Статті

Кріплення для боксерської сумки на стелі

Боксерська груша. Як повісити

Не втрачаючи популярності з моменту його виникнення, бокс став типом бойового мистецтва, який займається не тільки чоловіками, але й багатьма жінками. Ми безперечно, щоб досягти успіху в битві, подолати свого супротивника під час конкурсу або просто захищати себе в вуличному бою, вам потрібно тренуватися і тренуватися. Іноді досягти високих результатів у засвоєнні методів шоку, ритму та руху, можуть зайняти роки.

У приготуванні боксера є кардіонні навантаження, вибухонебезпечна силова підготовка, сильні вправи, і, звичайно, тренування з грушою. Будучи новим або професіоналом, не може бути в змозі зробити, під час підрахунку його техніки без обладнання та боксерської груші. Це невід’ємна частина підготовки до бою.

Як монтувати ударну першочергову стелю

Один з популярних симуляторів, який може бути встановлений вдома, – це боксерська груша, яка допоможе не тільки підтримувати себе у формі, але стрес відмінно відмінно, якщо важко вдарити це пару разів. Варіанти для кріплення цього пристрою Є кілька, і найпопулярніші з них – це кріплення боксерської груші до стелі. Тому вона не прийме надлишок місця і дозволить вам повністю повністю працювати.

Рекомендації щодо вибору місця для груші або сумки

Щоб правильно визначити місце спортивного снаряда, потрібно враховувати кілька нюансів. Під час тренувань мішок боксер обертається і розмахує, тому він повинен бути достатньо вільного місця. Краще, якщо ви можете легко перемістити, щоб розробити не тільки шок, але і рух у стійці. Це вимагатиме не менше 2 метрів з кожної сторони.

Бажано вибрати таке місце в кімнаті, щоб груша не заважала проходженню. Інакше ви повинні повісити його перед кожною тренуванням, а потім стріляти. Це незручно, особливо якщо мішок важкий.

У вибраному місці повинно бути достатньо міцних стелей. У квартирах, найчастіше використовуються зносостійкі залізобетонні пластини, тому важливо при прикріпленні не потрапляти в порожнистий відсік. Також не відповідає місцем суглоба, тріщини не допускаються та інші пошкодження. У деяких квартирах планування передбачає наявність бетонного променя, який має монолітний дизайн, тому краще прикріпити до нього.

Як результат, місце визначається сукупністю факторів. Часто ви повинні перемістити точку прикріплення з більш зручної позиції, де перекриття витримає.

Підсилені бетонні стелі

Для стандартних груш не важче 40 кг

  • Свердла в стелі (якщо більш точна. У місці, де передбачається призупинити спортивний снаряд) отвір діаметром 12 мм;
  • Вставте в результат вашої роботи весло веслування. Це робиться за допомогою молотка. Втулка конічної форми, розташована всередині якоря, під час навчання буде постійно рухом. Її рухи розрізають якорі всі ширші і повністю виправляти грушу;
  • Висять на якорі груші на гачці або спеціальному карабінах. Дуже комфортно після тренування, щоб видалити оболонку у відокремленому місці, щоб це не заважало. Для невеликих квартир та будинків це особливо вірно.
READ  Як покласти плитку на землю на дачі

Ви можете зафіксувати грушу і на дуже товстому дюбельному нігті (16 мм 180 мм), але це стосується конструкцій кілограмів у 30-40 не більше. Крім того, дюбельний нігть ніколи не буде тримати більш щільним, ніж з прямим загвинчуванням. З часом він все ще випадає. Враховуючи специфіку роботи спортивного снаряда, немає нічого анти-дуп.

Кріплення для груші

Якщо у вас є мішок для боксу (або груша), і ви регулярно тренуєтеся, то рано чи пізно потрібно буде купити кріплення для них. Справа в тому, що ці деталі досить тендітні, особливо зважаючи на те, що боксер постійно наносить сильні удари на симулятор боксу. Кріплення, звичайно, справляються з навантаженням, але з часом вони все ще ламаються/поспішають.

Вам потрібні кріплення та ті, хто тільки придбав боксерський симулятор. Природно, що це необхідно якось встановити, і для цієї спеціальної платформи буде корисним для цього.

Де, щоб повісити грушу в квартирі. Бокс груша для дому: як вибрати його, консолідувати та правильно тренуватися

Boxing Pear – універсальний снаряд, щоб тренуватися, з яким не тільки професійні спортсмени можуть. Працювати з нею вдома, це не потрібно володіти навичками бою. Такі вправи допоможуть знайти затягнутий тіло, сильні руки, жорсткі преси, широкі плечі, розвивати витривалість. Бокс груша для будинку має багато характеристик, що ускладнює вибір і придбання снаряда для початківців. Використання нашої статті зрозуміє всі нюанси.

Яка користь у класах з боксерською грушою вдома

Професіонали використовують боксерську грушу, щоб випробувати бетонні страйки, технік. Але початківці та любителі не потрібно встановити мету освоєння бойових мистецтв. Бокс груша для будинку – відмінний симулятор, який допомагає підтримувати хорошу фізичну форму, оскільки практично всі групи м’язів залучаються під час роботи з ним.

спалюють жирові відкладення в процесі аеробних навантажень;

збільшення швидкості реакцій, координації, уважності, концентрації;

покращити функціонування вегетативної системи;

збільшити витривалість суглобів і сухожиль;

стають більш стійкими до стресу, стабілізують роботу нервової системи;

збільшити кількість енергії, покращити загальний тон тіла;

Основні види боксерських груш для дому

Виділіть три типи боксерських груш для навчання вдома.

Самонарізаний (водень) – представлений у вигляді манекену (людська торса) або боксерська сумка, заповнена водою. Снаряд дозволяє вам розробити різні типи потрясінь, і якщо це необхідно, ви можете об’єднати воду і легко перемістити його. Така боксерська груша – найкращий варіант для будинку, оскільки він не займає багато місця та підходить для складних тренувань.

Надувні – є завищена камера грушоподібної форми. Цей вид також називається пневматичною боксерською грушою. Основною перевагою снаряда є наявність всередині камери гумової камери, яка дозволяє йому відновити форму якомога швидше після впливу. Надувні груші прикріплені до стелі і призначені лише для роботи потрясінь з руками.

Друкований – класичний варіант, представлений у вигляді циліндра. Відрізняються один від одного за типом наповнювача.

READ  Як вибрати правий відкритий плінтус на кольорі

Перш ніж купувати боксерську грушу для дому, вирішити з метою придбання та розрахункового місця класів. Якщо ви хочете розробити постріли – взяти невелику модель. І якщо ваша мета – складна підготовка, ви повинні вибрати основні або друковані оболонки (зосереджуючись на місці в будинку та наявність вільного місця для активної роботи з симулятором).

Як вибрати боксерську грушу для дому

Перш ніж вивчати рекомендації щодо вибору боксерської груші для будинку, ми пропонуємо розглянути свої основні сорти. Тобто, необхідно вивчити параметри, для яких снаряди відрізняються від іншого:

Давайте зупинимося на кожній точці.

Залежно від ваги, боксерські груші поділяються на:

Для непрофесійних тренувань вдома краще вибирати оболонки від 40 до 80 кг. Розглянемо власну вагу. Наприклад, якщо ви зважите 90 кг, то для вас та навпаки буде сумка 45 кг, і навпаки. Оптимальний варіант, коли ваша вага в одній категорії з тягарем сумки.

Якщо важко з вибором – віддайте перевагу сильно снаряді. Просто пам’ятайте, що більша вага груші для будинку, тим сильніше, кріплення має бути.

Бокс груші для дому – циліндрична і округла форма. У цьому плані є більш складні сорти, але ми розглянемо лише класичний. Найпопулярніші оболонки – циліндричний екстрагований середній розмір. Вони можуть працювати, щоб розробити обидві руки, так і ноги. Грушоподібні сумки більш підходять для тестування пострілів тільки вручну.

Бокс груші для будинку наповнені наступними матеріалами:

Тірса не є найбільш практичним наповнювачем, тому що він швидко потрапляє до дна мішка, що робить його каменю, що негативно впливає на здатність проводити навчання. Плюс, Тірса та Дерев’яна тирса може в кінцевому підсумку.

Дерев’яні тирси – мають подібність з тирсою характеристиками, у зв’язку з цим, теж не дуже хороший варіант, однак, такі боксерські груші є найнижчою вартістю.

Пісок – робить оболонку дуже жорсткою, тому не кожен може використовувати його для навчання.

Гумові чіпси – найбільш практичний варіант, який не гниє і не падає з часом, але боксерські груші для будинку з такою заповнюваною коштувала більше, ніж інші.

Через кріплення

Якщо у вас є доступ до верхнього поверху, ви можете повісити боксерську сумку до стелі, отримавши конструкцію абсолютної сили. Для цього вам потрібно просвердлити стелю через і їздити в отвір одного болту з гачком. З боку верхнього поверху під болтом встановлюється міцна металева прокладка, яка не дозволяє йому не вдаватися.

Використовуючи цей метод, ви можете повісити до стелі боксерських груш з певною вагою до 100 кілограмів і навіть більше. Труднощі полягає в тому, що якщо ви живете у висотному будинку, сусіди навряд чи дозволять вам провести такі маніпуляції. Але так ви можете повісити боксерську грушу на стелі в приватному будинку.

Що взяти до уваги при виборі кріплення для боксерської груші?

Є чотири основні типи кріплення для боксерської сумки: якір, гойдалка, через кріплення до стелі, до якої діє кронштейн.

Їх використання може суттєво зберегти корисний простір, підтримувати цілісність структурних елементів, легко ввести грушу практично в будь-якому інтер’єрі, а також забезпечити легку та практично безмовну установку.

READ  Туалет своими руками в квартире

Вибір прикріплення, який необхідно використовувати, залежить від ваги, розміру та типу снаряда, а також з матеріалу стельового покриття.

Варто розглянути! Ціна кріплення для боксерських груш безпосередньо залежить від його типу. Наприклад, вартість дужок дещо вище, ніж ціна якоря.

Вага сумки

З цим параметром все досить просто, тим важче груша. Особливо сильний повинен бути кріпленням та більш надійним методом встановлення. Повна, і є такі ситуації поблизу, коли спортсмени транслюють сумку непридатним для цього місця. Щоб вибрати відповідний розмір запасів, перш ніж придбати покупку, вирішите на місці установки. Основні кріплення витримують оболонки, вага якої знаходиться в діапазоні від сорока до сто двадцять кілограмів (за винятком зусиль прикріпленого навчання). Для легкої груші можна використовувати більш легкий тип кріплень.

Важливий! Для забезпечення безпеки спортсмена, навантаження на кріпильні елементи не повинна перевищувати максимально допускається.

Настінний матеріал і стеля

Основним фактором, що забезпечує якість прикріплення, є тип стелі або стінного покриття. Стіни повинні бути носіями з міцних матеріалів.

Існує також різниця між монтажними кріпленнями в бетонній або дерев’яній стелі. Наприклад, що фіксація – це надійне дерево, повинно бути міцним, а також високоякісним фіксатором.

Увага! Погано фіксований снаряд здатний застосовувати спортсмен, він використовує, найсильнішу травму.

Метод висячого

При виборі потрібного елемента закріплення варто враховувати не тільки вищевказані параметри, а й метод установки. Наприклад, боксерський мішок може бути встановлений на будь-яких міцних архітектурних елементах та дротових стійках.

Вибір методу фіксації в першу чергу залежить від наявності вільного простору, організувати звичайні тренування.

Також варто розглянути масу груші – ніж це більше, необхідна більш надійна кронштейн. Майже єдина брак кронштейна для кріплення боксерських мішків – це її повна нерухомість.

Прив’язка кріплення

Симулятор, закріплений на стелі, повинен бути зручним і безпечним. Цей стан виконується при проведенні акуратної та правильної установки всіх кріпильних елементів. Кожен тип кріплення має власну конкретну установку. Кріплення якоря встановлюється відповідно до таких умов:

  • Отвір для анкера болта робить себе пелюоратором, з інструментом повинен бути строго вертикально. Потрібна глибина відкриття рекомендується безпосередньо на свердла. Слід мати на увазі, що коли бетонна плита потрапляє в порожнечу, буде пробурено нове отвір (і тому, поки отвір буде пробурено в моноліті).
  • Анкерний болт вставляється у сформований роз’єм, доки він не зупиниться, а потім прокладка затягується. Як правило, стандартні якорі відкриваються на 2 способи: затягування гайкового ключа або скручування того ж анкерного болта. Фіксація елемента повинна бути дуже довговічною, навіть найменший зворотний зв’язок не допускається.
  • Додавання суспендованих елементів до кріплення здійснюється за допомогою самозамкнених карабінів.
  • Анкерний болт діаметром щонайменше 12 мм, а довжина робочої зони 90-120 мм застосовується для закріплення боксерської груші.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS