Статті

Підключення газового котла до системи опалення

Table of Contents

Газові котли, що зв’язують схеми

Схема відрізняється від одного з’єднувальних та двома тисними котлами.

Одноразовий

Такий пристрій має один теплообмінник, який використовується для нагрівання теплоносія.

З нею неможливо приготувати воду для гарячого водопостачання (побутові потреби). Вони призначені лише для опалення житлових приміщень.

Агрегати відрізняються на стіні та підлозі за принципом встановлення. Різниця лежить у владі.

По-перше, це обмежена до 100 кВт, для ліміту зовнішнього вигляду практично не існує.

Неприємний

Важливий! Обов’язково бути розрив між пристроєм і стіною від 30 до 50 см.

 • Перевірка наявності тяги в виході з блоку здійснюється перед з’єднанням з димовою. Діаметр впуску повинен відповідати діаметру труби в димоході. З’єднання повинні бути герметичними.
 • Щоб запобігти перерві теплообмінника на сопла котла, встановлюється пом’якшення води.
 • Перед підключенням до системи опалення сукупність потрібна.
 • За допомогою гнучкого шлангу та паронічних подушок він підключений до газового шосе.

Діаграма підключення однієї монтажної стінної котла до системи опалення з циркуляційним насосом та водонагрівачем.

На відкритому повітрі

 • Встановлення пристрою відбувається на спеціально підготовленому та очищеному місці.
 • Здійснено отвір для димоходу (якщо немає), а збіг діаметрів обох виходів (як димарі, так і димохід).
 • Встановлений фільтр пом’якшення води.
 • Котел приєднується до системи опалення та газового шосе.

Увага! Через можливу небезпеку роботи, підключення стінних та підлоги до газового шосе рекомендується стягувати спеціалістом.

Герметичність сполук актуальна для обох типів пристроїв.

Подвійна ланцюга

Пристрої подвійного замикання відрізняються присутністю 2 магістралей. Друга риболовна лінія призначена для водного опалення для побутових потреб, що дозволяє відмовитися від використання котла.

Неприємний

Діаграма з’єднання з настінними котлами не дуже відрізняється від одного контакту. Однак вже є з’єднання з чотирьох (і не двох) форсунок, пара, яка бере участь для нагрівання води на дотику.

Схема з’єднання, газові стінові мідні ремені

Діаграма підключення стінного подвійного ланцюгового котла системи опалення для приватного двоповерхового будинку.

На відкритому повітрі

Підключення зовнішньої подвійної схеми подібний до одного контакту, знову ж таки, з урахуванням присутності та підключення другої пари форсунок.

Підготовка кімнати

У випадку встановлення та з’єднання котла з відкритою камерою згоряння, розетка строго є обов’язковою.

Ми розглянули процес підключення подвійного замикання турбонаддуву. Але вам потрібно звернути увагу на приміщення, в яких встановлено обладнання. Якщо ми розглянемо схему газової котла такого типу, ми знайдемо в ньому закриту систему згоряння. Техніка приймає повітря для його горіння зовні, а в додаткових дозінах не потребує (теоретично). Насправді, газові послуги можуть подавати заяви щодо її відсутності. Якщо котел встановлений на кухні, вихлоп можна зробити як розширення.

Якщо ви встановлюєте та підключите газовий котел підлоги, то бажано вибрати окрему котельні для цієї машини. Ось обов’язково, виховалка зроблена, встановлюється газовий аналізатор, вирізати вікно. Але тут не потрібно встановлювати пожежну сигналізацію. Без виконання цих вимог до переходу на опалення не буде працювати.

Як правильно підключити газовий котел

Коли виникає питання щодо такої теми, як “підключення газового котла”, стає зрозуміло, що існує достатньо велика кількість різних варіантів, в яких не тільки не тільки сам опалювальний котел, а також інші пристрої. Отже, котёл придбаний, ізоляція труби зібрана, вона залишається лише для встановлення газового котла та його з’єднання.

Почнемо з установки. Перш за все, необхідно звернути увагу на який котел ви придбали з точки зору його розміру та розмірів. Якщо ваш будинок є великим і багатоповерховим, то це необхідно для цього зовнішнього вигляду, потужного та надійного. Якщо будинок невеликий, то дизайн стінки є оптимальним рішенням. В обох варіантах процес встановлення відбувається по-різному.

Старовинні моделі

З дна газового подвійного ланцюгового котла, є 5 фітингів з зовнішніми нитками, призначеними для вкладення наступних автомобільних доріг (зліва направо):

 • Подайте теплоносійну теплоносія в систему опалення.
 • Вихід гарячої води до споживачів (ванна кімната, кухня тощо).
 • У середині є газова труба.

Розташування форсунок на всіх підвісних одиницях однаково. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб знати причину встановлення арматури в цьому порядку, ми пропонуємо переглянути відео про принцип роботи генератора тепла з двома ланцюгами:

Важлива нотатка. П’ять відділень – не ознака котла з двома контурами. Виробники водонагрівачів часто поставляють одноразові теплогенератори з додатковими насадками для підключення котла непрямого нагрівання, розміщені таким же чином.

Для підключення газової одиниці до автомагістралей теплопостачання та енергетичної сітки приватного будинку готуйте наступний набір продуктів та матеріалів:

 • Крани кульки з американським американським розміром ½ дюйма – 3 шт.;
 • Те саме, діаметр ¾ “- 4 шт.;
 • Рети фільтру для води та теплоносія (це – грязь) – 2 шт.;
 • Газовий фільтр;
 • Розширювальний танк;
 • Трубопровідна арматура – трійники та коліна;
 • Кабель електричний три основний бренд VVI поперечний розріз 2.5 мм²;
 • Перемикач автоматичний двополюсний номінал 20 підсилювача.

Цей список рекомендується для настінних котлів найбіднішого обладнання, оснащеного відкритою камерою згоряння. Продукти середньої та найвищої цінової категорії, які є міні-котельні, обладнані приватним газовим фільтром та розширювальним баком.

Рекомендується порівняти розміри стандартного контейнера теплогенератора з кількістю теплоносія в системі опалення, керуючись нашою інструкцією. У ситуації, коли трубопровідна мережа занадто велика, і том танк недостатній, потрібно встановити додатковий мембранний бак.

Діаграма з’єднання до системи опалення

Насправді, зв’язування двоконетного нагрівача не представляє проблем, є лише пара нюансів, які ми розглянемо далі. Потрібно зрозуміти одне: газовий котел – надійний продукт у роботі, протягом усього періоду експлуатації він навряд чи буде видалений та відключений для ремонту. Такі ситуації відбуваються 1-2 рази під час терміну служби.

Для його очищення необхідний запобіжний клапан перед фільтром на зворотному напрямку до нагрівання, не зливаючи теплоносія

Отже, висновок: перекриваючі крани розміщуються, перш за все, для підтримки системи опалення. Відрізаний і демонтаж тепла генератор навряд чи матиме.

Вищезазначена схема з’єднання з двома ланцюгами стінного котла, яка виникає в кожному технічному паспорті на продукті. Ми розширили це, з зображенням проводів та можливих споживачів. Зосередження уваги на схемі, виконуючи обв’язування, з урахуванням рекомендацій:

 • Крани діаметром ½ дюйма (DN15) покласти на газові арматури, холодну та гарячу воду.
 • Клапани розміром ¾ “(DN20) гора для теплоносійних труб. Третій кран призначений для системи спорожнення/заправки.
 • Арматура закручена американською.
 • Грязь при вході з системи водопостачання та теплової мережі, встановлюйте в горизонтальному положенні “ніс” вниз, тому це зручніше чистити.
 • Зовнішній розширювальний бак приєднується до зворотного трубопроводу, використовуючи додаткові фітинги для різання та спорожнення контейнера, як показано на діаграмі.
 • Сливова труба з краном у найнижчій точці системи.

Порада. Упаковка та загвинчування клапанів до монтажників набагато зручніше, перш ніж висять котёл на стіні. Якщо обертання перешкоджає “метеликах” або ручках, зніміть їх, відкручуючи гайку на стрижці. Газовий клапан встановлюється через діелектричну прокладку.

Дві пари клапанів на труб теплопостачання дозволяють видалити теплогенератор і не об’єднуватися антифризом

Домовласники, які зосереджуються в систему, не замерзаюча теплоносія та бажаючи бути стриманими, рекомендується альтернативний дизайн подвійного нагрівача. Через пару кранів, встановлених на корму та повернення, ви можете розібрати котел і підтримувати систему без зливання антифризу.

READ  Реставрация паркета до и после

Схема актуальна для двох або триповерхових з водою з теплими підлогами та мережею радіатора, де ви не можете обійтися без додаткового розширювального бака. Більше сутності питання покаже наш експерт Володимира Сухорукова у підручнику

Приєднання до будинку електроенергії

Вимоги до зв’язку електроенергії досить прості – потрібні лінії захисту у вигляді автоматичного вимикача та заземлення. Якщо у підлозі немає потужного обладнання, наприклад, електрокотель, то не потрібно проводити окремий кабель до розсилки щита. Коротко вичерпуються вимоги:

 • Перемикач розташований у безпечному місці, де вода не падає або теплоносія у разі прориву.
 • Наявність дроту, підключеного до зовнішнього контуру, повинна бути. Якщо шнур у Kittel Kit не має третього ядра, підключіть провідник до сталевого корпусу теплогенератора.
 • Не дозволяється використовувати металеві труби опалення та водопостачання як агентів нагрівання.
 • Кабель живлення в захисному гофрованому рукаві.

Для довідки. Європейські монетні бойлери чутливі до правильних фазових з’єднань. Якщо ви плутаєте нульову та фазовий дріт, то електронний блок керування не запустить котла.

У районах з нестійкою мережевою напругою, пристрій краще організований через стабілізатор, що захищає електроніку від вигорання. Часті перерви потужності – причина для придбання та поставити блок безперервного харчування, інакше, коли ви вимикаєте, ризикуєте залишатися без тепла.

Етапи роботи

Котел придбаний, система опалення встановлюється, узагальнено постачання газу до будинку. Найбільш важливим і складним етапом залишається – система складання. Це відповідальна робота і на тому, як правильно буде реалізовано не тільки комфорт, а й безпеку життя в будинку.

Тим не менш, якщо добре підготувати, зрозумійте всі вимоги до безпеки та правил встановлення, це може бути виконане з вашими руками. Весь процес можна розділити на кілька етапів, це:

Порада! Вибір опції установки залежить від типу котла, правил вибору місця та кріплення для підлоги та настінного блоку дещо інше.

 • Підключення до системи опалення води. Буде необхідно підключити прямі та зворотні гілки системи циркуляції охолоджувача. Робота не є найважчим, але на якість сполук потрібно звернути увагу на.
 • Приєднання до водопостачання. Ця монтажна стадія необхідна, якщо підключено газовий котел подвійного замикання.

Порада! Для комфортного розміщення в приватному будинку, багато хто вибирає з двома схеми моделей опалювальних агрегатів. Ці моделі можуть забезпечити безперервну гарячу воду.

 • Приєднання до підйому газу. Це, мабуть, найбільш відповідальна частина роботи, найменша недбалість може призвести до витоків газу, і це надзвичайно небезпечно.
 • Стадія введення в експлуатацію. Перш ніж запустити систему, ви повинні перевірити надійність всіх з’єднань.

Порада! Як правило, перший запуск системи опалення в приватному будинку здійснюється за наявності представників наглядових органів. Якщо не виявлено жодних недоліків, власник об’єкта отримає дозвіл на використання інженерних комунікацій.

Розглянемо, як працює на кожному з наступних етапів. Перед початком роботи потрібно придбати всі необхідні компоненти та матеріали, зберігаючи необхідні інструменти, щоб у процесі роботи не потрібно відволікатися на дрібниці.

Порада! Для монтажу системи опалення важливо використовувати лише якісні матеріали. Це гарантує надійність та тривалий термін служби.

Клімат

Газовий котел, куплений, підключений до газового шосе, опалення монтується, найголовніше, щоб зібрати все це в єдину систему. З’єднання газового котла не є таким простою завдань, і це навіть не те, що газовий котел є високотехнологічним обладнанням, і що найголовніше, небезпечне обладнання є основною проблемою, що лежить в іншому: занадто багато різних варіантів і з’єднання схеми. Метод, установка та зв’язок автомобільних доріг залежать від індивідуальних умов. Тому настійно рекомендується, щоб зв’язок, запуск та введення в експлуатацію газового котла виконував уповноважену службу. Крім того, незалежне з’єднання котла призводить до скасування гарантійних зобов’язань виробника. Але є різні ситуації, тому в цій статті ми скажемо основні універсальні моменти з’єднувальних газових котлів. І ви відзначаєте, що інструкція для вашого котла є більш пріоритетним, ніж будь-яка стаття в Інтернеті.

Схема з’єднання газового котла

Є кілька схем зв’язку газового котла. Що з них, залежить від того, як система опалення відкрита або закрита, теплоносія в ній рухається шляхом сили тяжіння або використання насоса, має одну високотемпературну схему радіатора або декілька контурів, серед яких є низькотемпературна тепла підлога. Також важливо, то тип котла являє собою одну схему або подвійну контур, з відкритою камерою згоряння або закритою, конвекцією або конденсацією.

Підключення одного монтажу газового котла

Один з’єднувальний котел обладнаний лише одним теплообмінником, який зігріває воду для одного контуру. Спочатку такі котли були використані виключно для нагрівання приміщень, і успішно можна використовувати для гарячої води, додавши непрямого опалювального котла до схеми. Одноразові котли знаходяться в стіні та виступу на відкритому повітрі, в яких вона залежить від виробленої потужності. Одномісні котли підлоги є більш потужними та важкими, ніж подвійна схема, вони можуть бути використані для опалення великого заміського будинку та надання домашньої гарячої води.

Особливістю підключення одного монтажного котла полягає в тому, що тільки дві труби з теплоносіями можуть бути підключені до нього на одному, він буде входити в котёл для нагрівання, а на іншому вийти з нього нагрівається.

Схема підключення одноразового газового котла для нагрівання.

У вищезгаданій версії охолоджувач буде циркулювати через систему опалення вдома і повернутися до котла для Донагрева. Безпечний клапан та резервуар для розширення необхідні для вичерпання надмірного тиску з системи.

Діаграма підключення одноразового газового котла для опалення та котла непрямого опалення.

Ця схема представляє найпростіший спосіб підключення до котла непрямого нагрівання через тристоронній клапан.

Непрямий опалювальний котел є термічно ізольованим контейнером, в якому вода розташована для санітарних потреб. Саме ця вода, яку нам потрібно підігріти. Для цього, всередині котла, вбудований спіральний теплообмінник, згідно з якою гарячою водою теплоносія.

У цій схемі, опалення води для DHW (гаряче водопостачання) є пріоритетом. Коли датчик працює на котлі, то вода охолоджувалася, тривожний клапан спрацьовує, і весь теплоносій, що нагрівається в котлі, кидається в котло. Там він дає свою теплову воду і повертається до кафенеля для діагнов. Котел котла циркуляції буде продовжувати, доки вода всередині котла нагрівається до бажаної температури. Після цього тривожний клапан викликається тристоронній клапан, а теплоносія з котла кидається в систему опалення та буде циркулювати відповідно до котла котла до котла, поки водяний котел не охолоне.

Весь час, а вода нагрівається в котлі, система опалення не циркує теплоносій. Скільки часу нагрівання котла, безпосередньо залежить від його контейнера. Наприклад, 200-літровий котел (для великої родини), наповнений холодною водою нагрівається протягом 6 годин. Але Донагрев Цей котел займе 40 50 хвилин. Нагрівання меншого котла, наприклад, 80 літрів займає лише 10 20 хвилин. Цей час не впливає на загальну температуру в будинку, в такому короткий період, він не має часу охолонути.

Підключення двостороннього газового котла

Котл подвійного замикання відрізняється від одного контактного факту, що він має два теплообмінники: одна основна, нагрівальна вода для опалення, а друга додаткова, нагріває воду для гарячого водопостачання. Найчастіше такі котли є високотехнологічною котельною, в якій все передбачено і автоматизовані, і є стіна.

Зверніть увагу на фотографію, на якій зображуються нутрощі з двокірного котла. 5 Труби підключені до нього (праворуч): 1 труба з теплоносіями з системи опалення, яка йде до Донагрева, 2 труби з холодною водою, яка йде до теплообмінника, щоб нагріти воду для DHW, 3 газової труби, 4 Гаряча водна труба для DHW, 5 труба з гарячим теплоносієм для системи опалення.

Усі автоматичне подвійне замикання котла розташовується всередині. За замовчуванням охолоджувач, що нагрівається в котлі, є основним пальником, йде на систему опалення та повертається до охолодження назад до котла. Це циркуляція котла котла. Але, як тільки хтось відкриває кран з гарячою водою на одній з споживачів, холодна вода починає текти в котел 2. Тристоронній клапан негайно перенаправляє теплоносій, і він не виходить за рамки котла, і циркулює основний теплообмінник додатковий теплообмінник для нагрівання води. Основний теплообмінник. Теплоносія зігріває воду для DHW, поки вона не буде насолоджуватися. Як тільки кран був закритий, охолоджувач знову починає циркулювати на систему опалення.

READ  У туалеті постійно тече вода, що робити

Діаграма з’єднання з двоспальним газовим котлом безпосередньо.

Як показав практику, котел подвійного замикання не може забезпечити велику кількість води для DHW, не більше ніж однієї споживчої кухні або душу, і що вода не буде надто теплою. Котел просто не буде триватиме тепло. Ось чому вони використовуються лише у невеликих сім’ях, а до системи додаються воду в більш котли.

Підключення двостороннього газового котла з непрямим опалювальним котлом.

Згідно з представленою схемою, охолоджувальна камера буде теплою водою в котлі, а сама водопостачання у другому контурі буде закрита. Такий трюк дозволяє значно збільшити довговічність двокліту, що дуже страждає від твердої води води. Додатковий теплообмінник для DHW Clogs і не вдається приблизно рік. Ось чому циркуляція чистого теплоносія у другій ланцюзі є більш економічним варіантом. Але тоді яка точка використання котла подвійного замикання, якщо ви можете встановити одну монтажну потужність? Це буде більш вигідним і більш практичним.

Діаграма з’єднання з подвійним ланцюгом котла з котлом/приводом.

Підключення настінного газового котла в пару з традиційним електричним котлом, як резервуар для зберігання для гарячої води, також є. У цьому випадку гаряча вода з котла піде до котла, і коли його сума зменшується до критичної точки (встановлена ​​автоматичною), котёл буде згрівати воду, щоб знову заповнити котел знову. Варіант також можливий, коли котел наповнений гарячою водою з котла, і його подальша температура підтримується за допомогою трубчастого нагрівач.

Універсальні газові котли сполучні схеми Розглянемо тепер тепер до процедури монтажу труб і електрики.

Підключення опалення до газової котельні

Незважаючи на те, що наведені вище схеми вказують, де труба живлення підключений, і де розряд, обов’язково прочитайте інструкції на вашому газовому котлі. Розташування труб може відрізнятися в залежності від моделі та виробника.

Для початку кілька слів про саму систему опалення. Якщо він вже експлуатували раніше, і тепер ви просто змінити котел, то з системи необхідно злити охолоджуючу рідину і обов’язково мити його кілька разів. На стінках труб і радіаторів опалення осідає багато різних солей, так що вони не лізуть крихкий теплообмінник котла, то краще не лінуватися і промити систему.

Система опалення може циркулювати як воду, так і антифриз. Чи можна використовувати антифриз спеціально з вашим котлом, обов’язково подивіться на технічну документацію. Іноді виробники котлів самі рекомендують певні антифриз брендів або навіть виробляють себе. Нехтування Такі рекомендації не варто.

Використовуйте антифриз як теплоносій у системі опалення має сенс тільки, якщо ви живете в будинку вильоту та вимикаєте котли, коли ви залишите довгий час. Вода в трубах у цьому випадку може заморозити, і немає антифризу. Але якщо ви живете в будинку постійно і не вимикаєте котли в мороз, має сенс використовувати воду як теплоносія. Причиною недоліків антифризу: невелика теплоємність, висока в’язкість та коефіцієнт термічного розширення. Для всієї системи це загрожує, що з антифризом необхідно використовувати котел і насоси більшої потужності, кумулятивний резервуар більшої танки та радіаторів нагрівання більшої площі.

На користь використання води, він також каже, що сучасні газові котли можуть бути введені в режим регулювання, коли охолоджуюча рідина охолоджує до 5 с, котел знову нагріває.

Схема нагрівання котла полягає в наступному:

 • Циркуляційний насос (при необхідності).
 • Шаровий кран.
 • Фільтр грубого очищення.
 • Шаровий кран.
 • Швидке відключення американського.

Циркуляційний насос завжди встановлюється на поверненні. Кульові клапани необхідні для того, щоб легко відключити систему з котла без зливу теплоносія, а також швидко видалити фільтр для профілактики та очищення. Природний фільтр у системі опалення необхідний для того, щоб захистити теплообмінник котла від закупорювання солями, ставлять безпосередньо перед котлом, переважно на горизонтальній ділянці з відстійником/ловець вниз. Якщо немає можливості встановити фільтр на горизонтальній ділянці труби, то встановіть його на вертикалі. Напрямок потоку теплоносія повинен обов’язково збігатися з напрямком стрілки на корпусі фільтра.

Труба з гарячим теплоносієм, що надходить з котла, необхідно з’єднатися з соплею котла за допомогою швидкого відключення американця, а також встановити ріжучий кульковий кран.

На подачі та розрядній трубі з теплоносіями необхідно встановити кульові клапани для зливання теплоносія з системи на літній період або для ремонтних робіт.

Діаграма підключення до подвійного ланцюга:

 • Фільтр грубого очищення.
 • Шаровий кран.
 • Фільтр очищення або магнітний фільтр.
 • Шаровий кран.
 • Швидке відключення американського.

Для того, щоб максимізувати термін служби додаткового теплообмінника подвійного ланцюга котла та захистити його від масштабу, на буровій трубі з холодною водою необхідно встановити грубі фільтри очищення та магнітний фільтр. Якщо грубий фільтр вже був встановлений раніше до лічильника води, він не має сенсу встановити його перед котлом.

Розрядна труба з гарячою водою повинна бути прикріплена до труби з американським кульковим краном, бажано встановити зворотний клапан.

Всі з’єднання потребують ущільнення упаковки або фум-стрічки, і навіть краще спеціальна сантехнічна паста.

Електричне з’єднання газового котла

Сучасні газові котли з двома варіантами для підключення кабелю живлення з штекером для підключення до розетки та триколірного кабелю. Будь-який варіант, який ви можете дотримуватися, у будь-якому випадку така правило: з’єднання газового котла виконується за допомогою індивідуального автоматичного захисту безпосередньо до щита, і треба доглядати за землю. Також бажано використовувати стабілізатори напруги або джерела живлення у випадку електроенергії.

Машина вимкнення встановлюється недалеко від котла, щоб він міг бути легко і швидко вимкнено. Навіть якщо котел має свій власний кабель з вилкою, необхідно виконати особистий випускний отвір, до якого він проходить через машину захисту.

Заземлення котла на трубопроводі або опалення не може. Для забезпечення високоякісного заземлення необхідно оснастити будь-якого грунтового контуру, або точки заземлення. Для останнього продажу готові універсальні набори модульного заземлення (ZZ-000-015), монтаж якого буде приймати розділ 0,5×0,5 м в підвалі будинку, підполя або на вулиці біля будинку. Імпеданс ланцюга заземлення для нагрівального котла повинен бути не більше 10 Ом. У різних джерелах ви можете задовольнити інші номери, але газові послуги вимагають таких показників не більше 10 Ом. Це необхідно для безпеки та пов’язана з тим, що стовпи повітряних ліній переважно не повторно.

Підключення газового котла до димоходу

Газові котли різні потребують звичайної димоходу, інші коаксіальні, а третє (парапетні котли) взагалі не потребують. Тому ознайомтеся з інструкціями для вашого котла. Більш того, найчастіше в наборі з газовим котлом є вже димохід, він повинен бути правильно встановлений.

Правило, перший діаметр димоходу котла повинен бути рівним або більшим діаметром виходу в котлі.

Найчастіше діаметр димоходу залежить від потужності:

Звичайні димарі відображаються над льодовим ковзаном на 0,5 м. Вони можуть бути організовані як всередині стіни будинку, так і всередині самого будинку, або за стіною. Не більше трьох вигинів на трубі допускається. Перша частина труби, що з’єднує котел з основною димовою, повинна бути не більше 25 см. Труба обов’язково повинна мати закриття отвору для очищення редакції. Для котлів з звичайними димарами та відкритою камерою згоряння, потрібен великий повітряний потік; він може бути забезпечений або відкритим вікном, або окремою трубкою подачі.

Правило другий димар повинен бути виготовлений з покрівельних пальців або інших матеріалів, стійких до кислот. Те ж саме стосується коротких сайтів, поворотних колін та інших речей. Ви не можете підключити котел до головної димохідного гофрування, ви не можете використовувати цегляну димар. Внаслідок згоряння газу утворюється пара, насичена сіркою та іншими кислотами, в процесі конденсації кислота потрапляє в осад і корозіюють стінки димоходу.

READ  Как укладывать паркет своими руками

Правило третя коаксіальна димарна монтується горизонтально і виділяється безпосередньо в стіну. Цей тип димоходу є трубою в трубі. На внутрішній трубці пари з котла залишаються, а повітря тече в камеру згоряння. Це дозволяє підігріти повітря і підвищити ефективність котла.

Коаксіальний димар повинен відійти від стіни будинку не менше 0,5 м. Якщо котел звичайний, труба димоходу повинна мати легке ухил до вулиці. Якщо котел конденсація, то нахил повинен бути у напрямку котла, після чого конденсат буде висунути в спеціальну сифонну трубку, яка повинна бути залишена в каналізацію. Зазвичай в конденсаційних котлах, все написано в інструкціях. Максимальна довжина коаксіального димоходу становить 3 5 м, тим більше поворотів або вигинів, допустима довжина менше.

Правило четвертого газового газового котла встановлюється строго за схемою біля зовнішньої стінки. Коаксіальний дефлектор найчастіше розташований за котлом, а не зверху.

У комплекті з газовим котлом зазвичай йдуть всі необхідні декоративні накладки, затискачі та інші елементи.

Підключення котла до газового котла

Як вже написано вище, котел з’єднується з газовим котлом, щоб забезпечити DHW. Ви можете підключити як до однієї контуру, так і з двома дверцятами. Схеми з’єднання дещо, а запропоновані є лише найпоширенішими.

Підключення котла через тристоронній клапан

Ця схема вже була описана вище. Тристоронній клапан встановлений на лінії підготування нагріву, є труба від неї до самого котла непрямого нагрівання, де приєднується до труби за допомогою американського. Труба з охолоджувальною теплоносіями з котла врізається в шосе з зворотним опаленням. Для простоти використання котла, розрядня труба також необхідна для з’єднання з американською трубою.

Якщо група безпеки, насос та розширювальний танк розташовуються безпосередньо в котлі, наприклад, у стінних котлах, то контроль тристороннього клапана виконується самою котлом, до якого сигнал з бойлового термостата ( повинні бути підключені).

Якщо котел відкритий, ви можете підключити термостат безпосередньо до тристороннього клапана, потім керування відбудеться безпосередньо.

Підключення котла через додатковий насос

Ця схема з’єднання також передбачає пріоритет DHW. Він використовує два насоси: один для системи опалення, інший для петлі котла.

Термостат встановлюється на котлі, який дає сигнал, щоб зменшити температуру DHW, нагрівальний насос вимикається, а котлометр повертається. Після насосів у системі необхідно встановити зворотні клапани для усунення можливості відтворення паразитних потоків.

Підключення ланцюгів котла та опалення через гідравлічну стрілку

Ця схема використовується, якщо система має декілька контурів, наприклад, 1 контур нагрівання радіатора, 2 ланцюга системи теплого підлоги, 3 ланцюга котла для DHW. Гідравлічна стрілка та колектори розповсюдження дозволяють рівномірно перерозподіляти теплоносія між контурами. Ви можете дізнатися з відео більш детально.

На додаток до запропонованих схем існують інші, ви можете зробити ланцюг DHW, що циркулює на системі, так що гаряча вода завжди витікає з крана, і це не довелося отримувати холодну воду з труб. Ви також можете використовувати непрямий опалювальний котел, а котел з вбудованим трубчастим нагрівачем для гарячої води та багатьох інших трюків, які найкраще уточнюють від фахівця.

Підключення термостату до газового котла

Кімнатний термостат з’єднується з газовим котлом, щоб забезпечити більш економічну роботу. Термостат встановлюється в найбільш віддаленій кімнаті або таке місце, для якого ви хотіли б орієнтуватися, чи настав час встановити тепло або все ще теплий. Цей пристрій передаватиме автоматизацію інформації котла, що кімната в кімнаті досягла нижньої допустимої позначки, котел автоматично увімкнеться і буде нагрівати теплоносія, доки термостат не повідомляється, що максимальна температура досягається.

Термостат необхідний на внутрішній стінці будинку, 150 см над підлогою. Різні джерела тепла, вібрації, чернетки та сонячних променів не повинні впливати на пристрій.

У сучасних котлах для підключення термостату, спеціальні термінали. Спочатку контакти закриті, як би годуючи сигнал до котла, необхідно, щоб тепло теплоносія. Тому це закриття контактів перемичками повинні бути видалені. Потім підключіть термостат до терміналів за допомогою двоядерного кабелю 0,75 мм2.

Підключіть газ до газового котла та запустіть котел, повинен бути газовим сервісом, інакше ви повинні заплатити вражаючий штраф для муніципалітету. Для того, щоб уточнити, що необхідно поставити газ сталевою трубою або гофровану трубу з нержавіючої сталі діаметром 8 9 мм, також використовуйте паралітичну прокладку та уривку для ущільнення. Використовуйте гумові шланги в металевій косі, фум-стрічці, сантехніці та інші. Заборонено.

Запобіжні заходи

Неможливо використовувати опалювальні пристрої в наступних ситуаціях:

 • Перед подачею теплоносія до системи;
 • Перед встановленням розширювача;
 • До монтажної роботи у випадку витоку рідини або поломки елементів системи;
 • Перед нагріванням рідини у випадку заморожування;
 • Перед оснащенням вентиляції будинку (не належить до електрокотерату);
 • Перш ніж обнулюватися заземлення електричного приладу, тощо.

Третій етап: Підключення газового котла до водопостачання

Сучасні двосторонні газові котли підключаються до системи водопостачання. В принципі, ці роботи не відрізняються від зв’язку до опалювального контуру. Відмінності в діаметрі труб і кранів. У місцях холодного водопостачання встановіть спеціальні фільтри, щоб виключити бруд та сироватку в блоці. Приклади відмови котлів через низьку якість води багато. Щоб спростити установку та забезпечити швидку заміну ріжучих кранів, використовуйте спеціальні роз’єми – “американський”.

Холодна вода зліва, гаряча – право (відносно центру). Під час підключення одного контуру газових котлів до системи опалення, мережі водопостачання будуть потрібні лише для введення водної води.

Газовий котел у системі опалення

Після встановлення настінного газового котла та нагрівального пристрою розміщується на стіні, перше, що потрібно підключити до системи опалення. Залежно від того, яка модель встановлюється однокрадова або подвійна ланцюга, існують різні схеми обв’язки. Ми розглянемо процес підключення на прикладі газового газового котла.

Фото 1: схема з’єднання стінового подвійного газового котла

Як відомо, котла подвійного замикання, крім нагрівання, здатна виробляти гарячу воду для побутових потреб. Він конструктивно реалізується, встановлюючи один гіркий або два окремі теплообмінники. Котл подвійного замикання виробляє не багато гарячої води, але цього достатньо для 1-2 розподілу (наприклад, кухонний змішувач та душ).

Сучасний шарнірний газовий котел дуже компактний, і вже містить всередині основних елементів, необхідних для функціонування системи опалення з примусовим кровообігом, таким як: циркуляційний насос, розширювальний танк, група безпеки. У системах опалення невеликих приватних заміських будинків це більш ніж достатньо, але, якщо це необхідно, ви можете встановити додатковий резервуар для розширення або інший насос.

У нижній частині будь-якого прикріпленого котла подвійного замикання є 5 форсунок. Це пов’язано з ними: корми та зворотні лінії системи опалення, постачання та повернення DHW, основний газ. Вхід для з’єднувального газу, як правило, розташований у центрі і пофарбований жовтим. Всі інші лінії можуть бути розташовані в довільному порядку, залежно від моделі газового котла. Тому перед початком обкладинки потрібно з’ясувати призначення кожного з них у інструкції з експлуатації.

Фото 2: Схема скелі стінового дволанцюгового газового котла

Блокування котла для настінного газу виконується поліпропіленом або металевими трубами. Поперечний переріз нагрівальних труб, як правило, більше, ніж труби 3/4 та 1/2 дюйма, відповідно. Підключення системи опалення до котла відбувається через горіхи “Американський”. Кульові клапани встановлюються на кожному рядку, для зручності демонтажу газового котла без зливу теплоносія та ізолювати котел з системи опалення, якщо це необхідно. Щоб забезпечити герметичність, всі з’єднання повинні бути виконані за допомогою сантехніки Fium-стрічки або льон.

У лінії зворотного опалення та в лінії подачі DHW, вам потрібно встановити грубі фільтри. Для зручності їх прання та прибирання вони також відрізають відключення підкріплення. Часто, з тим щоб збільшити термін служби вторинного теплообмінника двох кілтів, на постачання DHW, додатково встановлений магнітний фільтр дрібного очищення.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS