Підлога

Як зробити теплий підлогу в ванні

Table of Contents

Як самостійно укласти водяну теплу підлогу в лазні своїми руками

зробити, теплий, підлогу, ванна

Традиційно в російській бані використовується дерев’яна підлога. Плаваючий з дерева добре тримається теплий і приємний на дотик. Але що робити, якщо в паровій кімнаті, а до-банкінг вирішили залишити бетонну базу? Альтернативно, ви можете покласти воду підлоги підлоги у ванну з вашими руками.

Підключення печі до системи трубопроводу

Перед тим, як зробити теплий підлогу у ванні, так що він був тепло взимку, вам потрібно прийняти рішення щодо майбутньої системи підключення. Часто піч з’єднується з установкою опосередковано. пластинний теплообмінник. Потім створюються дві системи циркуляційних охолоджувальних систем: через плиту та теплообмінник у відкритій системі; Через нагрівачі та теплообмінники в замкнутій системі. Для оптимально вирішення питання про те, як зробити плиту в ванну так, щоб підлога була теплою, необхідно підключитися до водопровідної трубопровідної системи через теплообмінник. Останній поділяє циркуляцію від теплоносія решти установки. Гаряча вода нагрівається через стінки теплообмінника майже не втрати тепла. При обігріві підлог у лазні теплим повітрям таких параметрів досягти неможливо. Додатковою перевагою цього рішення є можливість вибору розміру водяного струменя в обох ланцюгах (з використанням циркуляційних насосів достатньої потужності). Як теплообмінник необхідно встановити над піччю великий резервуар для теплоносія. Така конструкція буде буфером, який стабілізує температуру води в системі та забезпечує безперервну подачу тепла. Якщо є надлишок тепла, тобто нагріта вода досягає надто високих температур у приміщенні, єдиним рішенням є уповільнення процесу згоряння шляхом зменшення подачі повітря. Як правило, тепла система у ванні з банової печі стабільна лише тоді, коли їх робочий час становить кілька годин на день, а номінальна потужність не перевищує. Щоб запобігти замерзати систему в холодну сезон, ви повинні зробити теплі підлоги у ванні з плитки на антифриз як теплоносія.

Особливу увагу слід приділяти захисту системи від покращення тиску через теплове опалення. Найбільш ефективний, простий і дешевий спосіб. зробити встановлення з відкритим розширювальним баком. Він поглинає надлишок води, обсяг якого збільшується після нагрівання.

Як зробити теплий підлогу в ванні

Багато людей люблять потрапити в російську ванну, щоб розбухати себе дубовим або березовою брокією, і навіть російський кредит квас. І після відвідування гарячої ванни ви можете плавати в отвір і бути босоніж у снігу. Закономірно після будівництва лазні на своїй ділянці господарям слід визначитися, якою буде підлога в приміщенні, та ще й вибрати методику утеплення підлоги. Колись як утеплювач використовувався будівельний повсть, а щоб збільшити термін його служби, речовину піддавали просоченням бітумом. В даний час ці функції виконують теплі підлоги у ванні.

Виникнення теплої статі

З давніх часів було звичайне побудувати дерев’яні ванни в Росії. Зводилися вони дуже швидко і з невеликими витратами. Привезли колоди, розклали їх безпосередньо на ґрунті та зруб можна будувати. Тоді було заведено дерев’яні російські лазні ставити без фундаменту. Його стали застосовувати при будівництві вже пізніше у 18-19 століттях.

Банька на фундаменті коштує набагато довше, тому що не підгниє перший ярус укладених на ґрунт колод. Також підлогу можна зробити теплою, а не холодною. У давнину, коли будували російську лазню, на землю укладали розколоті навпіл колоди, це була підлога, яка служила вірою та правдою. Але від постійної вологи та вогкості дерев’яні підлоги у лазні починають гнити, і їх постійно доводилося ремонтувати.

Відмінною альтернативою дерев’яній підлозі був бетонний. Вам потрібно дати необхідний нахил бетонної підлоги, щоб видалити воду до певного місця, за її колекцію та злити в CESSPOOL і далі відправити до каналізації. Дуже рідко бетонні підлоги в російській бані згори, покриті дошками або килимками, які створюють комфортні умови. Однак, не дивлячись, на це найкраще рішення для вас стане зроблена тепла підлога в лазні своїми руками.

Така система успішно виконує функцію, яку доручено до нього, не боїться силос, гладка, але вона також має великий недолік таких поверхів. Ставши на таку підлогу босою голою, ви відразу відчуєте холод: це не дуже приємне відчуття, тим більше, якщо лазнею користуватимуться діти. Для того, щоб вийти з подібної неприємної ситуації, існує дуже компетентне рішення.

Зараз є багато різновидів теплих підлог для ванни. Можна їх зробити з електропідігрівом, стрижневим, кабельним, плівковим або водяним обігрівом. У трубах, закладені на підлозі, подають гарячу воду, тому такий підлогу завжди буде теплим. Однак, перш ніж встановити теплий підлогу, варто знайомі з основними типами систем, які є комерційними, переглядати фотографії відбору та відео, запропонованого нами.

Павло ізоляція в бані

В даний час використовуються для ізоляції підлоги в ванні. У нас є цей матеріал між шарами бетону. Якщо підлоги зроблені на відстані, то між ними. Товщина ізоляційного шару не повинна перевищувати 15 сантиметрів. За бажанням, ви можете зробити товщі. Використання глини для ізоляції підлоги в паровій кімнаті дозволяє створювати додаткову вентиляцію. Однак його слід пам’ятати для додаткової гідроізоляції.

 • Бувають такі випадки, коли утеплення підлоги в російській парній не дає потрібного результату. Тоді доводиться влаштовувати теплу підлогу для лазні. Існує два різновиди теплої підлоги:
 • Тепла водяна підлога, що функціонує за аналогічним способом, що і радіатори;
 • Теплий електричний підлогу, який змінюється за принципом опалення: інфрачервоний та конвекційний, виконаний: стрижень, кабель та фільм.

Водяна тепла підлога в лазні

Щоб зробити теплою водою підлоги у ванні, можна використовувати поліетилен, сталевий або металопластикові труби. Така конструкція складається із схематичного розведення труб, які знаходяться між основою та покриттям. Ви можете використовувати наступні охолоджувачі, крім води: антифриз, спеціальні розчини, етиленгліколь.

Щоб мати найменшу втрату тепла, труби упаковані на спеціальне теплоізоляційний матеріал. Для якісного покращення тепловіддачі труби укладають на алюмінієву фольгу. Виділяють два основних способи укладання труб равликом та змійкою. Перший шлях. найпростіший спосіб встановити. Другий дає можливість рівномірно нагрівати систему.

READ  OSB на пол какой толщины

Існує кілька варіантів облаштування водяного опалення для лазні: установка підлог з дерев’яної основи, монтаж розведення труб із заливкою бетонною сумішшю, використання полістирольних плит із пазами та укладання в труби.

Вода тепла підлога в ванні притаманні таким перевагам:

 • Система опалення знаходиться всередині підлоги;
 • можливість створення тепла на значній зоні з невеликими витратами;
 • Рівномірний розподіл тепла по всій області кімнати;
 • Велика економія енергетичних ресурсів у порівнянні з електричним.

Але також система водних поверхів, закладена в паровій кімнаті, має свої недоліки:

 • складність у установці;
 • необхідність використання водяного насоса;
 • складність при зміні температурного режиму;
 • При цьому, дуже важко виявити джерело.

Електрична телена підлога

Встановлення електричного теплого підлоги в ванні, будьте готові, щоб споживання електроенергії збільшиться. Незважаючи на це, такі підлоги мають багато вагомих переваг. Ми познайомимося з кожним видом електричного нагрівального підлоги. Всі вони мають свої переваги, незручності при встановленні в паровій кімнаті та навіть недоліків. Деякі з них доцільніше укладати не в самій парилці, а в мийній кімнаті відпочинку або бананці.

Конвекційна кабельна підлога

Конвекційна кабельна підлога складається з покладеного на сітчасту основу нагрівального кабелю. Така підлога продається в рулонах. Його монтаж у лазні. дуже складний процес, який краще довірити майстрам. Серед переваг конвекційної кабельного підлоги можна виділити наступні: можливість регулювання температури автоматично та можливість укладання під будь-яке покриття. Однак така система повністю залежить від енергопостачання та провокує великі витрати на електрику.

Плівкова інфрачервона підлога

За своїм діапазоном інфрачервоне випромінювання аналогічне сонячному. Однак у ньому немає шкідливого впливу ультрафіолету, що позитивно впливає на гостей лазні. Плівкова електрична підлога виготовляється з тонких гнучких смуг карбонового матеріалу розміром 0,3 мм, що надійно запаяні в полімерну плівку.

Встановлюючи плівкову теплу підлогу для лазні, кладуть на основу тепловідбивний матеріал, наприклад, ізолон. Композитні елементи системи розгортаються на ньому, а поліетиленова плівка розміщується на вершині. Потрібно створити гідроізоляційні нагрівальні елементи. І монтують на фініші підлогове покриття.

Переваги плівкового теплого поверху полягає в наступному:

 • З належним встановленням системи, відмова практично виключається;
 • Елементи з’єднані паралельно, тому поломка одного сегмента на роботі інших не вплине;
 • У таких елементах використовується інфрачервоне випромінювання, це дуже корисно для людини;
 • Не існує іншого електромагнітного випромінювання;
 • Може бути закладено під важкі підлоги, такі як фаор кам’яна та керамічна плитка.

Однак інфрачервоній плівковій теплій підлозі властивий один істотний недолік. Слабка вологість, тому такий підлогу у ванні не підходить для миття.

Стрижнева інфрачервона підлога

Род інфрачервоні елементи також називаються килимками. У них нагрівальні елементи служать стрижнями, з’єднані з подачею дроту. Такі з’єднання робляться паралельно, вихід з ладу одного елемента не спричинить виходу з ладу всіх інших. На вигляд інфрачервоні мати схожі на мотузкові сходи. Монтаж таких поверхів у цементному краватку або клей.

Переваги використання в ванні стрижня теплого підлоги: він не генерує електромагнітне випромінювання, і не боїться перегрівання, це не страшно, щоб заблокувати меблі. Але водночас є й свої недоліки: залежність від електрики і не виправдана висока вартість.

Укладання кабельної підлоги у ванні

Встановлення кабельного електричного підлоги для ванни передбачає:

 • спеціаліст. обладнання, в якому також включені дво- та одноядерні кабелі; наявність спеціальних металевих сіток, які показують та встановлює напрямок установки;
 • теплоізоляційного матеріалу, зазвичай можна використовувати спінений поліетилен або пробкові плити (пінопропілен);
 • Якщо теплоізоляція використовується печі від пробки, потім забезпечити надійну пожежну безпеку, необхідно використовувати фольгу.

Для того, щоб проводити монтаж на підлозі, він повинен бути ідеально чистим і рівним. Спеціальний теплоізоляційний матеріал складається на таку підлогу. Особливого контролю вимагає монтаж такої підлоги для лазні на дерев’яній поверхні. Дріт у цьому випадку зшивається під верхню частину спеціальної металевої сітки: необхідно виділити з покриття.

Після цього встановлюються напрямні. Заздалегідь, перш ніж покласти нагрівальний кабель, він вимірюється його стійкістю, щоб переконатися. Стійкість дроту повинна відповідати вказаним значенням у документації, яка повинна бути прикріплена до цього монтажного комплекту.

Нагріваючий кабель укладають за спеціальними напрямними, злегка його натягуючи. Він не повинен бути обігнаний або скручений. Візуально нагрівальний кабель дуже схожий на звичайний електричний, але він призначений для перетворення електричної плитки до нагрівання.

Одно- та двожильний кабель зазвичай відрізняється за рівнем електромагнітного випромінювання. Двоелюдно-кабельне випромінювання менше, ніж приблизно п’ять разів і не перевищує цього показника встановлених норм. Монтаж двожильного кабелю не потребує підведення другого кінця тому до термостату, тому він набагато простіше.

Після укладання кабелю термостат встановлюється та підключений до нього. Використання його контролює рівень підігріву підлоги. Рекомендуйте його встановити поруч із електричною проводкою. Температурний датчик зазвичай ізолюється гофрованою трубкою і розташовується, як правило, на одному рівні зі стяжкою бетону. Все це робиться, щоб його заміна у разі виходу з ладу не склала для господаря лазні особливих труднощів.

Теплий підлоговий покрив у ванні

Після розташування теплого підлоги в ванні, не варто забути про велике значення правильного регулювання верхнього покриття. Від цього залежатиме не лише зовнішній вигляд лазні, а й санітарний стан приміщення. Як підлоги у ванні можна використовувати:

 • Традиційна керамічна плитка, яка має відмінну теплопровідність, не повністю боїться раптової температури, вона легко промивається і має досить довге корисне життя;
 • Паркетне покриття для попереднього банера, якщо ви ставитеся до неї з захисними агентами;
 • Ламінат для укладання на легких підлогах;
 • Лінолеум з протиковзким покриттям як найбільш фіскальний варіант.

Після того, як кабель був закладений, і термостат був підключений до нього бетон. Далі на ньому накладають покриття підлоги (лінолеум, плитка тощо). Якщо кімната нерегулярно нагрівається, краще використовувати скляну плитку або порцелянову плитку. Лінолеум має набагато менший теплообмін і не настільки енергоємний, як плитка.

Крім того, вам потрібно знати, що деякі види лінолеуму при нагріванні дуже токсичні. Дерев’яне покриття. один з найгірших теплопровідників, а при частому і тривалому намоканні та висиханні деревина сильно деформується і тріскається. Такий варіант покриття неприпустимий для утепленої підлоги.

Якщо ванна постійно нагрівається, найкращим видом на покриття для його підлоги буде керамічна література або плитка. Ці оздоблювальні матеріали мають найбільшу теплопровідність, яка значно зберігає грошові витрати на електроенергію. Включіть підлогу лише після його повністю твердих речовин. Для бетону термін повинен бути не менше 10 днів.

Таким чином, будь-який вид теплих підлог у ванній є свої переваги та недоліки. Знаючи все це, ви робите свідомий вибір. Пристрій теплих бетонних підлог у ванні, в якому теплоносія. це вода, заощаджує гроші, щоб платити за електроенергію. Електричні підлоги. Дуже світло в установці та експлуатації, але дуже багато залежить від енергопостачання, а також значно збільшити витрати на електроенергію.

READ  Що лікувати дерев'яну підлогу в гаражі

Найпростіший теплий підлогу у ванні

Які варіанти пристрою можливі?

Відповідно до узагальненої класифікації системи обігріву банної підлоги поділяються на два типи.

 • Замкнений трубопровідний контур, по якому циркулює рідкий теплоносій, що підганяється насосом. В основному, функція теплоносія виконує звичайну воду, але антифриз може замінити його, водний розчин антифриз, етиленгліколь тощо.
 • Електрична система для будівництва якої в ванні використовується переважно заводські “кабельні підлоги” або плівкові інфрачервоні килимки.

Кожен параметри мають потовиділені плюси та переконливі мінуси. Для пристрою водної системи котел потрібен як обов’язковий компонент насоса, пластикових або мідних труб, маси фітингів. Коштуватиме втілення ідеї буде чимало, але за рахунок скорочення експлуатаційних витрат протягом п’яти-шості років відіб’є витрати та позначить економічні переваги над електричною підлогою. Організація кабельного або інфрачервоного опалення коштуватиме набагато дешевше, але не потрібно забути про стабільне зростання тарифів на енергоносії.

Без будівельних навичок самостійно спорудити контур із циркулюючою нагрітою водою досить складно, потрібні розрахунки та проектування. Ще складніше знайти місце протікання, якщо водяна тепла підлога в лазню влаштовувалась у бетонній стяжці. У разі ремонту доведеться все демонтувати та встановлювати нову систему. Кабельний підігрів у монтажі трохи простіше, але за аспектами ремонтопридатності аналогічний водяному варіанту. Проблем не буде з монтажем інфрачервоних матів, та й ремонтів також. Якщо вийде з ладу окремий елемент, решта все одно працюватиме. Крім того, фільм вимагає більш вузькому стягу, решта займе більше місця.

Різновиди та особливості

Кидаючи класичну схему гіпкосту з печі в підвалі, можна сказати, що основними типами теплого підлоги є двошаровою та електричною.

Водні підлоги

Я хочу відчувати тепло під вашими ногами у ванні скрізь, у тому числі в пральній та паровій кімнаті. рішення буде вода тепла в ванні. Це досить дорого, коли встановлюється і практично не відремонтовано. будь-який ремонт, насправді, зводиться до заміни всього дизайну. Але він має найнижчі операційні витрати. І ще він не боїться вологості, тому гарний у мийній та парилці. Отже, це найбільш універсальна версія.

Водонагрівальна вода найчастіше служить воді. Іноді застосовують антифриз або етиленгліколь. У будь-якому випадку, така підлога вимагає автономного опалювального котла.

У той же час, котел потрібен безпосередньо у ванні. Ідея шосе від нагрівача головного котеджу, як правило, погана і невигідна. Дозволити заморожування системи взимку не може. Для регулювання всієї системи теплої підлоги доведеться ставити колекторну скриньку. так що система виходить дуже громіздкою.

Окремі умільці рекомендують запитувати систему водяної підлоги від банної печі. Це неможливо це зробити. Дозвольте мені пояснити, чому.

 • По-перше, ви не повинні вибирати тепла, необхідну для нагрівання нагрівання.
 • По-друге, печі топляться нерегулярно, а водяному контуру потрібна чітка періодичність — заморожування для нього згубно. Отже, для водного підлоги має бути окремий котел.

Електрична підлога

Легше за вагою і простим у встановленні варто визнати електричну систему купу. Теплий підлогу у ванні роблять це самого найпростішого способу зробити саме таким. Електричні підлоги є двома основними видами. По-перше, у вигляді килимки. По-друге, у вигляді опалювального дроту, укладеного, як водяні труби, зигзаги.

Системи опалення електричного підлоги прості. Прокат килимки легко відремонтовано і просто монтуються. Однак вони взагалі не підходять для миття та ганок. Навіть у відповідності до всіх запобіжних заходів.

Точніше, під час використання пари, ці системи повинні бути напружені з міркувань безпеки. А, з огляду на людський фактор, легше покласти їх у вологих приміщеннях.

Суттєвим мінусом електричних поверхів є висока вартість експлуатаційних витрат та необхідність збільшення електричної енергії. Зате вони дуже легкі та не бояться морозів. Варто згадати простоту регулювання та зміну режиму обігріву.

Водяна тепла підлога

Перед початком роботи на установці теплого водного підлоги у ванні потрібно переконатися, що поверхня гладка, вирішує матеріал труб і плануйте їх розташування (равлик, змія). Равлик найкраща модель для лазні, вона рівномірно прогріває поверхню.

Вода часто використовується як джерело тепла, але можна замінити його антифризом. Він не схильний до замерзання при низьких температурах, внаслідок чого може статися розрив труб.

Зверніть увагу! Підігріти водну підлогу, його зв’язок має здійснюватися до котла нагрівача, але в ванні його можна замінити плитою. Для цього котел встановлюється над плитою, вода нагрівається в ньому.

Це буде особливо доцільно, якщо пара є окремою структурою. Насос необхідний незалежно від вибраного варіанту нагрівання, циркуляція води в трубах забезпечується за допомогою нього.

Організація системи теплого підлоги в приміщенні

У деяких випадках утеплення підлоги лазні не дає бажаного результату. Потім вдаватися до встановлення теплих підлог. Є два типи теплих підлог:

 • Вода, працює на тому ж принципі, як радіатори;
 • електричний, який за принципом обігріву буває: конвекційний та інфрачервоний, за виконанням: плівковий, кабельний, стрижневий.

Варіант #1 водяна тепла підлога

Щоб влаштувати водяну теплу підлогу використовують сталеві, поліетиленові або металопластикові труби. Складається така конструкція з розведення труб, яка розташовується між основою та підлоговим покриттям. Як теплоносій можна використовувати не тільки воду, але й спеціальні розчини, антифриз, етиленгліколь.

Для перешкоди втраті тепла труби укладають на теплоізолюючий матеріал. А для забезпечення більш ефективної тепловіддачі ще й на алюмінієву фольгу. Існує два способи укладання труб, що розводять – «змійкою» і «равликом». Перший більш простий у монтажі. Другий дозволяє нагрівальному елементу рівномірніше розподілитись по системі.

Встановлення системи “теплого поверху” в дерев’яному будинку дозволяє повністю використовувати корисну область і не захаращувати кімнату з металевими батареями. Про яку систему вибрати і як його монтувати, ми розповімо в статті: HTTPS: // Pol-Master.com / tepliy-pol / teplyj-pol-v-derevyannom-zagorodnom-купол.html.

Можливо, кілька варіантів опалення води:

Електрична тепла підлога в лазні

 • Встановлення теплих підлог на дерев’яній основі.
 • Установка розведення труб з подальшим заливанням бетонною сумішшю.
 • Використання пластин з полістиролу з канавками, в яких розміщуються труби.
 • система опалення прихована від очей;
 • здатність нагрівати велику площу за низькими витратами;
 • Рівномірний тепловий розподіл на ділянці кімнати;
 • На відміну від економії електричного підлоги на енергоресурси.
 • складність монтажу;
 • необхідність застосування водяного насосу;
 • складність регулювання температурного режиму;
 • Складність виявлення витоків у разі потоку.

Обладнати теплу підлогу можна і в приміщеннях з кахельною плиткою. Дізнаєтесь як це зробити для різного типу обладнання у матеріалі: https://pol-master.com / tepliy-pol / teplyj-pol-pod-plitku.html.

READ  Як вирівняти бетонну підлогу в квартирі

Варіант #2 електрична тепла підлога

Влаштовуючи електричну теплу підлогу будьте готові до додаткових витрат за електроенергію. Тим не менш, такі підлоги мають низку позитивних моментів. Давайте розглянемо основні варіанти систем, що працюють на електриці.

Конвекційна кабельна підлога

Конвекційний кабельний опалення Пол виготовлений з опалювального кабелю, закладеного на меш. Продається така тепла підлога в рулонах. Укладання такої статі – досить складний процес, який бажано довірити майстрам.

Переваги: ​​автоматичне регулювання температури підходить для будь-якого підлоги. Недоліки: заздрість джерела живлення та додаткові відходи для електроенергії.

Плівкова інфрачервона система

Інфрачервоне випромінювання за своїм діапазоном ідентично сонячним. Але набагато краще, тому що в ньому відсутня шкідлива дія ультрафіолету. Плівка електрична підлога виготовлена ​​з тонких (0,3 мм) гнучких смужок. А вони складаються з карбонового матеріалу, міцно запаяного в полімерну плівку.

Обладнуючи плівкову теплу підлогу в лазню, на основу кладуть тепловідбивний матеріал (ізолон). Елементи теплого підлоги лежали на ньому, а поверх поліетиленова плівки. Це необхідно для гідроізоляційних нагрівальних елементів. Останній етап збирає підлогу.

 • З правильною установкою, відмова системи виключається;
 • Оскільки елементи пов’язані паралельно збою одного сегмента, не вплине на інших;
 • У плівкових елементах використовується інфрачервоне випромінювання, і це корисно для людини;
 • відсутність електромагнітного випромінювання;
 • Можливість укладання під сильним покриттям, такими як керамічна плитка та фаор.

Недоліками включають низьку вологість, з урахуванням якої така передача не дуже підходить для приміщень з високою вологістю.

Содер інфрачервоний

Род інфрачервоні елементи називаються килимками. У них нагрівальні елементи служать як стрижні, підключені до подачі дроту. Оскільки з’єднання паралельно, поломка одного елемента не спричиняє невдачу. Інфрачервоні килимки виглядають як трос сходів. Встановлені такі підлоги в цементному краватку або клею плитки.

Недоліки: ефективність залежності та високої вартості.

Докладніше про фільм Інфрачервоне теплове поле можна знайти тут: HTTPS: // Pol-Master.com / tepliy-pol / plenochnyj-infrakrasnyj-teplyj-pol.html. Огляд системи та технологія монтажних робіт.

Особливості меблів теплого підлоги у ванні залежно від підлоги

Що теплий підлогу краще для ванни? Це питання попросить багатьма власниками котеджів або заміських місць, які хочуть оснастити власні сауну, ванну або хаммам. Однозначної відповіді на це питання немає, тому що вибір конкретної конфігурації та потужності залежатиме від різних технічних аспектів та архітектурних особливостей самої будови.

Щоб правильно зробити теплу підлогу у ванні, необхідно враховувати наступні фактори:

Пристрій теплого підлоги в ванні не сильно відрізняється від подібних робіт, що виконуються в житлових приміщеннях. Одне з ключових балів, які слід розглянути, перш ніж вибрати систему опалення, є підвищений рівень вологості. З цієї причини інфрачервону теплу підлогу встановлювати в сауні або лазні не можна, так як вони не мають заземлення, а від вологого середовища їх почне коротити, що може призвести до ураження струмом. Установка ПЗВ також не вирішує проблеми, тому що пристрій постійно спрацьовуватиме, відключаючи подачу напруги.

Найважливіший момент при виборі конфігурації системи електропідігріву тип підлогового покриття. Найчастіше в лазнях можна зустріти підлогу трьох типів:

Якщо декоративне покриття не очікується у ванні, а роль підлоги виконується конкретним стяжком, потім кращим рішенням є кабель у шарі цементної суміші товщиною 5-7 см. Кабелі німецької компанії Gemstedt доведено добре, які відрізняються щільністю, рівномірним потеплінням і довгим терміном служби.

Теплий підлогу під плиткою у ванні може бути реалізований двома способами, щоб використовувати тонкий нагрівальний кабель або покласти нагрівальний мат. Другий варіант буде кращим, так як вимагає набагато менше часу на монтажні роботи (досить розстелити мати, при необхідності закріпити на чорновій підлозі, нанести тонкий шар клеючої суміші і поверх укласти плитку).

Облаштування теплої підлоги в дерев’яній лазні процес досить складний, оскільки передбачає додаткові роботи з укріплення каркасної конструкції з лагами, створення якісної теплоізоляції та рівної поверхні. Найкращим рішенням у цьому випадку вважається укладання тонкого алюмінієвого мату, який забезпечить якісний прогрів лицьової дошки і не збільшуватиме висоту підлоги.

За наявності достатніх знань і навичок можна змонтувати теплу підлогу в лазні своїми руками, а якщо досвіду в цій сфері немає, краще звернутися до профільних фахівців, які зроблять укладання та приєднання гріючих кабелів на професійному рівні.

Тепла підлога у лазні

Пристрій електричної теплої підлоги в будь-якому приміщенні має на увазі зростання витрати енергоносіїв. Однак такий недолік компенсується низкою переваг електричної підлоги з підігрівом. Досить поширеною помилкою є виключення застосування даного різновиду теплої підлоги в лазні у зв’язку з його можливою поломкою та ймовірністю ураження електрострумом. Цей варіант здійснення повністю виключений, оскільки ймовірність проникнення вологи в систему зменшується до нуля. Дизайн електричного підлоги нагрівається під впливом високих температур і сухого повітря і навіть коли розбиття вологи, просто не встигає.

Кожен вид електричної підлоги з підігрівом має свої особливості та переваги:

Конвекційний кабель

Нагрівальний кабель укладається на сітчасту основу. У лазні монтаж кабельного підлоги може завдати складності у зв’язку з призначенням приміщення: постійно високий рівень вологості має на увазі якісну електропроводку та монтаж самої системи. Ви можете покласти кабельну підлогу під будь-яким покриттям, можна регулювати температуру підлоги в автоматичному режимі.

Але за відсутності подачі електроживлення підлога повністю перестане функціонувати.

Сполуки стрижнів проводяться паралельно, тому відмова одного стрижня не тягне за собою відмову всієї системи

Фільм інфрачервоний

Інфрачервоний радіаційний діапазон схожий на сонячний. Це тепле підлогу смуг вуглецевого матеріалу, надійно запечатані в полімерну плівку. Плівка повертається на матеріал теплопередачі, топ з поліетиленом, який необхідний для забезпечення гідроізоляційної системи. Вибір підлогового покриття для плівкового підлоги з електричним опаленням майже необмежений.

Содер інфрачервоний

Елементи стрижня інфрачервоного теплого підлоги також називаються килимками. Нагрівальними елементами в матах є стрижні, приєднані до проводів електроживлення. Сполуки стрижнів проводяться паралельно, тому відмова одного стрижня не тягне за собою відмову всієї системи. Монтується стрижневий підлогу для плитки клею або цементного стяжки.

Переваги використання у лазні теплої статі очевидні: це забезпечення комфорту та здоров’я на довгі роки експлуатації. При чіткому дотриманні технології монтажу того чи іншого варіанту влаштування підлоги, термін його служби може досягати 50 років. Можна дізнатися, як зробити теплу підлогу по грунту.

Монтаж теплої підлоги у лазні!


Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS