Статті

Яка різниця між паркетом і ламінатом

Ламінований підлогу та його властивості

Якщо паркетні дошки виготовлені з обробленого дерева, потім ламінат – продукт його обробки. У центрі кожного ремінця дерев’яного волокна HDF-пластина високої щільності (800-1100 кг / м³). Вона вдвічі щільно і 2-3 рази швидше, ніж деревина. Шар товщиною 6-12 мм забезпечує довговічність покриття підлоги до довготривалої компресованих навантажень, подряпин та вм’ятин. Через високу щільність ламінату, має більшу теплопровідність і здається круто на дотик у порівнянні з паркетною дошкою.

Діапазон відомих брендів включає в себе економіку, середні та преміальні продукти. Відповідальні виробники повідомляють покупця про те, що можна очікувати від ламінату кожної ціни нішу. Але очевидно, що вища вартість – чим краще матеріал.

Planck складається з 4 шарів

 • Стабілізаційний шар – це тривалий папір, який просочений меламінною смолою. Таблиця стабілізації служить лише для того, щоб зміцнити покриття, захистити його від вологи.
 • Запозичення – це міцна пластина, яка базується на деревних борошна та смолі. Масу перемішують і натискають у тонкий лист, який виявляється супер довговічним. Це для і сил, що основу відповідає. А також він визначає метод укладання – “Натисніть” або “LOK” (тобто, засувка або елемент блокування).
 • Декоративний проміжок з крафт-паперу, на якому застосовується малюнок. За допомогою сучасних технологій ви можете застосувати точну імітацію деревної тканини.
 • Остаточне покриття створюється для захисту та одночасного декоративного ефекту, може бути гладкою, матовою або текстурою.

Властивості

 • Обсяг. При ходьбі, покриття робить звуки, і щоб уникнути їх, вам потрібна спеціальна звукоізоляційна субстрат.
 • На жаль. І хоча ці речовини в композиції дійсно шкідливі для здоров’я людини, його не можна назвати природним.
 • Великий відбір на площі, потім з натуральним деревом нереально.

Всі продукти поділяються на класи (31, 32, 33 та 34), залежно від якої визначається якість та стабільність. 33 та 34 клас – найбільш стійкі до пошкодження, їм рекомендується закласти їх у проходженні, а також у тих квартирах, де живуть маленькі діти та тварини. 31 і 32 класу дешевше, але менш довговічні і довговічні.

І тепер ми проаналізуємо, яка різниця в ламінаті та паркету.

Що краще, ніж ламінат або паркетна дошка: порівнюйте дві покриття

Після прочитання характеристик кожного покриття для покупців, питання все ще може виникнути: “настільки кращий ламінат або паркетні дошки?”. Для вирішення проблеми, кожен з представлених матеріалів повинен бути проаналізований.

Обидва покриття об’єднує багатошаровий дизайн. Але в той же час всі шари різні. Тому варто звернути особливу увагу на відмінні риси кожного.

Краще справитися з ламінатною або паркетною дошкою, порівнювалася порівняльна таблиця.

Мінімальний рівень висоти досягається лише при використанні субстрату, який щільно вписується до основи. Хороша шумоізоляція забезпечує пробковий субстрат

Чутливі до води, вона повинна бути витирана з добре натиснутою ганчіркою. Щоб зберегти правильний вигляд, потрібно використовувати спеціальні продукти догляду за деревом

Подряпини можна усунути восковий олівець

Ви можете регулярно подрібнити, велосипед, обкладинку з лаком або маслом

Ціна визначається виробником і класом. Вартість залежить від 195 до 1110 грн за квадрат.М.

Ціна залежить від типу і товщини верхнього шару деревини. Наявність суки та нечітких малюнків значно знижує вартість продуктів. Ціна має широкий діапазон від 747 до 4740 грн за квадрат.М.

Відмінності ламінату та паркету

Оцінка характеристик трьох вищезазначених матеріалів стає зрозумілим, що всі вони мають значні відмінності один від одного:

 • Міцний, вологонепроникний, простий укладання та залишення ламінату, здатний імітувати паркет та паркетні дошки, але воно позбавлена ​​основної якості натурального дерева – теплоємність. Однак широкий спектр кольорів та імітації природних матеріалів дозволяє вам називати цей матеріал універсальний. Ще однією перевагою є те, що ламінат може бути закладений не тільки на підлозі, але і на стінах і стелі.
 • Паркетна дошка можна вважати “золотим середнім” між багатошаровим ламінатом, а дорогий масив у вигляді паркету одношарових дощок. Цей матеріал має легку прокладку, характерну для ламінату, але це більше вимог до догляду та операційних умов, як це складається з натурального дерева.
 • Паркетні покриття давно зарекомендували себе як довговічний, красивий, екологічно чистий підлогу. Це надійно і функціонально, але має найвищу вартість.

Основними відмінностями між цими матеріалами можна простежити при оцінці основних характеристик.

Таблиця 1. Основні відмінності

Параметр PARC AJLAYSER
Ілюстрація
Зовнішній вигляд Він характеризується теплими, природними відтінками, унікальними текстурами та кресленнями кожного кубика з приємним до дотику з природною поверхнею. Натуральний дерев’яний шар обличчя не відрізняється від різноманітних текстур. Поверхня приємна і тепло до дотику. Найбільший асортимент імітованих матеріалів – натуральна деревина, паркет, плитка, камінь та інші.
Операційний термін та стійкість до зносу Ці показники залежать не тільки від деревної породи, але також від товщини захисного лакованого шару, які можуть забезпечити термін служби паркету до 50 років. При обробці поверхні дошки лак становить 30 років, а просочення масло-воску гарантує службу покриття не більше 10 років. Життя служби ламінату залежить від його класу, ніж він вище, тим довговічний.
Можливість застосування системи “теплого підлоги” Вода Вода, інфрачервоний Вода, інфрачервоний
Підтримка Можна відновити (до 12 разів) Можна відновити (до 4 разів) При розбитті, ламелі підлягають заміни
Вологість При обробці спеціального просочення та лаку При обробці спеціального просочення та лаку Залежно від товщини шару обличчя та додавання полімерів до складу основи підшипника
Вимоги до догляду Поверхня, оброблені воском, вимагають, використовуючи спеціальні засоби. І лаковане покриття стійке до вологи і менш перорально. Покриття є примхливо по догляду, вимагає постійного догляду за допомогою спеціальної хімії. Легко піклуватися.

Ламінована підлога покриття

Слід зазначити, що паркетна дошка та відмінності ламінування знаходяться у всьому, включаючи структуру дощок та операційних показників.

Кожен шар ламінованого матеріалу призначений для виконання певної функції:

 • Верхній – захисний. Завдяки цьому шарі дорогий ламінат може служити близько дня і не втратити оригінального вигляду. Захисне покриття складається з суміші компонентів. Меламін смоли з корундою, яка дає плаваючий стійкість до точкових потрясінь та поверхневого стирання.
 • Друга – декоративна роль. Це щільний папір з drawdrid. У деяких колекціях зображення доповнюється тисненням, що дає поверхню реалістичною. Імітація ламінату під масивом дошки є значною популярністю з сучасними дизайнерськими рішеннями.
 • Третій. нічого, крім несучої основи. Ця частина дошки обладнана канавкою та шипом – їм потрібні для монтажної підлоги. Для виробництва цього шару, ДСП або ДВП, що має міжнародний маркування HDF. Це на ньому, що виходить ваговий вантаж. Ніж ламінат дорожче, більша вага може витримувати зовнішнє покриття.
 • Четвертий – субстрат, необхідний для гідроізоляції. Крім того, шар дає підлогу звукоізоляційні якості. Шановний ламінат, оснащений амортизуючим субстратом.

Краї дощок з метою надання багато міцності обробляють водовідштовхувальними сумішами, виробленими за допомогою смоли або воску.

Вирішіть з відповіддю, яка різниця між ламінатом з паркетної дошки та тим, що краще, список переваг ламінованого покриття дозволить:

 • Стійкість до різних механічних впливів;
 • імунітет до підвищеної вологості та ультрафіолетового випромінювання;
 • універсальність використання, оскільки це покриття підлоги можна покласти у приміщеннях різних цілей;
 • Широкий вибір текстур, які імітують популярні будівельні будівлі, такі як плитка, натуральна деревина, мармур, метал та багато інших;
 • неускладнені монтажні роботи, які можуть бути виконані незалежно;
 • зручний щоденний догляд;
 • Довга служба, якщо значення матеріалу відноситься до високої цінової категорії.
READ  Як самому зробити клей для плитки

Неможливо зробити оптимальний вибір остаточного покриття, не з урахуванням дефіцит ламінату:

 • підвищена електростатичність, тому небажано поставити його в приміщення, де буде працювати точне електронне обладнання;
 • Матеріал робить певний запах, який знищить мінімум 6 місяців;
 • Для цього зовнішнього продукту необхідно використовувати звукоізоляційний субстрат;
 • Покриття характеризується недостатньою теплозберігаючими якостями;
 • Немає можливості відновити дошки.
Яка різниця між паркетом і ламінатом

Але головна відмінність між паркетним ламінатом складається з його доступної ціни для багатьох споживачів. Це момент, коли воно стає визначальним чинником, на якому більшість власників властивостей зосереджені.

Паркет або ламінат?

Питання якого дається майже кожен при виборі зовнішнього покриття. Однозначна правильна відповідь на це не може бути, оскільки все залежить від конкретної ситуації та уподобань покупця.

Ми не будемо намагатися накласти вам якусь думку, але просто розповісти про переваги та мінуси як ламінату, так і паркетних дощок з точки зору основних критеріїв для вибору покриття підлоги (ми будемо мати на увазі ламінат 32 класу зносу опору, який є оптимальним вибором для житлових приміщень, а також високоякісної тришарової паркетної дошки).

  Зовнішній вигляд (різноманітність декорів та відбору широти).

Виробники як паркетних, так і ламінованих підлог прагнуть розширити діапазон, дотримуючись поточних тенденцій у дизайні інтер’єру та надаючи клієнтам максимально можливості для вибору.

Широкий асортимент паркетних дощок досягається завдяки:

 • Використання різних видів дерева (береза, клен, ясен, дуб, гайка, венге, мербау та т.D.);
 • Використання деревини різного розведення (від гладкої густої деревини без сука до дерева з сукою різного розміру, а також варіації кольору через наявність болото та ядра);
 • Різні конструкції та розміри дощок (одноразові, дво-, три- та багатосмугові дошки, з фасором і без різних довжин та ширини, з або без вставки);
 • Різні способи обробки дощок (кріплення, наповнення, тонування, штучне утворення та т.D.), що дозволяє створювати нові унікальні відтінки та текстуру дощок;
 • різні варіанти покриття (лак, матовий лак, білий лак, масло), які дають дошку закінченого та оригінального вигляду.

Дерево – це частинка природи, тому кожна паркетна дошка має свій унікальний унікальний малюнок, ви ніколи не побачите дві однакові ради!

У своєму зовнішньому різноманітті ламінат не поступається паркетній дошці. Особливість полягає в тому, що декоративний шар ламінату надрукається на спеціальній папері, що означає, що це може бути абсолютно будь-яким! Ламінат може імітувати дерево, камінь або плитку. Сучасні технології дозволяють обробляти поверхню ламінату таким чином, щоб вона не тільки у кольорі, але і на текстурі виглядала як натуральні матеріали, які міміють.

Мінімальний термін служби паркетної дошки та ламінату приблизно однаковий – 10-15 років. Для ламінату це закінчується, він не підлягає відновленню, він не може бути відремонтований, ви можете замінити нову. Будьте готові до того, що будь-який пошкодження ламінату більш помітний, ніж на паркетній дошці, і його не можна видалити.

Основна перевага паркету полягає в тому, що вона може бути відновлена, після чого підлогу виглядає як новий. Lacted паркетні дошки можуть бути викинуті в три рази, а їх служби збільшується термін до 30-40 років. Нафтові дошки не вимагають нитки (вони просто очищаються спеціальними засобами, а масло знову застосовується), тому такий підлогу зможе служити ще довше! Крім того, паркет, покритий маслом, може бути відновлений навіть локально (наприклад, ви можете видалити одну подряпину на дошці), яку ви ніколи не можете зробити з ламінатом.

Як ми бачили, для терміну служби, паркетна дошка значно перевищує ламінат.

Чим вище клас ламінату, тим більш стійкий до стирання. 32-й клас ламінат характеризується досить високими показниками зносостійкості при використанні будинку, тому ні пісок, ні п’яти не зашкодять йому. Для того, щоб зробити паркетну дошку більш стійкою до стирання, виробники наноситься на поверхню декількох шарів лаку, які утворюють захисну плівку. Паркет, покритий маслом, виглядає більш природним, але це менш безмежно, оскільки масло поглинає в пори деревини, не залишаючи на поверхні дошки захисного шару.

Висока опір паркетної дошки залежить від твердості дерева. Отже, сама фірма – це екзотичні дерев’яні породи (наприклад, Ятоба, Мербау, Дюссі), Дуб твердий, ніж береза ​​або вишня. Лімінаційна ударна стійкість визначається щільністю основної пластини. Чим вище щільність, тим більш довговічний ламінат і дорожче.

Для них знищується як паркетна дошка, так і ламінат, поглинають вологість, так і довготривалий контакт з рідиною. Змусити дерево поглинати менше вологи неможливо, тому що це природний продукт, але з ламінатом трохи відрізняється. Щільною базовою пластиною, з якої виготовляється ламінат, тим менше він поглинає вологість і вищу ціну.

Сучасна альтернатива ламінату – вологостійкі вінілові підлоги.Детальніше: Вінілові підлоги – що це таке?

Одне з їх відсутності ламінату полягає в тому, що це достатньо “гучного” підлоги. І навіть дотримання всіх правил укладання (рівна основа, спеціальний субстрат) не забезпечує ідеальну шумоізоляцію. Паркетна дошка, завдяки своїй товщині та структурі, є “тиха” підлога, а дотримання правил укладання гарантує Вам відмінну шумоізоляцію. Паркетна підлога, вставлена ​​до бази, буде більш тихою, ніж закладена плаваючою методом.

Для того, щоб підлогу бути стабільними, тріщини, скріншоти і т.Р., Він повинен бути закладений на всі правила (на гладкій, сухої основи, використовуючи субстрат, суворо відповідно до інструкцій). Це стосується як паркету, так і для ламінованих підлог. Слід зазначити, що для паркетної дошки норм є природними змінами розміру деревини під впливом температури або вологості в кімнаті. До цього не сталося, відносна вологість повітря в діапазоні 40-60% повинна підтримуватися, а температура становить 18-24 ° С. Такі умови, до речі, ідеально підходять не тільки для паркетного підлоги, але й для вас. Крім того, паркет з часом може трохи змінити колір – став темнішим або легким, більш насиченим, глибоким і благородним.

Купівля паркетної дошки, ви повинні бути готові до того, що потрібно доглядати. Необхідно використовувати спеціальні засоби, які не тільки прибирали, але й піклуватися про підлогу. Вся ваша турбота про підлогу потрібна, щоб вона слугує вам якомога довше, зберігаючи прекрасні, добре збережені види.

Для ламінату не потрібна особлива допомога, хоча використання спеціальних засобів лише покращить її зовнішній вигляд. Крім того, будьте обережні при виборі ламінату, т.до. Низький якісний ламінат може залучити пил і вимагає майже щоденного очищення.

Паркетна дошка та ламінат складаються за допомогою плаваючого методу. Завдяки замку з’єднання, установка підлоги буде легким і швидким навіть для непрофесійного. Паркетна дошка також може бути приклеєна до бази – це більш трудомісткий і дорогий процес, не варто робити без спеціалістів тут, але цей метод укладання є більш надійним і продовжує термін служби паркету.

Ціна паркетної дошки зазвичай вище, ніж на ламінаті. Але в деяких випадках ціни цих продуктів майже вирівняні. Отже, питання вибору між паркетом та ламінатом передається з площини ціни на площину якісних характеристик та експлуатаційних особливостей.

Основна відмінність і головна перевага паркетної дошки перед ламінатом є його природність та екологічність. Паркетна дошка виконана цілком з натурального дерева, це частина дикої природи у вашому домі. Паркет тепліший і приємний на дотик, це справжній живий матеріал, який має позитивну енергію. Він дасть ваш домашній комфорт і може по-справжньому насолодитися і зігріти вас і всю вашу сім’ю.

READ  Баня своими руками бюджетный вариант

Якщо ви все ще сумніваєтеся, який вид підлоги вибрати, ми запрошуємо вас відвідати один з наших салонів Openini. Тут ви знайдете як паркетні дошки, а ламінат, і ми допоможемо вам зрозуміти та зробити правильний вибір на основі ваших потреб!

Ви також можете вибрати паркет або ламінат у каталозі на нашому веб-сайті. Ви знайдете найбільш сприятливі речення в розділі акцій.

Паркетна дошка або ламінат, який краще?

Яка паркетна дошка відрізняється від ламінату? Що вибрати: Паркетна дошка або ламінат? Майже всі, будучи вперше до цього вибору, думайте, що ламінат. Це короткочасна дешева імітація паркету, що вона легко подряпана, вона залишається вм’ятинами, а край у місцях сполук дуже швидко розбухає після будь-якої взаємодії з водою. Навпаки, існує думка, що паркетна дошка набагато довша і важко, може бути відновлена, а кілька шарів лаку добре захищені від подряпин та вм’ятин.

Така думка цілком пояснюється, вона формується під впливом різних факторів.

Багато хто мав побачити подряпаний ламінат з недосконалими краями, десь у офісі, кафе чи магазині, чути відгуки знайомого або друзів, що вони купили 32 класу ламінату, і це вже в місяць у кремі та з вигнутими краями. Ну, нарешті, здається досить логічним, що паркетна дошка дорожча, ніж ламінат, тому що технічні характеристики краще.

Але насправді все інше.

Ваші друзі або друзі, швидше за все, купили ламінат не 32 класу, але ламінат, на упаковці якого виробник написав брехню. Справа в тому, що якщо виробник не включений до Асоціації європейських виробників підлоги ламінованих покриттів, він може вказувати на його упаковку будь-яким класом, який він хоче і не несе ніякої відповідальності за це.

Класи опірності ламінату. Це стандарт Асоціації EPLF.

Фактично, сьогодні наш ринок 90% руйнувався російською та китайською продукцією, що є дешевими ламінованими МДФ-плитами. Таке покриття просто не підходить для підлоги, хоча вона часто продана досить дорого.

Що є лише те, що багато будівельних гіпермаркетів продають 33 класу ламінат товщиною 7 мм. Це нісенітниця і неможливо в принципі, як це суперечить всім нормам, тобто є найбільш звичайним обманом. Ви можете докладніше прочитати у статті: як вибрати ламінат і перевірити його якість.

Яка різниця між ламінатом з паркетної дошки?

Фактично, паркетна дошка порівняно з ламінатом набагато легше подряпати, вона є примхливою і менш довговічною. Якщо у вас є середня або велика собака. Паркетна дошка буде швидко приїжджати до незрозуміло, як на паркетній дошці, з будь-якою кількістю лакових шарів, сліди кігтів залишаються. На ламінаті ніхто, навіть найбільший, собака не може залишити подряпини. Якщо розглядати вологість, то ламінат значно менше боїться сухих кімнат або підвищеної вологості. Цей факт можна спостерігати взимку, коли в квартирі дуже сухе повітря. У цей час року паркетна дошка чхається, і вона з’являється слоти, і вони не матимуть їх.

Справа в тому, що ламінат був спочатку розроблений для наслідування паркету, але планується значно покращити свої технічні характеристики в порівнянні з дерев’яними підлогами. Ось чому перші сорти ламінату були набагато дорожче, ніж паркетна дошка. І лише тоді, завдяки розвитку технологій, виявилося скорочення виробництва. Потім був дешевий клас ламінату 21, який зробив свій внесок у формування негативної думки щодо низьких технічних характеристик ламінату.

Сьогодні ринок в основному представлений ламінатом 31, 32, 33 та 34 класами. Такий ламінат для технічних специфікацій суттєво перевершує підлогу, оскільки, на відміну від цього, має пластину CDF (велика щільність). Платформа HDF, у порівнянні з звичайною дошкою, більш рівномірно розширюється і набагато менше, тому він не утворює гнізда. Крім того, завдяки захисній плівці меламіну з додаванням корунду, залиште подряпини на ламінаті набагато складніше.

Продаж! Ми пропонуємо ознайомитись з продажем ламінату цього місяця: продаж кращих європейських марок ламінату.

Яка паркетна дошка краще, ніж ламінат?

Здавалося б, що ламінат легше і дешевше, щоб лежати, він має вищу міцність і зносостійкість, ніж паркетна дошка. Це менш боїться водними та сухими кімнатами з низькою вологістю.

Тоді чому паркетна дошка коштує більше? Яка паркетна дошка краще, ніж ламінат?

Чому копія картини рублів або іншого відомого художника ніколи не коштує оригіналу? Чому арабський стрибок, поступається технічним параметрам більшості автомобілів, набагато дорожче, ніж вони?

Так, тому що підробка. Вона завжди є підробкою, а арабський стрибок, щоб порівняти з автомобілем. богохульство.

Яка паркетна дошка відрізняється від ламінату? Тим, що паркетна дошка – натуральний продукт, справжнє креслення дерева. І паркетна дошка під нафтою є відчуття чого-небудь без порівнянного натурального дерева.

Вам сподобалася ця стаття? Підтримка автора, покласти.

На відміну від паркетних дощок ламінату. Повністю штучний матеріал. Це фото з копією дерева. Це підробка!

Паркетна дошка або ламінат, який краще. вирішувати вам. Для різних цілей є власні вимоги.

Приходьте до нас, вибирайте та задавати питання, і ми, у свою чергу, усунуті всі труднощі на шляху між вами та світом покриттів підлоги.

Все інше, крім компетентних порад, ми гарантуємо найцікавіші пропозиції та низькі ціни.

Плюси та мінуси ламінату

плюс

 • Легка укладання. Ламінат пропонується з різними типами кріплення, але 99% з них легко встановити, і більшість покупців зможуть встановити ламінат незалежно. Однак, якщо немає бажання зрозуміти це, то ви можете замовити недорогий стиль професіоналів.
 • Екологія. Незважаючи на впевнені аргументи супротивників використання синтетичного як будівельних матеріалів, ламінат не є небезпечним підлогою – всі композиції, міцно кріпильні шари між собою, сертифіковані. Матеріал не викликає алергії.
 • Опір. У питанні – що сильніше, ламінат або паркетна дошка, не може бути такою ж думкою – якість покриття залежить від багатьох факторів – щільності, товщини, складу клею. Високоякісний ламінат не зникає від сонячного світла, не боїться короткочасної вологості, ударостійкого, вогнестійкого.
 • краса. Через можливість використовувати якийсь малюнок або структура – ламінат серед провідних підлоги.
 • Нерівневий догляд. Достатньо, щоб витерти покриття, і вона залишиться красивою.

Мінуси:

 • Побоюватися. Ламінат витримує певну кількість вологи на поверхні, але лише короткочасна присутність. Полегшити його у ванних кімнатах або на кухні, не рекомендується. (Докладніше про ламінат у ванній кімнаті та ламінаті на кухні).
 • Крихкість регіону. При покупці, ви повинні звернути увагу на цілісність матеріалу та відсутність механічних пошкоджень. Прикладання, ви також повинні бути уважні до впливу на кінець та бічні частини матеріалу. Не ремонтуйте. При пошкодженні покриття є непридатним або важко використовувати незалежний ремонт. Замінити окремі елементи для цього, можливо, доведеться демонтаж більшості покриттів. Можна замовити службу особистого інженера.
 • Якість. На жаль, ринок має дві проблеми з якістю ламінату. Перший – це дуже дешевий ламінат, де використовуються шкідливі хімічні елементи або дешева плита. Другий – це підробки, які маскуються для добре відомих та високоякісних брендів. Тому ми радимо купувати від перевірених та офіційних дилерів.

Корисна інформація залежить від якості ламінату, а не є плюсом або мінусом. Недоліки знаходяться на кожному покритті підлоги. Однак ламінат залишається найпопулярнішим за рахунок відносної низької вартості, простоти в догляді, величезній кількості кольорів та креслень, а також через легкість установки.

Яка різниця між паркетом і ламінатом

Що вибрати – паркет або ламінат?

Перед початком ремонту багато людей стають перед вибором між паркетом та ламінатом як зовнішнє покриття. У епоху СРСР наші співвітчизники розглядаються великим трепетом до паркету як найбільш екологічно чистий варіант для підлоги, матеріал дуже приємний у тактичних відчуттях, теплий і легко поновлюється. Крім того, паркет був єдиним продажем дорогий зовнішній матеріал, який в той час міг показати статус сім’ї. Сьогодні люди зрілого віку, як і раніше, належать до паркету з невизначеним через повагу.

READ  Як покласти тротуарну плиту на землі

Представники молодого покоління частіше вибирають сучасну підлогу. ламінат. Він має свої переваги над паркетом, але також недоліки, які були нагороджені своїми сучасними технологіями.

У цій статті ми будемо намагатися об’єктивно порівняти плюси та мінуси цих двох матеріалів, і ви, нарешті, виберете, звичайно, ви будете.

Нещодавно ламінат на російському ринку оздоблюваних матеріалів з’явився нещодавно, але вже став дуже популярним, і його якісні показники ростуть щорічно. Якщо спочатку модний Pisk був ламінат під паркетною дошкою, сьогоднішні технології дозволяють створити статеве покриття, що має багатошарову структуру підвищеної надійності. Більше того, з будь-яким малюнком: під грубими складовими дошками, під каменем, під плиткою і навіть під художнім паркетом сьогодні ви можете вибрати ламінат будь-якого типу зносостійкості, з якого його термін служби буде залежати і надати підлогу у вашій квартирі або заміському будинку. Спеціальний стиль.

На додаток до великого вибору креслень, ламінат має ще одну безперечну перевагу: вона вважається однією з найбільш практичних покриттів для підлоги, що має велику вологість, не боїться відмінності температури та навіть важливі удари, без деформування. Крім того, ламінат досить простий у кладці, що дозволяє самостійно впоратися з ним, або платити за таку роботу набагато менше, ніж укладання клею паркетні підлоги. Але головний плюс його ламінату дешевий. Звичайно, ціновий діапазон для різних сортів цього підлоги, що покриває широко, але в будь-якому випадку, щоб купити ламінат. набагато дешевше, ніж купувати паркет. Важливо зрозуміти тут дві речі. По-перше, вартість укладання ламінованих покриттів набагато менша, по-друге, під час монтажу, дорогі матеріали не потрібні, тут процес обмежений плівкою та субстратом. У той же час необхідно вважати, що це не зовсім правильний підхід, щоб придбати найдешевший ламінат, оскільки це може бути найбільш суттєвим. Існує дуже важка конкуренція між виробниками цього покриття підлоги, тому, якщо ви не збираєтеся придбати ексклюзивний варіант, ціни на ламінат від різних виробників на певній моделі будуть приблизно однаковими та цілком прийнятними.

Тепер давайте поговоримо про лямбізм ламінату. Незважаючи на те, що він майже не вимагає догляду, як у випадку паркету (циклок, лакова покриття, просочення і т.D.), він не залежить. У разі появи на ламінаті подряпини або роздути, він повинен бути частково або повністю змінений. Паркет, в більшості випадків, легко відновити або навіть смерть, щоб рухатися, отримавши абсолютно нову підлогу, не змінюючи його.

Друга відсутність ламінату полягає в тому, що вона не є природною. Якщо паркет повністю складається з твердого дерева, то ламінат виготовляється з використанням технологій, які пропонують використання різних хімічних сполук, які не відомі простому людині. Це не означає, що ламінат особливо шкідливий для здоров’я або схильний запалювати. Виробники цієї підлоги намагаються звести до мінімуму ймовірність шкідливого випаровування, тому це особливо не хвилює той факт, що це не зроблено з природних матеріалів, не слід. Це все про психологію та упередження. У будь-якому випадку більшість вітчизняних споживачів вибирають те, що він найбільш знайомий, а паркет у цьому сенсі залишає незначні сумніви.

Паркет Тепер давайте поговоримо про переваги і недоліки підлогових покриттів. Головне – це гідність у природності, тому що немає нічого екологічного природного дерева. Будь-які обробні матеріали з натурального дерева приносять до комфорту будинку та комфорту. Однак паркет має недоліки, які, як не дивно, пов’язані з використанням натурального дерева.

Ламінат, хоча це не природно, покритий захисним плівкою, паркет легко деформується і подряпаний. Його структура може відрізнятися від впливу відмінностей вологи та температури. Якщо на паркетному проливному червоному вині, він поглинає у внутрішню структуру дерева, і швидко з плям не зможе позбутися. Для усунення таких побутових спалахів існує потреба в дорогих процедурах, таких як цикло. Для парків не дряпає і не деформується від вологи, росіяни звикли відкривати свої три-чотири шари лаку на об’єкті або лаковані, вже покриті фабричними умовами лакована або промита дошка. Але таким чином її головна перевага зменшується до нуля. Лаковий шар твердо утворює дерев’яну структуру, і клієнт переходить до сутності лакового шару, а не на дереві. Крім того, якщо ви вже почнете покривати паркетний лак, то потрібно буде зробити регулярно приблизно кожні 10 років, оскільки лак стирається з дерева, і це займає досить багато сили та грошей.

Серед основних переваг паркету, як вже згадувалося. Його статус. Якщо підлога закладена паркет, він піднімає власників будинку в очах гостей, тому що щоб відокремити підлогу так багато без дешевого матеріалу може дозволити собі лише люди можуть собі дозволити. Багато росіян, а також мешканців зарубіжних країн, люблять демонструвати ознаки своєї безпеки. Це стосується не тільки до інтер’єру, але і модних автомобілів, дорогих мобільних телефонів, ексклюзивного одягу. Добре ця або погана тема є окремою, але якщо ми говоримо про стан паркету, то це сильний аргумент на користь його покупки. Тривалий термін служби. Тепло і позитивна аура природного дерева ще більше приносять до будь-якої кімнати Шарми та унікальності.

Другий кандидат ламінат

Ламінат складається з декількох шарів, верхня частина якої покрита плівкою або меблевою фольгою. Забарвлення верхнього шару впливає на вигляд продукту. Він може імітувати керамічну плитку, дерев’яну текстуру, камінь. Ламінат – це багатошарова панель про метр, а ширина близько 20 см. Нижній шар виконаний з вологостійкої паперу, просоченої смоли або тонкого пластику. Це дає структуру жорсткості та стабільність. Середній шар – основа деревини-чіпа або липкою. На додаток до додаткової сили дизайну, вона дає еластичність і вологість.

Наступний шар складається з пластикової плівки або фольги з прикладною текстурою. Завдяки цьому існує ламінат, що імітує дерево, мармур, килим. Висока міцність не електрична плівка наноситься на верхній частині останнього шару.

Ламінат або паркетна дошка: що краще?

  , Може навіть не робити професіонала;

 • Покриття не виділяє шкідливі речовини, тому це безпечно для дітей та алергії;
 • витримує високі температури, навіть покинута коробка сигарет не призведе до згоряння;
 • стійкий до ультрафіолету, не зникає на сонці;
 • вологостійкість, плівка, що покриває верхній шар надійно захищає покриття з ефекту вологи;
 • Пошкодження стійкість, ламінат не боїться гострих каблуків, тваринних кігтів і тяжкості масивних меблів.
 • Ламіноване покриття досить шумно, тому його кладка вимагатиме додаткових відходів для звукоізоляційних прокладень;
 • крихкість країв, якщо продукти виготовляються з порушенням технології краю буде руйнувати;
 • Не може бути відновлено, ви можете замінити його лише.

Ламінат – це відмінний варіант для покриття підлоги, але не завжди вибирати його. Ми допоможемо дізнатись більше про сам матеріал, його характеристики та типи зв’язків у наступній статті: HTTPS: // Pol-Master.Com / Pol-pokritiya / Laminat / Kak-Vybrat-Laminat.Html.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // holz.Ua / laminat-ili-parketnaja-doska-chto-luchshe-blog /
https: // pol-exp.COM / PARKET-I-Laminat-Otlichiya /
https: // polspec.COM / PARKET / PARKET-I-LAMINAT-OTLICHIYA-PLYUSY-I-MINUSY.Html
https: // Openini.By / poleznoje / o-parkete / parket-ili-laminat
https: // майстерність-spb.Ru / parketnayadoskaililaminat.Html
https: // www.Новапол.RU / BLOG / Laminat / Parketnaya-doska-ili-laminat-chto-luchshe /
https: // polvamvdom.EN / статті / parket_ili_laminat.Html
https: // pol-master.COM / Pokritiya / Parket / Chto-Luchshe-Parket-Ili-Laminat.Html [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS