Стіні

Яка товщина гіпсокартону потрібна для стін

Особливості

Класична версія матеріалу являє собою лист, отриманий, натискаючи, що складається з гіпсового ядра та двох шарів картону, що покриває основний шар з обох сторін. Модифікація або різновиди GLCS залежать від обсягу його застосування, що є фундаментальним у розвитку товщини листа.

Відповідно до класифікації, товщина продукту визначає використання. Стіна типу гіпсокартону належить до найпоширеніших типів цього матеріалу. Стіни стіни, створення міжкімнатного перегороду здійснюється за допомогою цього конкретного типу. Товщина стінки залежить від вантажів підвищених на ньому.

Якщо вбудований розділ буде виконуватися в майбутньому лише декоративну функцію, то не потрібно встановлювати щільні листи, він може обмежуватись менш товстим у порівнянні з екземплярами, встановленими на стіні або призначені для установки в інтер’єрі двері.

Тип стелі гіпсокартону в порівнянні з стіною має меншу товщину, і є просте пояснення. Матеріал, незалежно від типу конструкції, приєднується до суспендованої рами, тому для запобігання структурному краху, вага аркушів повинна бути меншою, ніж випадки, призначені для перегородки та вирівнювання стін.

Делікатні види включають арочний GLC. Він використовується, якщо це потрібно для будівництва з вигнутими формами. Через найменший у порівнянні з стелями та стінними типами товщини гіпсокартону, що дозволяє його зігнути, ви можете збирати моделі з хвильовими, куполовими або круглими формами. За допомогою арочних GLK ви можете створювати структури навіть з найменшим радіусом вигину без шансів. Цей вид відрізняється від усіх не тільки товстим, але і складом, а не паперовий шар, він має шар скляного холестера, який дає силу до листа, а також впливає на його вагу.

Є й інші параметри, що характеризують гіпсокартону і впливають на його товщину. Залежно від кліматичних параметрів та функцій, призначених для конструкції GLC, включають різні компоненти, через які лист набуває стійкості до різних типів впливу.

Вологостійкий тип листа позначений як Inkl і має зелену поверхню. Він використовується для встановлених структур у приміщеннях з підвищеною вологістю. Його стійкість до води пояснюється наявністю гідравлічного захисного розчину, просоченого просочення, тоді як швидкість поглинаючої вологи та проти захоплюючих агентів, що перешкоджають виникненню форми. Використання WGL у ванних кімнатах, басейнах, ваннах, виправданим тим, що він має достатню товщину, що дозволяє поверхню керамічною плиткою або штучним каменем.

Вогнетривкий тип листа, позначений виробниками, як GKLO має рожевий колір. На додаток до гіпсу, такі компоненти, як скловолокна та глина, а також рідина у вигляді кристалів. Кожен компонент має свою мету. Кристалізована рідина запобігає поширенню вогню, а скловолокна та глина сприяють збереженню форми після спалювання картонних шарів. Пожежна стійкість такого аркуша знаходиться за 45 хвилин від моменту запалювання. Цей тип аркушів використовується, якщо вам потрібно зробити вентиляційну шахту, повітряний канал, портал для каміна або коробки для електричних дротів.

Листи з маркуванням Glevo володіють усіма якостями, характерними для вологостійких та вогнетривких видів.

Не купуйте гіпсокартон, поки не побачите його!!!

Особливий вигляд включає гіпский лист або GVL, що характеризується збільшенням міцності. У своєму складі, крім штукатурки, целюлозні волокна присутні, через які він здатний витримувати значні ваги. Ще однією відмінною особливістю волокнистого продукту є відсутність картонних шарів. Різноманітність звичайного волокнистого аркуша є ГВВ, що витримує не тільки значні навантаження, але також володіє стійкістю до вологи.

Перераховані типи гіпсокартону є основними групами, більш корисними і частіше застосовуються. Але є й інші види, в яких товщина має особливе значення, оскільки сфера їх використання є специфічною. Як частина таких листів є додаткові шари, які визначають їх призначення. Шумоізолятори, теплові ізолятори, абсорбенти електромагнітних хвиль, а також продукти з функцією захисту вітру, використовуються при засушуванні будівель, мають щільну структуру та мають більш високий показник товщини в порівнянні з звичайними листами.

Плюси та недоліки стінної декоративної гіпсокартону

Перш ніж вибрати матеріал для обробки, потрібно знати про всі його переваги та недоліки. Знаючи всі ці нюанси, ви запобіжні всі можливі неприємні сюрпризи під час ремонту та майбутньої операції.

Hypzarton має багато позитивних властивостей.

 • Теплоізоляція. Стіни, виготовлені з гіпсокартону, дозволяють заощаджувати на нагріванні, особливо якщо вони додатково ізольовані піною або мінеральною ватою.
 • Гнучкість. З цього матеріалу ви можете зробити абсолютно будь-які фігури, що дозволяє створювати дійсно оригінальний інтер’єр. Часто ви можете зустрітися в квартирах замість дверей красивих арків. Також з гіпсокартону ви можете зробити нішу та встановити в них вбудовані лампи.
 • Вогнестійкість. Якщо вогонь раптово запускається, тільки верхній шар картонного шару обертається. У каталогах будівельних магазинів є спеціальні аркуші, повністю стійкі до запалювання.
 • Вологість. Гіпсокартон може бути встановлений на кухні та у ванній кімнаті: в умовах підвищеної вологості матеріал не деформується і не руйнується.
 • Гіпсокартон легко приховувати комунікації. Простір, який залишається після встановлення панелі гіпсокартону, може бути заповнений непотрібними дротами. Але не забудьте зробити ревізійні люки, які забезпечать доступ до комунікацій.
READ  Як поставити маяки під штукатурними стінами

На додаток до переваг, як і будь-який інший будівельний матеріал, гіпсокартон має кілька недоліків. Слід мати на увазі, що він крихкий.

При транспортуванні, установках або великих навантаженнях, лист може тріснути, тому необхідно працювати з ним надзвичайно м’яко.

Якщо ви плануєте зробити перегородку гіпсокартону, краще використовувати шумовий ізоляційний матеріал, такий як мінвату: сам матеріал не поглинає звуки. І, нарешті, полиці, виготовлені з гіпсокартону, не здатні протистояти тяжкості, тому встановіть на них, наприклад, телевізор не буде працювати – це необхідно заздалегідь зробити кадр.

Класифікація гіпсокартону

Всі листи – це свого роду “бутерброд” з двох шарів довговічної картону та твердого гіпсового ядра. Просочення покриття з спеціальними рішеннями та додавання різних добавок до “ядра” для досягнення різних функціональних характеристик. Щоб знати, як вибрати потрібну гіпсокартон для стін, вам потрібно ознайомитись з основними типами:

 • GLK – звичайне матеріал – використовується при закінченні житлового та офісного простору з нормальною вологістю та режимом температури. Листи HCl характеризуються картоном, пофарбованим сірим, а також синім маркуванням. Цей вид можна встановити на стіні різними способами, про що ми будемо говорити.
 • GKLO – вогнетривкий – має підвищену стійкість до впливу відкритого вогню. Така гіпсокартон монтується на стінах у приміщеннях з особливими вимогами до дотримання стандартів пожежної безпеки. Матеріал характеризується сірим картоном і червоним маркуванням. Стандартні розміри листів GKLO – 2500x1200x12.5 мм. Вага пластини становить 29 кг.
 • G CLAC – вологостійкий – нейтральний до підвищеної вологості (більше 70%), проходить обробку анти-захоплення. Стіностійкі гіпсокартонні листи пофарбовані в зелений і мають синє маркування. Оскільки він призначений для подальшого закінчення (облицювання плитки тощо.), необхідно встановити його на кадр з профілю.
 • Глобо – вологість та вогнетривкі – поєднує в собі всі властивості вищезгаданих матеріалів. Використовується для завершення приміщень з високими вимогами стандартів пожежної безпеки та володіння високою вологістю. Колір листа – зелений з червоним маркуванням.
 • Шафи – вид на стіну “тугоплавкі” гіпсокартону, що має підвищену стійкість до полум’я. Товщина листів становить 20 мм, а маса однієї пластини становить 31,5 кг. Завдяки відносно великій масі, цей вид рекомендується монтувати на металевій рамці. Ви можете відрізнити його в червоному картону і одне і те ж маркування.
READ  Як повісити дзеркало на стіні без кадру

Довжина листів HCl всіх типів може бути 2000; 2500; 3000; 3500 і 4000 мм, а найпоширеніша ширина – 1200 мм. Немає стандартного розміру стінної гіпсокартону: наприклад, товщина пластини залежить від типу матеріалу та характеристик його використання і може варіюватися від 6,5 до 24 мм.

Для шпалер, настінних поверхонь в основному використовуються; 2500-3000 мм довжиною. Ширина тарілки – 1200 мм, а товщина гіпсокартону для стін може бути 9 або 12,5 мм.

Кожен тип нашого оздоблювального матеріалу має певні характеристики та має спеціальні властивості, які слід розглядати при виборі його одномісної кімнати.

 • Для того, щоб вирівняти стінну поверхню офісного офісу або приміщення в житловому будинку, достатньо використовувати звичайний GCC для “сухих” приміщень.
 • Встановлення гіпсокартону на стінах ванних кімнат, душ, ванних кімнат, підвалів або лоджів та терас вимагатиме використання матеріалу з водонепроникними властивостями – G CLAC-листи.
 • Вогнетривкий тип GKLO застосовується в оформленні промислових та громадських приміщень – семінарів, залів, коридорів та лобі. Він також використовується в ніші обладнання для укладання комунікацій.
 • Вибираючи гіпсокартон для стін кухонної кімнати, перевага повинна бути передана G CLOBO – тугоплавкий та водонепроникний тип. Також він може бути використаний для пожежних бар’єрів.

Оптимальний вибір

Перед тим, як ви йдете на ринок або в магазині для гіпсокартону, визначте, які листи придбати. Кожен дизайн вимагає різних характеристик HCl. Ці відмінності включають товщину.

Відео показує, як вибрати гіпсокартон:

Велика товщина означає збільшення ваги. При розрахунку дизайну це підраховується, інакше він руйнується. З іншого боку, тонкий лист не завжди справляється з функціями, доручено до нього. Це гірше, ніж самонарізані гвинти і, якщо на такому матеріалі є щось важке, то лист не буде стояти.

Конструкція каркасу сирого стелі

Питання полягає в тому, як доповнювати стіни гіпсокартону вирішуються досить прості і швидко. З стелями ситуація трохи складніше. Найпростіший варіант – це однорівнева стеля. Спочатку потрібно визначити найнижчий кут у приміщенні та зробити маркування, заснований на цьому етапі. Потім, щоб розмістити електричну проводку та інші комунікації від стелі, приблизно 100-150 мм відступають, а навколо периметру зафіксовані нігтя до стінних профілів. Тепер вам потрібно застосувати розміток для поздовжніх профілів на стелі. У розмірі після 400 мм, суспензії закріплені на стелі, а профілі підшипників зібрані. Нерідко, довжина стандартного профілю стелі недостатньо. Кілька профілів можна підключити до одного з критичними дужками.

Товщина – відстань між спинчастими та листими літаками гіпсового листа (плита).

Товщина гіпсокартону для стін та перегородки житлових приміщень

У старій кишечнику, розмірного ряду гіпсокартону з мінімум 6,5 мм і максимум 24 мм товщиною, як повідомлення, вказано, що за домовленістю з споживачем параметри можуть відрізнятися.

Міцність пластини залежить від товщини, тому стандарт містить поздовжні та поперечні руйнівні навантаження, які сухожилля зобов’язані витримувати.

Типи тарілок

У новому гості (32614) товщина гіпсокартону прив’язана до типів пластини.

Вони використовуються для покриття зовнішніх елементів стін, але без прямого або довгострокового контакту з вологою.

Наприклад, тип D аркушів використовуються в офісах або адміністративних будівлях, де підйом повинен бути більш добрим.

Решта типів гіпсокартону можуть бути виготовлені у більш широкому діапазоні товщини, але не менше 6 мм. Більше 18 мм у вільному продажу практично не знайдено і приходить на замовлення.

Крайові профілі

Поздовжній край аркуша може бути заглушений або вирізати під кутом. Параметри профілю розділу.

Конфігурація краю (деякі не надто відрізняється) залежить від типу конструкції, в якому використовуються аркуші та варіанти обробки фінішу, яка буде над обробкою.

Глибина витончення повинна відповідати вимогам стандарту, і може варіюватися в діапазоні 0,6-2,5 мм.

READ  Як красиво клеєти метелики на стіні

Навантаження

Величина зусилля на GLCS складається з ваги самого матеріалу, а також мас різних предметів, які можуть бути розміщені на ньому.

До них відносяться фотографії, полиці для побутової техніки або домашньої посуду, а інші подібні речі.

Виходячи з цього, ви повинні вибрати велику товщину гіпсокартону з розширеним навантаженням на лист.

Наприклад, якщо передбачається розмістити велику кількість фотографій або фотографій, перевага повинна бути надана на користь товщини 9,5 мм.

Під полицею з телевізором, доцільно застосувати розмір 12,5 мм.

Для встановлення HCls застосовуються два основних монтажних параметрів:

Перший і найважливіший параметр, який в майбутньому вплине на вибір HCC тієї чи іншої товщини – це, звичайно, сила розділу. Тому прийняття рішення про покупку певного типу листа, завжди аналізуйте майбутню стіну, яка буде розрахована на які вантажі. Якщо цей розділ десь у зоні активного регулярного руху, наприклад, у коридорі або в зоні дверей, варто вибрати сильний дизайн.

Потрібно, розглянемо, який тип розділу буде організований. Серед стандартних гіпсокартонних структур є одношарові та двошарові перегородки або облицювальні системи, а також облицювання з прямим монтажем до базової стінки (див. схема).

Очевидно, що щільно прилягає до стінки листя Glc, навіть якщо це трохи тонше, буде досить сильна база. Якщо мова йде про одношаровий розділ або обличчя, то варто думати двічі, перш ніж зупинитися на пластині гіпсокартону з меншою товщиною матеріалу.

Ще одним важливим чинником, на якому це залежить від того, яка товщина гіпсокартону вибирає, знаходиться у сфері професійного досвіду майстрів, що виконують монтажні роботи з установкою розділу або облицювання. Справа в тому, що для аркушів з стандартною товщиною є норми з відстані між точками розміщення металевих каркасних профілів, на яких тримаються листи гіпсокартону.

У разі невиконання цих норм, низькоякісний матеріал стійок та керівних кадрів, а також відхилення від оптимальної технології встановлення, тонші аркуші HCl не будуть найкращим вибором для встановлення у вже не ненадійному дизайні.

Як видно, у схемах кроку кроку профілю – 600 мм або 60 см. Тут верхній шар – це стіновий матеріал, трохи нижче шару сухої гіпсу, то порожнє місце та хвилясті лінії вказали простір для укладання комунікацій. Останній нижній шар – пластини GLC стандартна товщина. Якщо перевага буде віддана трохи більш тонкому glk, то цей крок доведеться скоротити до 30-40 см.

Перш ніж придбати GK-аркуші, вам потрібно ознайомитись з плюсом, мінусом матеріалу:

 • Теплоізоляція. Вирівняний поверхневий матеріал економить на опалення. Це особливо вірно, якщо ізоляція закладена під GLC.
 • Гнучкість. Гіпсова коробка натягується під певним радіусом, це дозволяє робити декоративні елементи.
 • Вогнетривкий. При скаженні приміщення, не покрита фінішним покриттям GlC, тільки верхній шар – гіпс не світиться.
 • Є певні види матеріалу, що використовуються на кухні, ванній кімнаті, на балконі.
 • При вирівнюванні стіни з матеріалом, аркуші виконуються, проводять та інші кабелі.

З усіма перевагами GLC є мінуси:

 • Крихкість матеріалу. Він розбиває і крихти, тому монтажні роботи здійснюється з обережністю;
 • Якщо ви встановите звичайний вигляд сірого на кухні або ванній кімнаті, він буде поводитися багато вологи і згодом деформується;
 • Перед встановленням гігікату на поверхню необхідно визначити, який треба бути товстим, чи є стінка;

Перераховані плюси показують, що використання GCL є корисним для вирівнювання поверхонь та створення інших поверхонь.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS