Статті

Макет з плитки з нержавіючої сталі

Профілі для плитки з нержавіючої сталі

Зовнішній профіль KU (P-Shaped), KC (з полицею 45%). K (пан) kr (округлий) призначений для утворення кутового суглоба різних поверхонь (плитка, камінь і т.D.). Особливо одержими зовнішніх куточків. Довжина 2.7 М.

Призначений для формування зовнішнього кутку для товщини плитки від 9 до 15 мм. Довжина 2,7м.

Зовнішній округлий профіль з нержавіючої сталі.

Призначені для формування зовнішнього кутку з плитки товщиною до 10 до 12,5 мм. Довжина 2.7 м. Колір: глянцевий, матовий.

Антивандальний профіль для кафе d k та av

Антивандальний зовнішній профіль DK та AV (більш округлі) призначений для утворення кутового суглоба різних поверхонь. Дуже часто використовується з інтер’єром громадських, комерційних приміщень.

Внутрішній кахельний профіль розтяжної сталі (матовий і глянсовий)

Внутрішній профіль увігнутій нержавіючої сталі.

Призначений для формування внутрішнього кута з плитки до 10 і 12,5 мм товщиною. Довжина профілю 2,7м.

L-профіль для плитки (краю) з нержавіючої сталі CHULP (матовий і глянсовий)

L-профіль для плитки з нержавіючої сталі призначений для декоративних обрізних краю черепиці, а також для розділення різних видів поверхні.

Прикордонний профіль з нержавіючої сталі (матовий і глянцевий)

Профіль кривизни з нержавіючої сталі призначений для декоративної обробки при розділянні різних типів поверхонь.

Прикордонний профіль YUS 8 ширина 20 і 25 мм. Довжина 2,7м.

Декоративна смужка. Ширина h = 15 і 20 мм. Матовий, глянсовий.

Внутрішній профіль кВт. Під плиткою товщиною від 8 до 15 мм. Довжина 2,7м. Виконання: матовий, глянсовий.

Т-подібний (бордюр) профіль. Ширина полиці H = 20 і 25 мм. Довжина 2,7м. Матовий, глянсовий.

Візьміть макет з нержавіючої сталі плитки. Макет з нержавіючої сталі для плитки

Профілієр пропонує макет для плитки з нержавіючої сталі.

Макет плитки (кутовий профіль для керамічної плитки) – один з типів профілю, який використовується при обробці. Головне призначення. Захист внутрішніх та зовнішніх куточків плитки, а також плитки з чіпів з чіпів. Серед іншого, це ідеальне рішення, коли закінчиться, наприклад, у ванній кімнаті, де стіни та підлогу, а також використання іншого профілю або плінтусу недоречно.

Макет для з нержавіючої сталі поєднує в собі захисну та декоративну функцію. Він має довгий термін служби та простий у встановленні. І деякі з профілів, включених до цієї групи, також можуть бути використані для обрізання або при обробці інших покриттів, наприклад, ламінату.

Основними перевагами макетів для плитки з нержавіючої сталі є високоякісна обробка профілю, а також корозійну стійкість, кислотостійкість, розчинники та миючі засоби.

Клієнти пропонуються наступні види обробки макетів: сатиризовані (поліровані) і поліровані. На нього застосовується полука, що дозволяє поліпшити зчеплення.

Макет використовується для маскування нерівностей поверхні, краю плитки та скорочення, можуть бути застосовані в приміщеннях з підвищеними рівнями вологості: на кухні, ванній кімнаті та т.D. Сам фінішний профіль – це екологічно чистий продукт.

Profilestar пропонує надійні продукти за конкурентоспроможними цінами. Зателефонуйте нам і зробити свої замовлення

Програми макету з нержавіючої сталі

Стаття Projolly розміри 6 мм/8 мм/10 мм/12,5 мм/15 ммдлін Профіль 2,7 МТ та 2,5 мт Полірована та Святий з нержавіючої сталі Сатин/шліфування /

Програми макету з нержавіючої сталі

READ  Чем заделать порог на балконе

АРТУЛАСМІВ 6 мм/8 мм/10 мм/12,5 мм/15 MMDLINE PROFILE 2.7 MT та 2,5 метропс, полірований, атласний/шліфувальний завод. Капсули/вилки

Макет для плитки Г-н Прогрес профілів з нержавіючої сталі

Articulizums n. 3/4/6/8/10/11/12,5/25/17.5/20/22/25/27.5/30 мм Зразки аспекту. 3mmdlin profile 2,7 мт і 2,5 метрофи полірований і нержавіюча сталь полірований

Макет для плитки M-подібних гнучких профілів прогресу

Artkulrazmera N. 6/8/10/12,5/15/20 розмірів. Видима частина 3 MMDlin Profile 2,7 MT та 2,5 метроф, полірованих та нержавіючої сталі поліровані

Внутрішній кут – прогрес про прогрес з нержавіючої сталі

Стаття Piacremen N-8/10/12,5/15dlin Profile 2.7 MT та 2,5 метроп

Внутрішній кут. Програми з нержавіючої сталі

Стаття Piutrazers: 8/10/12,5/15 Профіль: 2,7 Метроф Полірований і атлас

Внутрішній кут прогресу прогресу з нержавіючої сталі

RFREAD Артикул: 3535 Профіль: 2.7 МЦТАМОБЛІНГ ТА НЕ-самоклеюча тверда та нержавіюча сталь Сатин/Шліфування

Розміри

Розмір редагування профілів характеризує дві кількості. Перша показує ширину канавки під плиткою, друга – довжина.

Величина канавки коливається від 8 мм до 12 мм. Майстри рекомендують вибрати профіль 1 мм ширше, ніж товщина плитки. Якщо плитка ще не включена в канавку, його край може бути акуратно висушений шліфувальником.

Стандартна інформація Довжина – 1 м і 2,5-2,7 м.

Металевий декор для плитки. Як поставити декор плитки.

Вибір фігурних М-подібних та Т-подібних профілів, варто звернути увагу на фігуру після статті. Вона дорівнює висоті деталей. Доступні профілі високі 6, 8, 10, 12, 15 і 20 мм. Слідує тут таке ж правило – товщина плитки 1 мм.

На P-подібних профілях вказують дві цифри, наприклад, 10×10, 12×12, 20×10. Перша показує висоту розділу, друга – ширина.

Стандартний розмір поперечного перерізу керамічних кутів становить 5×5 см, довжина дорівнює ширині плитки і становить 20 см або 25 см.

Підкатегорія:

Профіль для керамічної (плитки) Плитка є елементом декору та монтажу. Використовується для підключення кутів, внутрішніх і зовнішніх суглобів. Маски, що покривають дефекти, захищає краю з чіпів, форми та грибка. Забезпечує цілісність інтер’єру.

Профіль використовується з наступними випадками:

 • Декоративні маскувальні домкрати між двома різними типами зовнішніх або настінних покриттів.
 • Компенсація різниці у висоті між багаторівневими підлогами.
 • Як додатковий елемент декору. Завдяки багатству розмірів, кольорів та текстур, ви можете створити унікальний інтер’єр.
 • Створення чітких красивих куточків.
 • Приховування в процесі монтажних чіпів на краях плитки.
 • Ламінат док-листи.
 • Для довшої роботи плитки.

Найбільш поширення було наступні профілі для плиток:

 • Алюміній для кращого з’єднання прямих швів та криволінійних сайтів.
 • Пластик, виготовлений у широкому діапазоні кольорів, легко піклувався. Використовується в кімнатах з високою вологістю (кухня, ванна кімната, басейн).
 • Куточки також називаються обробкою або макетами, виготовлені з алюмінію, сталі або латуні. Може бути будь-яка форма опуклі, увігнута, плоска, округлена, у вигляді букви Z, P, G та T.D. Використовуються у внутрішньому та зовнішньому облицюванні будівель, а також для оформлення кроків. Відокремлений внутрішній і зовнішній профіль для кутів плитки. Перший рідко використовується і не вимагається в процесі укладання. На відкритому повітрі – це двосторонній дизайн паз для плитки з одного боку та декорації на іншому (найпопулярніший розмір 7, 9 та 11 мм у ширину).

Кожен з перерахованих видів виконує захисну та декоративну функцію, полегшує встановлення. Пластикові та кутові елементи доступні в будь-якому кольорі і можуть прикрашені для різних текстур (шкіра, камінь, дерево). Для плитки товщиною 6 мм ми рекомендуємо купувати док-профіль для плитки (зовнішня або внутрішня) товщина 8 мм. Для покриттів у 10 мм, виберіть продукти H = 12 мм.

Профіль для плитки та дзеркал

Монтажні профілі завжди є релевантним та простою методом прикріплення дзеркала. Дзеркало просто вставляється в монтажний профіль, тому він зникає потреба в скляній або клейкій роботі. Монтажні профілі захищають краю скла і дайте більш благородному виду. Крім того, всі монтажні профілі для дзеркал стійкі до корозії, і тому ідеально підходить для використання у ванних кімнатах та кухнях.

READ  ПВХ люстра з руками

Заява

Профіль написаний під шириною дзеркала і фіксує проти стінки за допомогою гвинтів. Дзеркало виявляється затисненням між двома посібниками з профілю – зверху і знизу.

Профіль використовується для декоративної обробки та захисту кінців дзеркал і плиток.

Алюміній та його сплави роблять всі види профілів. Це досить міцний і міцний матеріал, погана корозія. З’єднувальний алюмінієвий профіль можна використовувати для криволінійних суглобів покриття підлоги. Кольорове розпилення застосовується до зовнішніх частин. В основному використовують відтінки благородних металів, але іноді ви можете побачити яскраві кольори.

Латунь. Міцний, зносостійкий, корозійно-стійкий сплав. Це може витримувати великі механічні навантаження, тому придатні для реєстрації підлогового покриття. Матеріал захищає кути, краю плитки та швів від пошкоджень. Латунь профілі природні, поліровані, хромовані та осадження під бронзою.

Нержавіюча сталь. Виглядає як латунь, але більш міцна. Такі продукти обслуговують більше десяти років. Профілі з нержавіючої сталі – матові, глянцеві, поліровані та полегшення. Металеві та латунні кути зручні для використання з важкими великими плитками.

Профілі ПВХ поділяються на м’який і напівтвердий. Основний недолік першої – крихкості. Деталі з цього матеріалу відрізняються низькою ціною та різноманітними кольорами (від білого до темно-зеленого та борду). Профілі ПВХ легко встановлюються, не погіршуються від води і не вимагають особливої ​​догляду, але вони можуть самостійно.

Купити профіль для плитки та дзеркал

Компанія “Кут” пропонує профіль для плитки та дзеркал з доставкою по всій Росії. Зручний каталог, швидка навігація та широкий вибір. Ціна наших продуктів буде приємно здивована.

Профіль для плитки KS

Укладання з нержавіючої сталі Плитка KS Відмінне дизайнерське рішення в сучасному інтер’єрі.

Висота Н: під плиткою 8, 10, 12 (може бути, будь-яка угода)

Товщина металу: 0.8 мм (можливий інший розмір)

Класифікація кольорів: блиск/шліфування/нітрид титану

Довгий батог: до 3000 мм.

Укладання з нержавіючої сталі черепиці KS – це дуже елегантна трикутна форма з округленнями для захисту зовнішніх кутів оболонки, для його обрізання навколо периметру та вертикально.

Метод монтажу: KS з нержавіючої профілю, укладеного на дружню частину в плитному клею, наноситься на поверхню.

Також можна зробити профіль з наведенням для механічних кріплень (самонарізаний).

Ми надамо вам зручний сервіс повного циклу. Гнучка система знижок. Ваш флот – безкоштовно доставити кут з слави в Москву протягом 1 дня. Доставка до регіонів протягом 2-3 днів (безкоштовна доставка до Термінала Транспортна компанія).

Профіль для плитки з нержавіючої сталі

Макет плитки є невід’ємним елементом, який допомагає приховати нерівномірності та шви, які були утворені при укладанні плиток.

Профіль з нержавіючої сталі широко використовується для проектування закінчується на поверхні керамічних або інших плиток, а також як сидячий кордон. Продукт виконує захисну функцію, запобігаючи утворенню чіпів і тріщин на краях покладеної плитки.

Профіль для з нержавіючої сталі має ряд переваг завдяки вихідному матеріалу:

 • Елемент має тривалий термін служби від 20 до 50 років, не втрачає зовнішнього вигляду та якісних характеристик з часом.
 • Продукт не піддається утворенню обох іржі, а також показує стійкість до агресивних речовин. солі, луги, різні хімічні розчини (миючий засіб).
 • Вона має екологічну безпеку, вона не викликає алергії, не має певного запаху, тому його можна використовувати як у частих, так і житлових приміщеннях.
 • Не містить токсичних елементів у складі.
 • Здатні протистояти найбільшим щоденним навантаженням, тому його можна використовувати в місцях найбільшого трафіку.
 • Володіє вогнестійкості, тому це не може бути джерелом запалювання і не сприяє поширенню пожежі.
 • Не піддається впливу вологості та форми.
READ  Чи можна клеїти панелі ПВХ на плитку

Металеві профілі не тільки чудово захищають поверхню краю плитки, але також дають повний і естетичний тип ремонту. Профілі можуть бути використані як при роботі з різними варіантами плитки та природного або штучного каменю, а також служать як сполучний елемент з поверхнями з інших матеріалів.

Інтернет-магазин Kantiere пропонує купити профіль з нержавіючої сталі:

Встановлення профілю з нержавіючої сталі необхідно виконувати виключно на дефарбній поверхні. Монтажний профіль рекомендується за допомогою спеціального адгезивного розчину.

З повним каталогом металевих профілів за посиланням.

Макет з плитки з нержавіючої сталі

Макет з нержавіючої сталі – кутовий зовнішній відкритий
Макет для плитки. Над квадратний кут
Макет для плитки G-подібний
Макет для плитки G-подібний. Гнучкий
Плитка макета P-подібна. Шейло

код постачальника Розмір Довжина
Таксі 101010 2.7
101510 2.7
102010 2.7
102510 2.7

Кутовий профіль нержавіючої сталі

код постачальника Н В Довжина
NFR 10 двадцять 2.5
чотирнадцять 25 2.5
Nfra 10 двадцять 2.5
Закруглений кут чотирнадцять 2.5 2.5

Макет з плитки з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь сьогодні широко використовується для виробництва будівельно-декоративного оздоблювального профілю. Такий матеріал має відмінну міцність, водонепроникність, стійкість до корозії, побутової хімії, а також різні типи механічних пошкоджень.

Макет з плитки з нержавіючої сталі. Це найпопулярніший вид на конструктивний профіль, який використовується для декору та захисту зовнішніх та внутрішніх кутів у місцях сполуки плитки з чіпів і руйнування. Використання такого сталевого профілю доцільно, коли док-станція з іншими типами поверхонь в одній площині: естетично привабливий тип продукту дозволяє це поєднувати його не тільки з усіма видами версій керамічної плитки, натурального та штучного каменю, але також з поверхнями з скла, дерева або пластику. Окремі профілі цієї групи можуть бути використані як обрізання або для обробки інших покриттів підлоги. Прикладання лінолеуму або ламінованої дошки.

Макет сталі можна використовувати, де інші види обробки не підходять, наприклад, в приміщенні з високою вологістю та регулярними температурними відмінностями. Також цей тип профілю може бути використаний на об’єктах, до яких представлена ​​сувора дотримання санітарних стандартів.

Кахельний макет знаходить свою заявку в наступних ремонтних та оздоблювальних роботах:

 • При стикування будь-яких типів покриттів;
 • Для підключення зовнішніх куточків поверхонь, які виготовляються з натурального та штучного каменю або плитки;
 • Як сполучний елемент у кутах стін, стовпчиків, сходинних кроків та віконних конструкцій.

Монтаж металевих профілів досить простий, тому макет з нержавіючої сталі може бути використаний у різноманітних областях будівництва. Цей тип обробки чудово підходить для захисту та маскування пошкоджених ділянок плитки або будь-якого іншого оздоблювального матеріалу.

Сьогодні виробники виробляють зовнішній та внутрішній макет. Такий профіль, як це неможливо закінчити і захистити кути плитки товщиною 7. 12 мм. Крім того, макет з нержавіючої сталі виконаний у трьох видах обробки: полірований, атласний (полірований) та дзеркало.

Основна перевага металевого профілю можна вважати його високою якістю за доступною ціною.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS