Статті

Куля для швидкої суміші клінкера

Table of Contents

Quick Mix FM T фуга для фасадної цегли та плитки

Доступні кольори відповідно до FM T Quick Mix Clinker Кольоровий піддони: коричневий, цегла, пісок, бежевий, білий, сталь, сірий, графіт, чорний.

Характеристики для наповнення швів FM:

Цегляна робота повинна стояти не менше 3-4 тижнів. Розчин кладки до часу заповнення швів повинен набрати довговічність бренду. Шви між цеглинами повинні бути очищені на глибину щонайменше 1,5. 2.0 см. Глибина очищених швів повинна бути однаковою на всій площі цегляної роботи. Для досягнення щільного наповнення швів і високої адгезії FM-розчину слід очистити та достатньо змочувати, укладання швів. При несприятливих умовах роботи (висока температура повітря та основа, сильний вітер або проект, інтенсивно поглинаючи цегляний або кладковий розчин) перед застосуванням FM-розчину, шви повинні бути особливо ретельно зволожені. Безпосередньо перед наповненням. води у швах бути не повинно. Різна глибина швів може спричинити нерівномірне висихання розчину та виникнення плям.

Виконання робіт із заповнення швів затіркою FM:

Вміст мішка (25 кг) висипати в чисту ємність з точно відміряною кількістю води (

3,0 л). Перемішати суміш електромеханічним міксером до досягнення консистенції вологої землі без грудок протягом приблизно 3 хвилин. Витримати час дозрівання суміші (2-3 хвилини), потім. знову перемішати протягом приблизно 1-2 хвилин. Ручне перемішування не допускається. Отриманий розчин необхідно витратити приблизно за 1 годину. Під час нанесення розчину не додавати воду до вже замішаного розчину, інакше можливі колірні відмінності швів. Не дозволяється додавати в розчин будь-які сторонні добавки. Розчин застосовується у двох шарах в техніці “свіжосередини” та навантаження з розширювачем тиску. Однорідність, однорідність застосування та обробки. це гарантія подальшої однорідності кольору швів. Слід закривати кладку під час перерв у роботі. Шви слід загладжувати завжди при однаковому ступені схоплювання розчину.При заповненні швів між керамічними плитками глибина шва має бути не менше 10-12 мм, а самі плитки мають бути приклеєні на мінеральну основу.

Примітка: умови застосування розчину на будмайданчику, а також погодні умови під час набору міцності розчином можуть вплинути на кінцевий відтінок затверділого розчину. Залежно від способу формування швів, колірний відтінок затверділого розчину може змінюватися. Для більш точного та остаточного вибору кольору шовного розчину рекомендується проведення пробної кладки з цеглою (або плиткою) та розчином конкретного кольору.

Примітка: Умови використання рішення на будівельному майданчику, а також погодні умови під час набору міцності з розчином можуть впливати на кінцеву тіну затвердіння рішення. Залежно від способу формування швів, кольоровий відтінок солідарного рішення може змінюватися. Для більш точного та остаточного відбору кольору шва, то рекомендується випробувальна прокладка з цеглиною (або клінкерною плиткою) та розчином певного кольору.

Для чого до складу швидкого змішування FM додає доріжки?

Споживання 5 кг / м2, коли шви у форматі NF цегли.

Правильна продуктивність швів:

Швейство повинно бути зроблено таким чином, щоб усунути воду з надходження по поверхні кладки. Нижче наведено приклади помилок при виконанні шва та правильного варіанту.

Залежно від способу згладжування відтінку шва може відрізнятися:

Рекомендації щодо використання FM рішення:

Швидкий змішування

Quick-Mix Grout призначена для заповнення швів у клінкерній плитці або фасадній плитці під цеглу штучного каменю, що має нещасну або тисненням поверхнею. Він також підходить для партії швів у облицюванні кладки з кераміки, клінкерної цегли або цегляного ручного лиття.

Швидкий змішування

Швидко-сумісний шов тертя використовується для заповнення вертикальних і горизонтальних швів клінкерної плитки. Він має хорошу адгезію з поверхнею, запобігає утворенню високопоставленої на поверхні клінкерної черепиці, запобігає проникненню вологи в шви, стійкий до морозу та ультрафіолету. Швидкі шви оптимічно підходять для роботи всередині та на відкритому повітрі, а фасад будинку збереже свій оригінальний вигляд

Діапазон також включає Grounts для клінкерних цеглин, представлених у 30 кольорах. Існує спеціальна затишна з низьким поглинанням води, яка використовується для роботи з клінкерною плиткою і доступна в 7 кольорах. Вона включає добавки, відштовхування води та бруду. Щоб заповнити шви при облицюванні з клінкерною плиткою, які піддаються постійним навантаженням, забезпечується спеціальна висока міцна розчин. Він використовується при обробці майстерень, промислових холодильників, басейнів, приміщень сто інших.

Quick-Mix RFS кольоровий розчин для заповнення швів плитки клінкеру

Швидкі шви RFS, призначені для заповнення швів у клінкерну плитку або фасадні плитки під цеглу штучного каменю, що має нещасну або тиснену поверхню. Завдяки своїй композиції, він заблоковано невеликою кількістю води, доки не досягається земля-мокрої консистенції.

READ  Як видалити скляний герметик з тілом

Шви заповнені використанням клітин і спеціального тонкого шпателя. Таким чином, композиція не упакує поверхню обличчя облицювання, зберігаючи її зовнішній вигляд.

швидкої, клінкера
 • Стійкість до погодних умов;
 • Морозостійкість після затвердіння;
 • Водно-репелентні властивості;
 • Висока пластичність;
 • Висока адгезія на краях плитки.

Кольоровий розчин Quick-Mix FM для заповнення швів за допомогою шпателя

Затирка для швів Quick-Mix FM застосовується для заповнення швів між керамічною та клінкерною цеглою або клінкерною плиткою. Шовний розчин застосовується для заповнення швів кладки з лицьової цегли, швів між облицювальними керамічними плитами або облицювальним каменем.

 • мінеральний склад
 • завдяки доданню рейнського траса, ризик утворення висолів на поверхні швів кладки мінімальний
 • не вицвітає під впливом погодних умов та ультрафіолетового випромінювання
 • морозостійкий після затвердіння
 • водовідштовхувальні (гідрофобні) властивості
 • висока адгезія до клінкерної плитки
 • легкість у роботі

Кольоровий розчин Quick-Mix RSS для заповнення швів за допомогою пістолета

Затирка для швів Quick-Mix RSS призначена для заповнення вертикальних та горизонтальних швів між клінкерними плитками, шириною 4 15 мм. Через високу адгезію з поверхнею, стійкістю до коливань температури, морозу та гідроізоляцією, хорошими кроками та відсутністю висот, гравці рекомендується для використання зовні та в приміщенні.

Купити кольорове затирання швів Quick-Mix для клінкерної плитки у Самарі у можете в нашому офісі. Наші фахівці нададуть технічну консультацію у виборі затірки, виконають розрахунок необхідної кількості матеріалу та здійснять оперативну доставку затірки на ваш об’єкт.

Кольорова затирка для клінкерної плитки Quick-Mix відповідають найвищому стандарту та визнані у всьому світі. Вимоги до якості затверджені об’єктивними критеріями на всіх стадіях виробництва – з початкового етапу та закінчуючи готовим продуктом: сертифікація згідно з DIN EN ISO 9001.

Завод Quick-mix пропонує будівельні матеріали найкращої якості завдяки високій економічністі, простоті використання та оптимальному співвідношенню ціни та якості, які значно полегшують роботу не тільки спеціалізованих підприємств та магазинів, архітекторів та проектувальників, а й приватних осіб.

Швидкий змішувач шумів для швів керамічної плитки, споживання.

 • Резистентність погоди
 • Морозостійкість після затвердіння
 • Водно-репелентні властивості
 • Висока пластичність
 • Висока адгезія на краях плитки

Quick Mix FM T затирання фуга для швів клінкерної, керамічної та цементної плитки колір коричневий у мішках по 25 кг.

Наповнювачі шви, затискачі, суміш для руйнування цементних плиток, фасадних та клінкерних плиток, облицювання та партії кам’яних швів та безоплатна керамічна плитка, встановлена ​​на вертикальній та горизонтальній поверхні. Облицювання стін, парканів, стовпів, фасадів та подібних конструкцій.

Застосування та характеристики вирубки для швів KVIK MIX

Для зовнішнього (зовнішнього) та внутрішнього (внутрішнього) використання. Затискання з дуже гарною адгезією до краю цегли та плитки. У матеріалі трек цемент мінімізує ризик прояву висот, забезпечує високу герметичність, важливо для систем ізоляції фасаду, матеріал має високу паропроникність, яка не погіршує природний вихід вологи з клейової композиції і ізоляція. Спеціально підібрані інгредієнти та складові, що зв’язують та пігменти забезпечують стабільні та міцні кольори розчинів, затирання довгий час не вигоряє на сонці з високою УФ стійкістю. Простота та економічність у зверненні. Після висихання, морозостійка та еластична.

Товщина шару затирання для швів клінкерної плитки та витрата

Quick Mix FM T використовується для затирання швів фасадних плиток щонайменше від 8 мм (оптимальний розмір шва 10×15 мм). Витрата затирання залежить від типу облицювального матеріалу, товщини та глибини шва, наприклад, для швів розміром 10×10 мм, витрата становить 5,5 кг/м2. Доступні кольори відповідно до кольорової палітри клінкеру швидкого змішування FM T: коричневий, цегляний. пісочний, бежевий, білий, сталевий, сірий, графітовий, чорний.

Затирка для клінкерної плитки. «Quick Mix FM H. Графітово-чорна», мішок 30 кг, витрата від 3 до 5 кг.

Затирка для клінкерної плитки. «Швидкий змішувач fm h. Графіт-чорний, мішок 30 кг, потік від 3 до 5 кг.

Виробник: Швидка суміш (Росія)
Модель: Куля для клінкерної плитки Quick Mix FM
Наявність: Є в наявності
Телефони: 7 (495) 769-15-90.
Телефони: 7 (965) 340-46-88 (Mobile Manager).
Електронна пошта: Info @ klinker-zatirka.Ро
7 (965) 340-46-88

1039.32 / шматок

Наша компанія доставить вибрану продукцію до вказаної вами адреси. Доставка в регіонах Російської Федерації та віддалену частину сторін. Менеджери компанії швидко розповідуть вам повну вартість замовлення. Більше контактів, зазначених нижче.:

FM кольоровий розчин з наповненням шивки

Кольоровий розчин з трасом для подальшого заповнення швів лицьової кладки будь-якого роду. Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Водно-репелентні властивості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Завдяки додаванню рейнового маршруту, ризик корпусів на поверхні швів кладки мінімальний
 • мінеральний склад
 • не вицвітає під впливом погодних умов та ультрафіолетового випромінювання
 • морозостійкий після затвердіння
 • водовідштовхувальні (гідрофобні) властивості
 • висока адгезія до цегли
 • легкість у роботі

ЗАСТОСУВАННЯ:

 • для зовнішніх та внутрішніх робіт
 • для заповнення швів при будівельних роботах з природним, нечутливим до фарбування природним облицювальним каменем, а також з неглазурованими кахлями, плитами або керамічними плитками, приклеєними на мінеральні основи
 • для подальшого заповнення швів лицьової кладки (з розгладжуванням під натиском)
 • наноситься пошаровою розшивкою в консистенції «волога земля»

ЯКІСТЬ І ВЛАСТИВОСТІ:

 • клас розчину М 10 згідно з нормами DIN EN 998-2
 • в’яжучі згідно з нормами ГОСТ 31108
 • трас згідно з нормами DIN 51043
 • оптимальне поєднання наповнювачів
 • Кольоровий шов FM містить неорганічні лужностійкі фарбування пігментів, стійких до погодних умов та ультрафіолетової контрольної якості

Підготовка фундаменту:

Цегляна робота повинна стояти не менше 3-4 тижнів. Розчин кладки до часу заповнення швів повинен набрати довговічність бренду. Шви між цеглою мають бути розчищені на глибину не менше 1,5 – 2,0 см. Глибина очищених швів повинна бути однаковою на всій площі цегляної роботи. Для досягнення товстого наповнення швів і високої адгезії ФМ-розчину слід очистити і достатньо змочити шви для укладання швів. При несприятливих умовах роботи (висока температура повітря та основа, сильний вітер або проект, інтенсивно поглинаючи цегляний або кладковий розчин) перед застосуванням FM-розчину, шви повинні бути особливо ретельно зволожені. Безпосередньо перед наповненням. у швах не повинно бути води. Різноманітна глибина швів може спричинити нерівномірну сушку розчину та появу плям.

READ  Встановлення гідромасаж у ванні роблять це самостійно

ВИКОНАННЯ РОБІТ:

Зміст сумки (30 кг) улити в чисту здатність з точно вимірюваною водою (

3,0 л). Перемішати суміш електромеханічним міксером до досягнення консистенції вологої землі без грудок протягом приблизно 3 хвилин. Витримати час дозрівання суміші (2-3 хвилини), потім. знову перемішати протягом приблизно 1-2 хвилин. Ручне перемішування не допускається. Отриманий розчин необхідно витратити приблизно за 1 годину. Під час нанесення розчину не додавати воду до вже замішаного розчину, інакше можливі колірні відмінності швів. Не дозволяється додавати в розчин будь-які сторонні добавки. Розчин наноситься в два шари у техніці «свіже по свіжому» і загладжується з натиском розшивкою. Рівномірність, однорідність нанесення та обробки є гарантією наступної однорідності кольору швів. Слід закривати кладку під час перерв у роботі. Шви слід загладжувати завжди при однаковому ступені схоплювання розчину. При наповненні швів між керамічною плиткою, глибина шва повинна бути не менше 10-12 мм, а самі плитки повинні бути приклеєні до мінеральної бази.

Примітка: умови застосування розчину на будмайданчику, а також погодні умови під час набору міцності розчином можуть вплинути на кінцевий відтінок затверділого розчину. Залежно від способу формування швів, кольоровий відтінок солідарного рішення може змінюватися. Для більш точного та остаточного вибору кольору шовного розчину рекомендується проведення пробної кладки з цеглою (або плиткою) та розчином конкретного кольору.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

 • не дозволяється проводити роботи при температурі повітря та основи нижче 5°С та вище 30°С
 • час життя розчину може змінюватися в залежності від температури води, температури сухої суміші та температури навколишнього повітря
 • Вона повинна враховувати уповільнення збільшення міцності розчину при температурі затвердіння нижче 15 ° С
 • свіжі шви слід оберігати від занадто швидкого висихання і берегти не менше 5-7 днів (при температурі 20°С та відносній вологості повітря 60%) від впливу несприятливих погодних умов (паляче сонце, дощ, сильний вітер, мороз тощо).D.). При необхідності, закрити плівку, забезпечуючи, щоб підтримка швів у вологому стані при затвердінні є гарантія їхньої правильної, рівномірної довговічності без “згоряння”
 • Не додавайте до цементного розчину, вапна, гіпсу, фарбування пігментів
 • не розбавляти захоплення

Характеристика вибраного продукту. Клінкер. «Швидкий змішувач fm h. Графіт-чорний, мішок 30 кг, потік від 3 до 5 кг.

Характеристики
Тип матеріалу: Клінкер
Глибина шва: 5. 15 мм
Споживання води для упаковки: 3. 4 літри
Морозостійкість, Ф F50
Товщина: Від 5 до 20 мм. Товщина SWA
M2 рішення.: Від 3 до 5 кг
Робоча температура, ° С від.60 до 60 градусів
Кількість в упаковці: 50 мішок / піддони
Температура застосування, ° С від 5 до 30 градусів
Країна виробник: російська Федерація
Характеристики
Тип матеріалу: Затирка для клінкерної плитки
Глибина шва: 5. 15 мм
Споживання води для упаковки: 3. 4 літри
Морозостійкість, Ф F50
Товщина: Від 5 до 20 мм. Товщина SWA
M2 рішення.: Від 3 до 5 кг
Робоча температура, ° С від.60 до 60 градусів
Кількість в упаковці: 50 мішок / піддони
Температура застосування, ° С від 5 до 30 градусів
Країна виробник: російська Федерація

Замовити затирочні суміші для клінкерної плитки за телефонами: 7 (495) 769-15-90.

Опис Затирка фуга Quick-Mix FM T (Квік Мікс ФМТ) для клінкерної плитки колір чорний мішок 25 кг

Наповнювачі шви, затискачі, суміш для руйнування цементних плиток, фасадних та клінкерних плиток, облицювання та партії кам’яних швів та безоплатна керамічна плитка, встановлена ​​на вертикальній та горизонтальній поверхні. Облицювання стін, парканів, стовпів, фасадів та подібних конструкцій.

швидкої, клінкера

Для зовнішнього (вуличного) та внутрішнього (інтер’єрного) використання. Затирання з дуже гарною адгезією до краю цегли та плитки. У матеріалі трек цемент мінімізує ризик прояву висот, забезпечує високу герметичність, важливо для систем ізоляції фасаду, матеріал має високу паропроникність, яка не погіршує природний вихід вологи з клейової композиції і ізоляція. Спеціально відібрані інгредієнти та компоненти, зв’язуючі речовини та пігменти забезпечують стабільні та довговічні розчини, розкриваючи довгий час, не зникає на сонце з високою ультрафіолетовою стабільністю. Легка та ефективність в обігу. Після сушіння, морозостійкий і еластичний.

Швидкий змішувач FM T використовується для розчинних швів передньої плитки мінімум від 8 мм (оптимальний розмір шва 10×15 мм). Споживане споживання залежить від типу облицювального матеріалу, товщини та глибини шва, наприклад, для швів 10 × 10 мм за розміром, споживання становить 5,5 кг / м2. Доступні кольори відповідно до FM T Fast Mix Clinker Кольоровий піддони: коричневий, цегла, пісок, бежевий, білий, сталь, сірий, графіт, чорний.

Зворотні шви для наповнення шпателем

RFS кольоровий розчин для наповнення клінкерних плиток швів

Спеціальний розчин для наповнення швів у керамічному облицюванні з водовідштовхувальними властивостями.

 • Група: MG III відповідно до DIN 1053 M10 за DIN EN 998-2;
 • Межа міцності: 10H/мм2;
 • Зерно: 0.1 мм;
 • Час стилю: при t 20c до 1 години;
 • Допустима температура укладання: 5С;
 • Консистенція: узгодженість вологої землі. низької консистенції в’язкості;
 • Споживання води: приблизно 2,8. 3,0л / 25 кг;
 • Вихід розчину: приблизно 15 л / 25 кг;
 • Зберігання: зберігання в сухому місці;
 • Форма постачання: мішки 25 кг;
 • Кольори: цементно-сірий (мистецтво. 72364), бежевий білий (мистецтво. 72365), сіро-білий (мистецтво. 72366).
 • Стійкість до погодних умов;
 • Морозостійкість після затвердіння;
 • Водно-репелентні властивості;
 • Висока пластичність;
 • Висока адгезія на краях плитки.

FM-кольоровий розчин для наповнення швів з шпателем

Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Водно-репелентні властивості.

 • Кольори: алебастрово-білий, легкий бежевий, світло-сірий, графітовий сірий, антрацит-сірий, темно-коричневий, червоно-коричневий, графітовий чорний, піщано-жовтий, вершковий жовтий, жовто-оранжевий, світло-коричневий, лосось-апельсин, мідь- коричневий, сталевий сірий, горох і зелений;
 • Ефективний літр / пакет.: ДОБРЕ. 17, 24;
 • Споживання: Добре. 5 кг / м2 для формату NF 24071 мм.;
 • Зерно: 0-1,2 мм pn. 90/10. 14501, AT-15-4021 / 99.
 • Упаковка: паперові мішки з 30 кг.
READ  Кругла рамка для фотоконів з власними руками

Кольоровий гвинт для швидкозмішувальних швів. FM

Найшвидший спосіб писати або зателефонувати нам по телефону 7 (347) 266-72-21 і скажіть вам, що вас цікавить. Після цього наші менеджери негайно зробить всі розрахунки та підготувати комерційну пропозицію.

Наприклад, щоб швидко замовити цей продукт, ви можете натиснути кнопку “Купити одним клацанням” після заповнення всіх полів, і наші менеджери зв’яжуться з вами з деталями.

Якщо вам потрібно підготувати розрахунок на основі проекту або програми, то просто надішліть нам їх електронною поштою. info @ ufa-klinker.Ро

швидкої, клінкера

Але найзручніший, візуальний і зручний спосіб замовити матеріали в клінкерах. Для того, щоб відвідати наш виставковий зал на вулиці Владивосток, 10

Ви завжди можете вибрати один з найбільш зручних варіантів оплати:

Безготівковий платіж шляхом перенесення коштів на поточний рахунок нашої компанії

Після підписання специфікації ви можете сплатити рахунок протягом 2 робочих днів. Після кредитування коштів на наш поточний рахунок ми підготуємо товар для відвантаження в рамках, зазначеного з нашим керівником шкалу.

Безготівковий платіж за допомогою банківських карт

Цей параметр доступний у всіх офісах, виставковому залі та на складі Clinks

Ви завжди можете записати з наших керівників облікового запису на необхідні продукти та сплатити його протягом 2 робочих днів у будь-якому банку вашого міста.

 • Всі платежі здійснюються в рублях за курсом Центрального банку в день оплати.
 • Вартість кожного продукту включає всі витрати на упаковки.
 • Ціни на багато продуктів показані без урахування вартості їх доставки, яку ви можете прояснити від наших менеджерів.

Доставка продуктів може здійснюватися одним із таких варіантів:

Пікап від виробника або імпортерного складу;

Доставка до пункту призначення з нашою логістичною службою.

Доставка здійснюється у всіх населених пунктах Республіки Башкортостан, Оренбурзька область, Пермська територія та Республіка Татарстан.

Товари зі складу в г. UFA ви можете забрати себе або скористатися послугою доставки послуг на ваш будівельний майданчик.

Доставка з Г. Москва та інше місто здійснюється протягом 14 робочих днів (якщо є продукт). За відсутності товарів, перевірте час доставки від наших менеджерів.

Якщо ви не готові прийняти товар на будівельному майданчику, ви можете використовувати безкоштовну службу зберігання протягом 14 днів на нашому складі в G.Уфа.

Доставка великих партій товарів залізничного транспорту.

За наявності товарів у складі в г.UFA, відвантаження може здійснюватися відразу після оплати та координації з вашим менеджером.

Умови доставки, вивантаження та вимоги до під’їзних шляхів:

Вивантаження товарів на об’єкті здійснюється за допомогою клієнтів.

Завантаження товарів, коли самодопомога зі складу. безкоштовно.

Водіння шляхів повинна забезпечувати безперешкодну подорож важких вантажівок, мати міцну основу та необхідну ширину.

Сайт вивантаження повинен бути підготовлений та мати відповідні розміри

Всі деталі щодо оплати, умови, вартості та часу доставки вказують наших менеджерів

Плавання шва Буда Трочі Світліш, Незалежний. Temkoshe і заснований на Яскравісті.

Я поглинаю взуття Мулярі, хребти стояка, у вас є будінка, домінувала про Sposib Vinanny Циєї Робот. У Ishoy Vipadku Patten “ChoMo не те, що coli ?!»Ви не об’єднуєтеся.

Потрібно відзначити, що виробники сухих будівельних сумішей настійно рекомендують розшивати шви «до глянцю». Recechen disclunyyyy, Террі Менш буде вирвати годинник і будь-який. Ваш фасад більського дурного.

Rosumney Retachin Masonch. Вимагає ідеального фасаду Visigand

Три відтинку Хассу: купив, запізнився від abogogeny

Робот S кольорова Retachin Masonry Vimagu Сопечание. Якчко Дишівня Шов Відбувююжых, Ніж Потрібно, рахунки QTIZNYSH. На фасаді Вікнікн три Різний Колорі.

Yakschko Muigar Complys і ґрація Трочі Трочі Раніш, Ніж Поттербно. Vіn Hazelnuy-подібні шпильки до цього моменту, якщо цементне “молоко” звинувачувати І голос sklad. В результаті, у процесі ВІІВА ЦОЇ “Молоко” до ступеня кладки, щоб бути заплутаними Біліста Або Рожева Плівка. Виграв Mozi Viyti “Cyvilami”, в Різний Місці Іва, є поради на ракетах темряви в темряві. Така Похічка не знаходиться на висвітлюванні, в Masi Stini.

Запізність Діццивка може бути рожевою комою, щоб бути видимим на швах Дрібного Пригнінефіни, НІСБІ слухав, що вийшов з доку. Zagalnyy Masi Taki Soo Wood Visigati Trochi Svіtlysh. Вся справа в тому, що в європейських кольорових кладках розчинах є велика «зерно», максимального діаметру до 4 мм. Якчко Мюльо стискає І річкаязює в Підссохілі Росьшин, потім Pі Tish Kelmy Great Fraktzі “Prodrepuє” LZH Zastigli Calorov поверхні.

Як Вісночіті, Шо Росьшин Настав час обертатися? Nikogo New: зшивання Vіomiy Vim “Тест Великого PALC. Активна година, що підсилює захист TShegli Mulyarovі Potribno “Швидкість” з пальцем: Сумиш не підкоряється рукою бранч, а не хлопець тексту, але сам, щоб полегшити спрощення, Яка Плалин, але на пальці сухий крик, нау Шойки p_dsokh. Ale сам склад пластику. Деякий час, щоб принести руки поспіху. Todі і kolir buda, я був співав.

Для Dovікт: підхід до Visichannya Retachp і готовий до зносу. VID 20 до 40 Cyvilin. За ціною, крім того, до водної допомоги ціни, температура І. Вологства на Вульці І ІНТЕННЕННЯ СОНІВЕВЕВЛЕННЯ. Через годину хеджолого ретачіну може бути передана через 15-20 цивілін. Однак не годину протягом години. Делюкс самостійно! Wick test a great palc!

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS