Фасад

Корпус будинку з фасадними панелями під цеглою

Способи завершення фасадних доходів під цеглою: Особливості та нюанси, фото

Після закінчення будівництва приватного будинку виникає питання про остаточне закінчення його стін. Натуральні матеріали, такі як, дерево, камінь, цегляна, досить дорога та менш практична, ніж сучасні види обробки фасаду приватного будинку, зокрема, панелі під цеглою. Розглянемо, що представлені сайдингові панелі, які служать не тільки для декоративних цілей, а й захистити будинок від впливу природних факторів (вітер, дощ, мороз, сніг). Давайте даємо деякі рекомендації щодо вибору сайдингових матеріалів та оздоблювальних тонкощів.

Типи облицювальних матеріалів

Панелі, що застосовуються до облицювання фасаду, поділяються на типи структури:

 • Одношаровий. Найтонший і найлегший, який підходить для декоративного декору. Якщо вам потрібно зігріти фасад, вони монтуються разом з ізоляційним шаром.
 • Двошаровий. Мають нижчий (внутрішній) ізольований шар.
 • Тришаровий. Сендвіч-панелі, що складаються з двох зовнішніх шарів, розрив між яким наповнений ізоляцією.
 • З’єднання. Деякий розмір зручний для поєднання кольорів та текстур.
 • Цілий. Завдяки значним розмірам, легше працювати з ними (витрати на оплату праці та час встановлення) зменшуються).

Крім того, панелі класифікуються для використання (бази та фасаду) та матеріалу.

Установка

Панелі мають спеціальні замки, тому покупка клею або рішення не потребує. Підготовка облицювальних стін передбачає створення рами та укладання ізоляції.

Монтаж ящиків

Необов’язково це зробити. Панелі можуть бути встановлені безпосередньо на основі стін. Завдяки ящику, можна встановити додатковий захист фасаду та більш надійно зафіксувати панелі.

Перед початком роботи необхідно видалити всі проекції, які виходять за межі периметру дизайну. Далі починається встановлення ящиків з дерев’яної деревини або металевого профілю. Використовуючи дерево для цих цілей, його слід обробляти антисептиком.

Соціальні панелі Відео Встановлення Як запустити будинок

Щоб оцінити, як саме опор розміщуються відносно один одного, ви можете використовувати нитки та балки. Зверніть увагу на початковий рівень, рівномірність решти дизайну залежить від нього. Після встановлення горизонтальних дощок, перейдіть до вертикальних плит. Між ними залишається близько 50 см.

Встановлення панелей

Залишаючись з кута першого ряду, в колі. Якщо для обробки будинку за межами ви повинні вирізати плиту, краще прикріпити його до розробленого місця і зробити позначку. Далі використовуйте цементний розчин для затисків швів.

корпус, будинку, фасадними, панель, цеглою

Процес установки

Сучасні обробні фасадні матеріали, включаючи цегельну обробку, відрізняються не тільки прекрасним зовнішнім дизайном, а й простотою установки.

Перш ніж запустити обличчя фасаду з сайдингом, потрібно зробити невелику підготовчу роботу. Вона включає очищення поверхні стін та підготовки до обробки. Для цього всі нерівності, тріщини, елементи фасаду будівлі та виступів повинні бути усунені або катання, вікна Windows демонтаж. Під допомогою сайдинг, ізоляції та гідроізоляційних матеріалів або пари бар’єрної плівки, яка запобігає проникненню вологи.

READ  Що краще рамка будинку або з бару

Процес установки складається з наступних етапів:

 • маркування для ящика, з обов’язковим дотриманням вертикалі для кожної стійки;
 • Встановлений панельний потрясіння;
 • Розтягування будівельної мотузки під дошкою на верхньому ярусі і на нижній мішці;
 • Сайдинг прикріплений дюбелем нігтів. Для цього частина нігтьового дюбеля заводиться в кріпильний елемент у важкодоступних місцях.

Панелі фасадні. Інструкції з монтажу. Встановлення фасадних панелей робить це самостійно.

Слід мати на увазі, що кожен наступний рядок починає зсув кроку, щоб отримати природний ефект цегельної кладки.

З відсутністю довжини панелі до бажаної висоти, у верхньому кінці стіни можна док-станцію.

Для зв’язку ви можете додатково використовувати N-профіль. Без використання, суглоби суглоба можуть бути пов’язані методом “ваніст”. Підключіть їх краще в перевірці.

Монтаж панелей для каменю

Перед установкою здійснюється підготовча робота: зробити розрахунок необхідного оздоблювального матеріалу. кількість панелей, кріплення, готують необхідні інструменти (молоток, рівень, свердло, рулетку, самонарізуючий гвинт тощо.).

Перед покриттям будинку з фасадними панелями під цеглу готують поверхню. чистіть стіни з пилу, бруду, тріщини закривають шпаклівкою. Після сушіння, обробляється наждачним папером. Наступна дія вважається наступними діями:

 • Установка стартової дошки;
 • Закріплення зовнішнього кута;
 • Установка панелі;
 • Встановлення кінцевої панелі;
 • Встановлення наступних серій;
 • Встановлення J-профілю;
 • Установка кордону;
 • Встановлення додаткових елементів.

На заключному етапі необхідно лікувати всю поверхню панелей для обробки. Для цього, у теплій воді в співвідношенні 1: 5, суха суміш, перемішують 5 хвилин, залиште дотримуватися 2 хвилини. Після отриманого розчину, пройдіть по всьому фасаду, викликаючи розчин з олійним шпателем. Після сушіння, новий фасад будівлі промивається.

Фасадні панелі для відкритих прикрас, які імітують камінь, не тільки красиве дизайнерське рішення для розробки появи будівлі, а також рішення для економії фінансових ресурсів. Облицювання дає почуття цілісності будівлі, дає йому величність. Панелі штучного каменю мають багато різновидів з збільшенням ваги. Тому виберіть варіант облицювання, який задовольняє всі умови, не є великою роботою.

Можливо, ви будете зацікавлені читати про базові панелі та панелі під цеглою (камінь). Георгіон Борисович до запису панелей для оздоблювальних фасадів приватних будинків. Роман Павлович Муравйов, фасад з 5-м досвіду у письмовій формі.

Панель під каменем повністю ідентична панелі під цеглою або деревом. Елементи DoBlyo призначені для завершення фінішу фасаду та служити ідеальним доповненням до пластикових панелей.

Фасадні панелі сайдинга, які прикрашені для укладання каменів або цеглин. Є два типи панелей для обробки фасадного будинку під каменем: з ізоляцією і без.

Далі слідує обробний процес основи під каменем. Оздоблення основних панелей слід ретельно і суворо на кадрі. Георгіон Борисович до запису панелей для оздоблювальних фасадів приватних будинків.

Георгіон Борисович до запису панелей для оздоблювальних фасадів приватних будинків. Костянтин Сергійович для запису Особливості облицювальних фасадів Дагестан.

Оздоблення вентильованих фасадів HPL панелі не боїться води. Очікується, декор фільму може бути будь-яким, але типовими пластинами, звичайно, під каменем, під цеглою, під деревом.

Підготовка поверхні під установкою

Оскільки встановлення панелей усуває можливість доступу до поверхні стіни, підготовка повинна забезпечити кілька факторів:

 • Гладка площина, яка дозволяє виділити полотно.
 • Стабільні та високоякісні послуги настінного матеріалу.
 • Безперешкодний виведення водяної пари з стін або ізоляції.

Рішення цих питань здійснюється шляхом ретельного лікування поверхні стін, щоб бути обрізаними.

 • Видалення всіх зарубіжних об’єктів кріплення, кронштейнів, платформи та т.Р.
 • Очищення стін із старої фарби, шарів, кораблів і т.Р. Якщо проблемні області мають велику площу, стінка підлягає твердому штукатурку. Тріщини або вибоїни закриті шпаклівкою.
 • Поверхня стіни покрита шаром грунтового глибокого проникнення.
READ  Як зробити дерев'яну підлогу в приватному будинку

Вирівнювання поверхні, щоб бути обрізаним, важливо для товстого контакту стіни з ящиком. Що більш важливо, можливість повного контакту по всій території ізоляції, для встановлення спеціального клею.

Якщо контакт є вільним, вихідна продукція буде складною, і з’являться можливість зволоження стін, що призводить до знищення.

Використання паростійкої ізоляції також вимагає щільного придатності до стін, оскільки високоякісний відсік з зовнішнього повітря забезпечує повну відсутність порожнин або прогалин.

Властивості панелей для цегли для зовнішнього декору, їх переваги та недоліки залежать від складу, наявності або відсутності добавок та добавок, технології виготовлення, тобто від типу матеріалу. Широкі широко поширені настінні панелі з пластику та композитного. У регіонах з холодною зимою, термопанелі популярні.

Орієнтувати споживачів у цьому різноманітності матеріалів для обробки панелей фасадів під цегли, ми пропонуємо ознайомитись з характеристиками деяких з них.

Пластикові фасадні панелі

Для обробки фасадні панелі найпопулярніші пластикові. Вони виготовляються з різних типів полімерних речовин і поділяються на:

 • акрил. найдешевший, але крихкий і недовговий;
 • Вініл (ПВХ). легкий, міцний, зручний у роботі;
 • Поліпропілен. міцний, стійкий до впливу несприятливих факторів навколишнього середовища.

Підкладка будинку з пластиковими панелями з ПВХ (полівінілхлорид) в індивідуальному будівництві є найбільш поширеним. Цей матеріал має ряд чудових якостей:

 • Низька вага, завдяки якій установка не займає багато часу;
 • висока стійкість до крапель температури та інші несприятливі умови;
 • Їх легко підтримувати. це достатньо просто заливати воду;
 • Використання різних добавок у виробничому процесі дозволяє зберегти яскраві кольори протягом багатьох років;
 • Це екологічно чистий продукт, тому під час експлуатації, шкідливі речовини, шкідливі для людей;
 • Завдяки силі термін служби терміну служби більше 20 років.

Їх недоліком є ​​необхідність використання ізоляції, яка поміщається в клітини ящика. Панелі не горючі, але розплавляються при високих температурах.

Хороша репутація у фасадних панелях з переможця споживачів та поліпропілену (ППР).

Відповідно до технічних показників, вони не поступаються, але навіть перевищують ПВХ-панелі.

 • Володіючи низькою теплопровідністю, добре зберігається в будинку;
 • Легко встановлюється через зручні замки;
 • Не деформуйте з різанням і склеюванням.

Враховуючи різноманітність кольорів та текстур, сили, хороших екологічних якостей та відносно низьку ціну, безпечно стверджувати, що це відмінна заміна дорогих натуральних матеріалів.

І такі фасади не виглядають гіршими, ніж цеглини.

Композитні матеріали Панелі: вогнетривкий ваш будинок

Кілька років тому були панелі для зовнішніх прикрас будинків з композиту. У цій групі найбільш популярні фібро-цементні та полімерні пластини.

Фіброремент. відносно нове в будівельній галузі. Він складається з цементу, піску та волокна (целюлози або штучних волокон). Є також клейкі мінеральні добавки, які надають додаткову силу і легкість. З цієї суміші та виготовлення панелей, які частіше називаються фібротурними плитами.

Комплексна композиція з фібровами дає пластини властивостей, які дозволяють широко використовуватися в цивільному будівництві.

Різноманітні розміри, текстури та помірні ціни роблять це також популярним при закінченні приватних будинків з фасадними панелями під цеглою.

Позитивні характеристики фібротурних пластин є:

 • низька вага, яка зменшує тягар на фундамент;
 • пожежна безпека;
 • Висока теплоізоляція;
 • довговічність і довговічність;
 • Матеріал екологічно чистий, тобто це не шкодить здоров’ю;
 • Висока стійкість до тепла та холоду;
 • Фіброве “дихає” через його клітинну структуру;
 • Воно не піддається агресивним речовинам;
 • має здатність до самоочищення.
READ  Як зробити теплу підлогу в приватному будинку

Стільникова структура з фібровами визначає його лише недолік. Здатність поглинати невелику кількість вологи. Однак, рівень виробників цього майна, застосовуючи погодно-стійкі покриття, які одночасно сприяють збільшенню термін служби.

Конкурс фибро-цементні плити polymerpess, які також виконані з композиційного матеріалу. Вона включає в себе піщані та полімерні добавки. Ці панелі під цегли для зовнішньої обробки є висока міцність, стійкі до зовнішніх факторів. Щоб очистити фасад від пилу та бруду, щоб вилити його з шлаку. Через високу морозостійкість вона використовується навіть у північних регіонах.

Оздоблення каркасних будинків панелей під цегляним клінкером. Встановлення фасадних панелей під цеглою.

Негорючою та ударною стійкістю полімерних пластин забезпечують їх 30-річний термін служби. Крім того, вони дешевші, ніж фібро-цемент.

Термопанелі. Тепло і комфорт у будинку

Незалежно від того, наскільки добре фасади, прикрашені пластиковими та композитними панелями під цегли, у них є один загальний недолік. неможливість створити постійну комфорвну температуру в будинку. Але тепло. це незамінний компонент домашнього пальто.

Якщо будинок раніше не був ізольований, коли закінчив ці матеріали, вам доведеться додатково покласти ізоляцію. Відповідно, це зросте в ціні всі монтажні роботи. Але є ще один, цілком бюджетний і не затягує час встановлення. Використання термопанелів.

Конструктивна особливість термопанелів. Їхня подрібнюваність. Нижній шар, що прилягає до стіни будівлі, складається з полімерних матеріалів. Пінополіуретанова піна або пінополістирол. Вони підтримують тепло екологічно чисті, і завдяки здатності до саморегулювання.

корпус, будинку, фасадними, панель, цеглою

Зовнішній декоративний шар термопанелів під цеглу. це не що інше, як передні панелі пластикових або композиційних матеріалів. У процесі виробництва обидва шари міцно підключені один до одного з особливим клеєм або натисканням при високих температурах.

Оперативні якості термопадалів (легкість, стійкість до агресивних ефектів, довговічність) цілком залежать від властивостей верхнього шару. Вони вважаються при виборі. Панелі з клейовими шарами через краплі температури можуть бути деформовані при збереженні, що ускладнює встановлення. Цей дефіцит позбавлений тришарових панелей, у них є нагрівач між двома шарами того ж матеріалу.

Основний недолік термопанелів у порівнянні з пластиком або композитом. їх висока ціна. Але це компенсується відсутністю необхідності купувати ізоляцію та зменшення монтажних робіт.

Купити фасадні панелі для цегли з доставкою в Україні

Інтернет-магазин HATA-CRETE взяв великий каталог фасадних тарілок Цегла. В наявності:

 • Настінний цегляний цегляний клінкер, білий, червоний, антикварний, педик.
 • Ліжка підйом під цеглу з більшою товщиною.
 • Панелі для цегли для підкладки будинків, які вже обладнані шаром ізоляції.

Ми організуємо доставку до будь-якого регіону України. Магазин продавців допоможуть вибрати сайдинг під цеглою та купувати інші необхідні матеріали для її укладання. Наші ціни найкращі на ринку.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS