Статті

Який вид гіпсокартону можна приклеювати до плитки

Як покласти плитки на гіпсокартон: Детальний посібник для майстрів початківців

Облицювання стін кашен. практичне і красиве рішення. Це, мабуть, найкращий варіант для дизайну стін у ванній кімнаті, у ванній кімнаті, частково на кухні. Є сумніви, чи можна покласти плитку на гіпсокартон. Давайте спробуємо зрозуміти це. Для того, щоб облицювання “покласти” правильно і тривалий час на основі, необхідно, щоб це навіть. Максимальна допустима. це різниця в 2-3 мм на м 2.

Покладання плитки на гіпсокартон

Враховуючи, що в реальних будинках ідеально гладкі стіни надзвичайно рідкісні, найчастіше потребують їх вирівнювання підкладки. Ви можете зробити це різними способами, але найпростіша і швидка. встановлення гіпсокартону. З ним ви можете вирівняти базу буквально за день роботи. Достатньо, щоб покласти рамку і притулок його gle.

Як вибрати гіпсокартон під плиткою?

Сучасні виробники пропонують кілька видів пластикових пластин, які використовуються для вирівнювання стін у кімнатах:

  Гальм. Використовується для переробки та ремонту в приміщенні з низькою вологістю;

Щоб покласти плитку, найкраще взяти аркуші G CLAC, які відрізняються стійкістю до вологи і не деформуються при взаємодії з водою. Використання звичайного гіпсокартону (GLC) може призвести до того, що остаточне закінчення прийде до поганого. Іноді GLK використовується як основа для плитки, але перед початком роботи ви повинні переконатися, що вентиляція в кімнаті абсолютно хороша, і працює, як це необхідно.

який, гіпсокартону, можна, приклеювати

ВАЖЛИВО: Матеріально-стійкі вологи можна відрізняти за зовнішнім виглядом. виробники відзначають його зеленим.

Чи можна закріпити плитку на гіпсокартон?

Як вибрати клей для плитки на гіпсокартон

Найважливішим етапом є правильний вибір марки клею. Характеристики та тип клею повинні бути обрані на підставі ваги матеріалу плитки, умов експлуатації плитки та ціни. Звичайно, особливо не шукати легких способів, але купити найбільш надійний варіант. фірмовий епоксидний клей, який можна приклеювати плиткою не тільки до гіпсокартону, а до пластику, дерева, натурального каменю, металу та навіть до фарбувати.

Якщо дозволяють фінансові можливості, вибір на користь епоксидного клею буде найбільш оптимальним рішенням, незалежно від того, чи буде це плитка на гіпсокартон на кухні або у ванній кімнаті. На додаток до одержання неймовірно довговічного клеючого шва, не боячись відкритих вод, кислот, лугів, миючих засобів, епоксидної маси в значній мірі поширюється і зміцнює сам пастух. Якщо ви правильно закріпите матеріал плити на основі гіпсокартону, виявляється дуже довговічна і тверда панель, здатна легко зберігати вагу керамічної плитки без деформації та розірвання.

Єдиною складністю залишається високою вартістю епоксидної сполуки, якщо ви плануєте клей кераміки або порцелянову посуд, для клею для плитки доведеться дати щонайменше 15 євро за кілограм двокомпонентної сполуки. Для ванної кімнати 20 м 2 витрати на клею буде не менше 600 євро.

Еластичні та дисперсійні клеї

Для приміщень, в яких немає постійного нагрівання, а температура може варіюватися протягом двох десятків градусів, експерти рекомендують використовувати спеціальні еластичні марки клейових композицій. У цьому випадку теплова експансія стін, листи гіпсокартону та матеріал для плитки ніяк не впливає на міцність клеючого шва.

READ  Чи можна закріпити плитку на penplex

Для ванної кімнати використовуються універсальні марки клею плити, практично будь-який клей для керамічної плитки на нецеменційній основі забезпечує високу міцність і водостійкість шва. Стіни та підлогу душових кабін, кахельні фартухи кухонного інтер’єру виготовляються на основі гіпсокартону, використовуючи спеціальні водонепроникні бренди для клею.

Для найдорожчих брендів плитки, таких як скляна мозаїка, емаль, фаор та скло, використовують дисперсійні плити з відмінною адгезією, високою силою та відмінним виглядом. Вартість дисперсійного матеріалу становить приблизно двічі вищевказані універсальні марки клейових композицій.

Чи можна покласти плитки на гіпсокартон

Давайте перш за все, зрозумівши, на якій поверхні можна покласти плитку, і що ні. І ми відзначаємо, що кладка на гіпсокартоні питання є досить суперечливим, оскільки необхідно клеїтися на факт паперу. Але в той же час відповідь буде “так”. І це пов’язано з рядом факторів:

 • Перш за все, така поверхня здатна забезпечити максимальний рівень зчеплення, який гарантує надійність та довговічність покриття. Найважливішим, звичайно, він стає вирішувати, який клей для клею на гіпсокартону.
 • Безпосередньо розглядаючи використання клею, ви можете відзначити два допустимих типів. Цей цементний склад і еластичний. Говорячи про перший варіант, це дозволяє виконувати стійке покриття та безпечно бійка. Другий. це дорожче, але має покращення якостей зчеплення з подібними матеріалами.

Інший сумнівний момент у пошуку відповідей, до якої поверхні, щоб покласти плитку, коли мова йде про гіпсокартон у ванній кімнаті, вона лежить на декоративних елементах. Зокрема, нерідко такий матеріал використовується для створення декоративних речей, наприклад, шафка під ванною. І ось ми відзначаємо, що кладка плитки можливе, а крім того, це найкраще рішення.

Приготування стіни під кладкою плитки

На стіні Glc клею плитка ще більш зручна і швидше. По-перше, він швидко монтується. По-друге, поверхня листів ідеально гладко, що важливо для високоякісного укладання. Не потрібно чекати, поки поверхня не буде сухою, як у випадку гіпсу.

Проект

Перед клейовим плиткою потрібно зробити проект макета, якщо це не ціле. Сучасні колекції включають не тільки фонову (базову) пластину, але й різні види, зйомки (тонкі кант). У цьому випадку він встановлюється типом. Це можна зробити самостійно, блимає стіну за шкалою на папері. Або звертатися до фахівців.

Зараз багато салонів, будівництвоarkets надають такі послуги. Є прості комп’ютерні програми, які швидко створюють аналогічний макет. Ідеальний варіант. проект дизайнер. Дизайнер робить технічні креслення, що включають макет плитки.

Типи гіпсокартонних листів

  Основний, стандартний (сірий). Він використовується з розрахунком того, що середня вологість у приміщенні буде в межах 70%. Типи гіпсокартону: основний, g clac, glevo

Грунтовка

Кафетер, як правило, лежать стіни в приміщеннях з високою вологістю, ванними кімнатами, кухнею. Тому рекомендується використовувати вологостійкі листи G CLAC. Перед приклеюванням плитки, стіна гіпсокартону повинна бути підготовлена. Спочатку потрібно ретельно закрити шви з шпаклівкою. Діаграма нанесення праймера на гіпсокартон далі, необхідно передбачити всю поверхню, на якій буде склеєна плитка. Використовуйте грунтовка глибокого проникнення є важливою точкою. За що вам потрібно просувати стіну:

 • Композиції грунту, що проникають у мікропори гіпсокартону, зміцнюють матеріал;
 • збільшити адгезію гіпсу, тобто адгезію матеріалів між собою;
 • Зменшує споживання клею (до 15%).

Грунтовки для гіпсокартону продаються готові або розбавлені водою відповідно до інструкцій. Перед використанням композиція ретельно змішується. Налийте частину в окремий лоток. Для застосування щіток, роликів. Вдало рівномірно, особлива увага приділяється куточкам, схилах. Після нанесення, чекаючи композиції, що поглинається і сушиться. Обробка стінки перед черепицею кладкою, якщо плитка розміщується на звичайній гіпсокартон, потім після грунту, він стає менш сприйнятливим до вологи.

READ  Чи можна клеїти плитку на бетон

Підготовча оцінка

Ми звертаємо увагу на те, що перший рядок закладеної плитки відіграє важливу роль. Це буде залежати від правої геометрії всієї кладки. Якщо ви плануєте відновити свої власні руки, або немає достатнього досвіду, підготовча оцінка необхідна. Вам потрібно читати строго горизонтальну лінію риболовлі, яка буде завантажувати до першого ряду. Використовуйте наступні інструменти: рівень, кут (перевіряє прямий кут 90 ⁰), підлість. Підготовча оцінка перед кладкою, щоб полегшити кладку першого рядка, ви можете прикріпити дворазову горизонтальну лінію для риболовлі для 2, 3,5 гвинтів для профілю металевого кута.

який, гіпсокартону, можна, приклеювати

Укладання плитки у ванній кімнаті на гіпсокартон роблять це самостійно. Високоякісна і швидка укладання плиток

Плитка на склеєній гіпсокартоні. Як закріпити плитку на гіпсокартон у ванній кімнаті

Плитка клейова у ванній кімнаті

Слід пам’ятати, що для приготування поверхні та укладання плитки на гіпсокартон у ванній кімнаті. Рекомендується використовувати матеріали для приміщень з високою вологістю. Основою таких матеріалів є цемент.

Перед тим, як приклеїти плитку у ванній кімнаті, необхідно підготувати поверхню.

 • Жарти листів гіпсокартону запечатані спеціальним шпаклівкою, поверхня очищається і земля.
 • Після завершення сушіння грунту з плитки, макет викладено, обчислюється необхідна кількість цільної плитки в рядку.
 • Макет нижнього ряду застосовується за допомогою рівня, встановлені еталонні пластини.
 • Плитка укладена, починаючи з другого ряду.
 • Онлайн калькулятор розраховує потрібну кількість плиток для ванної кімнати.

Не забудьте контролювати рівність після прокладання кожних двох рядів і вертикального рівня верхнього ряду.

Знання! Час життя для клею плитки не перевищує 20 30 хвилин.Потрібно приготувати так багато клею, як ви можете використовувати швидший період.Товщина клею повинна бути в межах 5 мм. Клей наноситься на стіну, за допомогою зубчастого шпатуляється гребінець. Надлишок клею видаляється, де недостатньо, згладжує. Обов’язково пропустіть плитку зсередини.

 • Застосування плиток, не забудьте встановити обмежувальні хрести.
 • Дайте витяг з двох годин і продовжуйте очистити плитку з клею. Це повинно бути зроблено обов’язково, інакше сліди клею будуть важко видалити.

Особливості укладання

Дотримання технології та інструкцій для використання, ви можете швидко та ефективно покласти плитку у ванній кімнаті на поверхні гіпсокартону. У той же час стіни отримують не тільки гладкі, але й красиві. І у випадку правильно відібраного кольору плитки, що збігається з усіма елементами декору, ви можете зробити затишну ванну та досить оригінальну.

Переваги гіпсокартону як базу для укладання плитки

Основним технічним станом для укладання плиток на будь-якій з внутрішніх поверхонь є відсутність крапель та нерівностей, для яких подушкова традиція була використана штукатурка, цементно-піском, гіпсові розчини. Пристойне альтернативне вирівнювання, що споживає час з використанням сумішей, було процес встановлення гіпсокартових пластин, приймає менше часу від ремонтників та значно менше зусиль.

Ні пил, ні бруд, без тривалого періоду очікування моменту, коли після затвердіння, вирівнюючий шар може бути потік з облицюванням. весь цей список негативних виключає гіпсокартон.

Найпростіше укладання плитки на гіпсокартонні відеокатки детально демонструється. Фундаментально схема відрізняється від звичайних стандартів. Однак є деякі нюанси, які потрібно.

Який гіпсокартон вибирає для роботи?

Листи, створені з гіпсу, одержують напівсушенне натискання суміші, включаючи гіпс як сполучну речовину та камлину камбалу.

Матеріал безпечний у навколишньому середовищі та пожежі, відрізняється від показників високої міцності, відмінних характеристик теплоізоляції.

READ  Как снять клей от этикетки

Він використовується для пристрою національної бази під укладанням підлоги, для облицювання дерев’яних конструкцій, для вирівнювання стелі та стін, для оформлення лоджів.

Універсальний матеріал може встановити недосвідчені новачки, і, навчившись покласти плитку на гіпсокартон, вона може справитися без будь-яких проблем і з подальшою вирівняною або утвореною поверхнею.

Промисловість постачає два сорти гіпсових волокон, що відрізняються за властивостями та обсягом застосування:

 • GVL. матеріал, що використовується для ремонту та переробки приміщень, пов’язаних з правилами SNIVA II-3-79 до приміщень з стабільним сухим або нормальним рівнем вологи та температури.
 • GVLV. матеріал з особливим гідрофобним просоченням, використовуючи, яку укладання плитки на гіпсокартон виготовляється у ванних кімнатах, а також на кухні.

Керамічна плитка, як правило, розміщуються в кімнатах, умови експлуатації, в яких пов’язані з випаровуванням, отже, з високим рівнем вологи. Тому рекомендується вирівнювати поверхні в них номенклатурі з вологостістинними листами з номенклатурою GVL.

Легко поглинена вологості гіпсокартону без гідрофобного просочення, можна проковтнути в процесі сушіння адгезивної суміші від впливу вологи, поглинається вирівнюючим матеріалом з складу зв’язуючого матеріалу. Тому воно часто складається і клінкерне покриття в залах або в коридорах, а плитка у ванній кімнаті на гіпсокартоні з водовідштовхувальними властивостями.

Після того, як оформлення приміщень кафетер є повним, питання часто виникає, як свердлити плитки, щоб повісити різні тримачі, вішалки, дзеркала та інші предмети. Давайте розповісти про те, як зробити акуратні отвори, а не пошкодження плитки: HTTPS: // Pol-Master.com / Pol-pokritiya / plitka / kak-arverlit-kafelnuju-plitku.html.

Укладання плитки на гіпсокартон у ванній кімнаті.

Ми вирішили описати процес на прикладі ванної кімнати, як приміщення з найважчими умовами для укладання та експлуатаційних плиток на гіпсокартон:

а) необхідні інструменти.

Ми поставимо плитку на гіпсокартон з цими інструментами:

2 шпатель. з ребристим і гладкими поверхнями; живописна кисть; будівельний рівень; пластикові хрести; Свердла з спеціальним сопло для приготування адгезивної суміші.

б) поверхневий грунтовка.

На першому етапі поверхня гіпсокартона. Це допоможе захистити основу від вологості та дають адгезію кращого зчеплення з поверхнею. Для поліпшення герметичності грунтовка може застосовуватися у двох шарах.

Відповідно до інструкцій виробника, ми готуємо клейкий розчин. Дуже важливо ретельно змішувати клей. Приготування розчину потрібне невеликими порціями, щоб управляти, щоб застосувати його до поверхні до затвердіння.

Перемішати розчин краще з електричним свердлом з відповідним соплом для такого типу роботи.

г) склеювання плитки до поверхні.

Покладання плитки традиційно починається від центру стіни до краю. Так що під краями є обрізання, якщо їм потрібно. Щоб зберегти гладку відстань між плитками, використовуються хрест, які вставляються між кутами плитки.

Після сушіння клею необхідно почати заключний крок. Всі будівельні хрести видаляються, а міжрічні шви заповнені затишною сумішшю. У процесі наповнення швів надлишкових рухів, м’яко витирає злегка вологою тканиною. Чи потрібно швидко, доки висушена купа. В іншому випадку ми ризикуємо зіпсувати вигляд плитки.

Як вибрати сумішну суміш, нам сказано в нашій статті: як вибрати розчин для плиток та фаор Канат.

Висновок.

Як результат, ми отримуємо прекрасний, довговічний, і не надто дорого! Тепер ви отримали докладну ідею, як швидко закріпити плитку на гіпсокартоні швидко і надійно, і отриманий результат радіє протягом багатьох років.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS