Статті

Куля для термопанелів з клінкерною плиткою

Яка різниця в клінкерній плиті?

Всі наші клієнти стикаються з проблемою вибору гертівників (смужку) для клінкерної плитки термопанеля. На ринку є безліч брендів, є дорогі та дешеві, різні кольори, і клієнти потребують допомоги в цьому різноманітті.

На додаток до таких очевидних відмінностей у виручках, як ціна та колір, існують суттєві відмінності в типах формування, на якій потрібно звернути увагу при виборі.

На вітчизняному ринку будівельних матеріалів зараз можна виділити три групи затирок для клінкерної плитки, провівши відмінність на кшталт нанесення затирки в шви:

Види будівельних сумішей для затискачів клінкерних плиток

Цей вид будівельних матеріалів знаходиться в лінії майже всіх виробників. Кольорова палітра дуже широка, хоча найчастіше використовуються різні відтінки цегли, коричневого або червоного кольору. Але при виборі типу виникнення надмірного різноманіття, не треба боятися, тому що виділяються лише дві групи матеріалів.

Цемент

Сухі порошкоподібні суміші, основний компонент якого є портландцемент. Перед використанням вони вирощені в певній пропорції до води або рідкого латексу. Заслужене визнання споживачів, які вони отримали за зручність застосування, можливість роздумування вузьких швів, пластичності та доступної ціни. За рахунок додавання пластифікаторів вони легко лягають, заповнюючи шви без повітряних порожнеч.

термопанелів, клінкерною, плитка

Цементне затирання для швів клінкерної плитки має єдиний негативний момент. необхідність самостійного замішування, і пов’язана з цим поява будівельного пилу.

До етапу приготування обов’язково запасіться респіратором, захисними окулярами та щільними рукавичками. При вдиханні або отримання пилу в очі, промийте слизову оболонку носа або око великою кількістю теплої води, щоб запобігти запальній реакції.

Епоксидні

Це двокомпонентні суміші, що складаються з епоксидної смоли та супроводжуючого отверджувача. Після застигання вони відрізняються високою міцністю, гідрофобністю та стійкістю до впливу хімічних речовин. Варто така затирка для термопанелей з клінкерною плиткою дорожче, але відмінні герметизуючі властивості з лишком перекривають вартість, якщо йдеться про облицювання поверхонь у місцях з високою вологістю або необхідністю подальшої дезінфекції хімічними розчинами.

Крім недемократичної ціни, епоксидні затирання мають ще один недолік. високий показник в’язкості. Тому працювати з ними без вироблених навичок важко, адже видалити надлишок матеріалу без шкоди для гладкості поверхні дуже складно.

Затирання для клінкерної плитки Quick-Mix

Споживачу пропонуються затиральні розчини у різноманітних сірих, зелених, коричневих, бежевих, пісочних, кремових, білих та чорних тонах. До популярних затирок для клінкерної плитки та цегли Quick-Mix можна віднести:

RFS Quick-Mix. Підходить для використання на відкритому повітрі. Відрізняється високою пластичністю, морозостійкістю та адгезією з плитками. Розбавляють водою до стану мокрого піску, добре поєднується з напівсухого способу застосування. Не можна використовувати при температурах нижче 5 С, вимагає глибини швів від 5 мм і швидке споживання готового розчину.

Quick-Mix FM C Thrac. Використовується для всіх видів роботи. Розширення достатньо еластичних і забезпечує хорошу адгезію матеріалу. Завдяки додаванню твердих фракцій, міцного ущільненого наповнення без висоти для широких швів. Стійкий до агресивного впливу середовища, вологи та багаторазового морозу. Товщина шару для клінкерних плиток повинна бути в діапазоні 10-12 мм. За допомогою нерівномірного застосування можна простежити кольорові тональні спотворення.

Quick-Mix FB 300 та FBR 300. спеціальні суміші для підлоги клінкерні плитки та кроки. Дозволяють ефективно заповнювати шви шириною 3-20 мм. Відрізняються морозо- та погодостійкістю. Мають водовідштовхувальні властивості і можуть застосовуватися на опалювальних підлогах. Виробник не рекомендує використовувати ці суміші для розшивки швів на плитці зі значним коефіцієнтом водопоглинання.

За допомогою правильного використання, крути для клінкерної плитки швидкому суміші не змінюють свої вихідні властивості протягом усього періоду роботи, не тріщить і практично не займаються.

Затірка.

Кольорова затирка вона ж розшивка, вона ж фуга.

Кольорові крути для швів застосовуються при облицювальних фасадах будівель, а також з внутрішньою роботою з такими матеріалами, як клінкерна плитка, штучний та природний камінь, термопанелі, цегла та багато інших, для заповнення суглобів та швів. Це може бути як декоративне заповнення цегляного шва для надання йому фактурної та колірної унікальності, так і заповнення порожнеч, що утворюються при укладанні натурального та штучного каменю. Якщо ви вибрали термопанелі з клінкерною плиткою як фінішний матеріал для вашого фасаду, кольоровий розчин стає необхідним, а єдиний матеріал, з яким можна шукати шви на термопанелі.

Після естетичного задоволення, а кольоровий шов завжди виглядає краще і більш вигідним у порівнянні з звичайним сіро-блискавським швом, кольоровий розчин має цілий ряд корисних якостей. Наприклад, такі важливі властивості, як. Захист будівельного матеріалу (розчин, обрамлення краю облицювального матеріалу, який запобігає в’їзді до її пори), захист самих фасадів будівлі від проникнення тієї ж вології та інших атмосферних неприємностей, які не є виняток у нашій країні з його кліматичними умовами. І, звичайно, зручність роботи. Тільки через його легкість використання, здатність використовувати кольорову затиск як через пістолет, так і потирати його на напівсухою, а також мінімізувала можливості плями або зіпсувати облицювальний матеріал, кольоровий розчин для швів отримує все більше Популярний нещодавно.

На даний момент існує безліч колірних рішень затирання на будь-який смак. І така ж величезна кількість виробників цієї затірки. Але якість цих виробників часто викликає сумніви, і, на жаль, проблема зазвичай виникає не на початковому етапі, коли ви все ще можете виправити все, і коли робота вже завершена. Основні проблеми це тріскаючі шви та зміна кольору затірки з часом. Давайте якраз про ці дві проблеми і поговоримо:

Тріскаючі шви проблема не рідкісна, і як показала практика, в основному вона виникає з кількох причин:

  • Застосування кольорової затирки не за інструкцією виробника (додавання різних в’яжучих і пластифікаторів, додавання на багато більшої чи меншої кількості води, додавання ще чогось)

Рішення: всі виробники кольорових виробів для швів до їх матеріалу застосовуються інструкціями, як застосувати цей продукт, якщо ви дотримуєтесь цієї інструкції, як правило, ця проблема не відбувається.

READ  Типи розсувних систем для кабінетів Coupe

Рішення: всі продукти кольорових виробів для швів рекомендуються використовувати свої продукти в наступних температурах та кліматичних умовах: 1) холодні суміші для літнього використання з 5С від 0 до 35С 0 2) Бойові суміші для зимового використання.10С від 0 до 5С 0 і з помірною вологістю повітря. Якщо робота виконується під дощем або дощ пішов після закінчення роботи, фасад рекомендується покрити. При температурах вище 35С 0 робота не рекомендується через дуже сильне нагрівання будівлі будівлі, що призводить до занадто швидко сушіння отрути в шов і в подальших тріщинах на шов. При температурах менше.10С 0 роботи проводити не рекомендується без попередньо зробленого тепляка фасаду будівлі.

  • Працівники Так, так, це люди, яких ви доручили найціннішим і святим, будуючи ваш будинок, вашу фортецю! Іноді ми стикаємося з об’єктами з такою недбалістю робітників, як розведення супер-білої кишкової води з найближчої калюжі. Далі я думаю, що не потрібно сказати, що колір і причини не задоволені клієнтом.

Рішення: зміна роботи бригади.

Зміна кольору з часом або в процесі роботи. Якщо колір змінюється у процесі суміші та роботи, 1-2 тони є нормальними. Але 1-2 години після шва шахта, колір повинен бути ідентичним або ближче до стандарту (зразок). Якщо це не відбулося або не відбулося, але через деякий час колір змінився, то тут також існує не багато причин, а точніше, лише 2:

  • Зміна кольору з часом: якщо ви купуєте супер-білу груту (вона має колір, як аркуш паперу), то вам не потрібно думати, що він залишиться за життя, це помиляється. Все-таки це фасадний матеріал, а стіна будинку піддається величезній кількості зовнішніх факторів, один з яких це пил і бруд, що летить з усіх боків, і згодом будь-яка затирка, будь-якого виробника змінить колір. Інше питання полягає в тому, що пов’язана з ним зміна кольорів, з тим, що ви забули покривати фасад з гідрофобізатором або лаком для швів, а бруд вилітав на фасад, який ви можете або мити спеціальними засобами для очищення фасадів, або просто Видаліть верхній шар отрути в 1-2 мм. під яким буде справжній колір, або проблема зовсім інша
  • Друга і, мабуть, головною проблемою зміни кольору шва випуску з часом є фактор, який з підвищеним попитом на цей продукт з’явився величезна кількість виробників цих матеріалів. Багато хто з яких використовують дуже низькі барвники, так звані китайські барвники, такі барвники та суміші можуть не тільки зіпсувати фасад та всю зовнішній вигляд вашого будинку, але також негативно вплинули на здоров’я людей, які живуть у такому будинку.

Вибрати та купити кольорове затирання для каменю, клінкеру та термопанелей ви можете, або віддалено, перейшовши в наш каталог, вибрати продукцію, що сподобалася, та зв’язатися з нашими спеціалістами за телефоном, або приїхавши до нас у ШОУ-РУМ. Ми завжди раді.

Куля для термопанелів з клінкерною плиткою

Розробка призначена для заповнення швів облицювання з керамічної та клінкерної плитки, штучного та натурального каменю на підлозі та стінах всередині та за межами будівель з шириною від 5 до 30 мм. Він також застосовується для заповнення швів кладки з декоративної цеглини та каменю.Завдяки високій міцності ефективна на облицюваннях, схильних до підвищеного зносу: на балконах, терасах, вхідних групах, сходах, комерційних кухнях, гаражах і т.д.Р. Завдяки водовідштовхувальним властивостям та високій стійкості до грибків та цвілі ефективна на облицюваннях, що експлуатуються в умовах постійної вологості.

Грона для каменю, Термопанелів та швів смугової суміші. Важливий матеріал при здійсненні облицювальної роботи, до якої покупка повинна бути спрямована як серйозно, а також вибір кладкових композицій. Високоякісний затискач. запорука герметичності, а також природного та привабливого зовнішнього вигляду Вашої споруди. Затискання “Перель”. Це першокласний продукт, який заслужив довіру та визнання багатьох покупців. Чітке дотримання технології виробництва, використання лише високоякісних компонентів джерела, професійним підходом до кожного етапу виробництва дозволяють нам виробляти найкращі матеріали з відмінною продуктивністю, безпекою та довговічністю.Компанія “Теплий фасад” пропонує своїм клієнтам величезний асортимент продукції. Промивання “Perel” для широких швів Наші суміші для широких швів. Відмінний варіант для ущільнювального простору між природним та штучним каменем, а також облицювальна плитка. Завдяки унікальному складу суміші, забезпечується максимальне повне заповнення шва, що дає поверхню фасаду з герметичкою, міцністю та акуратним виглядом.

Feldhaus Clinker Плитка марка з кулінарним пакетом, Ceresit CE43

Декоративна затирка “Perel” Така суміш чудово підійде для використання спільно з натуральним і штучним каменем. Затирання для каменю від нашої компанії дозволить зберегти природність та привабливість облицювання. Більш того, дана затирка може бути використана і з іншими оздоблювальними матеріалами. Відмінно підійде ця затирка для термопанелей та клінкерної плитки. Наявність у складі бездодаткового цементу, фракціонованих кварцових наповнювачів та інших компонентів забезпечує якість кінцевого результату.Кольорова затирка, пропонована нами, дозволить Вам зробити шви підходящими по тону до оздоблювального матеріалу та створити цим красивий декоративний ефект.

Затирка для фасадної клінкерної плитки ЗК.

Переваги затишних сумішей “Perel”: ми продаємо крупи на мінімальних ринкових цін; ми маємо суворий контроль якості; Perel Grounts є простими та зручними для роботи; володіти високою водостійкістю та стійкістю до несприятливих погодних умов; виглядати естетично і мають довгу службу життя; забезпечити стійкість кольорового гаму.

Клінкерна плитка

При облицюванні поверхонь з клінкерною плиткою, а також будь-яким іншим, шви швів грають велику роль. Куля для клінкерної плитки повинна обов’язково дотримуватися умов застосування, тільки в цьому випадку обличчям буде не тільки при декорації, але також ефективним захистом поверхні.

Що таке стовть швів

Наповнення швів дозволяє поліпшити декоративну якість обробки. Це, безумовно, правильне, але інші, технічні функції призначаються для сумішей для затискачів. Поверхня, облицьована клінкерною плиткою, відрізняється низькою парою парою. Ось чому кладка цього матеріалу виконується за допомогою широкого шва між елементами, це дозволяє поверхню дихати. Існує можливість вирівняти (в межах розумного, звичайно) товщину та прямолінійність шва. Слід також пам’ятати, що навіть ідеально покладені плитки можна безпечно зіпсувати за допомогою неграмового застосування. Компетентне відібране розчин для клінкерних плиток, значно збільшує міцність і стабільність поверхні до різних впливів. Використовуючи розчин, ви можете досягти різних декоративних ефектів, використовуючи різні кольори, ви можете створити контрастну поверхню, підкреслюючи красу плитки, ви також можете зупинитися на нейтральних версіях.

Можна виділити три групи клінкерних плиток для клінкерних плит, що мають різницю в типі затирання в швах: напівлюміду, застосовуючи пістолет, застосовуючи по всій поверхні плитки.

READ  Я можу використовувати порцеляновий каменю у ванній кімнаті

Напівприродне застосування

Для роботи з такими розруками додають воду до суміші, щоб вона не стала рідкою, але придбала консистенцію вологого піску. Після розведення, розчин застряг у швах з спеціальним інструментом. макет калькулятора. Мокрий затискач з твердою горизонтальною поверхнею (наприклад, листок фанери, наприклад), фарширований указом, вибраним у товщині шва, між плитками. Інструмент повинен бути вибраний не тільки у товщині шва, але і за довжиною (для поперечних швів вам потрібен інструмент з коротким шпателем).

Цей тип затирок характеризується грубою фактурою. Ми рекомендуємо це, перш за все, для термопанелів з кахельним ручним литтям. Ця комбінація створює приємний ефект старої цегли. Як приклад затирання такого типу, я називаю рішення для суглобів швів BrickSeiv XC-30.

Ці крути вирощують водою до стану сметани і застосовуються в швах з спеціальним пістолетом. Ця процедура необхідна для того, щоб не розмазати плитку. Серед цього типу ви можете знайти низькоякісні, які, коли ви вводите плитку, псують його, залишаючи білі розлучення та порт. Наступним кроком після нанесення крутих у шва є очікування сушіння до стану пластичної маси, а не пакувальні пальці. Різні виробники виробництва мають рекомендований час очікування, це вказано в інструкціях. Надлишок крути відрізані, а решта розтину згладжується швом пальцями або шпателем з формою. Швидка форма для фасадної плитки. Шва не може бути поглибленим. При натисканні розчину між плитками утворюється простір для накопичення вологи. Будь-які накопичення вологи на фасаді можуть зрештою погіршити свої операційні властивості.

Малюнок по всій поверхні плитки

Після розведення до стану сметани, ці крути застосовуються до всієї поверхні плитки та згорнуто з гумовим охолоджувачем. Після висушування залишки крутів видаляються з плитки з губками по 45 градусів до плитки.

Високоякісні розгуки ​​такого типу не вимагають зусиль, спрямованих на видалення залишків. Якщо був обраний невдалий, демпінговий розчин, або якщо плитка зростає на поверхні плитки, була забута і суха, очистіть плитку можна використовувати для очищення від цементних забруднюючих речовин. Зняття такого типу також можна застосовувати пістолет. Як приклад розтину цього типу, давайте називаємо Mapei UltraColor

З технічної точки зору найкращим рішенням є розширення, виготовлене на рівні з передньою стінкою. Шви, зроблені таким способом, захищають стіну від проникнення води і не дозволяють накопичувати опади та пил. Компроміс між довговічності та естетикою є увігнутий шов. Не рекомендується використовувати незаповнені до кінця швів, оскільки в них збираються волога та бруд.

Холодні суміші для термопанеля

Клінкер, керамічний, глазурований плитка вже не сто років для декоративних та захисних покриттів фасадів та інтер’єрів кам’яних будинків. Сьогодні до класичної плитки були додані нові розробки облицювальних продуктів. від керамобетону, дзеркал, скло, пластик, інші матеріали для плит, імітуючого натурального каменю, різних мінералів, цегли та навіть деревини. Високо оцінюючи гігієнічність плитки та простоту санітарної обробки, люди стали облицьовувати ними ванні кімнати, санвузли, кухні в квартирах, а також підлоги та стіни в медичних закладах, харчових блоках громадського харчування, на багатьох «чистих» виробництвах, у лазнях та басейнах.

один) виготовлення монолітного покриття, зв’язування плитки між собою;

2) мають потужну адгезію до матеріалу плитки;

3) володіють водовідштовхувальними характеристиками, не проходять воду до основи;

4) бути пластиком, легким і гладко придатним;

5) утримувати натуральні барвники, стійкі до вимивання, високих температур, ультрафіолету та впливу тимчасового фактора.

Сучасні виробники випускають плитковий матеріал з найширшою гамою кольорів і відтінків, тому і затирання повинні відповідати цьому. Практика показала, що фантастика споживачів не обмежується суглобами суглобів тільки в тоні з плитками, багато хто збирає темні або яскраві кольори у загальному кольорі, і багато хто віддають перевагу швам, навпаки.

Клінкерна плиткаПід цеглою” дала імпульс розвитку творчої думки в німецьких інженерів і став важливим елементом, який відправив цю дуже творчу думку на практичному рівні, що призвело до створення термопадалів. Більшість сучасних термопанелів виготовляються відповідно до початкових німецьких технологій, в яких індивідуальні плитки вписуються в матрицю та під впливом пари “необов’язкового” з спеціальними прасками в шарі ізоляції листових полімерних матеріалів. У отриманому продукті плитки є ідеальними, але між ними є технологічні проміжки, ізоляція чітко видно. Ці прогалини стають відкритими воротами для проникнення дощової води, снігу, ультрафіолетового випромінювання, механічного пошкодження окремими плитками, а естетично такі порожні смуги не є прийнятними.

Термопадельні виробники відкривають додаткову мескіткову риболовну лінію для випуску їх фірмових ставок, багато інших підприємств, що спеціалізуються на виробництві різних сумішей, і часто “ліворуч” фірми викидають свою продукцію на ринок. Жалюзі, особливо на місцях док-панелей у шипі / паку, найважливішою подією для тривалого збереження покриттів та стін підшипників, тому найкраще не зберігати і купувати суміші “фірмові” або в сертифікованих виробників. Це буде гірше, якщо це, здається, навіть і красиво освітлені шви дуже гармонійного кольору, через деякий час тріщини, він буде стиснути з плитки, втратить оригінальний колір, а шви будуть очищені, а потім розтертись знову.

Термопанелі з декоративним захисним шаром клінкера, порцеляни, глазурованої плитки досить дорогі, тому ці матеріали купуються в Європі, і практично не доступні для сімей з низьким доходом. Багато російських виробників протягом багатьох років шукали альтернативні варіанти створення термопадалів з дешевим декоративним покриттям з усіма основними захисними властивостями.

Більшість термопадалів виготовляються за допомогою класичної технології канавки, а при установці фасаду утворюються між панелями, утворюються незахищені суглоби, які повинні бути ущільненням і втиранням. Так що немає “холодних мостів” і потворних, відрізняються від фабричних швів, порожніх інтервалів.

Особливістю Thermpanels Thermopanels є те, що всі шви, крім суглобів, утворюються у виробничому процесі, і, звичайно, мають колір тих барвників, які закладені в масі кераму. Таким чином, дуже важко вибрати колір розчину сторонніх виробників, точно відповідей кольору суглобів конкретної партії панелей, тому компанія Freyister відкрила виробництво затишних сумішей, які не відрізняються від стандартів кольорової серії власних термопадалів. Не забувайте про запатентований унікальний склад керамобетонових панелей, на яких чужорідні Grouts просто не входять у надійний контакт.

Спочатку налякачі були суворо для розширення відкритих суглобів власних термопадалів, але в майбутньому стало зрозуміло, що ця границя була підходить для будь-якого термопанеля. Чи є з керамобетону, клінкеру або будь-якого іншого матеріалу.

Склад суміші був обраний таким чином, щоб він навряд чи звернувся з шаром, утворюючи моноліт, не дозволив вологу, залишався еластичним, легко поклав у суглобах і не тріснув навіть двадцять років пізніше. І це особливо важливо, весь спектр кольорів на сто відсотків збігається з кольором панелі, просто потрібно правильно вибирати, і це найзручніше робити в артикулях при покупці термопадерів.

READ  Як зробити декоративну гіпсокартону перегородку

Підготовка суміші.

Суміш для затишних швів розлучається відповідно до інструкцій з установки, зазначену на кожному пакеті, і тут: Grouts of Quick-Mix RFS кліпів клінкерних плиток або тут: суміші для наповнення швів цегли та плитки Quick-Mix FM.

Суміш розлучається до консистенції вологого піску, який, як і піщаний тест, руйнується на зернах, і в той же час виходить у вільну грудку, якщо він роздавлений в кулак.

Фігурні шви клінкерних термопанелів на фасаді будинку

У старі часи, в процесі будівництва будівель з цегли, шви в кладці “були відокремлені”, тобто надмірне надлишок вапняного або цементного розчину видаляли, а сам шва вирівнюється фігурними інструментами. На погано виконуються ділянки, треба було втирати шви розривів, заснованих на тих самих кладкових сумішей, які зробили вигляд фасадів більш привабливим та стійким до негативних впливів.

Навіть якщо фасад, що стоїть перед запрошеними фахівцями для клієнта, дуже важливий, принаймні, трохи зрозуміє технологію, щоб боротися з швів не здійснюється дешевими низькоякісними сумішами, і навіть більш правильно вибирайте матеріали та способи, якщо Робота виконується з вашими руками.

Правильний вибір крутів, ніж і як протріти стіни

Робота над великими площами фасадів, професіонали вважають за краще використовувати сухі суміші з однієї партії, що поставляється виробниками, тому що краще втирати стіни великої площі. Перевага полягає в тому, що можна розмножити об’єм суміші, необхідної для туманної певної площі фасаду, і, при необхідності, підготувати наступну частину суміші, яка не відрізняється від попереднього розчину. Але незалежно від того, чи використовується суха або готова суміш, головне, що він пластик і легко покладається в шви різними способами. На оздоблювальних матеріалах пропонується затишний гіпс, цемент, силікон, латекс і більш технологічний, але рідко використовується епоксид, гума, поліуретанові затискачі.

Гіпсові та цементні виручки з додаванням відходів дрібнозернистого піску є дешевими, простими в розмноженні та використанні, але штукатурка не підходить для зовнішньої роботи, а цементно-піщана суміш схильна до розтріскування.

Фуга на основі силікону, латексу та цементу з пластифікаторами відрізняються:

Висока адгезія з навколишніми поверхнями

Скринінг (Fuggling) Плитка швів у Clinker Thermopanels TM Royal Facade.

надійний захист від проникнення вологи до ізоляції та поверхні стін;

Простота наповнення швів з різними типами обробки інструментів.

Інструменти та технології Знищення швів

Ви можете якісно для того, щоб стирати шви, за допомогою декількох технологій та певних інструментів для кожного з них, але до того, як і в процесі наповнення швів вимагає ряд операцій, які гарантують надійне та довговічне розширення.

Послідовність необхідних дій:

Ретельне очищення швів від пилової пилу, сторонніх включень за допомогою грубої кисті.

Перемішування готового та приготування сухої суміші до стану товстого вершкової однорідної маси.

Зволожуючи краю декоративної черепиці для кращого проникнення гротитної суміші на мікропори та кращу адгезію з контактними точками.

Перемикання швів за допомогою пістолетного шприца, шпателя, гумові хапання.

Для домашньої новачок майстер-майстра приходить з шліфуванням швів, коли суміш накладається на гумову терку, і певний розділ стіни підтримується ретельним наповненням всіх швів. З цією технологією дуже важливо чітко очистити плитку з додаткової суміші з мокрою губкою, переміщаючи її по діагоналі, і ви не можете працювати з грубими або гофрованими поверхнями плиток та декоративних каменів.

Професіонали працюють з шприц-пістолетами, заповненими сумішшю, яка плавно екструдується в шов, але для її повного наповнення, педант повинен бути присягнутий у спеціальному інструменті або руці. При використанні, використовуючи шприц шпи, шви заповнюються чистими, майже без надлишку на плитку, а шов виглядає ідеально гладко.

Серед майстрів спам швів також є загальним, але операція вимагає певної майстерності та досвіду. Складність полягає в тому, що заповненний шов повинен бути виправлений, і ви можете виконувати лише розтину в розділах, так що, не дозволяючи встановленню суміші негайно видалити надлишок від поверхні плитки.

Технологія належної партії швів може бути освоєна, але з поганим затисненням неможливо виконати роботу з високою якістю і зробити фасад привабливим, тому необхідний серйозний підхід до вибору.

Як вибрати груту

У магазині МЕС існує значний діапазон доступних споживачів для всіх категорій різних цілей різних цілей, серед яких пристойне місце займає фуга Yassa з великою різноманітністю кольорів і відтінків. Маркування MQ виготовляється на основі портландцементу з додаванням пластифікаторів та мінеральних барвників, що робить його стійким для всіх негативних впливів. Після повного утворення, через 28 днів, Muss викладає лисицю до декоративного покриття фасад. це унікальний вигляд і повністю згладжує всі можливі дефекти.

Поряд з багатьма відомими брендами, TD MES пропонує Hagastapel Fuigue, які є невеликою частиною будівельних та оздоблювальних сумішей, вироблених спільним швейцарсько-російським підприємством з 2012 року. Добровільна сертифікована грава HAGASHAPKEL виготовляється з цементу бренду не нижче, ніж M400 з додаванням пластифікаторів, що збільшує морозостійкість, адгезію, реленковість води та інші характеристики. Мудрий пісок великих фракцій та мінеральних пігментів, доданих до суміші, виготовляють шви, клінкерну плитку, штучний та натуральний камінь, термопанелі та інші фасадні покриття, імітуючи реальні укладання більш декоративні та привабливі.

HAGASTAPEL представлений у TD MES ще високоякісний продукт, який є цементом декоративний фуга, арт-арт, виготовлений для швів облицювання з штучного та природного каменю та клінкерної плитки Термопанель. Споживачі можуть вибрати в ТД широку гаму кольорів та відтінків літньої та зимової суміші під маркою Verfugen VS, що повністю відповідає справедливому принципу ціна/якість.

Відвідувачі торгового будинку мають чудову можливість вибрати ці або будь-які інші виручки, а також будівельні та оздоблювальні матеріали в асортименті. Система знижок, що працюють для клієнтів, зберігаються запаси та організовується доставка в Московську область та інші регіони Росії.

Співпрацювати з TD MES зручно, вигідно та престижним, оскільки команда ретельно застосовується до всіх проблем клієнтів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS