Статті

Підключення газового котла в приватному будинку

Газовий котел у приватному будинку: вимоги та установка

У сучасному приватному будинку без газового котла не може це зробити. Це просто і безпечно використовувати. Так, її установка дуже трудомістка та дорога, але в результаті газовий котел є найбільш економічно ефективним рішенням для нагрівання вдома та водяного опалення. У порівнянні з електричними нагрівачами, він може погасити в одну зиму.

Газові котли можуть бути одноразовими та подвійними. Одноразове опалення, двоконентне опалення та водяне опалення. Також газові котли відрізняються за типом живлення та встановлення.

Дуже важливо правильно визначити необхідну здатність обладнання. Мінуси недостатньої потужності очевидні. Надмірна потужність, крім економічної складової, також небезпечна. У камері згоряння від частого температурних крапель утворюється кислотний конденсат, який може знищити металеві частини котла.

Потужність котла безпосередньо залежить від розміру кімнати. Вам також потрібно зробити корекцію до кліматичних умов, в яких ви живете. Розділіть область нагріваних приміщень до 10, і помножте до коефіцієнта 1.2 1.5 для Московської області, 0,7 0.9 для південних регіонів, 1,5 2 для північних регіонів, і ви отримаєте необхідну потужність. Таким чином, для будинку площею 100 квадратних метрів, розташованих у центральному регіоні, пристрій вимагає потужністю щонайменше 12-15 кВт.

Потужність можна налаштувати. Низькі котли потужністю мають одноступеневу регулювання живлення. Двоступенева коригування оснащені середньою продукцією нагрівання. Високопродуктивні котли оснащені модульованим регулюванням живлення.

У типі монтажу розрізняють стіни та підлоги котлів. Кожен тип установки має свої особливості. Але, незалежно від того, що котел, який ми встановили, потрібно виконати ряд вимог, які встановлені визначені.

Для пристроїв, встановлених на території, вимоги визначаються Snipa 41-01-2003 опалення, вентиляції та кондиціонером, SNIPA 31-01-2003 Будинки житлових та багатокористувацьких систем, SNIPA 42-01-2002 та Інші майбутні документи.

Як встановити газовий котел у квартирі та приватному будинку

Незважаючи на зростаючу популярність твердого палива, основним газом залишається основним енергетичним носієм, який споживається для того, щоб підігнати приміщення. Відповідно, домовласники продовжують придбати газове обладнання. Наступним кроком є ​​встановлення газового котла, виконаного у квартирі або приватному будинку відповідно до регуляторних та технічних вимог. Ми пропонуємо пройти цю процедуру практично, починаючи з вибору опалювального блоку.

Координація та дизайн

Встановлення газового обладнання виконується відповідно до підготовленого проекту. І для її розробки вам потрібно отримати технічні умови встановлення (ТУ), зв’язавшись з відповідними органами влади.

Забороняється здійснювати монтажні роботи, доки відповідний проект не буде узгоджений та затверджений

Власник житла застосовується до місцевої організації, функція якої полягає в тому, щоб забезпечити основний газ для населення. Це gores або obgazaz. Заява вимагає вказати, який споживання газу планується нагрівання, приготування гарячої води, приготування їжі та т.D. Це походить від опалюваної ділянки будинку, необхідність гарячої води і т.D. Розрахунки виконуються відповідно до середніх показників, показаних у SNIP 31-02,. дев’ять.один.3.

Фахівці місцевої організації постачання газу підлягають застосуванню та готують документи про технічні характеристики зв’язку (або вони пишуть мотивовану відмову). Це відбувається з одного тижня до місяця.

Технічні характеристики є дозволами на зв’язок, який одночасно регулює роботу. Несанкціонований (без одержання ТУ) Встановлення газового котельного обладнання заборонено законом.

Проект підключення будинку до центрального газу, схема встановлення обладнання, повинна бути розроблена професіоналами, які мають ліцензію на цей вид роботи. Ви можете звернутися до відділу проекту Горгаза або ОБГАЗ, або використовувати пропозицію ліцензованої комерційної компанії. Другий варіант дорожчий, але проект буде готовий і узгоджений за короткий час.

Клімат

На сьогоднішній день газові котли та колони використовуються скрізь як для опалення води, так і для опалювальних будинків. Для більшості теплопостачання та гарячого водопостачання використовуються окремі одноразові котли або один котёл, котло для непрямого опалення, який створює певні незручності у їх місці. Тому в будинках та квартирах з низьким споживанням гарячої води, установка газових котлів з двома ланцюгами, що поєднує водяне опалення, як для побутових потреб, так і для опалення. Встановлення газових котлів пов’язана з рядом певних труднощів, пов’язаних з стандартами та вимогами до котлів, ніж у процесі їх установки.

Подвійний котельний пристрій

Дизайн двох інтегральних газових котлів схожий на дизайн звичайного одноразового, де газовий пальник нагріває теплообмінник з теплоносіями. Основна відмінність полягає у можливості подвійних ланцюгів, щоб підігріти воду для домашнього опалення та потреб домогосподарств. Це досягається завдяки об’єднаним розміщенням у теплообміннику труб для нагрівання та гарячого водопостачання.

На перший погляд, теплообмінник двоколірного котла є звичайною котушкою з решіткою радіатора. Але необхідно відзначити наступне, котушка подвійного ланцюга найчастіше є комбінацією труб 2 в 1. Всередині основної труби, яка протікає воду для опалення, ще одну, для гарячого водопостачання. Слід зазначити ще один дуже важливий момент. Вода в такому подвійному теплообміннику циркулює в протилежних напрямках у кожному з контурів. Це робиться конкретно, щоб поліпшити теплопередачу, і необхідно враховувати при проектуванні та підключенні системи водопостачання та нагрівання до котла подвійного замикання.

Наявність двох контурів відразу для опалення також вплинуло на кількість з’єднаних труб. На відміну від одного контакту, де було лише три труби, зв’язані та видалення води та один постачальник газу. У котла двох труб п’ять. На схемі, що зображує подвійну ланцюг газового котла, видно наступне (праворуч наліво):

 • Труба з вхідним теплоносіями;
 • Літня труба для гарячого водопостачання;
 • трубка, подача газу;
 • Труба з вихідною гарячою водою для водопостачання;
 • Труба з вихідним теплоносієм для опалення.

Важливий! Перед використанням описаної вище схеми під час підключення власного котла, уважно вивчайте посібник для нього. Можливо, що підключення вашого котла буде зроблено дещо іншим. Наприклад, обидва підводні труби знаходяться з правого боку, і як вихідні зліва.

Варто також відзначити, що сьогодні ви можете знайти двократний газовий котел на ринку як стіна та на відкритому повітрі. На додаток до методу установки, різниця між ними полягає в тому, що зовнішній вигляд вимагає обов’язкової окремої кімнати для окремих приміщень, тоді як стіна може бути встановлена ​​на кухні або в зарезервованому. Де саме і як встановити газові нагрівальні котли, ми дивимося далі.

Норми та вимоги до установки газових котлів

Негайно необхідно застерегти, що лише спеціалізовані організації, які мають дозвіл та ліцензію, можуть займатися установкою та підключенням двоконтурного газового котла. Самостійна установка та зв’язок загрожує досить високими штрафами. Але все-таки певна робота над підготовкою до підключення котла та конструкція необхідних дозволів доведеться виконувати незалежно.

Наступні рекомендації та правила є витяжними з основних нормативних документів, таких як газорозподільні системи SNIP 42-01-2002, а також SNIP II-35-76 Котельні, комплект правил для дизайну автономних систем теплопостачання SP -41-104-2000. У цих нормативних документах це докладно описано, що це можливо, і що не можна зробити при встановленні газового обладнання. Ми розглянемо основні найважливіші вимоги до встановлення газових котлів.

READ  Как делают двухуровневый натяжной потолок

Кімната, де буде встановлена ​​газовий котел, повинен бути не менше 4 м2 з стелями не нижче 2,5 м;

Двері в кімнаті повинна бути не менше 80 см у ширину;

Кімната повинна бути з відкриттям вікна. Розмір вікна розраховується на основі наступних вимог. при 10 м2 площі площею 0,3 м2;

Необхідна високоякісна вентиляція в приміщенні, щоб забезпечити постійне спалювання газу. Площа відкриття повинна бути 8 см2 на 1 кВт живлення котла. Це також застосовується до котлів з закритою камерою згоряння, для якої використовуються коаксіальні димарі, що поєднують функції спалювання та подачі повітря до котла;

Діаметр димоходу вибирається відповідно до потужності самого котла і розраховується спеціальною формулою. Загалом, для опалення вдома, котли від 30 кВт до 40 кВт. Відповідно, встановлені димоходи діаметром 130 мм та 170 мм;

Верхній кінець димоходу повинен виконувати над хребтом даху на 50 см. У випадку, якщо використовується коаксіальний димохід, його вихідний кінець повинен бути з повітряного споживання мінімум на 20 см;

Газопровід у будинку повинен бути виготовлений з металевих труб. Але для підключення котла до шосе, можна використовувати гнучкі гофровані труби;

Котел повинен бути оснащений спеціальною струмом та термічною машиною захисту;

Кімната з котлом повинна бути обладнана газовим аналізатором;

Встановлення газових котлів у підвальних кімнатах дозволяється лише для приватних будинків. Для багатоквартирних будинків, установка газових котлів допускається лише на кухні або в спеціально розробленому під котельними;

Кожен котел повинен бути обладнаний лічильником газу;

Приміщення обов’язково наявність трубопроводу холодної води;

В приміщенні, де буде встановлений котел, стіни повинні бути вирівняні та оштукатурі;

Котли не можуть бути встановлені на розгортних поверхнях, у коридорах, у ванній кімнаті, у гуртожитку, на балконі, в приміщенні без вікон та вікон, в підвалах житлових будинків;

Котл повинен бути розміщений на відстані не менше 15 см від стіни. З верхнього краю димоходу до стелі повинна бути не менше 20 см. Зовнішня частина димоходу повинна виконувати з стіни будинку на 30 см. Висота установки встановленого котла повинна становити 0,8 1 м від підлоги, а між стіною та котлом необхідно розмістити теплоізоляційну панель.

Важливий! Якщо котел подвійного замикання з закритою камерою згоряння, то наявність вікон у приміщенні не є необхідною.

Спостерігаючи ці прості правила, можна легко отримати дозвіл на встановлення подвійного ланцюгового котла вдома. Звичайно, не буде більш докладно ознайомитись із Snip, оскільки вищезгадані правила є поширеними, а можливі певні обмеження для кожного конкретного випадку.

Координація установки в владі

При встановленні двома вбивцями, дотримання, щоб снясти лише невелику частину клопоту, з яким ви повинні зіткнутися. Найбільш часом буде потрібно отримати необхідні дозволи та координацію установки. Щоб отримати дозвіл, виконайте такі дії:

Щоб підключити приватний будинок або квартиру до постачання міського газу, потрібно отримати технічні характеристики для підключення. Для цього, напишіть заяву в міському газовій службі. Заява обов’язково повинна вказати передбачувану кількість споживаної газу на годину. Задоволення Вашої заявки залишить від 1 до 2 тижнів. Після чого вам буде надано технічні умови установки.

Отримавши технічні характеристики, необхідно розробити проект постачання газу. По суті, це схема установки котла, газопроводів та точок зв’язку. У приватному будинку це також включає схему макету газових комунікацій для сюжету. Проект розробляється в спеціалізованому бюро дизайнерських інженерів з ліцензією для проектування газових комунікацій. Контакти Компанії, що виконують дизайн, можуть легко знайти в GorGhause.

Після створення та вдосконалення проекту він відправляється на Gores або іншу компетентну службу (Rygaz, Obgaz, Mingaz). Затвердження проекту може знадобитися від 1 тижня до 3 місяців. Термін координації залежить від складності самого проекту. Разом з проектом також необхідно подати ряд пов’язаних документів:

 • Типи котла;
 • інструкції для його роботи;
 • сертифікат відповідності технічним та санітарним вимогам;
 • Висновки досвіду щодо відповідності котла всіма необхідними вимогами.

Ці документи надходять з котла від виробника, тому важливо перевірити їх доступність при покупці котла.

Звичайно, можливий варіант відхилення проекту. У цьому випадку ви повинні отримати офіційний документ з невдачею та причинами відмови, а також переліку редагування для проекту. Після внесення редагування та повторного подання до схвалення, ви отримаєте дозвіл на встановлення котла.

Встановлення газового котла з двома ланцюгами

Вирішення з місцем встановлення двокорожного газового котла, а також підсумовуючи всі комунікації від DHW (гаряче водопостачання), а нагрівання можна запустити самого котла. Необхідно негайно зробити застереження, що незалежність від того, чи буде ця стінка або зовнішня котел, для її установки та обв’язування, однакові матеріали та компоненти будуть потрібні. Нижче наведено загальний список того, що буде потрібно для надійної роботи:

 • шарові крани;
 • грубого фільтра;
 • магнітний фільтр;
 • сітчатий фільтр;
 • газовий фільтр;
 • Знаки;
 • гнучкий гофрований шланг;
 • манометр;
 • термостат;
 • коаксіальний димар;
 • Безпечний клапан для 3 бар.

Важливий! Кількість та обладнання пов’язаних матеріалів залежать від схеми з’єднання газового котла.

Мідна газ двоконтурна стінка встановлюється практично у будь-якій кімнаті, дозволеному для нього. Його установка може бути виконана самостійно, але безпосередньо з’єднувальне газове обладнання виконується фахівцем, який має відповідний сертифікат для виконання цього виду роботи. Самоз’єднувальний котел тягне за собою штрафи.

Підключення двостороннього газового котла починається з підготовки простору для її установки. Перш за все це стосується постачання труб для гарячої води та опалення, а також підготовку отворів для димоходу та стінної оболонки з вогнетривким матеріалом. Як тільки все готово, запустіть установку котла:

Перший крок буде промивати систему трубної труби котла, щоб усунути можливі частинки бруду з системи, яка може туди під час котла на заводі. Після цього ми плануємо пробки на них раніше.

Настінний котел прикріплений до спеціальних дощок, що входять до комплекту. Висота установки стінового котла повинна бути 0,8 1 м від підлоги. Ми жалюють у стіні отвору під дошкою і фіксують їх проти стіни самолюбними. Для надійності замість самонарізуючих гвинтів, ви можете використовувати якорі.

Важливий! Потрібно дотримуватися горизонту встановлених плат. Це залежить від правильного розміщення самого котла. Найменша косою може призвести до швидкого відмови системи опалення котла.

Встановіть котел на кріплення. Перевірте, скільки це коштує. При необхідності, правильно і виправити.

Ми знаходимо вхідні труби і прикріплюємо до них перші кульові клапани, а потім фільтри для грубого або дрібного очищення води. Це дозволить, якщо це необхідно, перекривайте всю систему для прання та очищення фільтрів.

Далі підключіть кульові клапани біля входу та виведення. Це обов’язково, оскільки це багато в чому полегшує технічне обслуговування та ремонт котлів, кадрів та систем опалення.

Наступним кроком буде встановлення знаків. Вони підключать котел з трубами з DHW для опалення.

Важливий! Газ, що постачається трубний котел не торкається. Встановлення лічильника, клапанів, а також його зв’язку та обнімання спеціаліста з газової компанії, що має дозвіл на виконання такого роду роботи.

Перейти до підключення системи опалення. Якщо ви підключені до котла до старої системи, спочатку потрібно кілька разів, щоб усунути шкалу та солі з неї.

Підключіть SGON з підвіскою, що подається до котла. При необхідності циркуляційний насос може бути встановлений між sgon і трубою.

READ  Ніж ви можете намалювати підкладку в білому

Важливий! Переконайтеся, що стрілки на кранах, CIGRANDS та фільтрах були показані у напрямку руху води від системи до котла.

Процедура електричного з’єднання Повне з’єднання вихідної труби з котла до системи опалення. У той же час спостерігає напрямок руху води на фітингів, відповідав реальним.

Підключіть GVS. Всі роботи, по суті, ідентичні зв’язку нагрівання, з тією різницею, що замість грубого фільтра встановлюється тонкий фільтр чищення або магнітний фільтр.

Ми прикріплюємо димохід до котла. Для цього труба димоходу, отримана раніше підготовленою дірою, а потім через коліно з’єднується з димохідним прикріпленням у теляті.

 • Труба повинна бути виготовлена ​​з кислотного середовища;
 • Димохід відображається над ковзанами будинку;
 • У димоході, вилупник для чищення повинен бути встановлений;
 • Сама димохід повинна складатися не більше трьох колін;
 • Частини димоходу з котла до виходу на вулицю не повинні перевищувати 25 см.

А, як описано газо-бентон-закручену прокладку. Основні відмінності в установці зовнішнього котла є вивантаження спеціальної кімнати під котлом, де захист пожеж розміщується на підлозі та стінах. Крім того, сам котел не прикріплений до стіни на дужках, і найчастіше фіксується на підлозі.

Після завершення встановлення котла подвійного замикання він залишається чекати, коли він підключений до газової труби і буде запущений. Цей етап установки котла виконує спеціаліст з газової компанії. Слід зазначити, що якщо ви раніше ніколи не виконували таку роботу, то краще подати заявку на допомогу майстрам. Звичайно, вся робота буде коштувати копійки, але безпека та надійність зв’язку котла також будуть порядок вищою.

Розподіл димових газів

Канали та труби, призначені для видалення продуктів згоряння газу, повинні забезпечити нормальний режим горіння в котлі Firebox. У зв’язку з цим:

 • Поперечний переріз димохідного каналу не повинен бути меншим, ніж розмір сполучної труби котла;
 • Допускається зменшення площі поперечного перерізу димоходу, якщо конструкція опалювального блоку забезпечує примусове видалення продуктів згоряння та подачі повітря;
 • Канали можуть бути розташовані всередині стін капіталу та перегородки відповідної товщини або до них;
 • Матеріал для виготовлення димоходів повинен бути нехкравом і неможливим активним корозію;
 • Дизайн димоходу повинен забезпечити наявність спеціального люка для очищення каналу з сажі та пристрою для зливу отриманого конденсату;
 • Висота димоходу вище, ніж хребет даху або лінії під кутом 15 ° при видаленні його.

Всі прикладені з’єднання зроблені з герметичними та виключаючи не тільки вихід продуктів згоряння в кімнату, але й можливість повітряного сидіння та зменшення тяги.

Вимоги до димоходу та забезпечення повітряного обміну

Нинішні норми установки газових котлів у приватних будинках є ряд вимог до організації нормального повітряного обміну в котельні. Зокрема, слід керуватися правилом, згідно з яким встановлена ​​система вентиляції повинна забезпечити тричесне повітряне оновлення в кімнаті за одну годину.

Якщо норми вентиляційних механізмів нехтують, або встановити недостатньо продуктивну систему, правильна робота котла буде неможливим через відсутність кисню. Приплив свіжого повітря необхідний для приготування паливної паливної суміші, і через відсутність, котел не буде працювати стабільно. Крім того, недостатній біржовий обмін викличить кластер у вуглецю чорної котельні, яка смертельно небезпечна для людини!

Наприклад, розглянемо недержавний газовий котел з номінальною тепловою потужністю в 23 кВт. За словами виробників виробників, сучасні моделі з такою продуктивністю спалюються за одну годину близько 2-2,5 м 3 газу. Так що цей об’єм повністю спалений, в котлі слід зробити протягом тієї ж години, щонайменше, 30 м 3 свіжого повітря. Якщо це менше, газ не буде повністю спалений, що негативно вплине на економіку системи опалення приватного будинку. Для інших модифікацій, швидкість надходження свіжого повітря, як правило, вказується в технічних характеристиках та сухого газового обладнання документації.

Вентиляційна система постачання та витяжки завжди встановлюється в котельні з газовим котлом, що забезпечує не тільки подачу свіжого повітря, але також примусове видалення монооксиду вуглецю у разі порушення нормального функціонування димоходу. Канал TRIM найкраще обладнаний з протилежної сторони котла, біля вхідних дверей. Для максимальної ефективності вона повинна бути розташована якомога нижче.

Схема вентиляції котлів.

Область вентиляційного каналу розраховується на основі того, звідки походить свіже повітря. Якщо він поставляється безпосередньо з вулиці, поперечний переріз каналу повинен бути 8 см 2 для кожної кВт теплової потужності котла. Наприклад, для котла 30 кВт, зона вентиляційного каналу повинна бути не менше 240 см 2 (це квадрат з боку приблизно 15 см довжиною).

Якщо повітряна огорожа здійснюється з сусідньої кімнати, розділ каналу постачання збільшується до 30 см 2 за кВт теплової енергії котла (у нашому прикладі це 900 см 2. Що відповідає квадрату з сторонами 30 см). Це для останньої причини, що рекомендується організувати приплив свіжого повітря з вулиці.

Котел рекомендується оснащуватися в тісній близькості до труби димоходу. Газові котли, що мають закриту камеру згоряння, обладнані коаксіальним димоком. Коаксіальний димар складається з двох труб різних діаметрів, які вставляються в другий.

Коаксіальний димар.

Таким чином, котел може здійснювати кисень для кисню від однієї труби та виведення продуктів згоряння через другий. Ця конструктивна функція дозволяє використовувати такі котли без організації додаткової вентиляції.

Горизонтальний коаксіальний димар.

Коаксіальний димар вертикальний тип.

Для котлів з відкритою камерою згоряння потрібна звичайна (традиційна) димохід. Для таких котлів, наявність вентиляції постачання.

Традиційний пристрій димоходу:

Є багато способів покращити таку димохід:

Поперечний переріз каналу під трубою димоходу повинен відповідати діаметру виходу на котло. Це значення можна знайти в технічному описі придбаної моделі котла. На ряд, слід мати на увазі, що для котлів з відкритою камерою згоряння та тепловою потужністю до 30 кВт, діаметр повинен бути не менше 13 см, а для 40 кіловат – 17 см.

На шляху від котла до стіни, трубка димоходу повинна мати як кілька кривих і поворотів (але не більше 3). Найкраще, якщо вони в кімнаті не будуть зовсім. Для цього багато сучасних газових котлів забезпечують для двох випускних отворів – одна вершина, друга від задньої сторони.

Трубка димоходу повинна бути виготовлена ​​з нержавіючої або карбонізової листової сталі. Використання азбестової труби також дозволяється, однак, з її початку до виходу котла повинна бути мінімальна відстань 50 см. Безпосередньо до котла підключення така труба суворо заборонена.

Існує також ряд вимог щодо розташування труби димоходу за межами приватного будинку:

 • Над дахом без скейт, труба повинна зростати на 0,5 м.
 • Різання на схилі на відстані 1,5 м. Від ковзаної трубки слід піднятися на 0,5 м. від Skad.
 • Якщо з аналогічною конфігурацією труба видаляється з ковзанів на відстань від 1,5 м. До 3 м, то його верхня шматочка не повинна бути нижчою, ніж рівень скейт.
 • Якщо труба потрапляє в ковзанок на 3 метри від ковзанка, то його верхній розріз повинен бути не нижчим, ніж умовна лінія, витрачена на верхню частину даху під кутом 10 ° відносно горизонту.

Основні види газових котлів

Виробники газового обладнання пропонують клієнтам різноманітні види опалювальних котлів, що працюють на синьому паливі. Вони призначені для нагрівання будь-якої області, а за типом установки діляться на зовнішню та стіну.

Першим з них є потужними, надійними та довговічними “флагманними моделями”, призначеними для установки в будинках з станцією метро вище середнього. Загальний недолік таких моделей є лише одним – для них доведеться обладнати окрему кімнату.

READ  Чи можна закріпити плитку на ДСП

Настінні газові котли служать відмінним альтернативним варіантом для невеликого приватного будинку: їм не потрібна окрема кімната – такі пристрої є компактними та універсальними. Крім того, їх установка не накладає підвищених умов для несучої здатності стінки – лише шар негорючого матеріалу між котлом та основою.

Правила для розташування котла в окремому будинку

Основні переваги, що індивідуальна котельня підвищена надійність, високий ступінь шумоізоляції та використання вільного місця для інших потреб.

Мінуси сміливо отримують збільшення витрат, а також оплату за встановлення системи опалення шляхом розтягування додаткової теплоізоляційної труби.

Вимоги Snip до розташування котельної

Подібні дії пов’язані з відповідними стандартами безпеки:

 • наявність окремої основної основи;
 • бетоновані підлоги для встановлення газового обладнання;
 • виконання механічної вентиляції, що забезпечує триденний повітряний обмін на годину;
 • Необхідно забезпечити норми щодо площі котельної;
 • Одна кімната передбачає встановлення лише двох пристроїв для опалення та не більше;
 • Відкриття відкритих дверей.

Умови побутових стандартів та правил до відокремленої котельної кімнати:

 • Стіни та підлоги виготовлені з вогнетривкої сировини;
 • Вікно з Fraumga, щоб забезпечити денне світло та термінову вентиляцію, розмір відкриття вікна повинен відповідати на наступні розрахунки приміщення (0,03 м 2 на 1 м 3);
 • Наявність димоходу (без нього не може зробити розміщену на настінному пристрої з місткістю менше 30 кВт), у цьому випадку це означало висновок коаксіальної трубки через стіну.
 • На додаток до всього, котла потребує каналізації каналізаційної труби, призначеної для зливу води з системи.

Для всіх одиночних та подвійних газових котлів ті ж самі встановлення працюють у житлових районах:

Окремо, кімната, в якій встановлений котел (плита, котельня) повинна бути не менше 4 кВ. М. квадрат, з вільною кількістю щонайменше 8 кубічних. м, з висотою стелі щонайменше 2.5 М.

Печі повинна бути завершена негорючими матеріалами, забороняється встановлювати підвісні стелі, підняв підлогу та наявність будь-яких ніш, в яких газ може накопичувати або горіти продукти.

У обмотці, повинно бути відкрите вікно. Ширина дверей повинна бути не менше 80 см.

У обмотці необхідно забезпечити повітряний потік через не закриваючий вентиляційний канал з площею поперечного перерізу щонайменше 8 кВ. SM за 1 кВт газового котла.

Вихлопні гази з котла повинні йти до спеціальної димоходу (правильний газ – але все більше і більше звик до терміну димоходу).

Використання вентиляційних каналів як газів є неприйнятним, оскільки небезпечний вихлоп котла потрапляє в інші приміщення, або квартири.

Трубка димоходу повинна бути вертикальною і піднятою над хребтом даху будинку, або вище найвищої точки плоского даху не менше 1 м.

Газовий канал у межах палива не повинен перевищувати 3 м, і не повинен мати більше трьох точок (кутів) обертання.

Газовий канал повинен бути виготовлений з термо- та хімічно стійких матеріалів. Встановлення азбесту або цементних труб допустимо на відстані більше 5 м на точку сушіння газу печі.

При виборі матеріалів варто пам’ятати, що при спалюванні газу може утворювати хімічно агресивні речовини, включаючи кислоти. Ми також рекомендуємо виконувати високоякісну теплоізоляцію газової установки протягом усього світу.

Варто також відзначити, що для котлів з закритою камерою згоряння, об’єм покривної кімнати не нормується, але необхідна площа та висота залишається вищезгаданим (щонайменше 4 кВ. М і 2.5 м висота).

Часто рекомендується встановлювати потокові газові водонагрівачі (динаміки), або подвійні котли на кухні. Це заощадить на укладання комунікацій і збільшить економічну ефективність системи DHW. Але з цим варіантом слід дотримуватися наступних правил:

Висота розміщення котла (з підлоги до нижньої сопла) становить щонайменше 80 см, а не нижче, ніж промивання змішувача.

Під котлом слід розмістити лічильник квадратного сталевого листа. Простір повинен бути вільним.

На кухні не повинно бути просторів, в яких продукти згоряння можуть накопичуватись, або газ.

Для установки газового газового котла є додаткові вимоги:

Котел повинен стояти на бетонному або цегляному піддоні.

Піддон під котлом підлоги повинен мати на борту принаймні 0,5 м.

Для середнього або малого особняка, оптимальне рішення буде стінним котлом. Печі не повинна бути поміщена в будинок, або на другому поверсі. Це може бути розширенням, або негорючий хмум на горищі. До першого варіанту здійснення, інспекційні приклади будуть ще менш потенційними специфікаціями.

Загальні вимоги до системи опалення

Під час розробки проекту газифікації та підключення газового котла, слід дотримуватися наступних характеристик системи опалення.

Система опалення повинна проходити тиск під тиском 1,8 банкомату.

5 валових монтажних помилок газовий котел з великими наслідками

У найвищій точці системи слід розміщувати розширювальний бак і повітряний клапан.

Кут нахилу горизонтальних ділянок нагрівальних труб повинен бути позитивним кутом нахилу, але не більше 5 мм на 1 Mongor Meter.

Мідь джерело живлення

Відповідно до правил, для котлів, потрібна окрема лінія електропроводки для 20 ампер, хоча автоматизація всіх сучасних котлів споживає мінімум електроенергії.

Більшість смарт-котлів, коли живлення вимикається, автоматично переходить у мінімальний режим опалення.

Для автономізації котла протягом періоду де-енергозабезпечення до 1-2 днів, для 1-1 буде досить стандартні UPS.5 кВт (безперебійне джерело живлення).

Для електрокотарів існують окремі вимоги до системи живлення, яка залежить від потужності котла.

Газова труба

Перші п’ять метрів газу слід виконувати з термостійкого металу, після чого можна використовувати інші стійкі до температури та хімічної експозиції.

Відповідно до стандартів СЕ у житлових приміщеннях, використання азбестосодержащих матеріалів заборонено.

Простий таблиця показує, як вибрати димохід (газовий проток), варто додати, що внутрішній діаметр газової установки не повинен бути меншим, ніж виходом котла, а не менше 110 мм.

Встановлення газового котла

Газовий котел повинен бути встановлений демонстрацією будь-якої з стін, тому встановіть котел у ніші, або повторіть монт. Інші правила вже обговорювалися вище.

Після монтажу котла на місці, він підключений до мереж: електрика, водопостачання та газ, останній раз. З’єднання газової труби повинна бути зроблена спеціалістом профілю.

Підключення електриків та води можна виконати незалежно. Основне правило ретельно дотримуйтесь інструкцій, що поставляються з котлом.

Для всіх газових котлів існують наступні умови підключення:

Система опалення забороняється вилити дистильовану воду, алкоголь або звичайне антифриз. Теплообмінники побудовані при розрахунку звичайної чистої води та використання інших циркулюючих рідин призведе до розбиття, за винятком рідин, які пропонується виробник котла.

Якщо система все ще була антифриз, вся система опалення повинна бути промита водою принаймні двічі. Суміш води та антифризу в теплообміннику є вибухонебезпечним.

Вода та гази в теплообміннику котла повинні бути в контрмовому, інакше він може вибухнути, незалежно від системи безпеки. Дуже важливо максимально ретельно підключити труби з гарячою та холодною водою.

За найнижчими точками системи повинні бути розміщені грубі фільтри. Вони не тільки допоможуть розширювати ресурс теплообмінника, але й роль дренажного клапана при очищенні системи від застійної води на початку та закінчення опалювального сезону.

Технічний прогрес на місці не варто, і це стосується газових котлів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS