Бетон

Який бренд бетону потрібен для монолітних перекривань

Підбір конкретного бренду для монолітних перекриття, перекриття плит

Конкретний бренд для монолітних перекриттів. це параметр, який матиме прямий вплив на силу структури, її стійкість до різних механічних ефектів, навантажень, вологи, температури, а також визначають остаточні витрати. Тому вам потрібно вибрати бренд, який забезпечує ідеальне співвідношення бажаних властивостей та цін.

який, бренд, бетон, потрібен, монолітних, перекривань

Бренди бетону відрізняються за складом компонентів: їх тип і пропорції. Також до суміші можуть бути додані різні добавки, що покращує індивідуальні параметри: морозостійкість, міцність, стійкість до вологи або хімічних впливів. Важливо враховувати умови, в яких буде працювати конкретний. Важливою характеристикою розчину є його вага на кубічний метр. бажано, щоб значення не перевищує 1500 кілограмів на кубічний метр.

Сьогодні на ринку представлені кілька брендів бетону з різними властивостями. від M100 до M500.

Перекриваються функції та елементарний склад матеріалів для його створення

Сам перекриття. це дизайн, який виконує функцію розділення підлог. Він визначає параметри стабільності структури в цілому, а також забезпечує звукову та теплоізоляцію всередині будівлі.

Якщо бетон для перекриття має марку цементу M400, його пропорція у загальному складі бетонної суміші. одна частка. Крім того, тут додано тонкозернистий пісковик. Два акції, подрібнений камінь з дробовим розміром до 20 мм у чотирьох частинах. Весь розчин заповнюється водою у кількості, необхідній для створення необхідної консистенції.

Приготований бетон розподіляється відповідно до заздалегідь визначеної опалубки і втручання з вібраційним шарікіком. Оптимальний варіант для створення високоякісного перекриття буде збільшуватися в п’ять разів радіус вібрації відносно радіусу вібраційного інструменту.

Цей бренд використовується при будівництві багатоповерхових будівель, оскільки вона має високу силу.

Підготовка розчину

Визначення схеми пластичності бетонного розчину.

Бетон виготовляється відповідно до наступної схеми:

 • У включеній бетонній суміші, частина води наливають, і цемент засинає;
 • Суміш перемішують до одержання болту;
 • У отриманому болті пісок поступово піднімається;
 • Суміш ретельно змішують;
 • Коли суміш перетворюється на розчин, до бетонної суміші додають залишок та воду;
 • Суміш перемішують до однорідного стану.

Кількість води повинна бути правильно розрахована через надлишок та відсутність цього у вирішенні, погіршення якості суміші та якості укладання. Будівельники розраховували, що при виробництві суміші вода повинна бути 50% ваги цементу.

Основні характеристики, пропорції та обсяги бетону.

Пропорції бренду бетону означає: цемент, пісок, подрібнений.

M100 клас B7.5 (1: 5.8: 8,1) Використовується для підготовчих робіт з виготовлення монолітних пластин та фундаменту, під час будівництва доріг.

Клас M150 B12.5 (1: 4.5: 6.6) Використовуються для підготовки до заповнення монолітного фундаменту. Застосувати для краватки підлог та фундаментів у невеликих будівлях, для бетонування садових доріжок, під час будівництва доріг.

M200 клас B15 (1: 3.5: 5,6) Застосувати для виготовлення стяжки підлоги, фундаменту, Оттосток, доріжки. Він виконується з неї стрічкою, плитою, тихо-деревообробними фундаментами, сходами, підпірними стінами, тарілками для дорожнього будівництва.

M250 Class B20 (1: 2.6: 4.5) Він використовується для виготовлення монолітних фундаментів, мессепсів, сайтів, доріжок, парканів, сходів, зберігання стін, вивантажених плит перекриття.

M300 клас B22,5 (1: 2.4: 4.3) Використовуйте для виконання монолітних фундаментів, слябів перекриття, шафи, доріжки, паркани, сходів, зберігання стін та монолітних стін будівель підвищеної підлоги.

M350 клас B25 (1: 2: 4) Один з основних бетонів, який використовується для виготовлення стрічки, сляба, склоочищених фундаментів та скважинних залізобетонних конструкцій, плити перекриття, колони, балки, регламенти, монолітні Стіни, басейни, аеродромовні канатні тарілки та інші залізобетонні конструкції, призначені для використання з екстремальних вантаж.

M400 клас B30 (1: 1.6: 3.2) Він використовується для будівництва мостових конструкцій, гідравлічних конструкцій, банківських сховищ, залізобетонних конструкцій та залізобетонних виробів підвищеної міцності, у приватному будівництві не застосовується.

READ  Чи можна покласти тротуарну плиту на бетон

M450 клас B35 (1: 1.4: 2.9) Використовується при будівництві метро, ​​греблі, греблі, мостових конструкцій, спеціальних залізобетонних конструкцій, банківського зберігання. Практично не має заяв у приватному будівництві.

Яку марку бетону роблять пластини, що перекриваються

Пляшки, що перекриваються, є частиною будівництва будівництва, тому спеціальні вимоги висунуті до конкретного бренду для їх виготовлення.

Розглянемо всі бренди, які існують

M 100 Це найнижчий смачний бетон. У будівництві, підходять для розливання подушок під фундамент, установки кордонів і так. Виключно у випадках, коли воно не відчує високих вантажів.

М 200 також низький рівень різноманітність, але башта сили достатньо, щоб виконувати ремонтні роботи, такі як екрани заповнення або штукатурні стіни.

М 250 Ця марка бетону використовується для заповнення фундаментів, які несуть стіни, перекриваються легкими навантаженнями і так.

M 300 використовується для будь-якого виду монолітних робіт з низькими та середніми навантаженнями.

М 350 використовується для будь-якого виду монолітних робіт з середніми та високими навантаженнями. Це марка бетону, що застосовується до виготовлення стандартних пластин з перекриттям ПК на заводах. Це найчастіше використовує будівельні компанії для виконання монолітних робіт.

M 400 та M 500 використовуються у випадках, коли підвищені вимоги до сили дизайну. Це можуть бути дамби, мости, дамби тощо.

Монолітна плита. Бетон. Підбір марки. Прийняття бетону. Бетонний завод. Загальний контракт.

Для отримання додаткової інформації про всі марки бетону, читайте тут.

Про Марк М 350

Для виготовлення 1 м3 цього бренду вам потрібен:

 • 400 кг 500 цементу або 400 кг 500 цементу.
 • 752 кг піску (дозволено будь-який розмір зерна).
 • 1000 кг подрібненого каменю або гравію (граніт або вапняк походження).
 • 175 літрів води.

Важливі моменти. це якість виробництва. Всі компоненти повинні бути ретельно змішані до рівномірної маси.

В результаті, готова суміш у замороженій формі може витримувати вантаж до 327 кгс за бачити. Морозостійкість від F50 до F200, що є важливим для північних регіонів.

Вибір конкретних сортів для вирішення

Залежно від кінцевої мети майбутнього дизайну, можна визначити, який конкретний сорт для вирішення потрібно. Нижче наведено пропорції різних сортів бетону (цемент до піску та руйнування), а також обсяг застосування готової продукції:

  , Пропорція 1: 5.8: 8.1 Рекомендується на підготовчому етапі при побудові монолітного фундаменту, укладання дороги. З силою B12.5 і співвідношення 1: 4.5: 6.6 Використовується при розливу моноліту фундаменту та зв’язків невеликих будинків, укладання доріг і садової стежки. З силою B15 виливають краватку, сцену, доріжки. Використовуючи розчин із співвідношенням 1: 3.5: 5.6, бійня, стрічка, підставки, сходи, підтримуючі стінові конструкції, дороги.

 • Пропорція 1: 2.6: 4.5 Для отримання 250-го класу з класом міцності B20, що використовується в монолітних конструкціях, перекриття малоповерхових будівель, каюти, доріжки, сайти, кладки парканів, сходів, зберігання стін.
 • М300 B22.5 Бетон з часткою компонентів 1: 2.4: 4.3, крім M250, використовується для побудови будь-якого типу перекриття, зберігання та твердих стін у висотних будівлях, всі види фундаменту.
 • M350 B25 з пропорціями компонентів 1: 2: 4 є основним матеріалом у побудові всіх видів баз під будівель, стовпчиків, доріг та структур, що працюють у важких умовах з високими навантаженнями.
 • M400 брендів з міцністю B30, що мають частку 1: 1.6: 3.2, призначені для будівництва мостів, гідравлічних конструкцій, виробів та будівель з підвищеною міцністю. Індивідуальне будівництво не використовується. У пропорціях компонентів 1: 1.4: 2.9, це практично не відрізняється від використання з попереднього сорту. Вища водостійкість дозволяє використовувати цей сорт для будівництва метро, ​​греблі та греблі.

Методи затвердіння бетонного поліпропіленового волокна

Бетон для пластин, що перекриваються, може бути покращений, і безпосередньо під час підготовки, використовуючи різні добавки, збільшуючи міцність та стабільність готового дизайну. Є добавки кліматичні (стійкість до температур, надмірна вологість, ультрафіолетова), технологічна (прискорення та спрощення роботи з бетонними сумішами), операційними (збільшення характеристик міцності, стійкості до механічних пошкоджень).

Але є також універсальні добавки, що збільшуються негайно кілька основних та вторинних характеристик бетону. Ми говоримо про поліпропіленове волокно або волокна тонкого мікрофібри з високоміцного полімеру. Ця добавка відноситься до класу армування, оскільки основний ефект його використання є утворення щільної матричної структури тонкого над міцним поліпропіленовим мікрофіром всередині бетону.

READ  Скільки цементних мішків має бути на кубовому бетону

Що дає поліпропіленове волокно:

 • значно збільшує характеристику міцності бетону (до 30%), а міцність на розрив під час згинання, що важливо для пластин, що перекриває, і не тільки;
 • Завдяки мікрофібри, об’єднавшись у загальну матричну структуру всередині конкретної структури, то ймовірність розтріскування під час усадки зменшується на 70%;
 • Вплив та втома сила та стійкість до механічних пошкоджень;
 • Додаткові характеристики виглядають як морозостійкість, підвищена водонепроникна (до 30%), водойми, вогнестійкість та інші;
 • Волокнистий брокер запобігає розшарування бетонної суміші, яка також впливає на характеристики бетону;
 • Поліпропіленові волокна мають невелику вагу, і полегшують весь дизайн;
 • Забезпечити рівномірну сушіння, навіть у нетипових умовах (підвищена або зменшена вологість, неправильна температура, невеликі температурні відмінності).

Наша компанія виробляє три види волоконного волокна для бетонних сумішей:

  Найкраща висока міцність поліпропіленова волокна від 2 до 18 мм довжиною. Макрольний волокно з первинної хвилястої форми полімеру довжиною від 25 до 55 мм високоякісний ультрасучасний замінник сталевого волокна з довгим волокном 23-54 мм.

Так що бетон для перекриттів був сильнішим і стійким до різних факторів і явищ, достатньо додати фіброволок на етапі стратифікації після щебеню.

�� Брендовий бетон. Кращий фундамент. Яка різниця в брендах?

Скільки додати?

Якщо ми говоримо про мікроарм мікрофібри, досить 0,9-2,0 кг волокон на 1 м3 бетонної суміші (стандартні плити підлог, призначених для малого та середнього навантаження).

Якщо ви використовуєте поліарю фіброму для більшої довжини та діаметра, то потрібно 3-6 кг на 1 м3 (для монолітних пластин, що використовуються в промисловій та високо спеціалізованій будівництві).

При використанні X-сітчастого волокна достатньо додати 1-3 кг волокна на 1 м3 бетонної суміші (промислові бетонні підлоги, паркінги, автостоянки тощо.)

Прикладні бетонні бренди для перекриття

Щоб створити монолітну плиту перекриття, ви можете використовувати наступні конкретні бренди:

 • M250. він використовується для перекриття будівельних конструкцій, які не піддаються значним навантаженням під час роботи.
 • M350. Цей бренд є найбільш використаним при встановленні монолітних перекривань. Він здатний протистояти важливим навантаженням, маючи хорошу теплову та звукоізоляцію.
 • M400. використовується лише тоді, коли заплановані надмірні навантаження для затопленого перекриття. Вартість рішення досить висока. Це не актуально використовувати при будівництві приватного сектора.
 • M450. відрізняється високоміцними характеристиками. Використовується, як правило, для структур, що під час експлуатації буде в середовищі з високою вологістю та з підвищеними вимогами щодо якості та надійності. Ця марка бетону має деякі функції при зберіганні та експлуатації, що супроводжується додатковими труднощами.
  Використання вищих конкретних брендів для монолітних плит з перекриттям є невідповідним. Використання низькоякісних брендів, ніж M250, не дозволяє досягти необхідної надійності.

Як вибрати бетон?

Купуйте високоякісний бетон для створення монолітної пластини в нашій компанії. При виборі конкретного розчину необхідно враховувати експлуатаційні характеристики підвищеного об’єкта, наявність різних природних факторів та особливостей грунту.

Плита перекриття

Конкретна партнерська компанія займається виробництвом бетонних різноманітних брендів. Щоб замовити необхідну марку бетону для монолітного перекриття в Ростов-на-Дону, ви можете зателефонувати нам по телефону. (863) 226-67-76 від 8 до 20 годин (сім днів а). Наші експерти будуть консультуватися з вами. Для того, щоб краще зрозуміти технологію пристрою всіх видів перекриття та правильно прийняти рішення щодо вибору необхідного бетону для цих цілей, ми підготувалися до вас цієї статті.

Перекриття відповідального дизайну будинку. Найбільш поширений матеріал для його створення бетону з додаванням металевої арматури. Щоб зробити міжповерховий монолітний перекриття, потрібно зрозуміти, яка марка бетону потрібна силою. Для цього необхідно з’ясувати принцип будівництва.

Особливості бетону для монолітних перекриття

Міжповерховий перекриття бетону є елементом, який сприймає весь набір навантажень. Вони не тільки стискають дизайн (як, наприклад, у випадку з фундаментами ременя), але також згинають його. Вирішити, який бетон для пластини стелі підходить, вам потрібно пам’ятати, що сила матеріалу стиснення досить висока, але виникають проблеми з вигином. Це пов’язано з тим, що дизайн реагує на появу тріщин і руйнування.

Бетонна міцність на згинання збільшується разом з міцністю стиснення, лише в кілька разів менше. Так що бетон для монолітних перекривань не надто слабкий, призначає мінімальний штамп на міцність стиснення для таких елементів (навіть коли клапан буде приймати на головне навантаження).

READ  Як зробити підлогу в гаражі з бетону

Які конкретні бренди для пристрою перекриття?

Для пластин, що перекриваються, рекомендується використовувати мінімальний конкретний клас B25. Такий матеріал досить сильний, щоб добре працювати з підкріпленням. Але ця рекомендація не є істиною в останньому екземплярі. Важливо також враховувати функції у кожному випадку:

 • Бетон для перекриття з невеликим навантаженням, а проникнення до 2-3 метрів може бути вибраний клас B22.5;
 • З достатньо великими рейсами та плануванням для розміщення важкого обладнання або технології, рекомендується звернути увагу на класи C30 та B35.

Всі перераховані матеріали відносяться до групи важкого бетону з високою щільністю (в середньому 24002500 кг / м3). Використання легкого бетону для перекриття є неприйнятним!

Важливо відзначити, що навіть якщо фітинги в перекритті і бере на себе основний тягар, можна впоратися. Якщо ми сподіваємося тільки на метал, він буде переорієнтувати елемент і серйозне збільшення його вартості. Тому питання, яке використання конкретного використання надзвичайно важливо для перекриття.

При покупці матеріалу, крім концепції конкретного класу, ви також можете зустріти штамп на міцність на стиск. Це не варто налякати. Щоб спростити процес покупки, просто пам’ятайте, що відповідність вибраного класу класу. У таблиці нижче показані конкретні бренди для монолітного перекриття та відповідних класів.

Рекомендації для використання
M300 B 22.5 Конструкції, які не призначені для підвищених вантажів і великих прольотів
M350 B 25 Найбільш поширений клас бетону для монолітних перекриттів приватного будинку
M400 B 30 Матеріали для виготовлення елементів підлоги у присутності великих прольотів або, ймовірність збільшення навантажень на підлозі (з обладнання або обладнання)
M450 B 35

Компетентний вибір важкого бетону Основний фактор, що впливає на надійність та довговічність майбутнього дизайну та всього будинку.

Важливо, щоб виробник звернувся до підвищеної уваги до наступних пунктів у виробництві бетону для перекриття:

 • якість вихідних компонентів та їх дотримання ГОСТ;
 • Виконання умов зберігання сировини (зарезервоване цемент особливо небезпечно);
 • Суворе дотримання пропорцій компонентів, щоб замісити суміш.
який, бренд, бетон, потрібен, монолітних, перекривань

Замовити бетон бажаного бренду для монолітних підлог

Щоб замовити бетон для міжповерхових перекриття в Ростов-на-Дону необхідного класу або бренду, з урахуванням всіх вимог ГОСТ, зверніться до партнера компанії на веб-сайті, вказаному по телефону. Ми надамо вам високоякісний матеріал, який швидко доставить у потрібний час на вказане місце.

Інші популярні рецепти та пропорції

Загальноприйняті до підготовки бетону вдома такі пропорції: 1 (С) / 4 (ш) / 2 (р) / 0,5 (б). У вагових відносинах це виглядає так: 300/1250/600 кг, вода. 180 л.

Якщо ви приймаєте цемент M400. виходить бетон M250, якщо цемент M500, потім рішення M350. Для малогабаритних рішень потрібно зменшити цемент. Для розчину B20 (M250) є ще один рецепт: 1 (C. M500) / 2.6 (P) / 4.5 (SH) / 0,5 (б) або кг: 315/850/1050, вода. 125 л за куб. М.

Інша пропорція (цемент: пісок: подрібнений камінь, вода. половина від цементу):

 • 1: 3.5: 5.7. M150 (для підлог, доріжок);
 • 1: 2.8: 4.8. M200 (паркани, основи гаражів та ванн);
 • 1: 1.9: 3.7. M300 (Стіни, поясні фундаменти);
 • 1: 1.2: 2.7- M400 (дуже міцний, професійний, швидко захоплює і твердне).

Простий секрет

Існує простий спосіб визначити пропорції. Порожнє відро нарізно, і щебно роздавлений камінь. Посуд монента (вода на 1 літр) додають воду, поки його рівень дорівнює краю подрібненого каменю. Об’єм рідини є необхідним піском.

Далі, подрібнений камінь виливається, на своєму місці засипає той самий пісок того ж кількості, як вода була. Потім воду виливається знову, поки не відкриється пісок. Це настільки визначається необхідним обсягом цементу. Останній компонент. вода, її кількість. 50-60% цементу.

який, бренд, бетон, потрібен, монолітних, перекривань

Метод заснований на принципі, що пісок заповнює порожнечу між галькою подрібненого каменю, а цемент. між зернами. У цьому випадку сила розчину буде випущена приблизно як щебінь. Цей метод не враховує ковзання зерен наповнювача, деяких інших параметрів, але це просто, може бути використана для не вишуканих структур.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS