Статті

Як зробити штучну кам’яну раковину

Метод ремонту з використанням епоксидного шпаклівка

Ремонт тріщин на поверхнях твердих матеріалів за допомогою двокомпонентного епоксидного наповнювача може бути швидшим, простішим і надійним, ніж використання супер блоку, особливо при відновленні широких тріщин.

Зберіть всі необхідні інструменти та витратні матеріали:

 • денатурований алкоголь;
 • Двокомпонентний епоксидний клей;
 • Кілька фарб, що відповідають основному тіні і плям на вершині столу;
 • Кілька дерев’яних паличок з морозива;
 • кілька пензлів і щіток;
 • Шліфувальні диски та пару ганчірків і губок.

Якщо у вас є шматок вихідного матеріалу верхньої частини таблиці, соди з файлом з файлом та збереженням для подальшого змішування з наповнювачем. Діяти в наступному порядку:

 • Очистіть і знежирюють розчинник з тріщин.
 • На одноразовій поверхні розмістіть два краплі: епоксидний клей і отверджувач. Візьміть таку кількість, щоб мати достатньо тріщин.
 • З краплями клею, змішайте фарбу та/або чіпси з оригінального матеріалу верхньої частини таблиці, приносячи до правильного кольору. Потім змішуйте зтвердженням.
 • Нанесіть епоксидний клей у тріщини, розповсюджуючи його дерев’яною палицею, і залиште наповнювач трохи опуклий по відношенню до столу.
 • Подивіться на нанесений клей. Якщо колір не зовсім підходить, або це занадто щільне, щоб змішувати з малюнком, додайте кілька крапель фарби, що відповідає плям на стіл. Будьте терплячим, не перестарайтеся. Зробіть крок на сторону, щоб отримати загальне враження.
 • Залишити наповнювач, щоб затвердіти відповідно до інструкцій виробника.
 • Коли наповнювач повністю поплісняє, починайте шліфувати поверхню мілководного паперу.

Мийки та оболонки з акрилового каменю, і, особливо, як би тверді штучні кам’яні стільниці з пранням, дуже популярні сьогодні. Вони красиво дивляться в загальний інтер’єр кухні або ванної кімнати, мають велику кількість кольорів, і, звичайно, більш оригінальні, ніж звичайна фаянс, керамічна або нержавіюча сталь. Такі кам’яні шайби характеризуються високою силою та довговічністю.

Однак деякі хостинди, які займаються вибором нової оболонки або масштабного ремонту кухні, наприклад, викликають сумніви на подальшому догляду та очищення миття штучного каменю. Багато штучного каменю здається занадто крихким і не практичним для миття. Але це не так з належним, і, необхідно помітити, мінімальна догляд така мийка триватиме не один рік.

Як відновити сумісні області та тріщини

Більш відповідальна процедура, що вимагає певного досвіду. Невеликі дефекти видаляються за допомогою спеціальних ремонтних комплектів. Шпаклівка, мастика і клеї. Ремонт тріщини складається з трьох основних кроків:

Як приклеїти тріщину на кухонній мийці з штучного каменю.

 • Очищення поверхні. Площа поблизу пошкоджень вам потрібно ретельно очистити, знежирювати і сушити.
 • Наливання ремонту суміш у проблемі або нанесення шпаклівку (застосовується для глибоких подряпин).
 • Остаточний зняття наждачного паперу і відчував шліфування так, щоб покриття виглядає однорідним.
READ  Чи можна клеїти декоративну плитку на шпалери

Якщо вам доведеться придбати спеціальні потреби, це можливо, ви можете використовувати епоксидну смолу з додаванням мінеральних крихт для більшої сили.

Відновлення місць чіпів так просто не буде працювати: будуть потрібні шматки акрилу або подібного матеріалу, що приклеєно до проблемної області. Він також попередньо очищений від пилу та жиру, а клей вибирається залежно від характеристик каменю.

Глумальна мармурна оболонка

Для того, щоб управляти, щоб розбити оболонку або туалет з мармуру на кілька штук, ці предмети повинні бути принаймні впасти на тверду поверхню. Але частіше виявляється, що на них є твердий важкий предмет, у цьому випадку мармур, хоча він не розбивається на частини, але невеликі чіпси будуть точнішими. Іноді отримують тріщини.

Для відновлення таких предметів використовується касиц з розбитого алебастру в адгезивній воді, який підходить для білого мармуру. І при необхідності додайте розбитий шифер, охра або інші наповнювачі, щоб дати суміш необхідного відтінку. Після такої шпаклівки на шви або тріщинах заморожуть, він повинен бути припаяний.

П’ятий рецепт. Шліфувальний гіпс у 4 шт. Змішайте з 1 частиною порошку Gumiarabic. До одержаної суміші додають до стану рідкого тіста, сильного розчину ведмедів на холодній воді. Предмет, приклеєний таким чином, залишається протягом 5-7 днів у прохолодному місці.

Якщо вам потрібно зробити шов майже непомітним, то клеєний унітаз з мармуру або раковини можна приклеювати, використовуючи суміш, засновану на тому ж мармурі, але плутають у порошок.

Рецепт шостий. Змішані з гумою та воском мармуром у порошку в наступній пропорції: 2 частини мармурового порошку – 2 частини воску та 1 частина природного каучуку. Суміш нагрівають у водяній бані, потім застосовується до склеєних, добре підготовлених поверхонь, стиснення та видалення надлишку клею.

Інший рецепт для скріплення фаянсу та скла виглядає так: 1 л води розчиняється 100 г ланцюгової вапна та 100 г цукру. Все це кип’ятять на повільному спеку протягом 3 годин без кип’ятіння. Потім суміш захищає і зливає воду. Додано 0,5 кг нарізаного клею для плитки, маса перемішують і підтримують протягом півдня. Далі, надлишок води з опухлого клею зливається, і вона покладається на повільний вогонь для повного розчинення. Цей клей використовується в охолодженому стані.

Цей клей залишається поступається синтетичним у таких параметрах, як водостійкість та вплив мікроорганізмів. Але для відсутності синтетичного клеючого складу це також буде придатним для можливості використовувати більш міцну.

Звичайно, список синтетичних готових і виготовлених саморобних клеїв не є вичерпним. В даний час інші бренди можна знайти у наш час постійного розвитку та інновацій у спеціалізованих магазинах.

Ремонт стільниць з штучного каменю

Наші майстри готові виконувати ремонт штучних акрилових каменів будь-якої складності!

Стійки, стійки, стійки, стійки для прийому, віконні різаки, оболонки, таблиці, ексклюзивні предмети інтер’єру – це наш профіль!

Тріщини ремонту на стільниці (до, після)

Ми відновлюємо фішки (до, після)

READ  Як замінити картридж у змішувач для душу

Плями з гарячих об’єктів та хімічних розчинів (до, після)

А також ремонт і відновлення:

При необхідності ми можемо зробити новий або застряг старий виріз: змішувач, розетка, кухонна поверхня, раковина або раковина.

Ми здійснюємо монтаж і розбираємо існуючих стільниці. Наприклад, під час перетину або ремонту.

Кожен тип ремонту вимагає індивідуального підходу!

Щоб отримати найбільш повну та точну інформацію про ремонт настільних вершин, зателефонувавши нашу компанію, будь ласка, дізнайтеся:

 • Який матеріал – настільний. Ми можемо лише допомогти вам з ремонтом штучних акрилових стільниць! Стільниці з ДСП, кварцовий агломерат, ін’єкційний камінь, кераміка та дерево Ми відремонтуємо, на жаль, ми не можемо
 • Акриловий кам’яний бренд та колір. Інформація про матеріал може бути вказана у документації Worktop (якщо вона зберігається) або її можна переглядати на задній стороні стільниці, дивлячись через кухонні коробки. Кожен аркуш має окрему фабричну маркування.
 • Товщина штучного каменю. Товщина шару акрил має сучасні стільниці з штучного каменю, переважно 12 мм. Є 6 мм матеріалів, які зазвичай використовуються на стінних панелях. На початку 2000-х років 3 мм акрил був популярним. Ремонт стільниці з штучного каменю товщиною менше 12 мм не має сенсу. Легше замінити продукт для нового!
 • Наявність штук матеріалу. Якщо під час процесу встановлення ви зберегли відрізи з-під кухонної поверхні, промивання або інша обрізка матеріалу – відмінно! При використанні “рідного” матеріалу ви можете досягти ідеального ремонту!
 • Надішліть фотографію місця пошкодження нам поштою або WhatsApp. За допомогою фотографії ви можете зрозуміти, який матеріал, наскільки це, наскільки ремонт є всеосяжним, і який інструмент потребує магістра для ремонту.

Ми використовуємо найсучасніше німецьке обладнання Festool!

Під час роботи весь інструмент підключається до промислових пилососів.

Вся завершена робота забезпечена гарантією!

Залежно від складності, ремонту стільниць з штучного акрилового каменю може зайняти від 1 до 10 годин.

Ми навіть не для найбільш безнадійних випадків! Ваше не виняток! Зателефонуйте 7 (812) 925-24-45

Компанія “Tabletopoff” здійснює діяльність з виробництва та продажу штучних акрилових каменів.

Хімічний вплив на камінь.

Жорстка вода з високим м, хлор і т. Д., Також негативно впливає на поверхню каменю. Зрозуміло, що він повинен бути ретельно пов’язаний з раковиною, миттям з каменю, необхідно грамотно використовувати продукти для догляду, не використовуйте побутові хімікати при очищенні.

Але не всі знайомі з цими умовами, і ось проблема, необхідна ремонт.

Ми відновлюємо миття

Залежно від типу штучного каменю, набір інструментів та матеріалів для відновлення буде різними. Вам може знадобитися невеликий наждачний папір, болгарська або свердла з шліфувальним кругом. Дуже зручно використовувати готовий ремонтний комплект для раковини з штучного каменю. Комплект включає клей, шпаклівку, подібний до складу промивання, мастика. Вони мають інший колір, тому ви можете забрати шпаклівку тонус до тонусу. Речовини знежирення також використовуються для одержання поверхні, а для зняття тріщин – голки або AWL.

Мийки та мийки штучного каменю виготовляються з крихти мінерального каменю, барвника та епоксидного клею.

READ  Як зафіксувати зварну сітку до профільної труби

Для ремонту тріщин та чіпів у штучному каменю та порцелянових продуктах є багато варіантів для спеціального поліефірного клею мастику – прозора, кольорова. Мастики можуть бути швидко відключені, які повністю зміцнюються через 5-6 хвилин.

Алгоритм для видалення чіпів і тріщин:

 • Очистити курча від бруду та пилу, знежирення.
 • Підсохнути. Краще використовувати фен – якщо протирати ганчіркою, може бути ворсинки на чіпі.
 • Змішайте складу клейових мас відповідно до інструкцій (можуть бути продані готові з’єднання).
 • Нанести замазку, але пам’ятайте – вона сохне, так нехай це буде «з гіркою». У розумних, звичайно.
 • Дайте час висохнути і тверднуть мастики.
 • Польський шліфувальну машину (або вручну) з шкірою R220 зернистості, потім P2000.
 • Польське з пастою гея (або інший полировальной пастою) і м’яких тканин, таких як фланелі.

– знежирити поверхню штучного каменю (не плутати з порцеляновим каменю), бажано не використовувати речовини, що містять метиленхлорид (ацетон, паугпірит) – вони можуть негативно вплинути на поверхню раковини. Етиловий спирт підходить для цих цілей.

Також для ремонту оболонок та раковини з штучного каменю використовуються епоксидні смоли. Принцип роботи є такою ж, як і з клейкою мастикою.

Ніж застрягли керамічну раковину

Ремонт промивання штучного каменю залежить від характеру пошкодження. Загальні дефекти, які з’являються через недбалі відносини:

Такі недоліки легко відремонтовані за допомогою Remakactom, який продається у будь-якому будівельному магазині.

Важко зробити ремонт раковини з штучного каменю за допомогою власних рук, коли фрагмент потрапляє в пастку, і вам потрібно замінити матеріал. Для цього зробити необхідний камінь і клей на місці чіпа.

Послідовність дій для саморемонтування:

 • Фрезерування необхідної частини оболонки. Для цього вирізати і очистити пошкоджену область. Перерва в раковині готові замінити зіпсовану частину.
 • Пошкоджена частина обробляється спеціалізованими хімікатами: пасти, рідина або чистіше. Це допоможе позбутися бруду і жиру.
 • Виробляти бажану деталь, з огляду на його розмір і форму. Для цього вибирайте той же штучний матеріал. Важливо вибрати правильний колір каменю, щоб згодом відновити заміну не була видно.
 • Клей відсутній фрагмент промивання. Для цього купуйте спеціалізований клей для штучного матеріалу, з урахуванням його характеристик.
 • Шліфування миття – заключний етап ремонту. Зробити поверхню раковини гладкою, без недоліків.

Ремонт не займає багато часу, але дозволить вам зберегти сімейний бюджет.

Для ремонту потрібні інструменти та матеріали

Переважати колишній вигляд, вам потрібно придбати додаткові матеріали. Вам також потрібні інструменти:

 • “Ремкомплект”;
 • матеріал заміщення;
 • шліфувальний матеріал;
 • клей, з додаванням наповнювача необхідного тонусу;
 • повсть коло;
 • Болгарський.

Матеріал придбав у будівельному супермаркеті або замовлення в інтернет-магазинах.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS