Статті

МДФ або ДСП, що краще для кухні

Виберіть найкраще: MDF або LDSP для кухні

Кухонні меблі в порівнянні з звичайним – справжнім військовим багатокутником. Підвищена вологість, засоби для чищення, страйки, часті відкриття дверей, температурних крапель – знайомі будниці столової гарнітури. Тому, що новий набір служить довгий час, ви повинні бути надзвичайно ретельно наближаючись до вибору матеріалу, з якого буде зроблено набір кухні. Ми пропонуємо дізнатись, що краще для кухні: MDF або LDSP.

Для виробництва голів найчастіше використовується MDF, LDSP, змішані кадри фасади, масив деревини, алюмінієвий профіль. І перші дві абревіатури викликають багато сумнівів і суперечок. З одного боку, використання MDF та LDSP дає дизайнерам великі можливості створювати приголомшливі різноманітні інтер’єри. З іншого боку, існує безліч стереотипів щодо екологічності та стабільності матеріалів.

DLDDSP – це ламінована дерев’яна ДСП. Щоб створити його, тирс обробляють формальдегідною смолою і стиснути. Одержану пластину ламінована з паперовою плівкою, яка попередньо просочується меламінною смолою. Парафін або його емульсія застосовуються до матеріалу, щоб збільшити вологість.

МДФ – плита з дрібного дерева фракції. Розмір чіпів набагато менше, ніж LDSP. Для виготовлення матеріалу притискаються сушені тирси, в яких додається парафін. Через те, що частинки дуже малі, отриманий продукт виходить щільним і довговічним. При експлуатації він не висвітлює шкідливі формальдегіди.

Які матеріали краще: MDF або LDSP?

Плюси LDSP 1. Сприятлива цінність – одна з головних переваг таких пластин. 2. Стійкість до температури та зміни вологи. 3. Широкий колір гамма. Можливість створювати елегантні фасади, що імітує текстуру та відтінку різних порід натурального дерева. 4. Добре переносять механічні навантаження та миючі засоби для чищення.

Мінуси LDSP 1. Висока жорсткість Пластини імперативні фрезерні. З такого матеріалу неможливо створити фасади з складними візерунками. 2. Наявність шкідливих смол, найменш токсична різноманітність LDSP-класу E1 плитки.

Характеристика обох матеріалів

Природний прагнення кожної людини – це вибір оптимальних, відносно недорогих меблів з гідною якістю. У зв’язку з цим він не буде зайвим вивчати характеристики МДФ та ДСП, щоб прийняти більш свідоме і зважене рішення.

Перевага деревної ДСП – це її доступність. Він виготовляється з виробничих відходів, включаючи чіпси та тирси.

Зв’язуюче в ньому є формальдегідні смоли, на яких варто платити композицію.

Часто ДСП використовується для укладання дахів, інтер’єрів, інтер’єру дизайну кімнати, виробництво корпусних меблів, укладання підлоги та багато інших цілей.

Кухні найкраще зроблені з тарілки з позначенням букви “в”. Це означає, що матеріал має підвищений рівень вологостійкості, завдяки додаванню спеціальної парафінової емульсії до її складу або розплавленого парафіну.

Звичайно, якщо ви “тримаєте” матеріал у воді, то ніякої просочення та обробки її від руйнування не буде заощаджувати, але від випадкових крапель, бризок, світловолосий – цілком.

Виробництво ДСП здійснюється з урахуванням існуючих екологічних стандартів. Сьогодні існують наступні класи:

 • E1 майже нешкідливий матеріал, з мінімальним показником формальдегідного підсвічування, він підходить навіть для використання в дитячій кімнаті;
 • E2 – Матеріал має меншу безпеку з точки зору екології відносно попередньої версії, і рекомендується використовувати його в нежитлових номерах.

Цікаво, що найсуворіші вимоги до виробництва та характеристик ДСП у Японії, тому меблі з цієї країни апріорі вже гарантуються безпечними, нешкідливими для здоров’я та навколишнього середовища.

Разом з цим потрібно додати, що ви не повинні розраховувати на доступність.

 • стійкість до підвищеної вологості;
 • сила;
 • легкість обробки;
 • легкість декоративного покриття та склеювання;
 • можливість використання практично будь-яких кріплень, включаючи гвинти, спеціальні системи, ексцентричні стяжки, нігті;
 • мінімальна вартість;
 • слабка вогнестійкість;
 • Не погані показники теплової та звукової ізоляції.
 • неможливість, завдяки характеристикам структури матеріалу, виробляють його глибоке фрезерування, виробляють сильні кучеряві елементи;
 • Наявність у декоративних компонентах, шкідливих компонентів, шкідливих для здоров’я людини;
 • наявність відхилень від прямої поверхні, завдяки чому у чистому вигляді, без додаткової декоративної обробки матеріал не може бути використаний для виготовлення фасадних деталей;
 • Вироби з ДСП не підходять для множинного монтажу та розбирання, особливо виготовлених на основі підтверджень.

ДСП виготовляється в різних версіях, що дозволяє реалізувати практично будь-які ідеї при проектуванні сучасних меблів. Окремо варто підсвічувати LDSP.

На відміну від звичайного ДСП, він додатково стикається з спеціальною плівкою смоли. Такий матеріал може бути різних кольорів і ідеально підходить для частин меблевих фасадів.

Плівка, як правило, виготовляється з текстурованого паперу, наприклад, імітуючи певну породу деревини. Завдяки додатковому просоченні “меламіну”, вона набуває більшої жорсткості, але також стає більш крихким.

Застосування фільму на ДСП виконується таким чином:

У першому випадку готовий продукт досить надійний, міцний, висока якість і красиво в принципі. Другий варіант може бути задоволений надзвичайно низькою вартістю.

READ  Чому принтер не друкує кольорову фарбу

Має сенс виділити наступні плюси LDSP:

 • відмінна міцність;
 • стійкість до впливу підвищеної вологості та температури;
 • Величезний вибір кольорових гам і текстур;
 • Ідеальна імітація структури цінного дерева дерева.

Мінуси LDSP подібні як простий ДСП.

Теплі пластини, вони є дллообробкою або МДФ, виготовлені на основі подрібнених деревних чіпів. Структура матеріалу, у порівнянні з ДСП, більш однорідним і щільним.

В якості сполучного, він використовує лігнін і парафін, завдяки якому цей “продукт”, через відсутність формальдегідів, вважається екологічно чистим, нешкідливим для здоров’я людини та навколишнього середовища.

Цікаво, що відповідно до вмісту та випуску природних смол, MDF є більш переважним, навіть у порівнянні з натуральним деревом та фанерою.

Досвідчені виробники меблів знають, що ДВП, завдяки однорідній, невеликій структурі, з тією ж товщиною печі, є більш міцним матеріалом, який має відмінну стійкість до вологи та запалювання.

МДФ широко використовується для ремонту кухні в цілому в будівельному бізнесі. Він використовується при будівництві стелі, стін, підлог, виготовлення меблів, дверей та багатьох інших продуктів. Основні переваги включають:

 • довговічність;
 • екологічність;
 • Стійкість до температурних відмінностей, механічних ефектів та вологи;
 • висока твердість;
 • Можливість виготовлення пластин товщиною від 4 до 22 мм;
 • Ідеальна сумісність з точної обробки, з урахуванням якої матеріал широко використовується в сучасному дизайні інтер’єру, кухонні меблі;
 • Висока якість прямолінійної поверхні, його однорідна, щільна структура;
 • MDF має всі переваги натурального дерева, фанери, тоді як за своєю вартістю виглядає більш привабливими.

Немає мінус цього матеріалу, за винятком відсутності власного виробництва в нашій країні. Фактично, МДФ експортується з сусідніх держав, і це, безумовно, негативно впливає на вартість готового продукту.

Яка кухня краще: ДСП, МДФ або масив деревини?

Кухні, як люди, різні: великі та малі, з яскравою привабливістю і непримітними, багатими і бідними, і т.Р. Але в будь-якому випадку вони виглядають як їх власники, тому що, як і дві краплі води, відображають їх соціальний статус та внутрішній світ.

Знаючи люди говорять, і психологи підтверджують це, щоб змінити своє життя, потрібно почати з кухні, тому що це не тільки місце, де готується їжа, а продукти зберігаються, але також їдальня, місце домашніх зустрічей, зустрічаються гості , і т.Р. Отже, кухня повинна бути багатофункціональною, зручною, комфортною і, звичайно, красивою. Кухонні меблі зіграли у цьому питанні.

Кухні з LDSP/ДСП: характеристики та види матеріалу

ДСП почав використовуватися для виробництва меблів, кухні, у тому числі, в середині минулого століття. Використання цього матеріалу дозволило задовольнити збільшення необхідності забезпечення населення середніми доходами доступними та привабливими мебльованими в естетичному плані.

Основою для виробництва ДСП є переробка – тирси та деревні чіпси, стиснуті з додаванням недорогого клею, тому вартість кінцевого продукту досить низька. Сьогодні виробництво ДСП здійснюється за новими технологіями, використовуючи різноманітні оздоблювальні матеріали, що дає змогу виробляти красиву та високоякісні меблі з тарілок.

ДСП для їх зовнішніх та високоякісних характеристик поділяється на кілька типів:

Голі, або позбавлені будь-якого покриття ДСП, використання в якості основи, підкладка з верхнім пластиком, шпоном та іншими покриттями, включаючи навіть штучний камінь.

Ламінована ДСП одержана шляхом облицювання поверхні з ламінованою паперовою плівкою, просоченою меламінною смолою. Завдяки сучасним технологіям ви можете створити LDSP з наслідуванням натурального дерева або каменю, а також застосувати будь-який інший малюнок. Плівка під тиском натискається на поверхню ДСП, що дає йому стійкість до вологи, незначних механічних та теплових ефектів.

Основна відмінність між нарізаною ДСП від LDSP полягає в технології ламінування. Незважаючи на ту ж ціну, нарізаний ДСП поступається LDSP у тривалості експлуатації, оскільки відвернення захисного шару по краях продуктів.

Використання ДСП для кухні сьогодні має свої плюси та мінуси, які потрібно знати при покупці меблів. Безсумнівними перевагами цього матеріалу є:

 • Доступна вартість меблів;
 • Легкість та швидкість установки;
 • Висока щільність матеріалу, що забезпечує достатню довговічність для меблів;
 • Стабільність екструдованої та ламінованої поверхні до вологи.

Виготовлення з ДСП або ДСП кухонні меблі не потребують значних зусиль та витрат, оскільки вони легко обробляються без використання спеціального обладнання, і мати достатню щільність до надійно зафіксувати петлю та ручки з гвинтами.

Однак не слід знижувати мінуси, що цей матеріал володіє. Найважливішим з них є використання формальдегідних смол для склеювання деревних компонентів. Про екологічну безпеку, ДСП можна розділити на два типи: E1 та E2

Основна відмінність полягає в тому, що E1 має меншу кількість формальдегідних смол, що виділяють отруйне випаровування. Тому для виробництва кухні та дитячих меблів краще використовувати точно E1. Виробництво, наприклад, дитяча меблі з ДСП Е2 категорично заборонені. Отже, нанесення на кухню також небажана. Найбільш екологічно чистий ДСП виробництво Німеччини або Австрії.

Другий мінус, який також важливий у виробництві дрібних деталей, полягає в тому, що дуже міцна ДСП погано обробляється. З них неможливо зробити фігурні деталі.

При покупці кухні або кабінету, багато думають: що краще? Немає однозначної відповіді. Вони мають ряд власних переваг. Зробити правильний вибір, потрібно зрозуміти, що вони відрізняються.

Метод виготовлення МДФ є досить простим і екологічним. Обережно нарізана деревна тира використовується як сировина. Вони змішуються з парафіном і лігніном. Потім утворюйте плиту з гарячою пресою. Він має ідеально гладку поверхню. На розрізу дрібнозернистий. Матеріал ідеально оброблений. Він характеризується високою міцністю, гнучкістю та вологостійкістю. Він використовується для виготовлення фасадів різних видів меблів. МДФ фасади служать протягом багатьох років.

READ  Як вибрати салон для ванної кімнати

Готова пластина MDF не дуже приваблива. Щоб дати прекрасний вигляд, використовуйте різні способи:

 • Пофарбований МДФ – У цьому випадку ризик відшаровування верхнього пальто виключається, але вартість продукту є досить великою;
 • Плівка МДФ – відмінний варіант обробки фасаду, плівка захищає матеріал від різних пошкоджень, для таких меблів легко доглядати, її вартість досить доступна;
 • MDF Plastic – Ця версія верхнього покриття дуже практичне, легко мити, він стійкий до впливу зовнішнього середовища, його можна створити з стильним дизайном.

Ці методи обробки мають свої переваги. Ви повинні вибрати, щоб розглянути ваші бажання та можливості.

Це найпоширеніший матеріал для виробництва меблів. Для виготовлення використання великих дробарних чіпів і чіпів, ніж для МДФ. Вони змішуються з синтетичними смолами. З отриманих масових форм пластин. Вартість їх низького. ДСП використовується для створення бюджетних моделей шаф і кухонь. Меблі з ДСП досить міцно, це легко, це виглядає чудово.

LDSP широко використовується – ламінований ДСП. Пластина покрита плівка. Він міцно рухає поверхню і не знімається. Завдяки цьому, стійкість до вологи та високих температур збільшується. Фільм кольорового гаму великий. Виробники пропонують не тільки однофотонних сортів, але і з різноманітними візерунками. Є багато типів текстур. Це дозволяє створювати різноманітні варіанти дизайну меблів.

ДСП – плюси і мінуси

ДСП. Дерево-чіп-плита, сировина, для якої деревна тира, чіпси, пил. Як сполучний компонент, у випадку ДСП, формальдегідні смоли. DSP широко використовується в меблях і показує себе з хороших сторін. Звичайно, якщо він відповідає високим стандартам якості.

Ми хочемо звернути вашу увагу на край. ДСП безпечний лише в одному випадку: якщо він висока якість і без проблем вибирається (покрита плівкою)! Тільки за цей стан ви можете добре спати, не боячись вашого здоров’я та здоров’я ваших близьких.

Містер.Двері не можуть дозволити собі використовувати небезпечні матеріали, тому в нашому асортименті є лише високоякісна ДСП класу E1. Це стандарт, в якому основні моменти формальдегід мають найнижчий показник. DSP клас E1 рекомендує використовувати у виробництві меблів для дитячих установ.

ДСП, як правило, закінчується ламінат. Кольори та текстури також досить багато. Основна конкурентна перевага ДСП як матеріал – його значення. У цьому випадку він більше, ніж присутній.

Що сильніше – MDF або ДСП?

МДФ – це щільник не тільки ДСП, але й цілий масив. Цей матеріал “не боїться” високої вологості, так підходить для використання у ванній кімнаті або кухні. MDF більш гнучкий матеріал, тому є меблі складних обтічних форм. Він також працює глибоким фрезеруванням та кресленнями через тонку структуру та високу щільність.

ДСП менш міцний, ніж масив і МДФ. У ванних кімнатах і на кухні не рекомендується використовувати його, оскільки через скорочення та загони на вологому плівку можна висівати всередині. Це викликає набряк, зміну форми і додатково зменшує силу.

Які матеріали краще вибирати для оформлення стін кухні та фасадів

Давно були часи, коли стіни стискалися з природною дошкою, хоча, звичайно, ви можете знайти винятки. Сучасне та більш функціональне рішення – прикраса стін з щипами панелями, LDSP та MDF. Їх дизайн не перевищує природного дерева, оскільки різниця між реальними дошками та ламінованими матеріалами завжди відчувається, але властивості істотно відрізняються.

  ДСП – це найдешевший варіант, який використовується для створення меблевих каркасів, оскільки вони, як правило, не видно, тому що він зовні – не найпривабливіший матеріал. Фото показує, що структура такої панелі або пластини є досить пористою, що призводить до поглинання вологи та запаху. Ось чому ДСП не рекомендується для прикраси стін, однак, і як гарнітура корпусу, яку він може швидко розвалитися. Для виготовлення фасадів, ДСП використовується більш і рідше, оскільки він не забезпечує широкий вибір дизайну і відрізняється низьким опором зносу. На фото, ДСП

Що краще для кухні MDF або DSP – зробіть правильний вибір

Як правило, умови експлуатації кухонних меблів у порівнянні з будь-якими іншими є грубими: підвищена вологість, відмінності температури, часті відкриття, удари, ефекти активних реагентів (окровельна вода, масло, побутові хімікати).

Тому матеріали, з яких виготовляються меблі, повинні протистояти всім цим впливам і одночасно зберігати свій початковий вигляд.

Природно, що перед розташуванням кухонної кімнати кожен власник мислення “Що краще для кухні ДСП або МДФ?”. Щоб зробити раціональний вибір, вам потрібно знати, як виробляється той чи інший матеріал, і які переваги та недоліки. Мова йде про те, що ми поговоримо у нашій статті.

ДСП виготовляється з деревної тирси та чіпсів, просочених формальдегідними смолами, які виконують функцію зв’язування. Використання ДСП досить широка: будівництво дахів та перегородки, дизайну інтер’єру, створення меблів кабінету.

Дуже чарівна кухонна гарнітура з ДСП

МДФ або ДСП, що краще? Порівняйте основні показники

READ  Ванна кімнатна робить це самостійно

Для виробництва кухонних меблів використовується особливий тип цього матеріалу, який характеризується підвищеною вологістю (позначеним буквою “B”).

При виробництві водонепроникного ДСП, пластини безпосередньо перед натисканням на мікросхему, додайте парафінову емульсію або розплавлений парафін. Це згодом і дає матеріал до стійкості до вологи.

Але цей матеріал має один значний мінус – виділення формальдегіду шкідливих для людського тіла.

Відповідно до екологічних стандартів, ДСП поділяється на два класи:

 • E1 – Більш екологічно чистий. Підсвічування формальдегіду підсвічування цього класу DSP нижче. Крім того, виробники меблів борються різними способами для отримання інформації про цю марку до мінімуму.

Зверніть увагу! Найбільш жорсткі вимоги до виділення формальдегіду з ДСП – в Японії. Доцільно зробити висновок, що меблі з цього матеріалу від японських виробників набагато безпечніше.

 • E2 – менш екологічні. Індикатор оцінки формальдегіду на ДСП цього класу вище, ніж у попередніх. Напевно, тому цей матеріал заборонено використовувати для дитячих приміщень.

Кухонний куточок ДСП – виглядає досить ефективно

Вибрати між кухонним МДФ або ДСП, потрібно знати плюси та мінуси кожного матеріалу.

 • Вологість;
 • Сила;
 • Легкість механічної обробки (добре достатні, планування, буріння);
 • Ідеально тримають гвинти та нігті, що дизайн пов’язаний;
 • Також легко склеєний і колір;
 • Згідно з деякими фізико-механічними якостями, навіть натуральне дерево (більше вогнестійкий, володіє гарними звуковими та теплоізоляційними властивостями);
 • Ціна продукції з ДСП досить низька.
 • Наявність шкідливих формальдегідних смол;
 • Цей матеріал характеризується високою твердістю, яка не дозволяє тонко обробку (наприклад, глибоких фрезерних або фігурних елементів);
 • Незважаючи на свою твердість, цей матеріал вільний, і навіть після шліфування його поверхня не ідеально. З цієї причини пластик, шпон, акриловий, штучний камінь (тобто ті матеріали, які мають більшу товщину і здатні приховати нерівності, використовуються для декоративної обробки кухонних меблів. Тому такі меблі можуть бути рівними.

Ламінований ДСП

Що краще для кухні LDSP або MDF? Давайте зрозуміємо це. Ламінований ДСП (LDSP), як ви вже зрозуміли від назви – це звичайна ДСП, облицьована спеціальними паперовими плівками.

Плівка виконана з паперу певної текстури (як правило, шляхом імітуючи дерева): папір просочується меламінною смолою, що робить його жорстким і крихким; Потім плівка надійно підключена до поверхні ДСП в одному з наступних методів:

 • Cashring – Клей композиція наносять на базову пластину, потім плівка накладається і склеєна. З часом фільм починає клапати по краях і кутах.
 • Ламінування – декоративне покриття (плівка) закріплена базовою пластиною під тиском та температурою. Цей метод виготовлення LDSP вважається найбільш надійним, довговічним, але і найдорожчим.

Для того, щоб з’ясувати, що краще, ніж MDF або LDSP для кухні, давайте підкреслимо плюси та мінуси ламінованого ДСП.

 • Вологість і термостійкість;
 • Хороша стійкість до механічного пошкодження;
 • Широкий вибір кольорів та текстур;
 • Імітація красивих і благородних порід дерев.
 • Як згадувалося вище, наявність шкідливих смол у базових пластинах;
 • Твердість матеріалу, яка не дозволяє його тонкої обробки.

Зверніть увагу! Як правило, до кожного продукту, будь то з ДСП, LDSP або MDF, додається інструкція. Докладно пофарбував, як збирати меблі з власними руками, як його використовувати, і як доглядати за нею.

Пластини Warflake (MDF або MDF) виготовляються з тонкої деревини. ДСП для ДСП і для МДФ можна порівняти з продуктами: де перший пропускається через м’ясорубку, а другий роздавлює змішувач. Серед них фішки пов’язані парафіном і лігніном.

Таким чином, шкідливі формальдегідні смоли в пластинах МДФ є незначними та порівнянними з вивільненням однієї смоли з натуральним деревом. Отже, відповідаючи на питання “Кухня з МДФ або ДСП?”Може бути укладений – MDF Plate більш екологічно чистий.

Крім того, завдяки невеликій та рівномірній структурі, MDF-плити сильніше, ніж ДСП двічі, а також більш стійкі до вологи та пожежі.

Кухня з цікавими декоративними елементами

Цей матеріал широко використовувався як у будівництві (від нього стін, стелі, підлоги) та у виробництві меблів.

 • Висока екологічність;
 • Відмінна стійкість до вологи, краплі температури, механічні ефекти;
 • Тривалий термін служби;
 • MDF Plate ідеально піддавалася найтоншій обробці, оскільки вони є улюбленим матеріалом сучасних дизайнерів. Різьблені кухонні фасади, масові фіксатори, пілястри, карнизи – все це МДФ;
 • Сприятливе співвідношення між твердістю та товщиною (пластини МДФ може становити від 4 до 22 мм);
 • Поверхня цього матеріалу є гладкою, гладкою, однорідною та щільною, що робить подальшу зовнішню обробку пластин дуже легким;
 • МДФ, мабуть, має всі переваги дерева, але це дешевше і служить довшим.
 • Тут існує лише один мінус – не встановлено матеріальне виробництво в Росії. Це означає, що ціна кухонних меблів з МДФ буде набагато вищою.

Вічна класика сучасної МДФ-пластини

На перший погляд, важко повірити, що все це з МДФ!

Увага! Дуже скоро і цей дефіцит не буде: компанія “Об’єднана група” за шість місяців відкриє виробництво МДФ-таріт у нашій країні.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS