Підлога

Як зробити стяжку підлоги на кухні

Table of Contents

способів зробити стяжку підлоги на кухні

Стягує одну з найбільш первинних і надзвичайно важливих моментів у ремонті. Цей шар, що вирівнює, розподіляється між основою і декоративним матеріалом. При створенні стягу ви можете не тільки вирівняти підлогу, можна замаскувати систему комунікацій, покращити міцність основи, а також організувати гідро- та теплоізоляцію.

Перед початком роботи необхідно визначити характер порушень. Для цього вам знадобиться будівельний рівень.

зробити, стяжка, підлоги, кухні

Іноді краплі між елементами перекриття досягають висотою до 100 мм, а поверхні поверхні можуть порушувати тяжкість цементу, виступаючі фітинги та т.D. Такі недоліки будуть усунені якісно зробленими стяжкою. Розглянемо існуючі види та ключові особливості кожної.

Вирівнювання кухонної підлоги сухим методом.

Поверхня готова до укладання декоративного покриття.

У просторому приміщенні незначні відмінності можуть бути невидимими на перший погляд. Але це можливо лише на початковому етапі наслідків нерівномірної поверхні, все ще в процесі обробки, або під час заповнення приміщення з меблями.

Основні вимоги

Стінний шар у всьому дизайні підлоги виконує певний перелік функцій. За допомогою цього шару забезпечується динамічна та статична міцність статевого покриття, а також створюється рівна поверхня, необхідна для якісного укладання плитки, ламінату або лінолеуму. Стяжка дозволяє рівномірно розподілити навантаження на ті шари підлоги, які знаходяться під нею, тим самим продовжуючи термін їх експлуатації. За допомогою стяжки не лише вирівнюють підлогу, а й створюють ухили, передбачені проектом ремонтних робіт.

Стійка в житловому приміщенні повинна бути достатньо сильною, щоб протистояти фізичному навантаженню, що виникає з місця розміщення меблів і рухаючись навколо кімнати, що живе в ньому. Шар стяжки повинен бути однаково щільним по всій підлозі, будь-які порожнечі всередині нього, а також сколи та тріщини не допускаються. Якщо кімната конкретно не передбачена для організації статі з упередженням під певною мірою, то у стандартних випадках поверхня після заповнення повинна бути горизонтально гладкою з максимальним зміщенням 0,2%.

Товщина стяжки має прямий взаємозв’язок із тривалістю експлуатаційного терміну та міцністю статевої конструкції. Специфічна фігура, що позначає оптимальну товщину проекту підлоги, немає. Товщина заливки залежить від того, в якому приміщенні проводиться ремонт, для яких навантажень призначена підлога, а також який тип ґрунту використовується як основа. Ці показники залежать від вибору товщини стяжку, так і відбору цементного бренду для його заповнення, використання або відсутності армуючих елементів під час експлуатації.

Павло на кухні з власними руками. Що керуються сексом?

Коли виникає реальне питання, чим застелити або що покласти на кухні, плитка не завжди може стати основним будівельним матеріалом. Альтернативний вибір може потрапити на хороший сильний лінолеум або ламінат. Деякі квартири стають на теплій підлозі на кухні.

Для тих, хто несе відповідальність за вибір матеріалів, основні пріоритети у вирішенні проблеми якої стать, щоб зробити наступні чинники, буде на кухні:

Гігієнічний. Підлога на кухні повинна відповідати концепції “легкого очищення”. Тобто, потрібно легко і швидко попрацювати по догляду за покриттям. І це на тлі того, що щодня він піддається численним забрудненням, попаданню на нього вологи, різних жирів, а також впливу засобів побутової хімії.

Вологість. Очевидні причини з кухні, як ванна, підвищений рівень вологості. Звичайно, вона значно поступається ванні, але різні рідини часто проливаються і в цьому приміщенні.

Зносостійкість. Цей критерій включає в себе здатність не бути стиранням, потом і пошкодженням. Потрібно вибрати матеріал, щоб він служив протягом багатьох років. Не менше 10 років і більше.

Вплив опору. Здатність покриття зберігати першочерговий вигляд після впливу гострих та важких предметів. Це часто буває на кухні. Гострі ножі та чавунні каструлі мають погану звичку падати на підлогу. Присутність зазначеного критерію дозволяє сподіватися на тривале використання покриття незважаючи на жодні негативні фактори.

Зовнішній вигляд. Дизайн підлоги на кухні можна вибрати самостійно або звернутися до спеціаліста. Якщо папір використовує матеріали. симулятори, наприклад, ламінат, їх оцінка являє собою поєднання таких характеристик, як декоративність, колірна палітра, текстура тощо.

Легкість під час проведення робіт з монтажу підлоги. Важливий фактор тих, хто хоче отримати бажаний результат, але не витрачаючи багато зусиль. Особливо якщо йдеться про самостійну роботу без залучення професіоналів. Опції для вибору підлог на кухні.

Як згадувалося вище, нижнє кухонне покриття має багато альтернативних рішень, крім плиток. Загалом, якщо ми складемо список основних матеріалів, які можуть бути використані на кухні, то це буде: плитка, порцеляновий каменю, лінолеум, ламінат, а іноді й теплий підлогу.

Кожна з цих покриттів має свої переваги та недоліки. Основним визначальним чинником у будь-якому випадку є бажання власника. Але перш ніж зупинитися на одному з покриттів розумно зіставити всі плюси та мінуси і зробити той єдиний правильний вибір.

Майже всі види статевих покриттів можна віднести до категорії незалежної роботи. І навіть теплий підлогу на кухні цілком можна побудувати своїми руками, якщо ви правильно дотримуватися технології.

Щоб організувати підлогу на кухні з власними руками, щоб це не лише збереження сімейного бюджету, а й розуміння нашого власного значення, а також усвідомлення того, що в майбутньому можна буде покладатися на себе сила і не шукати допомоги, для якої треба платити дорого.

READ  Як зробити тротуарну плитку із пластикових пляшок

Перед тим, як підвищити питання про те, як зробити краватку підлоги, вам потрібно домовитися про умови. Краватка називається шаром будівельної суміші, закладена між основою підлоги та фінішним підлогою. Цей шар виконує такі важливі функції, як:

 • Вирівнювання поверхні;
 • зміцнення фундаменту;
 • формування необхідних схилів;
 • забезпечення теплоізоляції;
 • маскування комунікацій (таких як система «тепла підлога»).

Залежно від складу суміші та способу прокладання розрізняють кілька типів стяжку.

Як матеріал для вирівнювання підлоги найчастіше використовується цементно-піщаний розчин. Найбільший розподіл у будівництві є сухі суміші промислового виробництва. Вони виготовляються на основі цементу та піску з додаванням пластифікаторів. засоби еластичності та пластичності, фіброволоку та інших компонентів, які покращують властивості стяжку.

Згідно з методом укладання стяжку, вологий, сухий і напівсуховий.

Класичний метод вологий. лежить у розливу основи з розчином зв’язку з його подальшим замороженим. Суміш укладається безпосередньо на плиту перекриття або на шар гідро- або теплоізоляції. Остання вимога необхідна при встановленні стяжки безпосередньо до грунту (наприклад, структури, таких як садова альтанка). Гідроізоляційний шар необхідний для приміщень з високою вологістю (ванна, ванна кімната).

В даний час вологий стяжок використовується рідше, тому що він має багато недоліків:

 • трудова інтенсивність процесу кладки;
 • Тривалість затвердіння розчину (до 1 місяця);
 • тенденція до утворення тріщин;
 • можливість проникнення вологи під фондом;
 • Найчастіше необхідне додаткове вирівнювання, використовуючи спеціальні суміші, оскільки навіть правильний стяжний підлогу, виготовлений за допомогою вологого методу, не дозволяє отримати ідеально гладку поверхню.

Сухі стяжки виконується з листового матеріалу, який розміщується на базі на вершині ізоляційного шару (глина, пісок і т.Р.). Переваги даного способу. швидкість та легкість монтажу, мала вага конструкції. Основні недоліки сухої стяжки в тому, що листовий матеріал боїться води, тому її не можна використовувати у приміщеннях із високою вологістю, а також висока вартість.

Напівсухого стягу можна назвати поліпшеним вологим методом. Композиція готується на основі цементно-піщаного розчину з додаванням склооллока та пластифікаторів. При укладанні використовується пневмонагнітач, який замішує компоненти та подає суміш на об’єкт.

Напівсухим цей спосіб називається тому, що за рахунок добавок значно зменшується вологи у розчині. Завдяки цьому стяжка стає легким, довговічним, еластичним. Сушильне рішення потрібно лише 12 годин. Через кілька днів, фінішне декоративне покриття може бути закладено на стягу. Недоліком цього методу є, мабуть, лише один. необхідність використання спеціального обладнання.

Як зробити легкий стягувати з мокрим методом

Почнемо уявити, як зробити плоский світло стягують вологим способом. Освоївши ази класичної технології, простіше опанувати інші прийоми.

Необхідні матеріали

Для монтажу вологих стяжжих необхідні мінімальні матеріали. Розчин готують з цементу, піску та води. Як пластифікатор, ви можете додати клей PVA.

На будівельному ринку в асортименті представлені готові сухі суміші для виготовлення розчину. Вони, безумовно, більш зручні у використанні і часто дешевше цемент.

Приклад витрат

В середньому для приготування 1 м 3 розчину M150, приблизно 490 кг цементу M400 класу [2]. Щоб розрахувати потрібний обсяг стягу, вам потрібно помножити область товщини шару.

У випадку готової суміші [3], споживання становить близько 1800 кг на м 3.

Приблизна, готова суха суміш. 120 на упаковку вагою 25 кг.

Час укладання

За технологією монтаж мокрої стяжки повинен виконуватись за один прийом. Зберігання готового розчину не допускається, оскільки вона швидко замерзає. Рекомендований час використання не перевищує 1,5-2 години. При цьому підлогу у приміщенні необхідно заливати повністю, а не частково.

Але навіть якщо розливання вологих схем займе трохи часу, то його заморожено. процес довгий. Прийнято вважати, що для висихання 1 см розчину потрібен 1 тиждень, тоді як товщина, що рекомендується, для житлових приміщень — не менше 4 см. Таким чином, в середньому від моменту заливання до укладання декоративного покриття пройде місяць, а то й більше.

Етапи укладання

Правильне стягування підлоги в будинку виконується в кілька етапів.

 • Розмітка та розрахунки. Насамперед необхідно за допомогою рівня визначити і розмітити по периметру горизонтальну площину, щодо якої вирівнюватиметься підлога. З оографічної лінії потрібно витратити стільки вертикалів, скільки можливо, щоб встановити найбільш верхню та нижню базові точки. Це допоможе визначити оптимальну товщину стяжки та розрахувати необхідну кількість розчину.
 • Підготовка основи. Проект підлоги слід очистити від сміття, пилу, ущільнення з розчином тріщин. Далі застосовується шар грунту. Його завдання. покращення зчеплення стяжки з базою.
 • Укладання теплоізоляційного шару (при необхідності). З цією метою пінополістирольні плити або глина. Якщо стяжка монтується на ґрунт, теплоізоляція – обов’язковий елемент конструкції.
 • Гідроізоляція. Вона потрібна для приміщень із підвищеною вологістю (кухня, ванна кімната, туалет). Як гідроізоляційний матеріал використовуються руберойд, товста поліетиленова плівка.
 • Установка маяків. Щоб отримати ідеально рівну поверхню, необхідно знати, як правильно виставити маяки для стяжки підлоги. Вони є горизонтальними напрямами з металевого профілю, а також рухається інструмент для посипання (права?ло). Таким чином, висота маяків відповідає товщині стяжки.Довідники повинні бути встановлені на відстані 20 см від стіни та 1-1,5 м один від одного [5]. Для закріплення використовуються саморізи та цементний розчин.
 • Приготування розчину. Суміш піску та цементу готується в співвідношенні 1: 3. Компоненти перемішуються до отримання однорідної маси. Найкраще для цієї мети використовувати будівельний міксер. Після додавання ? частини води розчин знову ретельно перемішується.Готова будівельна суміш розлучається водою згідно з інструкцією на упаковці.
 • Заливка. Починати укладати розчин слід з дальньої частини приміщення. Суміш рівномірно розподіляється між маяками за допомогою?ла. Свіженький шар розчину необхідно проткнути в декількох місцях, щоб випустити повітря і запобігти утворенню бульбашок.Через добу-дві після заливки потрібно витягти маяки і заповнити поглиблення розчином, що утворилися, попередньо нанісши шар грунтовки.
 • Догляд у період застигання. Основними подіями на цьому етапі зводиться до запобігання проектам та регулярним зволоженням поверхні з змоченим валиком. Вода потрібна для правильного перебігу процесу застигання. В іншому випадку рішення висихає і тріснуло.
 • Фінішне оброблення. Застиглий шар розчину бажано відшліфувати, щоб згладити наявні нерівності. Якщо лінолеум або інший тонкий матеріал вибирають як декоративне покриття, на вершині стяжки застосовується самокваліфікована суміш (так званий основний секс). Це дозволяє зробити поверхню ідеально гладкою.
READ  Як зробити еластичне рішення для штукатурки

Інструкція з монтажу сухої стяжки

Суха стяжка підлоги не змушує ламати голову над тим, як зробити стяжку підлоги рівно. Збірна конструкція не дуже міцна, зате проста в монтажі, має прекрасні тепло- і звукоізолюючі властивості.

Необхідні матеріали

Головні компоненти сухої стяжки. листовий матеріал та засипка. В якості останнього застосовуються як останній, як останній, перліт, вермикуліт та інші малі магістральні матеріали з низькою гігроскопією.

Листовий матеріал також трапляється різні, найчастіше це листи сухого волокна.

Зразкові витрати

за штуку (600×1200 мм). Чим дрібніша фракція, тим вища вартість засипки. Деякі витрати потребують додаткових матеріалів (плівка, клейка стрічка, клею, гвинти тощо.).

Час укладання

Весь процес встановлення сухого стяжки займає від одного до двох днів.

Як швидко і дешево, щоб зробити підлогу | Швидка розбирання старого поверху | Стяжки з власними руками

Етапи покладання

Є кілька правил, необхідних для того, щоб правильно зробити стяжку підлоги з сухим керамзитом

 • Гідроізоляція. Плівка поліетиленової плівки розміщують на готовій основі латуні з перекриттям суміжних аркушів на 20 см і з стінкою на стіні до 15 см [6]. На периметрі кімнати, стрічка краю (край) повинна бути закладена. смуга з пінополіетилену, ширина якої становить близько 15 см, товщина становить від 4 до 10 мм, а довжина 50 м.
 • Маркування та установка освітлення. Ці операції виконуються таким же чином, як при монтажу вологого стягу.
 • Засипка. Керамзит укладається у простір між маяками та розрівнюється. Краще здійснювати засипання порціями, у міру монтажу листів.
 • Монтаж листів. Плити слід класти зі зміщенням відносно один одного, подібно до цегли. У перших листів потрібно видалити фальц, інакше можливе їхнє заглиблення в керамзит. Кріплення плит здійснюється на саморізи, для більшої надійності шви краще проклеїти.

Почали ремонт на кухні. Ломаємо дерев’яну підлогу, готуємо стяжку під плитку.

Правильне стягування підлоги напівсухим методом

Якщо питання, як зробити цементну стяжку підлоги сухим і мокрим методами, вам не нове, то напівсуха стяжка здасться чи не ідеальним варіантом. Спосіб дозволяє отримати таку ж рівну, міцну і вологостійку основу, але при цьому значно економить час застигання, виключає протікання та тріщини.

Правильне заповнення підлоги за допомогою цієї технології вимагає використання пневматичних посунь та інших автоматичних пристроїв. На маленькій площі ви можете обійтися без них, але завдяки властивостям суміші, ця установка буде надзвичайно трудомісткою. Крім того, через спеціальне обладнання, розчин рівномірно перемішують, а поверхня ідеально гладка, що дуже важко досягти вручну.

Необхідні матеріали

При встановленні напівсухого стяжки, найчастіше використовуються цемент M500 та мій когерентний пісок з модулем 2-3 мм. Обов’язковий елемент напівсухої стяжки — гідроізоляція (поліетиленова плівка) та поліпропіленове фіброволокно, яке замінює металеву сітку.

Зразкові витрати

Витрата цементу та піску для приготування розчину розраховується так само, як при монтажі мокрої стяжки. Рекомендована кількість поліпропіленова Fibrovolock. 600 г на 1 м 3 розчину [8].

Час укладання

Бригада спеціалістів зазвичай виконує роботи з укладання напівсухої стяжки за 1 день (при площі до 250 м 2 ). Самостійний монтаж без пневмонагнітача займе набагато більше часу.

Етапи укладання

Етапи ручного монтажу напівсухої стяжки майже не відрізняються від таких при мокрому способі. Є лише деякі нюанси, на яких ми зупинимося.

 • Після визначення горизонталі, верхнього та нижнього рівнів, розрахунку товщини стяжки на підготовлену основу обов’язково укладається поліетиленова плівка. Листи розташовуються внахлест, з напуском на стіни. По периметру приміщення необхідно прокласти кромкову стрічку.
 • Склад для стяжки готується таким чином, щоб грудка готової суміші не розпадалася при стисканні в кулаку. Допускається виділення невеликої кількості вологи, але рідким розчином бути не повинен ні в якому разі.
 • При монтажі без спецобладнання суміш потрібно рівномірно розподілити у просторі між маяками та утрамбувати ногами. Далі слід вирівняти поверхню праві?лом.
 • Заключним етапом укладання напівсухої стяжки є шліфування. Ця операція найбільш зручна для виконання спеціальною вершиною.
 • Ви можете наступити на свердловину через 12 годин після закінчення роботи. Маяки із стяжки витягувати не потрібно.
 • Застосування самовирівнювальної суміші при напівсухому методі не потрібно: поверхня і без цього виходить гладкою та рівною.
 • Укладання декоративного покриття на стяжку можливе вже на 4-5 добу після закінчення монтажу.

З усіх видів стяжок найбільшою популярністю користується напівсуха. І це не дивно, адже вона має цілу низку переваг перед іншими способами. На відміну від класичної мокрої стяжки, технологія дозволяє скоротити час застигання розчину, виключає ризик утворення тріщин та просочування вологи, а також не передбачає «брудних» процесів. Порівняно зі збірними конструкціями з листів ГВЛ, напівсуха стяжка набагато міцніша.

Підлоги, що регулюються

Для вирівнювання підлоги кухні можна застосувати технологію регульованих підлог. Суть технології регульованої статі в наступному.

На міцну основу (бетонну плиту) укладаються дерев’яні бруски або фанера. Спеціальні болтові ноги монтуються в броні та фанарі, які можна регулювати за рівнем підлоги. Між основою та поверхнею регульованого підлоги 3-10 см.

Цей спосіб до рівня підлоги кухні дозволяє прокладати під статі інженерних комунікацій.

Типи стяжок відповідно до методу зчеплення

Отже, стяжки згідно з точно, як вони пов’язані з фундаментною пластиною або плитою перекриття, асоціюються, на ділянці та плаваючих. Кожен. Читати далі.

Пов’язана смужка стяжки

Ця стяжка розташована безпосередньо на робочій поверхні, а за рахунок адгезії це кріпиться з ним. Між шаром і підлогою немає гідро, відсутність теплоізоляції. Стіна, щільно клею з підлогою, виконується в таких випадках:

 • Коли немає можливості підвищити рівень поверхів. інакше двері не будуть закриті, або стеля стане занадто низькою;
 • коли стяжка має бути дуже легкою;
 • Коли база ідеальна;
 • Коли стяжна область занадто велика.

Підлога підлоги протягом 6 хв

В основному, монолітна зчеплена стяжка ідеально підходить для тих приміщень, де стоятимуть масивні предмети меблів та апаратура, перегородки або об’єкти складу. Це важкий стяжка, квадратний метр якого важить до 150 кг.

Влаштовуючи таку стяжку, пам’ятайте: підлогові маяки не ставлять на основу, а «підвішують» на шматки жорсткого розчину або саморізи. Потім ці рейки так і залишаються у тілі стяжки. Ось сам процес виготовлення такої стяжки:

READ  Як правильно покласти плитку на підлогу

Стяжка на розділовому шарі

В цьому випадку стяжка відокремлюється від нижнього шару теплоізоляцією або гідроізоляцією, але при цьому зі стінами приміщень вона не стикається.

Отже, термічна ізоляція під краваткою поміщається для зменшення втрати тепла. Складається вона зазвичай з жорстких мінеральних плит, товщина яких становить від 30 до 90 мм – тут уже все залежить від втрат приміщення та режиму його опалення. Так, для першого поверху приватного будинку достатньо і товщини 30 мм, а для цокольних поверхів вже необхідно 90 мм. Часто пінні плити з фольгою використовуються як ізолятор під зв’язуванням.

Основним завданням такої гідроізоляції є захист усього тортів з вологи. Стяжка з гідроізоляційним шаром незамінна для облаштування підлоги у ванних кімнатах, санвузлі, підвалі, мансарді під дахом та підлогах перших поверхів. Ось докладний майстер-клас:

Плаваючий стяжок

Плаваюча стяжка так звана через те, що він знаходиться на певній подушці з ізоляційного шару, тепла, звуку або гідроматеріалу-. Цей тип стяжки підходить тільки для ламінату, лінолеуму та паркетної дошки. А ось для паркету – вже ні.

Плаваюча стяжка найбільш актуальна тоді, коли вашу підлогу необхідно утеплити або ви плануєте поставити хорошу звукоізоляцію. Загалом, плаваюча стяжка є незамінною для таких приміщень:

 • В якому, з-за різними причинами, неможливо якісно підготувати основу або важко обговорювати; наприклад;
 • Де укладені теплі підлоги;
 • В квартирах поверхової будівлі, де є життєво важливим для водоізоляції, теплоізоляційної та звукоізоляції підлоги;
 • де високий ризик утворення тріщин;
 • де стяжку потрібно зробити швидко та недорого.

Але врахуйте, якщо для пристрою плаваючої стяжки ви використовуватимете додатково пластифікатори, тоді саму стяжку потрібно обов’язково армувати. А роблячи стяжку на підлогу, обов’язково під неї потрібно покласти утеплювач – щоб не гріти нижній поверх.

І, нарешті, плаваюча стяжка рідко дає тріщини – адже вона не зчеплена намертво із самою основою, і її не «водить». Що стосується свого пристрою, така стяжка, безумовно, відокремлена від ізоляції стін. це дозволяє уникати надмірних напружень у дизайні будівлі. І особливо важливо, якщо ви оснащете теплою підлогою. він має значний температурний коефіцієнт розширення температури. Крім того, демпферна стрічка, яка зазвичай використовується як така ізоляція, дозволяє зменшити втрати тепла набагато більше.

До речі, досвідчені будівельники не клеюються окремо демосфеса стрічки на стінах. і побудують його з плівки (до 20 см). Надлишкові плівки тоді не важко обробляти.

Ми також відзначаємо, що навіть стяжка на поліетиленовій плівці також називається “плаваючим”, т.До. Без такої, вона вже поводиться по-різному. І ще одна порада, що влаштовує плаваючу стягу, не перестарайтеся з водою. це інтенсивно йдуть на поверхню, тим самим розбавляючи цементне молоко. І це послабить жорсткість.

Підготовчий етап

Після того, як все було зібрано, ви можете почати готуватися до розливу. Перш за все, необхідно повністю демонтаж шарів старого покриття, досягаючи проекту бази. Його підготовка є усунення великих дефектів і тріщин. Вони розмазаються спеціальними композиціями і землею. Все сміття, пил за можливість прибирають пилососом або віником.

ВАЖЛИВІ етап. вимірювальні вимірювання. На периметрі кімнати є тверда горизонтальна лінія риболовлі на висоті 1 м. За допомогою рулетки та рівня визначається найвища точка підлоги біля стіни. За її положенням проводиться ще одна розмітка, яка вважатиметься точкою відліку для формування шару стяжки. Так як робити стяжку підлоги необхідно в певних умовах, перед початком робіт створюється оптимальний мікроклімат: усуваються протяги, забезпечується температурний режим у діапазоні 10-25 °С.

Напівсухова краватка

Для створення ідеально рівного покриття за відмітками встановлюємо напрямні маячки. Їх можна виготовити із профілю для ГКЛ або бруса.

Під пристроєм маяків необхідно контролювати їх за допомогою рівня будівництва.

При виготовленні розчину у невеликому обсязі, тільки для приміщень кухні ми готуємо суміш безпосередньо на місці укладання.

Краще брати готову суху суміш у мішках і готувати у суворій відповідності до інструкції на упаковці.

За відсутності готових складів беремо цемент марки 500 і промитий річковий пісок, у співвідношенні 1:3. Сухі компоненти змішують у бетонному змішувачі або в контейнері, з свердлом з сопла. Поступово додаємо невеликими порціями суху пропіленову фібру з розрахунку 600-800 грамів на 1 м3 розчину.

У сухому суміші додайте воду, пропорційно 1: 0,3. Води потрібна тільки для цементної гідратації.

Для полегшення укладання в суміш можна додати пластифікатори.

Правильність консистенції суміші випробовується, стискаючи невелику кількість суміші в кулак. Готовий розчин утворює щільну грудку, не виділяючи воду.

Напівсуша суміш лежить між маяками, розповсюдженням і трамваєм, використовуючи довге правило.

При влаштуванні напівсухої стяжки на систему теплої підлоги спочатку на залізобетонну плиту укладається фольгований пінополістирол, потім монтуються теплоелементи. Після перевірки системи напівсуху суміш 30-50 міліметрів шару.

Важливий! Не наводять нагрівальні елементи теплого підлоги в місцях, де будуть встановлені меблі або побутові прилади.

Через дві години після укладання, маяки з профілю або рейки видаляємо, а порожнини, що утворилися, закладаємо напівсухою сумішшю.

Стяжку затираємо за допомогою затиральної машини, переміщаючись по свіжоукладеній суміші в бетоноступах.

Для захисту від протягів поверхню можна вкрити поліетиленовою плівкою на 12-24 години.

Як правильно робити напівсуху стяжку підлоги

При простоті процес вимагає досвіду і спеціальних знань. Оптимальна кількість людей для обслуговування обладнання становить 5 осіб. Це дозволяє виконувати всі операції в часі, що не завжди здатне досягти власного.

Якщо ви зацікавлені в якості Напівсушенна підлога підлоги, Зверніться до Єврострою. Майстри бригади професійно виконують всі операції у повній відповідності до німецьких технологій.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS