Статті

Локомотив для ванної печі з руками

Печі на дровах для ванни роблять це самостійно

Щоб зробити плиту для ванни з металу з власними руками, вам потрібно намалювати малюнок або забрати готовий. На малюнку нижче показана найпростіша версія опалювального блоку для ванни. Позначення:

Найпростіший у виробництві гарячої печі

Конструювальна забарвлена ​​піч з нержавіючої сталі, листовий метал або труби.

Попередня підготовка металу

Для виготовлення вам знадобиться аркуш сталі ST3 5-6 мм товщиною. Ширина продукту 60 см, довжина 90 см, висота 80 см. Він легко підходить навіть у найменшій ванні.

Для труби труба потрібна поперечним перерізом 11,5 см. Довжина залежить від уподобань хостів. Якщо ви плануєте встановити резервуар для нагріву води, то сегмент займає більше часу.

Експерти SUTS рекомендують зварювати на металевий профіль 30303 мм. Він підходить для укладання решітки та решітки під нагрівач.

Зварювання печі

Двері Аппана мають розміри 2-2,5 рази менше, ніж отвір печі. Між аптар і флоп-відсіку встановлюють перфорації з чавуну.

Чавунне решіт встановлюється між аптар і печі

Якщо немає готових могил, можна зварити їх від підкріплення з поперечним перерізом 10-12 мм у розмірі кочівних отворів на відстані між стрижнями 10 мм

Зварнена решітка арматурного стрижня з поперечним перерізом 10 мм

Верхній сектор – Кам’янка. Він підходить для сопла, через яку продукти згоряння з печі.

Фіксуються петлі для дверей пошта та вогню. Також зварити шиї-клапани.

У Кам’янці 1/3 спини ватається металевим листом 3060 см, у центрі якого розташовується отвір для сопла. Він зварюється до відсіку і знижується на 12 см.

Увага! Малюнок не малює кришку для нагрівача. Необхідно зробити для видалення продуктів згоряння у диму.

Метал товщиною 1 мм виконаний кришкою, який вам потрібно, щоб покрити нагрівальний пристрій під час вогню. Кришка повинна повністю перекривати піч і ввести 0,5-1 см на краю печі. Вона не дасть каменям швидко прохолодно, і тепло в пару залишиться довше. Кришка видалення під час процедур ванни.

Після того, як всі елементи зварюються, шви ретельно очищаються за допомогою задир. За межами металу покрита термостійкою фарбою або лаком для печей і камінів.

Підготовка місця для встановлення печі

Під нагрівачем металу не потрібно оснащувати міцну основу як під цегляним хлопцем. Достатньо побудувати будь-яку основу від термостійкого матеріалу:

У місці, виділеному під пристрій для нагріву, 50 см суміш. Засипання на дні піску і подрібненого каменю висотою 10 см. Покладіть гідроізоляцію з гуми. Наливають основу з бетонним розчином або розміщенням залізобетону.

Фонд для металевої печі для ванни

На вершині бетонної основи, другий шар кавою, і кладку з вогнетривкої цегли в 3 ряди. Підготовлена ​​основа під печі повинна бути рівною до першого поверху в ванні.

Асамблея та установка печі для ванни

Встановіть пристрій для конкретних основних експертів не рекомендується, т. до. Від різниці температур і постійної вологості, він тріщить і втрачає силу. Від стін, пристрій зводиться на відстані 20 см. На стіні закріплюють термостійкий матеріал:

Готовий дизайн встановлюється на підготовлену базу. Монтувати трубу. Думає годувати.

Декоративна плита Прикраса

Для того, щоб підтримувати температуру у ванні довше, металева структура облицьована цеглиним глиняним розчином. Також така техніка дозволить спалити стіну печі.

Затискачі накладні металеві печі для ванни

Між нагрівачем і цегляним кладкою залишають відстань 10 см для циркуляції повітря. Цей прийом створить конвекційний потік для швидкого опалення Steam. У цегельній роботі вона включає в себе вікна, щоб метал не підлягає корозії.

Металева кам’янка цегляна схема

Увага! Цегла закладена на глиняному і піщаному розчині, т. до. Цементні суміші не носять вологу та температуру і швидко втрачають силу.

На фінальному етапі складені камені в Кам’янці. Для середньої печі, 50-80 кг буде потрібно, 5-15 см фракція. Натуральні бруківки закруглені форми різних розмірів забезпечать найкращу теплопровідність.

Кращі камені для ванни розглядають Jadeit, базальт і талохлорид.

Як покласти каміння в печі ванни:

Основні характеристики ванної печі паралоза

Для сталевої печі, що характеризується великим споживанням палива. Але у випадку пічі, локомотив не є справою, конструкція дозволяє повністю використовувати дрова, оскільки багато легких газів. Друга особливість полягає в тому, що перші пари в парогенераторі виявляються буквально через 20-25 хвилин після початку печі. У робочому режимі він проходить через 50-55 хвилин після додатків, тому це один з найшвидших теплових печей.

Велика вага та велика зона нагрівання з внутрішнім каменем дозволяють довгий час підтримувати тепло, це дуже інертна піч з точки зору теплопередачі, тому виявляється, що невелика кількість дров забезпечує високоякісне теплопостачання.

Сьогодні окремі виробники виробляють 11 моделей печей для домашнього та комерційного використання. Вони відрізняються товщиною та розмірами металу. Найпопулярніші моделі мають стандартну довжину 1250 мм. Модельна висота 1300-1500 мм. Ширина 1000-1200. Дизайн ваги без каменю, що лежить з металевою товщиною 10 мм близько 230 кг. Для закритого нагрівача це займе близько 230.270 кг каменів, для оперативних знаків близько 350-400 кг. Облицювальна вогняна цегла додає вагою близько 1200-1300 кг. Тривалість життя печі товщиною стінки печі 10 мм у домашній версії 5-7 років, з комерційним використанням 4-5 років. Як димар, звичайний сендвіч внутрішній діаметр трубопроводу використовується 140 мм.

READ  Як чистити воду вдома

Головне, і головна відмінність російської ванни з сухої заробітної плати в кондиціонері. У ванні не повинно бути дуже високою температурою і високою вологістю. Температура порядку 45-70 ° С, вологість 50-70%.

Така велика варіація параметрів пов’язана з тим, що кожен має свої власні залежності та звички, по-друге, парна кімната по-російськи має кілька режимів: починає розігріватися, коли повітря зігріває до 45 °, і покласти повітря На каменях при більш високих температурах. Звідси і такий біг у показниках.

Тих, хто не мав окремого ванну, купався прямо всередині великої духовки, поклавши закуску сіно, щоб не горіти

Існував такий режим, мабуть, через те, що ванни кам’яних печей нагрівалися, а інші режими були просто недоступними. Але, оскільки вчені виросли в своїх дослідженнях, це такі параметри, що сприяють поліпшенню людського тіла. Отже, сьогодні немає нічого для російських ванн, ніж цегляна піч. Але з багатьох причин не кожен не може його покласти. Сьогодні найбільш поширеними металевими печами для ванни.

Металеві банні печі дуже багато різних. У різних дизайнерських та цінових діапазонах. У той же час більшість має відкритий майданчик, в якому камені постійно роздуті повітряними потоками. Такі печі покласти в російську пару. Необхідний режим, який вони забезпечують просто не можуть. Через високу теплопередачу металевого корпусу повітря сильно перегрівається. Це неможливо з відкритим нагрівачем і отримує пару необхідної стану: вона повинна мати дуже високу температуру і складатися з дуже дрібних крапель. Така пара називається світло: після парової кімнати, це легко відчувається в тілі, і голова ніколи не боляче. Отже, такі пари з відкритим нагрівачем не можуть отримати. Це виводить вологим і важким. І це після такої пару головний біль.

Якщо в металевій печі, закритий нагрівач, ви можете отримати хорошу пару з нього

І все-таки в російській ванні може стояти металева піч. Але це повинно бути, крім зовнішнього (не обов’язково, але бажано) також внутрішнього, закритого нагрівача та досить великого обсягу. За допомогою цього дизайну камені нагрівають до 500 ° С і вище. Це проти 200-250 ° С у відкритому камені. Наливання води на перегріваних каменях, і отримати найлегшу і майже прозору пару, про які цілісувальники російської лазні.

Захисні стіни

На додаток до присутності замкнутого нагрівача важливо захистити жорстке випромінювання від стін металевої печі. Деякі виробники піклуються про це: вони роблять подвійні металеві обкладинки навколо корпусу, які винайшли конвекцію (Куткін та печінкова піч). Також допомагає стикатися з природними мінералами. Ці печі є багато виробників, але вартість природного облицювання дуже велика, тому ці печі не зовсім чит.

Значно зменшується випромінювання з металевого корпусу, може бути незалежно. Для цього навколо корпусу збирається цегляний екран. Для того, щоб мати здатність регулювати теплообмін, він робить виплати, в яких вставляються двері (зазвичай кастилі плитки).

Ванна з металевою печі з цеглою. Для більш м’якого режиму було б не погано, щоб труба повинна бути захищена або сіткою з каменями або цегляним

Інший спосіб зменшити теплопередачу з стін печі для покладання вогню зсередини з вогнетривкою цегли (ShA5 або ShA8). Якщо том дозволяє, це робиться зсередини. Ви можете покласти цеглу на кам’яне розчин, який використовується для кладки ядра цегляної печі. Цементний розчин не слід використовувати: він буде повторно. Існує ще один спосіб форми шамоту: “На сухому”. Для кладки без розчину цегли, вирізати, різьблення. Тому вони пов’язані.

Ви можете покласти цегли з натяком або на ложках, оскільки краще вписатися в печі. Просто не відкривайте контейнер для каменів, інакше пара довго чекати.

Всі ці заходи разом із замкнутим нагрівачем та додатково теплопередача з справи дають необхідну атмосферу російської лазні. Як не дивно, але печі, які можуть бути поставлені в російську ванну, ми трохи. Більшість з того, що на ринку підходить для саун з сухим і гарячим повітрям. Виробники, які роблять металеві печі спеціально для російських парових ванн досить трохи.

Паровий пістолет

Закритий нагрівач краще працює, тим більше вона виділяється з стін печі, і навіть більше, з повітря в пару. Потім камені можуть бути зігріті до малини. Але тоді виникає питання: “Як там годувати воду?”

Так що парова пістолет працює. Дизайн є найпростішим, є більш складні та розгалужені

Щоб отримати пару всередині нагрівача, вставте трубку (трубну систему) отворами. Зовні, до неї прикріплена воронка або скло. Вони заливають воду. Фарбування через трубку, вона потрапляє в нижню частину нагрівача, на гарячих каменях. Це пристрій і зателефонуйте до парової гарматки. Чому “Steam” зрозуміло. І чому “пістолет”, стає зрозумілим у першому зразку: звук зламаної пари дуже гучний і схожий на постріл.

При встановленні такого пристрою бажано не обмежуватися однією трубкою, а в нижній частині розгалуженої системи, яка рівномірно розподілятиме воду по всьому нагрівача, і принести його на гарячі місця.

Печі на дровах для ванни роблять це самостійно

Щоб зробити плиту для ванни з металу з власними руками, вам потрібно намалювати малюнок або забрати готовий. На малюнку нижче показана найпростіша версія опалювального блоку для ванни. Позначення:

READ  Як мити білий лінолеум з жовтих

Найпростіший у виробництві гарячої печі

Конструювальна забарвлена ​​піч з нержавіючої сталі, листовий метал або труби.

Попередня підготовка металу

Для виготовлення вам знадобиться аркуш сталі ST3 5-6 мм товщиною. Ширина продукту 60 см, довжина 90 см, висота 80 см. Він легко підходить навіть у найменшій ванні.

Для труби труба потрібна поперечним перерізом 11,5 см. Довжина залежить від уподобань хостів. Якщо ви плануєте встановити резервуар для нагріву води, то сегмент займає більше часу.

Експерти SUTS рекомендують зварювати на металевий профіль 30303 мм. Він підходить для укладання решітки та решітки під нагрівач.

Зварювання печі

Двері Аппана мають розміри 2-2,5 рази менше, ніж отвір печі. Між аптар і флоп-відсіку встановлюють перфорації з чавуну.

Чавунне решіт встановлюється між аптар і печі

Якщо немає готових могил, можна зварити їх від підкріплення з поперечним перерізом 10-12 мм у розмірі кочівних отворів на відстані між стрижнями 10 мм

Зварнена решітка арматурного стрижня з поперечним перерізом 10 мм

Верхній сектор – Кам’янка. Він підходить для сопла, через яку продукти згоряння з печі.

Фіксуються петлі для дверей пошта та вогню. Також зварити шиї-клапани.

У Кам’янці 1/3 спини ватається металевим листом 3060 см, у центрі якого розташовується отвір для сопла. Він зварюється до відсіку і знижується на 12 см.

Метал товщиною 1 мм виконаний кришкою, який вам потрібно, щоб покрити нагрівальний пристрій під час вогню. Кришка повинна повністю перекривати піч і ввести 0,5-1 см на краю печі. Вона не дасть каменям швидко прохолодно, і тепло в пару залишиться довше. Кришка видалення під час процедур ванни.

Після того, як всі елементи зварюються, шви ретельно очищаються за допомогою задир. За межами металу покрита термостійкою фарбою або лаком для печей і камінів.

Підготовка місця для встановлення печі

Під нагрівачем металу не потрібно оснащувати міцну основу як під цегляним хлопцем. Достатньо побудувати будь-яку основу від термостійкого матеріалу:

У місці, виділеному під пристрій для нагріву, 50 см суміш. Засипання на дні піску і подрібненого каменю висотою 10 см. Покладіть гідроізоляцію з гуми. Наливають основу з бетонним розчином або розміщенням залізобетону.

Фонд для металевої печі для ванни

На вершині бетонної основи, другий шар кавою, і кладку з вогнетривкої цегли в 3 ряди. Підготовлена ​​основа під печі повинна бути рівною до першого поверху в ванні.

Асамблея та установка печі для ванни

Встановіть пристрій для конкретних основних експертів не рекомендується, т. до. Від різниці температур і постійної вологості, він тріщить і втрачає силу. Від стін, пристрій зводиться на відстані 20 см. На стіні закріплюють термостійкий матеріал:

Готовий дизайн встановлюється на підготовлену базу. Монтувати трубу. Думає годувати.

Декоративна плита Прикраса

Для того, щоб підтримувати температуру у ванні довше, металева структура облицьована цеглиним глиняним розчином. Також така техніка дозволить спалити стіну печі.

Затискачі накладні металеві печі для ванни

Між нагрівачем і цегляним кладкою залишають відстань 10 см для циркуляції повітря. Цей прийом створить конвекційний потік для швидкого опалення Steam. У цегельній роботі вона включає в себе вікна, щоб метал не підлягає корозії.

Металева кам’янка цегляна схема

На фінальному етапі складені камені в Кам’янці. Для середньої печі, 50-80 кг буде потрібно, 5-15 см фракція. Натуральні бруківки закруглені форми різних розмірів забезпечать найкращу теплопровідність.

Кращі камені для ванни розглядають Jadeit, базальт і талохлорид.

Як покласти каміння в печі ванни:

Краща піч для ванни з труби �� Це купальна плита паравоза

Домашні металеві печі

Виготовлення домашніх бас-печей

Домашні печі для ванн, що використовуються в розташуванні пакета ванни, дозволяють максимально збільшити побажання та вимоги до цього обладнання власника банкетів.

До вибору моделі та створення печі для ванни з власними руками слід звернути увагу на особливу увагу, що той факт, що цей структурний елемент є одним з основних, нормальна та комфортна робота всього комплексу взагалі залежить від Це багато в чому.

Плита, встановлена ​​в ванні, виконує дві основні функції:

  • Через тепла, вироблену духовкою, вода нагрівається для використання під час процедур ванни.
  • Через виведення енергії при спалюванні палива, нагрівання повітря нагрівали в кімнаті перед використанням пари.

Найбільш поширеними домашніми печами для ванн є залізні конструкції.

Перш ніж почати виробництво домашньої плитки для ванни металу, має бути розроблений загальний малюнок пристрою та креслення окремих вузлів.

Загальні вимоги до купальних печей

Якщо ви виконуєте всі вимоги до розробки установки для нагрівання ванної кімнати, пристрій повинен бути надійним та економічним, а також у втіленні певних дизайнерських ідей, така установка може також мати відмінне вигляд.

Незалежно від використовуваного типу палива, установка повинна мати наступні параметри:

  • Пристрій повинен мати високу теплову потужність та широкий спектр регулювання цього параметра;
  • Пристрій повинен бути обладнаний парогенератором та теплопогальником, який призначений для зміни параметрів тепла та пари;
  • Пристрій не повинен мати велику кількість поверхонь, здатних підігрітися до температури вище 150 ° С.

На додаток до зазначених технічних параметрів, при створенні печі вимоги до розмірів одиниці одиниці та ступінь пожежної безпеки повинні бути здійснені за допомогою власних рук.

Всі види опалювальних агрегатів можна розділити на 2 групи – холодні та гарячі. Гарячі печі відрізняються тим, що вони здатні розігріти дуже швидко і нагріти навколишнім просторі. Стіни гарячої печі можна зцілити на температуру

READ  Как убрать силикон с поверхности

Металева печі калорифера, це підходить для ванни?

Такий дизайн печі є найбільш простим. Для роботи не буде листів сталевої товщини не менше 5 мм, зварювального машини та болгока (або газового різання), труби для постачання та видалення води, вогнетривких цегли, труби, каміння, труби, крани, печі з клапанами та Петлі, металевий профіль для монтажної підставки.

Сам дизайн складається з резервуару з водою з трубами, підключеними до нього та краном. Танк нагрівається з задньої стінки печі, внутрішній простір якого, у свою чергу, золлізується на печі та нагрівач відкритого типу. Димові гази утилізуються через димохід з видом на кам’яну версію через нагрівач і стіни ванни.

Перш за все, необхідно вирізати з аркушів сталевого дна та бічних стінок майбутньої печі та поєднати їх зварювання. Всередині печі ми зваримо кути – вони будуть підтримувати металевий лист, до якого покладуть камені.

На передній стінці вирізати прямокутну дірку під двері, і зробіть двері з прямокутника. Навколо периметру ви можете забронювати сталеві смуги для більшої щільності регулювання. У нижній частині дверей або передньої стінки палива, свердлити кілька отворів для доступу до повітря всередині печі. Зварювальна безпечна петля двері та петля під клапаном.

Внутрішній простір духовки, який ми шукаємо з цегли

Зробити димохід, підготувати сопло і зробити отвір у металевому аркуші, на якому буде нагрівач. Зварює сопло до сталевого листа.

Ми переходимо до встановлення бака для води. Вона складається з трьох стін і квіткове, герметично звареного та задньої стінки печі. До однієї з бічних стінок танка, зварити лайнер і розрядні труби для води. Тоді ми зварюємо кран у нижній частині танка. Весь дизайн встановлюється на кадрі з сталевих профілів або на цегельній основі з висотою 20-30 см. Металеві частини духовки покривають вогнетривкі фарби. Покласти каміння наверх (талко хлорит, носики, базальти і т.Р.) розмір від 5 до 12 см. Встановіть димар і диму трубу, ми наливаємо воду в резервуар, покриваємо його кришкою і виробляють запалювання готової печі, перевіряючи дизайн для присутності тяги та відсутності диму в приміщенні.

Щоб оновити буржуаз для ванни, ви можете обладнати його роликовою камерою з решіткою сітки та коробкою для збору золи. Це значно спростить очищення печі, а дверні риби допоможуть краще відрегулювати тягу, і, відповідно, температуру та швидкість згоряння палива. З тією ж метою (регуляція температури нагріву печі), а також для зменшення втрат тепла через димохід, вона оснащена клапаном. Це може бути подруга або будь-яка інша.

Дизайн “паралоз”

Ванна плита – це зварена металева труба діаметром до одного метра, металева товщина стінки до одного сантиметра.

Його вага до 300 кг без укладання каменів, що тепліше дуже добре завдяки спеціальній геометрії печі печі, розробленої академіком Добровольського.

Зовні, “паралоз” щось нагадує стародавній локомотив через те, що основний елемент, труба, лежить горизонтально. Плита обов’язкова повинна бути оточена цегляним екраном, який захищає пару від перегріву. Права пара здатна генерувати стільки, скільки вам потрібно, і вилити виклик неможливо. Печі швидко відновлює свою функціональність.

Це вже давно є хорошим тональним правилом для російської ванни. Відсутність відкритих попередніх металевих поверхонь. Причиною такого негативного ставлення до відкритих гарячих поверхонь було ефект інфрачервоного випромінювання, який у невеликій кімнаті стає реальною катастрофою.

Великі парові кімнати не знають таких проблем, оскільки людина знаходиться на деякій відстані від попередніх поверхонь. У невеликій паровій кімнаті людина починає відчувати вплив інфрачервоного випромінювання набагато раніше, ніж цілюща сила пари. Екран навколо печі певною мірою обмежує ефект інфрачервоних променів, але не до кінця.

У паровій кімнаті нагрівається до дуже високих температур, багато елементів дизайну ванни, і покласти екран для кожного такого елемента не буде працювати. Тому питання належного відбору печі ванни залишається дуже важливим. Це повинно керуватися правилом, що тіло далі від джерела випромінювання, тим менша шкода вона приносить тіло.

Локомотив для печі: найбільш продуктивна піч з сталевої сім’ї

Цінивці баня, через один стверджує, що правильне ім’я печі такого типу є “паравоза”, що означає весь вік пар, тонко натякаючи таким чином, на неймовірну продуктивність такої печі. Інші експерти, а також через одну доводять, що ім’я, але вже “локомотив”, додається через розвиток зовнішньої подібності такої печі з класичним локомотивом, днів першого п’ятирічного плану та освоєння магнітів. Хто з них – право судити важко, а не. Краще звернути увагу на печі самого локомотива, за його дизайном та особливостями роботи. Інстанція дійсно пристойна.

Технологія, що виробляє ванну печі з власними руками

На сучасному ринку ви можете зустріти печі для ванн різних конструкцій, розмірів та форм. І все ж, всі вони володіють двома важливими недоліками.

По-перше, незважаючи на весь різноманітність, дизайнери печі не могли і не могли, в принципі, розглянути всі особливості ваших приміщень.

По-друге, всі фабричні печі досить дорогі, а не кожен кишені. Це як простий висновок самостійно: найкраще зробити печі з вашими руками.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS