Статті

Ніж ви можете намалювати підкладку в білому

Настінні ласки пофарбовані в білий: фото ідеї

Напевно, багато хто підтвердить, що такий матеріал для внутрішнього оформлення, як підкладка, все ще шукає. Зрештою, він має чудові характеристики, ідеально доведено під час встановлення та експлуатації, і недорогого. Так що це не для нічого, що це стало настільки популярним у будівництві. Застосовуючи дерев’яну підкладку, ми віддаємо перевагу природності, спеціальному мікроклімату, ароматизації та самопоглинання в такій кімнаті. Тому було б корисно навчитися якісним для фарбування цього матеріалу, зокрема в білому.

Для початку ми точно очищаємо підкладку з накопиченого бруду, бо це ми використовуємо тонкий напеній папір. Співаючи поверхню слідує круговими рухами, намагаючись зробити це більш гладким і меншим, наскільки це можливо.

Обов’язково впорайтеся з підкладкою, щоб розширити свій термін служби

Легка вуаль – відмінний відбілюючий агент, який значно прискорить процес. Використовуйте його для всіх. Якщо завдання полягає в тому, щоб оновити раніше пофарбовану поверхню, то ви повинні спочатку визначити стан старої фарби. Якщо фарба лежить точно, а не пілінг, ми миєте поверхню дошки з двошаровим розчином соди (близько 300 грамів на 10 літрів води). Якщо старе покриття знаходиться в абсолютно непрямому стані, то новий шар фарби не зможе плавно лежати. Тому перед фарбуванням потрібно видалити старий шар покриття.

Як малювати підкладку в білому?

Вуд протягом декількох десятиліть не втрачає актуальності у будівництві та оформленні житлових приміщень. Якщо ми говоримо про оздоблювальні матеріали, найпопулярніші з усіх сьогодні є дерев’яна підкладка, завдяки довговічності та безпеці для здоров’я жителів вдома. Для того, щоб збільшити захисні властивості цих декоративних панелей, вони покриті спеціальними фарбами та лаками.

Типи та обсяг класів

Вагон був спеціально популярний, як оздоблювальний матеріал. Наступні типи панелей використовуються для ремонту та обробки приміщень:

Дерев’яна підкладка

Переміщення з натурального дерева хвойних та листяних порід.

Дерев’яні панелі листяних порід (береза, дуб, зола, липа, вола) мають високу міцність і стійкість до високих температур. Використовується для завершення приміщень, балконів та лоджів. Підкладка затвердіння є незамінним, коли яєчко ванни та сауни.

Вбудовуване деревоподібне дерево (сосна, ялина, модрина, ялина, кедр) широко використовується в будівництві. Основи дають матеріал унікальний хвойний аромат. Хвойні вироби з деревини мають цілющий і заспокійливий ефект.

Термін служби необробленої дерев’яної підкладки становить 5-10 років. Збільшити термін служби до 15-20 років, продукти обробляються спеціальними речовинами. Вони дозволяють захищати дерево від шкідливих комах та дій несприятливих кліматичних факторів.

Пластикова підкладка

Виробляють з штучних полімерних матеріалів. Для виготовлення пластикових виробів використовують спеціальну технологію. Вихідний матеріал для пластикової підкладки є полівінілхлорид.

Пластикові панелі мають високу вологість і стійкість до крапель. Пластик не підлягає корозії та гниття.

Основним недоліком є ​​низька стійкість до дії сонячного світла. Під променями сонця матеріал втрачає естетичний вигляд.

Пластикова підкладка використовується для прикраси приміщень з високою вологістю. Термін служби матеріалу становить 30-40 років.

Підкладка Warfather (MDF Cold Tage)

Початковий матеріал для виготовлення такої підкладки – це мікрофравий волокно (MDF).

READ  Як зробити кут 45 градусів на плінтусі

Панелі МДФ виробляють з тонких стружків. Під дією високої температури та тиску, чіпи висвітлюють природний компонент “Лігнін”. Ця речовина клеїть і закріплюється дрібними частинками в легку та монолітуну масу. На прокатній млині деревообробної пластмасової маси прикріплюють форму панелі.

Через відсутність смол та істотних речовин, МДФ-кріплення використовуються при обробці громадських, освітніх та соціальних установ.

Ми готуємо Фонд

Перед фарбуванням на білому, вам доведеться працювати в підготовці. Якщо ви втратите важливий етап у цьому процесі, результат буде нижчим, ніж середній, фарба може лежати нерівномірно, дошки незабаром починають гнити і т.D. Поетапний розгляд процесу допоможе вам мати справу з нюансами цієї роботи та дізнатися всі технічні точки при обрізку.

Очистити панель

Перш за все, вам потрібно почати з очищення поверхні панелей з різних видів забруднення. Використовуйте у цьому процесі ви можете паперовувати складні типи. Кругові рухи повинні проводитися через всю поверхню, і з усіх боків. Всі нерівності та невеликі деформації будуть вилучені таким чином.

На сьогоднішній день легко виготовляти процес живопису, оскільки існують спеціальні речовини типу відбілювання, які допоможуть вам швидко і легко малювати підкладку власними руками.

У випадку, якщо на поверхні вже є шар фарби, то ви повинні перевірити, наскільки добре вона зберігає. Якщо з’являються будь-які деформації або просто фарба, то краще повністю видалити свій шар з панелей.

Порада: Якщо фарба досить добре тримається, просто промийте поверхню содового розчину (2%).

Застосовувати захист до поверхні

Важливий! Для дерев’яної підкладки краще використовувати пластиковий шпатель, щоб поверхню під час обробки залишається незмінною.

  • Після шпаклівки обробляють масляні панелі. Це захиститиме матеріал від негативних наслідків хімічного типу. Так що результат максимум, ви також можете додати до неї та suik;
  • Після повного тягаря матеріалу, перейдіть до грунту. Цей процес забезпечить шпаклівку та захищає матеріал від зміни температурних показників у приміщенні. Правильне застосування грунтового шару можна переглянути на відео.

Порада! При виборі грунту, перевірте здатність використовувати композицію під фарбуванням.

Антисептична композиція наноситься на поверхню лише після того, як шар праймера повністю сухий. Антисептичні речовини допомагають захистити підкладку з форми, вологи, а також зовнішності на їх поверхнях з часом, грибком.

Стиль

При виборі кришки для підкладки важливо, перш за все, зосередитися на стилі та загальній ідеї дизайну, яку ви хочете створити. Просочення та лаки підходять, якщо вам потрібно зберегти натуральний візерунок. Вудський відтінок під антикварним є ідеальний для стилю країни або Провансу.

Класичний англійський стиль неможливо уявити без використання деревини. Щоб відтворити унікальний та вишуканий стиль, ви можете використовувати підкладку, яку потрібно встановити знизу до третьої або середини стіни, а верхня частина може бути випущена шпалерами або фарбою.

Підкладка може гармонійно вписується до сучасного та модного стилю високотехнологічного, але для цього необхідно виконувати роботу на покривних стінах фарби з металевими частинками або перлами.

Яскраві відтінки деревини можуть бути ідеально поєднуються з привабливим економним стилем. Чистота та збереження природного малюнка в поєднанні з яскравою зеленню виглядають доцільно і гармонійно як у міській квартирі, так і в котеджі.

Для скандинавського стилю ви також можете використовувати підкладку, але в цьому випадку всі дошки повинні бути пофарбовані в білому.

У деяких випадках доречно до комбінації декількох кольорів при фарбуванні однієї стіни. Наприклад, нижня частина може бути покрита темним відтінком, а верхній – світло, і ви можете альтернативу двох різних кольорів, щоб виділити горизонтальні або вертикальні смуги. Варто доглядати, що фарба не зливається на кордоні різних кольорів. Для цього необхідно використовувати жирну стрічку та тонкі щітки – тоді ви можете перетворити просту стіну в справжній об’єкт мистецтва.

READ  Бар від 100 до 200 скільки на Кубі

Функції

Живопис або лакування об’єднує кілька функцій:

  • Приховує деревні ароматизатори. Не завжди поверхня підкладки ідеально; Часто є біти, блюбна, а поява текстури найдешевшої ялини та сосни не відрізняється від виразності;

Поява фірми іноді залишає бажати кращого.

Будь ласка, зверніть увагу: це особливо важливо, якщо дерев’яна підкладка використовується для зовнішньої обробки облицювання стін заміського будинку, лайнера даху відкритої тераси або підошви даху.

  • Запобігає ферментації процесу, що призводить до димоходу дерева в яскравому світлі. Непрозорі фарби повністю блокують вплив деструктивного виникнення деревини ультрафіолету; Прозорі лаки для цієї мети включають спеціальні добавки, комбіновані під загальним ім’ям ультрафіолетового фільтра.

Крім того, багато декоративних захисних просочення включають анти-експери (добавки, які перешкоджають пожежі) та антисептики (вбивство грибка, форми та турбулентних комах).

Альтернативно, антисептичне та анти-погляд лікування можуть бути виконані при підготовці стадії: прозора водорозчинна композиція наносять по всій поверхні підкладки з щіткою або зануренням окремих дощок у контейнер з антисептичним грунтом.

Якщо деревина потемніла на яскравому світлі або здивована грибами, то попередньо обробляється іншою складом відбілювача. Активний хлор або кисень окислюють продукти ферментації та вбивають форму, освітлення (і, на жаль, частково руйнуючи) поверхневий шар дошки.

На яскравому світлому дереві з часом темніє.

Як малювати підкладку всередині будинку в білому

Промо живопис на фасадних панелях майстерні для вашого будинку, підкладки та імітації бар для оформлення інтер’єру. Великий вибір кольорів дозволить вам знайти найкраще рішення для вас. Захищати дерево від негативних факторів. Давайте давайте естетику. Кажуть про нас: “У лісовій їдальні якості меблів!” І це правда! Переконайтеся, що для себе!

Фарбування виробництва Les Base.

Вся велика популяція отримує посіву дерева як оздоблювальний матеріал. Давайте поговоримо про те, як дати такі скелі, як сосна або модрина, шляхетний колір білого дуба.

Промо штучний склад деревини, іншими словами, Brash дозволяє зробити текстуру дерева більш виразною.

Це поклоніння, яке дозволяє виділити деревний малюнок, підкреслити свою унікальність, унікальність. І живопис з різними схемами, наприклад, використовуючи технологію пацієнта, дайте вишуканість матеріалу. Ми займаємося цим цікавим напрямком у декорі протягом багатьох років. Постійно експериментувати і отримати справді видатні результати. Переконайтеся, що для себе!

Фарбування виробництва Les Bay.

Отже, завдання, ніж малювати підкладку всередині будинку в білому.

На сьогоднішній день ринок пропонує достатньо велику кількість рішень та продуктів, як у домогосподарстві, так і в промисловій лінії. Це масла, восків та водяні лаки. Дерев’яне масло не створює плівок на поверхні дерев’яної підкладки. Тому це буде виглядати цілком природно, покриття буде тепло на дотик. Але сильний роз’яснювальний ефект не досягає, оскільки біле масло не може бути нанесене з товстим шаром. Не більше, ніж дерево може поглинати.Для таких цілей ми рекомендуємо використовувати продукт від загинів. Hartwachs ol. Склад цього масла є унікальним, без запаху, масло проникає глибоко в структуру дерева, зміцнює верхній шар і дає поверхневі водно-репелентні властивості.

Віск на воді на основі більш багатих відтінків, створюючи унікальне сатинове покриття. Виглядає дуже затишно! На відміну від масел, віск існують як у домогосподарстві, так і в промисловій лінії фарб. При застосуванні таких продуктів сама структура деревини менш помітна. З побутової лінії ми радимо вам дві продукти з Gnature:. Azure з бджолиним воском 470 воско-лазурний 450.

READ  Як встановити підвісний туалет з установкою

Інший варіант, ніж малювати підкладку всередині будинку в білому кольорі акрилат лаки на воді. У такому лаку додають білий пігмент, і, як воск, ви можете отримати багатий тон. Покриття буде більш глянцевим і ідеально вписується в сучасний інтер’єр. Ми пропонуємо живопис у нашому виробництві. Професійні художники працюють з фінськими продуктами Teknos, вони знають багато у високоякісних красивих фарбування пиломатеріалів, як ніхто інший!

Але біла фарба, щільно живописне дерево, краще не брати участь у Живіці, забезпечуючи аромат деревини та його корисних властивостей, пройде через будь-яке покриття. І на рівному кольорі притулку фарби білі, з’являться жовті плями, не помітні на напівпрозорі покриття.

А як щодо ізоляційних грунтів, ви запитуєте? Відповідь

Така грунт може відкласти цю проблему.

На головних відмінностях я вказав на вас, і тепер ви вирішуєте, що малювати підкладку всередині будинку в білому!

Як малювати підкладку всередині будинку?

Дерев’яна підкладка протягом багатьох років і залишається популярним оздоблювальним матеріалом для внутрішньої роботи з чотирьох причин:

Дизайн самообработності – панелі Усуньте невеликі підгонки

Гладкий жорсткий літак – ви можете повісити на встановлених панелях, ви можете повісити легкі полиці або закріпити меблі за звичайними гвинтами і лаяти

Проста установка кількома способами – на променях, фініші нігті або гвинти

Після встановлення поверхня 90% готова до покриття – фарбування або лакування

У статті ми скажемо, як і краще покрити дерев’яну підкладку всередині житлових приміщень або на балконі.

Живописна підкладка – головне

Припустимо, ви встановили основний розріз, закріплений панель, плінтус, мультфільми, кути, і результат підходить вам. Далі існує два способи, але спочатку зніміть сухою щіткою або пилососну пилу, пилу та виступаючі дефекти деревини. Це буде абсолютно чудово прогулятися по всій площині наземного паперу: перший P80∻120, другий раз P150∻180.

Якщо естетики та зовнішній вигляд не має значення, і вам просто потрібно покрити дерево для захисту, а потім не соромтеся приймати звичайну щітку для 20, а також з:

Акрилова емаль або внутрішня фарба

Загалом, будь-яка фарба для внутрішніх робіт

Порада. Ви дасте гарну землю для довгого сервісу деревини, якщо ви покриваєте мотузку підкладки перед установкою. Так дерево буде менш поглинається вологою.

Якщо естетика та красива зовнішність важливі, то вам потрібно знати один момент: після первинного кольору або грунтовки на будь-якій кліпі, “купа” піднімається – мікроскопічні деревні волокна. Поверхня в таких місцях стає повзає і неприємно до дотику.

До пофарбованого літака була ідеальна гладка, вам потрібна:

Лікувати піщаний папір “Голодське” дерево, судити

Намалюйте грунт, фарбування або пальто з шаром лаку

Шліфування P180∻210 місця з купою та дефектами покриття першого шару, занурення

Перший шар часто “версія” або його сучасний аналог, а також фінішний лак. Технологія в цьому випадку не змінюється: дефекти глуху та фарбування з роликом або розпилювачем до ідеального результату.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS