Стіні

Яка сітка потрібна для штукатурних стін

Table of Contents

Чому вам потрібна сітка для штукатурки, і що краще вибрати?

Сітка. це прокат будівельного матеріалу, який використовується для того, щоб посилити внутрішні та зовнішні поверхні різних цілей. Максимальний ефект спостерігається в нових будинках, які ще не пройшли етап усадки, але в ряді робіт без неї не обійтися. Розміри клітин, діаметр і основи різні, у кожному випадку важливо вибрати правильний варіант.

Матеріал застосовується до затвердіння робочого покриття, захист застосованої суміші від стратифікації та розтріскування, запобігаючи обробці деформацій. Його установка часом зменшує вплив механічних, вологості та температурних ефектів та підвищує якість зчеплення розчинів з основами. Штукатурки стін на сітці (та інших поверхнях) вважається обов’язковим за:

 • Зовнішній фасад з облицюванням.
 • Підсилення підлог поверхів.
 • Оздоблення гладкої плитки будівельних матеріалів з низькою адгезією, такими як пінопласт.
 • Зміцнення ділянок з високим ризиком обсипання штукатурки: прорізів, укосів, стиків.
 • Розчин толсти-шару (понад 2 см).
 • Будинки з високим рівнем ризику.

Сітка для склопластику

Такий різновид сітчастого полотна виготовляється з полімерних волокон високої якості, просочених поліакриловою дисперсією, що дає надійний та довговічний захист від агресивного впливу. Склоплавний матеріал має ряд позитивних якостей:

 • Високий рівень механічної міцності;
 • Стійкість до різних типів деформацій;
 • Нечутливість до ефекту кислотних та лужних середовищ;
 • Не вплив змін під впливом температурних відмінностей;
 • Гнучкість та еластичність;
 • Легка вага;
 • Збільшити адгезію штукатурного шару з стінкою;
 • Посилення гідроізоляційних та теплоізоляційних систем;
 • Відповідність нормам пожежної безпеки;
 • Не вимагає спеціальних кріпильних елементів. Вона просто закріплюється на розчин, і армує шар, що шпаклюється, посередині;
 • Високий рівень стійкості до впливів процесів гниття та корозії.

До плюсів також можна додати стрічковий формат сітки на клейкій основі, що має більшу гнучкість і еластичність. Він дуже зручний для роботи з тріщинами та листовими стиками.

Завдяки високим якісним характеристикам діапазон застосування сітки штукатурної зі скловолокна значно розширюється, даючи можливість створення її різновиду.

Малярна склосітка

Малярне сітчасте полотно зі скловолокна використовується для внутрішніх стін будь-яких будівель та споруд. Її щільність становить 60 г/м2 осередок 2,5 х2, 5 мм. Малярну сітку застосовують для зміцнення при проведенні будь-яких внутрішніх шпаклювальних робіт:

 • Оздоблення стель, стін та ремонт тріщин у них;
 • Обробка косяків дверей та вікон;
 • Шпаклювання місць з’єднання стін з вікнами та дверима;
 • Використовують під час проведення гідроізоляційних робіт;
 • Шпаклюються цілі гіпсокартонні листи.

Сітка для фасадних робіт зі скловолокна

Такий різновид склосітки використовується для будь-якого різновиду зовнішніх робіт:

 • Ремонт та реставрація фасаду;
 • Зміцнення фасаду в пристрої ізоляційних систем;
 • Застосовується у створенні гідроізоляційного прошарку під час зведення фундаменту або під час проведення покрівельних робіт;
 • Посилення антивандальних властивостей фасаду.

Щільність склосітки для штукатурки фасадів 160 г/м2 з розмірами осередків 5х5 мм.

Універсальна армована зі склопластильними сітками

Універсальний сітчастий рулонний матеріал бере на себе всю напругу, що створюється в шпаклювальному шарі, при цьому зменшує ризик виникнення тріщин. Він має щільність 145 г / м2 і розмірів клітин 4 х 4 мм. Вона застосовна у більшості типів шпаклювальних робіт:

Типи арматурної сітки

У середині минулого століття армування штукатурки виконувалося укладанням її на дранку, що компенсувало недостатність адгезії до основи та знижувало ймовірність обвалення покриття. Але установка Дюранки є трудомісткою, а монтовану армуючу решітку з скромністю фізичних характеристик також була вразливою до вологи та мікроорганізмів.

Сьогодні штукатурка підкріплена спеціальними сітками, які відрізняються матеріалом, способом виробництва та розміром клітини, з якої залежить обсяг їх застосування.

Основна класифікація армуючих сіток – за матеріалом виготовлення:

Розглянемо ці матеріали в ракурсі придатності до армованого оштукатурювання різних стінових поверхонь.

Штукатурка стін з армувальною сіткою. Коли можна не використовувати. P.S не судити відео))

Металеві сітки

З усіх сіток, що використовуються при будівництві, металу, які, за способом виробництва, є наступними типами:

 • Тканини з низьковуглецевої, оцинкованої або нержавіючої сталі, латуні;
 • Сітка-рабиця – звичайна, оцинкована або покрита полімером сталь;
 • Цільнометалева просічно-витяжна сітка (ЦПЗЗ, «просічка») – із звичайної або оцинкованої сталі;
 • Зварена. нормальна або пофарбована сталь.

Сітки також відрізняються товщиною дроту та розміром клітин.

Металеві сітки штукатурні кам’яні стіни, підкріплені значним рівнем крапель. більше 4 см. З перерахованих видів для квартири підійдуть перші три. при товщині дроту до 1,5 мм і прямокутному осередку зі стороною 4-30 мм, але не всі вони однаково ефективні.

Навіщо посилити штукатурку, як виправити штукатурну сітку до стіни

Найкращі характеристики володіють “пропуском” з твердого листового металу і покриті цинком, тому міцний, міцний і значно підвищує міцність штукатурного шару при мінімумі відходів при установці. Але перераховані переваги враховуються та у своїй ціні. матеріал є дорожчим, ніж два попередні види сітки у списку, і вони також працюють добре з завданням.

Зварні сітки виготовляються з сталевих стрижнів і використовуються для значного збільшення міцності на міцність стінних структур. у житлових умовах, необхідність їх використання рідко виникає.

З істотною товщиною штукатурного шару, монтаж металевої сітки до базової бази повинен бути міцним (а також сама база. бетон, цегла, блоки), тому вони виконуються своїми самостійними штамами або дюбелями з домашнім Шайби великого діаметра, утворюючи розрив між підкріпленням та стіною щонайменше 5 мм. Армування товстошарової штукатурки може виконуватися і в кілька шарів. у міру нарощування покриття.

Але тканими сітками з оцинкованого дроту або латуні можна армувати і тонкошарову штукатурку поверх утеплювача з пінополістиролу або піноплексу, тільки це обійдеться дорожче, ніж використання неметалевої арматури.

Якщо великі перепади рівня на стіні локальні, то немає необхідності армувати основу на всій площі, особливо якщо для вирівнювання застосовується готова цементна суміш. Там, де товщина штукатурки менше 2 см, можна обійтися без армування – обрізати сітку і прибити її до стіни по периметру різу.

Полімерні арматурні сітки

Сировина для виготовлення цих сіток є поліетиленові гранули, поліуретанові, але найчастіше поліпропіленові, які після плавлення та змішування з добавками, оптимізатори екструдовані (плавлення) через клітинну форму певного профілю. Пластикові сітки виконані з клітинами у формі квадратного, ромб або шестикутника. Процес їх виготовлення є недорогим, тому полімерні сітчасті полотна широко доступні для ціни.

READ  Как приклеить бабочек на стену

Поліпропіленова екструзійна техніка під високою або, навпаки, низьким тиском з добавкою добавки дозволяє отримати достатній силовий матеріал, однорідну структуру та фіксована товщина. Однак поліпропіленові сітки поступаються в міцності металу. Сітчасті полотна з цього полімеру найбільш ефективно використовуються для запобігання розтріскування штукатурки – армувати ними штукатурний шар завтовшки більше 2 см. Крім того, лужні складові цементно-піщаних сумішей з часом руйнують поліпропілен, тому більшість сіток з цього полімеру найчастіше використовуються для армування гіпсових покриттів – але також не товщі за 2 см. Поліпропіленові сітки для укладання на піну, але слід пам’ятати, що вони не закріплені на ізоляції, але на свіжомороженому шарі суміші, що має ролик, після чого виконується повторне покриття.

Незважаючи на ці недоліки поліпропілену, компанія “Астропластика” (Санкт-Петербург) представляє армуючі сітки на російському ринку з цього матеріалу з італійської концерну “Tenax”, які оголошуються хімічно стабільними:

 • «Плуріма» ніздрювате полотно зі зміцнених за технологією орієнтування ниток, з вузликами по кутах осередків (5х5, 5х6 або 6х6 мм), застосовується для армування тонкошарової штукатурки та шпаклівки (5-1 мм);
 • “Armaflex” високоміцна плоска сітка тканина з клітиною 12×15 мм для армування штукатурки товщиною 1-5 см;
 • Синтофлекс 3 Модифікації з маркуванням Е, М і D, високоміцні сітки з клітинами 12×14, 17×24 та 22×35 мм.

Досягти хімічної стійкості пінопропілену виробнику вдалося застосуванням спеціальних полімерних добавок.

Поліуретанові сітки виробляються кількома модифікаціями. Ви можете посилити їх практично будь-яким вирівненим покриттям, тому сітки з поліуретану також називаються універсальними.

Трохи матеріал (5×5, 6×6 мм) призначений для посилення зовнішніх та внутрішніх штукатурних покриттів, виготовлених з готових сумішей на основі цементу або товщини гіпсу від 5 до 15 мм. Спостерігаючи за домашнім розчином CPS для такої сітки не виконується.

Сітка з клітиною 13×15 мм (середнього розміру) призначені для посилення фасаду та внутрішніх штукатурків товщиною до 3 см, виготовлених з готових або імпровізованих композицій на основі будь-якого зв’язуючого матеріалу (цемент, вапно, штукатурка).

Великомасштабні поліуретанові сітки (22х35 мм) призначені для армування штукатурних покриттів середньої та великої товщини, у тому числі на великих площах. Підходить для традиційних рішень саморобного та готового вирівнювання сумішей.

Для посилення внутрішньої штукатурки полімерна сітка з розміром клітин 5×5 мм повинна мати щільність щонайменше 110 г / м2.

Не можна використовувати сітку в штукатурці, помилки оштукатурювання Ceresit CT24 Лайт, шляхи виправлення

Склопластикові сітки для армування штукатурки

Темни скловолокна отримують шляхом проходження розплавленого скла через мікро-Ricker. На місці використання сітки такі волокна ділиться на фасад і інтер’єр. Обидва види мають розмір клітин 5×5 мм, але нитки сітки для зовнішньої роботи мають більшу щільність (160 г / м2), що викликає їх високу міцність на розрив, і просочують спеціальним складом, що збільшує стійкість до морозу.

З широкою доступністю за ціною, висока гнучкість та рівна питома вага, склопластикові сітки мають такі переваги над полімерним полотно:

 • Абсолютна хімічна інертність;
 • Висока сила розриву;
 • Практично необмежений діапазон робочих температур (точка плавлення 1500 ° С).

Вибір скляних виробів для штукатурки, ви повинні рухатися через його питому вагу. Фасад армують матеріалом густиною від 90 г/м2, внутрішні поверхні – від 60 г/м2.

У продажу є скловолоконна сітка з осередком 10х10 мм щільністю 450 г/м2, що використовується для армування товстошарових штукатурних покриттів на великих площах, але в умовах квартири видатні характеристики такого матеріалу залишаться незатребуваними.

Що краще використовувати

Сьогодні діапазон значно розширився, але функціональна спеціалізація звужується:

  Armaflex з поліпропілену (12×15). важка тканина з посиленням вузлів, що застосовуються до поверхонь з великими навантаженнями.

Не купуйте перший прокат, щоб виправити рішення. Придбання демонструє найкращі функціональні якості лише з правильним вибором.

Залежно від матеріалу поверхні

Важко відповісти, яка сітка для штукатурних стін краще. сталева сітка тканина або полімер. Все залежить від умов застосування. Адгезія та якість покриття залежать від шорсткості кладки, маси полотна та складу суміші.

Грунтовка дає найбільш ефективний зчеплення, але іноді під закріпленими витратами без цієї дорогої стадії. До металевих конструктивних деталей рабицю кріплять зварюванням. Відповідно, кварц-полімерний полотно, деформується з високої температури, для цієї мети не підходить. Гладкі металеві деталі попередньо обробляються ґрунтовкою.

В інших випадках застосовний будь-який відповідний різновид. Однак небажано брати дрібнокомірчасті рулони під фіксацію важких сумішей, що вирівнюють, з цементу і піску.

Від товщини штукатурного шару

Важко сховати основні квартири, коли стикаються з плитами перекриття за звичайною армуючою сіткою під штукатуркою, вона ненадійна та невигідна вартість. Набагато розумніше використовувати підвісні та натяжні стелі, а також конструкції під кріплення декоративних плит та щитів.

Незалежно від основної мети використання фіксаторних виробів, не слід застосовувати до штукатурки товстими шарами. Це ускладнить подальше вирівнювання. Від стелі, навіть після відкриття грунту, цілі скибочки або важкі шари можуть впасти.

Достатньо невеликого нижнього шару будівельного розчину або стартової шпаклівки, буквально 3-5 мм. Це за умови, що стінка гладка, без випусків та основних дефектів. Другий, оздоблювальний шар над сіткою повинен “заглушити” це, 2-3 мм цілком достатньо.

Полімерна панель з точним док-станцією швів може бути використана як основа для фарбування або хліблення з фарбою водою з розпилювачем. це економічно. Сітчаста поверхня сприйматиметься як своєрідний декор у допоміжних приміщеннях.

Види армуючих матеріалів

Будівельних (монтажних) сіток, що застосовуються для штукатурки стін та стель не так багато. Почнемо з найпоширенішого варіанту.

Склосітка штукатурна

Полотно скловолоконної штукатурної сітки складається з маленьких квадратних осередків. Сітка продається в рулонах завдовжки від 10 до 50 м, завширшки 0,5-1 м. Цей матеріал стійкий до мінусових температур і оброблений просоченням від агресивного лужного середовища розчинів, що наносяться. Широко використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Важливо! Матеріал у продажу сильно відрізняється за міцністю на розрив незалежно від густини! Наприклад, сітка з вторинної сировини щільністю 160 г/м2 може легко зламатися після згину, а менш щільна, але якісна склотканина не порветься. Завжди перевіряйте матеріал, якщо раніше з ним не працювали. Достатньо просто згинайте полотно наполовину, і все стане зрозуміло.

Відмінний показник навантаження на розрив = 1700-1800 Н.

Також важливий показник якості. це стійкість до перерви після 28 днів перебування в лугу Naon. За ГОСТом навантаження на розрив має зменшитися на 50%. Орієнтуйтесь на значення 35-40%. Ці дані потрібно дивитися на упаковці або запросити у продавця сертифікат випробувань.

Вибрати штукатурну склосітку можна одну і ту ж для внутрішніх та фасадних робіт.

READ  Як очистити фарбу зі стін у ванній кімнаті

Павутинка малярська

Цей матеріал з щільністю 45-50 г / м2 також виготовлений з склопластику, але без клітин. Веб застосовується під час шпаклівки або як самостійне покриття. У другому випадку вона кріпиться на клей, приховує дрібні нерівності без шпаклювання і робить стіни ідеально гладкими.

стрічка серпянка

Серпента. це клітинна скловолокна моторика 45-230 мм шириною на самоклеючій основі. Використовується для посилення полиць стелі, підлоги з стінами, місцями прилеглої вікон та дверних ящиків, а також для розміру листів листових матеріалів: гіпсова, ДСП, ССП, ДВП та ін. Перед штукатуркою.

Поліпропілен

Поліпропіленова підкріплення рідко використовується, коли штукатурка, головним чином ПВХ-сітка йде на заповнення стяжки підлоги, для садових парканів та інших побутових потреб. Це дуже міцна рамка, поєднується з низькою вагою та гнучкості, що дозволяє вам дати будь-яку форму. Крім того, пластик міцний, не гниє і не дає корозійних плям.

Металева

Розглянемо зараз, які металеві сітки використовуються для штукатурки. За способом виробництва вони бувають наступних видів:

Для армування стін під важку (цементну) штукатурку рекомендуємо вибирати сітку зварену оцинковану, наприклад, 0,8 мм діаметр прутка; осередок 12,7 х 12,7 мм. Або просічно-витяжну зі схожими розмірами. Цього буде цілком достатньо.

Сітка для штукатурки: вибір та застосування

Штукатурка залишається одним із найбільш затребуваних матеріалів оздоблення стін та стель. Щоб шар штукатурки тримався якнайдовше, його необхідно правильно армувати за допомогою спеціальної штукатурної сітки. Сітка для штукатурки може бути металевою або поліуретаном і прикріплена до поверхні за допомогою клею, гвинтів, гвинтів або інших пристроїв того ж призначення. Як правило, він продається в рулонах і може мати різні розміри.

Кожен вид сітки має свої особливості та свою сферу застосування.

Сітку для кладки (малярну), зроблену з пластику (полімеру), з осередками п’ять на п’ять міліметрів; її застосовують при обробці цегляних стін усередині та зовні будівель; вона підходить при оштукатурюванні за допомогою гіпсового розчину, де відсутня цемент; просторічна назва такого матеріалу – сітка малярська.

Універсальну дрібну – виготовляється з поліуретану; сторона її осередку – шість на шість міліметрів; таку ткану сітку під штукатурку 20 мм, застосовують у поєднанні зі сумішами для обробки. опалубка; Цей матеріал підходить для внутрішнього оформлення.

Універсальну сітку середню – її осередки прямокутної форми, 14 на 15 мм; вона зазвичай використовується при створенні інтер’єрів будівель.

Універсальну велику з осередками, сторона яких 22 та 35 міліметрів; її зручно використовувати при обробці просторих приміщень, наприклад складів або виробничих цехів; це підходяща сітка для штукатурки стін фасаду; вона добре переносить навантаження, перепади температур.

Склосітка, яка зроблена зі скловолокна, попередньо обробленого спеціальним методом; розмір її осередків – п’ять на п’ять міліметрів; він добре переносить дію низьких і високих температур, вплив атмосферних опадів, а також не схильний до впливу хімічних речовин, що робить його оптимальним варіантом при використанні цементних сумішей; відрізняється дуже високими характеристиками міцності, може «працювати» де завгодно.

Плуріма, що є двоосноорієнтованою структурою; її матеріал – поліпропілен; сторони осередків – п’ять на шість міліметрів; не реагує на дію хімічних сполук; дуже легка; застосовується в роботі всередині та зовні приміщень.

Armaflex з поліпропілену з армованими сполуками з клітинами 12 на 15 міліметрів; Його перевага є ультра-високою силою, яка дозволяє використовувати такий продукт при створенні товстого шару розчину; Він підходить для утворення армуючого шару фасадної штукатурки.

Сітку синтофлекс, поліпропіленову, з осередками двох типів: 12 на 14 та 22 на 35 міліметрів; вона відрізняється легкістю, інертними властивостями щодо хімічного впливу різних речовин; використовується як усередині, і зовні будівель різного призначення; це ідеальна сітка для штукатурки зовнішніх стін.

Сітка сталі є стрижнем, з’єднаним шляхом пайки в місцях перетину; варіанти встановлених клітин; Придатні при великих навантаженнях, коли необхідно утворити шар великої товщини.

Оцинкована сітка, яка виготовлена ​​з металевих стрижнів, підданих оцинкованому; Розміри клітин змінюються; дуже міцний і використовується для фасадів та внутрішніх інтер’єрів; Один з найпопулярніших видів арматурної сітки на російському ринку.

потрібна, штукатурних, стін

Залежно від того, наскільки гіпс (покриття або обприскування) застосовується, металева сітка для штукатурки або пластику може бути закріплена різними способами. Нижній гіпсовий шар посилюється за допомогою вибраної сітки на вершині прикладеного розчину бажаної товщини, злегка натискання.

Ідеальний варіант для застосування остаточного декоративного або пошкодженого шару, спочатку прикріплює підкріплення до сухої поверхні за допомогою спеціальних пристроїв. Якщо оброблена поверхня невелика, сама штукатурка може бути закріплена. У цих випадках його слід наносити точково лише для того, щоб закріпити сітку. Після цього необхідна товщина штукатурного шару рівномірно розмазана по всій поверхні.

Фахівці радять звернути увагу на кілька пунктів при прийнятті рішення. застосовується арматурна сітка.

Спочатку зрозуміти, яка товщина повинна зробити шар розчину на певній поверхні стіни або стелі. Це важливо, оскільки від цього фактора залежить, якою товщиною буде будівельна сітка. Вимірювання зроблені для цього: знайдіть найбільш виступаючу точку на стіні або стелі. Застосувати один від рівнів. лазера або будівництво. Потім шукайте найбільшу “низьку” місце. Визначити, яка товщина потрібно застосувати штукатурний шар.

Коли шар розчину не більше двадцяти міліметрів, і немає ніяких рустів або значних виступів на стелі або стіні, підкріплення не може бути використана. суміш може утримувати самостійно.

З товщиною шару від двадцяти до тридцяти міліметрів, підкріплення потребує. Без цього покриття може бути недоліком з часом, можуть з’явитися тріщини. Придатна полімерна сітка або скловолокна. Це не дасть утворювати тріщини на готовій поверхні висушеної суміші.

Шар більше тридцяти міліметрів вимагає використання металевого матеріалу. Це допоможе уникнути загонів штукатурки під власною вагою.

Якщо вимірювання показали, що для вирівнювання поверхні вам потрібно застосувати розчин з шаром п’ятдесяти міліметрів і більше, краще повністю відмовитися від штукатурки. У цьому випадку легше використовувати напругу або підвісні стелі.

Установка штукатурної сітки зі склотканини. Вибираючи сітку, пам’ятайте, що її осередки повинні перевищувати 5х5мм, щільність. від 110 до 160 г/м2. Матеріал повинен бути підібраний. Мінімальна товщина шару штукатурки під час використання склотканинної сітки – 3 мм, максимальна – 30 мм.

Перед початком робіт сітку обрізають у розмірі на полотна. Величина полотен залежатиме від того, як буде розташована сітка. поперек або вздовж. За наявності рустів на стелі, сітку потрібно розташовувати цільним полотном вздовж кожного зі швів. Якщо русти відсутні, то особливої ​​різниці в розташуванні сітки немає, потрібно лише стежити, щоб уся поверхня була покрита сіткою. Відрізати краще із запасом у 10-15 см, щоб зміцнити шви між стінами та стелею.

Поверхня, яку належить оштукатурити, знежирюють і покривають спеціальною ґрунтовкою. Потрібно забезпечити хорошу рукоятку розчину з стіною або стелею.

READ  Геометричні малюнки на стіні роблять це самостійно

Спочатку на всю поверхню наносять перший шар шпаклівки або штукатурки. Поверх нього накладається, а потім утоплюється штукатурна сітка, після чого можна нанести другий шар. Допустимо виконати цю операцію за один прохід або почекати проміжного підсихання першого шару. Склотканину сітку слід поміщати посередині штукатурного шару.

Будівельники найчастіше використовують для кріплення склотканинної сітки до основи шурупи та скоби, а потім штукатурять прямо по ній. Такий метод буде виправданий для тонкого штукатурного шару (шпаклівки). Сітка в цьому випадку розташовуватиметься посередині штукатурного розчину. Однак, якщо товщина штукатурного розчину від 10 мм і більше, сітка обов’язково виявиться з краю, при цьому армуючи не саму штукатурку, а поверхню.

потрібна, штукатурних, стін

Наносити суміш краще по всьому простору, але розподіляти її варто, починаючи з середини – у різні боки. При цьому по кутах краю полотна притискаються широким шпателем. Другий шпатель використовують для розгладження.

Коли штукатурка стеля пропонується спочатку зробити отвори, то вставте кріплення в них. Після цього штукатурну арматуру приклеїти до стелі монтажною стрічкою. Цей варіант підходить, якщо використовується легкий матеріал. Потім ставляться металеві штукатурні маяки. Накладається суміш. Важливо стежити, щоб вона заповнила осередки, закріпилася на поверхні стелі.

Металева сітка для штукатурки стін застосовується, коли потрібно зробити шар розчину тридцять міліметрів і більше. Краще вибирати оцинковані з клітинами від десяти до десяти або дванадцять до дванадцяти міліметрів. Підійде також просічно-витяжна сітка з розміром осередків 10 на 25 міліметрів.

Перш ніж починати працювати з металевим армуванням, фахівці рекомендують провести її знежирення.

Після цього сітку розрізають за допомогою ножиць на окремі полотна з огляду на те, як планується помістити їх на поверхні стіни або стелі.

Потім, використовуючи пеоратор, роблять отвори для кріпильних елементів. Відстань між ними пропонується вибирати від 25 до 30 сантиметрів. Таким чином, має вийти близько шістнадцяти отворів на “квадрат”.

Наступний крок – закріплення металевої сітки для армування штукатурки на шурупах або дюбелях, або шурупах (у разі обробки гіпсокартонної поверхні). Додатково матеріал закріплюють за допомогою монтажної стрічки. Окремі шматки повинні знаходити один на одного приблизно на десять міліметрів. При необхідності свердлять додаткові отвори для кріплення – армування не повинно відходити від стелі.

Потім ставлять будівельні маяки. Накладають перший шар розчину, використовуючи кельму. Важливо продати розчин через клітини. Потім його поступово розподілити по всій поверхні. Зачекати, поки шар підсохне, приступати до наступного.

Виберіть сітку під гіпсовими металевими фахівцями, рекомендовано у випадках, коли поверхневі краплі більше чотирьох сантиметрів. Міцний метал допоможе зберегти товстий шар розчину, який повинен бути застосований у цій ситуації.

Сталеві матеріали є єдиним варіантом, якщо суміш містить цемент, який містить лугу. Метал менше постраждали від лугу, ніж пластик.

Розчин з глиною також вимагає використання металевого армування. Прийнятний матеріал з клітинами 50 на 50 міліметрів.

Що є?

Для різних видів основ застосовуються різні типи сіток:

Масонство

Така сітка виконана з полімерів. Клітини в сітці мають розміри 55 мм. Він використовується в кульшовому ступені.

Універсальна сітка

Він використовується не тільки в штукатурці, але й у оздоблювальних роботах з шпаклівкою. Він виготовлений з поліуретану. Доступні кілька типів: розмір клітин 66 мм вважається невеликим, 1315 мм середній і 2235. великий.

Флузель

Виробляється з спеціально обробленого скловолокна. Застосовується як для штукатурки, так і для оздоблювальних робіт. Розміри осередків 55 мм. Це найбільш стійка сітка до хімічних впливів. Крім того, скловолокно чудово переносить підвищені температури.

Плуріма

Цей вид виготовляється з поліпропілену. Стійок до агресивних середовищ. Він має розмір осередку 56 мм. Може застосовуватись при штукатурці внутрішніх та зовнішніх поверхонь;

Армафлекс

Сітка виготовляється з поліпропілену, але додатково має посилені кути осередків. Розміри клітин 1215 мм. Він використовується в штукатурних поверхнях товстим шаром.

Сталева сітка

Він складається з сталевих стрижнів, припаяних у кутах клітин. Є кілька сталевих сіток з різними розмірами клітин.

Металева сітка

Через експозицію корозії він застосовується лише для внутрішніх робіт. А також сталь, мають різні розміри клітин.

Оцинкований

На відміну від металу можна використовувати для зовнішньої роботи.

Що вибрати?

Для того, щоб правильно підібрати сітку, потрібно за допомогою рівня визначити перепади основи. Це дозволить приблизно знати, якою товщиною буде шар штукатурки.

Є кілька рішень щодо застосування сітки:

 • При очікуваному шарі штукатурки менше 20 мм рекомендується застосовувати універсальну сітку. Вона чудово впорається із завданням із закріплення розчину і запобігає появі тріщин.
 • Якщо шар штукатурки більший за 3 мм, необхідна металева сітка.
 • Якщо перепади більше 50 м, варто задуматися про обшивку стін гіпсокартоном.

Застосування штукатурної сітки

Хоча технологія і проста. приблизно в середину шару розчину потрібно помістити сітку, але деякі нюанси є. Важливі два чинники. товщина шару гіпсу та поверхневого матеріалу, на якому він застосовується. Найбільш складними випадками є товстий шар штукатурки. більше двох сантиметрів, а поверхня обробки, не відрізняється гарною адгезією до цементу. піщаним розчинам, тобто метали, дерево, деякі види панелей. Якщо є один із цих факторів або обидва, то важливо не тільки забезпечити зчеплення штукатурки зі стіною, армувальна сітка також повинна бути міцно зафіксована. Недостатньо, щоб просто лежати в штукатурному шарі. результат такої роботи може бути міцним шаром штукатурки, відстаючи від стінки з одним шаром.

Нанесення штукатурки під шпалери та фарбування

Перед початком робіт слід визначити, як саме виглядатиме приміщення, і що використовуватиметься як оздоблювальні матеріали. Якщо будуть обрані шпалери, потрібно заздалегідь визначити їх тип та товщину. Якщо вони тонкі, потрібно наносити кілька шарів штукатурки, що вирівнює. Це дозволить вам засунути шпалери без порушень та бульбашок.

Для приміщення, в якому будуть поклеєні шпалери, краще купувати готові сухі суміші, тому що при їх використанні можна приготувати якіснішу штукатурку.

Якщо оштукатурювання поверхні стіни відбувається перед фарбуванням, слід ретельно підготувати стіну, не залишивши на ній навіть невеликих нерівностей. Весь процес виконується у кілька етапів:

 • спочатку тонко наноситься шар, що вирівнює;
 • потім, за потреби, відбувається нанесення ще двох шарів для усунення дефектів;
 • після висихання поверхні наноситься фінальний шар;
 • перед фарбуванням відбувається шліфування стіни до отримання гладкої поверхні.

Якщо описана технологія нанесення штукатурки повністю дотримується, поверхня виходить без будь-яких нерівностей та дефектів. Щоб зробити все правильно, краще уважно переглянути відео, на якому видно, як працюють професіонали.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS