Підлога

Як зробити теплий підлогу у ванній кімнаті

Виберіть теплу підлогу у ванній кімнаті під плиткою

Плитка. одна з найпоширеніших поверхів для ванної кімнати. Він не поглинає вологість, легко чистити і надати кімнату оригінальний і стильний вигляд. Єдиним недоліком полягає в тому, що таке покриття холодне, що особливо відчувається, якщо ви встаєте на нього з голими ногами відразу після душу або ванни. Однак ця проблема може бути усунена за допомогою теплого підлоги. Він забезпечує нагрівальну плитку (або більшість інших зовнішніх матеріалів) до необхідної температури.

Який підлогу нагрівається на вибір

Виробники пропонують влаштовувати підігрів підлоги у ванній

Вода тепла у ванній кімнаті. відгуки вказують на те, що метод затребуваний серед власників приватних будинків. вважається найбільш безпечним з точки зору експлуатації. Він зазвичай включений у загальну систему опалення. У умовах міської квартири, холдинг такого “оновлення” є дуже проблематичним, якщо система централізоване.

З індивідуальним нагрівальним підлогою нагрівається у ванній кімнаті. оптимальна версія, яка не вимагає значних витрат. Термостійкі труби закладені на підлозі, організують теплоізоляцію, стяжки, покриття покриття на вершині. Система готова до роботи. Важлива умова: потужність котла повинна бути доречною. забезпечити гарячу воду основною системою та додатковими зв’язками.

Теплий підлогу від акумулятора як ???

Практично не має операційних протипоказань. Однак, напевно, вимагатиме посилення електропроводки, особливо якщо в квартирі встановлена ​​електрична плита або потужна духовка. Консультація дослідного електрика перед реалізацією планів є обов’язковою. Усі роботи також повинні проводитись під контролем профільного спеціаліста.

В іншому пристрій теплої підлоги у ванній виконується за схемою, аналогічною до водяного підігріву. Додатково потрібне встановлення термодатчика.

Інфрачервоні елементи у ванну поки що вибирають досить рідко. Система дорожча і, скоріше, вона призначена для приміщень, значних територій, де він здатний замінити звичайне нагрівання. Тобто доцільно говорити про функціональні відмінності. Електрична або вода тепла підлоги у ванній кімнаті. це доповнення до загального ланцюга опалення, а інфрачервоний. один з видів автономного опалення.

Виробники ведуть перевірку надійності електрообладнання для теплого підлоги шляхом розміщення високого напруги у воді.

Сходи з будівництва електричного підлоги

Перед покупкою кабелю або мату, що гріє, орієнтуємося на вільну площу ванної кімнати. Не враховуйте область під чашу з екраном, душ, сантехнічні меблі, пральна машина, умивальник та туалет. Під цими предметами, нагрівальні елементи не мають сенсу. Більше того, кабель перегрівається в таких місцях і зазнає невдачі.

Електроенергія у ванній кімнаті

Регуляторна підлога для ванних кімнат. 170-180 Вт / кВ. метр. Цей стандарт помножується на область укладання. Наприклад, загальна площа ванної кімнати становить 5,5 кв. метрів. Для мінус області, зайнятого різними об’єктами, ми отримуємо, скажімо, звільняємо 3 кв. метри.

Помножуємо середнє нормативне значення 175 на 3, до результату додаємо резерв до 10% та отримуємо 525-575 вт/кв. метр. Це і є необхідна потужність нагрівальних елементів статі.

Інструкція з монтажу для кабелів та мат

Проведені розрахунки дають можливість купити комплектуючі та витратний матеріал у потрібному обсязі, після чого можна без побоювань приступати до пристрою системи.

Я очищаю базу від сміття, ми видаляємо пил з пилососом, гладкі нерівномірності (1-2 вирівнювальні шарнірні шари досить).

Помістіть теплоізоляцію. Термоізоляційні аркуші повинні бути покладені на підлогу, що відображає поверхню та підкрадаючи суглоби між ними за допомогою монтажної стрічки (клейка стрічка).

Гідроізоляція. Рулон над плівкою або прокату гідроізоляційною мембраною, ретельно згадати його і натискайте на основу, підніміть краї на стінки (20 см). Якщо вам доведеться використовувати кілька панелей, ми покладаємо їх з Аллен на 10 см, приклади кріплення за допомогою скотч.

Дозволено використовувати та покриття, а також засмічена гідроізоляція в декількох шарах. Кожен попередній шар повинен бути ретельно висушений перед застосуванням наступного.

Обробка краю. На периметрі, трахкав уздовж стін демпфер (краю) стрічку. Потрібно створити плаваючу стягу, щоб уникнути появи тріщин на ньому, розвалюється. Стрічка повинна бути передана шириною до 20 см, щоб цього достатньо до висоти підлоги, включаючи покриття для плитки.

Укладання кабелю (або килимки). Перевіряємо робочий стан кабелів та починаємо укладання. Нагрівальний кабель розміщують на підкладці, до якої його можна буде прикріпити.

READ  Як поставити ламінат на дерев'яну підлогу

У цій якості підходить металева сітка. На додаток до фіксації, це не дасть кабелю зануритися в стягу і забезпечити силу. Ми спостерігаємо кабель не перетинається. Звертаємося з ним обережно, щоб уникнути навіть дрібних пошкоджень.

Кінець кабелю нагрівання З’єднання з електричним муфтою. Її треба буде втопити у стяжку, розташувавши при цьому якомога ближче до терморегулятора (термостату), але зберігши відстань між стіною та з’єднанням не менше 20 см.

Набагато простіше розстелити на підлозі електричний мат. Процес чимось нагадує розкрій тканини.

Як зробити теплу підлогу у ванній під плитку

Встановлюємо терморегулятор із датчиком. У потрібному місці на стіні в метрі над підлогою свердлимо отвір, керуючись габаритами терморегулятора.

Від нього вертикально вниз подовжній інсульт і продовжуйте його на підлозі до місця розташування датчика. Доцільно розмістити датчик між кабелями, а не близьким до одного з них так, щоб він надійно показав температуру. Відстань від стіни. половина.

Датчик з дротом, поміщений у гофровану трубу. Гофрування захищатиме обладнання. У тому ж гофри, ми починаємо дріт від нагрівальних килимів, і ми керуємо обидва дроти до термостату.

зробити, теплий, підлогу

Для цього, розтягніть гофрована труба на підлозі, ми вставляємо на стіну, ми намагаємося не згинати його сильно на підлозі та стіни, щоб не пошкодити дроти. Коли стяжка буде заповнена, гофрована трубка з датчиком повинна трохи говорити з неї.

зробити, теплий, підлогу

Стяжок. Монтаж рухається до завершення, тому ще раз оглядаємо всі елементи кабельного підлоги, переконуємось у відсутності дефектів та приступаємо до заливки. Ми готуємо цементним розчином і ретельно розподіляємо його на поверхню, і навіть мінімальна товщина 3 см. У стяжці не повинно бути жодної порожнечі. Якщо килимки були закладені, я пропускаю цей етап.

Останній бар залишається. клей плитки на стяжці або безпосередньо на килимки з кахельним клеєм.

Далі слідує тривалий період сушіння. Включають електричну передачу може бути не раніше ніж через 28-30 днів після завершення роботи. Не варто чекати повного сушіння розчину і клей до стяжки не тріщини.

Поради щодо укладання інфрачервоного фільму

Підготовча робота. як у попередньому варіанті здійснення. Інфрачервона плівка розміщується паралельними листами на теплоізоляційних матеріалах. Укладання аркушів заборонених категорично. Далі слід встановити термостат з датчиком і переконатися, що система працює.

Зібраний дизайн покритий поліетиленом та арматурною сіткою. Виправити монтажну сітку з самоорганізмами, але ретельно не пошкодити контакти. Сітка потрібна, щоб залити цементно-пісочкою та знову перевірити систему. Після того, як стяжка водіння, він розміщується на плиті на клею.

Інфрачервоний підлогу можна відчути не раніше, ніж через 28 днів, коли це гарантовано висихати.

Підготовка до монтажу підлоги з обігрівом

Насамперед, потрібно вирішити, як утеплити підлогу у ванній кімнаті. Залежно від вибору системи обігріву, складають план та проект. Діаграма відображає місце, де встановлюється датчик, підключено термостат та нагрівальний елемент.

При цьому слід враховувати недоцільність обігрівати підлогу під ванною та в районі умивальника. Завдяки схемі ви можете легко обчислити кількість матеріалів.

Типи теплій ванної кімнати

Спочатку важливо вирішити, який варіант проектування буде застосовуватися. Система опалення нагрівання популярна у будь-якій формі, і вибір залежить від уподобань та фінансових можливостей власників кімнати. Тому спочатку слід розібратися, які види теплих підлог існують, з яких елементів вони складаються, а також як правильно їх зробити.

Вода

Вода тепла підлога у ванній кімнаті створюється найчастіше, оскільки цей дизайн легко підключений до системи опалення або гарячого водопостачання. Для створення конструкції використовуються різні види труб, виготовлених з металопластику або міді, а також пластику або сталі.

Водяні теплі підлоги у ванній володіють багатьма плюсами:

 • доступна вартість, причому не тільки при процесі створення, але і при безпосередній експлуатації, тому така конструкція економніша за системи, що працюють від електрики;
 • висока тепловіддача забезпечує дійсно якісний, швидкий та оптимальний підігрів підлоги у ванній;
 • цей різновид відрізняється довгим терміном експлуатації, тому не доводиться часто приділяти увагу ремонтним роботам;
 • допускається підключати систему від централізованого опалення, тому витрати на обігрів підлоги будуть дійсно мінімальними, а також не доведеться встановлювати додаткові пристрої для нагрівання теплоносія.

Він часто пов’язаний з водою згріти з нагрітого рушника, і ця робота вважається швидкою і простою.

Вода тепла підлога від центрального опалення має деякі мінуси. Це складність установки, і особливо це стосується невеликої кімнати. Обов’язково потрібно створення стяжки підлоги, що несе за собою додаткові витрати часу, грошей та зусиль, а також важливо переконатися, що перекриття витримає суттєве навантаження від цієї конструкції. Не рекомендується створювати безбарвний підлогу під паркетною дошкою. Оскільки система централізоване, то опалення буде здійснюватися лише тоді, коли керівня компанія буде включати в себе нагрівання в будинку, тому влітку у ванній кімнаті буде холодно кахельні підлоги у ванній кімнаті. Якщо з’являться протікання в системі, доведеться повністю демонтувати підлогове покриття, розбивати стяжку і виконувати ремонт. Водонагрівальна підлога під фаоровим матеріалом вважаються оптимальним рішенням у присутності індивідуального опалення в квартирі або будинку, оскільки власники приміщень самостійно регулюють температуру та час нагрівання.

READ  Як зробити щоб дерев'яні підлоги не рипіли

Технологія за якою створюється тепла підлога водяною своїми руками. Процес створення дизайну поділяється на кроки:

 • бажано виконувати роботи безпосередньо при процесі капітального ремонту чи будівництва будинку;
 • Високоякісна і міцна гідроізоляція складається на перекриття, і це дозволяється вибирати вільні або прокатні матеріали, і в той же час не повинно бути суглобів або пропущених областей, і також важливо, щоб шар трохи до стіни кімнати;
 • на бетонну підлогу укладається теплоізоляційний шар, що захищає ванну від втрати тепла, причому найчастіше для цього використовується керамзит або плиткові матеріали;
 • зверху заливається стяжка невеликої товщини;
 • знову укладається теплоізоляція, причому бажано користуватися якісним фольгованим матеріалом, а стики між елементами проклеюються скотчем з алюмінію;
 • Формується армуючий шар металевої сітки з малими клітинами;
 • виконується монтаж труб майбутньої конструкції, що зв’язуються дротом або фіксуються за допомогою дюбелів;
 • схема прокладання труб має продумуватися заздалегідь, щоб забезпечувався в результаті рівномірний нагрівання підлоги;
 • Трубопровід підключений до системи опалення;
 • Система перевіряється на продуктивність;
 • проводиться заливка бетонної стяжки;
 • Після сушіння виконується плитка;
 • через місяць запускається система, в результаті чого виходять підлоги, що обігріваються, у ванній, що володіють високою комфортністю.

Щоб можна було регулювати потужність системи, бажано в процесі роботи встановлювати терморегулятор. Працювати така конструкція може від газового чи централізованого опалення.

Перед укладанням труб водяної теплої підлоги потрібне укладання гідроізоляції На укладені труби укладається стяжка Укладені труби підключаються до колектора

Електричний

Найчастіше виникає питання, водяну або електричну теплу підлогу під плитку зробити у ванній. Дані системи є найбільш затребуваними, причому вибір залежить від розміру приміщення, фінансових можливостей користувачів та інших параметрів. Найбільш економічний теплий підлогу є водою, але часто неможливо зробити це просто. Тому вибирається плівкова або кабельна підлога, що працює від електрики.

Стрічкова підлога, що формується з використанням електричного кабелю, має плюси:

 • тривалий термін служби;
 • висока надійність;
 • стійкість перед впливом вологи з допомогою використання вологостійких матеріалів;
 • висока потужність дозволяє встановлювати оптимальну температуру нагрівання;
 • екологічна чистота конструкції;
 • процес створення вважається простим та швидким;
 • не зменшується висота приміщення.

Кабельна тепла підлога має не тільки плюси, але й деякі мінуси. Це включає значне споживання електроенергії, оскільки система системи в будь-якому випадку буде високою. Тому електричну теплу підлогу вибирати слід у разі наявності можливості сплачувати щомісячно високі кошти за комунальні послуги. Також доведено шкоду від теплої підлоги, створеної з кабелю, оскільки є певне електромагнітне випромінювання.

Оскільки кабель теплий підлогу має високий індикатор потужності, бажано для цього дизайну виділити окрему риболовну лінію з обов’язковою установкою УЗО.

Створюється система теплої підлоги, що працює від електрики, у послідовних етапах:

 • формується схема, де вказуються місця розташування різних елементів конструкції, причому сюди належить як кабель, а й термостат, і навіть датчик температури;
 • неважливо, чи укладаються теплі підлоги під паркет або плитку, обов’язково укладається на основу підлоги гідроізоляційний шар;
 • виконується укладання утеплювача, причому бажано користуватися фольгованим матеріалом;
 • кладеться армуючий шар;
 • Відповідно до схеми, укладання кабелю, і важливо вирішити заздалегідь, де саме ви хочете забезпечити нагрівання підлоги в кімнаті;
 • Приблизно в лічильнику підлоги встановлюється термостат та датчик;
 • отримана тепла підлога в душовій перевіряється на працездатність, щоб визначити помилки чи проблеми до безпосереднього закриття системи;
 • Якщо отримано високоякісну теплову підлогу, його заповнюють бетонним зв’язком.

Докладніше вивчити інформацію про те, як проводитися монтаж теплої підлоги електричної.

Електричні варіанти теплої підлоги вважаються швидкими та легкими у створенні, однак у процесі експлуатації важливо приготуватися до суттєвих витрат на оплату електрики.

Інфрачервоний

При вивченні тепла підлоги є, важливо залишатися окремо від інфрачервоної системи. Вона дозволяє зробити підлогу у ванній теплою з невеликими витратами. Ця енергозберігаюча тепла підлога дозволяє зверху робити укладання будь-якого підлогового покриття. Такі теплі підлоги мають плюси та мінуси, які слід вивчити заздалегідь. До плюсів конструкції належить:

 • легкість та швидкість монтажу, тому допускається з плівки створювати мобільну теплу підлогу під килим;
 • за рахунок високого показника ККД забезпечуються невисокі витрати електрики;
 • Оскільки дизайн має невеликий показник інерції, то відразу після його включення забезпечується зручне та ефективне нагрівання підлоги;
 • Плівковий підлогу вважається надійним і довговічним;
 • особливості теплої підлоги полягають у тому, що вона не сушить повітря, а також для її створення не доводиться формувати стяжку.

Фільми мають не тільки плюси, але й мінуси. Це включає необхідність підключення їх до електрики, яка вважається не дуже безпечною. Не завжди можна створити окремі електричні комарі для системи. Особливо популярними є теплі підлоги інфрачервоного покриття, які повинні бути пов’язані лише за наявності удові та високоякісного заземлення. Не дозволяється встановлювати на розділах підлоги, за якими розташовані фільми, важкі предмети. Також вартість елементів вважається високою. Краще читати далі з функціями, що інфрачервона плівка для теплого поверху володіє.

READ  Чтобы кафель на полу блестел

Інфрачервоний плівковий малюнок

 • Бетонна підлога покрита грунтом;
 • Формується високоякісний гідроізоляційний шар;
 • Плівки складаються відповідно до схеми, створеної заздалегідь, і важливо, щоб вони не знаходяться в цих сайтах, де будуть розташовані важкі предмети в кімнаті;
 • клеєні елементи стрічки;
 • пов’язані з системою додаткових елементів, до яких датчик і термостат відноситься;
 • покриваються плівки плитковим клеєм, після чого здійснюється укладання плитки.

Такі зображення завжди є можливість зробити високоякісну інфрачервону підлогу з багатьма перевагами, а також вважається простим і швидким у створенні.

зробити, теплий, підлогу

Укладання субстрату Ізоляція Затискання Кріплення плівки Монтаж Термостат

Чи можна робити водні підлоги у ванній кімнаті

Монтаж водяної підлоги у ванній кімнаті є особистою справою лише у випадку приватного будинку. Відповідно до житлового коду, будь-які незалежні зміни в проектуванні системи опалення є незаконною.

Скарги сусідів знизити інтенсивність опалення є обґрунтування для початку судового розгляду, результат якої буде адміністративним покаранням, а рецепт для усунення змін за короткий час.

На підставі цього, законність установки затоплення підлог у житловому будинку знаходиться в кращому випадку сумнівного. Житловий кодекс дозволяє змінити конструкцію та схему системи опалення, але після отримання необхідних дозволів та погодження з відповідними інстанціями. У будь-якому випадку, почати прикраси з житлово-комунальним службами.

Критерії вибору зовнішнього опалення

Є кілька параметрів, до яких ви хочете переміщатися під час вибору теплій ванної системи:

Теплий підлогу у ванній під час ремонтної плитки rexant do-it-yeel.

 • Тип будівлі. Для приватного будинку або квартири з автономним опаленням можна вибрати дизайн води. Але для квартири з централізованим опаленням електрична система підходить. кабель або інфрачервоний.
 • Розташування приміщення. Якщо квартира в висотному будинку не знаходиться на першому поверсі, ризик затоплення сусідів занадто великий, тому водяна конструкція надзвичайно небажана.
 • Призначення. Якщо підігрів підлоги встановлюється тільки у ванній кімнаті, легше монтувати нагрівальні килимки, ніж покласти водні підлоги.
 • Тип підлоги. Важливо враховувати обмеження опалювальних систем та їх сумісність із різними типами чистових покриттів.
 • Складність монтажу. Якщо власник приміщення планує виконати роботи своїми руками, краще зупинитися на тому варіанті, який виявиться найпростішим у монтажі.
 • Вартість системи. Перш ніж зробити остаточний вибір, необхідно ретельно прорахувати кількість та вартість матеріалів. У цьому можуть допомогти спеціальні онлайн-калькулятори, які є на деяких сайтах.
 • Економіка. Опалення повинно бути недорогим. це аксіома. Слід порівняти переваги, недоліки та вартість експлуатації систем різних типів.

Пропонуємо прислухатися до думки спеціаліста, щоб було простіше визначитися з конструкцією:

Ми купуємо все, що потрібно, і утворюємо комплект

Для того, щоб створити систему теплого підлоги у ванну, ви повинні придбати:

 • нагрівальний одножильний або двожильний кабель;
 • термостат;
 • термодатчик;
 • пластикову трубку-гофру (довжиною 1-1,5 м);
 • монтажну стрічку;
 • матеріал для теплоізоляції.

Недоліки

Як і будь-яка встановлена ​​система в будинку має свої недоліки:

 • Вартість системи для покупця коштуватиме не меншу суму. Але вона виправдається вже після перших застосувань, тому що виходити з комфортно облаштованої ванни просто не захочеться.
 • Не всі покриття для підлоги, які хотілося б використовувати у ванній, можна застосовувати як підлогу. Найбільш практична буде керамічна плитка та наливна підлога. Дерев’яну підлогу раціонально встановити тільки в тому випадку, якщо у ванній є хороша вентиляція, інакше такий настил незабаром доведеться міняти.
 • Електричний підігрів підлоги потребує витрат електроенергії. Тому, перш ніж встановити будь-який тип теплого підлоги, потрібно обчислити всі плюси та мінуси вибрати, що краще, інакше підлога просто не корисна, тому що вона буде дуже дорогою у використанні.

Монтаж теплої підлоги електричний або водяний, який краще, доводиться вибирати тільки власнику будинку чи квартири. Вартість будь-якої системи обійдеться не дешево, але значно менше вимагатиме витрат при монтажі підлоги своїми руками. Якщо електричний можна увімкнути навіть у літній час, то водяний обігрів підлоги буде працювати тільки із запуском індивідуальної опалювальної системи. Датчик системи показує температуру не вище 40 градусів, але використання теплостата можна змінити.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS