Статті

Який столик краще вибрати для кухні

2 Кращі стільниці для кухні: На відгуках

Робоча поверхня кухонного столу найбільш інтенсивно використовується при приготуванні посуду. Найкращі стільниці для кухні повинні відповідати вимогам до багатьох параметрів. Судячи з численних відгуків користувачів, покриття повинні бути міцними та надійними. Найчастіше поверхня виготовляється у вигляді монолітних печей без струмець, які зменшують функціональність продукту. Плити з різних матеріалів, глянцевий або матовий, акрил або пластик, гармонійно вписуються в інтер’єр кімнати. У плиті часто встановлюються вбудовані кухонні панелі, миття. Яка продуктивність краще для певної кухні, завжди вирішує господині кімнати.

Як вибрати стіл для кухні на основі якості матеріалу?

Зміна гарнітури та ремонту кухні завжди асоціюються з питанням, який стіл зверху вибрати для кухні. Правильно прийнято рішення гарантує, що протягом декількох років простір для приготування буде добре обладнаним. Розглянемо важливі моменти компетентного вибору.

Відгуки від Forumov

Ось що вони консультують тих, хто вже може поділитися досвідом.

Незвичайно, але доступний шляхом порівняння матеріалу з марками автомобілів, окреслюючи свою точку зору одного з покупців у наступних коментарях:

Загалом, такі виробники мають хороші відгуки, менше скарг:

 • Скіфія (Росія). Спеціалізується на виробництві пластикових стільників методом постформування;
 • Ikea (Швеція). Компанія має варіанти масиву, шпонного, ламінованого ДСП;
 • ARPA (Італія). Під цією маркою ви можете зустріти пластмаси на основі ДСП;
 • Еггер (Австрія). Виробляють високоякісні поверхні на основі LDSP з пластиком;
 • Антарктида (Росія). Займається виробництвом знаменитих акрилових стільниць, Антеррід;
 • Лев Хемтех (Південна Корея). Виробляє знаменитий тристовий штучний кам’яний стільниковий стіл з великим рейтингом.

Кухонні стільниці Вибір секретів

Перше, що потрібно звернути увагу, перш ніж купувати. Це відповідність продукту з загальним дизайном. Є настільні різноманітні кольори та текстури на сучасному ринку. Його можна вибрати у кольорах кухонної гарнітури або зробити яскравий акцент у інтер’єрі.

READ  Сарай з односторонньою дахом з власними руками

На додаток до естетичного, увага повинна бути приділена практичності. Особлива увага вимагає чорно-білих стільниць, оскільки всі плями та забруднення сильно помітно.

Текстура стільників має великий вплив на їх функціональність. Вони: глянцевий, матовий, гофрований. У цьому випадку поверхня навіть один відтінок буде іншим, якщо текстура змінюється. Не менш важливим є матеріал, з якого зроблений настільний.

Матеріали, що використовуються для настільних

Безумовно, відповісти на питання, до якого планшет краще для кухні, це неможливо, тому що всі вони мають свої власні переваги та недоліки. Тому при виборі він більш правильний звернути увагу на особливості матеріалів, з яких вона виконується. З цього безпосередньо залежить від появи продукту, його стабільність до різних зовнішніх негативних факторів і, звичайно, ціна. Найбільш поширеними стільницями:

Щоб зрозуміти, який матеріал для кухонних стільниця краще вибрати, вам потрібно пов’язати всі переваги та недоліки кожного з варіантів, визначаючи, які вимоги є пріоритетом.

Пластина MDF

Така настільна складається з дерев’яних волокон, які проколоті лігніном. Типи покриття тут такі ж, як ДСП. Сила МДФ вище, але це не захищає робочу роботу від розтріскування та набряку у випадку вологи в мікротрічому. Пластини вологість дають просочення меламін-сечовипусками-формальдегіду, що також викликає занепокоєння.

Зовні, MDF Tabletop виглядає більш ефективно, ніж з ДСП, завдяки різноманітності кольорів та текстур, ви можете вибрати відповідний робочий стіл для будь-якого стилю інтер’єру. Матеріал може бути матовим або глянцевим.

 • Красивий вигляд,
 • Екологія,
 • Легкість обробки,
 • зносостійкість,
 • Стабільність спалити від ультрафіолетових променів,
 • прийнятне значення.

Як дістатися до пункту: Виберіть колір і текстуру

Основу, з якої зроблена настільна, впливає на його довговічність, але як щодо дизайну? Натуральний камінь та неочищена деревина має невеликий вибір кольорової гами. Але акрилові та пластикові стільниці, навпаки, відрізняються різними відтінками, які можуть навіть ускладнювати вибір. Ми пропонуємо вам кілька порад щодо комбінації таблиць та загального дизайну кухні:

 • У кольоровому діапазоні інтер’єру поєднуйте стіл з кольором стелі, підлогою, фартухом, їдальні або навіть з малюнком на шпалерах;
 • Принцип контрасту біло-чорний – це кольоровий контраст робочої поверхні з фасадом гарнітури, фартух. Найкраще, такий принцип працює з чорним, білим і сірим по відношенню один до одного. Якщо це ексцентричні стилі (Fusion, Pop Art), то порівняння яскравих відтінків (жовто-червоний, чорний жовтий) підходить.
 • Використовуйте універсальну робочу поверхню білий, сірий, бежевий і коричневий. Часто їхні відтінки практичні для багатьох стилів.
READ  Как построить шашлычницу из кирпича

Визначити текстуру глянцевого або матового? Блиск розширює простір і заповнює кімнату світлом, додає яскравість. Але майте на увазі, що відбитки пальців та розлучення будуть видно на ньому, особливо в темних покриттях. Матова поверхня більш практична і спокійна. Якщо кухня простора, розташована на південній стороні, а в сім’ї є маленькі діти, залишаються в цьому варіанті.

Потрібно враховувати розмір столу, коли плануючи загальний простір кухні. Його розташування повинно бути комфортним і зручним для всієї родини та забезпечити ергономіку процесу приготування.

Настільна висота

Одне з важливих параметрів розміщення – це висота. Вона повинна визначатися на основі зростання людини, яка зробить приготування страв. В іншому випадку, під час приготування їжі, кухар може мати болі в ногах або нижній частині спини. Якщо людина має збільшення менше 150 см, то стільниця повинна бути встановлена ​​не вище 82 см від підлоги. Чим вище людина, тим вища стільниця повинна зростати. Отже, з збільшенням 170-180 см, він повинен бути на висоті 91 см. Якщо приготування людина має збільшення більше 2 метрів, висота установки повинна бути принаймні лічильником.

Підбір висоти повинен бути індивідуальним у кожному випадку. Слід пам’ятати, що у великій родині його члени мають різний ріст. Тому вам потрібно вибрати оптимальний варіант. Але все-таки ви повинні зосередитися на “шеф-кухарі”, тому що доведеться працювати на стіл найбільше.

Ширина стільниці

Ширина повинна бути пов’язана з відстані від краю столу до нижнього краю прикріплених таблиць. Інакше, видимість та досягнення може бути обмежена. Наприклад, якщо ширина стільниці становить 60 см, то висота від неї до підвісної шафки повинна бути не менше 50 см. Якщо у вас є невелика область кухні, то можна досягти більшого перегляду та досягнення, зменшуючи глибину монтажу кабінету.

READ  Як встановити межі для тротуарної плитки

Ширина стільниці повинна бути обрана на основі загальної площі кухні. Якщо місце дозволяє, то широке робоче місце підходить для приготування. На маленькій кухні та ширина стола верхня повинна бути мала.

Товщина стіл

Товщина залежить від матеріалу виробництва. Це може бути від 2 до 6 см. Так ламінований стільниця зазвичай має товщину від 28 до 38 мм.

Ламінована пластина HPL MDF

Тут у виробництві МДФ плита та ламінат високоміцного матеріалу, все ж HPL, на вершині все покривається захисним шаром. МДФ з ДСП характеризується більш високою щільністю чіпа та відсутністю шкідливих домішок.

Такий матеріал також має свої плюси і мінуси. До першого можна припинити наступне:

 • доступна ціна;
 • відсутність шкідливих домішок у матеріалі;
 • великий вибір кольорової схеми;
 • Стійкість до грибків та мікроорганізмів.
 • низька можливість стійкості до барвників та кислот;
 • не термостійкість;
 • Можливість здуття з довгостроковим контактом з вологою;
 • Сильна деформація.

Топ-12 наймодніших і міцних стільниці для кухні 2020

Такий матеріал відрізняється гарною якістю та доступною ціною. Звичайно, це не досконалий і навряд чи служить дуже довго, але з невеликим бюджетом варто шукати йому.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS