Статті

Перший клей шпалери або лінолеум

Настінні покриття

Стіни особливо додають декор у приміщенні, заповнюючи його атмосферою затишку та домашнє тепло. Їх закінчення, як правило, займаються лише після встановлення багетів, але сама стеля не призупинена. Це пояснюється тим, що коли багети фіксуються, поява пилу можливий, тому, якщо ви йдете вперед на стіні, шпалери або викласти декоративний камінь, її поверхня поглинає все будівництво бруду. Встановіть стелю після ремонту стін реальна лише якщо:

  • Настінна покривна поверхня міцна і надійна. Він повинен витримувати механічне навантаження від роботи Peuorator і не розсипайте.
  • Під час будівельних робіт буде застосовуватися пилосос.
  • Декоративна настінна прикраса стійка до забруднення. Наприклад, фотографувати, у цьому випадку вони не підходять, вони швидко покривають пил, і практично неможливо очистити свою паперову поверхню.

Крім того, укладання конструкції підвіски ускладнить живопис і склеювання. Тому краще закріпити багет на початку, то підлогу є маркером, виконуйте стіни стін, а потім виправити саму стелю.

Покласти ламінат

Сперечаючись, що ви спочатку зробите шпалери або ламінат, розгляньте варіант з укладанням відкритого декоративного покриття перед різання шпалер.

Ми вже описали момент, який, швидше за все, в такій ситуації, ламінат буде оснащений

  • Відправити підлогу густою поліетиленовою плівкою;
  • Зробіть плівку колби, склеюючи шви стрічки;
  • Ноги ступеня та інших меблів, що використовуються в роботах, обертають тканину;
  • Не розбирайте плівку, поки шпалери не буде повністю сушіння.

Проведення непрофесійного ремонту, власників квартир дотримуються різних висновків щодо процедури проведення робіт. Часто навіть думки експертів відрізняються.

Залежно від можливостей власників житла та конкретної ситуації, порядок роботи може бути змінений. Наприклад, якщо ви вже купили ламінат, а колір текстури та кольору шпалер ще не визначений, він не варто зупинити.

Тим не менш, є регуляторна процедура для оздоблювальних робіт на стінах та підлогах, закріплених унизу:

Об’єктивні роботи
один Стіна Вирівнювання стін стін з використанням сухих будівельних сумішей
2 Стать Пристрій стяжки або фасової підлоги під фінішу
3 Стіна Приклеювання шпалер
4 Стать Укладання ламінату
п’ять Павло/стіна Встановлення плінтуса

Якщо ви розумієте, що рівень забруднення під час певної роботи буде вище середнього, то такі роботи повинні бути виконані вперед решту.

Пристрій обробки покриттів від ламінату, паркетна дошка або килима супроводжується мінімальним забрудненням, тому вони проводяться у фіналі.

Що робити спочатку бити шпалери або покласти підлогу?

Приклеюючи шпалери та укладання зовнішнього покриття (лінолеум ламінат керамічна плитка) є однією з кінцевих етапів будь-якого косметичного ремонту в житловому приміщенні. Тому іноді мова йде про послідовність виробництва цих оздоблювальних робіт. Що робити першим – клейовий шпалери перед тим, як покласти підлогу, або зробити це після гладкої, чистої поверхні для прокатки та різання шпалер.

Немає однозначної відповіді на цю дилему. Все залежить від професійних навичок фініканців та типу покриття підлоги. Однозначно ви можете відповісти лише на одне питання: ви повинні спочатку клей шпалери, якщо підлогу буде оброблятися килимом.

READ  Як чистити воду вдома

Важити все для і проти

Усі будівельні бригади мають іншу думку з цього питання. Тому перед початком ремонту необхідно розглянути плюси та мінуси так чи інакше.

Перше, що вам потрібно зробити, це визначити, скільки сміття і в якій кількості воно потрапляє на підлогу і стіни. Зрештою, залишки будівельних матеріалів можуть створювати труднощі в подальшій реалізації певних робіт. Ви завжди повинні вибрати варіант, на якому буде менше забруднюючих речовин.

Якщо ви перше відбілювало шпалери – плюси цього методу

У цьому випадку будівельний смітник буде досить багато. Це включає обрізки, яка з’являється при ходьбі рулони, а також тонкі шматочки, просочені клеєм, отримані після обрізки вікон та дверних отворів, розеток, вентиляційних та опалювальних труб. Останній можна залишити на підлозі, або всі щільно прилипати до нового покриття. Після цього вони будуть довгий час чистити водою.

Краплі клею, що падають на підлогу підлогу, потрібно негайно витерти вологою ганчіркою. Якщо це не робить помітні плями.

Єдине, що цей метод не підходить, якщо шпалери з спіненими або тисненням. У цьому випадку ймовірність їх пошкодження збільшується, коли лінолеум рулони.

Переваги методу, якщо лінолеум був першим

На новому покритті можна легко розбити рулони шпалер. Вони не будуть злиті в цемент з стяжку.

Робота на лінолеуму, зручно, ніж на бетонному стічку. Ноги не будуть намагатися в поліетиленовій плівці, яка постійно збивається, але без нього не може зробити.

Також цей метод підходить у невеликих приміщеннях. Якщо лінійний рулон ширший, ніж кімната, вона не боляче шпалери при прокаті.

Плюси та недоліки різних методів

Кожен спеціаліст має свою думку щодо того, що робити раніше – прилипаючи шпалери або ламінат. Рішення взагалі не залежить від професіоналізму працівників, це залежить від зручності, наявності матеріалів та інших факторів.

Одне з основних нюансів, що впливають на послідовність роботи, є кількість сміття, яка буде утворена під час ремонту. Зверніть увагу, що під час прокладання ламінату буде менше сміття, ніж від інших ремонтних робіт. Ось чому експерти рекомендують “пропустити” більш складну роботу з великою кількістю сміття, після чого вона береться для косметичних процесів.

Що перше: клей шпалери або ламінат

Кожного разу, який веде внутрішній простір квартири або будинку, у порядку, ми стикаємося з необхідністю косметичного ремонту. Це, у свою чергу, вимагає досить продуманого планування. Що перше, шпалери або ламінат – це питання інтересів багатьох тих, хто думає про ремонтні роботи.

Переваги та недоліки різних способів

Звичайно, існує безліч різних думок, як і раніше, шпалери або ламінат. Представники різних ремонтних бригад, і взагалі, фахівці у сфері ремонту та будівництва можуть бути різними точками зору про це. Однак кожен із способів має очевидні переваги, так і певні недоліки. Давайте розглянемо всі необхідні питання більш детально і давайте деякі поради щодо прокладання зовнішнього покриття та оформлення стін.

Тим часом, дуже важливий критерій, який впливає на послідовність роботи, – це сміття, і в якій кількості залишається на підлозі, стінах, стелі тощо. Справа в тому, що залишки будівельних матеріалів можуть суттєво ускладнювати подальшу роботу. Саме з цієї причини, що спочатку рекомендується виконати стадію ремонту, внаслідок чого існує як мало забруднення навколишнього простору.

Шпалери, лінолеум. Усі апартаменти на 10 годин

На замітку! Прикладання підлоги (чи є він паркет, ламінат, лінолеум або будь-які інші види підлоги), рівень сміття, пилу та бруду, який може потрапити на інші поверхні, мінімальна.

READ  Прилад для гнучкого підкріплення з власними руками

Вам потрібно уважно подумати про те, що відбувається під час ремонту, і який покроковий механізм дії взагалі. Це допоможе зробити логічні висновки щодо того, що перше шпалери або ламінат. Ось обставини важливі:

Ламіновані підлоги, на відміну від інших видів поверхонь, такі, скажімо, як лінолеум, килим та деякі інші, не потрібно “налаштовувати” під стіною. Таким чином, шпалери (якщо вони вже pissed) не будуть пошкоджені. Ламінат, як відомо, встановлений з спеціальними розпушувачами на деякій відстані від стіни. Крім того, самі можливості за вигляд певних видів забруднення при використанні цього типу підлогового покриття мінімізуються. Звичайно, стає можливим, за умови, що всі необхідні етапи, що стосуються підготовки, повністю поважаються. Вони повинні бути завершені заздалегідь, навіть перед тим, як покласти підлогу або шпалери на стіні. Прикладання підлоги, як правило, багато пилу та сміття не утворюється при кладці підлоги, як правило, багато пилу та сміття не утворюється

З іншого боку, будь-яка технологія має певні недоліки. Навіть у розглянутому справі така ситуація може виникнути, в якій певні сорти ламінату з’являться надмірна чутливість до випаровування клею та, загалом, до високого рівня вологості, що виникають при розміщенні шпалер у кімнаті.

Увага! Якщо ви вирішите надійно захищати підлогу від ламінату при проведенні інших етапів ремонту, він повинен бути покритий поліетиленовою плівкою або подібними покриттями. До речі, для покриття підлоги з плівкою слід, незалежно від того, що є першим: склеєний шпалери або ламінат, і з якої причини. Справа в тому, що майже всі сучасні шпалери (вініл, папір, флізеліновий тощо) добре висушуються лише з повною відсутністю чернеток і, як наслідок, коли закрито. Відповідно, рівень вологості в такій кімнаті різко збільшується. Виявляється, вологість у вигляді випаровування (атмосферна) може мати негативний вплив на ламінат протягом декількох днів. Зовнішній шар ламінату, особливо якщо він приходить до більшості вологостійких класів, може постраждати кілька.

Однак це можливо лише з регулярною фанерою полотна, яка буде здійснюватися щороку, або навіть частіше. Якщо ви не плануєте це, ви не можете турбуватися.

Чи можна закріпити шпалери після укладання ламінату

Говорячи, чи варто це приклеїти шпалери або опустити ламінат, потрібно сказати кілька слів і про цей варіант, в якому перше, що є рівно. Звичайно, це технічно допускається спочатку робити покладання підлоги, а потім почати клей шпалери – ви можете. Тим не менш, не рекомендується зробити це з однієї простої причини: зовнішній шар ламінованого покриття може бути забарвлений, або навіть бути зіпсованим через вплив на нього під час подальшого змішування горе.

Тому, незважаючи на те, що цей варіант також можливий, зрештою, більшість професійних фахівців, які працюють у ремонті та угоді, рекомендуються бути першими, щоб зробити дизайн стін. У будь-якому випадку, якщо ви не були поінформовані, коли необхідно злити ламінат на шпалери або після, а перша робота виконується укладання покриття підлоги – ви не повинні турбуватися. Як вже зазначалося дещо вище, ви завжди можете забезпечити додатковий захист за допомогою поліетиленової плівки або інших подібних захисних покриттів.

З іншого боку, варто звернути увагу на захист інших факторів. Приклади можуть служити такі речі, такі як ноги з предметів меблів (крісла, столи, шафи тощо), підтримує з невеликих домашніх сходів або розваг, які використовуються при відновленні та багато іншого. Фільм у таких випадках, як правило, виявляється безсилі, і вам доведеться використовувати щось сильніше і надійне.

READ  Як ізолювати на опалювальну трубу в землі

Отже, з точки зору послідовності того, що вперед, шпалери або ламінат, слід розуміти, що при здійсненні ремонтних робіт існують свої власні закономірності, які повинні спостерігатися, виходячи з їхньої специфічної послідовності етапів. Як правило, першим є першим – шпалери. Ламінат (точно як і інші покриття підлоги, включаючи паркет, підлогу натуральну дошку тощо) закладено після. Давайте коротко розглянемо основні кроки для виконання крок за кроком:

Спочатку повна підготовка стін здійснюється, перш ніж приклеювати прокату або нанесення рідких шпалер (вони більш нагадують декоративну штукатурку. Ми складаємо стягу і, при необхідності, зробіть так званий проект. Після цього потрібно покарати шпалери, дотримуючись відповідних інструкцій. Коли клей повністю водіння, ви можете поступово перейти до монтажу підлоги. Потрібно посилити його на самому початку, а після – монтувати плінтус та інші супутні декоративні елементи. Випуск

Звичайно, кожен має свою думку за рахунок того, як зробити ремонт і, по відношенню до конкретної ситуації, це спочатку – шпалери або ламінат. Бути таким, як це може, перший метод, який передбачає початковий дизайн стін, а потім – встановлення підлоги, виглядає більш переважним для абсолютно об’єктивних причин. Всі вони розглядалися в статті більш детально. З іншого боку, неможливо бути абсолютно категоричним та однозначно стверджуваним, що це перший варіант, який є єдиним правильним, оскільки кожен може мати свої власні аргументи щодо того, що вони роблять – шпалери або ламінат. У будь-якому випадку, удачі вам у перереєстрації інтер’єру!

Що перші шпалери або ламінат?

Під час ремонту в будинку є багато неоднозначних ситуацій, які вимагають дозволу. Наприклад, це перше шпалери або ламінат. Погляди у відповідь на питання поділяються, але також, а інше рішення має свої переваги та негативні моменти. Давайте спробуємо з’ясувати, що добре, і це не дуже в такій послідовності: шпалери, а потім встановлення ламінованого підлоги; Ми постараємося виправдати відповідь на питання: що виконувати перші – шпалери або ламінат.

Що перше: шпалери або ламінат?

Необхідність косметичного ремонту з заміною всіх покриттів у кімнаті (підлога, стіни та стеля) веде людей до природного питання: де почати. Для цього потрібно розглянути переваги та недоліки різних методів та доцільність їх застосування у вашому конкретному випадку, щоб отримати найкрасивіший і точний результат.

Перші підлоги, потім стіни: плюси і мінуси

Покласти лінолеум, вам потрібно вирізати пластину за допомогою електричного велосипеда. Цей тип роботи утворює велику кількість деревних сміття, що осідає на поверхні паперових шпалер. Якщо вони ще не на стінах, це означає, що якість шпалер не зашкодить.

УВАГА! На готовому ламінаті або лінолеумі ви можете плавно працювати з рулонами, промити їх перед вставленням, без ризику до плями з будівельним пилом.

Тому робота набагато зручніша, ніж на бетону або харчовій плівці, яка, як правило, покладається перед шпалерами.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS