Фасад

Кухонні фасади скла роблять це самостійно

Виробництво блідо-фасадів для кухні з власними руками

Не секрет, що меблі, виконуючи прямі функції, може стати, до всього іншого, прикраса кімнати, основою обраного стилю. Сучасна особа представляє меблі з різноманітними та численними вимогами: обов’язковою силою та зручністю, багатофункціональністю і, навряд чи, не насамперед, приємне вигляд очей.

Функціональність меблів відповідає розташуванню внутрішніх елементів, таких як полички, гачки, рейки тощо.D., Надійність меблів багато в чому залежить від надійності арматури. Меблеві фасади відповідають за вигляд продукту, визначають його кольорову гаму. Це те, що ми звертаємо увагу. Фасади включають всі передні поверхні меблів.

Ринок Найчастіше виявив такі матеріали для фасадів:

Всі перераховані матеріали повинні бути сказані розширені, оскільки ми будемо обговорювати їх, звертаємо увагу на особливості кожного.

1) Фасади з масиву дерева

Найдорожчий варіант, т.до. Для його виготовлення потрібна тверда деревина. Це виглядає презентабельним і надійно, але великий недолік є високою вартістю таких продуктів. Висока вартість, крім іншого, пов’язана з тим, що природним матеріалом потребує скрупульозного догляду, дерево вимагає попереднього процесу обробки з особливими засобами.

Більш економічний варіант – фасади, облицьовані натуральним шпоном. Вони є пластинками з МДФ, покриті тонким шаром дерева.

Отже, переваги фасадів з твердого дерева:

Найпопулярніша різноманітність фасадів для кухні. Виробники надають клієнтам широкий спектр форм та розмірів, а також типи профілю. Є кілька типів фасадів з МДФ.

– Ламінований. Цей тип фасадів покритий плівкою ПВХ, малюнок якого різноманітним і може відтворювати текстури природних матеріалів. Вартість таких продуктів низька, але існує ризик відшаровування плівки, з постійним контактом з гарячим і вологим повітрям.

-Пофарбований. У цьому випадку на пластині МДФ після попереднього грунту застосовуються кілька шарів фарби. Сучасна промисловість пропонує як традиційні кольори, так і сучасні, імітуючі металеві, перлини та т.Р. Для догляду за такими фасадами є просто різноманітні кольори, що дає космічну уяву, але, на жаль, під впливом світла, фарба має тенденцію спалювати. Механічний збиток також може викликати непривабливий чіп.

3) пластикові фасади

В якості основи для таких фасадів дерев’яні плити використовуються відповідно до типу ДСП, МДФ і покривають їх декоративним пластиком. Вони виготовляються різними способами:

Ідеальний фасад для кухні. Немає тирси тільки скляного та алюмінію

Прихильники таких стилів, такі як високотехнологічна та сучасність, оцінять скляні фасади для їх сучасного вигляду. Фасади виконані з міцного скла, виготовлені сонячні легкі, високу вологість. Серед недоліків ви можете назвати паху, ви повинні бути готові до частого та ретельного миття скляних поверхонь. Самостійно виробляють, без використання спеціального обладнання, не кожен фасад зможе. Однак існують ті, для яких це можливо.

READ  Як встановити фасад на висувну коробку

Виробництво випорного фасаду з власними руками

Серед дерев’яних фасадів можна виділити кілька сортів, один з яких. Витончений. Дизайн складається з таких елементів: обв’язування, що є рамою дерев’яних дощок, та панелі, яка є внутрішньою наповненням обв’язування. Щоб заповнити його можна використовувати як масив деревини, а також шпонну панель МДФ або ДСП. На відміну від цілого, панельний фасад менш виражений деформаціями під час сушіння або зволоження дерева.

Для виготовлення вам потрібно дощок товщиною 1,8 см і фанеру товщиною 6 мм або скло. Електроловік буде використовуватися з устаткування (більш вигідніше прийняти електричний лобі з орендою), диски для канавок, пилки дисків.

Перш за все, розміри розраховуються, вимірюючи такі параметри:

 • Висота отвору дорівнює висоті дверей мінус 3 мм;
 • Ширина отвору дорівнює ширині дверей мінус 3 мм;
 • Довжина хрестного наношу дорівнює ширині дверей, мінус подвійна ширина стійків плюс 2 см, т.Е. Подвійна глибина пазу в стійці.
 • Висота панелі дорівнює висоті дверей мінус подвійної ширини перекладу і плюс 2 см (знову ж таки пази).
 • Ширина панелі дорівнює довжині перекладу плюс 2 см на канавках.

На наступному етапі ми переходимо до Асамблеї:

Від сучасного до неокласичного – скляного декору

Сама по собі кухня з скляними дверцятами виглядає презентабельним і стильним. Але сучасні тенденції дизайну страв диктують свої правила, і багато виробників пропонують дуже різноманітні фасади як у кольорі, так і у формі. Нижче ви побачите фотографію, де кухонний кабінет представлений таким фасадом.

 • Матове скло. Класичний, який завжди залишається в моді. В результаті хімічного або механічного впливу скла втрачає свою прозорість і стає грубою. Такий ефект досягається за рахунок обробки склянки з сухим піском або спеціальною пастою, яка розчиняє верхній шар матеріалу. Це буде піклуватися про матовий фасад. На наступній фотографії гарнітури, де використовується таке скло.
 • Розлючений. Нове слово в дизайні фасадів. Технологія полягає в тому, що невеликі шматочки кольорового скла застосовуються над прозорими. Тоді вся композиція поміщається в духовку. В результаті виявляється незвичайний кабінет з різнобарвного скла.
 • Піскоструминний. Такий скляний фасад поєднує прозорість та матливість. Лікувати матеріал з потоком сухого піску, завдяки якому чергування текстур і візерунків. Ви можете вибрати готові гарнітури або порядок індивідуально. Подивіться на фотографію нижче, як такі фасади виглядають в інтер’єрі кухні.
 • Колючене скло. Використовуючи технологію опалення скла до пластикового стану, отримані вигнуті форми шафків. Ми звикли до того, що двері є, безумовно, прості лінії та кути. Але сьогодні ви можете придбати зігнуті скляні фасади, які вписуються в будь-яку кімнату. До речі, це ця технологія, яка дозволяє встановлювати радіус фасадів на кухні, наприклад, для кутових шафків.
 • Гравюра. Як правило, орнамент виконується лазером. Менш ймовірно – вручну. Зрозуміло, що останній варіант буде коштувати більше. Гравірування може мати квіткові, овочі або абстрактні мотиви. Виберіть такі фасади для кухонь у стилі неокуласики або сучасного.
 • Кольорове скло. Такий гардероб може бути виготовлений з пофарбованого скла або прикрашений кольоровою плівкою. Ці продукти виглядають більш презентуваними, ніж стандартне прозоре скло і дозволяють приховати вміст шаф. Ви можете вибрати будь-який колір – від червоного до лимона або небесного синього.
READ  Кінцеві різаки для виготовлення меблевих фасадів

Найбільш дорогими продуктами є вигнуті фасади з розпиленням або додатковим декором, а також радіус закінчив гарнітури. Крім того, це не підходить для розміщення кухні з вітражним склом, коли фасади збираються з кольорових шматочків. Більш доступні продукти з фото Друк – це відносно нова технологія, яка дозволяє застосовувати цікаві зображення безпосередньо на склі. Звичайно, з вашими руками прикрасити скляний фасад не буде працювати, але вибрати оригінальні готові гарнітури будуть легко.

Скляні кухні: для і проти

Які привабливі скляні кухонні фасади?

 • Вони не бояться жодної вологості, ніяких температурних відмінностей явища, часто зустрічаються на кухні.
 • Вони гігієнічні будь-які бактерії, скляні грибки не страшно інше плюс на користь кухні.
 • Вони добре поєднуються з будь-якими іншими обробними матеріалами.
 • Вони зручні для них (гладка поверхня).
 • Вони красиві та елегантні, самодостатні з точки зору декору.
 • Дозвольте демонструвати красиві страви.
 • Зробити інтер’єр легше і розкішний.

Додайте тут той факт, що сучасні технології дозволяють виробляти скло, стійке до механічного пошкодження.

О, якщо все було так чудово, але на жаль! Недоліки скляних фасадів:

 • Швидко забруднена вручну.
 • Зробити характерний шум, коли вони стикаються з різними посудом.
 • Дорогий стенд.
 • Від’єднайте безлад на полицях, тут ви нічого не приховуєте, все в полі.

Навіть затвердіння скло є більш крихким матеріалом, ніж звичайні двері. Такі фасади вимагають ретельного обігу. Жорсткий ляпас не стояти.

Скляні кухні, звичайно, більше повітря і світло. І її сила залежить від того, як скло використовувалося у виробництві.

Кухонні фасади зі скла: види, особливості, гідність та недоліки

Кухонні фасади зі скла – елегантні та універсальні, тому багато років не вийшли з моди, придбаючи все більш розвинені форми. Вони стають прикрасою будь-якого інтер’єру і підходять майже всім стилями, починаючи від класики та закінчуючи високотек. Додаткова привабливість забезпечується шляхом оформлення та оригінальної арматури, яка у великому асортименті представлені сучасними виробниками. Які особливості кухні зі скляними фасадами, і що слід знати при виборі таких меблів?

Популярні матеріали для виготовлення фасадів

Кухонні меблі відіграють дуже важливу роль. Наявність багатьох шафків та коробки дозволяє приховати всі посуд, необхідні у процесі приготування. І фасади грають у кухонних гарнітурах, тому що їм потрібно виконувати певні функції та надання кухонних меблів спеціальної краси.

Попередньо підготовлений ключ проекту у створенні вашої кухні

Кухонні меблеві фасади включають двері, панелі, фронт ящиків та все, що знаходиться перед кухонними меблями.

Меблеві фасади можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Але найбільш популярні матеріали розглядаються:

ВАЖЛИВО: вибираючи матеріал, щоб зробити фасад, зверніть увагу на загальний стиль кухні та інтер’єру. Точно визначається матеріалом, ви можете приступити до виготовлення кухонних фасадів.

Скляні фасади для кухні – скляна чарівність

Будь-який прозорий матеріал – від тканин до полікарбонату, має невимовний шарм. Особливо це стосується скла. Будь-який дизайн, навіть масивний і громіздкий, здасться невагованим і елегантним, якщо з скла.

Не дивно, що скляні фасади для кухні настільки популярні та різноманітні. Декоративні можливості цього матеріалу безмежні.

READ  Ніж миття фасадів кухні з МДФ

Щоб вирішити замовити кухню зі скляними фасадами, вам потрібно зважити всі переваги та недоліки, які можуть супроводжувати вас під час експлуатації.

Кухонні переваги зі склом:

 • Скляна краса безумовна перевага над іншими типами фасадів. Скло повністю змінює сприйняття кухні, візуально вивантажує інтер’єр.
 • Зовні, здається, що такі фасади є крихкими, але це просто ілюзія. Фактично, вони обрані для обмеження сили, оскільки технологія загартованого скла бере участь у їх виробництві.
 • На відміну від інших матеріалів для доповіддців, скло більш стійке до високих температур, вологості та механічного пошкодження.
 • На гігієнічність скляних фасадів є також лідери. Вони не накопичують пил і бруд, а небезпечні мікроорганізми на склі не помножуються.
 • Багато хто лякає питання про практичність. Але, як і будь-які скляні поверхні, фасади легко чистять спеціальними миючими засобами.
 • Скляні фасади сумісні з будь-якими іншими матеріалами ДСП, МДФ та натурального дерева, що робить їх універсальними.
 • При виборі кухні зі скляними фасадами ви можете розраховувати на тривалий термін служби, тому що вони практично не впливають на зовнішні чинники.

Приклади кухонь з скляними фасадами

Скляні фасади для кухні – це втілення надійності, міцності та благодаті. Вони легко посилюються в інтер’єрі, що робить його природним, і допоможе реалізувати сміливі дизайнерські ідеї.

Мінуси для кухні

 • Одним з недоліків цих кухонних фасадів є їх значна вартість.
 • Скло несвідомого фактора, як правило, зберігають пальці своїх власників. Якщо ви не ліниві, щоб піклуватися про фасади принаймні раз на тиждень, то його не слід заплутатися. Або є можливість вибрати матове скло.

Скляний фасад на кухні – естетика та практичність

Серед різноманітності кухонних фасадів – двері зі скла є особняком. Вони менш практичні через крихкість і потребують постійного догляду, але але вони виграють у дизайні. Скляні фасади для меблів прикрашають кухню. І якщо застосовується прикраса, це дає їм додаткову привабливість.

Скляний фасад матового скла виглядає красиво на кухні

Фасади для кухні роблять це самостійно: способи самостійного виробництва

Фасад – це обличчя кухні, а з його якості повністю заздрила, як це буде виглядати. Момент повинен бути повністю реалізований, встановивши їх завданням свого самостійного виробництва. Слід розуміти, що вам доведеться зробити фасади для кухні з вашими руками не гірше, ніж утримувачі у виробництві. Його можна сказати ще більше – ручна робота повинна бути високим класом, інакше немає сенсу в ньому немає. Це так, заради спортивного інтересу – це буде можливо або не буде працювати? Але це марна трата грошей і часу. Цей документ повинен бути підготовлений теоретично та підковані практичні навички використання інструменту. Останній момент доведеться освоїти самостійно, але з теорією ми постараємося допомогти у цій статті, в якій разом з сайтом Okuhne.Чита давайте поговоримо про варіанти для саморобних меблевих фасадів вдома.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS