Стіні

Монтаж Gardin на гіпсокартонні стіни

Підготовчий етап роботи з фіксації карнизу

Легко і швидко роблять карнизи до стелі гіпсокартону. Без виникнення різних видів неприємностей і травм, це необхідно, перш за все:

 • точно вирішити форму карниз, розмірів та ваги;
 • Правильно вибирати необхідний інструмент та матеріали;
 • Ретельно виконуйте чищення та праймерну роботу.

Щоб правильно визначити, яка форма буде мати карниз, ви повинні розглянути всі особливості кімнати, а також заздалегідь вибрати штори або штори. Від вибору штор, буде залежати від ширини встановленого карнизу, які мають краю. Крім того, у випадку, якщо вам потрібно вивести важкі завіси, проводиться стельова ніша.

У кімнаті, де планується дворівнева стеля, штори на всю стіну стають невід’ємним атрибутом. І для того, щоб правильно і красиво виправити карнизи для Gardin, тим самим не псуючи враження від кімнати, найкраще вдаватися до встановлення стелі ніші. Така ніша служить камуфляжним елементом для шин, на яких рухаються строп всієї системи підвіски. Він збереже цілісність структури підвіски, і вона також буде служити додатковим декоративним елементом. Стеля Ніша створює ілюзію підвищеного простору, через те, що приховує громіздкі карнизи та інші кріплення. Слід зазначити, що також зручно приховати розташування жалюзі або електричних водіїв у такому ніші.

До того, як перейдіть з дизайну ніші, ви повинні зробити ескіз або розробити заздалегідь. Це дозволить правильно вирішити з кількістю матеріалів, необхідних для встановлення, а також зменшити ймовірність помилок під час виконання робіт.

Щоб забезпечити карниз на висоту, ви повинні мати наступні інструменти та матеріали:

 • стійкий стеландр;
 • Південник;
 • ножовка по металу;
 • плоскогубці;
 • рулетка;
 • рівень;
 • викрутка;
 • Металевий профіль (ПП, ПН);
 • Спеціальні куточки або дужки, дюбель.

Крім того, ви повинні мати олівець для марків, а також захисні окуляри, які захищать від гіпсової крихти. Якірні болти також можуть бути використані для важких штор. Такий кріплення застібається щільно і надійно тримає величезну структуру, у цьому випадку стельовий карниз.

Важливо, перш ніж початкова робота, стіни та стеля слід очистити від усіх покриттів і процесу до поверхні.

Правила розташування карніти

Ще до початку встановлення важливо визначити місце та позицію майбутньої підтримки завіси. Правила трохи, і всі вони прості:

 • Довжина стрижня визначається таким чином, що при приєднанні до крайніх позицій завіси, вікно відкрилося повністю. Як правило, для цього є достатньо стрижнів, довжиною 30 сантиметрів більше, ніж розміри вікна на кожній стороні.
 • Літак завіси повинен бути трохи далі, ніж вікно підвіконня матеріал не повинен доторкнутися до нього.
 • Для гіпсокартових поверхонь найкращим рішенням є пластикові плоскі моделі Gardin, які не дозволять занадто багато, щоб зменшити висоту кімнати, яка стала меншою через встановлення площини гіпсокартону.
 • Крок кріплення визначається вагою завіси. Однак, не треба сподіватися консолідувати завіси з важкими шторами, просто збільшуючи кількість дюбелів. Поверхня GLC має власну силу та важкі матеріали, це не витримує. Потрібно правильно вибрати монтажний варіант.
READ  Штукатурна стіна у ванній кімнаті під фарбуванням

Як виправити завісу на гіпсокартонній стелі без іпотеки

Як вивести карнизи на гіпсокартон – 3 способи здійснення роботи

Багато людей, коли справа приступає до закріплення карнизів на гіпсокартонні стелі або стіни, чомусь вони думають, що це неможливо це зробити, і потрібно досягти до твердої причини для забезпечення надійності.

Фактично, це не так, то можна відмінно зафіксувати дизайн та на самому Гіпроку, і це ця версія роботи, яку ми проаналізуємо сьогодні в сьогоднішній час. Я розповім вам близько трьох перевірених способів кріплення, і вам потрібно вибрати той, який найкраще приходить у вашій ситуації.

На

Як повісити карниз на гіпсокартон

Початок роботи, багато хто з вас, маючи дуже криві стін, стеля вважає, що доцільно пасти їх з листами гіпсокартону. Відкриття, ви повинні заздалегідь подумати, що ви будете висіти на GLC, включаючи, як вивести карниз на гіпсокартон.

Вже на початковому етапі встановлення металевого профілю, дерев’яного ящика під листи гіпсокартону доцільно встановити додаткові профілі у місці, де ви плануєте повісити карниз для штор на гіпсокартон, телевізор, інші предмети. У будь-якому випадку, сьогодні є достатньо кріплення елементів, які ми розглядаємо нижче залежно від загальної ваги карнизу разом з тюль, штори, Labreken. Перш за все, ми визначимо послідовність ваших дій. Вам потрібно вибрати карниз, визначити місце кріплення, купуйте кріплення, готувати необхідні інструменти. Інструменти, матеріали та прилади:

 • Карнизи з компонентами;
 • Рівень, викрутка, молоток;
 • Викрутка, свердла;
 • Стеладер, стілець;
 • Дюбель спеціально призначений для установки на GLC.

Опції кріплення

Давайте подивимося, який матеріал це. Гіпсокартон – це універсальний будівельний матеріал, який дуже часто використовується у будівництві для втілення різних дизайнерських ідей, прикраси приміщень. Універсальна любов до будівельників, він виграв той факт, що можна виступати з неї і відтворити абсолютно будь-яку, навіть найбільш смію ідею дизайну кімнати. І найголовніше, все візьме це весь час. Це її перевага над усіма іншими будівельними матеріалами.

READ  Вам потрібно покласти стіни після штукатурки

Важливий! Але де є переваги, є недоліки. Гіпсокартон також має їх. Перш за все, це те, що має мало сили. Відповідно, це робить його вразливим для завантаження.

На підставі всіх характеристик матеріалу, прикріплення карнизів до гіпсокартону вимагає чіткого курсу дій:

 • Одним з рішень проблеми є створення системи ніші. Якщо ви все ще вирішите виконати стелі в кімнаті для гіпсокартону, то стеля ніша для штор, буде найкращим рішенням.
 • Якщо у вас є звичайні металеві карнизи або пластикові, то ви можете прикріпити їх за допомогою анкерних болтів або дюбелів. Це ще один спосіб закріпити карниз.

Тепер ви повинні вирішити, який з перерахованих вище методів підходить для вас.

Важливий! Не забудьте подумати, які шукачі ви вибираєте, які штори прикрашають вашу кімнату.

Створення ніші під карниз

Плануючи карніс, ви можете зробити його прихованим заздалегідь. Для цього кадр повинен бути побудований з наявністю ніші вздовж вікна, що має ширину 30 см. Це може бути прихованим дизайном. Штори в цьому випадку будуть дуже привабливими, щоб подивитися через відсутність видимості їх кріплення.

Під нішею в цьому випадку порожнина, в якій будуть фіксовані рейки або підвісні шини. Це чудовий варіант при монтажі суспендованої стелі, або коли гіпсокартон робить кортично, в якому підсвічування розміщується.

Розглянемо поетапну процедуру для цієї установки:

 • Стеля та стіни позначені. Глибина ніші повинна відповідати рівню суспендованої стелі, а ширина приблизно дорівнює 30 см. Для вибору дизайнерських розмірів, розміри рейок або шин будуть керуватися. Потрібно, щоб приховані карнизи не будуть занадто великими, або навпаки занадто близько.
 • Керуючись розміром до стелі за допомогою якоря, прикріплених до вихідного профілю у вигляді листа N з оцинкованої сталі.
 • На горизонтальній частині профілю вертикальні сегменти закріплені на стінках або загвинчуються до вихідної пластини.
 • Кріплення нижньої дошки до вертикальних частин профілю.
 • За допомогою сегментів профілю, ніша рама прикріплена до кадру підвісної стелі.
 • Після завершення встановлення конструкцій носіїв встановлюються листи гіпсокартонні. Вони вирізані відносно бажаних розмірів і прикріплюються до профілю спеціальних самолюбних з коричневим.
 • Обшитий дизайн вбудовується шпаклівкою та плямами, або він покритий шпалерами.
 • У готовій гіпсокартонній ніші поклав шину для кріплення штор і висять штори.

На перший погляд прикріпити стельові карнизи до гіпсокартону просто. Але є певні риси, з якими виникають, ви можете витратити багато часу і нервів. До цього не станеться, ми пропонуємо розглянути різновиди варіантів кріплення та їх характеристик.

 • Якщо в приміщенні приміщень вже були зроблені, а також питання кріплення, то метод базується на використанні спеціальних кріплень. Це дозволить виправити світлові продукти GLC. Що стосується важких штор, то краще не використовувати цей варіант, тому що підйом під навантаженням буде руйнувати. В результаті, дощачка почнеться похитнути, а ймовірність полягає в тому, що воно буде падати.
 • Процедура фіксації починається з застосування та буріння отворів. Їм потрібно вставити дюбель-метелик. Після встановлення дужок потрібно спробувати зробити їх фіксованими. У процесі не забудьте постійно перевіряти з рівнем. Це призведе до прикріплення гарадна до гіпсокартону точно.
READ  Що вибрати ролик для живописних стін

Є багато способів виправити карнизи на гіпсокартоні. Ця робота має багато секретів, дізнавшись, що ви можете легко це виконувати.

Як повісити карниз на гіпсокартон

Сухий (driva) – порожнистий стрижень, зовні, що нагадує гвинт м’ясної сітки. Виробляється в нейлоновій та металевій продуктивності. Відповідно до конструктивного рішення, модель з свердлом.

Гвинт у листі гіпсокартону, а потім вставити себе у внутрішню діру. Добре прикріплюється до прикріплення карнизу до стелі гіпсокартону (наприклад, рейки). Зберігає вагу до 25 кг. Mollard Dowel для ремонту, багато хто з вас, мають дуже криві стін, стеля вважає, що доцільно пасти їх з листи гіпсокартону.

Відкриття, ви повинні заздалегідь подумати, що ви будете висіти на GLC, включаючи, як вивести карниз на гіпсокартон.Метелик – Цей тип кріплення доцільно використовувати для легких конструкцій. Принцип роботи простий – у пробуреному отвір вставте метелик у складеному стані разом з гвинтом. Викрутка або викрутка затягують гвинт, а метелик натискає свої сторонні елементи до Glc, створюючи простір. Витримує вагу протягом 10.12 кг. Щоб повісити карниз на стіні гіпсокартону, визначте розташування дужок, кутів.

Маркування не відрізняється від монтажу карнизу на стіні носія. Для цього, від центру відкриття вікна, відкладіть в обидва напрямках, відстань дорівнює половині довжини між княземними дужками, зробити етикетку.

Методи для кріплення карнизу до гіпсокартону

Кріплення елементів декору для прикраси з GLC – це досить серйозна проблема, якщо ви не знаєте тонкощі цього виду роботи. Одним з цих питань, як висить карниз до гіпсокартону, ключ у фінальному дизайну номерів. Стандартні методи фіксації не підходять, через їх не функціональність. Але сам процес легко, варто лише вибрати кріплення та матеріали.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS