Вікна

Які пластикові вікна краще за якістю

Table of Contents

Індустрія монстрів. лідер продажу.

Профіль Veka Naro-Fominsky District, D. Губтіо

Середня ціна через вікно 1470×1420 від профілю товщиною 70 мм: 9500

Профіль, вироблений поблизу Москви Века Рус. Це перше підприємство в Росії. Крім того, в Новосибірську та Хабаровськ є філії. Голова підприємства Veka AG знаходиться в Німеччині в G. Sendenhorst. Компанія виробляє шість видів профілів:

 • Euroline три камери, ширина 58 мм
 • Пролін чотири камери, ширина 70 мм
 • Softline П’ять камер, ширина 70 мм
 • SWIGLINE П’ять камер, ширина 82 мм
 • Softline 82 шість до семи камер, ширина 70 мм
 • Albiltric Six камери, ширина 90 мм

Продукція сертифікована ISO 9001: 2008. Профіль VEKA був призначений німецьким знаком якості RAL, що означає, що процедура контролю використаної сировини та готової продукції відповідає стандартам контролю.

Типові відгуки про VEKA Windows: Сам профіль хороший, я показав себе взимку, Pah-Pah, але правда. дорочий. Я все ще схиляюся до того, що це переплата для бренду. Компанія добре відома, мені здається, що в нашому місті більшість реклами для цієї компанії. І банери по дорогах висять, а в пресі вони пишуть на головних сторінках, а на телевізійних відео показано

Rehau профіль G. Гжель

Середня ціна через вікно 1470×1420 від профілю товщиною 70 мм: 9500

Німецька компанія займається виробництвом віконного профілю в Росії з 2002 року. В даний час є лідером у кількості продуктів, вироблених на рік серед подібних російських підприємств. Завод оснащений сучасним обладнанням та сертифікованим системою управління якістю незалежними міжнародними експертами. Клієнти пропонують наступні типи профілю:

 • Гено 6 камер, ширина 86 мм
 • Intelio 6 Камери, 86 мм
 • Бріллант-дизайн 5 (6) камери, ширина 70 (80мм)
 • Delight-Design 5 Камери, 70 мм
 • Sib-design 3 Термоблоки (5) Камери, 70 мм
 • Євро-дизайн 3 камери, 60 мм
 • Blitz 3 камери, 60 мм

Ми відзначаємо гасло компанії: уникайте помилок більш важливо ліквідуючих помилок та культури виробництва (на фото завод під Gzhel.

Ремонт квартир роблять це самостійно. Який профіль краще для пластикових вікон

Типові відгуки про Windows Rehau:. коштують трохи дорогим у порівнянні з іншими, але це дуже добре, я хотів щось дешево, в результаті я вибрав найдорожчий, якість дійсно вражає

Профіль KBE (KBE) G. Воскресіння

Середня ціна через Windows Size 1470×1420 від профілю товщиною 70 мм: 7700

КБА Інша німецька компанія побудувала підприємства в Росії, зокрема, фабрик у Воскресенську та Хабаровську. Деякі особливі відмінності між профілем KVA з продуктів конкурентів не виявлено. Однак вартість CBB дещо нижча. У той же час, профіль компанії сертифікована ISO, а маркетинговий інсульт для видачі партнерських сертифікатів викликає повагу. Я поясню: компанія випускає найкращі процесори профілю сертифіката офіційного партнера і тим самим опосередковано впливають на якість готових вікон. Повинні зробити застереження споживачеві, цей сертифікат не дає жодного.

 • Еталон і двигун 3 камери, ширина 58 мм
 • Стандартний стандарт модифікації з додатковою камерою, монтаж шириною 127 мм
 • CBB_SELL 5 камер, ширина 70 мм
 • Kbe_expert 5 камери, ширина 70 мм
 • KBA_EXPERT модифікація, що має ширину монтажу 127 мм
 • Kbe_energy 3 камери, ширина 70 мм
 • KBE_88 6 камер, ширина 88 мм

Типові відгуки про Windows KBA:

Вікна KBE задоволені. Вибрав чоловіка з різноманітних фірм і вибрав вікна ПВХ Рехау та КБЕ. За ціну виграла KBB для мене, вікна КБА стали найкращим співвідношенням грошей та якості

Ми вибираємо, які пластикові вікна краще за якістю, довговічності та збереження тепла. Огляд фірм Виробники Відгуки

Не знаю, які пластикові вікна краще купувати для вашого будинку? Дійсно, нинішній ринок перенасичений комерційними пропозиціями від сотень фірм, що пропонують послуги з монтажу. Менеджери компаній Rebukhanka перераховують переваги їх продукту, низькі термічні, красиві фрази, як “п’ятикамерний профіль”, “потрійне скло”, “закрита арматура”, “різноманітна геометрія”. І також називаються брендами, підкреслюючи “німецьку якість”, “внутрішню фітнес”, не забуваючи згадати “50 років на ринку” та “лідер серед європейського сегмента”. Ціни в деяких випадках укус, але я хочу купити найкращі продукти будинку. Давайте спробуємо з’ясувати детально, яке пластичне вікно, з якого він складається, які параметри визначають його якість, довговічність, теплоізоляція, а також складають огляд популярних брендів.

Як ви читувате вікно компаній або як вибрати якісні високоякісні пластикові вікна

Таким чином, ви вирішили змінити свої старі вікна на новий пластик. Ви обійшли і назвали величезну кількість віконних компаній, але було лише більше питань. Ви не бачите, що інша віконна компанія відрізняється від іншої, і як пластикові вікна відрізняються однією компанією, від Windows, запропонованого іншою компанією, і якщо немає різниці, то чому платити більше?

І тут ви робите найпоширенішу помилку, яку ви починаєте шукати компанію, яка може запропонувати мінімальну ціну для пластикових вікон.

Не поспішайте, тепер ми зрозуміємо, і що вікна різні, і що віконні компанії намагаються приховати від вас.

Профіль

Коли мова йде про пластикові вікна ПВХ, найпоширеніше питання, яке попросять, з якого профілю виконуються ваші вікна?. В даний час на ринку більше 40 виробників профілів, і кожен виробник у своєму арсеналі є велика кількість різних ліній профілю.

Всі європейські виробники пропонують якісний продукт (KBE, Gealan, Veka, Rehau, Schuco та T.д) гарантія такого профілю протягом щонайменше 40 років, такий профіль не тріщить і не жовтий. Дещо інша картина з турецькими та китайськими профільними системами. Не вдаючись до непотрібних деталей, я скажу, що європейський виробник є кращим, а про відпочинок просто забуває, особливо тому, що практично немає різниці в ціні.

Як ми вже говорили, кожен виробник пропонує не один, а цілий ряд профілів для Windows. Різні профілі та профільні системи відрізняються один від одного товщиною, кількістю контурів печатки, дизайну, кількості повітряних апаратів.

Що стосується дизайну, то, як кажуть і колір

Кількість контурів ущільнення не впливає на очищення, а переплачується за це, безумовно, не варто, але товщина профілю не є невеликим чинником. Для середньої смуги рекомендований профіль має товщину 58 мм 60 мм, але на практиці при низьких температурах у місцях кріплення петлі відбувається холодний міст, і відбудеться замерзання та утворення землі, т.Е. Дизайн замерзає.

Ми радимо вам вибрати профіль для Windows від 68 до 84 мм, а дублепський пакет у такому профілі може бути ретельно встановлений. Такі системи виробляють такі компанії, як Rehau, KBE і veka. Різниця в ціні з більш тонкого профілю незначна, але жорсткість та термостійкість таких вікон набагато вище, тому вибір очевидний.

Найбільш поширені 3 камерні профілі, але є 4 і 5 і 6 камера. При виборі слід керуватися доцільно. Існує, як правило, 3 і 5 камер, але якщо пластикові вікна встановлені в приватному будинку, де Windows збільшили вимоги щодо енергозбереження, краще встановити 5 або 6 вікон камери з KBE, Proporex, Rehau, Veka.

ВАЖЛИВО: Багато виробників виробляють, так званий, об’єктний профіль, для установки на виробництво в нежитлових приміщеннях. Зовні цей профіль не відрізняється від звичайного, але товщина стінки значно тонша і пластик, що використовується в таких профілях, це пластична переробка. Багато компаній, які бажають дати найнижчу ціну на ринку, продають такі вікна під виглядом звичайного, розраховуючи на неідкусування клієнта. Але це не про нас!

Визначте цей профіль нелегко: захисна плівка часто не має ніяких написів взагалі, або є слово: об’єкт, об’єкт, ендин, тендер або щось подібне. Будьте надзвичайно уважним таким профілем, категорично неможливо використовувати в житлових приміщеннях, вона не має необхідної жорсткості, теплопровідності і може виділити неприємний запах.

READ  Як витягнути сітку на дерев'яному вікні

Отже, вибирайте профіль виробництва КБЕ, Рехау, Века тощо. Відома гарантія якості фірми.

Переважна більшість компаній не встановлюють набережні дошки, необхідні для встановлення. Водні оцінки захищають вас від води від води під час дощу в повітряному режимі (у режимі складання)

Існує шанс, що така компанія може заощадити на те, що виявляється лише під час роботи вікна.

Але варто звернути увагу на те, що не всі профільні системи надаються цим елементом (наприклад, Rehau), а водяні поступові дошки не краще не покласти на кольорові вікна, оскільки вони можуть деформувати від тепла.

Підкріплення

Пластикові вікна ПВХ правильно називають металопластику, як всередині пластикового профілю, підкріпленого металом. Метал дає міцність і жорсткість структури, але підкріплення знаходиться всередині профілю і приховано від очей споживача, ніж і користується недобросовісними продавцями. Вони просто не царюють свої вікна. Такі вікна дуже часто встановлюються в нових будівлях.

Візьміть магніт, а кадр і віконний сах повинен бути посилений металом, який легко перевірити магніт. Якщо ви не змогли знайти метал з магнітом, то нехай таке вікно шукає іншого власника, нам не потрібні такі вікна.

Монтаж

Для того, щоб зібрати високоякісне пластмасове вікно вимагає хорошого (читання дорогого) обладнання, спеціальних стендів для регулювання аксесуарів та перевірки зварних речовин та кваліфікованих майстрів. Це може дозволити собі лише великий виробник.

В іншому випадку, як наслідок, не правильна геометрія вікна, погана підходить, заплутаність, швидке виховання фітингів. Якість Асамблеї дуже важко визначити око, потрібно виконувати вимірювання тощо, тому просто запитайте продавця, який є виробником. Якщо це невелика місцева компанія у маленькому містечку, то ви не можете бути в змозі бути.

Меблі

Ось лідери є німцями. Це roto, siegenia-aubi, maco, все інше уникнути.

Але встановлення високоякісної фітинги у вікні компанії є багато способів зберегти.

Повернення Планка розміщується на внутрішньому периметрі кадру і відповідає за щільність дії. Зрештою, ми вибрали пластикові вікна для їх герметичності та енергозберігаючих властивостей. Кількість дощок відгуку залежить від розміру вікна, але вони не можуть бути менше 4. Ми відомо фірми, які розміщуємо 2 Повторні повідомлення на вікні, застосовуємо всі переваги пластикових вікон. У цьому випадку вікно підірве, і ви можете сформувати етикетку на склі та підвіконня.

Часто пластикові вікна встановлюються дешеві пластмасові ручки, які швидко виходять. Хороші ручки виробляються компанією MacO та Roto, які повинні бути написані на ручці. Ці ручки виготовлені з алюмінію та пластмасових покриттів, від дешевого пластику відрізняються за високою вагою та тривалістю терміну служби.

Подвійне скління

Вибір склопакету склопакетів не простий. Дволазуровані вікна мають товщину від 28 мм до 44 мм, дізнатись у компанії або виробнику продавця, яка максимальна товщина склопакетів може бути встановлена ​​в цих пластикових вікнах. Тут все простий товщі, тим краще.

Обов’язково замовляйте енергозберігаюче скло, ціна не велика, але термостійкі вікна набагато краще. Наявність енергозберігаючого скла легко перевірити легше. Світло легше, і подивіться на відображення, кількість відбиваючих вогнів відповідає кількості окулярів у упаковці, а квартири відрізняються за кольором, говорить про встановлену енергозберігаючу склянку.

Гарантія якості пакетів Starp – це ступінь їх герметичності, якщо склопакети зсередини знаходяться зсередини, то це вказує на низьку якість вікна та причину звернутися до офісу компанії з скаргою.

Смокче на пластикові вікна

Високоякісні пластикові схили виконані з ізольованих сендвіч-панелей з товщиною 10 мм.

На таких схилах немає гриба, вони теплі, жорсткі і не мають суглобів.

Суглоби між схилами повинні бути перераховані з рідким пластиком, а не силіконом, який за один місяць малює і випадає.

Суглоби на схилах змащують рідким пластиком. Рідкий пластик має жорстку структуру, яку виконуються ПВХ, що означає, що рідкий пластик не відрізняється за кольором, гриб не утворюється на ньому, і він не тріскає Т.до. має той же коефіцієнт розширення.

Багато віконних компаній продовжують використовувати не високоякісні холодні настінні панелі, що робить розрив герметика. В результаті, холодні схили, гриб, силікон повинні бути змінені кожні півріччя, силіконові темніє і виглядає набагато гірше.

Вікно монтажу

До 80% всієї реклами пов’язана з низькою якістю встановлення. При встановленні, бажано використовувати професійну монтажну піну, спеціально створену для встановлення напівпрозорих титанових конструкцій.

Обов’язково використовуйте паропроникну псульську стрічку (попередньо стиснута герметизуюча стрічка). Стрічка необхідна для захисту піни від сонця і видалити зайву вологість з піни.

Але поліцейські потребують захисту від ультрафіолету, для яких використовуються naschelniks або зовнішні схили.

Ми намагалися з’ясувати, які пластикові вікна краще і розповіли лише про деякі способи, як віконні компанії можуть заробляти на вас. Решта методів є менш значними, або ідентифікувати їх не фахівець надзвичайно важкий.

Будьте обережні, вибираючи пластикові вікна та замовлення лише перевірені компанії.

Як вибрати пластикові вікна?Який хороший пластик (металевий пластик) Windows краще і де їх купувати?

Ми припускаємо, що сам факт вашого бажання замовити, купувати та покласти пластикові вікна хорошої якості до мого будинку, квартиру або офісу вже відбувається. Тільки страшні питання залишаються відкритими. Як вибрати правильні пластикові вікна? Які пластикові вікна краще покласти? Де почати пошук? Від найкращої назви вікна ПВХ-профілю? З аксесуарами для пластикових вікон? З конфігурацією скляної упаковки? З питання, де ви можете замовити та придбати високоякісні пластикові вікна? Від пошуку та вибору перевіреного на якість та рівень обслуговування компанії з гарною репутацією, виробництво та встановлення надійних відмінних пластикових вікон? Давайте зрозуміємо це разом!

Ущільнювальні шини

З віконного дизайну пластику, потрібно вирішити проблему слотів, через який холодно, чорний та пил можуть проникнути. Також потрібно компенсувати температурну розширення, що виникає під час нагрівання або замерзання.

Виробники використовують схему ущільнення. Він проходить навколо периметру викиду за межами і зсередини. Система з двома родичами не проходить у холодну кімнату, а повітряний повітря тримається всередині.

Коли ущільнювальна ущільнення і встановлена ​​правильно, у кімнаті не буде чернетки, а на скляному вікні конденсат. Тривалість використання багато в чому залежить від матеріалу ущільнення. Серед популярних:

 • Tre. Це термопластичне, широко використовується у виробництві недорогих вікон. Щільно прилягають до поверхні, міцного, надійного. Відсутність матеріалу у сильній реакції на опалення. При підвищених температурах і прямий удар ультрафіолету, його термін сильно зменшується. Оскільки відкритий камінь з ущільнювальним контуром цього типу не варто відзначити, коли сонце світить на ньому.
 • Силікон. Зустрічається рідше, ніж термопластичний. Не змінює еластичність під дією температур, вона призначена для довгострокового використання. Це досить дорого, рідше виникає у продажу, ніж Tre.
 • Етиленовий каучук. Позначені як EPDM. Доступний силіконовий, використаний довгий, стійки до температури. При встановленні, неможливо відмовитися від планів самообмінності, це не передбачено. Для цього завдання вам потрібно буде назвати майстрів.
 • Гумовий. Це недорого, повільно зношується. Як термопласта, неможливо піддавати пряму сонячне світло. Температурна крапля також шкодить матеріалу.

Щоб забрати кращі вікна, потрібно шукати баланс. Іноді трапляється, що під час використання довговічної печатки ви можете кілька разів змінювати контур з гуми або термопластику. В результаті, на початку ви платите менше, але протягом багатьох років постійних заміни приходить велика кількість.

Які пластикові вікна краще покласти так, щоб зима тепла, а влітку не гаряча в Дніпро?

Основними критеріями для вибору пластикових вікон є: виробник, тип профілю, товщина скла та його характеристики, якість фітинги та вибір фахівців, які будуть встановлені. Які пластикові вікна покласти краще в Дніпро? Відповідь – це проста німецька, оскільки вони найвища якість! Розглянемо, як вибрати вікна.

Вибір пластикових вікон, особлива увага повинна бути приділена профілю. Це може бути 3 або 5 камера. Чим більше камер має профіль, тепліше. Взимку 3 камерні профілі металопластикових вікон часто замерзає, що не відбувається з 5 камерним аналогом.

Ще одним важливим нюансом на користь 5-камерного профілю є його товщина 70 мм. Маючи таку товщину, 5-камерний профіль дозволяє встановлювати спеціальне тепле скло в ньому (до 44 мм товщиною). Поки у 3-х камеру ви можете лише покласти максимум 38 мм. Тому, відповідаючи на питання про те, які металеві пластикові вікна краще, стосовно типу профілю можна сказати: Windows з 5-камерним профілем краще.

READ  Регулювання пластикових вікон з акціонерами

На додаток до кількості камер, віконні профілі відрізняються товщиною підкріплення (чим більше цього показника, вікно є більш надійним). Наприклад, товщина армуючого шару профілю 0,9 мм не дає необхідної жорсткості структури, а вікно не зможе витримувати різні вантажі. З часом виявляється, з’явиться крем. Тому вибирайте арматурні профілі від 1,5 мм.

Які пластикові вікна краще покласти, якщо ви хочете зберегти? Безумовно, на Windows неможливо зберегти, тому що через деякий час ви повинні платити вдвічі більше, коли дешевий вікно втратить свій оригінальний вигляд і теплові захисні властивості. Нерідко, сумнівні виробники профілів роблять їх з переробки, що, безсумнівно, відображається в ціні, добре, на якість вікна.

Скло становить близько 80% від вікна, тому вона також варто вибрати з особливою увагою. Для того, щоб заморозити взимку взимку, встановіть склопакети з двома скляними вікнами з двома повітряними камери (і краще з трьома) та товщиною щонайменше 32 мм. Для додаткових теплових економіїв ви можете встановити спеціальні енергозберігаючі вікна з покриттям з низьким рівнем викидів, який буде відображати тепло назад до кімнати.

Якщо з точки зору профілів та склопакетів, які металопластикові вікна краще більш-менш зрозумілі, але як щодо аксесуарів? Зрештою, це також залежить від надійності та міцності вікна. Деякі купують вікна з дешевими китайськими фітингами, які вже при першій температурних краплях не виходить і вимагає заміни. Потрібно вибрати аксесуари, бажане, німецьке виробництво, наприклад, Winkhaus, який вже давно додержував себе на світовому ринку.

Навіть якщо ви придбали високоякісні вікна та компоненти, але встановлювачі найняли найбільш недосвідчені, тоді ніхто не дасть вам гарантію, що Windows буде відповідати всім інсталяційним технологіям та стандартам. Як правило, встановлення Windows займає від 10 до 20% від вартості самого вікна. Ця сума варто платити, щоб не було проблем з роботою віконних структур.

Тільки правильне вимірювання, а професійна установка Windows може гарантувати вам тривалий термін служби та збереження всіх початкових властивостей вікна.

Які металопластикові вікна краще: вітчизняне або іноземне виробництво? Якщо ми говоримо про виробників віконних профілів та склопакетів, то сьогодні є однією з провідних позицій на світовому та внутрішньому ринку, є німецька компанія Rehau. Найчастіше, профілі інших виробників поступаються німецькому з якості та технічних характеристик, зокрема, у довговічності. Навіть найважчі кліматичні умови не страшні з 5-камерним профілем від Rehau.

Оптимальний варіант для вибору виробника пластикових вікон – це компанія, яка має власне виробництво та багаторічний досвід (не менше 5 років). Не довіряйте тим, хто обіцяє вам хороші вікна за смішною ціною, тоді як навіть не ліцензоване виробництво.

Обов’язково перевірте ліцензію та сертифікати якості продукції від компанії, яку ви замовляєте Windows! Зверніть увагу на гарантію: велика та впевнена фірма дасть гарантію своєї продукції більше 5 років!

Як вибрати вікна ПВХ

Компанія Open Windows є авторизованим партнером Rehau у Дніпрі, який гарантує високоякісну продукцію та дотримання всіх складних технологій виробництва. Ми виробляємо Windows більше 10 років на нашому власному заводі, тому ми маємо багато переваг і можуть більше запропонувати нашим клієнтам.

Замовлення Windows з нами, ви отримаєте компетентну консультацію, швидкий дизайн замовлення, оптимальний час виробництва, високоякісну установку та довгу гарантійну службу.

Які пластикові вікна краще покласти в квартиру або будинок? Хороші пластикові вікна не просто закривайте відкриття вікна – вони виконують багато функцій.

Будинок цих у наших широтах – звичайно, економія тепла. Власники низькоякісних Windows добре знають, яка проблема, яку вони можуть стати зимою. Холодні та чернетки – неминучість для тих, хто вирішив зберегти та поставити найдешевшу модель ремісничого виробництва. Але найкращі пластикові вікна забезпечують ідеальну теплоізоляцію, наприклад, коли на вулиці.5 ° C, температура поблизу внутрішнього скла ніколи не падає нижче 20 ° С. Влітку вікна можуть захистити квартиру від тепла та занадто яскравого сонця: для південних кімнат ви можете вибрати Windows з тонованим склопакетами та захистом від інфрачервоного випромінювання.

Важливою особливістю пластикових вікон звукоізоляція, особливо це важливо для тих, хто живе поблизу від зайнятої дороги. Шумоізоляція залежить від товщини скла та відстані між ними.

Windows також захищає будинок від незаконного проникнення. Знамениті виробники постійно вдосконалюють хак опір вікон, і багато моделей не легко відкрити зовні.

І, звичайно, не забувайте про такі дрібниці, оскільки захист комах з комарою сіткою і від світла з жалюзями.

Фірми, що виробляють пластикові вікна – близько 10-15 найбільших виробників (КВЕ, РЕАУ, ВЕКА, Саламандер, Шуко, Комерлінг, Пропекс, Декуунінк, Монбллан, Л.Г. Хеми та інші) та ще кілька десятків менше. Кожна компанія пропонує ряд вікон Windows – від демократичних ціни до розкішних варіантів. Зрозуміти цю кількість пропозицій нелегко, ще важче сказати, які компанії пластикові вікна краще. При виборі вікна його слід повторити не з бренду або навіть більше з ціни, але за вашими потребами. Отже, давайте подивимося, що звернути увагу при виборі вікна.

Матеріальний та однорідність профілю

Зазвичай профіль для пластикових вікон виконаний з ПВХ, армований металом. ПВХ стійкий до деформацій, нешкідливих для людей та навколишнього середовища, не боячись температурних крапель, вологи, масел, кислот та розчинників. Від ПВХ, не тільки стандартні квадратні та прямокутні вікна, а й конструкції будь-якої форми: круглий і напівкруглий, трикутний і т.D. Високоякісний однорідний колір ПВХ, його поверхня гладка, без зерна, порушення та розлучення, це абсолютно позбавляється запаху.

Термін служби високоякісних пластикових вікон з ПВХ-профілю досягає 50-60 років.

Профіль – це дизайн з внутрішніми перегородками. Товщина зовнішніх і внутрішніх стін профілю нормалізується. Залежно від нього, профіль належить до одного з трьох класів – А, в або з.

Клас А – зовнішні стінки товщиною 2,8 мм, внутрішні – від 2,5 мм. Вікна з такого профілю забезпечують гарну теплоізоляцію та шумоізоляцію, це вони встановлені в житлових приміщеннях.

Клас b – зовнішні стінки товщиною 2,5 мм, внутрішні – від 2 мм. Вікна профілю класу b рекомендується для установки в нежитлових приміщеннях. Вони менш довговічні, гірші, утримують тепло і не забезпечують достатній захист від шуму.

Клас C – всі інші профілі, які не підходять для стандартів А і в. Профіль класу C не має суворих вимог.

Очевидно, товщі профілю, тим сильніше і краще. Більшість сучасних віконних профілів мають товщину зовнішніх стін від 3 мм.

Кількість повітряних апаратів

Всередині профілю є кілька порожнин – повітряних апаратів, забезпечуючи захист від холодних і гучних звуків з вулиці. Мінімальна кількість камер у профілі – 3, максимум – 8. Найбільш поширені три- та п’ятикамерні профілі. Трикамерні підходящі для Windows з видом на тихий внутрішній дворик або південь, п’ятикамерний краще вибрати для Windows з видом на дорогу або північно-орієнтований.

Кількість склопакетів та їх характеристик

Подвійний баркер називається блок скляного, герметично взаємопов’язаним. Простір між двома аркушами – камера. Багато заплутаних камер у профілі та камер у подвійному склянці, але це різні поняття. Найпоширеніші склопакетні вікна – двокамерні, що складаються з трьох окулярів та двох камер між ними. Однак існують як три-, так і чотирикамерні склопакети для особливо холодного клімату. Однокамерні пакети підходять тільки для скляних лоджів, балконів або альтанок.

Якість скла не має меншого значення, ніж кількість камер у подвійному склянці. Звичайне скло є найдешевшим, але сьогодні багато вибирає склянку з додатковими властивостями. Наприклад, скло з покриттям відбиваючих інфрачервоних променів. Це також прозора, як звичайне скло, але в той же час він зберігає тепло взимку і приємну прохолоду влітку. Є вогнетривкі окуляри, які не розбиваються навіть при дії надзвичайно високих температур, а скляна ламінована триплекс. Це вікно практично неможливо зламати, але навіть якщо хтось досягає успіху, не буде різких фрагментів при порушенні.

Необхідні печатки, щоб вікно щільно закривалося, а також забезпечити щільність подвійного заскління. Ущільнювачі роблять гумові, тертя, силікон або натуральний каучук. Найбільш недорогий (і короткочасний) варіант – гума, у вікнах дорожчій установці гумові та силіконові ущільнення. Вони не деформуються навіть після довгого використання, температурні краплі також не впливають на їхню якість.

Ширина профілю повинна бути не менше 50 мм. Більшість кращих пластикових вікон мають ширину 58-70 мм і більше. Товщина в основному залежить від кількості окулярів: тим більше є більше, вікна “тепліше” і ширше. У більшості випадків ширина 58-70 мм достатня для забезпечення тепла та мовчання в будинку, більш широкі профілі користуються попитом у суворому північному кліматі або в дуже шумних районах.

READ  Як видалити наклейку з пластиковими вікнами

Пластичне вікно – досить важкий дизайн, крім того, він постійно піддається навантаженням: Windows відкривається щодня і закривається. Тому аксесуари для таких вікон повинні бути особливо надійними. Найчастіше, власники дешевих низьких якісних вікон скаржаться на аксесуари: ручки відокремлені та невдачі, або навіть падіння, віконні петлі приєднуються і викидають. Щоб уникнути таких неприємностей, купуйте вікна твердих виробників, які не тільки суворо контролюють якість арматури, але також постійно розвивають нові, більш зручні та довговічні системи. Регульовані аксесуари краще нерегульовані: це дозволяє вам відкрити вікно точно так само, як потрібно, і спеціальні пробки не дозволять чернетку закрити вікно. Системи проти грабіжників не дозволять зловмисникам проникнути в будинок (це особливо вірно для квартир на другому поверсі, котеджів та приватних будинках). Roto, Aubi, Winkhaus, Siegenia можна віднести до пристойних виробників віконної фітинги.

Кращі виробники пластикових вікон та цін

Довговічність, високі показники теплоізоляції та шумоізоляції, екологічно чистий пластик. Вікна КВЕ герметизовані, витримують відмінності температури від 50 ° С до.50 ° С. Задумана система вентиляції, не дозволяючи вікнам туманним.

Відносно висока ціна. Пластик з часом може жовтий.

Сила, хороша звукова та теплоізоляція, широкий діапазон, екологічна безпека, морозостійкість.

Невелика висота клаптів і дещо велика, у порівнянні з іншими брендами, вартість.

Низька вартість, довговічність, адаптація до російських умов, пластик, відмінна міцність і білизни.

Дизайн деяких моделей морально застаріли. Немає міжнародної сертифікації.

Довговічність, високий шум та теплоізоляція, щільність, широкий спектр моделей. Гумова печатка, яка не боїться низькими температурами.

Низька вартість, дуже хороший дизайн, адаптація до російських умов, широкий вибір моделей, міцність, повний контроль над виробничим циклом.

Відсутність сертифікату системи управління якістю, слабкі аксесуари, неприємний хімічний запах з печатки.

Висока якість, хороші характеристики теплоізоляції, стислий дизайн, високоякісний глянсовий пластик, хороше співвідношення ціни і якості.

Частіше зустрічаються на Далекому Сході, ніж у центральній частині Росії. Споживчі властивості вікна з цього профілю не були повністю вивчені, через відносно недавнє введення в експлуатацію центральної частини Росії.

Дуже жорстке будівництво, стабільні деформації, успішний дизайн, надійність, хороша герметичність, широкий асортимент моделей.

Важкий профіль, не дуже добре підходить для дверей, вбудованих жалюзі, які перерваються через кілька років.

Як видно з цієї таблиці, продукти кожної компанії мають свої переваги та мінуси, тому вибір залежить від ваших уподобань.

Які пластикові вікна є найвищим

У скління найпопулярніших вікон ПВХ. Хоча їх дизайн виглядає простим, багато деталей приховано від очей. Кожен елемент виконує свої функції і є продуктом найсучасніших подій. Давайте зрозуміли, які пластикові вікна є найвищою якістю. Ми визначаємо основні критерії для вибору найбільш надійних віконних систем. Позначимо рейтинг провідних виробників.

Фізичні характеристики Windows

2.1 Вікно захисту від тепла

Рівень властивостей теплозахисту профілю вимірюється CST (коефіцієнт теплопередачі). Цей показник утворюється з співвідношення температури на краю профілю до щільності повітря, розташованої всередині. Чим більше коефіцієнт, тим краще тепла підтримується в кімнаті, тим менш холодне повітря потрапляє в всередину.

2.2 гідроізоляційні вікна

У будинках небажаних “сюрпризом” завжди волога. Це особливо стосується цих зон, де його концентрація велика і без додаткового проникнення зовні, наприклад, кухня, ванні кімнати. Гідроізоляційні характеристики профілю цілком і повністю залежать від форми та якості ущільнення (пружна прокладка між рамкою та саш). Завдяки цьому досягнуто найбільш щільне сусіднє, тим самим захищає приміщення від вологи та холодного повітря. Ознаки поганої печатки стають морозом і конденсатом на вікнах.

На сьогоднішній день найбільш універсальним матеріалом для виробництва герметизу був EPDM (етиленпропіленовий каучук). Це не втрачає властивості при низьких температурах, вона не деформується при стисненому, згинанні та розтягуванні.

Всі три фірми використовують цей тип печатки, але компанія KVE використовує інший тип – TPE, який виробляється одночасно з профілем і має велику герметичність та індикатори теплоізоляції.

Форма ущільнювача допоможе нам відтворити найбільш точну картину.

Veka ущільнення, в більшості одна-олепаста. Пелюстка називається елементом печатки, який трохи відокремлений від продукту. Такі ущільнення у формі нагадують трубку. Подібна форма ущільнення використовується в системах KVE.

Стандартна печатка Rehau має два пелюстки, і в ньому немає додаткового повітряного простору.

Практика показала, що форма ущільнювача в системах вікна Rehau є найбільш практичним. Через те, що пелюстки не зосереджують вологість, проблема виникнення конденсату не виникає. Термін служби такого ущільнення збільшується на 3-4 роки.

Очевидно, найбільш функціональний з точки зору гідроізоляції Windows Rehau.

2.3 грошових характеристик профілю

Пластик служить основним матеріалом у процесі виготовлення вікон. Однак він не може протистояти самостійно тиску зі скляного пакету та негативних факторів навколишнього середовища. Тому профіль ПВХ довжиною понад 500 мм відповідно до ГОСТ підлягає обов’язковому арматуру. Армуюча вставка служить металевим профілем оцинкованої стрічки (товщина 1.5-2 мм). На якість цієї частини, його форма значною мірою постраждала, вона може бути п-подібною і закритою квадратом. Якісні характеристики цієї частини залежать від форми.

Під час підкріплення профілю VEKA, квадратний профіль більш застосовується. Для Windows KVE та REHAU, можливі різні варіанти, частіше є G-подібним профілем або квадратною формою. Перший – це більш міцний, ніж квадрат, але квадрат значно виграє у питання стабільності та жорсткості.

2.5 зовнішніх функцій, труднощі з догляду під час експлуатації

Rehau Window Systems, KWE та VEKA відрізняються широким діапазоном, де продукти представлені для різних функцій та зовнішніх характеристик. Покупці отримують можливість вибрати найбільш підходящий метод розташування SASH, тип відкриття, отримання додаткових варіантів: клімат-контроль, сітчасті комарів, тонування, ламінування тощо. Це дозволяє замовити вікно не тільки відповідну форму, але й відповідний колір, тінь та текстуру.

Згідно з естетичними характеристиками КВЕ, століття та вікна Rehau не поступаються один одному.

Пластикові вікна вимагають мінімальної уваги та догляду під час роботи. Вони можуть бути періодично вимиватися, витріть спеціальні засоби – все, що потрібно з власника Windows. Rehau додатково полегшив завдання – максимальний гладкий профіль, який практично не має шорсткості, не скидає дуже довго, що усуває необхідність їх.

2.6 віконного життя

Довговічність Windows від PVC Profile є їх основною перевагою. Як дізнатися клієнта середнє життя цього чи іншої компанії? Для ви зробили виробників з спеціальними експериментами – цей експеримент швидко збільшує час і відтворює всі можливі вантажі на вікна. У камері часто змінюються температура, тиск, вологість. В результаті цього дослідження розкривається термін служби. Для стандартного профілю Veka та Kve визначається термін 40 років, Rehau профіль значно більше – 60.

2.7 Порівняльні характеристики профілю Рехау, Века та КБЕ

Для виявлення конкретного переможця серед трьох провідних виробників віконних систем не вдалося – кожен продукт характеризується високою якістю, гарною продуктивністю та відмінним виглядом. Однак з точки зору шумоізоляції та теплових щитів, століття стало лідером, крім того, продукти цього виробника є найбільш довговічними та жорсткими через закриту арматуру. Але більш якісна та надійна печатка має продукти Rehau, яка поширює термін служби своїх вікон. Пристойна конкуренція, яку вони складають профільні системи КБ.

Якщо ви говорите в двох словах про відмінності в профілях, заснованих на відгуку клієнтів, це буде виглядати так:

 • «Профіль VEKA. Високоякісні та довговічні, стіни його товщі, і вона виконується взагалі, це добре, має благородну білу матову поверхню і приємну до дотику “;
 • “Rehau є дуже рекламним брендом, але вікна з оригінального профілю REHAU стає більш складним, т.до. Часто кована, має дешеву російську, турецьку, китайську аналоги досить низьку якість “;
 • “Кве – бренд відомий на ринку, але за якістю все ще поступається вукам і Рехау, хоча відмінності між ними незначні. Є елітна серія цього бренду, які дуже хороші. “.

Але для того, щоб отримати повну та надійну картину, краще розглянути позитивні аспекти всіх трьох профільних брендів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS