Статті

Які радіатори краще, ніж сталь або біметалічні

Відмінності між сталевими та біметальними радіаторами

Буде неправильно припустити, що єдиною різницею між стальними та біметалічними акумуляторами використовується у виробництві металу. Існують важливі відмінності в дизайні та пристрої, що впливають на характеристики кожного нагрівального пристрою.

Будівельні особливості біметалічних опалювальних приладів

Біметалічні калорифере складаються з сталі або мідного ядра, у вигляді довговічної товстої стінної труби, оточеної алюмінієвим корпусом. Ця конструкція впливає на здатність витримувати максимальний робочий тиск теплоносія в системі опалення 16 атм., і вище. Крім того, можна відзначити наступні переваги:

  Тривалий термін служби пристрою. Батареї від біметалу будуть гарантовані для роботи більше 15, за умови, що 20 років.

Дизайн трубчастих та панельних батарей з сталі

Батареї, виготовлені з сталі, виготовляються двома основними способами. Операційні характеристики продукту залежать від обраного дизайну:

  Сталеві панельні радіатори – Дизайн являє собою дві металеві пластини, взаємопов’язані. На внутрішній стороні кожного аркуша паз стискається. Коли утворюється док-станція між пластинами, утворюється канал для циркулюючого теплоносія.

Які радіатори вибирають? Біметалічний або сталь?

З прибутком опалювального сезону стає важливим, щоб негайно скоротити опалювальні радіатори, розроблені та замінені новими аналогами. Якщо це важливо для сільської місцевості або міської квартири, щоб встановити останні радіатори, що характеризуються низькою тепловою інерцією та довгим терміном служби, рекомендується вибір на користь біметалічних та сталевих радіаторів.

Біметалічні радіатори вважаються найдорожчими. Але це є всі фундаменти, які вони різні тривалий термін служби, красивий вигляд і надзвичайно низький рівень теплової інерції, т.Е. Вони здатні ефективно нагріватися до майже будь-якої температури теплоносія. Це пов’язано з їх дизайном всередині існує особливо міцна труба з сплаву сталі, на якій циркулює гарячий тепло. Труба особливо довговічна, яка спочатку здатна витримувати тиск теплоносія, досягаючи атмосфери рівня 40!

Але одна труба для ефективного перерозподілу тепла явно недостатньо. Виробники йдуть далі закривають сталеву трубу з ефективними алюмінієвими плавцями, що дає накопичене тепло в житлові приміщення за допомогою випромінювання. Потепління в останньому випадку стане набагато швидше.

Але якщо радіатори потрібні для аналогічних технічних параметрів, але за нижчою ціною рекомендується вибір на користь сталевих радіаторів. Їх стіни повністю виготовляються з сталевих деталей, проголосували в заводських умовах, всередині яких постійно і циркулює теплоносія.

READ  Как отмыть плесень с потолка

Звичайно, будь-яка сталь відрізняється надзвичайно низькою маржею міцності корозії, яка у внутрішніх реаліях, коли якість теплоносія залишається низькою (спостерігається збільшення кисню, завдяки якому сталевий корпус з середньою швидкістю 0.1мм на рік), але коли недорогі радіатори, здатні слухати щонайменше 8-10 років і володіє низьким рівнем теплової інерції, висновок є очевидним, рекомендується придбати та встановлювати на сталевому знаку виключно сталевих опалювальних радіаторів! Зрештою, останній, що володіє подібним рівнем теплової інерції, як їх прямих конкурентів алюмінієвих радіаторів, але першим простішим і швидше встановлюються на пластикові або сталеві нагрівальні труби, і це набагато дешевше!

Пристрій сталевих радіаторів

Два відомі, принципово різні технології виробництва:

 • Панельні радіатори можуть складатися з одного, двох, трьох панелей. Кожна панель складається з профільних аркушів сталі. Приготовані разом, вони утворюють канали для руху теплоносія. Заблоковані сталевими панелями зі сталевими сопла. Для збільшення теплопередачі пристрою додаткові плавники виготовляються зсередини. Знизу і вище багатошарової панелі зазвичай закривається захисним покриттям;
 • Трубчасті радіатори конструктивно прості і складаються з насправді. Вони є секційним типом, що з’єднується в цьому випадку сосків, на манері чавуну;
 • Повністю зварений, нестерпний дизайн. Трудомісткий у виробництві, ці акумулятори дорожчі, а технодизайн обмежує коло їх використання промисловими, торговими та офісними будівлями.

Які радіатори краще: біметалічна або сталь?

Вибираючи біметалічні радіатори або сталь, споживач вирішує дилему, будь то переплачувати або зупинитися на більш традиційній та економічній версії. Не може бути певної відповіді, оскільки параметри акумулятора залежать від набору чинників, таких як робочий тиск у системі, тип і якість теплоносія та багато іншого. Сталеві панельні конструкції більш знайомі і користуються попитом на півстоліття, але сучасні технології пропонують нові рішення, які коштують упорядковано. Це варто, ви можете зрозуміти, проводячи порівняльний аналіз видів.

Біметалічні радіатори

Опалювальні радіатори цієї категорії складаються з окремих розділів. Основна відмінність сталевого радіатора з біметалічного полягає в тому, що він використовує два металі для його виготовлення. Дизайн секції є верхні та нижні горизонтальні колектори та вертикальний теплопровідний канал, виготовлений з високоякісної корозійно-стійкої сталі. Зовнішній шар радіатора з ребрами, що збільшує теплопередачу, виконується з спеціального алюмінієвого сплаву.

Сталеві труби мають твердого випаровування, а їх сполука використовує спеціальну технологію зварювання, що забезпечує підвищену міцність. Завдяки цьому, біметалічні радіатори можуть бути використані в автономних та централізованих системах опалення з робочим тиском до 20-40 атмосфер. Вони також мають високу стійкість до гідрособутних.

READ  Матриця для тротуарної плитки самостійно

Через високу теплопровідність алюмінію, з якого виготовляють зовнішній шар, біметалічні радіатори збільшують теплові характеристики. Завдяки цьому забезпечується ефективне та високоякісне нагрівання приміщень.

З огляду на наш досвід продажів та встановлення опалювальних радіаторів до приватного сектора будівництва, ми зробили висновок, що найкращі опалювальні батареї для приватного будинку є:

Тиск у системі опалення приватного будинку, як правило 3 правила, але не більше 6 бар. Це означає, що не має сенсу переплачувати, наприклад, для біметалічних радіаторів, які підтримують 24 бар. Або не має сенсу покласти алюмінієвий секцію, тому вони мають більшу кількість води в радіаторі, ніж сталь.

Сталеві, трубчасті та декоративні радіатори мають робочий тиск 6-10 атмосферу, це цілком достатньо для приватного будинку, тому клієнт може вибрати з простих панельних радіаторів до декоративного, елегантного, що підкреслить новий, красивий та продуманий ремонт у будинок. Останнім часом сталеві трубчасті радіатори, які поєднують ефективність та прекрасний вигляд, дуже популярні.

Структурні особливості відрізняються 2 типом акумуляторів: трубчасті та панель.

Трубчасті складаються з основної труби, а укладені ребра, що продаються на ньому. На вигляд вони нагадують стандартні чавунні батареї. Ефективність пристрою не надто велика. Вони не витримують високого тиску в системі центрального опалення.

Панельні радіатори є більш ефективними. Будівництво подвійного сталевого листа з горизонтальними та вертикальними колекторами. Панелі зварюються з твердим швом. Теплова передача моделі збільшується через плавці з гофрованого листа. На верхній частині пристрою є решітка повітряної протоки, через нього повітряний повітря потрапляє в кімнату.

Виробляти моделі з бічною та нижньою підводкою для очей. Комплект включає в себе кран Maevsky, вилки, термостатичний клапан.

Що краще? Біметалічний радіатор або сталева панель.

Ефективність моделі визначає кількість панелей – 1, 2 або 3 ряди, а також наявність плавців. У маркуванні перша цифра вказує кількість рядків, а друга – за кількістю конвективних плит.

Для виготовлення панельних та трубчастих обігрівачів, одягнених сталевих сталевих покриттів використовуються з товщиною від 0,15 до 1,4 мм.

Порівняння радіаторів сталі та біметалічного опалення

При виборі радіаторів необхідно чітко зрозуміти, що є нагрівачі для встановлення в приватному та в житловому будинку, у приміщеннях з високим ступенем вологості або в приміщенні з високими санітарними та епідеміологічними вимогами, для роботи у відкритих та закритому системах опалення, У системах з примусовим або природним циркуляційним охолоджувачем.

Існує думка, що біметалічні радіатори краще, ніж сталь. Ми провели детальне порівняння щодо видатних характеристик та властивостей, щоб зробити загальну та чітке зображення.

READ  На якій відстані монтуються гвинти в полікарбонаті

Характеристики для вибору радіаторів

Дізнайтеся, що краще. Сталеві радіатори або біметалічні, досить складні, повинні розглядати ці продукти при зв’язуванні з конкретною ситуацією, до потреб покупця. Для цього ви можете імітувати певні умови, за яких стане зрозуміло, що характеристики радіаторів підходять для квартири або вдома.

Основні критерії оцінки при виборі типу опалення радіаторів:

 • Робочий тиск і температура. Для приватних будинків та квартир у малоповерхових будинках, таунхауси ці показники зазвичай нижчі, ніж для багатоквартирних будинків, пов’язаних з централізованим опаленням;
 • Розмірна сітка та варіанти співвідношення висоти, ширини та глибини;
 • Здатність вибрати тип підключення до труб;
 • зовнішній вигляд, можливість інтеграції в інтер’єр;
 • Можливість використання в системі контролю температури.

Якщо консервативно налаштований покупець зупиняється на досить важких радіаторах, то прагнення скористатися всіма можливостями цих пристроїв, звертає увагу на біметалічну або сталь. І помітити, що між ними є різниця.

Характеристика біметалічних опалювальних пристроїв

Відмінності пояснюються властивостями металів та дизайном радіаторів. Біметалічний дизайн призначений для проходження теплоносій відповідно до твердого сталевого ядра з подальшим поверненням енергії через алюмінієвий теплообмінник. Переваги цієї схеми:

 • Радіатор виготовляється командою, її розділи є окремими частинами, які не мають жорсткої невіддільної зв’язку;
 • При роботі, тиску та температури дозволяють використовувати пристрій у високих духах та багатоквартирних будинках. 15 банкоматів і 120 с;
 • Вода та спеціальна композиція можуть бути використані як теплоносій;
 • Довговічність досягає 25. 30 років, поки не буде даних про термін служби 50 років, оскільки деякі виробники обіцяють.

Пристрої добре переносяться гідрат, мають низьку вагу та мінімальну теплову інерцію. З’єднання можливе лише бічне.

Характеристики трубчастих сталевих радіаторів

Сталевий трубчастий радіатор (на прикладі моделей гармонії kzto), що складається з трубок, зварених до колектора:

 • Він має незбалансований дизайн з мінімальним ризиком порушення цілісності;
 • експлуатується при тиску та температурі 15 банкоматів та 120 с;
 • Як охолоджувач сприймає воду. без пошкодження та пошкодження ризику зсередини;
 • впевнено працює принаймні 15 років, реальна експлуатація можлива для 25. Через 30 років після встановлення.

Сталевий радіатор стійкий до гідродару, важить трохи більш біметалічним, демонструє хороші характеристики для сили та роботи в системах з автоматичним регулюванням температури через низьку теплову інерцію. Сторона з’єднання та верх.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS