Статті

Яка висота поклав змішувач у ванну

Типи змішувачів

Змішувач називається сантехнічним пристроєм, який робить змішування гарячої та холодної води. Це труба всередині якої має камеру з рухомим демпфером, що регулює потік води. Змішувач виконує три основні функції: одержання температури оптимальної температури, напрямок струменя до вигнання гуссак або душової води може, а також потік потужності потоку. Розрізняють такі типи змішувачів:

 • Змішувач ванної. Це невеликий, компактний пристрій з невеликим гуссаком та двома “ягняти”, з яким контролюється контроль температури води. Вона повинна бути встановлена ​​на мінімальну відстань від боку ванни, щоб зменшити шум та кількість спрею під час наповнення танка. Оптимальна висота установки змішувача для ванни – 20 см.
 • Змішувач для душу. Такі моделі зазвичай виходять з душової стійки, вони регулюють водопостачання тільки до душу, але не виробляють набір води. Оптимальна висота змішувача для душу 80 см.
 • Універсальні моделі. Останнім часом універсальні змішувачі стали популярними, які використовуються для набору води у ванні, а для водопостачання до душу можна. Вони дуже функціональні та зручні для монтажу. Покласти універсальний пристрій краще на більшій відстані, ніж змішувач ванни, оптимальна висота – 25 см.

Важливий! Встановлений змішувач буде працювати неправильно, створює сильний шум та велику кількість спрею під час заповнення ванни, якщо ви неправильно вибираєте висоту монтажу. Найважливішим критерієм вибору висоти установки вважається функціональною метою сантехнічного пристрою.

Як встановити?

Рівень висоти сантехніки у ванній кімнаті – це не єдиний показник компетентної установки. Через широкий асортимент на сантехнічному ринку ви можете встановити змішувач різними способами.

Є кілька варіантів для монтажних змішувачів.

 • До стіни. Зовнішні сантехнічні пристрої можуть бути встановлені безпосередньо до стіни ванних кімнат. Такі пристрої відрізняються вигідною ціною, різноманітним дизайном. Вони легко встановлюються і обслуговуються. Перевага таких змішувачів полягає в тому, що вони легко відремонтовані.
 • Вбудовані моделі. Такі змішувачі належать до категорії сучасного. Їхні кріплення розташовані в отворах у ванні. Такі крани відрізняються збільшенням значень, якщо порівнювати з простими моделями. Більшість людей вибирають цей варіант, як це виглядає більш привабливим. Серед недоліків ви можете скасувати той факт, що вони “ховаються”, тому вам доведеться демонтаж ванни, яка не завжди зручна.

На якій висоті принести воду!

Фахівці радять вибрати стандартні крани, які розташовані за межами.

Вони більш доступні для ціни та прості у використанні. Якщо вбудовані моделі, як більше, то ви повинні звернути увагу при покупці на якість пристрою, щоб він мав максимальний час.

Експерти з великим досвідом з упевненістю заявляють, що неправильно вибрана висота монтажу крана може вплинути на зручність експлуатації ванної кімнати. Тому рекомендується вивчити рекомендації та норми, які представлені для установки сантехніки. Не нехтуйте читання інструкцій виробника.

Загальні помилки включають наступне.

 • Занадто високий макет змішувача над ванною, може сприяти тому, що набір води у відра та інших контейнерах буде супроводжуватися гучним шумом. Цей факт вміє сильно дратувати інших мешканців квартири. Особливо сильний шум спостерігається у товстих стінних ваннах;
 • Великий сегмент між дном миски та краном призведе до того, що струмінь води під час падіння буде сформувати занадто багато бризок. Цей фактор призведе до того, що оздоблювальний матеріал на стінах у кімнаті погіршиться, а рівень вологості збільшиться;
 • Занадто мала відстань між чашкою та змішувачем може сприяти тому, що миття великих предметів буде супроводжуватися труднощами;
 • Установка на високій висоті викликає незручності при використанні. Багато людей зіткнулися з тим, що коли вони розтягнулися до змішувача, впали через те, що поверхня була мокра. Такі краплі можуть призвести до серйозної травми.

Щоб усунути нагляд під час встановлення змішувача, слід дотримуватися рекомендацій майстрів, виробника та встановлених стандартів стандартів.

Висота установки змішувача над ванною

Звичайно, ви можете встановити продукт на різні висоти. Тим не менш, це просто змішувач, а квартира є приватною областю орендаря. Незважаючи на те, що він розташований у житловому будинку (хоча це слід розглянути). Для цього встановіть діапазон відстань у стандартах SNIP (SP). Відстань, де пристрій повинен бути прикріплений до ідеального, представлений у таблиці нижче.

READ  Як протріти шви на декоративному камені

Саме ця висота змішувача над ванною з підлоги частіше зустрічається, а не дивно, тому що це стандарт. Але не обов’язково керуватися цими стандартами.

Наприклад, якщо кожен, хто використовує невелике зростання, то ви можете зробити відстань від підлоги та 700 міліметрів.

Якщо немає розуміння питання та деяких особливих потреб, краще не відхилятися від цих стандартних номерів на висоті установки змішувача. Тоді у майбутньому не буде проблем у роботі пристрою, ні в службі.

Зазначимо, що він був врахований при складанні стандарту:

 • легкість використання для середнього росту людини;
 • Ступінь відштовхування потоку води та окремих крапель з дна танка;
 • Тиск середнього воду в будівлях у містах.

Правила встановлюються здебільшого завдяки практичному досвіду та висновків багатьох поколінь. Якщо щось змінюється в майбутньому, то лише у двох випадках: якщо конструкція середнього продукту змінюється, або, якщо буде змінюватися середня висота Homo Sapiens.

Якщо ми говоримо про те, наскільки такий стандарт для SNIP (SP) для сім’ї, то взагалі, більшість буде комфортно, якщо це так виправлено продукт. Звичайно, діти будуть важко дістатися до нього.

Однак немає серйозних проблем. Зрештою, зазвичай, коли дитина навіть не може досягти змішувача, розташованого відповідно до стандарту, це не потрібно. І іноді небезпечно.

Для людей похилого віку, стандартне розміщення змішувача по висоті і не тільки буде оптимальним. Тому краще зробити це можливість розмістити пристрій відповідно до правил.

Зрештою, більшість у минулому завжди була приблизно так. Отже, пам’ять про організм вже розроблено, що дозволяє виконувати дії напів-автоматично, не витрачаючи енергію, яка вже не стільки.

Для людини середнього віку, стандартна версія висоти установки буде трохи зручнішою, ніж решта, але все-таки зручна. Зрештою, якщо мова йде про типова російська квартира, то ванна використовується не тільки для миття. Багато хто виконує дії, пов’язані з економікою.

Стирає щось над ванною, людина виділяється. Так це важливо для нього, що кран знаходиться під рукою. І стандартне розташування такого продукту є лише відповідальним за цією метою. Незважаючи на те, що під час прийому гігієнічних процедур використовуйте такий змішувач більш-менш зручний.

Що залежить від висоти змішувача

Коли людина знаходиться у ванній кімнаті або в душі, він часто стоїть безпосередньо на металевій або керамічній поверхні, без килима. І це не найбільш стійке покриття.

Так що-то вже неправомірно нахиляється, щоб отримати руку до змішувача, небезпечного. Це багато в чому визначається висотою над ванною при установці продукту.

Також з недружньо встановленим змішувачем у ванній кімнаті над ризиком затоплення сусідів. Зрештою, коли люди чисті, вони часто відволікаються. І якщо кран дуже високий або занадто близько до краю ванни, то можливо, що людина випадково розгорнуть її, щоб вода виливається десь.

Звичайно, якщо ви покриваєте завісу, ризик менше. Але якщо тиск сильний, то на місці падіння струменя завіси може зрештою починати з ванни. І якщо людина думала про щось, це буде помітити це далеко від найближчим часом. До того часу на підлозі буде значна калюжа.

І добре, якщо на підлозі є системи сигналізації води. До речі, деякі з них у цьому випадку негайно перекриваються кранами стовбура на введення. В іншому випадку плитка, виконана за ГОСТ 6787-2001, не врятує від затоплення сусідів.

Крім того, легкість ремонту та заміни таких залежить від висоти змішувача. Якщо споживачеві води (у цьому випадку це змішувач), важко отримати, то це призводить до проблем, коли демонтаж та подальша установка нового продукту. Може зрештою бути пошкодженим водою.

Чому зручніше дотримуватися стандарту висоти змішувача

Якщо комунікації вже проводилися, і тяжкість води розташована в стандартному місці під змішувачем над ванною, це буде незручно розмістити продукт у будь-якому випадку.

Наприклад, це відбувається, якщо людина купує квартиру на вторинному ринку. Так, і на ринку нового житла, якщо комунікації вже покладені, то відповідно до стандарту відстаней і висоти з підлоги.

Ось чому, якщо немає потреби або великого бажання, раціонально залиште стандартну висоту змішувача.

Принаймні, якщо ми говоримо про вашу квартиру. Зрештою, інакше, можливо, буде багато проблем. Як правило, заміна комунікацій – це завдання нелегко. Хоча якщо вони погані, необхідно змінити, і, перш за все.

Відповідність стандарту висоти зручна наступна:

 • Змішувач над ванною буде чистий якомога більше.
 • Такий пристрій не заважає умивальнику, не приховує ніяких труб та інших об’єктів у ванній кімнаті.
 • Враховуючи, скільки ремонту працює, неможливо переоцінити той факт, що це найбільш безпечна висота кріплення.
 • Крім того, це виглядає естетичним. Нехай не буде приховано в опціон (без носа), але він не прагне.
 • З цим розміщенням на висоті кріплення над ванною зручно використовувати душ. І не настільки принципово, короткий кран або довгий.
READ  Скільки квадратів у пачку кріплення 50 мм

Такий стандарт не сильно відрізняється від Eurostandard. Але під час подорожі до Британії, Ірландії, Сполучених Штатів та деяких інших країн поза зоною європейських стандартів будуть незвичайними. Особливо з точки зору душі.

Якщо ми говоримо про приватний будинок, то інша річ. Тут кран може бути розміщений у висоту, як домовласник буде робити. Якщо ви хочете організувати щось на зразок тропічного водоспаду над ванною, чому ні.

Але, знову ж таки, не той факт, що в кінці кінців це буде зручно. Спочатку буде незвично, це цікаво подивитися. Але з часом сила першого враження зникає, але не найзручніша щоденна операція залишиться.

Висота змішувача над ванною

Змішувач для душу встановлюється на висоті 120см з дна піддону душу.

Якщо труби упаковані перед установкою ванни, (і це трапляється в більшості випадків), то ви не повинні розглядати висоту ванни, як тільки висота ванни.

Майже завжди, при установці, необхідно покласти під ногу трубних ванн, часто висота сантиметрів 8-10.

Необхідно забезпечити достатній нахил стічних вод, інакше тоді буде серйозні проблеми. Якщо ви вимірюєте висоту змішувача 20 см з боку ванни, а потім встановіть його 10 см вище, потім змішувач виявиться на висоті 10 см від ванни. Це не дуже зручно для використання, а також деякі моделі змішувачів просто не зможуть відповідати під час цього інтервалу.

Так що краще ходити до магазину і вирішити, з моделлю змішувача та його розміром, і краще негайно купити.

Якщо змішувач все ще повинен обертатися на раковину, то це повинно бути вільним переходити за раковиною, так що раковина також повинна вирішити заздалегідь. Для довідки, висота раковини залежить від 820850 (мм).

Додайте висоту змішувача x. Не забувайте про розрив між гусаком і раковиною. У цьому випадку краще зробити багато, ніж у меншій.

У цьому випадку вертикальна вісь змішувача для раковини не виконується вздовж осі ванни, але переходить до раковини.

Стандартна збірна ванни: 540580 (мм)

Висота змішувача також відрізняється: від мінімуму до 20 см. Досить багато клієнтів, які посилалися на встановлення змішувача вище, так що ви можете мити голову, не піднімаючись у ванну.

Також бажано, щоб змішувач не потрапив до прикордонної плитки.

Це виглядає так красивіше. Крім того, більшість кордонів мають рельєфну поверхню, а відбивачі змішувача не зможуть щільно приєднатися до них.

Кордон, у свою чергу, повинен проходити над оболонкою. Таким чином, у нас є дохід 1 висота метра з підлоги.

Якщо змішувач встановлений вздовж бічної стінки ванни, то краще покласти його на середину ванни, але з переміщенням до ніг на 1/3. Так що це буде зручніше сидіти у ванній кімнаті і використовувати його.

Я додам, що стандартна відстань між висновками гарячої та холодної води 150 мм через осять.

Гаряча вода завжди зліва від цієї єврострасті, і всі змішувачі мають відповідне позначення.

Виняток – це деякі змішувачі з вбудованим термостатом.

Глибина установки фурнітури з плиткою. Хоча, для значної лояльності, краще відразу купувати змішувач, зібрати його і забути. Трапляється, що фітинги повинні бути трохи в стіні.

;

Непогано для встановлення фурнітури Використовуйте рівень санітарного шаблону. Це дозволяє встановити воду строго на осях і за рівнем.

Яка висота поклав змішувач у ванну

Макет змішувача над ванною є набагато більш значним аспектом, ніж це може здатися на перший погляд. Звичайно, ви можете звикнути до того, що висота крана над ванною трохи вище або нижче, ніж вона повинна бути. Це просто така експлуатація, ви, безумовно, не дзвоните.

Важливо підходити до процесу встановлення таким чином, щоб висота установки змішувача над ванною була найбільш придатною з самого початку. Але для того, щоб встановити найбільш компетентним шляхом, всі супутні нюанси повинні бути враховані.

Так який час місце буде найбільш оптимальним для встановлення змішувача?

Після того, як ви вирішили приблизну установку змішувача, ви повинні вирішити конкретним сайтом встановлення, а саме: у якому місці полягає в встановленні змішувача для максимального комфорту. Зверніть увагу на наступні фактори:

 • Чи будуть водні процедури, крім купання, включають душ;
 • Наявність інших пристроїв у системі ванної кімнати, така як пом’якшувачі води, фільтри та інші. У деяких випадках, щоб розрахувати висоту змішувача над ванною, будуть потрібні додаткові розрахунки;
 • Зовнішній вигляд ванної кімнати, після встановлення змішувача. Чи є простір, зайнятий пристроєм, компактний, можливо, колір та подібні питання;
 • Обмін варіантом для ванни та мийки. Як згадувалося вище, для належної установки змішувача в такій ситуації потрібні деякі додаткові розрахунки, що гарантує вільне рух змішувача над раковиною. Тут ви повинні враховувати розмір самого технічного пристрою, а висота умивальника. Крім того, слід пам’ятати, що сантехнічні пристрої для цих випадків, в основному, займають найбільшу кількість простору, яка повертає нас до попереднього пункту;
 • Тип змішувача, який буде встановлений.
READ  Печі з вашими руками з водяним опаленням

Після того, як ви пройдете всі елементи вказаного вище списку, і вирішите точне розташування змішувача, варто додати пару простих порад, які полегшить вибрати. Якщо ви вимушені, через брак часу або з інших причин, візьміть душ, принаймні, двічі на тиждень, зупиніть свій вибір, що стоїть на стіні встановлення або установку всередині стіни. З достатньою кількістю часу і бажанням взяти ванну довгий час, більш практично встановить змішувач на борту ванну або на стіні, але на низькому висоті, як правило, 15-20 сантиметрів.

Як приклад, розгляньте ситуацію, коли ви зробили вибір на користь монтажу змішувача в дошці ванни. У цьому випадку, відповідно, пристрій вбудовується на висоту самої ванни, яка, залежно від придбаного варіанту, коливається від п’ятдесяти до п’ятдесяти сім сантиметрів. У той же час, рекомендується встановлення з стороннім зміщенням, а не центральним розташуванням. Відстань переміщення може бути різним, але зазвичай вона дорівнює одній третій стороні сторони. Для зручності, змінюйте краще в сторону, де будуть розташовані ноги.

Від фахівців: правильний розрахунок висоти

Експерти не спростували прийнятих норм, але, навпаки, доповнюють, тому що вони багато бачили. Правила, представлені нижче, попереджають про помилки в майбутньому.

 • Негайно перед встановленням обов’язковим вимірює висоту, на якій буде розташована змішувач, і вважає, чи буде це зручно використовувати їх. Визначено з висотою, такі критерії однаково важливі: розташування труб для водопостачання, який тип ванни, індивідуальні уподобання, дизайнерські рішення.
 • Одна з найчастіших помилок є кінцевою висотою. Це пов’язано з тим, що вимірювання виконуються або з підлоги, так і навіть до встановлення ванни. У багатьох випадках під ногами підтримуються спеціальні опори під ноги для більшої стабільності, після чого всі розрахунки не будуть.
 • Якщо під час операції потрібно перетворити кран з раковини до ванни та в протилежному напрямку, то ми не повинні забувати про те, що має бути висотою над раковиною (25 см), а також додати до цієї відстані від раковини до Hussac та розміри змішувачів.
 • Для варіанту душу, висота повинна бути не менше 120 см. Вимірювання виконані, починаючи від дна танка.
 • Під час установки на поверхню плитки, не прикріплюйте пристрій до його кордону, оскільки стане неможливим закріпити рефлекторні рефлектори.

Додаткові адаптації безпосередньо впливають на висоту.

Стандартна висота змішувача у ванній кімнаті

Висота змішувача над ванною залежить від його дизайну, типу ванни та вимог клієнтів.

Потрібно, щоб у вибраній висоті було зручно використати цю сантехніку до кожного мешканця квартири.

Крім того, форма і висота змішувача повинні бути вибрані таким чином, що, коли він не має спрей.

Як вибрати тип крана під певною висотою

Також слід прийняти рішення щодо типу санітарного продукту.

Важіль з коротким або довгим розливу

Існує зареєстроване правило: менший і прямий мовчить, тим більше відстань є дизайном. Тобто висота важіль з коротким поворотом має бути приблизно 25 см і більше.

Змішувачі довгих розливів встановлюються на відстань від 20 до 90 см.

Якщо змішувач занадто низький, це ускладнює проведення гігієнічних процедур для споживача, і якщо продукт занадто високий, він прийме корисний простір у невеликій зоні ванної кімнати.

довідник! Продукт рекомендується придбати, якщо ванна або умивальниця вузька, так що темні плями не утворюються в контейнерах, а з довгими, якщо контейнери широкі, а ванна кімната простора простора.

Сенсорні або термостатичні

Сенсорні пристрої складаються з верхньої та нижньої частини (прапорець). Мінімальна відстань від підлоги до коробки керування становить 55 см.

При встановленні крана з термостатом буде враховано, чи буде пристрій використовувати тільки для умивальника (тоді висота 2025 см від потужності), або матиме подвійну мету, тобто заповнює ванну теж (потім 30 см від ванни та 25 см від умивальника).

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS