Статті

Павло в наметовому кубі це самостійно

Вологостійкий ізольований підлогу для зимових та літніх наметів

Відпочинок у природі стає подвійним приємним, якщо ви дбаєте про покупку корисного обладнання, забезпечуючи комфортні умови для відпочинку. Перш за все, необхідно доглядати за вибором дна для намету, який відповідає вашим вимогам. Це може бути теплий і вологостійкий дно для проживання в наметі у відкритому повітрі, або спеціальному ізольованому дні з герметичними отворами для свердловин, для зимової риболовлі.

“Lotos Company” пропонує широкий спектр вологостійких та ізольованих підлог, розроблених за власними технологіями. Багаторічний досвід у виробництві та практичному тестуванні підлог для наметів дозволив розробити оптимальний, на наш погляд, варіант ізольованих підлог серії Lotus PU4000, який відповідає потребам найширшого кола споживачів.

З асортиментом вологостійких підлог і цін на них можна знайти в каталозі – дно для наметів.

Підлоги серії Lotus PU4000 виготовляються з теплоізоляційного матеріалу з металізованим покриттям (пінопластиком, типу А, товщиною 8 мм), інвестованим у герметичний корпус від тканини Оксфорда 300D PU4000, який характеризується високим показником вологостійкості та сила. Зовнішній випадок вологонепроникного випадку має мінімальну кількість швів, необхідних для цього дизайну. Шви надійно поєднуються з внутрішньої ущільнювальної плівки, тому підлога стає майже водонепроникним.

Поверхня підлоги не специфічно блимає через перехресні шви, які не можна надійно запечатати з плівкою проколу, яка неминуче призведе до змочування цих швів і до проникнення вологи всередині кришки.

Оскільки запечатаний вологостійкий підлогу також запобігає багажем вологи, якщо він може сидіти одним способом або іншим внутрішнім, в одному з кінцевих частин кришки Зріа, що дозволяє відкривати доступ всередині корпусу. Після підлоги підлоги рекомендується висушити його з відкритим блискавкою. Решта вологи всередині підлоги може бути причиною поширення форми, шкідливого для здоров’я. Блискавка-гидра у випадку дозволяє замінити ізоляцію, як вона носить, а також, при необхідності, ізолювати підлогу додатковим шаром ізоляції.

Зовнішній вологостійкий підлоговий покрив, виготовлений з міцного матеріалу, характеризується більш довгостроковим життям у порівнянні з внутрішньою ізоляцією, яка має властивість “зупинка”. Можливість заміни та доповнення ізоляції збільшує раціональність використання статі і значно збільшує його життя.

Вартість поверхів Lotus PU4000 виготовляються з міцних матеріалів, що мають діапазон робочої температури від -50 ° C до 100 ° C. Матеріал підлоги “не боїться” критичних жебраків на холоді, що дозволяє безпечно згинати краю підлоги під час експлуатації та компактно перетворити його на негативну температуру. Герметичний дизайн зовнішнього покриву характеризується високою вологістю, через яку підлогу не дає вологи всередині, навіть безпосередньо на поверхню води. Низька вага та компактний розмір у складеній формі роблять “Павло ізольований Lotus PU4000” зручний для перенесення.

Вологостійкий ізольований підлогу серії Lotus PU4000 є важливою частиною вправи для природи природи в будь-який час року. Підлогу, що використовується в зимовому наметі, значно збільшить теплоізоляцію внутрішнього простору, особливо це важливо при встановленні намету на льоду під час обробленої риболовлі. Приємно до сенсорного зовнішнього покриття підлоги, а також надійна вологість, а теплоізоляція дозволить користувачам бути комфортними і лежать безпосередньо на поверхні підлоги в літньому наметі під час кемпінгових свят.

“Павло ізольований Lotus PU4000” для зимової риболовлі

Особлива увага повинна бути приділена серією ізольованої підлоги з плаваючою підлогою для озимої лікувальної риболовлі, в яких отвори під свердловиною формуються за допомогою спеціального запатентованого пристрою – фланець для отвору на підігрітій підлозі.

Зігрітий лотос PU4000 підлоги з дірними отворами відрізняються високими ергономічними властивостями:

 • висока теплоізоляція та вологість;
 • низька вага;
 • Висока зносостійкість і морозостійкість;
 • Низький ступінь льоду слайд;
 • герметичний отвір для добре з боку, захищаючи до поливної води до поверхні підлоги;
 • Можливість планування точок розміщення та встановлення отворів для свердловин на підлозі самого користувача;
 • естетичний вигляд отворів для свердловин;
 • Можливість самообмінності та доповнень ізоляції.
READ  Як мити лінолеум від жиру та бруду

При розробці вологостійких ізольованих підлог для зимової риболовлі та вибору оптимальної версії їх дизайну розглядаються три основних видів статей, що застосовуються на практиці: ПВХ підлоги з ізоляцією, Оксфордська тканина підлоги з ізоляцією, ППЕ підлоги (поліневінілен).

Кожен необов’язковий характеризується високою теплоізоляцією, але має свої плюси і мінуси:

 • ПВХ підлоги з ізоляцією – герметизований корпус морозостійкого ПВХ, з піноутворюваним теплоізоляцією всередині. Плюси: Він має високий ступінь вологостійкості, завдяки швам, герметично зварюваним термоочистю з можливістю формування повністю запечатаного отвору під свердловиною. Висока поверхнева зносостійкість. Мінуси: великий ваговий продукт. Висока вартість високоякісного морозостійкого ПВХ. ПВХ високий приріст в місцях критичного переміщення при роботі в мороз. Навіть найбільш високоякісний морозостійкий ПВХ, розрахований на холодний до мінус 50 ° С, пошкоджений у розташуванні перегину в 4 рази. Це пов’язано з тим, що в холодну еластичність ПВХ падає. Оскільки підлога для намету є цілком громіздким, то він повинен бути складений у чотирьох або більше доповнених, що незабаром призведе до неминучого збитку. Всі вологостійкі якості зникнуть, як вологість, яка впала всередину через ці пошкодження, більше не помре, оскільки матеріал ПВХ “не дихає”. В результаті форма утворюється всередині підлоги.
 • Оксфорд підлоги з ізоляцією – герметичний оксфордський щільний тканина кришка з спіненим теплоізолятором всередині. Плюси: вона має невелику вагу продукту. Високий ступінь вологостійкості при використанні тканини з гарним поліуретановим покриттям (PU3000 і вище). Висока поверхнева зносостійкість. Матеріал підлоги “не боїться” критичних жебраків на холоді, що дозволяє його компактно перетворити його під негативну температуру. Мінуси: Складність ущільнення різьбових швів, які повинні бути відібрані спеціальною ущільнювальною стрічкою. Практична нездатність гарантується, щоб ущільнювати отвори для свердловини, оскільки ущільнення спеціальної стрічки круглого шва отворів або гострих кутів (з квадратним діром) залишатиметься ненадійним; В результаті вологість неминуче витікає у справу, перетворюється на лід у лід, ускладнює додавання статі та його транспортування. Шліфування зсередини підлоги дуже важко висихати.
 • Павло PPE – пінополіетиленова піна. Плюси: вона має невелику вагу продукту. Практично не поглинає вологу. Має високу еластичність, яка дозволяє компактно перетворити його на мороз. Дозволяє легко розміщувати свердловини на підлозі без їх додаткового ущільнення. Мінуси: Постійність зносу Низька поверхня, яка практично не дозволяє використовувати цей продукт багато. Складність пилу (скріплення) частин матеріалу для формування бажаного розміру підлоги. Зв’язування деталей методом термопласту або різьбового шва для цього матеріалу практично не застосовується, а клей наклеювання або клейкі стрічки дуже ненадійні.

Основним недоліком обраного для реплікації ізольованої підлоги Оксфордської тканини є складність ущільнення отворів для свердловини. Вирішує пристрій, розроблений фахівцями “Company Lotus”. Пристрій утворює отвір під отвором круглої форми діаметром 200 мм і складається з двох частин: верхнього і нижнього фланця.

Фланці є двома литими дисками з морозостійкого поліпропілену з висушеними плоскими поверхнями, на яких розташовані кільцеві виступи, закріплюючи з’єднання підлоги та надійно ущільнюючи виріз під отвором. Нижній фланець має виступ, який утворює кільцеву сторону з ребрами жорсткістю.

Фланці з’єднуються один з одним з розщепленим гвинтовим з’єднанням M5, де сидіння під гвинтом виконана у вигляді конуса для гвинтового гвинта. Встановлення цього гвинта дозволяє ущільнити гвинтове з’єднання, оскільки нижня частина фланця на практиці може бути на поверхні води.

Щоб встановити пристрій на підлозі на підлозі, отвір вирізаний на формі пристрою, фланги встановлюються в цьому отвір, і, з’єднуючись між собою, вичавлюють матеріал уздовж ріжучого краю отвору з його видимими плоскими поверхнями. Високий ступінь стиснення країв матеріалу дозволяє надійно забезпечити пристрій у цій отворі і забезпечує надійну ущільнення вирізного краю для матеріалу, що складається з декількох шарів (для багатошарової нагріваної підлоги).

Завдяки простому дизайну з гвинтовим з’єднанням, пристрій може бути встановлений на підлозі користувачем вдома, а користувач може самостійно вибрати місце для отворів для свердловин та їх кількість. Триватний фланець з жорсткістю ребра має високу надійність під час експлуатації. Листа кільцева сторона в нижньому фланці створює надійну перешкоду для поливу води з свердловини до поверхні підлоги.

Фланцевий для отвору під діркою Lotos 200 може бути встановлений на різних типах підлог, як одношарових, так і ізольованих багатошарових, виготовлених як з ПВХ, так і з тканини Оксфорд.

READ  Що чистити кран від вапна

З асортиментом ізольованих підлог з отворами для свердловин можна знайти в каталозі – дно для наметів.

Як зробити підлогу для намету?

Добре, високоякісний намет має велике значення для відпочинку, так і для професійного використання. Тому необхідно використовувати його дуже ретельно, не заощаджуючи час і засоби. Але будь-який високоякісний намет, через деякий час він почне погіршуватися.

Перш за все починає носити дно. Це пояснюється тим, що покриття під ногами легко пошкодити при ходьбі, застряг на камені або гілках, матеріал підтримується і знищується. Спеціальний удар бере на себе підлоги в наметі в проблемних погодних умовах. У холодній сезоні фундамент стає ключем для підтримки тепла в цій невеликій кімнаті.

Окремо підлогу для намету, або як його часто називають – сліду не так просто. Справа в тому, що багато виробників не роблять додаткові підлоги. Інші, розуміючи переваги цього продукту, продають його для досить великої кількості. Об’єктивно кажучи, найчастіше, додатковий дно не коштує їхніх грошей, тому виникає більш успішний варіант – зробіть це самостійно.

Теплий зимовий підлогу для намету зробити це самостійно

Ви можете зробити зігрітий підлогу для зимового намету з власними руками. Несе відповідальність за відбір матеріалів, які будуть використовуватися для пошиття нагрітого підлоги – це залежить від того, наскільки надійним, довговічним та теплим буде майбутній продукт. Теплі технології виробництва підлоги для зимового намету виглядає так:

Щоб зробити підлогу до намету для зимової риболовлі своїми руками, вам потрібно:

 • Ми робимо панель намету. Визначте всі розміри та, при необхідності, застосуйте бажані отвори для коханця, свердловини та печі в наметі.
 • Розпилює малюнок збірної тканини для підлоги в наметі. Залиште заповідник у парні сантиметрів на кожній стороні, щоб пізніше якісно обробляють краю майбутнього зимового підлоги для намету.
 • З виявлення тканини, шиття подобу простого дювете – ізоляція буде закладена в ньому.
 • Налаштуйте ізоляцію розміру справи, не забуваючи вирізати передбачувані отвори.
 • Ми розгортаємо ізоляцію всередині кришки тканини і спалять підлогу для намету.

Час на полюванні або риболовлі дуже цінний – проведіть його з задоволенням!

Багато хто не розуміє, чи потрібно купити окремий зимовий намет взагалі, якщо є літо. Ця покупка є обов’язковою, оскільки між ними немає відмінностей:

Теплий підлогу для зимового намету куба з власними руками, я раджу вам бачити!

 • У зимових наметах для риболовного дна відсутні. Вони встановлюються прямо на снігу або льоду, роблять свердловини заздалегідь. Вони призначені для збереження тепла та захисту від вітру. Варіанти для перебування на ніч та розміщення мають секс і два або тришарові тентові. У літніх наметах підлога завжди присутня.
 • Морозостійкі моделі мають вибране місце для плитки та розетки. Влітку, відповідно, це не.
 • Для покращення теплоізоляції взимку є своєрідна “спідниця” з тканини, що треба стрибати снігом. Літо не забезпечує додаткове утримання тепла.
 • Дизайн для холодного сезону роблять кубічні та сферичні форми. Вони швидше і легше встановити те, що важливо в сильному морозі.
 • Зимові тенти не захищать від вологи, оскільки матеріал використовується диханням. Літо, навпаки, майже завжди має повну гідроізоляцію.
 • Розміри зимових моделей завжди менше, щоб їх легше і швидше нагрівається.

Теплий підлогу для зимового намету

Ви можете зробити без теплого підлоги в наметі, використовуючи вовняні ковдри або туристичні килимки. Однак цей метод ізоляції зимового намету може виникнути з герметичкою, оскільки такі зимові підлоги для намету мають власні розміри та форму, яку ви не завжди можете прийти.

Наявність підлоги для зимового намету в стандартній конфігурації є необхідною умовою. Але це не завжди відбувається достатньо (наприклад, риболовля), тому крім довгої печінки, зимовий намет може бути обладнаний додатковою теплим підлогою (дно).

Пляж виробничої компанії виробляє кілька видів теплих підлог для зимових наметів

Підлоги для зимових наметів і нижньої білизни для туристичних наметів

Намет шестерня – продукт зшитий з високоякісних водонепроникних матеріалів з високими теплоізоляційними властивостями. Це дозволяє захистити дно намету від вологи, комах та різного сміття. Через зручні кріплення, веб-сайт легко встановлюється і розбирається.

Виробник потенціалу пропонує клієнтам для намету, виготовленого з водонепроникних твердих матеріалів. – Тарпуліна, нейлон, ПВХ. Вони призначені для теплоізоляції тепла та вологи дна намету та захисту проникнення сміття та дрібних комах. Продукт оснащений коханцем.

READ  Як побудувати будинок з газової упаковки

Будівельний аксесуар

Аксесуар виконаний у формі Інтернету, який може мати іншу форму, товщину, розміри, матеріал, колір. Більшість підлог для наметів виконані з нейлону та тарпуліну. Для поліпшення міцності, матеріали, підкріплені спеціальними волокнами. На периметрі продукту є спеціальні кріплення – кипки, петлі, з якими підлога здійснюється до нижньої частини намету. Тому, якщо ви пошкодили нижню частину намету, або ви хочете зробити його тепліше, то отримайте корисний аксесуар від виробника намет-корпус – намет підлогу за ціною угоди.

Переваги поверхів для намету

У каталозі інтернет-магазину намет має широкий спектр підлог для намету, який володіє наступними перевагами:

мають високу силу до механічних ефектів – стирання, проколів, перерви;

мають великий водонепроникний коефіцієнт – 3000 – 5000 і вище mm в. Мистецтво.;

запобігти проникненню води всередину намету;

Не дають проникнення всередину намету кожного маленького сміття та комах;

Купуйте підлогу для намету або дна для зимових та туристичних наметів

У інтернет-магазині Tent-Cove ви можете придбати “Павло для намету” та “підлоги для намету”, який захистить дно дизайну від проникнення кровослеглих комах, вологи, тяги, дрібних гілок. Після додавання аксесуарів до кошика, він повинен бути завершений 100% платежу. Виготовлення простих дій, спеціаліст зателефонує ваш номер телефону, щоб уточнити умови доставки.

Замовити швейні підлоги для наметів

Виробник має намет-фут, ви можете замовити “Пошиття підлог для наметів” та “підлоги для намету” з високоякісних водонепроникних матеріалів, які захищать дно тимчасового об’єкта від вологи, крові комах та різних сміття. Щоб скористатися такою послугою, вам потрібно зателефонувати фахівцям за номером 7 (951) 654-30-30. Якщо ви не можете встановити контакт, ви можете скористатися зворотним викликом – менеджери закликають вас скоро. Крім того, додатки приймаються електронною поштою Tent-Chehol @

Після того, як заява буде затверджена протягом 1 години, досвідчені кравці негайно почнуть працювати. Про виконання поверхів для наметів є 4 дні. Максимальний час виробництва – 6 робочих днів. Термінові замовлення, для яких надаються додаткові витрати;.

У Санкт-Петербурзі виробник наметового випадку працює над реалізацією власної продукції протягом 15 років. Доставка каюлдонів у місті здійснюється за допомогою кур’єрських послуг. Також можна доставити до Москви та інших регіонів Росії – транспортних компаній, таких як SDEK.

Домашній зимовий намет

Так що зимова риболовля успішно пройшла, треба серйозно готові до нього і підготувати всі необхідні передачі. Крім того, вам потрібно турбуватися про ніч. Для цього ви можете використовувати намет, спеціально зроблений для відпочинку взимку. Зимовий намет самостійно – це простий продукт, який може бути зроблений з подруги.

Теплий підлогу до намету

Купуйте теплу підлогу в зимовий намет треба спочатку. Не кожна людина може бути на льоду, треба мати великий запас здоров’я та певний досвід. Більшість людей можуть застудитися через сон в таких умовах. Навіть якщо здається, що температура досягла комфортних значень, льодовий покрив “тягне”, що робить свій шлях через одяг і в дихальних шляхах. Теплий підлогу до намету зможе забезпечити від цих неприємностей, а також забути про постійне утворення росів всередині. Ви просто залишаєте точку осадження конденсату поза обсягом. Для цього використовуються інноваційні високоякісні матеріали. Підлога в наметі з EVA має унікальну теплоізоляцію, яка дозволяє залишити холодну за борт навіть з відносно невеликою товщиною листа. Підвищена пористість також зберігає тепло. Цей полімер не нервував навіть під впливом високогірних температур, він не утворює тріщин та інших дефектів.

Універсальний підлогу для зимових наметів Рибак Тип “Куб”

Підлога упакована у хороший міцний випадок, що має ремені для перенесення. Завдяки тому, що навіть мокра і видатна підлога після риболовлі можна транспортувати в машині, не боячись пити його.

Підлога для зимових наметів продається у довговічному випадку з ремінцями

Основною перевагою підлоги є універсальний: приходить до будь-якого намету Куби, сторона якого становить від 1,9 до 2,2 м.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS