Статті

Який ламінат краще вибрати для спальні

Як вибрати ламінат спальні: 4 lifehak

Ламінат вже давно випереджає інші підлоги популярності від споживача. Між дорогим масивним паркетом та бюджетом, але вже користуючись вініловими покриттями, цей матеріал займає спеціальну нішу. Перш за все, завдяки поєднанню краси та практичності, у другому розумній ціні. Ламінат оптимально підходить для прокладання житлових приміщень, зокрема відпочинку. Як вибрати ламіноване покриття, якщо не для життя, то, принаймні, протягом періоду, він не хоче його змінювати? Розкрити кілька тонкощі правильного вибору.

При покупці ламінату, потрібно враховувати багато критеріїв. Це зовнішній вигляд, товщина смуги, текстура, клас зносу та багато інших параметрів. Купити ламінат для спальні в Харкові, Києві та інших містах країни можуть бути з вітчизняних та зарубіжних виробників. Але крім бренду, необхідно враховувати основні характеристики варіанту покриття.

Який клас ламінату підходить у спальні?

При виборі ламінату важливо враховувати клас його зносостійкості. Для житлових приміщень найчастіше використовується ламінат 31-32 клас. Виберіть 33-34 класу недоцільно. Зрештою, це покриття для комерційних будівель, розраховані під важкі навантаження, які не проходять ламінат спальні. Замовлення Такий матеріал потребує оптимальної сили. Зрештою, у випадку переміщення меблів, монтажу та розмахуючим ліжком новонародженого, підлога все одно буде зношена.

31 клас

Ці клас ламелі найменш укріплені. Але їх зносостійкий є недоліком. Покриття буде служити більше 10 років. Якщо в кімнаті розташована система теплого підлоги, то цей ламінат буде розташований на ньому нормально. Для спальні, ви можете замовити це покриття товщиною до 8 мм. Використання екструдованого полістиролу субстрату або пробки.

Не купуйте ламінат, поки не побачите його!!!

32 клас

Цей варіант ламінату має більш високу зносостійкість. Він служить набагато довше завдяки застосуванню армованого захисного шару. Цей матеріал товщі, ніж ламелі нижчого класу. Але це дозволяє набагато довше зберегти тепло. На додаток до відмінної теплоізоляції вона має більш високий рівень захисту звуку, а також стійкість до механічних ефектів різних видів різних видів.

Це вологостійкість для ламінату?

Вибираючи ламінат спальні, замовити версію, яка має ідеальні параметри. Але у відповідності з деяких характеристик, покупці сумніваються. Так з вологістю. Зрештою, у цій кімнаті, як правило, немає водопостачання, його поверхи не виливаються водою. Але навіть у такому приміщенні вимагає регулярного вологого очищення. І якщо є загроза вологих стін і підлог, то вибирайте ламінат спальні в каталозі краще негайно з додатковим захистом. Вологостійке покриття цього типу виконана з міцних, зносостійких пластин з спеціальними смолистими шарами, які не проходять у проникнення у вологість.

Як вибрати екологічно чистий ламінат у спальні?

Ламінат у фотографіях у каталогах будь-якого магазину виглядає дуже красиво. Але в спальні є не тільки естетика покриття. У такому приміщенні, безпека всіх використаних матеріалів є найбільш актуальним. Але всі виробники представлять свою продукцію як екологічно чисті. Перевірте точність таких тверджень досить складно. Щоб не помилитися з вибором, краще довіряти знаменитим товарним знаком. Високоякісний бренд ламінат для спальні купити дешево в інтернет-магазині Floormall. Це матеріали торгових марок, які цінують їхню репутацію. У виробництві вони використовують лише високоякісні компоненти. Щоб переконатися, що покриття є безпечним, потрібно ознайомитись з його маркуванням. Якщо він використовує позначення E1, це вказує на придатність товару для житлових приміщень. Купівля невідомого продавця невідомих виробників загрожує ризиком купувати ламінат до спальні, який включає небезпечні речовини для здоров’я людини.

Як вибрати ламінат під дизайном спальні?

При покупці цього типу покриття підлоги важливо розглянути, як підходить він підходить для інтер’єру спальні. Бажано, щоб ламінат поєднується з загальним дизайном кімнати. Зрештою, він виконує не просто декоративну функцію, будучи лише фоном для меблів, але створює унікальну стилістичну атмосферу. Найкраща опція High Tech спальня буде використанням білого ламінату. У втіленні концепції у стилі фентезі ви можете вибрати так званий синій дуб. Ламінат для спальні в інтернет-магазині Paulmall ви можете вибрати різні відтінки та текстуровані рішення. Для різних стилів прикраси придатне:

 • Легкий відтінок. Особливо доцільно в темряві, невелика кімната. Дозволяє візуально розширити кімнату, сприяє створенню комфортної атмосфери. Найкраще вибрати варіант, який імітує структуру деревини;
 • Яскравий відтінок. Кольори підлогових покриттів для спальні можуть бути найбільш несподіваними з трав’яно-зеленого до жовтого та синього кольору. Це буде ламінат, щоб поліпшити настрій. Важливо, щоб він відповідає стилю кімнати;
 • Імітація дерева. Подібне рішення сьогодні вважається найпопулярнішим. Такий матеріал буде відповідати модному еко-стилі зараз. Укладання може бути зроблено разом, через і навіть по діагоналі підлоги в кімнаті спальні.
READ  Как укладывать паркет своими руками

Де більш вигідніше купити ламінат спальні?

Гарантовані високоякісні колекції цього підлогового покриття пропонуються в каталозі нашого інтернет-магазину підлоги. Це естетично приваблива, просто прикладна, міцна і, важлива, екологічно чиста матеріальна. Бренди ламінату, представлені в нашому магазині, не вимагають спеціальних навичок у установці. Будь-який покупець знайде нашу найбільш відповідну можливість такого покриття з високоякісних ламеллів з питань бюджету до елітних колекцій, які мають відповідну вартість. Ламінат до спальні допоможе вибрати консультанти нашого магазину. Ви, безумовно, будете задоволені придбаним матеріалом.

Ціна

Вартість ламінованого покриття впливає на кілька факторів, і це не тільки вищевказані характеристики, а й репутацію виробника. Природно, чим вище клас ламінату, тим вище його вартість. Середня ціна за 1 квадратний метр високоякісного покриття – близько 1000 р.

Розкішна вітальня

У фотокімнатці з дорогими підлогами, імітуючи паркет.

Хороший ламінат для квартири не може коштувати занадто дешевий, але деякі виробники залучають клієнтів з низькою ціною. При виготовленні зберігаються на якість основи або захисного шару, що негативно впливає на термін служби підлоги.

Як вибрати ламінат спальні

Спочатку визначено з дизайнерським приміщенням, а потім перейдіть до магазину, щоб оцінити матеріал за зовнішнім виглядом. Всі можливі варіанти забарвлення повинні бути оцінені, щоб вибрати колір серед них, що ідеально підходить у кімнату.

Наступна оцінка умов експлуатації поверхів у приміщенні та погляд на клас ламінату. Рекомендується зробити вибір на користь 31-32 класу матеріалу. Але якщо кімната не особливо рухається, то охоплення та 22-23 класів набувають.

При виборі ламінату розглянемо умови експлуатації

У кімнаті буде теплий підлогу? Це питання вирішується до початку ремонту, оскільки це вимагає ряду підготовчих та складних робіт. Власники житла вирішують, чи розпадатися з підігрівом підлоги в кімнату. Якщо відповідь є позитивною, то тоді серед раніше обраних моделей ламінату вони залишають ті, які можуть бути використані в цьому випадку.

Серед усіх вибраних Lamellae залишаються лише ті, які підходять у класі екологічної безпеки, залишаються. Це для них, що вимагається продавець та сертифікати та санітарно-епідеміологічний висновок.

Якщо квартира або будинок розташовані в регіоні з підвищеною вологістю, то ламінат набуває, здатний протистояти впливу води та вологості. Інакше це доведеться замінити його досить швидко. Для інших регіонів вологостійкість покриття не буде відігравати роль (це саме проти спальні).

Перед покупкою огляду упаковки з ламінатом – вони не повинні бути пошкоджені. Зіпсовані, пошкоджені ламелі для використання для укладання підлог.

Який ламінат краще вибрати для спальні

Легкість, сила, екологічність, багатий відбір відтінків … Це не всі характеристики, що покриття підлоги повинна бути наділена спальнями – місця відпочинку, релаксації та сну, і тому закріплені ідеї та неймовірні варіанти забарвлення можуть бути зайвими.

Правильно підібрати декор стилю не менш важливий, ніж якість і клас навантаження. Однак, з вибором останнього, він не повинен переставити, 31 клас ламінату буде найкращим рішенням. Купуйте його за найбільш оптимальною ціною, натиснувши посилання.

READ  Як закріпити стільницю штучного каменю

Завжди важливо знати, які переваги та можливі недоліки будуть мати це чи інше підлогу. Це буде надійним і скільки років триватиме? Це питання є індивідуальним для кожного окремого класу стирання.

Давайте поговоримо про зовнішнє покриття 31 класу та його особливості:

 • Натуральність – якщо порівнювати ламінат і, наприклад, лінолеум, то негайно видно, що ламіноване покриття виграє у цій категорії. Зрештою, на її основі. Це оброблена деревина;
 • Товщина дошки – цей ламінат має невелику товщину – 6 мм, для використання в спальні є найкращим варіантом;
 • Механічна стабільність – укладання такого ламінату у спальні, ви не можете боятися, що дошки будуть деформовані під вагою ліжка, кабінету або сундуку;
 • Імунітет до забруднення – тестування на вплив лаку для нігтів, фарби та зелені, виявився стійкістю цього класу. Але все-таки не слід забувати про рекомендації фахівців щодо права ламінування. Ви можете прочитати їх як в інструкціях, так і в Інтернеті;
 • LifeCycle – з ніжним використанням у приміщеннях з низькою прохідністю, цей поверх може служити вам протягом 10-15 років.

Правильна догляд та своєчасна заміна пошкоджених дощок може продовжити життя покриття.

Збирання марки ламінату та, зокрема, забарвлення, заздалегідь подумайте, в якому стилі ви бачите свою спальну кімнату. Дуже важливо не робити помилки з декором.

Наприклад, якщо кімната знаходиться на північній стороні і слабко освітлюється під час денного часу, то не рекомендується створювати інтер’єр у темних кольорах. Для того, щоб переконатися, що кольоровий розчин правильний, зверніться до дизайнера, прочитайте блогів та статті на цю тему. Виберіть лише надійні європейські виробники. Успішний ремонт до вас!

Методи ламінату

Підлоги потрібно встановити правильно. Панелі з’єднані спеціальними замками, тому не потрібні клей.

Пряма або колода

Найпростіша технологія кладки ламінату в спальні є прямий або палубний метод. Техніка підходить для номерів, в яких вікна не помічають. Світло потрапляє на суглоби, роблячи їх більш помітними.

Матеріал починає поставити двері до вікон та вертикальних поверхонь. Метод підходить для новачків та для самостійної установки. Приймання зберігає 5% матеріалу, який споживається при обрізках. З цим розташуванням дощок ви можете налаштувати ширину простору, візуально збільшити непропорційну кімнату.

Метод розблокування

Якщо ви поклали ламінат у спальні по діагоналі, панелі встановлюються до стін під кутом 45. Метод дозволяє візуально розширити компактну кімнату, отримати оригінальний візерунок на підлогу. Роботи починаються з центру, елементи з’єднані в шаховій дошці. Розтягнутий шнур виступає як еталонна точка.

Після першого ряду майстер починає до наступного, різання ламелей під прямий кут. До розташування дощок відповідав стінній лінії, необхідно правильно виміряти відстань між точками.

Важливий! Якщо немає досвіду у встановленні підлогових покриттів, то краще довіряти процедурі фахівцям.

Розблокування методу покладання застосовується при встановленні професіоналів. Якщо в розрахунках з’являється найменша помилка, потрібно виконати нову роботу. Вплив одного простору між двома кімнатами створюється. Щоб досягти такого результату, потрібно налаштувати кожну взуття під двері дверей.

Церква

Ламінат у спальні можна покласти у вигляді ялинки. Комплексна технологія дозволяє отримати малювання, зовні не відрізняється від дорогого паркету. Для методу матеріал підходить для спеціальної системи замків та вузьких смуг. Дошки закріплені вздовж лінії природного джерела світла. Якщо матеріал грамотно, виявляється, щоб візуально збільшити невелику кімнату.

Дизайн ламінату спальні

Цей номер призначений для відпочинку та сну, тому ми не рекомендуємо вам виконувати дуже темні ламелі. Це особливо неприйнятно у випадках, коли кімната досить мала (темний колір сприяє його візуальному зниженню).

Ви вважаєте, що це важко з вибором креслення? Потім виберіть універсальну версію – під деревом. Цей дизайн підходить для будь-якого дизайну та інтер’єру.

Ви також можете придбати ламелі, беручи до уваги їх стиль. Отже, для стилю високотехнологічної, ви можете придбати білу версію. Класичний буде відповідати традиційним кольорам дерева – червоного або жовтого кольору. Для сучасного стилю легкий бежевий тон ідеальний.

READ  Як підключити дзеркало з підсвічуванням у ванній кімнаті

Поєднання тонів

Стильний інтер’єр у вашій спальні завжди повинен бути продуманий до найменшої деталізації. Визначте функцію Ламелла: вони можуть служити лише як фон або створити певну атмосферу:

 • Класичний: У цьому випадку підлога буде лише основним фоном для інших предметів;
 • Екзотичний: Павло підтримує стилізований дизайн, створюючи необхідну атмосферу;
 • High-Tech: Білі дошки придатні тут краще;
 • Аніме / фантазія: Спеціальний матеріал “Синій дуб” допоможе організувати таку кімнату.

Яскраві відтінки

Як вибрати ламінат спальні? Зазвичай така кімната досить мала і не простора. Саме з цієї простої причини, що багато відомих дизайнерів пораджують яскраві тони для фундаменту. Коли ви дивитеся на малюнок, зверніть особливу увагу на імітацію різання дерева. Справа в тому, що така варіація є універсальною версією для будь-якого стилю.

! Правильно вибрати колір меблів: він повинен відрізнятися за кольором підлоги для 2-3 тонів. Ви також можете вибрати контрастні рішення. З цього інтер’єру виграє тільки. Від темних відтінків варто повністю відмовитися.

Яскраві тони

Жовтий, зелений, синій і д-р. Яскраві фарби створюють певний настрій у такій кімнаті. Звичайно, багато хто з них дійсно відповідають загальному стилю кімнати, але вони не є “міцними”. Справа в тому, що з часом цей інтер’єр вирізає очі, нудно і коміксів. Оскільки ламіновані підлоги – це не однорічна трансформація, щоб довго тривати яскраві кольори.

Якщо ви, тим не менше, ви хочете щось більш незвичайне і яскраве, ми радимо вам залишитися за менш дратівливими кольорами: синій, світло-блакитний.

Дерева фігура

Сьогодні це дійсно найпопулярніший, а не обов’язковий розчин. Ви можете покласти такі дошки як поперек і вздовж кімнати, або по діагоналі. Безпосередньо перед тим, як вирівняти підлогу, ліжко надійне підкладку та шумоізоляційну плівку, щоб забезпечити комфорт та об’єкти. Що варто відзначити, що це дуже просто доглядати за такою підлогою: будь-які плями виводять з особливими плямами для ламінованих підлог.

Перш за все, ви повинні вибрати клас одягу покриття. Виробники сьогодні пропонують клієнтам пластинчасті різноманітні класи, починаючи з 31 і закінчуючи 34. 31 та 32 заняття зазвичай використовуються в повсякденному житті, а 33 та 34 класи розглядаються рішення для комерційних приміщень.

Вибір ламінату спальні, зазвичай вважають, що ця кімната не готова, і, отже, не вимагає особливо міцного підлоги. Але якщо ігрові кімнати регулярно задовольняються поглядами фільмів, встановлено ліжко новонародженого, або він зазвичай використовується як домашній офіс, то ви повинні вибрати ламінат більшої сили.

У першому випадку достатньо ламелей з 31 класом зносостійкості. Такий підлогу буде служити не менше десяти років, а система опалення може бути встановлена, що дозволяє створювати унікальний мікроклімат. Товщина ламелі у цьому випадку не може перевищувати 8 мм. Для того, щоб кроки на підлозі занадто гучні, шар спіненого полістиролу або пробкового субстрату розливається під поверхню обробки, а останній використовується частіше.

Другий варіант вимагає відкладання 32 класу ламінату зносостійкого опору, який буде служити в кілька разів довше через додатковий захисний шар. Його товщина дозволить довше підтримувати тепло через високоякісну теплоізоляцію.

Ламінат спальні

Ламінат – це унікальний матеріал, з яким можна створити будь-який стиль інтер’єру в приміщенні. Багатий діапазон квітів та текстур привів до того, що ламінат став одним з найпопулярніших підлоги для спальні. Покупці приваблює низьку вартість, простоту монтажу та догляду, зовнішнє звернення.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // polmall.Com.Ua / kak-vybrat-laminat-dlya-spallni /
Https: // Дизайн-будинки.RU / IDEI-DLYA-DOMA / KAK-VYBRAT-LAMINAT-DLYA-POLA-KLASSY-TOLSHINA-STRUUKTURA-I-Цвет
https: // pol-exp.COM / KAKOJ-LAMINAT-VYBRAT-DLYA-SPALNI /
https: // fortstroi.Com.Ua / stroitelstvo / stati / item / 525-kakoj-laminat-luchshe-vybrat-dlya-spallni
https: // bucwar.RU / SPALNYA / LAMINAT-DLYA-SPALNI-KAKOY-VYBRAT-I-KAK-PRAVILNO-POLOZHIT-FOTO-V-Interere.Html
https: // infolaminat.RU / Vidy-Laminata / Laminat-Dlya-Spallni /
https: // tarkett-dom.За / соєти / Laminat-dlya-Spallni /
Https: // Seal-Parket.RU / BLOG / Stati-O-Laminate / Laminat-Dlia-Spallni / [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS