Статті

На якій відстані монтуються гвинти в полікарбонаті

Графік роботи в святкові дні

Ми раді оголосити, що зараз кожен може придбати хвилястий профільований полікарбонат (синусовий). Цей матеріал розширив діапазон профільованих листів. Сьогодні аркуші доступні товщиною 0,8 мм з висотою хвилі 18 мм.

Монолітний полікарбонат прозорий з особливим анти-блискавкою. Полікарбонат проти льодовиків покращує видимість інформації, коли прямий удар сонця і усуває ефект фантом, якщо він використовується як захисне покриття інформаційної дошки.

Розширюючи діапазон, для продажу монолітний завод полікарбонату “Хіллс і долина” товщиною 3 мм, формат листа 2050х3050 мм, виготовлений Паррамом (Ізраїль). Можна використовувати як легкі шахраї, так і захисні килими.

Новий. Ми звертаємо вашу увагу на професіоналіст полікарбонату, який точно відповідає металевому профілю C8, C20 і C21 від світового лідера Palram

Як виправити полікарбонат або способи кріплення полікарбонатних листів

Кілька років тому полімерний пластик вважався майже дивом, і сьогодні цей матеріал, який широко використовується в повсякденному житті, рекламній сфері, різних галузей промисловості та будівництві. Незамінний полікарбонат та індивідуально будівництво, а особливо в цивільних та промислових. Для будівельної сфери полікарбонат виробляє два типи – стільникові та лити. В той же час, на тому, скільки кріплення полікарбонату виконувалися на правильній технології, міцність сполуки, що означає довговічність та надійність всього дизайну.

Використання стільникового полікарбонату

Для індивідуального будівництва, для пристрою, теплиці в основному використовують стільниковий полікарбонат. Він легко піддається різній обробці: його можна вирізати різними ручними механічними пилками, а тонкі аркуші можуть бути вирізати ножем. Цей матеріал легко свердлити з звичайними свердлами, але необхідно враховувати, що відстань від отвору до краю панелі не повинна бути менше 30 мм.

READ  Як принести мох на тротуарних плитах

Полікарбонат, при необхідності, може бути склеювання двокомпонентним поліуретановим клеєм. Ви можете клеїти не тільки листи один з одним, але і з іншим пластиком або металом.

Структури з використанням полікарбонату в основному розроблені загальним принципом: бігати розташовано на тій же відстані один від одного, листовий матеріал закріплений. Часто покриття закруглені сховища: цей матеріал добре вигин. Фігурні аркуші можуть бути згинаються лише у напрямку клітин, то матеріал не втрачає міцності та стабільність. При згині по всій клітинах ребра листів втрачають стабільність, внаслідок чого перерву пластини.

Максимальний радіус згинання для кожного марку полікарбонату визначається стандартом. Його значення має бути вказане у документації для матеріалу. Також у літературі можна знайти величину максимального радіусу вигину.

Методи кріплення

Стільниковий полікарбонат може бути консолідований методом плями. Ця гора можна назвати найпростішим. Це вимагає нормальної самодостатності стрічок для його реалізації. Термостати дозволяють створювати хороше ущільнення місця, де вони встановлені, крім того, усунені “холодним мостом”, і самолюнці.

Суглоби між листами закриті за допомогою спеціальних профілів, краї закриються за допомогою цих профілів. Профіль для цих цілей може бути знімним або делікатом.

Зніміть профіль включає дві основні частини – це основа та обкладинка. Фіксація основи до кадру виконується за допомогою гвинтів. Крок між кріпленнями в цьому випадку становить близько 30 см, але не менше. Лист насичений в основі 2 см. База закриває кришку. Кришка достатньо достатньо.

Низький профіль також фіксується шляхом самостійного чищення термошабою до кадру. З’єднані кромки полікарбонатного листа, а проміжні листи прикріплені до місця.

Як закріпити стільниковий полікарбонат до теплиці?

Прийнятна ціна та легка установка роблять представлений матеріал, який найбільше просить до розташування теплиць та теплиць. Цей вибір дуже обґрунтовано однією з причин. міцність. Однак, для того, щоб теплиця виступає рік, необхідно не тільки вибирати довговічне перекриття та надійне кріплення, але і побудувати стійкий кадр.

READ  Яка різниця між паркетом і ламінатом

Кріплення матеріалу

Кріплення полікарбонатних листів здійснюється термошами та саморесурсами. І створити сили використовують різні профілі. Але для полегшення роботи необхідно враховувати властивості пластику.

Полімерні пластикові особливості

Як відомо, вказаний матеріал при високій температурі розширюється, і звужує при низькій. Ось чому створені отвори під кріпленнями повинні бути кілька сантиметрів більше, ніж його діаметр. Гвинтові гвинти потребують повільного і обережно, щоб не пошкодити аркуш.

Дотримуйтесь відстані

Отвори повинні бути готові заздалегідь, для зручності роботи. Відстань між загвинними гвинтами повинна бути контрольована відповідно до наступних рекомендацій

  • Від’їзд від краю при використанні самостійної преси має бути. 4 см.
  • У випадку використання 10-м аркуша, інтервал з отвору до отвору повинен бути. 30-50 см. Але у разі використання 16 мм відстань буде рівною. 50-80 см.
  • Відстань 50 см повинна бути поважна при установці листа 4 мм.

Що самозвучають прикріплення полікарбонату

На сьогоднішній день полікарбонат вважається одним з найпопулярніших будівельних матеріалів, представлених у продажу на ринку товарів та послуг. Цей елемент активно використовується для побудови легенів та міцних конструкцій різних цілей. Багато садівників та садівників вибирають полікарбонат як недорогий і досить міцний будівельний матеріал для будівництва теплиць. Під час експлуатації готові вироби піддаються сильним навантаженням, це може бути сильним імпульсом вітру, граду, снігу. Найважливішим фактором, який забезпечує довгостроковий операційний період – закріплення плавлення, і в цьому випадку найбільш оптимальне використання спеціальних самонарізаних гвинтів для полікарбонату.

Орієнтація стільникових полікарбонатних панелей при проектуванні та встановленні

Внутрішні жорсткості розташовані в стільниковому полікарбонаті в довжину. Панель у вашому дизайні повинна бути орієнтована, щоб утворюватися у формі конденсату, що він може протікати через внутрішні канали панелі та виведення.

При вертикальному скляному пристрої, жорсткість панелей повинна бути розташована вертикально, а в дизайні обсягів. Уздовж скейт. У арочному будівництві ребра повинні йти на дугу.

Ці умови повинні спостерігатися при розробці, розрахунку кількості панелей, їх глибину і, звичайно, при встановленні.

  • Згинання клітинних полікарбонатних панелей для радіусу менше, ніж виробник мінімального радіусу згинання для панелі структури вибраного вами структури
  • Порушують правила орієнтації панелі
READ  Укладання тротуарної плитки на суху суміш

Для встановлення стільникового полікарбонату використовуються не використовуються або знімні прозорі та кольорові полікарбонатні профілі.

На якій відстані монтуються гвинти в полікарбонаті

Як вибрати полікарбонат і побудувати навіс з власними руками

Як вирізати полікарбонат?

Довговічний, легкий і зовнішній матеріал – полікарбонат, затребуваний при виконанні будівельних та оздоблювальних робіт і впевнено витісняє традиційний пластик і скло. Він використовується для побудови теплиць, міських зупинок, приладів та навісів, перегородки та декоративних елементів у інтер’єрі. І як правильно виправити полікарбонату, і чи можна самостійно виконувати цю роботу?

Монтажні роботи здійснюється швидко і не вимагає використання спеціального обладнання, яке є однією з переваг полікарбонатних листів. Кріплення та профілі можуть бути придбані з матеріалом. Крім того, вам знадобиться свердла, листова різання, рівень, рулетка, сходи. Практичні рекомендації фахівців допоможуть правильно виконувати всі операції та довговічний, надійний дизайн.

Орієнтація панелей

Ребра жорсткості листів полікарбонату розподіляються по довжині. Для досягнення максимальної міцності дизайну необхідно правильно розташувати порожні канали:

  • Якщо панель встановлюється вертикально, канали розташовані вертикально.
  • У дугових структурах канали повинні бути паралельними лінії вигину.
  • У структурах нахиленого типу. У напрямку каката.

При виготовленні зовнішніх структур слід використовувати полікарбонат, ззовні є захист від ультрафіолетових променів у вигляді плівки від спеціальних речовин. Це робить всю необхідну інформацію про це. Для правильного розташування полікарбонатних листів плівка не видаляється під час процесу встановлення.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS