Фасад

На якій температурі ви можете малювати фасад

Table of Contents

Що таке водородна фарба

 • Латексна фарба. Він має у своєму складі латекс, що робить його стійким до стирання та вологого очищення. При промиванні такої поверхні ви можете використовувати миючі засоби (за винятком абразиву), і це не буде критичним для покриття.
 • акрилова фарба. Містить акрилові смоли, які утворюють стійкі до стирання, вигорання та поверхні розтріскування.
 • Силікатна фарба. Вона включає в себе рідке скло, розчинене у воді. Покриття хороше, дихає, але не захищене від вологи.
 • Силіконова фарба. Силіконова смола дозволяє об’єднати властивості акрилової та силікатної фарби.Водо-емульсійна силіконова фарба – це бактерицидний, не допускаючи грибком і формою формування.

Спосіб застосування

 • Будь-яка фарба на рівні води для фасаду перед використанням вимагає ретельного змішування. Більш того, це можливо, як розрив рідини в банку і перемішування з палицею або змішувачем у низькоякісній свердлі. Ступінь потовщення фарби в основному залежить від періоду обмеження та температури зберігання упаковки.
 • Живопис виготовляється або за допомогою живопису, кисті або малавіці, або вовняного ролика. На фото показана структура ролика і різниця зі спіненого каучуку в тому, що фарба наноситься рівномірно, залишаючи за собою поверхню бульбашки. Бульбашки розриваються, а шар рівномірний, а піна гума може просунутися, що викликає облисіння у вигляді смуг.
 • Перед фарбуванням поверхні повинна бути грунтована, і якщо вже наноситься шар однієї фарби, то не потрібно його видалити. Після фарбування інструмент слід промити з проточною водою, поки не буде сухим або домогосподарськими миючими засобами. Час висихання без води, що знаходиться при кімнатній температурі – 30-40 хвилин, а для повного сушіння буде потрібно 2-3 години.
 • Зберігати фарбу на рівні води в темному місці при температурі від 5 ° С до 30 °. Термін зберігання щільно закритий контейнер до 4 років.

Збір фарби та інструментів

Покупка фарби, спочатку звернути увагу на те, чи підходить вона при використанні при температурі нижче 0 ° С. Найбільш поширеними фарбами для зими є фарби, виготовлені на органічних розчинниках речовинах, а саме, перхлорвінілові фарби, що мають дуже низький ступінь потовщення та сушіння навіть при негативних температурах. І добавки до антифризів, доданих до фарби, допомагає на фарбу сухим навіть у важких морозах.

Порада

Незалежно від складу фарби, максимальна рекомендована температура для фарбування не повинна перевищувати 20 ° С.

Окрім вибору зимової фарби, ви також повинні використовувати спеціальну інвентар. Роликові та щітки краще використовуються з натуральним хутром або бавовняним покриттям, оскільки синтетичні матеріали мають властивість затвердіння в холоді.

Розмальовка зовнішніх поверхонь найчастіше планується для теплого сезону, який називається сезон фасаду. Але що, якщо колір потрібно восени або взимку, коли вулиця мінус температура? Як малювати фасад взимку? Чи можна малювати фасад будинку взимку? Не треба витримати роботу навесні, оскільки ряд сучасних усіх сезонних фарб (їх також називають зимовими фарбами), дозволяє покривати фасади при температурі.20 °. Ми зробили вибір зимових фарб та праймерів, які спеціально розроблені для роботи при температурах нижче 0 °.

Купуйте зимову фарбу, для роботи на фасаді взимку, при негативних температурах, ви можете в будь-якому магазині світу фарб, а також в інтернет-магазині. Асортимент представляє широкий вибір зимових фарб для мінеральних поверхонь, а також зимової фарби для металу при негативних температурах.

Порада: Обов’язково вважайте, що в холоді, час сушіння покриття збільшиться кілька разів. А також температура самої фарби повинна бути позитивною. Для більш точних даних ретельно вивчайте етикетку продукту, де виробник вказує характеристики.

READ  Як встановити фасад на висувну коробку

Фронт All-season paint brite professional (up.15 ° С)

Професійний, зимовий, Всесезонний фарба Brite Professional для мінеральних фасадів призначений для кліматичних умов Росії, використовується з широким діапазоном температур: від.15 ° C до 30 ° С. Покриття має високу стійкість до атмосферних впливів (осадження, сонячне випромінювання, відмінності температури), у тому числі в умовах північних широт. Утворює матове міцне покриття. Ми рекомендуємо використовувати у комплексі з фасадом, зимою, всесезонним праймером Brite Professional. Лише до кінця року дія в торговому мережі світ фарб і інтернет-магазин.

Фронт Всесезонний праймер Brite Professional (UP.15 ° С)

Акриловий весільний, зимовий праймер для зовнішньої роботи (фарбування фасадів, основи будівель та споруд). Може бути використаний при негативних температурах.15 ° С. Не утворює видима плівка на поверхні. Підходить для грунтовки цегли, бетону, оштукатурні фасади та шапки всіх категорій будівель та споруд (дитячий, спорт, ЛПУ, підприємства харчової промисловості, житлові та громадські приміщення з високим експлуатаційним навантаженням). Можна застосовувати всередині виробництва, складу та інших приміщень.

Фасадна фарба Tikkurila Euro Prof фасад (вгору.20 ° С)

Tikkurila euro prof фасад/tykkurila euro profa фасад – фасад, зимова фарба на основі розчинника рекомендується для використання для зовнішнього лікування бетону, міцного цементно-вапнових розчинів, мінеральних плит та інших придатних кам’яних поверхонь. Професор фасадна фарба може бути перевезена, зберігається і застосовувати при температурі.20 ° С. Важлива умова: Хоча температура самої фарби не повинна бути нижче 10 ° С.

Матовий весь сезонний фарба Vincent Muralith F1 (вгору.20 ° С)

Призначений для захисту та декоративного кольору бетону (у тому числі необроблений), азбестоцемент, цегла, оштукатурена, попередньо пофарбовані основи фасадів будівель та старі швидкі підстави. Ми рекомендуємо попередньо обробляти поверхню незапланованого грунту Vincent G-3. Може бути використаний при негативних температурах.20 ° С, зимовий рецепт, що робить його незамінним перед фасадом.

Ярославл фарби Спеціальні сили Ґрунтована емаль на іржі (вгору.10 ° С)

Для захисту сталевих та чавунних поверхонь, покритих іржами та залишками старого покриття, щільно клею з металом: металеві конструкції, у тому числі великогам, з складним профілем, очищення яких важко (ґрати, паркани, гаражі), Під час ремонту кольору деталей автомобілів (крила, дно і Т.D.). Тришарове покриття використовується як незалежна для захисту металевих поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах, у промисловій атмосфері, що містить агресивні пари, гази, в умовах впливу солей та інших хімічних реагентів (при температурах до 60 ° С). Перевага фарби в зимовий сезон полягає в тому, що він може бути використаний при негативних температурах.10 ° С.

VGT VDAK 1180 Фарба передня зима, супер дихання (вгору.10 ° С)

Для фасаду та внутрішньої роботи при температурах.10 ° С. Не рекомендується покривати зовнішні поверхні в дощову погоду, з високою вологістю, а при поверхні глазурної оболонки. Він має хорошу адгезію до бетону, цегли, гіпсокартону та оштукатурних поверхонь, можна вимикати з макаронами або автоматично. Можна використовувати на фасадах при негативних температурах – до.10 ° С (Зимовий рецепт).

Фронт All-season paint tex pro (up.15 ° С)

Універсальна фарбувальна композиція, спеціально розроблена та ідеально підходить для фарбувальних фасадів всіх видів будівель, побудованих з цегли та бетону. Вона має прекрасну текстуру, відмінну міцність і стійкість до довгострокового впливу несприятливих екологічних факторів. Також підходить для будівель, які працюють у важких кліматичних умовах. Живописні роботи можуть бути здійснені при негативній температурі.15 ° С та відносна вологість повітря до 90%. При негативній температурі повітря рекомендується, щоб температура фарби сама не нижче 10 ° С, а основа не повинна містити землю та мороз. Не працюють при дії до поверхні прямого сонячного світла, сильного вітру та атмосферних опадів.

Tikkurila prof фасад тонкий розчинник для фарби

Матеріал призначений для розбавлення фасаду фарби Tikkurila Prof фасаду. Ви повинні додати розріджувач Tikkurila PROF фасаду тонше у фарбі у кількості, вказаній у LKM Label. Ретельно перемішати протягом 10 хвилин при температурі фарби принаймні 10 ° С і витримує, щоб використовувати принаймні 1 годину, при негативній температурі – принаймні 24 години. Безпосередньо перед використанням знову змішайте.

Особливості живопису працює взимку

У промислових середовищах, необхідність фарби при низьких температурах, якщо вам потрібно передати об’єкт у часі, або терміново потрібно оновити поверхню будівлі. У повсякденному житті така терміновість рідко спостерігається, і все ще відбувається. Є кілька функцій у холодному сезоні:

 • Найбільш несприятлива температура використання фарб, емалей та праймерів взимку – від мінус 5 градусів до плюс 5 градусів. Навіть у морозі краще працювати, тому що він знаходиться у вказаному діапазоні на будь-якій поверхневій конденсації. Якщо є вологість, адгезіювальні покриття сильно погіршуються, властивості змінюються фарби. Якість покриття зменшується, вона триватиме довго.
 • Якщо вирішиться пофарбувати фасади в холодну погоду, вам потрібно пам’ятати – фасадна фарба будь-якої марки висихає в 2-3 рази довше, ніж у теплій. Щоб отримати високоякісне покриття, потрібно використовувати для сушіння термофера або витягніть плівку на ліміт.
 • Ви повинні вибрати лише емаль, придатну для зимового сезону, грунту. Використання непридатного матеріалу призведе до його заморожування, а лід не дозволить застосувати засоби на стіни. Останній результат фарби залежить від якості фарби.
READ  Корпус будинку з фасадними панелями під цеглою

Ряд сучасних фарб ідеально застосовується при нульовій температурі, а в мороз, деякі можуть бути використані до -20 градусів. Є хороші засоби, стійкі до температурних крапель. Важливо, щоб температура самих фарбувальних матеріалів у експлуатації є вигідним. Якщо матеріал холодно, він поклав у відро з теплою водою в відро.

Рекомендації для робочої температури фарби

На кожному банку або упаковці з композицією забарвлення, виробник надає рекомендації для режиму температури. Їх слід спостерігати. Але іноді існують такі ситуації, що необхідно використовувати композицію при таких температурах, що виробник не враховує.

Вініл

Вінілові основи перед покриттям стіни будинку повинні бути розчинені водою. Сушіння тільки і полягає в тому, що раніше додана рідина випаровується. Тому цей матеріал ідеально підходить, якщо вони працюють при температурі вище 5 ° С.

У такому температурному режимі, як діапазон від 5 ° С.5 ° C Фарба небажана для використання їх формування конденсату. З негативними повітряними значеннями, фарба просто замерзає, і вона не працює.

Акриловий

Акрилові фарби можуть бути водними та органічними. Композиція на водній основі, а також вінілову композицію розбавляють водою, і категорично не підходить для роботи в морозі та негативних повітряних значень. Крім того, акрилові фарби можуть розбавити спеціальними композиціями.

І вони можуть бути розведені як водно-дисперсійні, так і органічні композиції. Залежно від типу спеціального розчинника, він може дати фарбування різного ефекту. Деякі рішення, що входять до хімічної реакції з складом фарби, роблять зовнішній шар гладким і блискучим. А інші навпаки дають матрицю.

Якщо акрилова фарба вибирається на органічній основі, картина фасаду може бути виконана при мінусній температурі. Його склад адаптується до мінус температури, а фарба зберігає свої властивості. Тому часто вибирається для малювання роботи в регіонах країни, де температура дуже низька. Крім того, склад фарби враховує відмінності температури і не утворює конденсату, відсутність яких дуже важливо.

Силікон

Силіконові фарби мають гарну притулку через наявність силіконових компонентів у їх складі. Ці компоненти добре працюють з теплими температурами повітря. З негативними значеннями ці компоненти починають працювати погано і захопити на холоді. Через те, що споживання фарбування збільшується.

Але виробники дозволяють досягти фарбувальних композицій добре під негативними температурними значеннями. Тому в деяких фарбах додаються компоненти, які перевіряються морозостійкістю композиції.

Деякі силіконові фарби, завдяки вдосконаленим композиціям, можуть працювати ідеально і під негативними температурами.20 ° С. У той же час споживання фарби не впливає.

Вапно

Лаймові фарби, а також вініл, розводять водою. Тому при роботі в морозі він категорично не підходить. Однак структура вапна така, що вона не боїться конденсату і легко витрачати пар. Тому цей тип фарб може бути використаний при роботі до.5 ° С.

Цемент

Цементні фарби можна розлучити як воду, так і органічні розчинники. Тому, якщо композиція розведена органічною речовиною, то ви можете намалювати будинок досить великими негативними значеннями.

Як підготувати стіни будинку під фарбуванням?

Якість та довговічність живопису вдома зовні до дуже великого ступеня залежить від належної підготовки поверхні стіни.

Підготовка під картина старих стін вдома

Поліпшення стану основи, як правило, завжди необхідно перед фарбуванням старих стін вдома.

Стара стіна перед фарбуванням необхідно очистити від пилу, форми, моху та легко відшаровування шарів старих покриттів. Для цього стінка найкраще промита з промиванням тиску, наприклад, автомобільний. Або ви можете витирати всю поверхню стіни з жорсткою щіткою, але цей варіант є більш трудомістким. Краще використовувати обидва способи, після промивання обробляти щітку лише місця інтенсивних забруднювачів.

READ  Ніж миття фасадів кухні з МДФ

Місця кластерів форми, мох після їх видалення необхідно лікувати рідким біозахисним препаратом. В іншому випадку, у товщині стінового покриття, частини цих біологічних речовин можуть залишатися, що швидко проростає через нову фарбу.

Потім ремонтувати штукатурні поверхні, піднімаються тріщини, місця з пілінговою штукатуркою. Стара фарба на фасаді не повинно не пилювати і пил. Місця з пілінговою фарбою очищаються, наземні та покриті додатковим шаром нової фарби.

Якщо стара фарба пошкоджена на великій площі, краще видалити його з усієї поверхні стіни. Щоб видалити стару фарбу, зручно використовувати машину піскоструминного.

Як визначити міцність поверхні пофарбованої стіни?

Для цього існує досить великий шматок прозорої канцелярської стрічки для стіни, а через хвилину з різким рухом, що розбиває його з стіни. Якщо разом з скотчем, шматки бази не відірвалися, то така стіна може бути грунтована і пофарбована. В іншому випадку поверхня стінки повинна бути очищена, видаляючи стару фарбу.

Підготовка до фарбування фасаду нового будинку

Штукатурні фасади нових будинків досить сильні. Підготовка фасаду до фарбування нового будинку за межами зводиться до наступних кроків:

 • Необхідно висихати свіжоскладний фасад протягом мінімум 30 60 днів. Стіна повинна висихати.
 • На стіні будинку покладіть грунтовка.

Несутумні фасади з силікатної цегли можна покрити спеціальною безбарвною захисною композицією, але ви можете просто малювати фасаду фарбу. У будь-якому випадку, поверхня стіни є землею.

Фасади з обличчі керамічної цегли зазвичай не фарбують.

Нові стіни з звичайних керамічних цегли краще пофарбовані в перші два роки, перш ніж виникнення їх.

Оптимальна погода для фарбування фасаду

Ідеальна погода для живопису на відкритому повітрі – Хмарно, але сухий літній день. Саме за таких обставин, що найкращі умови для застосування LKM виникають:

 • Сухе поверхня дерева, бетон, штукатурка, цегла;
 • температура повітря від 15 до 25 ° С;
 • Відносна вологість – не більше 80%.

При сушінні фарби стовпчик термометр не повинен бути знижений нижче 5 ° С, а при використанні силікатного барвника силікату – не менше 10 ° С. До речі, буде кілька днів без дощу перед фарбуванням. Чим менше вологість основи – це довше захисне покриття буде тривати.

При обсмажених умовах фарба набуває підвищеної текучості, що призводить до потоків і перенапружених. Сушіння також відбувається швидше, тому важче отримати рівномірно кольорову поверхню. Ліміт верхньої температури обмежується до 30 ° С. Але той же ефект можливий через яскраве сонце, нагрівання фасаду та контейнера з барвником. Не так сильно впливає на водорозчинні LKM, але фарбування під прямим сонячним світлом краще уникнути.

На холоді в’язкість фарбувальної композиції збільшується, процес сушіння затримується, а при негативних температурах на водяній фарби просто замерзає. Це найбільш негативно відображено у вигляді, захисних якостях та термін служби лакофарбових виробів.

Як малювати фасад

Фасадна робота небажана витрачати взимку. Між волокнами дерева можна накопичувати воду, з мінусними значеннями, він перетворюється на лід, внаслідок чого природний матеріал розширюється. Покриття, нанесене на таку поверхню, триватиме до першої відлиги. Коли лід розплавляється, він виливається з волокна фарби. Копіювання під вологою фарби провокує гниття деревини.

Рівень вологості також має велике значення. В дощову погоду (вологість більше 80%), не рекомендується фарбувати.

 • Оптимальна вологість. Шари застосовуються рівномірно.
 • Стабільна температура. Відносно невеликі коливання температури не впливають на структуру деревини, що дозволяє досягти ідеального результату.
 • Велика кількість сонячних днів у порівнянні з іншими сезонами. Покриття швидко висихає.

При якій температурі можна пофарбувати фасадом фарбою

У кожному ремонті приходить, коли потрібно малювати двері або стіну будинку. Але що, якщо ремонт потрапляє взимку, або на вулиці є погана погода, але малярна робота повинна бути зроблена терміново.

Перш за все, вам потрібно вибрати правильну фарбу. Ви можете ознайомитись з детальним каталогом на http://kraffa.RU/Katalog/Fasadnye-Kraski /.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS