Статті

Які радіатори краще для центрального опалення

Параметри вибору акумуляторів у квартирі

Найчастіше питання, про яке вибирає радіатори, потрапляє до власників квартир під час капітального ремонту. Дуже важливо правильно вибрати тип акумулятора, тому що це буде залежати від цього та комфорту сім’ї в опалювальному сезоні, а також безпека вашого будинку.

Вибір пристрою повинен бути здійснений з урахуванням характеристик центральної системи опалення, квартирної зони та особистих уподобань власників.Новий радіатор повинен бути достатньо сильним, надійним і функціональним. Крім того, батареї для квартир повинні відповідати таким вимогам:

 • Радіатори опалення в квартирі з центральним опаленням слід призначити для робочого тиску дещо вищим практично існуючим у мережі. Для п’ятиповерхових будинків цей показник не перевищує 8 бар, але у висотних будівлях тиск робочого середовища може досягати 15 бар.
 • Сила і стійкість, що дозволяє протистояти потужному гідрату. Модернізація систем опалення дозволяє заблокувати потік теплоносія не гладко, як це було зроблено за допомогою клапанів, і з різким рухом. В результаті в мережі з’являється сильний потік стисненого повітря, здатний вести серйозні проблеми. Якщо ви чуєте сторонні шум у радіаторах, ми рекомендуємо зв’язатися з утилітами, щоб уникнути нещасних випадків.
 • Якість теплоносія у вітчизняних системах опалення залишається низькою, тому встановлення акумулятора має відбутися з урахуванням цього фактора. Додатковий захист від корозії, механічного та хімічного впливу обов’язкового стану при виборі одного чи іншого типу радіаторів.
 • У той же час, нагрівальний пристрій повинен виконувати свою основну функціональну мету: нагрівання повітряного повітряного повітря. Тому вам потрібно встановити батареї з високою теплопередачею.
 • Зовнішній вигляд продукту для багатьох росіян відіграє важливу роль. Виробники опалювального обладнання дозволяють, щоб їх продукція гармонійно вписується в інтер’єр кожного будинку.
 • Термін служби залежить від матеріалу, з якого виготовляється акумулятор, якість теплоносія в мережі. Краще вибирати надійні радіатори, тому що, як кажуть, мізер платить двічі. Дешеві пристрої рідко витримують особливості систем центрального опалення, тому вони швидко приходять у погану.

Які батареї краще встановлені в квартирі, і які в частіх будинку?

Майже всі види радіаторів можуть бути встановлені в будинку або квартирі, але є деякі обмеження.

Для квартир не рекомендується: встановити радіатори сталевих панелей, оскільки вони мають достатньо невеликий робочий тиск лише 6-8 банкоматів., тоді як у системі центрального опалення тиск може досягати 10 банкоматів., Що може призвести до деформації колектора. Також у такій системі не рекомендується використовувати алюмінієві радіатори, в яких гальванічна корозія виникає при взаємодії з різними металами.

У квартирах з центральним опаленням рекомендується використовувати біметалічні та чавунні радіатори, які найбільш стійкі до корозії та мають тривалий термін служби.

У приватних будинках ви можете використовувати все без винятку радіаторів будь-якого типу, головне – правильно обчислити бажану потужність. Але є рекомендації.

Існують також обмеження щодо використання різних типів радіаторів у закритих та відкритих системах опалення. У системах з примусовим кровообігом, всі радіатори, наведені вище, можуть бути використані, і тільки чавунні та алюмінієві батареї підходять для систем з природним кровообігом. Вони мають досить широкі сполучні отвори між верхньою та нижньою колекціонером, що сприяє рівномірному розігріву акумулятора по всій висоті.

READ  Як оновити чавуну ванну вдома

Які радіатори для центрального опалення вибирати?

Однією з популярних моделей водних конвекторів є секційні біметалічні радіатори. Переглядайте ціни, дотримуйтесь посилання.

Будівництво біметалічних радіаторів

Радіатори опалення – це секційна структура, зібрана з використанням сосків та прокладки. Біметалічні радіатори складаються з сталевого ядра (рідко, але є нержавіюча сталь) і алюмінієва оболонка. Кожен з матеріалів виконує свою функцію:

 • Алюміній. Відповідальний за високі термічні повернення.
 • Сталь забезпечує фортецю та силу структури. Цей колектор працює при високій температурі, тиску, агресивному композиції теплоносія.

Конвекція. Біметалічні батареї за допомогою роботи – це конвектори. Затягування нижніх повітряних та конвекційних пластин направляйте нагріті повітряні нитки, що призводить до швидкого нагрівання кімнати.

Маленький теплоносій-теплоносій у радіаторі дозволяє створювати комфортну кімнату за короткий час. З автономним опаленням цей параметр зменшує витрати на комунальні послуги.

Теплова потужність. Теплопередача залежить від ділянки тіла і температури теплоносія. Радіатори, як правило, вказують два параметри теплової потужності: при Δt = 50 ° С та при Δt = 70 ° C. Для радіаторів з секцією 80×80 мм, теплообмін 160 Вт. Додаткові алюмінієві плавники впливають на ефективність теплопередачі. Чим більше вони, тим вище теплоносія.

Тиск. Колектор у радіаторах має товщину від 2 до 4 мм. Цей теплообмінник призначений для роботи в 20. 40 атмосфери. Пікові навантаження. Тиск на перерву. 40. 90 атмосфер, тому біметалічні радіатори в даний час найбільш довговічні. Крім того, радіатори опалення в багатоквартирних будинках слід витримувати гідропневматичне промивання (надлишок тиску на мережу 3-5 разів.) Для забезпечення нормального циркуляції теплоносія.

Агресивна середа. Центральна система опалення щороку після того, як опалювальний сезон промиває реагенти. Через сталевий колектор контакт теплоносія та алюмінію повністю усунений. Біметал ідеально витримує агресивне середовище центрального опалення.

Порівняльна характеристика радіаторів.

Розміри та пропускна здатність. Стандартний радіатор має такі розміри (W x d) 8×8 см. Часто для збільшення цін виробників радіаторів виробляють моделі 7×7, 7.6×7.6, 7.8×7,8 мм. Більш дорогі моделі біметалу мають розміри секцій 8×8,5, 8×9,6, 8×100, 8×110. Глибина радіаторів відображається не тільки за ціною, а й на теплопередачі.

Розрахунок кількості розділів. Потужність, біметалічні батареї 10 розділів здатні нагрівати 12-16 м2.

Розрахунок розділу 1 глибини:

Зверніть увагу, багато виробників переоцінюють такі показники.

Обладнання. Жоден радіатор не оснащений штекером, хатинами, краном Маєвським. Запчастини вибираються на основі вашої системи опалення.

Якість конфігурації найбільш біметалічного радіатора: запитайте продавця, щоб побачити, як виглядає соска та підключення прокладки. Оцініть якість повороту: соска повинна бути міцною, нитка не повинна бути slug.

Вага. Вага радіатора залежить від товщини сталевого ядра. Принцип “важче, тим краще” працює тут.

Чавунні батареї

Опалювальна техніка з цього матеріалу використовуються в нашій країні протягом тривалого часу. І навіть сьогодні вони не втрачають актуальності, оскільки сучасні моделі придбали елегантний вигляд, а також покращили свої технічні характеристики. Важливу роль відтворюється фізичні властивості чавуну. Зрештою, це не підлягає корозії, а батареї від нього ідеально терплять гідроудар, тому що вони мають товсті стіни. Але основною перевагою чавуну перед іншими матеріалами є дуже хороша теплоємність, завдяки чому радіатори зберігають і теперішено навіть після вимкнення джерела енергії.

READ  Що краще для полікарбонату Canopy або професійного паркету

Чавунні батареї підходять для обох систем з автономним опаленням, так і централізованим нагрівальними мережами. Однак, якщо в автономній системі використовується електричний котел, це вимагатиме досить багато енергії для повного розігріву, що є обов’язковими та значними витратами. У світлі все вищесказаного ми можемо зробити висновок, що сучасні чавунні акумулятори добре підходять для опалення квартир – з урахуванням їх відомих недоліків, звичайно.

Які радіатори опалення краще вибрати для квартири з центральною системою опалення

Роблячи ремонт у квартирі, часто ми думаємо про заміну старих батарей, які служили. Настав час покласти більш сучасні та ефективні пристрої, які з’явилися на ринку. Але тоді виникає питання. Які радіатори краще для квартири? Зрештою, хтось хвалить алюмінієві акумулятори, хтось – сталь. Деякі сусіди не зникають новотвореними біметалічними радіаторами, а інші купили новий чавун, а також задоволені. І давайте зробимо порівняння цих найпопулярніших нагрівальних пристроїв, з урахуванням деяких нюансів централізованого опалення.

Вибір товарів здійснюється на підставі зворотного зв’язку, думки та рейтингів користувачів, розміщених за різними ресурсами в Інтернеті. Вся інформація взята з відкритих джерел. Ми не співпрацюємо з виробниками та торговими марками та не закликають покупку певних предметів. Стаття є інформаційною.

Які радіатори краще для квартири?

Які радіатори опалення краще від естетичної точки зору, неможливо однозначно сказати, тому що акумулятор повинен гармонійно доповнювати інтер’єр кімнати. Однак існуюча різноманітність форм і кольорів радіаторів можуть задовольнити будь-який смак.

І так, розглянемо кілька варіантів зрозуміти, які радіатори краще для квартири?

Сталеві радіатори – хороший варіант для квартири. Вони мають досить малу вагу і товщину стінки. Хороше відновлення тепла та об’єм малого води роблять їх економічними та ефективними. Їх вартість невелика. Багато хто називає це оптимальним економічним рішенням, особливо для невеликих квартир. Особливо ідеально підходить для квартир з індивідуальним опаленням.

Алюмінієві радіатори – мають приємний вигляд, і в той же час гарна сила. 190 Вт. Однак, якщо в будинку є гаряча вода з великою кількістю хімічних домішок та високої кислотності, то вона швидко з’єднує батарею зсередини. Зрештою, сам матеріал. Алюміній дуже хімічно активний.

Особливості систем опалення

Великий вплив на вибір опалювальних батарей забезпечується якою системою опалення – централізована або автономна.

Відмінності між цими параметрами є досить важливими:

 • Робочий тиск. Цей параметр в системах TSO набагато вище. Зазвичай взимку тиск всередині контуру центрального опалення на кормах знаходиться в діапазоні 4-5 кг/см 2. На поверненні – на 0,2 атмосфери менше. Важливо розуміти, що такий стан речей відбувається після домашніх клапанів вузла ліфта. У автономних системах опалення, які найчастіше оснащені приватними будинками низьких поверхів, рівень робочого тиску не перевищує 2 кгс/см 2.
 • Небезпека гідроготовок. Цей фактор слід враховувати при виборі, які кращі центральні акумулятори. Випадки, що перевищують розрахунковий тиск або використання надлишкового теплоносія, набагато частіше фіксуються в кімнатах з центральним опаленням.
READ  Укладання тротуарної плитки на суху суміш

Ці два параметри відіграють важливу роль при виборі найкращих радіаторів опалення для квартири або дому.

Найбільш поширена класифікація радіаторів нагріву – шляхом виготовлення матеріалу.

Які радіатори опалення краще для центрального опалення

Вибір відповідного радіатора для опалення вдома або квартири відіграє важливу роль. Зрештою, це залежить від безпеки, можливості економії енергоресурсів, дотримання інтер’єру, тепла, а отже, відчуття комфорту в житлі. Щоб відповісти на питання, що радіатори опалення краще для центрального опалення, спочатку необхідно встановити специфікації та особливості кожного типу сучасних батарей.

Виберіть нагрівальний радіатор, який повинен бути наданий багатьма факторами.

При придбанні радіатора наступні аспекти мають важливе значення:

 • Ефективність функціонування, тобто здатність нагрівати кімнату.
 • Безпека та тривалість роботи.
 • Наявність у плані цін.

Крім того, вибір радіаторів опалення значною мірою визначається, за допомогою якого система вони будуть встановлені – центральний або автономний.

Централізовану систему, що використовується в багатоквартирних будинках, має такі особливості:

 • Як правило, робочий тиск у цій системі представлений у площі 4-5 кгс/см 2 і трохи менше на виході. У приватних будинках максимальний тиск становить лише 2 кгс/см 2.
 • У центральних системах, набагато вище, ніж ймовірність непередбачених обставин, пов’язаних з гідророзподілом, використання охолоджуючих речовин з температурою більш допустимим і.

Прямий вплив на вибір радіатора також є технічними характеристиками системи опалення, які визначаються:

 • Тиск продуктивності. Головне правило: тиск з опалювальних батарей більше, ніж у приміщенні, в якому вони встановлені. Інакше – скоро буде потік.Прямий вплив на вибір радіатора також є технічними характеристиками системи опалення, які визначаються:
 • Тип системи опалення є однією або двома трубами.
 • Потужність радіатора. Найважливіше значення, що означає ефективність відновлення тепла від джерела споживача, тобто скільки якісного радіатора нагріває будинок. Індикатор живлення впливає на наявність Windows та матеріалу, з якого вони виготовляються (деревина або пластик), тип будинку (панель або цегла), кількість зовнішніх стін, площа кімнати. Величина необхідної потужності радіатора визначається шляхом множення площі приміщення на 100 Вт і збільшується на певний відсоток залежно від різних факторів:
 • Якщо є 2 зовнішні стіни та 2 вікна – на 30%;
 • Коли вікна з північної сторони – на 10%.
 • Розміри радіаторів. Пристрій повинен бути розміром, щоб відповідати місцем, призначеному для встановлення. Оптимальна відстань між вікном та радіатором – від 10 см і більше, підлоги та радіатора – від 6 см. Ширина радіатора повинна перевищувати 50% ширини Windows, яку вона встановлена.

Основними типами радіаторів мають такі характеристики:

Не купуйте радіатори, але не бачать його!!!

Тип радіатора Розділ потужності 1 Радіатор, W Робочий тиск, атмосфера
Чавун 80-150 10-15
Алюміній 190 16
Біметалічний 200 35
Сталь 440-5600 (на всіх пристроях) 6-9

Також не забувайте про такі нюанси, як присутність термостату, діаметр труб, ширина Windows.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS