Статті

Яка висота поклав раковину у ванну

Висота оболонки у ванній кімнаті

Сантехніка встановлена ​​у ванній кімнаті, має не тільки високий функціональний навантаження, але також важливий з точки зору естетичної привабливості. Дизайн комунікативної ванної кімнати ускладнюється його невеликою територією та окремими комунікаціями.

З метою полегшення завдання, в минулому столітті відбулися декупу, що регулює місце та висоту установки сантехніки, включаючи раковини у ванній кімнаті. В даний час власники та розробники квартир розглядають стандарти як рекомендації та обладнати приміщення без суворого дотримання правил. Однак питання оптимального рівня оболонки залишається актуальним до цього дня.

Висота установки оболонки у ванній стандарті, ГОСТ та рекомендації монтажу

Підсвічування ванної кімнати своєї квартири або вдома, ми часто дивуємо естетичну сторону питання, не забуваючи про зручність. Процес проектування цих важливих приміщень ускладнюється його невеликим розміром та збільшенням функціонального навантаження.

Щоб спростити розміщення необхідної сантехніки та інструментів під час СРСР, були розроблені різні пригоди та снас, які чітко регулюються, на якій висоті слід занурити у ванну, де встановити туалет або раковину.

Тепер ці норми досить рекомендаційні, тому що ніхто не контролює рівень раковини. У цій статті ми будемо справлятися з тим, чи можна змінити стандартну висоту установки для умивальника та як вона впливає на зручність використання його.

Види та характеристики оболонок

Висота розміщення ванни на підлозі залежить від багатьох критеріїв, у тому числі з його типу. Є кілька типів оболонок, які відрізняються один від одного з структурними особливостями та методом кріплення.

Накладні оболонки

Кругла оболонка на стіл

Накладні моделі встановлюються на робочому столі або іншу плоску поверхню. Це практичний варіант, який дозволяє ергономічно використовувати стільнику, до якого встановлюється раковина, а також простір під ним. Він може бути встановлений будь-де у ванній кімнаті та на будь-якому висоті (єдиний стан – наявність поверхні, де буде встановлений умивальник). Переваги цього типу сантехніки також можуть бути віднесені до простоти в установці – отвори виконані в таблиці, через яку роблять шланги та труби.

Важливий нюанс: Для такої раковини, вам потрібно купити високий змішувач, і важливо спробувати це відразу, щоб не помилятися з вибором.

Схема накладного умивальника з розмірами

Кріплення схеми встановлення умивальників (приклад)

Керлінги

Згідно з конструктивними ознаками, ці моделі нагадують накладні витрати, як така поверхня також необхідна для їх установки. Різниця полягає в тому, що раковина врізається в робочий стіл, і може бути розташований кілька сантиметрів нижче, або трохи вище. Він не може бути встановлений у самому центрі поверхні, але трохи відійшовши, але край повинен бути досить широким, інакше він може зламати. Встановлення вбитних моделей не надто складна, але вимагає великої точності та точності, оскільки на поверхні таблиці необхідно вирішити отвір у розмірі раковини, а після установки важливо впоратися з краями краю, щоб запобігти воді, щоб запобігти воді.

Різання раковини з бронзи для ванної кімнати

Консолі (призупинені) оболонки

Підвісні умивальники прикріплені безпосередньо до стін ванної кімнати з спеціальними дужками або гвинтами.

Є кілька типів дужок, які використовуються для монтажу таких моделей:

  • Монолітні дужки відливають з чавуну у вигляді букви Т і мають посилену основу;
  • Тип монтажу “Обмеження” вважаються найбільш стабільними: вони виглядають як металеві кадри, де вставлена ​​чаша раковини;
  • Дужки “кадрів” нагадують попередні, але вони не є глухими вузлами, але ковзання, що дозволяє змінювати свій розмір;
  • Сталеві зварені кріплення виконані з профільованих труб у вигляді букв T або G.

Спеціальна весняно-завантажена рамка

READ  Чи можна закрити газову трубу гіпсокартону

Основною перевагою підвісних оболонок є можливість економії місця та встановлення сантехніки навіть у самому найменшій кімнаті, а змішувач може бути розміщений на стіні і на сам занурення. Недоліки можна віднести до того, що комунікації та труби залишаться на увазі, тому їм доведеться закрити тумбочку. Підключення раковини до системи водопостачання здійснюється відповідно до класичної схеми.

Оболонки з п’єдесталом

Такі моделі також називаються “тюльпаном”, тому що за зовнішнім виглядом вони трохи нагадують квіткою. На додаток до чаші, раковини обладнані базовим п’єдесталом, до якого він встановлений. П’єдестал виконує дві функції відразу: вона служить підтримкою раковини, а також приховує зв’язок, так що ванна кімната виглядає більш естетично.

База може бути єдиним цілим з мискою або йти окремо в комплекті. Інший варіант такої моделі – це раковина з населенцем, тобто основою, яка не потрапляє на підлогу і встановлюється на зручній висоті. Його перевага – здатність використовувати простір під умивальником є ​​більш ергономічно, а недолік полягає в тому, що установка вимагає зливання на строго визначену висоту.

Мийка з подіумом Хатрії Долцевіта

Ширина і глибина оболонки

На додаток до типу оболонки, при покупці слід звернути увагу на його ширину та глибину. Оптимальна ширина для стандартної ванної кімнати становить 50-65 см. Більш широкі моделі рекомендуються встановлювати у великих приміщеннях, а невеликі – лише якщо немає іншого варіанту (існує можливість, щоб вода постійно потрапляє на підлогу та стіни, тому вологість у ванній кімнаті буде занадто високою). Ще одним важливим критерієм вибору сантехніки – глибини: найбільш комфортні є моделі глибини 48-61 см.

Певним чином, форма і розмір раковини впливають на висоту її установки. Отже, давайте почнемо з цих параметрів. Раковина раковини для прання можна розділити на три категорії: середній, великий і малий. Все просто. Звичайна ширина оболонки розглядається 55-65 см. Все, що ширше велике, все, що вже малий.

Раковина цього не завжди нудно

Величина умивальника, мммширину, мммгубіну, тиску MMR до стоку, мм
один 400-500 300 135-150 180
2 550 420 135-150 180
3 600 450 150-180 180200
4 650 500/455 150-180 180200
п’ять 700 600 150-250 180200

У таблиці показані найпоширеніші розміри раковини ванної кімнати. Виробники та продавці поділяють умивальники за розміром для п’яти класів. Особливо успішними моделями дизайну доступні в декількох розмірах, у кількох класах. Таблиця, до речі, посилання. Не означає, що немає жодних оболонок великих або менших розмірів, але вони не належать до головного.

Найбільш бігові форми та моделі раковини виробляються в декількох розмірах

Розмір по ширині з зірочкою означає, що така глибина допустима при встановленні раковини на шафі. Для призупинення цей варіант не підходить через низьку стабільність. Зупинки занадто короткі. А для тумбочки не є перешкодою.

Ще два слова про глибину умивальника та відстань від краю до каналізації. Занадто малі оболонки незручні, оскільки навіть невеликий тиск води загрожує бризами навколо. Так мінімально візьміть 15 см, і завжди завжди будь ласка. Відстань до зливу також не повинна бути менше 15 см. Але тоді той факт, що настільки легше встановити сифон. В іншому випадку вони повинні шукати нестандартні рішення, і це завжди дорого.

Найбільш компактними умивальниками

Найвужча раковина з звичайної має ширину лише 40 см. Його повний розмір: 224070 см. Є й інші дуже компактні опції. Розміри приблизно однакові, просто розтягнуті не довжиною, але в ширину. Найменші форми мають форму прямокутника та стислий дизайн. Є невеликі круглі раковини діаметром лише близько 20 см. Але вони складніше встановити деякий стіл. І прямокутну можна встановити на звичайних дужках або штифтах.

Раковина для установки в вузькому туалеті широкий, але не зовсім довгий. Розмір цього умивальника 554425 см сам умивальник невеликий, а місцезнаходження його більше, ніж незвичайна вузька раковина може стати на 45 см протягом найпростішої ширини або навіть трохи

І ще невеликі оболонки встановлюють дуже нестандартний. У будь-якому випадку бачити оболонку біля дверей на найпростіші або за кабінетом ширини лише 42-45 см не очікуйте. Ще менше ви очікуєте побачити раковину на місці танка. Це можливо, якщо установка для підвісного туалету низька або просто танк був закритий помилковим.

Накладні: прямокутні, овальні та круглі

Сьогодні є не тільки звичайні раковини. Є ще накладні витрати або робочий стіл. Вони виглядають більш незвичайними, встановленими легше, і з точки зору комфорту не поступаються традиційному. У формі вони, мабуть, найбільш різноманітні. Є прямокутні, квадратні, круглі, овальні, у вигляді чашок і півкулі.

READ  Що робити, якщо тече туалетного бака

Форми та розміри накладних оболонок також є найбільш різними

Форма накладних оболонок для ванної кімнати. Шушіна. Шматок. см
Круглий 38-52 38-52 20-35
Овальний 52-90 38-52 14-25
Прямокутний 50-80 35-55 20-35

Про їх розміри варто говорити окремо. Це, по суті, не є твердим стандартом, і вони тільки покладуть на стіл. Вибираючи висоту встановлення столу до верхньої частини накладання у ванній кімнаті, враховуйте глибину миски. Зрештою, його краї піднімуться. Отже, найвища точка в цьому випадку слід вважати краї. І обчислити рівень установки стола, а не умивальник.

І не забувайте про ціну. У цій категорії більшість поводячих копій. Це не масове виробництво, але дуже маленький лот. Але індивідуально і незвично.

Кутові умивальники

Час йде і змінює наші звички. Сьогодні це, здається, не перевищує наявність умивальника в туалеті. Це сприймається, скоріше, як необхідність. Але більшість квартир старого житлового фонду задоволені розмірами туалетів не можуть. І ви повинні шукати нестандартні варіанти. Один з цих кутових умивальників. Вони є компактними та використовують цю область, що дуже важко приєднатися.

Розмір кута мийки для ванної сильно відрізняється. Але тут, щоб описати свої розміри форми дуже нестандартного. Це не трикутник, оскільки розмір стін, як правило, менше чашки кається. І вона повторюється в більшій чи меншій мірі. І є ті, які прикріплені в кутку, але мають прямокутну форму. Загалом, це нелегко.

Схеми та розміри декількох кутових умивальників для ванної кімнати та туалету

Ми згодні таким чином, що ми поговоримо про розмір кутових умивальників по довжині сторін, що прилягають до стін. Ще важлива глибина чашок. Решта до опису, необхідно подивитися на фотографію і на схему. Загалом, це такий біг розмірів кутових оболонок:

Більшість кутових батьків або фаянс умивальники мають невеликі розміри. Зрештою, цей параметр є або в міні-ванні, або до туалету. І тоді місце обмежене.

Форма і розмір кутових умивальників також різні

Тому більшість стін беруть близько 38-45 см. І частіше вони мають нерегулярну форму. У тому сенсі, що одна довжина стінки менша, ще довше. Симетричний значно менше. Ну, все зрозуміло. Це варіанти праворуч або лівого кута. Зрештою, стояк часто проходить у одному з них.

Але є не тільки маленькі кутові кольори. Є досить, розмір стін 60-65 см на 45-55 см. Вони можуть бути встановлені над ванною. Не кажуть, що це дуже зручно, але краще, ніж мити над ванною.

Як визначити оптимальну висоту установки раковини у ванній кімнаті

Типи умивальників

Останній варіант відбувається дуже рідко і вимагає певних інженерних рішень. Існує така сантехніка досить дорога і вимагає виключно ніжного.

Зміна висоти умивальника на п’єдесталі

Висота оболонки на п’єдесталі спочатку має фіксовані параметри, які важко змінити. База встановлюється на підлозі, сам умивальник прикріплений до кронштейнів до стіни та додатково спирається у верхню частину “тюльпана”. Цей варіант хороший, тому що сифон повністю прихований. Площа оболонки за замовчуванням набуває естетичного вигляду. Як правило, висота сторони змінюється в діапазоні від 85 до 90 см.

Якщо ви хочете змінити висоту тюльпану типу умивальник самостійно, тобто способи вирішення цієї проблеми:

  • Підніміть раковину над розмірами заводу, збільшуючи п’єдестал, ви можете з будь-якою конфігурацією тюльпана.
  • Відрізають шматок дренажної труби і скорочуйте стебло умивальника за допомогою інструментів. Зазвичай труба робить трохи довше, тому ви можете спокійно обрізати і встановити умивальник для бажаної висоти. Але цей прийом використовується надзвичайно рідко через ненадійність. Просто знаю, що це можливо, якщо дизайн стебла досить простий і не буде розбитий з Spil.

Яка висота фіксації сантехніки у ванній кімнаті та туалеті? Висота меблів у ванній кімнаті. Де краще покласти біде?

Обов’язково зверніть увагу на відстань між сифоном і дренажем. Якщо сифон встановлений нижче рівня зливу, то ви можете мати серйозні проблеми в майбутньому.

READ  Разбилось стекло на душевой кабине

Розрахунок висоти підвісної оболонки

Набагато більш ергономічні підвісні оболонки. Не важко вибрати сифон – сопло завжди має запас довжини, а додаткова частина просто відрізана після відповідних вимірювань.

Довгий час оптимальна висота для умивальника вважалося 86 см, вона була на такій висоті, що було звичайним встановлювати оболонки в нових будинках. Недавні дослідження показали, що для більшості людей ця висота незручна, а оптимальна висота 94-105 см.

Якщо умивальник буде використовуватися представниками обох статей, то розрахунок здійснюється з основних антропометричних даних чоловіків і жінок: жінки зручні, ніж 81-93 см. Висота, чоловіки 94-102 см. На підставі цих чисел можна розрахувати середню висоту оболонки 86-93 см. Діти доведеться помістити кроки. Готові пластмасові стенди під умивальником доступні на продаж різних кольорів та текстур.

Для дітей оптимальна висота умивальника становить 60 см.

При встановленні у ванній кімнаті з двох оболонок необхідно враховувати не тільки людську антопометрію, але й відстань між умивальниками. Також вважається відстань між ліктями двох людей і можливість переміщення у ванній кімнаті вільно.

Раковина з тумбою

Раковина з столом також має фіксовану висоту залежно від параметрів меблів. Зазвичай виробники відштовхуються з загальноприйнятих стандартів. Купівля заводу з умивальником з вкладкою, враховуйте зростання всіх членів сім’ї. Навіть дуже красивий умивальник принесе вам лише незручності, якщо це занадто високе, або навпаки змусить вас згинати більше 75 градусів. Такий кут вважається критичним для пошуку тіла людини у безлічі довгий час.

З індивідуальним замовленням елементів встановлення у виробнику ванної кімнати, побажання клієнтів будуть враховувати, а висота раковини підлоги відповідає технічному призначенню.

З огляду на всі рекомендації, ви можете правильно обчислити висоту установки оболонки та забезпечити зручні умови використання для всіх членів сім’ї.

Вибір і встановлення стільниці

Нерідко, у комплекті з раковиною, що виробляють встановлення встановленого або зовнішнього стільниці. Це дуже зручно, прикріплена поверхня розширить поверхню, а зовнішній тип дизайну також буде також внутрішнім простором, в якому ви можете зберігати гігієнічні продукти, побутові аксесуари або певний інструмент. Щоб не помилитися при покупці та встановленні настільних комп’ютерів правильно, зверніть увагу на рекомендації, представлені нижче:

  • Вирішити з кріпленнями. Зауважте, що для вкладення та зовнішнього дизайну потрібні різні варіанти кріплення.
  • Декоративний стіл з скла або штучного або натурального каменю ідеально підходить для великої ванної кімнати з монтажними шафками.
  • Якщо є кілька пробілів, кімната підходить для настільного. Під нею з легкістю пральної машини.

золота середина

Вибір вихідної висоти умивальника у своїй власній ванній кімнаті є серйозним і підходом до нього.

Це визначається експертами, що для жінок оптимальна відстань від підлоги до бік становить 80-92 см, тоді як чоловіки більш зручні для миття в раковині на висоті 85-102 см.

І якщо є діти в будинку, то вони ніхто, ні друга висота. Ну, коли є можливість встановлення другої раковини, але частіше припадає на всі домогосподарства, щоб використовувати один пристрій.

У цьому випадку рекомендується вибрати щось означати, наприклад, повісити умивальник на висоті від 80 до 95 см. Ну, для дітей ви можете купити спеціальний стенд.

Стандартна установка Висота умивальника та дзеркала з підлоги в туалеті та ванній кімнаті

Повністю невелика увага під час дизайну ванної кімнати є питанням про ергономічні властивості оболонки. Рідко ви можете почути від дизайнерів або будівельників питання про висоту установки оболонки. Фактично, висота раковини з підлоги є найважливішою точкою ергономіки ванної кімнати.

Спеціальні норми

Для дітей були розроблені інші стандарти. Вони використовуються, де монтується для використання дітей. Наприклад, у окремій ванній кімнаті для дитини або, якщо у ванній кімнаті розташовані дві умивальники. Норми розробляються на основі антропометричних досліджень.

57.5 Sanita

Стандарти для дитини на основі віку

Ці стандарти також рекомендуються, але не обов’язкові. Якщо немає можливості встановити окремий умивальник для дитини, намалюйте висувний крок або стенд. Вибір їхньої висоти, бажано розглянути вищезгадані правила.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS