Статті

Як зробити силікону вдома

Створення силіконової форми вдома

У статті описується особистий непрофесійний досвід!

Силіконові форми використовуються як у виробництві, так і в повсякденному житті. Вони використовуються для виготовлення виробів з штукатурки, таких як декоративний камінь та сувеніри, у виробництві мила, свічки, ювелірних виробів та приготування їжі, щоб створити страви та випічку. Для деяких застосувань утворюються форми від спеціальних типів силікону, таких як термостійкий, їжа та інші.

На додаток до силікону також часто використовуються поліуретанові форми. Поліуретан, і я не працював, тому нехай ця тема опускається.

Є багато різноманітних силіконових форм, але ви не завжди можете знайти те, що вам потрібно. З великим бажанням зробити силіконову форму можна самостійно вдома.

Є кілька способів зробити форми своїми руками:

  • Найбільш доступним способом є використання силіконового герметику. Не найкращий варіант, але в деяких випадках він може прийти в зручний. З плюсів дозволив лише наявність герметика. Основний мінус форми герметика швидко і легко втрачає форму (розтягнуту). Крім того, силіконовий герметик у чистому вигляді є незручним, щоб застосувати продукт через його липкість, вона довгий час буде висохнути, необхідно застосовувати тонкі шари і перед застосуванням нового шару потрібно чекати повного сушіння (близько 24 годин) попереднього. Зробити форму займає кілька днів. Так що силіконовий герметик не дотримується його рук, і було легше застосовуватися до бажаного рельєфу, герметик можна змішувати з картопляним крохмалем. Одержану суміш буде трохи схожим на товсте тісто і полегшити і швидше. Для силіконової форми з герметика, а також для тонких форм формування силікону, вам потрібно зробити важку рамку, наприклад, від штукатурки, щоб форма не деформується при заповненні. Акриловий герметик не підходить для виготовлення форм!
  • Використання силіконової сполуки/В для виготовлення форм. Це набір рідкого силікону та каталізатора (отверджувача). Принцип роботи є простими змішаними 2 компонентами у певних пропорціях, і отримана суміш виливають тему, форму, з якої ви хочете видалити.

Щоб заповнити продукт навколо нього, потрібно зробити опалубку. Це може бути зроблено з чого-небудь: пластилін, пластик, дерева та навіть коробки з CD, найголовніше, будь-які витоки. Це зручно запечатати з клеєм.

Сам продукт не потрібно обробляти що-небудь (якщо це не з силікону) силікон практично не дотримується чогось, і форма легко видаляється.

У випадку, якщо формування об’єкта має зворотні кути або необхідно зробити 3D-форму, можливо (залежно від силіконової марки) вам доведеться зробити інтегральну форму декількох частин. Для цього необхідно використовувати роздільну композицію.

Потрібно вилити силікону, щоб форми могли плавно докрівати між собою, бо це в першій частині повинні бути отвори, а у другому виступах. Для цього ми використовували клейові стрижні з зубного пістолета: стрижні були розрізані наполовину і забезпечені на нижній частині опалубки навколо об’єкта, що поставляється, перед заповненням наступного шару вони видаляють їх, а всю поверхню отриманої частини форми є покриті композицією розділення, так що другий шар не приклеєний до першого.

На фото, форма пент 710 після 45-50 начинок штукатурки.

Є багато різновидів силіконових сполук, ми мали можливість працювати тільки з 2-го з них: пентал 710м і пентал 718. Обидва ці сполуки російського виробництва, так і доступні у пакетах 1 кг, і вони є одними з найдешевших.

Penthelast 710 м відрізняється від 718 більшої текучості та тривалий час реакції з каталізатором (довше залишається рідиною). У замороженому стані 718 трохи складніше, більше не помічено більше відмінностей.

Змішайте силікону з отверджувачем, необхідно суворо відповідно до інструкцій, швидко, але акуратно, так що є мінімальні бульбашки з повітрям. Якщо ви додасте затвердження менше, ніж потрібно або погано перемішати, то силікон залишатиметься в стані товстого сметану, якщо додати більше, ви не можете мати час, щоб вилити форму.

Через 24 години форму, що вийшла, можна використовувати. За силою, ці силікони не найкращі, тому краще зробити композитні форми для предметів у задніх кутах. На відміну від деяких готових придбаних форм, які спочатку розрізаються, щоб витягти отриману продукцію і не розірвані, коли вони розтягуються, форма з описаних вище сполук буде легко проникнути у ділянці розрізу. Без шкоди вони добре витягуються, і ви не можете турбуватися про те, що форма розривається, якщо ви все акуратно. Ми використовуємо ці форми для відтворення сувенірів та статуеток, ви також можете використовувати їх для виготовлення мила.

Форми цих силіконів не можуть бути використані в кулінарних цілях і випікати полімерну глину в духовці. Для цих цілей є спеціальні силікони. Також вони не дуже підходять для виготовлення декоративного каменю, краще використовувати будь-які форми більш міцного силікону, або з поліуретану.

Старі та непотрібні форми можуть бути використані, додавши їх у виробництві нових, для цих непотрібних форм потрібно розрізати на дрібні шматочки.

Для виготовлення композитних силіконових форм необхідно використовувати композиції розділення.

До речі, відокремлювальна мастила – це термін зберігання протягом 6 місяців (вказаний на етикетці), але з його функціями він цілком нормально справляється більш ніж на 2 роки з дати виробництва. Один циліндр достатньо протягом тривалого часу, нанесіть його до тонкого шару.

Хоча ми знаходимося тут і описуємо, як способи формування вдома, але все-таки небажано зробити це вдома, тому що каталізатор токсичний і дуже смерть, герметика також має найбільш приємний запах. Вся робота повинна бути виконана в добре провітрюваному приміщенні. У крайньому випадку ви можете скористатися балконом (наприклад, США :)).

Так що силікон не дотримується форми. Для цього придатного алкоголю або спеціального ступеня з будівельного магазину. Ми пестити і суха лобівна тканина ретельно протріть всю форму від бруду.

Існують також спеціальні графітові мастильні матеріали, які можна лікувати перед заповненням, а силікон точно прилипає до нього. Але у мене немає такої змащування, тому я буду заливати силікону без нього.

І все ж: оскільки у мене є форми для лиття силіконових форм має форму ванни, то вони повинні бути встановлені горизонтально за допомогою рівня. Після вимірювання я впав під низьким краєм карток, і все готово.

Спочатку потрібно розуміти, скільки силіконових потреб для виготовлення певної форми. Найпростіше використовувати воду.

Заповнити водою і вилийте його з форми в вимірювальну чашку. У моєму випадку обсяг становив 130 мл. Друга форма майже однакова. Всього виповнилося 260 мл.

READ  Нафтовий радіатор для мотоциклів роблять це самостійно

Тепер про силіконові заміжності. Фактично, вам потрібна вимірювальна чашка з двома етикетками 130 мл та 260 мл, так що, у свою чергу, заливають двома компонентами силікону.

Я залишив подібну позицію: я взяв одну з двох китайських паличок, помістив його в контейнер і виливали в 130 мл води. У місці, де лінія була між сухою палицею і вологою, і воювала риболовлі. Потім додавали 130 мл до контейнера і прочитав другий ризик.

Для приготування силіконової суміші потрібно змішувати два компоненти рідкого силікону у рівних пропорціях і ретельно перемішати.

Дуже важливо добре змішувати, інакше реакція стане рівномірно, частина силікону залишатиметься рідкою, а форма буде пошкоджена.

Все про все – 15 хвилин, після силікону буде застряг, і це не буде можливим улити у форму.

У першій формі, приготована силіконова суміш почала залити в одну точку. Важливо вилити в одну точку так, щоб силіконой сам поширюється у формі і вигнаний повітря. Якщо ви почнете переміщення струменя, може утворювати порожнину з повітряним пузуванням, і через це, всередині силіконової форми це буде або отвір, або порожнє місце.

Коли майже всю форму була наповнена силіконом, закрив його спеціально приготовлену кришку з отворами. В одному з них я був вставлений воронку і почав її наливати силікону. Другий отвір необхідний для виходу повітря.

Важливо відзначити, що кришки повинні бути щільно натискаючи. Я зробив це з моєю рукою, але це було не дуже зручно. Для майбутнього я зроблю затискачі або засувки.

Після того, як форми повністю заповнені силіконом, покладіть вантаж зверху. У цій формі буде 24 години для повного розливання.

Через день силіконові форми готові і можуть бути вилучені з оснащення. Для цього акуратно плоских предметів (я використовував металевий лінійку), вам потрібно позувати з краєм і повільно піднімати.

Якщо два компоненти рідкого силікону добре змішалися, а після заповнення, проходження 24 години, силіконовий продукт легко відстає від форми. Але якщо ви поєднуєте суміш погано, то він залишатиметься рідкою, а силіконова форма буде пошкоджена.

Як зробити силікону з рідкого скла, алкоголю та крохмалю

Силікон, він полідієтилсилоксан, він силіконова гума – це силіконовий полімер.

Жінки, хихикаючі, сприймають його по-своєму, чоловіки знайомі з силіконовими герметиками. Силіконові випічки, для виготовлення мила, прикрас, ювелірних виробів, риболовецької приманки – це не весь список того, що можна виготовити з силікону. І як зробити силіконові та силіконові форми? Тепер ми дізнаємося про це.

Силіконові продукти широко використовуються в повсякденному житті – як печатка, герметик, фіксуючий матеріал. Завдяки його вологість, силікон популярний для обробки плиток, суглобів та тріщин. Господині використовують силіконові форми для приготування їжі, випікання килимки, люблять виконувати силіконові ремесла.

Силіконова форма зроблена вдома

Щоб зрозуміти, як зробити силікону самостійно, трохи глибше в тонкощі композиції. Силіконова – полімерна речовина, основа яких складають кремній та молекули кисню.

  • Рідини – мастильні матеріали, масло, рідина для амортизації;
  • Еластомери – герметик, гума, гума;
  • Смоли – у поєднанні з іншими полімерами (силіконовим/алкідами, силіконом/поліефірами) використовуються у композиціях для нанесення водонепроникних покриттів.

Вони мають вражаючий список гідності:

  • відсутність токсичності;
  • здатність не втрачати властивості при дії високих і низьких температур;
  • Немає реакцій у контакті з хімічними речовинами;
  • Нечастота.

Як зробити силіконову форму для заповнення гіпсу

Будівництво часто використовує форми для виготовлення різних продуктів та продуктів. Найбільш основними є поліуретанові та силіконові. Вони можуть бути не тільки наповнені штукатуркою та бетоном, вони також використовуються для виготовлення невибагливого каменю. Все це може бути зроблено з вашими руками. Навіть якщо здається, що вам потрібно володіти деякими знаннями, це помилкове уявлення. Ця стаття детально розповість, як зробити поліуретанову форму, форму для наповнення з гіпсу, силікону, форми для наповнення штукатурки, бетону. Також навчіть, як зробити свою власну матрицю для виробництва силікону або поліуретанових форм. Найголовніше, щоб зрозуміти, як побудувати, відповідно до правил, практичний зразок для матриці, який підходить для матеріалів, таких як поліуретановий, форматопласт та силікон.

Створення штучного декоративного каменю з гіпсу або бетону за допомогою поліуретанових форм

Неприродний камінь, в даний час, є хорошим, вигідним бізнесом. Щоб відкрити свій власний бізнес, з перспективою подальшого зростання, багато грошей інвестицій не потрібно. Неприродний камінь може бути легко і для всіх технологій це самостійно. Але, по-перше, важливо розмістити кімнату з відповідною температурою, щоб працювати можна проводити щорічно.

Виробництво несуттєвого каменю вимагає хороших, якісних форм, які не можуть бути отримані без матриці. Зробити зразок матриці, необхідно підходити дуже відповідальним, оскільки від нього залежить сила кінцевого продукту.

Деякі вважають неможливим процесом виготовлення вдома штучного декоративного каменю. Але, завдяки бажанню і бажання, все стає можливим. Матеріали краще мати хорошу якість і поєднуйтесь з деякими добавками. Наприклад, час встановлення силікону та його обороту можна регулювати за допомогою каталізаторів.

Виготовлення зразка для виробництва матриці або для формування

Відпустіть матрицю для виробництва силікону та поліуретанових форм з власними руками, за допомогою якої сам процес буде можливий, цілком досяжний. Для виготовлення матриці потрібно придбати або знайти зразок, за допомогою якого можна буде скопіювати або виробляти форми, ідентичні представленій моделі.

Якщо справа доходить до неприродного каменю, то за цих обставин зразок повинен бути ідеальною геометричною формою, без тріщин і можливих деформованих кутів. Найчастіше, для виробництва поліуретанових форм, створення неприродного каменю або зразка для виробництва форм під каменю використовують різноманітність сировини. Наприклад, штукатурка, гіпсова або піна. Іноді вони приходять до методу копіювання з неприродного або гіпсового каменю, але ідеальний варіант вважається шаблон природного каменю.

Він приймає натуральний камінь, розрізає тонкі пластини (приблизно 1 см) і склеєні клею. Камінь повинен придбати бездоганне у всіх відношеннях геометрії. Якщо є нерівномірні сторони або виступи, болгарська та машина прийдуть до порятунку, які вирівнюються або видаляють всі непотрібні деталі. Готовий камінь з видаленими порушеннями, готовими до палички.

Виробництво матриці для створення форм поліуретану або силікону, формопласт, рідкого пластику

Створена модель повинна бути вставлена ​​на певну базу, щоб зробити матрицю від нього. Відмінним варіантом буде використання ДСП як стенд. Готова модель повинна бути приклеєна до ДСП за допомогою силіконового герметику. Але це можна зробити виключно на глянцевій стороні стенду.

Силіконовий герметик приймається для склеювання та нанесення на зворотну сторону збірної моделі. Всі краї і кути досить. Поворот над каменем, ви повинні закрити його до лотка з ДСП. Далі, шпатель ретельно проходить через суглоби суглоба, після всіх повітряних бульбашок зникають. Надлишок повітря для нічого при розливу поліуретану або силікону. Після розсилки заготовка повинна бути залишена для завершення сушіння. Після цього це час для будівництва матриці. Висота стін повинна перевищувати висоту фірмового каменю. Матеріал для цього може бути пластмас, сталевий або дуральний куточки. На відстані приблизно 1,5 см від готової моделі кути повинні бути загвинчені за допомогою гвинтів до ДСП по всьому периметру.

READ  Як вибрати установку для підвісного туалету

Важливим, після загвинчування, ретельно ходити з силіконовим герметиком на всіх суглобах і кутах, ще раз замінюючи надійність і герметичність структури. В іншому випадку рідина поліуретан або силікон, що має здатність проникати навіть до більшості малих прогалин, витікає з матриці. Так що весь матеріал досить сухий, краще залишити матрицю суху (близько 12 годин). Рекомендується використовувати силіконовий герметик для акваріумів. Його основна особливість полягає в тому, щоб усунути усадку або тріщини, які часто з’являються після сушіння. Матриця, оброблена таким герменом, буде служити протягом багатьох років без проблем.

Переконайтеся, що майже закінчена матриця знаходиться в повній сушінні, наступним кроком буде його змащення з спеціалізованим сепаратором. Така суміш може бути придбана в будь-яких будівельних магазинах. Майже все це має воскова основа, але відрізняється лише виробниками. Найкращий сепаратор – англійська. Після застосування він ідеально висихає, розсіює і через кілька годин, у приготовленій матриці, може залити поліуретаном, форматопласт, штукатурку або силікону. Придатні будь-які композиції, що використовуються для створення форм.

Правило розливання поліуретану в матриці при виготовленні поліуретанової форми

По-перше, це слід вирішити з вибором самого речовини. Наприклад, якщо мова йде про неприродний камінь, то правильні форми будуть зроблені з поліуретаном. І так, залити дозволено будь-яким адаптованим для таких робіт, матеріалів. У великих заводах та підприємствах використовують спеціалізоване обладнання, яке полегшує завдання. Але, ви можете вилити форму і вашу роботу. Як це зробити правильно?

Є незначні камені з різними кутами. Такий камінь виглядає красиво і користується гарною популярністю. Для нього поліуретанова форма є найкращим варіантом. Це зручно і практично, легко чистити і не буде створювати жодних небажаних помилок. Процес заповнення тонкий, і є таблиця або інший елемент, який буде чітко виступати за рівнем. Готовий силікон або поліуретан (як готувати виробників самостійно писати на пакетах матеріалу) потрібно залити повільним струменем, за винятком удару та утворення повітряних бульбашок. Матриця, в той же час, важливо злегка нахил в одному напрямку.

Коли розчин досягає нижньої стінки матриці, весь дизайн може бути опущений і продовження ін’єкції матеріалу. Залишилося на день, матриця замерзає і приймати відповідну форму. Повністю висушений, матриця готова до розбирання. Використовуйте його для виробництва невибагливого каменю, а рано. Для кращої консолідації продукт бажано залишити в тепле місце на деякий час. Це необхідно для того, щоб форма була виключена нерівномірності на стінах або поверхнях. Особливо це стосується поліуретану, оскільки цей матеріал має пам’ять, і, якщо ви його згинаєте і залишаєте його на короткий час, він залишиться так. Стоячи в теплій кімнаті, такі форми збільшують термін служби, незалежно від того, яке рішення вони їх наливають.

Як зробити силіконову форму для заповнення гіпсу

Поліуретан та силікон бояться холоду, тому найбільш оптимальна температура повітря коливається від 25 градусів. Якщо це круто, матеріал кристалізується, і це можна лише викинути.

Важливий! Якщо з якоїсь причини поліуретан кристалізується, хоча термін зберігання все ще хороший, не слід поспішати використовувати його. Тримаючи теплий потік повітря, поліуретан здатний знову підходити для подальшого використання.

Якщо виробництво форми ви виконуєте персонал, то не купуйте поліуретанову, розраховується для обробки машини. Він дуже швидко замерзає, тому ретельно прочитайте упаковку. Існує також поліуретан, спрямований на виробництво штукатурки, моделювання або інших архітектурних підробки, а для заповнення матриць це не підходить.

Подивіться, як зробити силіконову форму для розливання штукатурки

Після сушіння форма готова до використання. Вони можуть залити різними рішеннями, чи є гіпсові, бетонні або інші полімери. Більше статей з виготовлення виробів з штукатурної продукції та бетону, що читаються в заголовку: статті

Як зробити форми з силіконового герметику вдома

Силіконовий пластик, дуже м’який матеріал. Він використовується для отримання форм. Це простий процес, крім того, легко зробити це самостійно. Спочатку важливо детально вивчити інструкцію, як зробити форму із силіконового герметика в домашніх умовах.

Змішування композиції

Двокомпонентний рідкий силікон

Який і де я купив рідкий силікон, описаний в останній раз.

Форма лиття силікону

Я був зроблений на замовлення з алюмінію, але для простого та домашнього завдання, ви можете зробити це своїми руками з гіпсу. Я ще не описав цей процес, тому буде тема для наступного повідомлення.

Ось приклад гіпсової форми, яку вони самі робили на самому початку:

І це промислова форма:

Потужність для змішування

Краще використовувати прозорі резервуари з вимірювальними ризиками. Але для того, щоб не зіпсувати контейнер, я взяв пляшку з-під шампуню і вирізав верхню частину. І оскільки пляшка не є прозорою, вони потребували додаткових етапів для визначення рівня наповнення. Але це мало.

Паличка для змішування

Силікон складається з двох компонентів, які потрібно змішувати разом у рівних пропорціях. Для змішування, китайські палички для їжі відмінно підходять для їжі, які можна схопити на шляху додому в будь-якому Fastfood з рулонами.

Воронка

Як правило, форми відливання мають невелику дірку для заповнення їх силікону. Тому корисна воронка, яка може бути виготовлена ​​з глянцевого паперу, першого фіксації скотч.

Рукавички

При роботі використовуються звичайні латексні рукавички. Але хтось буде підходить, якщо тільки це було зручно.

Обезжирювач

Форма, де буде залити силіконом, потрібно очистити та знежирювати. У перші кілька днів я не зробив, і на формі виявився невеликими стрижнями з твердого сміття, а парами силіконових місць досить сильно клей.

Для прибирання я використовував чистіше, придбаний на будівельному ринку. Я забув це зробити, на жаль. Але ви можете використовувати алкоголь або WB.

Воскова мастила

Постачальник силікону продає спеціальну воскову змащення у вигляді спрею. Він застосовується до форми перед заповненням, і він гарантує невелику екстракцію готової силіконової деталі з форми. Але я без нього.

Вакуумна камера

Ви все ще можете використовувати відцентрову або вакуумну камеру для видалення силіконових повітряних бульбашок. Але для моєї мети це було не так важливо, і майже не було бульбашок.

Робота з силіконом

Перш за все, необхідно знежирювати суб’єкт, з якого видаляється форма. Ми робимо коригування на ньому тріщини, вм’ятини, чіпси, тому що поверхня відіграє дуже велику роль. Якщо є недоліки, вони повинні витягнути їх з шпаклівкою або іншими антикорозійними будівельними матеріалами. Перед хворобою силікону бажано перевірити свою композицію, щоб не зіпсувати форму. Двокомпонентна композиція підходить для розливу. Почнемо з того, потрібно зробити контейнер, де безпосередньо помітний силікон. Для виготовлення матриці йдуть будь-який важкий стабільний матеріал. Це може бути скло, пластмасові, фанерні дошки. Ви можете використовувати готові коробки або контейнери. Якщо матриця повинна бути зроблена самостійно, то його частини повинні бути зроблені за допомогою клею або герметичного матеріалу.

READ  Як видалити запах туалету в країні

На дні коробки необхідно покласти структурний пластилін. Висота його шару повинна досягати середини висоти танка. Згори пластиліну не повинні мати тріщини, виступи або інші недоліки. Курець буде поверхня, тим краще. Зверху на пластиліну є затискним елементом, з якого планується форма. Вона повинна запобігти її для кращого зчеплення з матеріалом. Після цього ми робимо у шарі пластиліну малих отворів, щоб уникнути деформації.

Силікон робить це самостійно від желатину та гліцерину

Десь пару місяців тому, тут це відео було спіймано на YouTube, де людина зробила форму желатину та гліцерину. Відео дуже сподобалося, особливо той факт, що всі компоненти цього рецепту легко доступні, а не дуже дорогі, принаймні для малих обсягів форм. Сам ролик, хоча на бульчзі, але, щоб заглибити там дійсно нічого спільного, було достатньо, щоб почути fifti-fifti, після чого стало зрозуміло, скільки гліцерину та желатину замішують. Тому я вирішив спробувати повторити цей рецепт саморобного силікону або гуми, тут, хто ближче.

У найближчій аптеці та їжі було придбано кілька бульбашок гліцерину та як багато желатинових пакетів. Тут все буде залежати від розміру форми, якщо ви хочете зробити форму для чогось великого, то ще кілька буде придбано всі ці компоненти.

Ми змішуємо все близько 50/50, тобто на очах. Експериментальний, я дізнався, що якщо ви налийте більше гліцерину, то суміш отримують більше рідини та рідини. Але якщо гліцерина недостатньо, то цей кластер з желатину досягне як сушіння клею, і в той же час навряд чи перемішують навіть у водяній бані, що ми можемо сказати про заповнення його у формі з деталі має складну деталь. Всього 50/50 це схоже на оптимальний варіант. Додати гліцерин більш ніж в два рази (з тим, щоб з’ясувати межа, при якому суміш буде залишатися міцною і не липне після замороженого), я не пробував.

В ідеалі теплі все це в водяній бані, бо йому не потрібно контролювати температуру, але доступу до газової печі, тому вона варто до звичайної свічки. Головне, щоб не дозволяти кип’яченому желатин, інакше він починає горіти і жахливо, щоб смердіти, як би вони обсмажують деякі тварини каркасу 🙂 Вітайте і перемішують цю речовину приблизно 10 хвилин, щоб суміш виявилася однорідною і без будь-якої шматки. Там на відео він зігріває все це в мікрохвильовій печі, але, щоб не шукати їзди та не засуджуйте за бажаним часом потепління, тоді як я вирішив зробити звичайний нагрітий на відкритому вогні.

Продано з люстри під час експерименту тут такий кристал скла. А також блимав форму з смуги пластику для розміру трохи більше, ніж цей камінь.

Виливали трохи цього силікону в нижній частині цвілі і залишається охолонути, щоб щось на зразок бази для каменю. Я вирішив зробити це, щоб товщина цього каучуку бути більш-менш рівномірною з усіх боків кристала. В іншому випадку, якщо форма є тонким, це буде погано, щоб мати правильну форму, крім того, вона може розірвати у видаленні прототипу.

Після цього частково занурюйте кристал у чашу з желатином, щоб позбутися повітряних бульбашок з нижньої частини каменю. Потім швидко носити цю гальку і встановіть його на нижню частину форми, разом з желатином, що прилипає до нього, як би приклеюючи його.

Тепер найпростіший, заповніть форму желатину до краю опалубки.

Ось що добре в цьому домашньому каучуку, тому це те, що вона затверджує буквально перед очима, як тільки охолоджується, ви вже можете скоротити. Не треба чекати тижня, поки ця форма не захопилась, як це зазвичай трапляється з силіконом кислотного будівництва. Після охолодження маси, розслабте пластик з цього куба.

Ми робимо розріз на вершині і ретельно видаляючи скляний кристал з нашої форми.

Потім змішуйте і залийте епоксидну смолу.

Лиття з епоксидної смоли вже настільки просто не видаляється з форми як скляний прототип. Тому треба було ретельно вирізати форму в колі і перервати до ножа до подряпин епоксидного кристала. Я не знаю, з що він пов’язаний, але лиття виявилося буваючим і не прозорим. Чи наявність води вражає десь у масі желатину, або щось інше. З іншого боку, якщо ви кидаєте щось пофарбоване в масі, то це більше не буде багато.

Також чистий заради експерименту я намагався кинути фрагмент цього каменю, але вже з гіпсу (алебастр). Результати були застарілі. Желатин починає вибирати воду з гіпсу, і в результаті виходу ми отримуємо липкий гіпсові гальки та розірвану воду. Можливо, щось грубо і без особливо деталей можна витягнути з гіпсу в желатиновій формі, але потім доведеться чистити поверхню штукатурки, що личить з фрагментів липкого желатину.

Загалом, мені сподобався той факт, що ця форма домашнього силікону дозволяє зробити лиття епоксидного лиття. Поки з кислим (збіркою) є багато, і наповнювач все ще досі дорого. Інша позитивна особливість таких форм від желатину, це те, що вони можуть керувати ними гарячим шпателем, тобто, якщо є непотрібна раковина десь у формі, то це може бути просто розмазане, формування в ложці фрагмента ця маса желатину в ложці. Крім того, легко сваритися і заливати старі форми до нових. Як я пам’ятаю, як багато я зникла з цим радіатором, хоча за допомогою цієї желатину форму можна було б скопіювати ще швидше і краще. Звичайно, існує також, ця форма боїться води та температури (плавлення), тому, якщо є надмірне нагрівання у масивному епоксидному листі, то форма може просто плавати разом з смолою.

Після слова 1

Через деякий час я намагався послав цей кристал з епоксидного, щоб дізнатись, щоб точно, брудний його у масі або лише поверхово. Також створена окрема сторінка щодо ручної полірування епоксидного, у випадку, якщо хтось буде зацікавлений. Результати полірування, звичайно, не особливо вражають, тому що він сам ніколи не міг пофарбувати смолу. Але деякі блищать все ще проявляється на цій гальці, особливо добре, це помітно на відео, яке додано в кінці теми. Взагалі, епоксидні виливки в желатинових формах отримуються лише ззовні, принаймні зі мною, тому вважаєте це, якщо ви хочете відкинути щось у такому вигляді.

Надіслати повідомлення автору Автор: Микола Головин. 30.06.2015

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS