Статті

Кріплення дерев’яних кроків до металевої рамки

Встановлення дерев’яних кроків на металевій рамці з гвинтами

Один з варіантів кріплення дерев’яних кроків до металевої звареної рами – це установка з гвинтами.

Частина 1. Сходи, свіжі дерев’яні кроки до металевих косуїв.

Дуже важливо – самонарізані гвинти повинні бути не зім’яті (чорні), але оцинковані з широкою капелюхом. Майстри мають думку, що чорні гвинти під навантаженням можуть вибухнути. У більшості випадків сходи знаходяться далеко від зварювання. Часто є серйозні помилки з точки зору рівня і з різницею розміром. Питання про падіння рівнів між рамою та дерев’яним кроком вирішується за допомогою дерев’яних клинів твердих порід (матеріал винятково сухий). Кількість клинів повинна бути не менше 4 штук на крок. Товщина дерев’яних субстратів (клинів) повинна протистояти не більше 10 мм. Місця їхньої майбутньої установки та самих клинів будуть правильно пронумеровані маркером.

Наступна операція. Металеве свердління у відзначених місцях. Діаметр свердла зазвичай вибирається 3,5-4 мм. Якщо дерев’яні кроки виготовлені з твердого масиву (зола, дуба, бука, клен), то в цьому випадку, з неправильною стороною стадії, необхідно виконати попередні отвори для самонарізаного гвинта з меншим діаметром дриль. Регулярні роботи повинні виконуватися якнайшвидше і без поспіху. Особливо бажано забезпечити збереження лакофарбових виробів та вибору оптимальної довжини свердла.

Безпосередньо під час встановлення сходів, придатні дерев’яні клини сидять на силікону. Це допоможе ще більше уникнути скріншотів, коли зміна вологості в кімнаті. Шурупи попередньо змащують літол або мило. Таким чином, вони не вибухаються при скручуванні.

Дерев’яні кроки. Розрахунок сходів. Металеві монтажні технології, дерев’яна рамка та бетон

Дерево заслуговує, що вважається найкращим матеріалом для розташування різних видів сходів. Кроки для дерев’яних, бетонних або металевих конструкцій, у переважній більшості, зроблені саме з твердого масиву. У цьому випадку ми поговоримо про те, як правильно готувати, а також, як виправити дерев’яні кроки до металевої рами, бетону моноліту або дерев’яної основи.

Вибір матеріалу

Виробництво сходів з масиву не такий складний процес, оскільки це може здатися на перший погляд. Головне – вибрати потрібну концепцію складання, матеріалового та встановлення методу. Як будівельний матеріал для сходів, найчастіше використовуються тверді деревини: дуб, білі. Сходи з дуба вважаються одним з найбільш надійних, однак, це коштує таке задоволення.

Якщо ви купуєте вже оброблений масив, обов’язково перевірте рівномірність всіх поверхонь. Також бажано, щоб дошки вже через. Якщо у вас вже є досвід у створенні столярних виробів, то найновішу вимогу можна нехтувати на користь зменшення матеріалу: можна самостійно обдурити дощок.

Є багато видів металевих рамок сходів. Вони можуть бути монолітні елементи від Cososov або Kowlocks, підвісні системи з використанням лікарень або спеціалізованих модульних конструкцій. Найбільш поширеними є монолітні та модульні системи.

Монолітний

Використання монолітних косомерів є традиційним способом створення металевої основи будь-якої сходів. Ви можете встановити одну або пару Кососова. Другий варіант є більш переважним. Оскільки він забезпечує двох ідентичних підстав для майбутніх кроків.

При використанні однієї курова, друга сторона стадії повинна бути зафіксованою безпосередньо в стіні, яка може створювати деякі незручності. Зазвичай отвори пробурюються в дошках, через які здійснюється рамка.

READ  Чи можна закріпити шпалери на емульсії

Іноді доцільно використовувати систему з одного стандарту та однієї сторони кошер, натиснута на стіну. Роль такого кукера може виконувати кут. У цьому випадку це більш логічно використовувати спеціальні шпильки, до яких дошка задовольняється монтажу.

Модульний

Модульні сходи не так давно з’явилися на ринку, але вже вдалося отримати популярність через легкість використання та зручність складання дизайну будь-яких розмірів. Зазвичай набори деталей створюється на заводах, а безпосередньо на місці установки відбувається тільки.

Стандартний комплект включає в себе наступні деталі:

Середні або проміжні модулі можуть бути створені за допомогою індивідуального замовлення з різною висотою та шириною кроків. Основні елементи починаються і завершують сходів.

Матеріал зазвичай використовується міцна нержавіюча або структурна сталь. Крім того, поверхня може бути покрита лаком або полімером.

Кріплення дерев’яних кроків до металу Kourow

У нашій версії пристрою сходів з власними руками найбільш зручно для верхнього кріплення кроків до Косомер. Ця версія кріплення кроків у свою чергу також можна розділити на кілька методів кріплення:

  • Кріплення кроків до Косуера з листям капелюхи Капелюхи шапки на поверхневих кроках, підключення болт-гайки або поглинання різьблення в Козер.
  • Кріплення кроків до Косуера з частковими поглибленням шапки шапки на сцені. З’єднання, як перше місце.

Якщо ви виберете перший метод фіксації кроків до рамки сходів, то в цьому випадку необхідно купити болти з декоративною кришкою, а переважно під ключ є шестикутником. При встановленні таких болтів декоративний капелюх буде служити додатковим декором сходів, а якщо під час роботи сходів, кріплення стадії ослаблення, суспензія або заміна кріпильного матеріалу можуть бути вільно виконуватися, оскільки доступ до Болт і горіх у цьому випадку безкоштовний, і ніщо не заважає ремонту.

При виборі другого способу, коли капелюха для вилуплення частково поглиблюється у стадію, а отвір вище отвір буде закритий дерев’яною штекером або шиплом. У цьому випадку стадії ремонту (заміна або кріплення) буде складним, оскільки ми повинні свердлити дерев’яну кришку, щоб дістатися до капелюх капелюхів, і це погодиться не зовсім зручним варіантом для ремонту кроків або кріплення.

В принципі, ці два способи закріпити кроки до Косуро мають майже рівні шанси на їх застосування, і тому ми розглянемо обидва методи у цій статті. Тепер нам потрібно вирішити апаратне забезпечення, тобто вибрати найбільш підходящі болти для зв’язку дерев’яних виробів, у нашому випадку це дерев’яна сцена. Далі ми повинні вибрати підходящим для обох методів апаратного забезпечення.

Як видно на фото, самонарізуючий гвинт (на жовтому тлі) підходить для кріплення стадії з нижньої частини Kouryer, для кріплення стадії, він не підходить відповідно, тому ми підемо правильно від урахування іншого апаратного забезпечення.

На тому ж фото справа показує болт голови (). Цей болт має секретну голову з вусами, при встановленні такого болту в отвір, виконаний на дерев’яній стадії, під час затягування гайки болт не зможе обертатися, оскільки вуса викидає в дерево і служить як своєрідний пробник. Зверху отвір закривається дерев’яною штекером (ліворуч від болта).

Нижче на фотографії відображаються меблеві болти з напівкруглою головою. Під головою болта є квадратний підголовник, а під головою болту є вуса. Ці болти, а також болт у своїх конструктивних особливостях не перетворюються на дерев’яну стадію під час затягування горіхів. Єдине, що болт-голови та 4 залишаться на вершині сцени.

READ  Що лікувати дерев'яний стільниці на кухні

Залишається зробити вибір болтів. Виберіть болт для першого методу кріплення та болту для другого етапу кріплення.

Далі, зробіть розмітку для отворів у греблях сходів. Нам потрібно зробити щонайменше два отвори в опорному куті лівої та правої троянди. Давайте подивимося на приклад розрахунку місць розташування отворів отворів:

Спочатку ми визначаємо центр отвору. Для цього, від краю Kooow, я дивовижна 20 мм (половина ширини полку кута) і виконуйте осі х. Далі з кінця і вимірювання 40 мм, і ми виконуємо вісь Y, з кінця b dong з 60 мм і виконуємо вісь Y1, ми отримуємо центр майбутніх отворів на осях.

Діаметр отворів залежить від діаметра болтів, які ми будемо обрізаємо кроки. Візьміть на приклад, який ми вибрали болти на болті (DIN 604) та болт (DIN 607). Болти діаметром 8 мм. Отже, для отворів пристрою нам знадобиться свердла діаметром більше 8 мм, наприклад, 8,5 мм. Використання свердла з великим діаметром не рекомендується, щоб забезпечити максимальну щільну установку болтів.

Тепер треба зробити отвори на сходах. Маркування місць отворів пристрою на сходах роблять так, щоб вони збігаються з отворами в кососу.

Якщо ми звикли закріпити кроки з секретним болтом голови, то в цьому випадку нам потрібно свердлити два отвори. Перша діра через діаметр 88,2 мм. Через цю дірку ми встановимо болт з частковим душем голови, тому нам потрібно зробити ще одну дірку діаметром 17 мм і глибиною щонайменше 15 мм, як показано на малюнку 7 (виноска справа). Чому глибина отвору становить 15 мм?

Як видно з малюнка 7, головка болта діаметром 16,55 мм і висоту 5 мм. Отже, при встановленні болту капелюха, це займе висоту щонайменше 34 мм, і нам потрібно залишити висоту отвору, щоб встановити дерев’яну висоту 1012 мм. Тому ми, і ми зробимо другу дірку в глибині не менше 15 мм.

При використанні болту ми достатньо свердління через отвір діаметром 88,2 мм. Для того, щоб вуса врізалися на крок, ви можете зробити кілька не надто сильних ударів гуми в голові болтів. З кожним ударом болт буде спускається, і в той же час врізався на крок, а потім, коли затягуючи горіхи, болт не повернеться.

(Приховати)

Кріплення кроків до металевої рамки

Ця стаття описує, як зафіксувати кроки до металевої рамки ваших сходів, що будуються в різних комбінаціях кріпильних матеріалів та загального дизайну, т.Е. Для сходів на активах або косос.

Почнемо з того, необхідно визначити, які етапи доведеться виправити. У більшості випадків матеріал для виготовлення кроків є деревом і для самостійної установки сходів, це головний, хоча компанії, що спеціалізуються на сходах та установці, роблять кроки зі скла, каменю, різних полімерів.

Технологічно кріплення знижує до вибору наповнювальної пластини, що фіксує пластину на жорсткому або деякому рухомому металевому кадрі. Якщо дизайн використовує потужні косометри (під сходами) або тестери (з боків сходів маршу), то етап менш сприйнятливий до динамічних навантажень (за винятком вигину самого стадії під вагою людини), І з більш легкими конструктивами, наприклад, сходи з зварних стрижнів від профільної труби, динамічні навантаження більше. Це пов’язано з мобільністю елементів сходів, клей не використовується в цих сполуках, за винятком випадків монтажу на твердій монолітній поверхні.

Кріплення кроків до металевих меблевих болтів

Найпростіший і найнадійніший спосіб встановити прихід до бази. У цьому випадку рівень тіла болта діаметром болта та основи (полк кута або тіло Куського) носиться через сцену. Шпалери широкого меблів (анодована, оцинкована або пофарбована) приховує невеликі дефекти, коли вони надсилаються, і його профільована частина під капелюхом фіксує його з повороту при затягуванні. Під час встановлення неможливо посилити гайку допустиму, т.до. Металевий головний болт просто продає масив деревини.

READ  Як видалити газову трубу на кухні

Недоліками цього методу є наявність болт-капелюхів на стадії стадії, особливо якщо застібка здійснюється відповідно до асиметричної схеми та необхідність доступу до багатих простір для затягування горіхів, що не завжди можливо. П.S. Іноді в цих випадках можуть бути використані болти з традиційною головою та широкою шайбою, але коли на базі (простір або кут) ріжуть різьблення або рукав (гайка) включена, а нитка виконана і діаметр Діаметр достатній для використання ключової головки бажаного розміру. Для цього варіанту ви можете вибрати плоскі пластмасові вилки з необхідним діаметром та кольором.

До переваг: зручність, простота, надійність та швидкість кріплення; Наявність швидкої розбирання при необхідності (відновлення, розбирання, заміна приходу).

Дерев’яна сходи на металевій рамці

Є кілька типів подібних конструкцій. Рамка з сходів виконана з металу, а кроки виготовлені з дерева. Модель відноситься до типу відкритої рамки на двох косос. Як правило, встановлюється сталь або алюмінієва перила. У такій моделі, часто немає проблем, що дає споруди легкий, повітряний погляд. Цей розчин широко використовується в інтер’єрах типу техно або високотехнологічного.

Рамка та кроки виготовлені з металу, а потім обрізані дерев’яними панелями – закрита рамка. Така модель з боку виглядає як ціле дерево зроблено. Перевага її полягає у високій механічній міцності та простоті ремонту: якщо етап пошкоджений, достатньо видалити панель і замінити ціле. Модульний або навісний дизайн – відкрита рамка на одній курорі. Збірка елементів сходів відбувається аналогічно Асамблеї дизайнера. Сталеві модулі встановлюються один в іншому, а дерев’яні кроки прикріплені до відповідного краю. Перила, як правило, встановлюються металеві.

Болц

Інший спосіб встановити сходинки – кріплення за лікарем. Цей підхід найчастіше використовується в сучасних структурах, зокрема, в модульному.

Особливістю цього методу є те, що кадр, як такий, не може бути відсутній. У цьому випадку кроки фіксуються один з одним за допомогою лікарень, а зупинка йде на стіну та підтримують колонці.

Для того, щоб виправити кроки таким чином, перш за все, необхідно забезпечити надійне кріплення частин сходів до стіни. Такий дизайн може бути використаний лише за станом сусідства з носієм бетонної стінки, оскільки похилі перегородки не будуть мати навантаження, надані їм.

Положення кроків визначається стандартним способом на етапі проектування. Потім кронштейни загнані в стіну, і всі елементи фіксуються з ними. Між собою кроки пов’язані за допомогою лікарень на зовнішньому краю. Малий відступ виготовляється на боці, а потім пробурено придатне отвір. Лікарні прикріплені до підготовленої зони і зафіксовані гвинтами.

Болт ефектне елемент дизайну сходів

Оскільки високі походи мають більшу навантаження на нижній частинах, необхідно забезпечити додаткові опорні елементи на 4-5 рівні залежно від загальної ваги елементів і кут нахилу.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS