Підлога

Яка товщина OSB краще на підлозі

Товщина OSB для підлоги

Залежно від того, що ми хочемо зробити встановлення OSB на підлозі, як головний підлогу або вирівняти підлогу, вибрана товщина пластини.

 • Згідно з дрібним керамітичним або піщаним наповненням, ви можете взяти OSB товщиною 6-8 мм.
 • При кладці OSB на бетонному підлозі до вирівнювання дефектів буде достатньо 10 мм.
 • Щоб вирівняти дерев’яну підлогу, краще використовувати пластини товщиною 15 мм або 18 мм.
 • Укладання OSB на підлозі відставання зроблено пластинами товщиною 15 мм або 18 мм. У той же час, крок 40 см. Збільшення кроку, товщина матеріалу збільшується. Наприклад, для кроків 60 см потрібна пластина на 22 мм.

Над дерев’яною підлогою

Дерев’яна підлога може з плином часу, щоб піддатися деформації, розвіяти і деформацію. У таких випадках прокладання зроблено, як це:

 • Всі Відкрийте нігті, щоб потонути в дошку. Це можна зробити з залізним болтом, в діаметрі збігається з розміром капелюха з нігтями, а молотком.
 • Вся банка та порушення повинні бути видалені по виправленим – ручним або електричним.
 • Пластини OSB різання на знаку повинна бути розташована на підлозі, щоб шви сусідніх рядів пішли не так.
 • Виправити OSB на підлозі з 40 мм Sams кожні 30 см. У той же час капелюхи з самовідданості обов’язково тонуть у шарах.
 • Суглоби між пластинами на заключному етапі повинні бути вилучені. Найбільш зручно використовувати шліфувальний верстат, особливо якщо потрібно обробляти велику площу.

Орієнтована ДСП і Фанера ідеально обробляючи шліфування з сіткою для гіпсокартону (Детальніше: “Подрібнювальна машина: правильний вибір з опцій”). Така сітка дозволяє обробляти значно велику територію, ніж звичайний наждачний папір.

OSB – пластини, що складаються з декількох шарів, стискаючих і склеєних водонепроникними смолами з дерева. Його склеювання виконується у 3 шарах. У зовнішніх шарах шви складаються по довжині панелі, і всередині – перпендикулярно. Таке місцеположення дає сили ОС, дозволяє навряд чи утримуйте кріплення.

Будівництво включає в себе наступні види OSB:

 • OSB-2 – панелі з низькою вологістю. Вони використовуються тільки для внутрішніх робіт у сухих кімнатах.
 • OSB-3 – універсальний матеріал. Витримує підвищену вологість і всередині, а зовні. Велика маржа довговічності дозволяє широко використовувати його у будівництві.
 • OSB-4 – найбільш довговічні та вологість пластини. Вони використовуються для формування опорних структур у підвищеній вологості.

Для будівництва та вирівнювання підлог, як правило, використовуються ОСБ-3 аркушів, що ідеально витримує тягар меблів, обладнання, руху людей.

При вирівнюванні малих дефектів підлоги достатньо застосувати тарілки OSB товщиною 10 мм. Поверхні з значними насосами та вибоїнками потребують матеріалу 10-15 мм. Якщо буде створено створення підлоги на відстані, товщина відповідних пластин OSB повинна бути не менше 15-25 мм.

Деревні тарілки, такі як фанера та OSB, такі як фанера та OSB, широко використовуються для обробки. Порівняйте ці два матеріали в наступній статті: HTTPS://Pol-Master.COM/POL-Pokritiya/Fanera-Ili-OSB-CHTO-LUCHSHE-DLYA-POLA.Html.

Плити OSB використовують як гладкі та міцні підстави для різних сучасних підлоги, плитки, лінолеуму, ламінату, килима. Основними функціями орієнтованого ДСП є:

 • Створення зовнішньої поверхні. OSB – популярний матеріал для створення проекту підлоги на відстані. У той же час пластини можуть бути виконані як по верхній частині відставання, а внизу.
 • Поверхневий вирівнювання. Встановлення OSB на дерев’яній або бетонній підлозі допоможе створити абсолютно гладку поверхню, придатну для укладання оздоблювального покриття.
 • Теплоізоляція. Платформа OSB на 90% складається з натуральних деревних мікросхем з високими теплоізоляційними властивостями. Відповідно, підлога OSB не дозволяє спеку випарювати і тримати його в приміщенні.
 • Шумоізоляція. Багатошарова густа структура OSP надійно поглинає будь-який шум.

Розглянемо кілька популярних технологій укладання технологій OSS для різних фундаментів.

Як вибрати бренд і тип сексу

Орієнтовані чіп-пластини знайшли використання при створенні підлог різних конструкцій. Найчастіше вони використовуються при покритті перекриття, яке виготовляється у вигляді дерев’яних балок (виготовлених з ріжучої дошки) або дерев’яної підлоги лаг. Класичний жанр можна вважати підлогою з OSB, коли будівельні будинки на рамковій технології. У конструкції рамки платформа метод досить часто використовується, коли стіни закріплені на їх місці над перекриваючою плитою.

У всіх цих випадках OSB – це суцільна підлога обробки, яка розливається (висячі сайти).

Інший, дещо відрізняється, використовуючи OSP на підлозі, вважається так званим основним шаром. Його суть полягає в тому, що матеріал з великим форматом розміщується на деяких, вже існуюча база. Тут покриття несучої функції не виконується, хоча, безумовно, збільшує силу основи. У той же час, ОСБ дозволяє вам вирівняти поверхню, якщо це необхідно, як це трапляється, наприклад, якщо вам потрібно підготувати поверхню старих поглинань під закладанням лінолеуму або ламінату.

Розташована на підлозі як проміжний шар, панель OSB значно покращить показники звуку та теплоізоляції, наприклад, бетону. Крім того, орієнтована ДСП дозволяє вам отримати зручну основу для склеювання та оздоблювальних матеріалів. Наприклад, саме тому грубі підлоги готуються до подальшого укладання натурального паркету.

Ми не можемо його не можна знайти, але OSB може бути використаний без будь-яких проблем як грубий основі для прилипання плитки. Також на вершині проекту підлоги з ОСБ у багатьох країнах можна залити товщиною 20-25 мм товщиною.

Слід мати на увазі, що OSP з шліфувальною поверхнею має досить хороші показники стійкості до стирання. Ці листи безпечні екологічно, вони досить красиві. Тому матеріал іноді використовується навіть як плавник.

Якщо ви аналізуєте всі перераховані області застосування та ретельно розглянуте умови експлуатаційних умов OSB у перекритті (разом із імовірним ризиком зволожуючи, скажімо, на технологічній платформі) стає зрозуміло, що необхідно вибрати OSP покрити підлогу, і в більшості випадків і з хорошими носіями.

Найкраще, матеріал марки OSB-3 підходить для цих цілей, яка представлена ​​на нашому ринку відповідно до європейських стандартів маркування.

READ  Як кинути лінолеум на дерев'яній підлозі

Тільки в деяких випадках, коли основний шар створюється в сухому приміщенні, можна було б купити для підлоги OSB-2.

За даними американських стандартів будівництва, для створення статевих підлог повинні бути виконані пластинами з позначенням 1f або 2F. Бренд OSB з номером 1 у маркуванні дозволяється працювати на кадрі, а пластини з літерами 2 підходять для монтажу на деякій існуючої твердої основи.

Слід зазначити, ще кілька нюансів:

 • Ords OSP Пластини можуть бути як з прямим краєм краю, так і елементами для кровоносної сполуки. Гребінці та канавки, розташовані на краях пластин, дозволяють не використовувати дерев’яні резервуар для зміцнення розташування док -уванням.
 • Якщо для покрівельної роботи, переваги в основному краще давати гофровані пластини, потім для підлоги, воно часто є більш практичним матеріалом з шліфувальною поверхнею.

Павло з ОСБ

Роль ОСБ у конструкції рами та з ізоляцією стандартних будинків дуже велика. Особливо часто з формою OSB та вирівнювання поверхонь підлоги. Пластини OSB збільшують механічну міцність і стійкість до вологи, що характеризуються гарною теплоізоляцією та шумоізоляцією. Переваги обраного рішення включають досить просту установку.

Пластини ідеально підходять для будівництва та вирівнювання підлог, абсолютно витримує тягар меблів, обладнання, руху людей. При вирівнюванні малих дефектів підлоги достатньо застосувати тарілки OSB товщиною 10 мм. Якщо створення підлоги на відстані, товщина відповідних пластин OSB повинна бути не менше 1525 мм.

Монтаж тарілок OSB на бетонному підлозі (стяжка цементу)

Роботи повинні бути виконані відповідно до наступної схеми. Бетонна основа повинна бути абсолютно чистою, без пилу, щоб забезпечити хорошу адгезію з монтажним клеєм. База пластинчасті ОСБ рекомендується покрити спеціальний клейовий грунт SPPKA.

Тоді вам потрібні плити OSB для розкладання на поверхні і, при необхідності, виконуйте обрізання з електричним зубним або круговим пилом. На неправильній стороні OSB, покладіть паркетний клей і клей на листи до бетонної бази. Прикладання між пластинами, необхідно залишити шви товщиною 35 мм. Навколо периметру кімнати, між ОСБ і стіною, шов повинен бути 12 мм. Стечки між пластинами рекомендуються заповнити спеціальну шпаклівку для суглобів OSB Soppka Smart Elastik. Термін повного сушіння 24 години.

Встановлення плити OSB на борту

OSB, що лежить на старій дерев’яній підлозі, допомагає підвищити поверхню та підготувати його під покриттям. Для початку, використовуючи рівень, необхідно визначити локалізацію нерівномірності правління. Дошки, які ходять або занадто башта над загальним рівнем, тягнуть до відставання з дюбелями, похмурити їх у матеріал.

За статтю, розкладаються тарілки OSB з переміщенням швів кожного наступного ряду. Хрестоподібні суглоби не повинні. Обов’язково залишити прогалини між пластинами 35 мм, вздовж периметру стін 12 мм. У тарілках, свердла отворів кожні 2030 см і витягуйте OSB до підлоги з гвинтами. Ви можете досягти підлоги ще більш міцним, встановленим таким другим шаром OSB. Шви надмірних і основних шарів повинні бути закладені з переміщенням 2030 см.

Укладання оперу на відставання на бетонній основі

При наявності бетонної основи (наприклад, перекриваючи плитки), пристрій відставання та покриття їх дозволяє створювати плоский підлогу без використання мокрого вирівнювання стягів. А також для розміщення ізоляції, вологості та шумоізоляційних матеріалів у дизайн. Лаги (дерев’яні бари) закріплені на бетонному перекритті з дюбелями або якорями. Розрахунок відстані між відставанням здійснюється залежно від товщини osb plates. Товщі тарілки, тим менше ви можете встановити лаги і навпаки.

Завдяки відставанням, простір створюється між OSB і бетоном перекриття. Він може бути використаний з вигодою шляхом укладання ізоляційного матеріалу. Наприклад, на поверхах перших поверхів можна покласти теплоізолятор: мінеральна вата, піна, ЕПП у присутності під клином вологого підвалу, дизайн підлоги часто доповнюють пароізоляційні плівки або мембрани. Osb plates потрібно покласти через лаг. Шви між сусідніми пластинами (ширина) повинні суворо йти строго в середині відставання. При встановленні, також рекомендується залишити дилатаційні проміжки (35 мм між пластинами, 12 мм між OSB та стіною, які додатково легко шити Soppka Smart Elastik). Пластини OSB фіксуються на відставання з самолюбками або нігтями (спіраль, кільце). Крок кріплення: навколо периметру листів 15 мм, на проміжному (додатково) підтримує 30 мм.

Монтаж чорного підлоги з OSB на відставання

Ця технологія доцільна лише з існуючою колоною, купою, фундацією. На фундаменті потрібно монтувати відставання. Крок відставання повинен відповідати товщині використовуваних плит OSB (тим більше крок, тим більше товщини). Далі виконуйте чернетку. Для цього, вздовж відставання, вам потрібно збити обмеження, до яких будуть закріплені та закріплені тарілки OSB. На вершині OSB рекомендується покласти шар парового бар’єру, після чого потрібно закрити ізоляцію іншим шаром OSB. Кріплення здійснюється таким же чином, як при укладі OSB на відставання на існуючу бетонну основу. На цьому робочому процесі розглядається завершено.

Підготовка OSB для обробки покриттів

Довговічна, тверда та гладка поверхня робить OSB універсальну базу під усіма сучасними типами обробки підлоги. Ось деякі популярні рішення:

У цьому випадку Slabs OSB будуть діяти як поршневі підлоги, які потребують лише декоративної обробки з фарбою та лаками. Додаткова додаткова підготовка листів OSB вимагає достатньо, щоб очистити їх від пилу та застосувати 23 шари лаку (фарби), спеціально розроблені для тарілок OSB.

Рулонні матеріали Лінолеум і килим.

При прокладці прокату необхідно простежити суглоби між osb пластин з osb пластин з рештою поверхні. Всі нерівності бажані для видалення з шліфувальним папером. Верхівки між пластинами запечатані за допомогою Soppka Smart Elastik.Розумні свиноматки.

Тримати плитку на основі OSB, необхідно забезпечити його нерухомість. Для цього відставання розміщуються частіше, ніж товщина листів. Крок між елементами кріплення також рекомендується зменшити. Друкова плитка на OSB за допомогою спеціального клею, придатного для дерев’яної поверхні та використовуваної плитки. Поверхнева пластина попередньо рекомендується обробляти Soppka для кращого зчеплення з плитками.

Це покриття є досить жорстким, тому вам не потрібно готувати OSB під кладкою ламінату. Незначні порушення, які можуть бути в місцях печей, вирівнюються підкладкою.

Товщина OSB на підлозі Лагасом. Над дерев’яною підлогою

Дерев’яна підлога може з плином часу, щоб піддатися деформації, розвіяти і деформацію. У таких випадках прокладання зроблено, як це:

 • Всі Відкрийте нігті, щоб потонути в дошку. Це можна зробити з залізним болтом, в діаметрі збігається з розміром капелюха з нігтями, а молотком.
 • Вся банка та порушення повинні бути видалені по виправленим – ручним або електричним.
 • Пластини OSB різання на знаку повинна бути розташована на підлозі, щоб шви сусідніх рядів пішли не так.
 • Виправити OSB на підлозі з 40 мм Sams кожні 30 см. У той же час капелюхи з самовідданості обов’язково тонуть у шарах.
 • Суглоби між пластинами на заключному етапі повинні бути вилучені. Найбільш зручно використовувати шліфувальний верстат, особливо якщо потрібно обробляти велику площу.
READ  Чим краще ізолювати підлогу в дерев'яному будинку

Орієнтована ДСП та фанера ідеально обробляючи шліфування з сіткою для гіпсокартону (Детальніше: “Павло Гриффер: правильний вибір з опцій”). Така сітка дозволяє обробляти значно велику територію, ніж звичайний наждачний папір.

Встановлення OSB на відстані зроблено наступним чином:

 • По-перше, відстань розраховується і рівномірне укладання лаг, щоб суглоби сусідніх пластин ОСБ припадали.
 • Далі ви повинні налаштувати положення відставання, щоб будь-які три з них знаходяться на тому ж рівні. Підтримка використовуються для цього, а для перевірки – довге правило.
 • Встановлені лаги повинні бути надійно закріплені гвинтами на якорях або дюбелях. Тільки відставання не фіксуються, які виготовлені з сухого дерева і закладені в сухому приміщенні.
 • Листи ОСБ обліковуються так само, як і на дерев’яній підлозі, після чого вони закріплені самолюбивами кожні 30 см.

Для зручності монтажу, ви можете зробити макет розташування відставання на Plats OSB.

Товщина OSB для підлоги

OSB для підлог – спеціальна плита з дерева, що просочується для адгезії смол та інших композицій, а також викриває прес. Переваги матеріалу є висока міцність і стійкість до різних впливів. Одним з важливих показників OSB-плит є товстим. Варто розуміти, чому потрібно звернути увагу.

Вибір та встановлення плитки для платформи

Найважливішим етапом є підготовка проекту бази. Потрібно оцінити стан дощок і відставання. Якщо є гнилі або деформовані елементи, вони повинні бути замінені. Переважно всі дерев’яні конструктивні елементи для обробки спеціальних композицій, які захищають від вологи та гриба.

Потім, озброєний рівень будівництва, потрібно вивчити поверхню для присутності помилок та депресій. Якщо хто-небудь, ви повинні вилучити дошки і вирівняти на рівні відставання. Далі, за допомогою шліфування, потрібно очистити дошки від залишків лакофарбових виробів, нарешті вирівняти поверхню. Після цього ви можете почати покласти листовий матеріал.

Оскільки укладання OSB буде зроблено не відставати, але на дошках ви можете зупинити свій вибір на тарілках товщиною 1 см. уклав матеріал, щоб там було відключення відключення. При кладці на дошках, наявність хрестоподібних суглобів є неприйнятним.

Блокування матеріалу відбувається з дюбелем. Щоб збільшити міцність підлоги, ви також можете вибрати інший шар орієнтованого ДСП. Але не забувайте про розриви між плитами та стінами.

Як покласти ОСБ Листи на підлогу

Технологія встановлення панелей на горизонтальній поверхні досить легко виконувати, а навіть непрофесійно може справитися з нею. Основний принцип для підлоги підлог з будь-якого матеріалу є створення твердої, гладкої поверхні. При ремонті підлоги використовують дошки OSB, найчастіше використовуються три варіанти їх укладання:

Всі три можливі шляхи мають деякі нюанси, які слід враховувати під час виробництва роботи.

OSB, що лежить на підлозі з бетонною поверхнею

Метод широко використовується в квартирах багатоповерхових будинків – де основа не поглинає затухання та надлишок вологи. Він триватиме структуру чіп у своїй первісній формі. Метою цього методу є створення ідеально поверхні рівня для декоративного облицювання та потепління кам’яних плит.

Цементно-бетонні стяжки повинні бути абсолютно вирівняними до початку роботи. Залишкова шорсткість, тріщини та місцеві вибоїни.

Подробиці щодо технології вирівнювання бетонної підлоги можна знайти в статті: Вирівнювання бетонної підлоги.

Процес прокладання OSB-листів на бетонному підлозі виконується в такій послідовності:

 • Перший крок – це добре видалити робочу область. Для цього ви можете використовувати звичайний пилосос. Листи сидять на клею, а поверхня без пилу дадуть високий ступінь адгезії.
 • Після того, як очищена основа повинна бути покрита композицією грунту. Це допоможе приклеювати. Крім того, процес грунтовки створює досить щільну плівку, яка не дозволить сну, щоб стати пильним під час використання.
 • Потім почати лежати на підлозі. При необхідності, плитки ріжуть. Це зручніше зробити це з ріжучою або круговою пилкою.
 • Зворотна сторона дошки просочується з волого-репелентним праймером з антисептичними властивостями і сушать.
 • Клейова композиція застосовується до обробленої поверхні. Його слід вибирати тільки на основі гуми. Для рівномірного розподілу суміші зручно використовувати зубчастий шпат.
 • Крім того, панелі повинні бути закріплені дюбелем на бетоні. Це робиться для гарантованої та безпечної роботи. Найкраще забити дюбель по всій плиті контур. Відстань від краю повинна бути витримана в 5 см, а інтервал становить 20-30 см. З ідеальним вирівняним і міцним стяжкою – виправити тільки в кутах, але це беручи до уваги той факт, що використовується хороший клей.
 • Між сусідніми листами залишають прибиральники компенсатора. Їх ширина повинна бути близько 3 мм. На весь периметр кімнати також залишається розрив 12 мм. Згодом вони запобіжні деформації поверхні підлоги.
 • Нарешті, уважно очистіть нову поверхню. Суглоби заповнені монтувальною піною або розмах, якщо вони згодом збираються застосовувати фарбу або лак. Після цього підлога повинна розслабитися і сушити. Піна відрізана, свинять шліфувати, і ви можете почати облицювання.

Як вибрати грунт для OSB та як застосовувати його можна знайти в статті: Primer для вибору та програми OSB.

Додавання опалювального субстрату між OSB та бетоном небажано – такі дії призводять до переміщення та деформації підлог згодом. Листи повинні бути міцно підключені до всієї поверхні з базою. Більше того, високоякісний гумовий клей сам відіграє роль ізоляції, водовідштовхувального та амортизуючого субстрату.

Дерев’яні підлоги OSB Листи

Цей метод широко використовується у старих кімнатах, де дерев’яна підлога збереглася в хорошому стані. Дошки повинні бути цілими, не відправлені за допомогою грибка та форми і надійно укріплені. Цей метод зберігає матеріали, легко виконувати та функціонально – старий підлогу служить збалансованим бар’єром для вологи, холоду та шуму.

Цілі, які досягаються при встановленні OSP на дерев’яних дошках – це їх вирівнювання до декоративної обробки в майбутньому, створення твердої, безшовної поверхні та посилення грубих підлог.

Важливо провести аудит старого покриття. Забезпечити в цілісності гідроізоляції, яка повинна бути під підлогою. Замінити Exilet і гнилі охолодження. Зрівняти покриття.

 • Всі нігті повинні бути попередньо глибоко потонути в дошці. Для цього краще використовувати молоток і сталевий болт. Нерівномірності, а не умова, необхідна для видалення електричної площини, до одержання гладкої полірованої поверхні.
 • Старий підлогу і зворотна сторона пластин, які варто покривати захисний шар антисептиків.
 • Мити під шаром OSB пари-захисної мембрани, щоб уникнути появи конденсату на листах та їх передчасний старіння. Гідроізоляція для зручності на силіконовому клею, або націлені на будівельний степлер.
 • OSB розміщуються та відтворюються, як показано на діаграмі для покладання по порядок діагональної. Це допоможе уникнути утворення дистиляційних та дефектів установки. Обрізка повинна бути краями листів, які будуть лежати до стін.
 • Панелі закріплені гвинтами дерева. Два довгих апаратних засобів (tn 45 або більше) рядків, які будуть в середині основних дощок. Щоб уникнути розщеплення дерева вздовж волокна, злегка змішайте сусідні кріпильні елементи в порядку перевірки. Відстань від краю OSB до ряду самореактивних зразків повинна зберігатися в 5 см, крок поспіль становить 30 см, а відстань між сусідніми рядами, приблизно 40-65 см.
 • Детектори під самонарізаючим гвинтом, попередньо роздратовані, щоб потонути їх флеш. Це запобігає подальшим обробним шарах з парування.
 • Компенсаційні шви заповнені піною, якщо покриття дивувалося, як чергові підлоги. Коли OSB буде діяти як фінішна поверхня – пройдіть шар шпаклівки на суглоби та отвори для апаратного забезпечення.
 • Піна розрізана після остаточної фіксації, а шпаклівка вирівнюється з шліфувальним верстатом.
READ  Як зробити теплу підлогу в дерев'яному будинку

Укладання опер на відставання

Встановлення довговічної шляху до підлоги OSB Plates на підлозі створює приховану порожнину для ефективної ізоляції, шумоізоляції та гідроізоляції та регульованих відстань, дозволяють вирівняти та підготувати горизонтальну площину для заповнення орієнтованих панелей.

Теоретично, повний набір структурних елементів такого підлоги складається з:

 • носії лагів або барів;
 • гідроізоляція нижчої пізнаваної мембрани або плівки;
 • верхній шар варизоляції (плюшева мембрана);
 • Блок ізоляції є базальтовою вовною або пінополістирол;
 • армуюча приречена, яка не може бути;
 • Панелі OSB.

Технологія створення такого комплексного дизайну насправді дуже легко виконувати і може бути зроблено не професійним. Основною складністю є установка кадру твердого носія.

Крок першого – встановлення відставання. Прямокутні ділянки Brux використовуються як підшипники дерев’яних або полімерних елементів. Найбільш запущені розміри для цієї мети – 75×50 або 100×75. Розмір вибраний індивідуально, це залежить від довжини кімнати, кроку кореня та передбачуваного навантаження. Головне, що ізоляційний шар промиває з барами.

Перед початком встановлення необхідно підготувати основу для установки відставання. Для цього, очистити всю поверхню від можливої ​​присутності грибка та форми, яка в майбутньому може оселитися на дерев’яних конструкціях і знищити їх. Продовжуйте антисептичну поверхню і закрийте великі дефекти у бетонному або дерев’яному фундаменті. Допускається залишити максимальний кут основи основи в 2-3 градуси.

Потрібно прийняти рішення щодо напрямку лагування лаг. Кімната вимагає, щоб вони перпендикулярно до вікон, а в проходженні коридорів – через переміщення орендарів.

Відстань між рядами смуг барів зручніше витримувати у розмірах ізоляційних елементів та декількох розмірів панелей, що становить близько 40 сантиметрів. Якщо, якщо планується використовувати плитку, то простір зменшується до 30 сантиметрів.

Ви можете почати з установки та закріплення відставання – встановити рівнем двох найбільш віддалених смуг з протилежних сторін кімнати. Затягувати. Всі залишкові елементи будуть вирівняні на цьому літаку.

На залізобетонній основі відставання фіксуються і регулюються різними способами: на саморекладації, якорях, металевих куточках за допомогою полімерного дизайну. Найбільш надійний і функціональний спосіб – фіксація якоря. Така діаграма є міцними, а бари легко регулюють за рівнем, використовуючи нитку та моніторинг.

Встановлення поперечних стійків.

Дерев’яні відставання закріплені гвинтами на деревах або металевих кутах, а їх рівень регулюється субстратами. На самому кінці робіт встановлюються поперечні стійки, вони прикріплені до місць, де з’являться краю листів листів.

Зібрана рамка обробляється грунтовкою, а підземне спілкування здійснюється в просторі між його елементами. Готовий дизайн – це надійна підтримка (середня розрахована витримка навантаження – 5 тонн на 1 м 2.). Тепер ви можете встановити наступні шари.

Крок другий – створення бар’єру парів. Основною метою цього матеріалу є захист ізоляції від конденсату. Шар завалюється під ізоляцією, буде гідроізоляція його з зовнішньої вологи, а перехресний від бік кімнати – парабарара.

Різновиди, виготовлені з цією метою матеріалів, чудовий набір: пластикова плівка, фолоізол, антиоксидантні ізолятори, паропроникна мембрана. Використовуючи бюджетні герметичні плівки, вам доведеться створити високоякісну вентиляцію в будинку, а мембрани потрібно покласти правильно. Грубої сторони повинна бути спрямована з ізоляції.

KD.I: OSB на підлозі, технологія укладання.

Рулони розповсюджуються блимає, а суглоби суспендують будівельним фен і прокатують роликом або зразком з бітумною стрічкою для герметичності.

Крок три – укладання ізоляції. Функція, виконана цим елементом, зрозуміла з його назви. Для правильного розміщення між елементами рами, ізоляція повинна бути необґрунтована з невеликою маржею на майбутню усадку, потім холод не матиме шляхів між відставаннями в ізоляційному шарі.

Як термічна ізоляція підлоги використовуються три загальні матеріали:

 • Мінеральна вата,
 • Переваги: ​​екологічно чисті, легко укладені, не горить, надійно ізолює кімнату від вологи;
 • Недоліки: вологість боїться, не дешево, вимагає хорошої гідроізоляції.
 • Пінополістирол,
 • Переваги: ​​найкращий ізолятор не боїться вологи, не вимагає гідроізоляції;
 • Недоліки: дорога, пожежна небезпека, вимагає хорошої вентиляції в приміщенні, закріплених на монтажній піни.
 • Кераміт,
 • Переваги: ​​доступні, не вимагає стилю внутрішнього шару парабарка, поглинає надлишок вологи, не токсичні, а не паливо;
 • Недоліки: поганий теплоізолятор.

Після укладання ізоляції додайте ще один внутрішній шар гідроізоляції, за умови, що мінеральна вата була використана.

Крок Чотири – укладання аркушів OSB. Підтримка установки необхідна за аналогією з кріпленням орієнтованих панелей для подрібнення на дерев’яній підлозі. Раніше, нижня поверхня тарілок вимагається, щоб прогнозувати, самі листи – скоротити і покласти на відставання. Орієнтація на ОСП повинні бути так, щоб вони лежать довгу сторону дерев’яної сторони кадру. Головне, що край дощок ніколи не призвело, якщо це станеться, то необхідно додати страховий елемент кореня.

Яскраво з цим процесом можна знайти на

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS