,038 до 0,050 Вт/м, то це значно нижче, ніж дерево або цегла. Наприклад, дерево теплопровідності перевищує піну 3 рази, а цегла 17 разів.
 • Лише 2-3 см пінопласт може зробити повну звукоізоляцію будівлі.
 • Не поглинайте більше 3% своєї маси, а його теплоізоляційні властивості залишаються незмінними.
 • Легка вага полегшує роботу з матеріалом, легко встановити, для різання не вимагає спеціальних інструментів.
 • Не токсичний, немає запаху, під час операції це не пил, тому захисні засоби не потрібні під час роботи.
 • Поліфомат стійкий до цементу, штукатурки, лугів, водно-емульсійних фарб, але боїться ацетону та бензолу.
 • У контакті з відкритим пожежним полум’ям, але швидко зникає.
 • Матеріал відноситься до екологічно чистого, безпечного в експлуатації та утилізації, він також широко використовується в харчовій промисловості та як упаковка багатьох продуктів, у тому числі для дітей.

Foamflast має недоліки, це дуже тендітний матеріал, який у поганій погоді ускладнюють роботу з ним, а також транспортування ізоляції.

Незважаючи на те, що піна з’явилася довгий час, і тепер є багато нових та сучасних матеріалів, він не втратив своєї актуальності. Приваблива для багатьох та низьких ціни, що дозволяє використовувати піну у багатьох видів будівельних робіт.

Піноплекс і розширений полістирол в тому, що різниця

Тих, хто хоча б один раз натрапив на будівництво або ремонт, часто чули різні спеціальні умови. Вибираючи нагрівач, деякі фахівці рекомендують пінопласт, інші – пінополістирол, а інші кажуть, що обидва ці слова вказують на той самий матеріал. Давайте спробуємо зрозуміти це, це.

Що таке піна і розширений полістирол

Поліфома – група матеріалів, що представляють пластичні маси, виготовлені шляхом спінювання. Початкова сировина в цьому випадку служать полімерами.

Полістирол пінопласту – газовий матеріал, отриманий з полістиролу. Іноді, залежно від її мети, для виробництва використовуються стирольні співполімери. Обидва речовини використовуються в будівельному секторі. У цьому випадку піна полістиролу може бути використана як упаковка та електричний ізоляційний матеріал.

Порівняння пінопласту та розширеного полістиролу

Повністю згоден з вищезазначеним. Для ізоляції фасаду краще використовувати піну. Оскільки він має практично подібні властивості з екструдованою піною полістиролу.

1) сила. Так, вона нижча за силою, але для фасаду це не потрібно 35 кг/м3, але достатньо і 9 кг/м3. (Див. 10 Досвід польоту Польщі)

2) теплопровідність у пінопластній площині відрізняється від екструдера на 0,002, і це незначне.

3) проникність парів вище, ніж екструдер 4 рази, що дозволяє фасаду дихати. Оскільки залишкова вологість часто не завжди відображається за допомогою вентиляції. І це дуже важливий параметр.

4) адгезія, потім – існує взаємодія з клейовими композиціями.

Це дуже важливий параметр. Поліфомат ідеально тримає клей. Що ви не можете сказати про екструдовану піну, яка має зовнішню щільну кору та погану адгезію. І так, пюрерація не завжди зберігає. В Інтернеті багато фотографій, як цілий шар полістиролу стіни випадає.

Найбільш, можливо, на сьогоднішній день, матеріал для зовнішньої та внутрішньої ізоляції стін є пінополістирол піна (піна). Конкуренція екструдована піна полістиролу, відома як Painopyx та деякі інші. Ми поставимо собі завдання порівняти pleeplex та піну та вирішити – що все ще є переважним для теплоізоляції приватного будинку.

Різниця між піною і penplex

Перед початком порівняння властивостей піни та піни, ми прояснюємо, яка різниця між цими матеріалами. Обидва зроблені з полістиролу, однак, використовуючи різні технології. Поліфома (розширений полістирол) одержують шляхом піноутворення полістиролу, він являє собою пластини з ременів газозаповнених гранул. Всередині них є мікропори, а між гранулами – порожнеча. Чим більш щільні гранули підлягають, тим більша щільність піни, нижча його паропроникність та поглинання води. Порівняно з пінополіплексом або.

Стінова ізоляція. Це нелегко, але важлива подія, яка передбачає використання певних теплоізоляційних матеріалів. Як значна частина будинку, стіни всього іншого – прикордонний, захищаючи нас від холоду взимку і від тепла влітку. Чим краще вони виконують свою основну функцію, ніж найкраща теплоізоляція буде надана. Тому, щоб довго взимку не доведеться нагріти заміський будинок, а тепла залишалася в ній, як можна довше, необхідно ізолювати стіни за допомогою піни або інференса.

Важливо також знати, що незалежно від обраного матеріалу, навіть не вдаючись до деталей, що краще, ніж піна або penplex, будинок ізольований цими матеріалами лише за межами, щоб стіни не піддаються впливу жорстких температурних крапель і подаються якомога довше.

Поліфома: Характеристики та властивості Penomlex: Матеріальні особливості Що краще вибрати?

Пінопласт.

Що робити власник кінець квартири, якщо він затухає зі стін. Взимку – холодні, а влітку – тепло? Або було необхідно активно використовувати не тільки корисну, але і загальну площу квартири, наприклад, невеликий балкон або велика “холодна” лоджія?

Так, є ще багато “, якщо” і “або”. І вихід – це – ізоляція. Наступне питання, яке виникає до господаря кімнати – що краще вибрати ізоляцію.

Невідповідний заздалегідь, покупець може просто заплутатися серед назв певної сучасної ізоляції на ринку будівельних матеріалів.

Що таке відносяться до концепторів ізоляції як пінополістиролу піна, екструдована (екструзійна) пінополістирольна піна або пеноплелекс? Давайте розберемося.

Опис матеріалів та їх відмінності

Пінополістирол пінополістирол (піно). Залежно від способу виготовлення піноутворювача полістиролу ділиться на пінополістирол піну (EPS) та екструдований пінополістирол.

Коротко:. Не. Екструзійна полістирольна піна по суті є абсолютно іншим матеріалом, ніж звичайна PSB. Тільки одне – обидва вони виготовляються з тієї ж сировини. Свердловина. Але технологія виготовлення дуже сильно коливається. Це дуже різні, а їх основні характеристики.

Розгорнуті, дозвольте мені знову цитати.до. Всі питання, які обговорювалися тут, вже були обговорені раніше, вони обговорювалися дуже обсяг і запущено, обговорювалися протягом декількох років. Так що дозвольте мені тоді я просто цитую себе коханим.

Дозвольте мені не погодитися з вашою дисертацією: “… застосувати розширення піни полістиролу для опалубки я не рекомендую. Не тому, що існує сумніви щодо своєї гігієнізму, вогнестійкості та т.D. (Я просто не вірю, що в Німеччині та Канаді санітарно-гігієнічні та пожежні стандарти слабкіші, ніж ми. Я навіть не хочу витрачати час) … “

READ  Як видалити клей від цінової мітки з пластиком

Поліопласт, педоплекс

Для опису, характеристики та описи пластмасу пінопласту не існує спеціальних відмінностей між піною та поновленням особливої ​​різниці (різниця є основною товщиною пластин).

Пінополістирольна піна (пінополістирольні пінові пластини) – це ізоляційний матеріал білої, виготовлений на основі полістиролу шляхом термічної оболонки гранул з полістиролу при дії газового форматора. Загальна назва поліфомату, отримана таким способом (на відміну від, наприклад, фенольних пінів або пінополіефірних пінок). Полістирол пінополістирол або пінополістирол. За зовнішнім виглядом полістирол пінопласт є невеликими гранулами вологи, порушені під впливом високої температури. Розмір гранул пінопласту коливається від 5 до 15 мм. Полістирольні гранули полістирольні неоднорідні в структурі – у них є величезна кількість (мільярди) тонкостінних мікрокерів, які неодноразово збільшують загальну площу контакту.

Що таке видатна піна з піни?

Нерідко люди запитують, чи є значні відмінності між такими матеріалами для теплоізоляції, як піна та penplex. Ви повинні знати, що ці матеріали насправді значною мірою ідентичні. Вони не однаково поглинають вологу, відрізняються простотою для використання, легкість маси, не гниють, готові працювати практично у кожні погодні умови.

Penolex вважається екологічно чистим, довговічним, мають низьку теплопровідність, мінімальне поглинання води та зручний для використання ізоляційного матеріалу.

Здавалося б, песероплекс, якщо це не було для фірмового характеру канарки, було б досить важко відрізнити від піни. Недоліки одного та іншого матеріалу однакові: обидва, наприклад, це може бути дуже сильно перенесена ефектом різних розчинників, включаючи ацетон. Деякі люди ідеальні.

Нагрівання квартири взимку коштує нас так дорого, а ціни на енергоносії щороку зростає. І дуже шкода, коли така дорога тепла марно виходить з квартири. І ці збитки просто величезні. Однак є хороший спосіб зменшити їх: обробка зовнішніх стін будинку Фонтоама, інакше, полістирол, тарілки. Це ознайомлення з усіх характеристик полістиролу з точки зору теплоізоляції має дуже чудове. Але це так добре для інших інших властивостей? Сьогодні ми розповімо про це.

На властивості полістиролу – докладно і доступний

По-перше, розглянемо технічні характеристики пінополістиролу, що дійсно відповідає цій ізоляції, пізніше ми піднімемо моменти його властивостей, які є суперечливими, але постійно проходження продавців та виробників.

Про теплопровідність

Поліфома не є нічим, крім.

Є досить багато способів і матеріалів для ізоляції даху. Ця стаття ми поговоримо про те, як правильно проводити ізоляцію даху пінополістиролу.

Пінополістирольна піна – теплоізоляційна піна, яка виробляється шляхом набрякання та зварювання з полістиролними гранулами один з одним під час нагрівання (80 – 100 ° С) з їх водою або парою.

Будівництво використовується пінополістирол з двох типів: це пластина з пінополістиролу та екструдованої пінополістирольної піни (Penolex).

Полістирол пінопласт

Пластини пінополістирольних піноутворюються піноутворюючим полістиролом з подальшими частинками спікання. Незважаючи на те, що пінополістирольна плита – це полімер, він абсолютно не містить шкідливого для людського тіла.

Плитка пінополістиролу не містить шкідливих речовин.

Питання теплоізоляції структур різних цілей у наш час звучить дуже актуальним. Але якщо ви хочете, отримати максимальний термостійкий, зберігайте екологічність, споживачі хочуть заощадити свої кошти. Ось чому дуже часто можна задовольнити статті з порівняльними характеристиками ізоляційних матеріалів, в яких переваги деяких та недоліків інших дуже активно представлені.

Наприклад, порівняння пінопласту та розширеного полістиролу здійснюється на основі їх технічних характеристик. Як серйозний аргумент, дані також даються, що в країнах Західної Європи, будівельники віддають перевагу розширеній пінополістирол. Але в той же час це майже ніде не згадується, що будинки, побудовані в цих країнах, спочатку обладнані ідеальною системою примусової вентиляції, яка ще не була дуже широко поширена. Давайте зрозуміємо, що саме переваги цієї чи іншої ізоляції та як.

Лоджія, навіть якщо вона засклена, завжди є неочищена частина нашої квартири, тому вона не спочатку була ізольована. Нижче буде детально виглядати, ніж і як ізолювати лоджію своїми руками, використовуючи різну ізоляцію та різне скління.

Тут ви також ознайомтеся з характеристиками ізоляції, найчастіше використовуються в таких випадках.

Пінопласт

Ізоляція penopelex являє собою екструзійний (екструдований) пінополістирол, виготовлений екструзією з полістиролу загального призначення.

Процес екструдування полістиролу розвивається більше 50 років тому в США. Цей метод дозволяє отримати матеріал з рівномірною структурою, що складається з малих, повністю закритих клітин з розмірами 0,1-0,2 мм.

Матеріал одержують шляхом змішування гранул полістиролу при підвищеній температурі та тиску з введенням піноутворювача та подальшого екструдування з екструдера. Суміш світлових фреонів використовується як піноутворювач з додаванням діоксиду вуглецю (CO2). Після виготовлення пластин у клітинах відбувається відносно швидка заміна залишкового фреону навколишнім повітрям.

Завдяки своїй структурі, ізоляція Penopelex має стабільну теплотехніку та надзвичайно високу міцність на стиск.

Penopelex – яскравий представник нового покоління.

На будівельному ринку є два види ізоляції для стін пінополістиролу:

Фактично розширений полістирол (піна) екструдований (екструзійний) пінополістирол.

Обидва широко використовуються в практиці будівництва, хоча вони мають значні відмінності в властивостях.

Ізоляція, яка постачає нашу компанію, належить до зовсім іншого класу ізоляції та перевищує пінополістиролу піноізоляції практично у всіх показниках. Про цю ізоляцію (на підставі Aergel) ми розповімо в кінці статті.

А тепер – про ізоляцію їх розширеного полістиролу.

Нагрівач для стін пінополістирольної піни (пінопласту)

Поліфома застосовується до ізоляції стін протягом тривалого часу. Його основними перевагами є хороші теплоізоляційні властивості, відносна міцність стиснення та низькі.

Для ізоляції лоджії ви можете застосувати як penplex, так і пінопласт. Різниця буде те, що для використання однієї чи іншої ізоляції існує інша технологія для виконання роботи.

Поліфома, на відміну від пенопластів, має більшу пари, яка характеризує її не з кращою стороною.

Товщина використовуваної ізоляції також відрізняється. Penopelex У цьому випадку виявляється більш вигідним з точки зору збереження внутрішнього простору лоджії.

Термін служби одного, а інший – майже в 2 рази – Penopelex довший зберігає свої корисні теплозберігаючі властивості.

Ну, останнє питання – пожежна безпека: пінопласт – це горюючий матеріал, який відрізняє шкідливі речовини під час горіння, а Penopelex – саморобні.

Звичайно, використання поліплексу є більш дорогим варіантом, але в той же час більш хвилястий.

Якщо всі лоджії з кімнатою буде єдиний простір, т. Е. Житлові, я б використовувати базальтові килимки Rokvel Kaviti Batts (Can and Valtts. У вас є вертикальні стіни будуть теплі). Penopelex, звичайно, хороша ізоляція, служить для молекулярного розпаду близько 50 років, але можуть бути розрізнені небезпечні гази типу фасану. Краще використовувати його для ізоляції підлоги під бетонним краваткою. Роквел вважається також захисним матеріалом при високих температурах. Коли він встановлений лише паровий бар’єр – це Ізоспан.

Я займаюся будівництвом країни та використовуючи всі вищезгадані матеріали (піна, шрифт, міни та ізоляція базальту). Кожен з них має плюси і мінуси. Що стосується першого коментатора, я не згоден в корені. Людина, швидше за все, бачив телевізор. Там pro.

Порівняйте Pholex з іншою популярною ізоляцією

Різні типи ізоляції широко використовувалися в будівельному секторі: вони використовуються для теплоізоляції житлових будинків та промислових структур, при створенні аеродромів та будівництва автомобільних доріг. Але ізоляція нового покоління Penopelex, яка виявилася універсальним теплоізоляційним матеріалом для всіх будівельних майданчиків, використовує будівництво та реконструкцію будівель. Що відрізняє пенопелекс з іншої ізоляції?

У виробництві поліплексу проводилося багато випробувань та досліджень, що дозволило виділити його такі властивості:

висока міцність при деформації та стиснення; повний водонепроникний; Стійкість пари; Відмінні теплоізоляційні властивості; Слабка вогнетривкість.

Ці властивості, визначені в ході досліджень, вже характеризуються penopelex лише з найкращою стороною. Однак давайте спробуємо зрозуміти це.

Вони відрізнялися за своїми якостями

Часто запитують, чи є якісь значні відмінності між такими теплоізоляціями, як Poomlex і піна.

Ці матеріали дійсно майже однакові. Обидва вони однаково поглинаються вологи, відрізняються легкістю маси, легкість використання, обидва не гниють, готові працювати у всіх погодних умовах. І з типом піноплексу, якщо це не було для характерного майнового каналика, це було б добре для однієї піни. Що насправді, за великим – обидва називаються пенополістиролом. Відповідно, мінуси того ж матеріалу також однакові – обидва, наприклад, погано несуть вплив різних розчинників, включаючи ацетон. Моя дружина, наприклад, повністю переконана, що penplex відрізняється від піни. Але лише той факт, що перший відносно недавній матеріал і завдяки агресивному маркетингу (або натискає?) з.

Поліфомат та піноплекс – надзвичайно популярні будівельні матеріали. Можна було б говорити про свою повну ідентичність, оскільки піни PESTLEX, а полістирольні володіють невеликою масою, легко обробляти.

Поліфомат та піноплекс через його подібність бореться один з одним на будівельному ринку.

У той же час ці матеріали однаково бояться ацетону та розчинників, як це. Здавалося б, що єдиною різницею між ними укладається у кольорі, тому що Penurex висвітлюється його помітним апельсином, а піна залишається білою.

READ  Гнучке скло на столі, як клей

Відмінності у виробничих технологіях

На підставі цих даних було б майже неможливо вибрати матеріал, який буде краще підходить для конкретних завдань. Тому порівняння 2 видів спіненого полістиролу допоможе розробникам зробити правильний вибір при покупці.

Питання: Чи існує значна різниця між penplex та піною? Що краще penplex або піна? Заздалегідь вдячний

Відповідь: Вважається, що піна і penplex – це той самий матеріал. Можливо, причиною цього є те, що вони дійсно мають багато спільного і, перш за все, це речовина, з якої вони обидва трапляються – полістирол. Вони також мають однакову ступінь застосування – це потепління різних видів поверхонь та їх звукоізоляція. Але якщо ви зрозумієте це і ретельно вивчайте властивості всіх цих матеріалів, ми бачимо, що існує різниця, і вона досить значна.

Перш за все, існує значна різниця в способі вироблення матеріалів. Пенопласти, вироблені шляхом обробки гранул вихідного матеріалу – полістиролу, сухого пари. Після теплового розширення гранул, так би мовити, “адаптуватися один до одного”. Це сприяє утворенню мікрофорів – порожнечі в матеріалі.

Що стосується застібки, він утворюється.

Penolex (Extrusion Polystyrene FOLEN) та розширеного полістиролу популярні до дати будівельними матеріалами. Обидва виготовляються з полістиролу шляхом спінювання. Обидва використовуються як будівельний теплоізоляційний матеріал. Однак вони володіють різними фізико-механічними властивостями. Перш ніж прочитати статтю, я хочу висловити свою загальну думку щодо цих матеріалів, щоб задати вам правильну інтонацію при читанні. Ну. Під право я маю на увазі, саме те, що я написав цю статтю, яку я сам. Так ось. Я вважаю, що ці матеріали дійсно хороші з винятковими споживчими властивостями, і я сам використовую їх у вашій практиці.

У зв’язку з цим я пам’ятаю прохолодний випадок. Пише якось мене на колезі ICQ. Я не пам’ятаю, що я був саме так, але тип “не скаже, якщо щось і що?”. Я програму. Потрібно шукати, але відволікаючи важко.

Під penplex матеріал, отриманий з полістиролу, традиційно розуміється шляхом піноутворення, а також екструзії з пресуванням. Активно бере участь як теплоізоляційний матеріал у сфері будівництва.

Структура поліплексу представлена ​​великою кількістю ізольованих клітин, наповнених повітрям. Їх розмір, як правило, менше міліметра. Матеріал характеризується великою силою. Щільність політностей становить близько 29-35 кг/куб. M, індикатор теплопровідності – близько 0,029-0,039 Вт/(МК). Матеріал має низьку поглинання води та паропроникність.

Ми проаналізуємо два матеріали

Penolex та пінопласт мають загальні властивості, оскільки вони виготовляються з однієї первинної сировини.

Penolex та пінопласт мають загальні властивості, оскільки вони виготовляються з однієї первинної сировини. У цьому випадку екструзійні полістирольні піни виготовляються новими технологіями, що дає йому відмітні якості. Щоб визначити, що краще для ізоляції будинків та квартир, варто детально вивчити, яка різниця між двома теплоізоляціями.

Зовнішній вигляд та опис

На перший погляд, екструдована піна полістиролу та піна схожі. Озираючись, можна буде зрозуміти, що поліплекс відрізняється. Поліфома – це полістирольні кульки, що стиснуті у вигляді тарілок. Всередині порожнини наповнена повітрям, що робить матеріал легко і дозволяє утримувати тепло. Метод виробництва ЕПП включає плавлення полістирольних куль, тому вихід виходить більш щільним, стисненим матеріалом, який за зовнішнім виглядом схожий на заморожену монтажну піну.

Penolex і розширений polystyrenex відрізняються за кольором: перший має апельсиновий відтінок, другий – білий.

Типи матеріалів

Поліфома трапляється різні типи: поліетилен, поліуретан, полівінілхлорид та полістирол. Для теплоізоляції це останній вигляд – з полістирольних куль. Penolex роблять різні типи. Можна придбати готові вироби для ізоляції даху, стін, фундаменту тощо. Виробники пропонують спеціальні правила для певних типів ізоляції. Поліфомат та піноплекс має іншу товщину, яка впливає на експлуатаційні якості. Щоб вибрати правильну ізоляцію, ви повинні ознайомитись з усіма параметрами.

Вага, товщина, упаковка, ціна

Penolex або розширений полістирол можна придбати різну товщину. Листи обох ізоляції виробляються параметрами 20, 30, 40, 50, 80, 100 мм. У деяких випадках можна виготовити параметри клієнта. Цей параметр впливає на вагу листа. В середньому, показник для піни становить 15 кг/м³, для кріплення – 28-35 кг/м³.

Penolex продано індивідуально або в упаковці. Пластини обгортання в термоусадочній плівці, яка захищає ізоляцію від негативного впливу. Поліфома надсилається до впровадження упакованих у поліетиленові пакети, що відповідають розміру полістирольних пластин.

Оскільки специфікації різні, ціна також буде відрізнятися. Поліфомат дешевше, оскільки теплоізоляційні характеристики краще в екструдованій пінополістирол. 1 м³ розширені полістирольні витрати в 1,5 рази менше, ніж Polystrax. Продукти відносяться до середньої цінової категорії, але ізоляція Penplex є більш дорогим та більш ефективним.

Як виробляти

Відмінності поліполіту з розширеного полістиролу пов’язані з різницею у виробничих технологіях. Основою в цих матеріалах є полістирол. Методи виготовлення ізоляції полягають у наступному:

 • Полістирол, або піна, одержується в результаті впливу гранул з полістиролу парою. Кульки щільно приклеєні, мікропори залишаються між ними. Гранули всередині себе порожні, що робить матеріал ультралічним.
 • Penolex отримується шляхом екструзії. Під впливом температури та тиску при додаванні зв’язуючого, гранули полістиролу розплавляються і склеєні. В результаті утворюється нагрівач з щільною структурою та високою міцністю. Матеріал має найкращі характеристики тепла, у порівнянні з піною.

Порушення технології виготовлення може зробити занурення або піна неефективним, навіть небезпечним здоров’ям людини.

Теплопровідність

У теплоізоляційних якостях, більшість перемог.

Це тепліше, тому що в пінополістирольних кулях, що прилягають до один одного, не надто щільно, що впливає на теплопровідність. Екструдована пінополістирольна піна щільніше, тому що натискання гранул. Якщо порівняти необхідну кількість ізоляції, щоб досягти такого ж ефекту, піна повинна бути придбана на 25% більше.

Вологість та паропроникність

Шляхом паропроникності, ізоляція схожі. Індикатор майже дорівнює нулю, з коефіцієнтом піна трохи вище. У зв’язку з цим, ізоляція стін зсередини частіше здійснюється пінополістирол. Що стосується проникності вологи, кріплення є коефіцієнтом нижче. Поліфома здатна поглинати вологу в інтервалі між кульками полістиролу. У екструдованій полістиролу піна, потужність, що вологості становить 0,35%, поліофора досягає двох відсотків.

Сила

Порівняйте силові характеристики ізоляції. Поліфома підлягає пізнаванню, він пробиває легше. Це пов’язано з структурою матеріалу, оскільки вона складається з гранул готель, взаємопов’язаних. Екструдований розширений полістирол значно відрізнявся від піни, оскільки гранули розплавляються і склеєні. За силою, він перевершує звичайний пінополістирол піни 6 разів. Важливе стиснення компресійного стиснення. Тут індикатор піни вище, ніж у Inferno.

Час обслуговування

Тривалість роботи ізоляції відрізняється. Полістирол має період більше 20 років. Більш тривалий термін служби можливий у окремих оцінках теплоізоляційних матеріалів. Полістракс має показник вище. Виробники вказують на мінімальний термін служби – 50 років, але з належним встановленням та належним захистом від зовнішніх негативних ефектів, період продовжується більш ніж удвічі.

Яка різниця між піною полістиролу та penplex?

За допомогою сучасних теплоізоляційних матеріалів, що використовуються при будівництві різних будинків, будівель та споруд, можна не тільки зменшити вартість опалення приміщень, але також захищати свій внутрішній простір від несприятливих зовнішніх впливів. Нагрівачі допоможуть підтримувати температуру всередині будівель на оптимальному рівні, повністю виключаючи будь-які втрати тепла.

В даний час ви можете задовольнити величезну різноманітність теплоізоляційних матеріалів як іноземних, так і вітчизняних компаній. Такі продукти можна придбати у будь-якому будівельному магазині, але для цього потрібно знати свої сорти та характеристики. Тільки так можна придбати саме те, що потрібно вирішити завдання.

Прогенітор сучасного теплоізоляційного матеріалу – піна відомий всім.

Його основні властивості – висока теплоізоляція та низький специфічний розширений полістирол – це покращений вид цього старого друга. Які властивості вигідно відрізняються за допомогою penplex з піни?

Що краще вибрати – піна або penplex?

Хочете боротися з відмінностями піни та піни? Хоча ці матеріали подібні в їх складі, вони все ще мають значні відмінності. Після прочитання цієї статті ви дізнаєтеся про технологію виготовлення обох матеріалів, їх властивостей, переваг та недоліків, а також які відмінності.

Проблема вибору теплоізоляційного матеріалу відбувається, коли вона прийшла до потепління стін. Ізольований балкон, стіни, навіть стеля та дах – це прикордонний, захищаючи нас від впливу холоду взимку, а від руйнівного тепла влітку. Ефективність теплоізоляції залежить від матеріалів, що використовуються під час будівництва. Так що вам не доведеться розморозити свій котедж, і тепло в будинку зберігається якомога довше, ми радимо вам ізолювати поверхню, використовуючи піну або піну. Обидва матеріали мають синтетичне походження, безпечні для здоров’я людини, і можуть бути використані при будівництві промислових та житлових приміщень.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS